Studia czas start! Zobacz biurka do -46% z darmową dostawą 🚚
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także

dywany tarasowe - pomysły, inspiracje z homebook

Nowoczesny dywan tarasowy wzór Deski 60x90 cm

Nowoczesny dywan tarasowy wzór Deski 60x90 cm

Dywan tarasowy to modny dodatek do dekoracji balkonu i tarasu. Jest ceniony ze względu na matową powierzchnię, do której nie przylega piasek, błoto, żwir i kurz. Aby utrzymać Nowoczesny dywan tarasowy wzór Deski w czystości, wystarczy przetrzeć go wilgotną szmatką od czasu do czasu. Takie rozwiązanie aranżacji na zewnątrz wprowadzi unikalny nastrój na balkon i do ogrodu, czyniąc przestrzeń komfortową dla ciała i ducha. Żywe kolory będą cieszyć oko przez lata. Spraw, by Twój taras przyciągał uwagę!
142 zł
Tarasowy dywan zewnętrzny Skandynawskie koła 60x90 cm

Tarasowy dywan zewnętrzny Skandynawskie koła 60x90 cm

Dywan tarasowy to dobry pomysł na letnią zmianę tarasu czy balkonu. Równa powierzchnia sprawi, że nie będziesz ślizgać się na deskach altany ogrodowej czy balkonowych kafelkach. Twoje stopy docenią ten komfort. Nieograniczona ilość wzorów i kolorów sprawi, że Tarasowy dywan zewnętrzny Skandynawskie koła będzie dobrze wyglądać w w każdej przestrzeni. Czy w Twoim domu króluje klimat boho, czy skandynawski, znajdziesz swój ulubiony detal i wzór. Postaw na letnie odświeżenie wnętrza i zachwyć swoich domowników i gości oryginalnym pomysłem.
142 zł
Tarasowy dywan zewnętrzny Zardzewiała blacha 60x90 cm

Tarasowy dywan zewnętrzny Zardzewiała blacha 60x90 cm

Dywan zewnętrzny to świetne rozwiązanie na letnią zmianę tarasu czy balkonu. Gładka powierzchnia sprawi, że nie będziesz ślizgać się na balkonowych kafelkach lub deskach altany. Twoje stopy docenią ten komfort. Niezliczona ilość wzorów i barw sprawi, że Tarasowy dywan zewnętrzny Zardzewiała blacha będzie dobrze wyglądać w każdym wnętrzu. Czy w Twoim domu króluje klimat boho, czy skandynawski, znajdziesz swój ulubiony detal i wzór. Postaw na letnie odświeżenie wnętrza i zachwyć swoich domowników i gości ciekawym pomysłem.
142 zł
Tarasowy dywan zewnętrzny Marmurowa pustynia 60x90 cm

Tarasowy dywan zewnętrzny Marmurowa pustynia 60x90 cm

Dywan na taras to świetne rozwiązanie na wakacyjną zmianę balkonu i tarasu. Równa powierzchnia sprawi, że nie będziesz ślizgać się na balkonowych kafelkach lub deskach altany. Twoje stopy docenią ten komfort. Nieograniczona ilość motywów i barw sprawi, że Tarasowy dywan zewnętrzny Marmurowa pustynia będzie dobrze wyglądać w w każdym miejscu. Czy w Twoim domu króluje klimat boho, czy skandynawski, znajdziesz swój ulubiony detal i wzór. Postaw na letnie odświeżenie wnętrza i zachwyć swoich domowników i gości nietuzinkowym pomysłem.
142 zł
Tarasowy dywan zewnętrzny Romby geometryczne 60x90 cm

Tarasowy dywan zewnętrzny Romby geometryczne 60x90 cm

Dywan tarasowy to świetne rozwiązanie na letnią zmianę tarasu czy balkonu. Równa powierzchnia sprawi, że nie będziesz ślizgać się na deskach altany ogrodowej czy balkonowych kafelkach. Twoje stopy docenią ten komfort. Nieograniczona ilość wzorów i barw sprawi, że Tarasowy dywan zewnętrzny Romby geometryczne będzie dobrze wyglądać w w każdym miejscu. Czy w Twoim domu króluje klimat boho, czy skandynawski, znajdziesz swój ulubiony detal i wzór. Postaw na letnie odświeżenie wnętrza i zachwyć swoich domowników i gości nietuzinkowym pomysłem.
142 zł
Nowoczesny dywan tarasowy Hipnotyzująca mandala 60x90 cm

Nowoczesny dywan tarasowy Hipnotyzująca mandala 60x90 cm

Dywan tarasowy to pomysłowy dodatek na wakacyjną zmianę balkonu i tarasu. Matowa powierzchnia sprawi, że nie będziesz ślizgać się na deskach altany ogrodowej czy balkonowych kafelkach. Twoje stopy docenią ten komfort. Niezliczona ilość motywów i kolorów sprawi, że Nowoczesny dywan tarasowy Hipnotyzująca mandala będzie dobrze wyglądać w każdym wnętrzu. Czy w Twoim domu króluje klimat boho, czy skandynawski, znajdziesz swój ulubiony detal i wzór. Postaw na letnie odświeżenie wnętrza i zachwyć swoich domowników i gości ciekawym pomysłem.
142 zł
Nowoczesny dywan tarasowy wzór Bloki 60x90 cm

Nowoczesny dywan tarasowy wzór Bloki 60x90 cm

Dywan zewnętrzny to pomysłowy dodatek na wakacyjną zmianę tarasu czy balkonu. Równa powierzchnia sprawi, że nie będziesz ślizgać się na deskach altany ogrodowej czy balkonowych kafelkach. Twoje stopy docenią ten komfort. Nieograniczona ilość wzorów i barw sprawi, że Nowoczesny dywan tarasowy wzór Bloki będzie dobrze wyglądać w w każdej przestrzeni. Czy w Twoim domu króluje klimat boho, czy skandynawski, znajdziesz swój ulubiony detal i wzór. Postaw na letnie odświeżenie wnętrza i zachwyć swoich domowników i gości nietuzinkowym pomysłem.
142 zł
Tarasowy dywan zewnętrzny Geometryczne romby 60x90 cm

Tarasowy dywan zewnętrzny Geometryczne romby 60x90 cm

Dywan na taras to najnowszy dodatek do tarasu i ogrodu. Jest ceniony ze względu na matową powierzchnię, do której nie przylega piasek, błoto, żwir i kurz. Aby utrzymać Tarasowy dywan zewnętrzny Geometryczne romby w czystości, wystarczy przetrzeć go wilgotną szmatką od czasu do czasu. Takie rozwiązanie aranżacji na zewnątrz wprowadzi unikalny nastrój na balkon i do ogrodu, czyniąc przestrzeń przyjemną dla ciała i ducha. Żywe barwy będą cieszyć oko przez lata. Spraw, by Twój taras przyciągał uwagę!
142 zł
Tarasowy dywan zewnętrzny Etniczny patchwork 60x90 cm

Tarasowy dywan zewnętrzny Etniczny patchwork 60x90 cm

Dywan tarasowy to modny dodatek do dekoracji balkonu i tarasu. Jest ceniony ze względu na matową powierzchnię, do której nie przylega piasek, błoto, żwir i kurz. Aby utrzymać Tarasowy dywan zewnętrzny Etniczny patchwork w czystości, wystarczy przetrzeć go wilgotną szmatką od czasu do czasu. Takie rozwiązanie aranżacji na zewnątrz wprowadzi oryginalny charakter na balkon i do ogrodu, czyniąc przestrzeń przytulną dla ciała i ducha. Żywe barwy będą cieszyć oko długo. Spraw, by Twój taras przyciągał uwagę!
142 zł
Dywan tarasowy zewnętrzny Mix wzorów 60x90 cm

Dywan tarasowy zewnętrzny Mix wzorów 60x90 cm

Dywan tarasowy to pomysłowy dodatek na letnią zmianę tarasu czy balkonu. Gładka powierzchnia sprawi, że nie będziesz ślizgać się na deskach altany ogrodowej czy balkonowych kafelkach. Twoje stopy docenią ten komfort. Nieograniczona ilość motywów i barw sprawi, że Dywan tarasowy zewnętrzny Mix wzorów będzie dobrze wyglądać w w każdej przestrzeni. Czy w Twoim domu króluje klimat boho, czy skandynawski, znajdziesz swój ulubiony detal i wzór. Postaw na letnie odświeżenie wnętrza i zachwyć swoich domowników i gości oryginalnym pomysłem.
142 zł
Dywan tarasowy zewnętrzny Styl retro 60x90 cm

Dywan tarasowy zewnętrzny Styl retro 60x90 cm

Dywan zewnętrzny to najnowszy dodatek do dekoracji balkonu i tarasu. Jest ceniony ze względu na gładką powierzchnię, do której nie przylega piasek, błoto, żwir i kurz. Aby utrzymać Dywan tarasowy zewnętrzny Styl retro w czystości, wystarczy przetrzeć go wilgotną szmatką od czasu do czasu. Takie rozwiązanie aranżacji na zewnątrz wprowadzi oryginalny charakter na balkon i do ogrodu, czyniąc przestrzeń przyjemną dla ciała i ducha. Żywe barwy będą cieszyć oko przez lata. Spraw, by Twój taras przyciągał uwagę!
142 zł
Dywan tarasowy zewnętrzny Szare pasy 60x90 cm

Dywan tarasowy zewnętrzny Szare pasy 60x90 cm

Dywan zewnętrzny to dobry pomysł na letnią zmianę tarasu czy balkonu. Matowa powierzchnia sprawi, że nie będziesz ślizgać się na deskach altany ogrodowej czy balkonowych kafelkach. Twoje stopy docenią ten komfort. Nieograniczona ilość motywów i kolorów sprawi, że Dywan tarasowy zewnętrzny Szare pasy będzie dobrze wyglądać w każdym wnętrzu. Czy w Twoim domu króluje klimat boho, czy skandynawski, znajdziesz swój ulubiony detal i wzór. Postaw na letnie odświeżenie wnętrza i zachwyć swoich domowników i gości oryginalnym pomysłem.
142 zł
Tarasowy dywan zewnętrzny Tekstura materiału 60x90 cm

Tarasowy dywan zewnętrzny Tekstura materiału 60x90 cm

Dywan tarasowy to najnowszy dodatek do dekoracji balkonu i tarasu. Jest ceniony ze względu na matową powierzchnię, do której nie przylega piasek, błoto, żwir i kurz. Aby utrzymać Tarasowy dywan zewnętrzny Tekstura materiału w czystości, wystarczy przetrzeć go wilgotną szmatką od czasu do czasu. Takie rozwiązanie aranżacji na zewnątrz wprowadzi oryginalny charakter na balkon i do ogrodu, czyniąc przestrzeń przyjemną dla ciała i ducha. Żywe kolory będą cieszyć oko przez lata. Spraw, by Twój taras przyciągał uwagę!
142 zł
Dywan tarasowy zewnętrzny Szara rama 60x90 cm

Dywan tarasowy zewnętrzny Szara rama 60x90 cm

Dywan zewnętrzny to najnowszy dodatek do dekoracji balkonu i tarasu. Jest ceniony ze względu na gładką powierzchnię, do której nie przylega piasek, błoto, żwir i kurz. Aby utrzymać Dywan tarasowy zewnętrzny Szara rama w czystości, wystarczy przetrzeć go wilgotną szmatką od czasu do czasu. Takie rozwiązanie aranżacji na zewnątrz wprowadzi unikalny nastrój na balkon i do ogrodu, czyniąc przestrzeń przyjemną dla ciała i ducha. Żywe kolory będą cieszyć oko przez lata. Spraw, by Twój taras przyciągał uwagę!
142 zł
Tarasowy dywan zewnętrzny Marmurowa posadzka 60x90 cm

Tarasowy dywan zewnętrzny Marmurowa posadzka 60x90 cm

Dywan tarasowy to nowoczesny dodatek do wystroju tarasu. Jest ceniony ze względu na gładką powierzchnię, do której nie przylega piasek, błoto, żwir i kurz. Aby utrzymać Tarasowy dywan zewnętrzny Marmurowa posadzka w czystości, wystarczy przetrzeć go wilgotną szmatką od czasu do czasu. Takie rozwiązanie aranżacji na zewnątrz wprowadzi unikalny nastrój na balkon i do ogrodu, czyniąc przestrzeń komfortową dla ciała i ducha. Żywe barwy będą cieszyć oko przez długi czas. Spraw, by Twój taras przyciągał uwagę!
142 zł
Tarasowy dywan zewnętrzny Pordzewiała blacha 60x90 cm

Tarasowy dywan zewnętrzny Pordzewiała blacha 60x90 cm

Dywan zewnętrzny to dobry pomysł na wakacyjną zmianę tarasu czy balkonu. Gładka powierzchnia sprawi, że nie będziesz ślizgać się na deskach altany ogrodowej czy balkonowych kafelkach. Twoje stopy docenią ten komfort. Nieograniczona ilość wzorów i kolorów sprawi, że Tarasowy dywan zewnętrzny Pordzewiała blacha będzie dobrze wyglądać w w każdym miejscu. Czy w Twoim domu króluje klimat boho, czy skandynawski, znajdziesz swój ulubiony detal i wzór. Postaw na letnie odświeżenie wnętrza i zachwyć swoich domowników i gości nietuzinkowym pomysłem.
142 zł
Nowoczesny dywan tarasowy Geometryczny szlaczek 60x90 cm

Nowoczesny dywan tarasowy Geometryczny szlaczek 60x90 cm

Dywan na taras to modny dodatek do tarasu i ogrodu. Jest ceniony ze względu na matową powierzchnię, do której nie przylega piasek, błoto, żwir i kurz. Aby utrzymać Nowoczesny dywan tarasowy Geometryczny szlaczek w czystości, wystarczy przetrzeć go wilgotną szmatką od czasu do czasu. Takie rozwiązanie aranżacji na zewnątrz wprowadzi unikalny nastrój na balkon i do ogrodu, czyniąc przestrzeń przytulną dla ciała i ducha. Żywe barwy będą cieszyć oko przez długi czas. Spraw, by Twój taras przyciągał uwagę!
142 zł
Tarasowy dywan zewnętrzny Geometryczny deseń 60x90 cm

Tarasowy dywan zewnętrzny Geometryczny deseń 60x90 cm

Dywan zewnętrzny to dobry pomysł na letnią zmianę tarasu czy balkonu. Gładka powierzchnia sprawi, że nie będziesz ślizgać się na balkonowych kafelkach lub deskach altany. Twoje stopy docenią ten komfort. Nieograniczona ilość motywów i barw sprawi, że Tarasowy dywan zewnętrzny Geometryczny deseń będzie dobrze wyglądać w w każdej przestrzeni. Czy w Twoim domu króluje klimat boho, czy skandynawski, znajdziesz swój ulubiony detal i wzór. Postaw na letnie odświeżenie wnętrza i zachwyć swoich domowników i gości oryginalnym pomysłem.
142 zł
Tarasowy dywan zewnętrzny Geometryczne kafle 60x90 cm

Tarasowy dywan zewnętrzny Geometryczne kafle 60x90 cm

Dywan na taras to modny dodatek do dekoracji balkonu i tarasu. Jest ceniony ze względu na matową powierzchnię, do której nie przylega piasek, błoto, żwir i kurz. Aby utrzymać Tarasowy dywan zewnętrzny Geometryczne kafle w czystości, wystarczy przetrzeć go wilgotną szmatką od czasu do czasu. Takie rozwiązanie aranżacji na zewnątrz wprowadzi unikalny nastrój na balkon i do ogrodu, czyniąc przestrzeń przyjemną dla ciała i ducha. Żywe barwy będą cieszyć oko przez długi czas. Spraw, by Twój taras przyciągał uwagę!
142 zł
Dywan tarasowy zewnętrzny Retro koła 60x90 cm

Dywan tarasowy zewnętrzny Retro koła 60x90 cm

Dywan zewnętrzny to świetne rozwiązanie na wakacyjną zmianę balkonu i tarasu. Gładka powierzchnia sprawi, że nie będziesz ślizgać się na deskach altany ogrodowej czy balkonowych kafelkach. Twoje stopy docenią ten komfort. Nieograniczona ilość wzorów i barw sprawi, że Dywan tarasowy zewnętrzny Retro koła będzie dobrze wyglądać w w każdym miejscu. Czy w Twoim domu króluje klimat boho, czy skandynawski, znajdziesz swój ulubiony detal i wzór. Postaw na letnie odświeżenie wnętrza i zachwyć swoich domowników i gości oryginalnym pomysłem.
142 zł
Dywan tarasowy zewnętrzny Wzór deski 60x90 cm

Dywan tarasowy zewnętrzny Wzór deski 60x90 cm

Dywan na taras to dobry pomysł na letnią zmianę balkonu i tarasu. Matowa powierzchnia sprawi, że nie będziesz ślizgać się na balkonowych kafelkach lub deskach altany. Twoje stopy docenią ten komfort. Ogromna ilość wzorów i barw sprawi, że Dywan tarasowy zewnętrzny Wzór deski będzie dobrze wyglądać w w każdej przestrzeni. Czy w Twoim domu króluje klimat boho, czy skandynawski, znajdziesz swój ulubiony detal i wzór. Postaw na letnie odświeżenie wnętrza i zachwyć swoich domowników i gości ciekawym pomysłem.
142 zł
Tarasowy dywan zewnętrzny Mieszanina kafelek 60x90 cm

Tarasowy dywan zewnętrzny Mieszanina kafelek 60x90 cm

Dywan na taras to pomysłowy dodatek na letnią zmianę tarasu czy balkonu. Matowa powierzchnia sprawi, że nie będziesz ślizgać się na deskach altany ogrodowej czy balkonowych kafelkach. Twoje stopy docenią ten komfort. Nieograniczona ilość wzorów i kolorów sprawi, że Tarasowy dywan zewnętrzny Mieszanina kafelek będzie dobrze wyglądać w w każdej przestrzeni. Czy w Twoim domu króluje klimat boho, czy skandynawski, znajdziesz swój ulubiony detal i wzór. Postaw na letnie odświeżenie wnętrza i zachwyć swoich domowników i gości ciekawym pomysłem.
142 zł
Tarasowy dywan zewnętrzny Granatowa talavera 60x90 cm

Tarasowy dywan zewnętrzny Granatowa talavera 60x90 cm

Dywan tarasowy to świetne rozwiązanie na wakacyjną zmianę tarasu czy balkonu. Matowa powierzchnia sprawi, że nie będziesz ślizgać się na deskach altany ogrodowej czy balkonowych kafelkach. Twoje stopy docenią ten komfort. Ogromna ilość motywów i kolorów sprawi, że Tarasowy dywan zewnętrzny Granatowa talavera będzie dobrze wyglądać w każdym wnętrzu. Czy w Twoim domu króluje klimat boho, czy skandynawski, znajdziesz swój ulubiony detal i wzór. Postaw na letnie odświeżenie wnętrza i zachwyć swoich domowników i gości ciekawym pomysłem.
142 zł
Tarasowy dywan zewnętrzny Geometryczne linie 60x90 cm

Tarasowy dywan zewnętrzny Geometryczne linie 60x90 cm

Dywan tarasowy to najnowszy dodatek do dekoracji balkonu i tarasu. Jest ceniony ze względu na matową powierzchnię, do której nie przylega piasek, błoto, żwir i kurz. Aby utrzymać Tarasowy dywan zewnętrzny Geometryczne linie w czystości, wystarczy przetrzeć go wilgotną szmatką od czasu do czasu. Takie rozwiązanie aranżacji na zewnątrz wprowadzi unikalny nastrój na balkon i do ogrodu, czyniąc przestrzeń przyjemną dla ciała i ducha. Żywe barwy będą cieszyć oko przez długi czas. Spraw, by Twój taras przyciągał uwagę!
142 zł

Inspiracje

81 zdjęć dla "dywany tarasowe"

W amerykańskiem stylu - realizacja projektu we Wrocławiu - Średni biały szary salon z kuchnią z jada ... - zdjęcie od DekoDeko W amerykańskiem stylu - realizacja projektu we Wrocławiu - Średni biały szary salon z kuchnią z jadalnią, z sofą , z fotelem, z szarą sofą / narożnikiem, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, z farbą na ścianie, ze sztukaterią, ze strefą wypoczynku, styl glamour Salon z kuchnią i jadalnią w amerykańskim stylu. Ozdobiona kamieniczną drewnianą jodełką podłoga stanowi szlachetne tło dla nowoczesnych i klasycyzujących mebli, dwustrefowa, rozdzielona drzwiami tarasowymi, szara frezowana kuchnia z białym blatem i marmurową opaską. Szary dywan i zasłony oraz złote detale (m.in. na nowoczesnej lampie) dopełniają prostą i elegancką kompozycję.
W amerykańskiem stylu - realizacja projektu we Wrocławiu - Jadalnia, styl glamour - zdjęcie od DekoDeko W amerykańskiem stylu - realizacja projektu we Wrocławiu - Ozdobiona kamieniczną drewnianą jodełką podłoga stanowi szlachetne tło dla nowoczesnych i klasycyzujących mebli, dwustrefowa, rozdzielona drzwiami tarasowymi, szara frezowana kuchnia z białym blatem i marmurową opaską. Szary dywan i zasłony oraz złote detale (m.in. na nowoczesnej lampie) dopełniają prostą i elegancką kompozycję.
Salon w apartamencie letnim w Kołobrzegu - zdjęcie od JTK-interiors Projekt salonu z kuchnią w Kołobrzegu - Średni czarny szary salon z narożnikiem, z czarną sofą / narożnikiem, bez telewizora, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z obrazami, z zegarem , z farbą na ścianie, ze sztukaterią, z żaluzjami, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny Projekt living roomu z aneksem kuchennym w letnim apartamencie o po- wierzchni 63 m.kw. w Kołobrzegu. Duże okna tarasowe na dwóch ścianach zakrywają w letnie dni wykonane na zamówienie, białe szatersy.
LOFT / Mieszkanie pokazowe Qbik Woronicza - Duży biały salon z jadalnią, styl industrialny - zdjęcie od Justyna Smolec architektura&design - Homebook - Aranżacje wnętrz - Salon: LOFT / Mieszkanie pokazowe Qbik Woronicza - Duży biały salon z jadalnią, styl industrialny - Justyna Smolec architektura&design. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mam ...
W amerykańskiem stylu - realizacja projektu we Wrocławiu - Średni szary salon z kuchnią z jadalnią, ... - zdjęcie od DekoDeko W amerykańskiem stylu - realizacja projektu we Wrocławiu - Średni szary salon z kuchnią z jadalnią, z szarą sofą / narożnikiem, bez telewizora, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z farbą na ścianie, z roletami, ze strefą wypoczynku, styl glamour Salon z kuchnią i jadalnią w amerykańskim stylu. Ozdobiona kamieniczną drewnianą jodełką podłoga stanowi szlachetne tło dla nowoczesnych i klasycyzujących mebli, dwustrefowa, rozdzielona drzwiami tarasowymi, szara frezowana kuchnia z białym blatem i marmurową opaską. Szary dywan i zasłony oraz złote detale (m.in. na nowoczesnej lampie) dopełniają prostą i elegancką kompozycję.
W amerykańskiem stylu - realizacja projektu we Wrocławiu - Jadalnia, styl glamour - zdjęcie od DekoDeko W amerykańskiem stylu - realizacja projektu we Wrocławiu - Ozdobiona kamieniczną drewnianą jodełką podłoga stanowi szlachetne tło dla nowoczesnych i klasycyzujących mebli, dwustrefowa, rozdzielona drzwiami tarasowymi, szara frezowana kuchnia z białym blatem i marmurową opaską. Szary dywan i zasłony oraz złote detale (m.in. na nowoczesnej lampie) dopełniają prostą i elegancką kompozycję.
W amerykańskiem stylu - realizacja projektu we Wrocławiu - Salon, styl glamour - zdjęcie od DekoDeko W amerykańskiem stylu - realizacja projektu we Wrocławiu - Ozdobiona kamieniczną drewnianą jodełką podłoga stanowi szlachetne tło dla nowoczesnych i klasycyzujących mebli, dwustrefowa, rozdzielona drzwiami tarasowymi, szara frezowana kuchnia z białym blatem i marmurową opaską. Szary dywan i zasłony oraz złote detale (m.in. na nowoczesnej lampie) dopełniają prostą i elegancką kompozycję.
W amerykańskiem stylu - realizacja projektu we Wrocławiu - Mała zamknięta szara z zabudowaną lodówką ... - zdjęcie od DekoDeko W amerykańskiem stylu - realizacja projektu we Wrocławiu - Ozdobiona kamieniczną drewnianą jodełką podłoga stanowi szlachetne tło dla nowoczesnych i klasycyzujących mebli, dwustrefowa, rozdzielona drzwiami tarasowymi, szara frezowana kuchnia z białym blatem i marmurową opaską. Szary dywan i zasłony oraz złote detale (m.in. na nowoczesnej lampie) dopełniają prostą i elegancką kompozycję.
W amerykańskiem stylu - realizacja projektu we Wrocławiu - Jadalnia, styl glamour - zdjęcie od DekoDeko W amerykańskiem stylu - realizacja projektu we Wrocławiu - Ozdobiona kamieniczną drewnianą jodełką podłoga stanowi szlachetne tło dla nowoczesnych i klasycyzujących mebli, dwustrefowa, rozdzielona drzwiami tarasowymi, szara frezowana kuchnia z białym blatem i marmurową opaską. Szary dywan i zasłony oraz złote detale (m.in. na nowoczesnej lampie) dopełniają prostą i elegancką kompozycję.
W amerykańskiem stylu - realizacja projektu we Wrocławiu - Jadalnia, styl glamour - zdjęcie od DekoDeko W amerykańskiem stylu - realizacja projektu we Wrocławiu - Ozdobiona kamieniczną drewnianą jodełką podłoga stanowi szlachetne tło dla nowoczesnych i klasycyzujących mebli, dwustrefowa, rozdzielona drzwiami tarasowymi, szara frezowana kuchnia z białym blatem i marmurową opaską. Szary dywan i zasłony oraz złote detale (m.in. na nowoczesnej lampie) dopełniają prostą i elegancką kompozycję.
W amerykańskiem stylu - realizacja projektu we Wrocławiu - Średni szary salon z kuchnią, styl glamo ... - zdjęcie od DekoDeko W amerykańskiem stylu - realizacja projektu we Wrocławiu - Średni szary salon z kuchnią, z szarą sofą / narożnikiem, bez telewizora, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, z farbą na ścianie, z kamieniem dekoracyjnym na ścianie, ze sztukaterią, z roletami, ze strefą wypoczynku, styl glamour Salon z kuchnią i jadalnią w amerykańskim stylu. Ozdobiona kamieniczną drewnianą jodełką podłoga stanowi szlachetne tło dla nowoczesnych i klasycyzujących mebli, dwustrefowa, rozdzielona drzwiami tarasowymi, szara frezowana kuchnia z białym blatem i marmurową opaską. Szary dywan i zasłony oraz złote detale (m.in. na nowoczesnej lampie) dopełniają prostą i elegancką kompozycję.
W amerykańskiem stylu - realizacja projektu we Wrocławiu - Jadalnia, styl glamour - zdjęcie od DekoDeko W amerykańskiem stylu - realizacja projektu we Wrocławiu - Ozdobiona kamieniczną drewnianą jodełką podłoga stanowi szlachetne tło dla nowoczesnych i klasycyzujących mebli, dwustrefowa, rozdzielona drzwiami tarasowymi, szara frezowana kuchnia z białym blatem i marmurową opaską. Szary dywan i zasłony oraz złote detale (m.in. na nowoczesnej lampie) dopełniają prostą i elegancką kompozycję.
W amerykańskiem stylu - realizacja projektu we Wrocławiu - Hol / przedpokój, styl glamour - zdjęcie od DekoDeko W amerykańskiem stylu - realizacja projektu we Wrocławiu - Ozdobiona kamieniczną drewnianą jodełką podłoga stanowi szlachetne tło dla nowoczesnych i klasycyzujących mebli, dwustrefowa, rozdzielona drzwiami tarasowymi, szara frezowana kuchnia z białym blatem i marmurową opaską. Szary dywan i zasłony oraz złote detale (m.in. na nowoczesnej lampie) dopełniają prostą i elegancką kompozycję.
W amerykańskiem stylu - realizacja projektu we Wrocławiu - Salon, styl glamour - zdjęcie od DekoDeko W amerykańskiem stylu - realizacja projektu we Wrocławiu - Ozdobiona kamieniczną drewnianą jodełką podłoga stanowi szlachetne tło dla nowoczesnych i klasycyzujących mebli, dwustrefowa, rozdzielona drzwiami tarasowymi, szara frezowana kuchnia z białym blatem i marmurową opaską. Szary dywan i zasłony oraz złote detale (m.in. na nowoczesnej lampie) dopełniają prostą i elegancką kompozycję.
W amerykańskiem stylu - realizacja projektu we Wrocławiu - Jadalnia, styl glamour - zdjęcie od DekoDeko W amerykańskiem stylu - realizacja projektu we Wrocławiu - Ozdobiona kamieniczną drewnianą jodełką podłoga stanowi szlachetne tło dla nowoczesnych i klasycyzujących mebli, dwustrefowa, rozdzielona drzwiami tarasowymi, szara frezowana kuchnia z białym blatem i marmurową opaską. Szary dywan i zasłony oraz złote detale (m.in. na nowoczesnej lampie) dopełniają prostą i elegancką kompozycję.
W amerykańskiem stylu - realizacja projektu we Wrocławiu - Mała otwarta z salonem z kamiennym blatem ... - zdjęcie od DekoDeko W amerykańskiem stylu - realizacja projektu we Wrocławiu - Ozdobiona kamieniczną drewnianą jodełką podłoga stanowi szlachetne tło dla nowoczesnych i klasycyzujących mebli, dwustrefowa, rozdzielona drzwiami tarasowymi, szara frezowana kuchnia z białym blatem i marmurową opaską. Szary dywan i zasłony oraz złote detale (m.in. na nowoczesnej lampie) dopełniają prostą i elegancką kompozycję.
W amerykańskiem stylu - realizacja projektu we Wrocławiu - Łazienka, styl glamour - zdjęcie od DekoDeko W amerykańskiem stylu - realizacja projektu we Wrocławiu - Ozdobiona kamieniczną drewnianą jodełką podłoga stanowi szlachetne tło dla nowoczesnych i klasycyzujących mebli, dwustrefowa, rozdzielona drzwiami tarasowymi, szara frezowana kuchnia z białym blatem i marmurową opaską. Szary dywan i zasłony oraz złote detale (m.in. na nowoczesnej lampie) dopełniają prostą i elegancką kompozycję.
W amerykańskiem stylu - realizacja projektu we Wrocławiu - Jadalnia, styl glamour - zdjęcie od DekoDeko W amerykańskiem stylu - realizacja projektu we Wrocławiu - Ozdobiona kamieniczną drewnianą jodełką podłoga stanowi szlachetne tło dla nowoczesnych i klasycyzujących mebli, dwustrefowa, rozdzielona drzwiami tarasowymi, szara frezowana kuchnia z białym blatem i marmurową opaską. Szary dywan i zasłony oraz złote detale (m.in. na nowoczesnej lampie) dopełniają prostą i elegancką kompozycję.
W amerykańskiem stylu - realizacja projektu we Wrocławiu - Hol / przedpokój, styl glamour - zdjęcie od DekoDeko W amerykańskiem stylu - realizacja projektu we Wrocławiu - Ozdobiona kamieniczną drewnianą jodełką podłoga stanowi szlachetne tło dla nowoczesnych i klasycyzujących mebli, dwustrefowa, rozdzielona drzwiami tarasowymi, szara frezowana kuchnia z białym blatem i marmurową opaską. Szary dywan i zasłony oraz złote detale (m.in. na nowoczesnej lampie) dopełniają prostą i elegancką kompozycję.
W amerykańskiem stylu - realizacja projektu we Wrocławiu - Jadalnia, styl glamour - zdjęcie od DekoDeko W amerykańskiem stylu - realizacja projektu we Wrocławiu - Ozdobiona kamieniczną drewnianą jodełką podłoga stanowi szlachetne tło dla nowoczesnych i klasycyzujących mebli, dwustrefowa, rozdzielona drzwiami tarasowymi, szara frezowana kuchnia z białym blatem i marmurową opaską. Szary dywan i zasłony oraz złote detale (m.in. na nowoczesnej lampie) dopełniają prostą i elegancką kompozycję.
W amerykańskiem stylu - realizacja projektu we Wrocławiu - Średnia otwarta z salonem biała szara z z ... - zdjęcie od DekoDeko W amerykańskiem stylu - realizacja projektu we Wrocławiu - Ozdobiona kamieniczną drewnianą jodełką podłoga stanowi szlachetne tło dla nowoczesnych i klasycyzujących mebli, dwustrefowa, rozdzielona drzwiami tarasowymi, szara frezowana kuchnia z białym blatem i marmurową opaską. Szary dywan i zasłony oraz złote detale (m.in. na nowoczesnej lampie) dopełniają prostą i elegancką kompozycję.
Profil okapowy balkonowy K100 - zdjęcie od emaga - Homebook - Aranżacje wnętrz - Taras: Profil okapowy balkonowy K100 - emaga. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Profil okapowy balkonowy do łuków - zdjęcie od emaga - Homebook - Aranżacje wnętrz - Taras: Profil okapowy balkonowy do łuków - emaga. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Profil okapowy balkonowy K10 - zdjęcie od emaga - Homebook - Aranżacje wnętrz - Taras: Profil okapowy balkonowy K10 - emaga. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
więcej inspiracji »

Artykuły

34 artykuły dla "dywany tarasowe"

Olejowanie tarasu – instrukcja olejowania tarasu krok po kroku

Olejowanie tarasu – instrukcja olejowania tarasu krok po kroku

**Kiedy olejować deski tarasowe? - [Kiedy olejować deski tarasowe?] **Kiedy olejować deski tarasowe, które wcześniej były olejowane? **Jak myć deski tarasowe przed olejowaniem? **Jak olejować deski tarasowe? -
Płyty tarasowe – kilka pomysłów na aranżację tarasu. Przywitaj wiosnę w ogrodzie!

Płyty tarasowe – kilka pomysłów na aranżację tarasu. Przywitaj wiosnę w ogrodzie!

Płyty tarasowe – kilka pomysłów na aranżację tarasu. Pierwsze ciepłe promienie słońca, zieleniące się skwery, kolorowe dywany rozkwitających kwiatów… pozytywna aura zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu! Dlaczego warto postawić na płyty tarasowe? Najtrwalszą alternatywą są płyty tarasowe – 3 nowe kolekcje od marki Paradyż to propozycje płyt o grubości aż 2 cm, przeznaczonych na taras. Płyty Tarasowe 2.0 od marki Paradyż zachwycają nie tylko oryginalnym wyglądem, ale również wyjątkową funkcjonalnością! -
Jaki taras wybrać? Praktyczne porady i inspiracje

Jaki taras wybrać? Praktyczne porady i inspiracje

Przepięknie zaaranżowane miejsce, w którym prym wiodą gustowne dywany, poduszki czy meble wypoczynkowe stanowi nie lada gratkę dla osób szukających wytchnienia. Płyty o szarych odcieniach i prostokątnych kształtach pozwalają na tworzenie geometrycznych aranżacji tarasowych o nowoczesnym charakterze. -
Płytki w salonie i w sypialni - modne, praktyczne, eleganckie. Dlaczego warto wyjść z ceramiką poza obręb kuchni i łazienki? Poznaj stylowe aranżacje

Płytki w salonie i w sypialni - modne, praktyczne, eleganckie. Dlaczego warto wyjść z ceramiką poza obręb kuchni i łazienki? Poznaj stylowe aranżacje

Płytki w salonie i w sypialni - modne, praktyczne, eleganckie. Dlaczego warto wyjść z ceramiką poza obręb kuchni i łazienki? Poznaj stylowe aranżacje **Wyobraź sobie ekskluzywny penthouse na ostatnim piętrze strzelistego apartamentowca. Z panoramicznych okien rozciąga się malowniczy widok na okolicę, a przestrzenne wnętrza zachwycają doskonałym designem i funkcjonalnością. Oprócz luksusowych mebli i nowoczesnego oświetlenia w oczy wyraźnie rzuca się coś jeszcze. Stylistykę pomieszczeń łączy nie tylko kolor ścian oraz świetnie dopasowane wzornictwo, ale również identyczne płytki podłogowe.** Ostatnimi czasy designerzy dali się porwać harmonijnym wnętrzom, dla których podłoga jest wspólnym mianownikiem. Dzięki spójnej stylistyce przestrzeń nabiera nowoczesnego rysu, wielkomiejskiej klasy i staje się wizualnie większa. Oprócz tego, kafle coraz śmielej wędrują także na ściany salonów i sypialni, tworząc efektowne, niebanalne melanże. Nic w tym jednak dziwnego! Wysokojakościowa ceramika potrafi uczynić każde w - szare płytki łazienkowe, pomarańczowy fotel... beżowe płytki, drewniane łóżko, beżowa ściana w jasne wzory, lampka nocna z białym abażurem... czerwony taboret, białe krzesło, bezowe płytki z połyskiem, białe szafki kuchenne
Co zamiast płytek na balkon lub taras?

Co zamiast płytek na balkon lub taras?

Bardzo efektownie wyglądać będzie wykładzina, ale jeszcze ciekawiej zaprezentuje się sztuczna trawa lub… dywan. Drewno, które najlepiej sprawdza się w warunkach tarasowych to egzotyczne, wytrzymałe gatunki (tek, massaranduba, garapa, tigerwood, cumaru i badi). Alternatywą dla naturalnego drewna są deski tarasowe z kompozytu, które nie wymagają impregnowania ani malowania. - mały przytulny balkon z deskami tarasowymi... balkon z drewnianą podłogą i z turkusowymi meblami ogrodowymi... przytulny skandynawski balkon z betonową podłogą
Jak przenieść salon na taras? Zobacz projekt Pani Martyny

Jak przenieść salon na taras? Zobacz projekt Pani Martyny

Pod nogami, jak na salon przystało, pojawił się dywan tkany na płasko - nadał przytulności i domowego charakteru - podobnie jak delikatne moskitiery, zawieszone dokładnie tak, jak wieszane są firany w salonach. - metamorfoza tarasu... aranżacja tarasu... hamak na taras
Zaproś lato do swojego domu

Zaproś lato do swojego domu

Nikogo nie zdziwią zatem lampiony i świeczki, którymi możemy udekorować salonowy czy tarasowy anturaż dodając szczyptę romantyczności. Znajdziesz w niej ponad 100 sklepów z szeroką ofertą produktów wyposażenia wnętrz - począwszy od mebli, poprzez dekoracje, wyposażenie kuchni, podłogi, dywany, firany, zasłony, tapety, oświetlenie, kominki, drzwi, schody czy okna. -
„Concretny” przepis na niebanalną aranżację wnętrz

„Concretny” przepis na niebanalną aranżację wnętrz

„Concretny” przepis na niebanalną aranżację wnętrz Samodzielna i niebanalna aranżacja wnętrz? Czemu nie! Przy odrobinie dobrej woli, samozaparcia i zaangażowania stworzenie ciekawego projektu mieszkania jest możliwe. Ale uwaga: choć na pierwszy rzut oka zadanie to wydaje się łatwe (nikt przecież tak dobrze jak my nie wie, co nam się podoba, a Internet aż huczy od wskazówek), musimy uważać, aby nie popaść w wiele pułapek. Po pierwsze – spora doza umiaru ---- Zanim przystąpimy do aranżowania naszych wymarzonych i oryginalnych wnętrz, powinniśmy ustalić, w jakim stylu chcielibyśmy je utrzymać. Projekt mieszkania – niezależnie od jego wielkości – powinien być spójny stylistycznie. Raz obrany kurs pomoże nam na każdym etapie tworzenia – będziemy wiedzieli, na co zwracać uwagę podczas doboru wyposażenia do poszczególnych pomieszczeń, a to droga do konsekwentnego budowania wystroju całego wnętrza.. Spójność stylistyczna umożliwia również uniknięcia pułapki, w którą łatwo wpaść, gdy tak wiele nam się podoba i - drewniana podłoga, drewniane schody ze szklaną balustradą, drewniana podłoga, biała ściana... betonowe doniczki, metalowa balustrada, szare płytki... drewniana podłoga, betonowe krzesła, betonowa ściana
Wymarzony salon pod chmurką - jakie meble i dodatki wybrać?

Wymarzony salon pod chmurką - jakie meble i dodatki wybrać?

Wymarzony salon pod chmurką - jakie meble i dodatki wybrać? **Pierwsze wiosenne dni powodują, że chcemy każdą chwilę spędzać na świeżym powietrzu. Jak sprawić, by nasz balkon, taras czy ogród stał się wymarzonym miejscem relaksu domowników?** Jakie meble na mały balkon? -- Nawet na małej powierzchni wielkomiejskiego balkonu jesteśmy w stanie urządzić wygodną i efektowną przestrzeń, a dzięki dobrej aranżacji tarasu możemy stworzyć letni salon pod chmurką. Mały balkon nie oznacza wcale wielu ograniczeń. Ukwiecony kawałek podłogi przy własnym mieszkaniu, nawet na 10 piętrze, może stać się cudowną i niepowtarzalną strefą relaksu. Naszym celem jest funkcjonalne i estetyczne zaaranżowanie tej małej przestrzeni, warto więc włożyć wysiłek, by stworzyć przytulny zakątek. Doskonałym wyborem dla posiadaczy małych balkonów i niewielkich tarasów są meble w stylu bistro: lekkie, zajmujące niewiele miejsca, łatwe w przestawianiu i, co ważne, często składane. Nieduży stół i dwa krzesła zmieszczą się nawet na niewie - --... ... Meble tarasowe i ogrodowe, niezależnie od ich wielkości, muszą być przede wszystkim praktyczne i odporne na warunki pogodowe: nie tylko deszcz, ale również wiatr i promienie UV Prócz kwiatowych dekoracji sprawdzą się tutaj podobne dodatki jak w pokoju dziennym, czyli poduszki, dywany, a w zimne wieczory ciepłe koce.
Wykreuj wnętrze za pomocą światła

Wykreuj wnętrze za pomocą światła

Markizy tarasowe i pergole pozwalają na komfortowy wypoczynek na łonie natury nawet w upalne dni. - biało-czerwona markiza nad tarasem, drewniane deski taraswoe... beżowy fotel ze skórzanym obiciem, beżowa sofa ze skórzanym obiciem, drewniana podłoga, czarny stolik... szary narożnik, biało-czarny dywanik, biała podłoga, żółte panele dekoracyjne
Z wizytą u czytelników: mieszkanie Pani Doroty

Z wizytą u czytelników: mieszkanie Pani Doroty

**... ... Dodatkowo na salonowej podłodze pyszni się modny, włochaty dywan typu shaggy Oprócz miękkich poduch i puszystej imitacji owczej skóry pod tarasowym sufitem **zamieszkała zwiewna moskitiera** osłaniająca domowników przed natarczywymi owadami i jednocześnie będąca niezwykle romantycznym akcentem. -
Biokominek - ekologiczne rozwiązanie do nowoczesnych wnętrz!

Biokominek - ekologiczne rozwiązanie do nowoczesnych wnętrz!

Biokominek - ekologiczne rozwiązanie do nowoczesnych wnętrz! **Ogień – zanim choć częściowo udało nam się go okiełznać, minęło pół miliona lat. Do dziś jesteśmy jedynymi istotami, które potrafią go kontrolować. Ma w sobie tajemniczą siłę przyciągania – daje ciepło i światło, ale także budzi lęk przed swoją siłą. Lubimy otuleni kocem zasiąść w pobliżu i w magicznej atmosferze wpatrywać się w migoczące płomienie. Wprowadza do naszych wnętrz aurę zadumy, spokoju, ciepła – potrafi z powodzeniem rozpalić płomień domowego ogniska w sercach domowników. Zamknięty w biokominku pozwala bezpiecznie korzystać z jego uroków, a także w wyjątkowy sposób zdobi nasze mieszkania.** Nowoczesne wnętrza nie zawsze przywodzą na myśl ciepło. Kojarzymy je raczej z modną białą kolorystyką, elementami szarości i oszczędnym dobieraniem dodatków. Lubimy proste, minimalistyczne formy, gładkie powierzchnie i zachowawcze kolory – czasami jednak **brakuje nam odrobiny ciepła**. Z tej potrzeby wynika moda na stosowanie w aranżacjach wnętrz - salon w stylu nowoczesnym z białym biokominkiem, kamień dekoracyjny, białe zasłony... salon minimalistyczny z biokominkiem w czarnej ramie... biokominek w salonie kąpielowym, wanna wolnstojąca, biały ręcznik
Dodatki na balkon i taras – sprawdź, jak w 5 krokach urządzić przytulny kącik relaksu

Dodatki na balkon i taras – sprawdź, jak w 5 krokach urządzić przytulny kącik relaksu

Nie musisz ich skuwać i planować uciążliwego remontu – **starą podłogę możesz w łatwy sposób przykryć nową okładziną lub częściowo zasłonić stylowym dywanem**. W pierwszym przypadku warto zdecydować się na praktyczne **płytki tarasowe z łączeniem typu Quick-click** – montaż jest bardzo łatwy, a same płytki dostępne są w różnych wzorach i kolorach. Trzecią opcją jest… zakrycie starej podłogi nowym, modnym dywanem! **dywany outdoor** wykonane są ze specjalnej, polipropylenowej przędzy, która jest odporna na oddziaływanie zmiennych warunków atmosferycznych. Popularnym rozwiązaniem są również **dywany kilim – kolorowe i wzorzyste**, wspaniale nawiązujące do estetyki boho, a także **okrągłe dywaniki ze słomy, juty i trawy morskiej**, które idealnie wpisują się w tegoroczne, naturalne trendy. -
Jak ozdobić taras? 5 pomysłów na modne dekoracje tarasu

Jak ozdobić taras? 5 pomysłów na modne dekoracje tarasu

Jak ozdobić taras? Chętnie podpowiemy. Zobacz garść pomysłów na to, jak udekorować taras na wiosnę i lato 2022. Przygotuj się na potężną dawkę inspiracji. Wyruszamy w podróż tropem najgorętszych trendów. Trzy, dwa, jeden… Start!
Urządzamy taras - trendy na lato 2016

Urządzamy taras - trendy na lato 2016

Moda to niezwykle kapryśna dama. Latem potrafi być figlarna i kokieteryjna, a już jesienią zamienia się w wytworną elegantkę. Niektórzy lubią te jej zmienne nastroje i z zapartym tchem śledzą najnowsze modowe tendencje. Inni, wręcz przeciwnie, patrzą z dystansem i czasem, zupełnie od niechcenia, wyłapują trendy, które akurat wpadną im w oko. Designerzy jednak zgodnie twierdzą: modzie warto się przyglądać! A nuż zaskoczy Cię czymś ciekawym i oryginalnym, co trafi wprost w Twoje wymagające gusta? ...
Czym wyłożyć taras? 9 pomysłów na podłogę na taras

Czym wyłożyć taras? 9 pomysłów na podłogę na taras

Od czego zacząć budowę tarasu? Najlepiej od wyboru podłogi. Różne materiały mają różne wymagania, które należy uwzględnić, przygotowując podłoże pod taras. Niektóre mogą być układane na gruncie, inne wymagają stabilnej podbudowy z betonu. Jeśli wybierzesz podłogę odpowiednio wcześnie, przed wylaniem płyty i wykonaniem warstwy spadkowej, budowa tarasu przebiegnie bez zakłóceń. Bez problemu zaplanujesz prace, a w razie konieczności rozłożysz je w czasie. Pora więc odpowiedzieć na kluczowe pytanie: ...
6 sposobów na połączenie tarasu z ogrodem

6 sposobów na połączenie tarasu z ogrodem

Gustownie zagospodarowany taras potrafi być świetnym przedłużeniem salonu. Mogą na nim zamieszkać eleganckie meble, wodoodporne dywany i poduchy, zwiewne moskitiery. Chętnie rozgoszczą się tam także hamaki, bujane fotele, nastrojowe lampiony i latarenki. Taki anturaż pod chmurką wspaniale sprawdza się jako wygodna strefa wypoczynkowa. Pamiętajmy jednak, że to także ważny łącznik pomiędzy domem a ogrodem. Salon, taras i ogród powinny tworzyć spójny ciąg komunikacyjny. Wspaniale, jeśli wychodząc z ...
Magia kamiennej ściany

Magia kamiennej ściany

Kamień możemy łączyć z drewnianymi elementami takimi jak podłoga wewnątrz mieszkania, tarasowe deski czy belki stropowe. - ściana z szarego kamienia, biały narożnik, biały dywanik z długim włosiem, szary kominek... biała komoda, obraz z motylem, ceglana ściana z kamienia ozdobnego, szary dywan z długim włosiem... beżowa ściana z kamienia ozdobnego, lustro ze złotą ramą z podświetleniem, białe umywalki nablatowe
Urządzasz ogród, taras lub balkon? Zadbaj o drewniane powierzchnie!

Urządzasz ogród, taras lub balkon? Zadbaj o drewniane powierzchnie!

Jednym z najmocniejszych tarasowych trendów jest drewno. Pod postacią tarasowych podłóg, mebli ogrodowych czy balustrad zdobi niejedną miejską i prywatną przestrzeń. Nikogo nie dziwią dywany, poduszki, świetlne girlandy, lampiony czy wyłożone w ogrodzie podłogi, które na przemian grzeją się słońcu czy mokną na deszczu. I tu powstaje jeden z aranżacyjnych dylematów – co zrobić aby drewniane meble, deski tarasowe i ogrodzenia posłużyły nieco dłużej, a do tego nie straciły swojego niepowtarzalnego uroku? -
Salon i taras - jak je płynnie połączyć?

Salon i taras - jak je płynnie połączyć?

Sprawdzi się tutaj drewno – wykonane z niego meble tarasowe i pokojowe można zestawiać z wieloma strukturami, fakturami i stylami. Taras i salon z wyjątkowym materiałem w tle... --... Beton architektoniczny zapewni doskonały efekt przenikania przestrzeni salonu i tarasu nie tylko w sferze tła aranżacyjnego (ściany i podłogi), ale również poprzez wyposażenie (meble do wnętrz, meble tarasowe, małe i duże donice betonowe) Można go więc zastosować w różnorodnych aranżacjach salonowo-tarasowych. Drewno, cegła, metal, tkaniny, dywany – beton w zależności od zestawienia zmienia charakter - ociepla lub podkreśla swój surowy wizerunek. Dzięki obciążeniu, betonowe meble tarasowe nie przemieszczają się podczas trudnych warunków atmosferycznych. -
Z czego wykonać nawierzchnię tarasu? Wybierz najlepszy materiał

Z czego wykonać nawierzchnię tarasu? Wybierz najlepszy materiał

Dziś razem z producentem kostki brukowej i płyt tarasowych – Jadar – opowiemy o tarasie idealnym. Pośród dostępnych możliwości płyty tarasowe przejmują palmę zwycięstwa. Dziś płyty tarasowe imitują drewno czy szlachetne kruszywa, a do tego wykazują doskonałe właściwości, pozwalające na stworzenie oryginalnej aranżacji. Jaki kolor płyt tarasowych będzie najlepszy? Wybór koloru i struktury płyt tarasowych musi ściśle nawiązywać do elewacji. -
Jak stworzyć ekskluzywną nastrojową łazienkę?

Jak stworzyć ekskluzywną nastrojową łazienkę?

**Łazienka w eleganckim apartamencie z pięknym dużym oknem prezentuje się niezwykle atrakcyjnie zwłaszcza wieczorem, gdy za obszerną szybą tarasową migocą kolorowe światła wielkiego miasta. Strefę umywalki uzupełniono dwudrzwiową szafką na wysoki połysk, w której odbija się miękki beżowy dywan umieszczony na przyjemnej dla stóp drewnianej podłodze. -
Modny ogród – trendy ogrodowe i nowości na 2020 rok

Modny ogród – trendy ogrodowe i nowości na 2020 rok

W przypadku tapicerowanych mebli ogrodowych, ale także tarasowych dodatków takich jak dywany, poszewki na poduszki czy koce, coraz chętniej wykorzystywane są wzorzyste, wypukłe tkaniny wełniane o etnicznym charakterze i kolorystce. Uzupełnieniem naturalnego, dzikiego ogrodu będą również meble i dodatki wykonane z naturalnych surowców, np. wiklinowe, rattanowe czy [drewniane meble](/produkty/meble-ogrodowe/opcje-material-drewno), jutowe dywany, wełniane poszewki na poduszki, drewniane lampiony czy elementy małej architektury z wykorzystaniem drewna, cegły i lin jutowych. -
Dywan na taras i balkon – jak wybrać dywan zewnętrzny?

Dywan na taras i balkon – jak wybrać dywan zewnętrzny?

**Dywany na taras**, podobnie jak **dywany na balkon**, nie budzą już żadnego zdziwienia. ### Dywany syntetyczne na taras i balkon – najlepszy wybór... Na zewnątrz najlepiej poradzą sobie [dywany syntetyczne](https://www.homebook.pl/produkty/dywany/opcje-material-syntetyk) Najlepszym wyborem na taras będą:... - **dywany winylowe**,... * **dywany PET** (z polietylenu) Większość **dywanów tarasowych** ma uniwersalny prostokątny kształt. W sklepach można też spotkać duże dywany okrągłe. - Fot. emiliana.pl... modne dywany na taras... Fot. mrspolkadot
więcej artykułów »

Specjaliści

1 profil specjalisty dla "dywany tarasowe"

izolacje-polimocznikowe

izolacje-polimocznikowe

Firma Specjalistyczne Techniki Izolacyjne oferuje profesjonalne i innowacyjne rozwiązania dla budownictwa w zakresie ocieplania pianką. Aktywność przedsiębiorstwa koncentruje się na ocieplaniu natryskowym dachu i poddasza, izolacji tarasów, balkonów, ...