gazetnik do łazienki - pomysły, inspiracje z homebook

Materiał - drewno Kolor - antyczny brąz Wymiary - w.187 cm x sz. 30 cm x g. 30 cm Gazetnik wykonany z drewna, optycznie przypominający metal.
Włoska tradycja i elegancja : Markę Tomasucci założyła w latach 50. włoska rodzina o tymże nazwisku. Początki firmy stanowili wykwalifikowani rzemieślnicy, który wraz z upływem czasu zyskali niemałe d Pokaż więcej
Zabawny, przyjazny i niepowtarzalny - taki jest design akcesoriów holenderskiej marki PT LIVING. Cel jest jeden: przepędzić nudę z każdego kąta Twojego domu! PT LIVING to holenderska marka, która zost Pokaż więcej
Głównym celem holenderskiej marki PT LIVING jest tworzyć dodatki i dekoracje w prostym, ale ponadczasowym stylu. W tych niepospolitych przedmiotach harmonijnie połączono elegancję z minimalizmem. PT L Pokaż więcej
Głównym celem holenderskiej marki Present Time jest tworzyć dodatki i dekoracje w prostym, ale ponadczasowym stylu. W tych niepospolitych przedmiotach harmonicznie połączono elegancję z minimalizmem. Pokaż więcej
Antic Line to francuska marka, która już od 1995 roku produkuje dekoracje, wprowadzając do każdego domu atmosferę starych, dobrych czasów. Kolekcje dodatków i mebli w stylu retro i industrialnym uszla Pokaż więcej
Nasza sugestia: możesz sam zaprojektować wnętrze swojej łazienki bądź salonu dobierając do niej różne akcesoria z naszego sklepu.
Materiał - Drewno, Mdf Kolor - Biały Wymiary - w.36, sz.25 cm, g.6 cm Gazetnik w formie regału, do zawieszenia na ścianie lub postawienia.
Szalenie elegancki wieszak na ręcznik marki Zack sprawdzi się w każdej łazience. Wykonaną ze stali szlachetnej obręcz można powiesić obok łazienki bądź prysznica.
Pokryte patyną dodatki marki Antic Line zdają się pamiętać wiele historii sprzed lat. Będą świetnie pasować do rustykalnych saloników i przytulnych kuchni. Z czym będą kojarzyć się Tobie?
Lampa jest zgodna z normą IP44, co gwarantuje poziom wodoszczelności pozwalający na instalacje w łazience. IP44, produkt idealnie nadający się do użytkowania w łazience Ta lam Pokaż więcej
Idealnie znajdzie zastosowanie i w łazience i w przedpokoju.
Wielki procent plastikowych butelek i opakowań znajduje się w łazience.
Kreatywnie, pomysłowo, oszczędnie i stylowo. Tak możesz żyć z akcesoriami japońskiej marki Yamazaki, projektuje swoje produkty z przekonaniem, że porządek jest najpiękniejszą ozdobą Twojego mieszkania Pokaż więcej
Idealna do stosowania w łazience - lampa sufitowa FLAVI z kloszem z białego opalowego szkła Osoby, które poszukują odpowiedniej lampy do łazienki, powinny zwrócić uwa Pokaż więcej

Wyszukiwania podobne do "gazetnik do łazienki".

Więcej inspiracji »

Inspiracje 22 zdjęcia dla "gazetnik do łazienki"

Komfortowa łazienka na poddaszu - 8,5 mkw - dwie umywalki, wanna, prysznic, bidet, wc - zdjęcie od PROJEKT express Łazienka na poddaszu - 8,5 mkw - Stołek z gazetnikiem to świetny produkt marki IKEA. Aranżacje wnętrz - Łazienka: Komfortowa łazienka na poddaszu - 8,5 mkw - dwie umywalki, wanna, prysznic, bidet, wc - PROJEKT express.
Ludwik w Skandynawii ;) - Średni beżowy salon z jadalnią - zdjęcie od DreamHouse Ludwik w Skandynawii ;) - W salonie nie zabrakło wygodnej rozkładanej sofy, przydatnego telewizora LED 42”, miękkich poduszek, koców, podręcznego gazetnika, tacy i oczywiście niezbędnego stolika kawowego. Łazienka zaprasza „puszystymi „ ręcznikami, zapachem lawendowego płynu do kąpieli i funkcjonalnymi szafkami i półkami.
Ludwik w Skandynawii ;) - Średnia beżowa sypialnia małżeńska, styl prowansalski - zdjęcie od DreamHouse Ludwik w Skandynawii ;) - W salonie nie zabrakło wygodnej rozkładanej sofy, przydatnego telewizora LED 42”, miękkich poduszek, koców, podręcznego gazetnika, tacy i oczywiście niezbędnego stolika kawowego. Łazienka zaprasza „puszystymi „ ręcznikami, zapachem lawendowego płynu do kąpieli i funkcjonalnymi szafkami i półkami.
Ludwik w Skandynawii ;) - Duża beżowa sypialnia małżeńska, styl prowansalski - zdjęcie od DreamHouse Ludwik w Skandynawii ;) - W salonie nie zabrakło wygodnej rozkładanej sofy, przydatnego telewizora LED 42”, miękkich poduszek, koców, podręcznego gazetnika, tacy i oczywiście niezbędnego stolika kawowego. Łazienka zaprasza „puszystymi „ ręcznikami, zapachem lawendowego płynu do kąpieli i funkcjonalnymi szafkami i półkami.
Ludwik w Skandynawii ;) - Średni szary beżowy salon z kuchnią z jadalnią, styl prowansalski - zdjęcie od DreamHouse Ludwik w Skandynawii ;) - W salonie nie zabrakło wygodnej rozkładanej sofy, przydatnego telewizora LED 42”, miękkich poduszek, koców, podręcznego gazetnika, tacy i oczywiście niezbędnego stolika kawowego. Łazienka zaprasza „puszystymi „ ręcznikami, zapachem lawendowego płynu do kąpieli i funkcjonalnymi szafkami i półkami.
Woody ALL. by SHOKO.design - zdjęcie od SHOKO.design Woody All - Mała łazienka w bloku w domu jednorodzinnym, z wc, z toaletą, z farbą na ścianie, z drewnem na ścianie, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z płytkami na podłodze, styl skandynawski Aranżacje wnętrz - Łazienka: Woody ALL. by SHOKO.design - SHOKO.design. idea - podiweszanykibelekjestok... ... KUCHNIA 58/55 - bidetówka łazienka - płytki... łazienka - płytki... łazienka - drewno
Francuski zakątek ;) - Mała jadalnia, styl prowansalski - zdjęcie od DreamHouse Francuski zakątek ;) - W salonie nie zabrakło wygodnej rozkładanej sofy, przydatnego telewizora LED 42”J, miękkich poduszek , kocy , podręcznego gazetnika, tacy i oczywiście niezbędnego stolika kawowego. Łazienka tchnie szczyptą glamour zapraszając „puszystymi „ ręcznikami, zapachem lawendowego płynu do kąpieli i funkcjonalnymi szafkami.
Francuski zakątek ;) - Średni kolorowy salon z kuchnią z jadalnią z tarasem / balkonem, styl prowansalski - zdjęcie od DreamHouse Francuski zakątek ;) - W salonie nie zabrakło wygodnej rozkładanej sofy, przydatnego telewizora LED 42”J, miękkich poduszek , kocy , podręcznego gazetnika, tacy i oczywiście niezbędnego stolika kawowego. Łazienka tchnie szczyptą glamour zapraszając „puszystymi „ ręcznikami, zapachem lawendowego płynu do kąpieli i funkcjonalnymi szafkami.
Francuski zakątek ;) - Kuchnia, styl prowansalski - zdjęcie od DreamHouse Francuski zakątek ;) - W salonie nie zabrakło wygodnej rozkładanej sofy, przydatnego telewizora LED 42”J, miękkich poduszek , kocy , podręcznego gazetnika, tacy i oczywiście niezbędnego stolika kawowego. Łazienka tchnie szczyptą glamour zapraszając „puszystymi „ ręcznikami, zapachem lawendowego płynu do kąpieli i funkcjonalnymi szafkami.
Francuski zakątek ;) - Średnia szara sypialnia małżeńska, styl prowansalski - zdjęcie od DreamHouse Francuski zakątek ;) - W salonie nie zabrakło wygodnej rozkładanej sofy, przydatnego telewizora LED 42”J, miękkich poduszek , kocy , podręcznego gazetnika, tacy i oczywiście niezbędnego stolika kawowego. Łazienka tchnie szczyptą glamour zapraszając „puszystymi „ ręcznikami, zapachem lawendowego płynu do kąpieli i funkcjonalnymi szafkami.
Ludwik w Skandynawii ;) - Średnia beżowa sypialnia małżeńska, styl prowansalski - zdjęcie od DreamHouse Ludwik w Skandynawii ;) - W salonie nie zabrakło wygodnej rozkładanej sofy, przydatnego telewizora LED 42”, miękkich poduszek, koców, podręcznego gazetnika, tacy i oczywiście niezbędnego stolika kawowego. Łazienka zaprasza „puszystymi „ ręcznikami, zapachem lawendowego płynu do kąpieli i funkcjonalnymi szafkami i półkami.
Ludwik w Skandynawii ;) - Średnia szara sypialnia małżeńska, styl prowansalski - zdjęcie od DreamHouse Ludwik w Skandynawii ;) - W salonie nie zabrakło wygodnej rozkładanej sofy, przydatnego telewizora LED 42”, miękkich poduszek, koców, podręcznego gazetnika, tacy i oczywiście niezbędnego stolika kawowego. Łazienka zaprasza „puszystymi „ ręcznikami, zapachem lawendowego płynu do kąpieli i funkcjonalnymi szafkami i półkami.
Ludwik w Skandynawii ;) - Średnia beżowa biała sypialnia małżeńska, styl prowansalski - zdjęcie od DreamHouse Ludwik w Skandynawii ;) - W salonie nie zabrakło wygodnej rozkładanej sofy, przydatnego telewizora LED 42”, miękkich poduszek, koców, podręcznego gazetnika, tacy i oczywiście niezbędnego stolika kawowego. Łazienka zaprasza „puszystymi „ ręcznikami, zapachem lawendowego płynu do kąpieli i funkcjonalnymi szafkami i półkami.
Ludwik w Skandynawii ;) - Salon, styl prowansalski - zdjęcie od DreamHouse Ludwik w Skandynawii ;) - W salonie nie zabrakło wygodnej rozkładanej sofy, przydatnego telewizora LED 42”, miękkich poduszek, koców, podręcznego gazetnika, tacy i oczywiście niezbędnego stolika kawowego. Łazienka zaprasza „puszystymi „ ręcznikami, zapachem lawendowego płynu do kąpieli i funkcjonalnymi szafkami i półkami.
Ludwik w Skandynawii ;) - Mały beżowy salon, styl prowansalski - zdjęcie od DreamHouse Ludwik w Skandynawii ;) - W salonie nie zabrakło wygodnej rozkładanej sofy, przydatnego telewizora LED 42”, miękkich poduszek, koców, podręcznego gazetnika, tacy i oczywiście niezbędnego stolika kawowego. Łazienka zaprasza „puszystymi „ ręcznikami, zapachem lawendowego płynu do kąpieli i funkcjonalnymi szafkami i półkami.
Ludwik w Skandynawii ;) - Średnia otwarta jadalnia w kuchni, styl prowansalski - zdjęcie od DreamHouse Ludwik w Skandynawii ;) - W salonie nie zabrakło wygodnej rozkładanej sofy, przydatnego telewizora LED 42”, miękkich poduszek, koców, podręcznego gazetnika, tacy i oczywiście niezbędnego stolika kawowego. Łazienka zaprasza „puszystymi „ ręcznikami, zapachem lawendowego płynu do kąpieli i funkcjonalnymi szafkami i półkami.
Ludwik w Skandynawii ;) - Średni biały beżowy hol / przedpokój - zdjęcie od DreamHouse Ludwik w Skandynawii ;) - W salonie nie zabrakło wygodnej rozkładanej sofy, przydatnego telewizora LED 42”, miękkich poduszek, koców, podręcznego gazetnika, tacy i oczywiście niezbędnego stolika kawowego. Łazienka zaprasza „puszystymi „ ręcznikami, zapachem lawendowego płynu do kąpieli i funkcjonalnymi szafkami i półkami.
Ludwik w Skandynawii ;) - Beżowy salon - zdjęcie od DreamHouse Ludwik w Skandynawii ;) - W salonie nie zabrakło wygodnej rozkładanej sofy, przydatnego telewizora LED 42”, miękkich poduszek, koców, podręcznego gazetnika, tacy i oczywiście niezbędnego stolika kawowego. Łazienka zaprasza „puszystymi „ ręcznikami, zapachem lawendowego płynu do kąpieli i funkcjonalnymi szafkami i półkami.
Francuski zakątek ;) - Średnia zamknięta kuchnia w kształcie litery u z oknem, styl prowansalski - zdjęcie od DreamHouse Francuski zakątek ;) - W salonie nie zabrakło wygodnej rozkładanej sofy, przydatnego telewizora LED 42”J, miękkich poduszek , kocy , podręcznego gazetnika, tacy i oczywiście niezbędnego stolika kawowego. Łazienka tchnie szczyptą glamour zapraszając „puszystymi „ ręcznikami, zapachem lawendowego płynu do kąpieli i funkcjonalnymi szafkami.
Francuski zakątek ;) - Średnia beżowa sypialnia małżeńska, styl prowansalski - zdjęcie od DreamHouse Francuski zakątek ;) - W salonie nie zabrakło wygodnej rozkładanej sofy, przydatnego telewizora LED 42”J, miękkich poduszek , kocy , podręcznego gazetnika, tacy i oczywiście niezbędnego stolika kawowego. Łazienka tchnie szczyptą glamour zapraszając „puszystymi „ ręcznikami, zapachem lawendowego płynu do kąpieli i funkcjonalnymi szafkami.
Więcej artykułów »

Artykuły 22 artykuły dla "gazetnik do łazienki"

Sprzątanie dla leniwych: poznaj przydatne triki, które ułatwiają sprzątanie
Sprzątanie dla leniwych: poznaj przydatne triki, które ułatwiają sprzątanie Są osoby, dla których sprzątanie to prawdziwy relaks. Istnieją jednak również takie, które do prac porządkowych mają **nie lada awersję!** Jeśli i Ty zdecydowanie zaliczasz się do drugiej grupy, mamy dla Ciebie **kilka przydatnych trików, które pomogą Ci w szybkim i łatwym opanowaniu domowego chaosu**. Zapraszamy do lektury! Jak utrzymać ład w garderobie? -- Garderoba lub szafa to kolejne miejsce, w którym chaos potrafi wziąć górę. Na szczęście i na to są sposoby - **funkcjonalne pojemniki, pojemne organizery na kółkach, wiklinowe kosze, szuflady na relingach oraz przydatne pokrowce** potrafią zdziałać prawdziwe cuda. Świetnym rozwiązaniem są również wieszaki na buty, które można przymocować do drzwi garderoby albo zawiesić na drążku. Ich ogromną zaletą jest duża oszczędność miejsca. Robiąc generalne porządki w szafie pamiętaj, aby zaprowadzić ład raz, a dobrze! Pozbądź się zatem niepotrzebnych ubrań, obuwia i dodatków, a o wiele - W kuchni i łazience z kolei zawsze warto zadbać o to, aby każdy drobiazg miał swoje miejsce i zawędrował do konkretnej szafki bądź szuflady. Podobnie rzecz się ma z łazienką - nowoczesne systemy porządkowania przestrzeni to w takim wnętrzu absolutna konieczność! Dzięki temu będziesz później wiedzieć, które rzeczy wymagają specjalnej organizacji i zaopatrzysz się np. w **gazetnik czy kosz na koce i poduszki**.
Wnętrze miesiąca #5. Zapach nowej książki
**... Kącik w salonie z dwoma obszernymi fotelami vintage, podnóżkami, staroświeckim gazetnikiem i stolikiem, idealnie oświetlony naturalnym światłem ze znajdującego się z tyłu okna może być obiektem zazdrości każdego bibliofila Za to główna łazienka jest maksymalnie prosta – białe płytki i sprzęty powiększają i rozświetlają pozbawione okna pomieszczenie. - SELSEY Lampa wisząca Sierrita II chrom z transparentnym kloszem marki Selsey
Z wizytą u czytelników: dom Pani Sary
Stylowy salon kąpielowy... --... W domu Sary brylują **dwie stylowe łazienki** Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się w **dużych łazienkach! - .** Warto zwrócić uwagę, że złociste elementy są tu powtarzalne – obok kanapy lśni pomocniczy stolik oraz designerski gazetnik. Nic w tym jednak dziwnego – taki zabieg sprawia, że **dom zaczyna żyć, napełnia się świeżością i dobrą energią.**... ... Niewielka biała łazienka
Jak urządzić przytulny zakątek w salonie?
W zależności od naszych preferencji, obok możemy postawić także **lampkę do czytania i gazetnik**. -
Philippe Starck – kim jest i co zaprojektował kontrowersyjny artysta?
Ten nieduży mebel może pełnić rolę stołka, praktycznego schowka, gazetnika wazonu, osłonki na doniczkę, stojaka na parasolki albo pojemnika na dziecięce zabawki. -
Jak urządzić dom w stylu hygge? Poradnik
Jeśli lubisz popołudniami czytywać gazety, obok sofy połóż ciekawy gazetnik. -
8 pomysłów na prezent na walentynki do 100 złotych – dla Niej i dla Niego
Stylowy gazetnik – dla wielbiciela słowa pisanego**... --... Każdy, kto lubi czytać, chce mieć swoje ulubione lektury blisko siebie A gazetnik, mimo swojej jednoznacznie brzmiącej nazwy, to **nie tylko miejsce na przechowywanie gazet** (choć oczywiście ich również), ale też doskonały **schowek na ulubione książki**. Jeśli Twój partner w prezencie otrzyma piękny gazetnik, zyska podwójnie – zawsze będzie miał pod ręką coś do poczytania, a oprócz tego wnętrze jego domu zostanie wzbogacone o stylowy i funkcjonalny dodatek... ... **2 - lustro słońce... lustro słońce... kolorowe talerze trend 2020
Praktyczne i stylowe siedzisko w przedpokoju - 5 pomysłów
Niektóre modele są wyposażone w specjalny schowek, dzięki czemu mogą odgrywać rolę sprytnego gazetnika. -
10 najmodniejszych stolików kawowych do salonu
Ich siła tkwi w ciekawym designie i funkcjonalnej formie - blaty stolików są bowiem zdejmowane, dzięki czemu dolna konstrukcja mebli może posłużyć jako gazetnik czy schowek. -
Od czego zacząć wiosenne porządki w domu - poradnik
Od czego zacząć wiosenne porządki w domu - poradnik **„Wiosna, wiosna… Wiosna, ach, to Ty!”, chciałoby się zanucić, czując na twarzy pierwszy, wiosenny powiew wiatru. Świeże, pachnące ziemią powietrze, coraz cieplejsze promienie słońca i zielone pąki na drzewach to niechybny znak, że po zimowych miesiącach wreszcie nadszedł przednówek. Dla wielu osób wiosenny czas jest symbolem nowych początków i nowych wyzwań, a co za tym idzie, również porządkowania przestrzeni wokół siebie.** Wiosna to doskonały czas na metamorfozy! Nowa dieta, wymiana garderoby oraz odświeżenie mieszkania - oto, za co zabieramy się najczęściej. Wielu psychologów i mówców motywacyjnych, twierdzi, że najlepiej zaczynać od tego ostatniego. Harmonijne, schludne i uporządkowane wnętrza to pierwszy krok do wielkich zmian! Jak zatem zabrać się za wiosenne porządki? Oto nasze sprawdzone rozwiązania! Od czego zacząć wielkie porządkowanie? ------- Przystępując do czynności porządkowych warto pamiętać, że podczas sprzątania przede wszystkim l - systemy porządkowania przestrzeni w przedpokoju... nowoczesne odkurzanie... systemy porządkowania przestrzeni w kuchni
Prezenty na Święta dla Niego – 9 pomysłów na prezent do 100 złotych
Gazetnik do 100 zł – pomysł na prezent dla zapalonego czytelnika**... --... Podobno papierowa prasa umiera, ale dobrze wiemy, że głód informacji i szeleszczących kartek wielu wciąż towarzyszy na co dzień, a zwłaszcza w zimowe dni Elegancki gazetnik pomieści wszystkie jego magazyny, a jednocześnie będzie oryginalnym elementem wystroju salonu, gabinetu czy sypialni... **6 -
Łazienka bez chemii – zobacz naturalne sposoby na czyszczenie łazienki
Łazienka bez chemii – zobacz naturalne sposoby na czyszczenie łazienki... **Czyszczenie łazienki** nie musi się wiązać z drażniącym drogi oddechowe zapachem chemii Czyszczenie łazienki – czym czyścić umywalkę i baterie? Ekologiczny środek do czyszczenia toalety... --... Sprzątanie łazienki nie może odbyć się bez **czyszczenia toalety** Korzystając z domowych, ekologicznych **sposobów na czyszczenie łazienki**, nie musisz się o to martwić. Wykonanie domowego środka do czyszczenia łazienki zajmie Ci jedynie kilka chwil, a Ty bez wyrzutów sumienia będziesz mógł przystąpić do **mycia łazienki bez chemii** – bezpiecznego dla środowiska i Twojej rodziny. - Źródło: New Africa / Shutterstock... czyszczenie łazienki bez chemii... Źródło: Igisheva Maria / Shutterstock
Panele winylowe do łazienki – czy to dobry pomysł? Sprawdź wady i zalety
Panele winylowe do łazienki – czy to dobry pomysł? Panele winylowe do łazienki to jeden ze sposobów na pokrycie podłogi oraz ścian w tym pomieszczeniu. Jakie panele winylowe wybrać do łazienki na podłogę? Do łazienki na ścianę! Jeśli chcesz przeprowadzić metamorfozę swojej łazienki, ale wolisz uniknąć kucia ceramiki, **panele winylowe do łazienki położone na płytki** będą doskonałym rozwiązaniem! - Kronosfera... jakie panele winylowe do łazienki na podłogę... Fot Kronosfera... panele winylowe do łazienki na podłogę
Jakie ogrzewanie wybrać do łazienki?
Jakie ogrzewanie wybrać do łazienki? Klasyczna linia Credo, stylowe rozwiązania Karotherm i funkcjonalne ogrzewanie z Kermi Fedon to początek listy innowacji do łazienki.**... **Przyjemnie ciepła i stylowa łazienka**... W ofercie grzejników dekoracyjnych i łazienkowych Kermi znajdziemy także inne, stylowe a zarazem użyteczne modele, w różnych wzorach i kolorach, by idealnie dopasować je do aranżacji łazienki . Odpowiednia dystrybucja ciepła i nowoczesne systemy grzewcze zagwarantują wymaganą temperaturę, by przyjemne ciepło wypełniło piękne wnętrze łazienki. Grzejnik do łazienki to wielofunkcyjny domowy sprzęt, warto więc wykorzystać możliwe, dodatkowe atuty i obudzić drzemiący w nich potencjał! - nowoczesna łazienka z grzejnikiem ściennym białym... nowoczesna łazienka z grzejnikiem ściennym kermi... szara nowoczesna łazienka z grzejnikiem ściennym kermi
Jakie kwiaty wybrać do łazienki? Doradzamy!
Jakie kwiaty wybrać do łazienki? Jakie kwiaty wybrać do łazienki? Jak dopasować rośliny do łazienki? Jakie kwiaty do łazienki? **Rośliny do łazienki bez okna**... ... W przypadku ciemnej łazienki możemy spróbować uprawiać dwie takie same rośliny o dużej tolerancji na długotrwały brak światła - rośliny w łazience... Trend na naturalną roślinność zagościł także w łazienkach biały storczyk w łazience na blacie... Wybierając rośliny do łazienki, warto poradzić się specjalisty kwiaty w łazience... Paproć nie tylko ładnie prezentuje się w łazience, ale również oczyszcza powietrze rośliny w łazience z oknem... W ciemnej łazience bez okna sprawdzą się odporne gatunki
Nie oszczędzaj na komforcie. Od początku stawiaj na jakość w łazience!
Od początku stawiaj na jakość w łazience! -----------... Utrzymanie czystości w łazience wcale nie jest rzeczą łatwą Innowacyjny system oraz trwałe, wysokojakościowe materiały sprawiają, że wraz z produktem Geberit otrzymujesz gwarancję wygodnej, czystej i szykownej łazienki na długie lata! Wygodny modułowy narożnik w salonie, wielofunkcyjna zabudowa meblowa, inteligentne sterowanie oświetleniem… Dlaczego by zatem nie zaprosić śmiałych innowacji do łazienki? Dzięki niej codzienne korzystanie z łazienki zyskuje zupełnie inny, zaskakująco funkcjonalny wymiar. - nowoczesna łazienka... armatura do łazienki
Wybór redakcji: 20 koszy do przechowywania, które chcemy mieć w swoim domu
Taki wariant doskonale sprawdzi się jako praktyczny gazetnik lub niebanalna osłona na doniczkę. Czasem bardziej przydają się te niewielkie, dzięki którym można posegregować kosmetyki w łazience, kuchenne akcesoria czy po prostu zaserwować świeże pieczywo. -
Jak stworzyć przytulny zakątek w pokoju dziennym?
W zależności od naszych preferencji, obok możemy postawić także lampkę do czytania i gazetnik. -
Projektowanie łazienki w wirtualnej rzeczywistości
Projektowanie łazienki w wirtualnej rzeczywistości... **Projektowanie łazienki zawsze budzi duże emocje! Designerzy uznanej firmy KLUDI wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich, którzy marzą o łazience idealnej, stworzyli aplikację wirtualną KLUDI VR360. Dzięki temu nowatorskiemu narzędziu możesz w kilka chwil przenieść się w wirtualny świat, który na ekranie telefonu pozwoli Ci oglądać produkty KLUDI w rozmaitych aranżacjach 3D.**... ... Wirtualna łazienka Nie zabraknie tu zatem łazienek wykończonych drewnem i heksagonalnymi mozaikami, a także wanien na nóżkach czy designerskiego oświetlenia. --... Narzędzie KLUDI VR360 zostało stworzone z myślą o architektach, projektantach i dekoratorach wnętrz, a także klientach, którzy samodzielnie pragną wykreować zupełnie nową przestrzeń w swojej łazience - projektowanie łazienki w wirtualnej rzeczywistości... projektowanie łazienki w wirtualnej rzeczywistości... projektowanie łazienki w wirtualnej rzeczywistości
Baterie do łazienki w 3 odsłonach – które sprawdzą się w Twoim wnętrzu?
Baterie do łazienki w 3 odsłonach – które sprawdzą się w Twoim wnętrzu? Dawno minęły bowiem czasy, kiedy łazienka pełniła głównie funkcje użytkowe. Baterie do łazienki w stylu minimalistycznym... ... Drugą odsłoną najnowszej kolekcji **KLUDI NOVA FONTE** jest model **Puristic** A wszystko to, aby wnieść do łazienki **subtelną lekkość i czystość formy**. Obie doskonale sprawdzą się przede wszystkim w kameralnych łazienkach, w których każdy centymetr powierzchni zdaje się być na wagę złota. - baterie KLUDI fonte... baterie do klasycznej łazienki... bateria podtynkowa

Ideabooki 20 ideabooków dla "gazetnik do łazienki"

lazienka
lazienka - Aranżacja wnętrza głównej łazienki w domu w Łomiankach. Pleśna... ... beautiful bathroom project... Mieszkanie przy Dąbskiej... PROJEKT ŁAZIENKI I KUCHNI / GARLICA MUROWANA.
remont 2
290771
remont 2 - Pomieszczenia na piętrze to sypialnia gospodarzy domu, pokój dziecka, gabinet pana domu i łazienka. Pomieszczenia na piętrze to sypialnia gospodarzy domu, pokój dziecka, gabinet pana domu i łazienka. Pomieszczenia na piętrze to sypialnia gospodarzy domu, pokój dziecka, gabinet pana domu i łazienka. Pomieszczenia na piętrze to sypialnia gospodarzy domu, pokój dziecka, gabinet pana domu i łazienka.
mój
mój - Projekt zakładał wydzielenie wiatrołapu, małej łazienki z prysznicem oraz wielofunkcyjnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym. Projekt zakładał wydzielenie wiatrołapu, małej łazienki z prysznicem oraz wielofunkcyjnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym. Projekt zakładał wydzielenie wiatrołapu, małej łazienki z prysznicem oraz wielofunkcyjnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym. W salonie nie zabrakło wygodnej rozkładanej sofy, przydatnego telewizora LED 42”, miękkich poduszek, koców, podręcznego gazetnika, tacy i oczywiście niezbędnego stolika kawowego.
Nowe M
Nowe M - Projekt zakładał wydzielenie wiatrołapu, małej łazienki z prysznicem oraz wielofunkcyjnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym. Projekt zakładał wydzielenie wiatrołapu, małej łazienki z prysznicem oraz wielofunkcyjnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym. Projekt zakładał wydzielenie wiatrołapu, małej łazienki z prysznicem oraz wielofunkcyjnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym. Projekt zakładał wydzielenie wiatrołapu, małej łazienki z prysznicem oraz wielofunkcyjnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym.
Kuchnia
alekksanndra
Kuchnia - Projekt zakładał wydzielenie wiatrołapu, małej łazienki z prysznicem oraz wielofunkcyjnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym. Projekt zakładał wydzielenie wiatrołapu, małej łazienki z prysznicem oraz wielofunkcyjnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym. W salonie nie zabrakło wygodnej rozkładanej sofy, przydatnego telewizora LED 42”, miękkich poduszek, koców, podręcznego gazetnika, tacy i oczywiście niezbędnego stolika kawowego. MAŁA ŁAZIENKA W stylu LOFT... MOTHI.form ⋅ ŁAZIENKA w stylu LOFT... Projekt niewielkiej łazienki w loftowym klimacie, gdzie pojawiają się surowe materiały: płytki z betonową strukturą, drewno, miedziana rama lustra oraz wyrazisty dekor płytek na podłodze
łazienka
ALCHEMIA7
łazienka - Bądźcie cierpliwi i śledźcie nasz fb :) http://o-kreslarnia.pl/projektowanie-on-line/... ... Opoczno ITALIAN STUCCO Agencja Gazeta/Michał Mutor... ... Mała łazienka 1 W poznańskiej łazience go nie zabrakło. W salonie nie zabrakło wygodnej rozkładanej sofy, przydatnego telewizora LED 42”J, miękkich poduszek , kocy , podręcznego gazetnika, tacy i oczywiście niezbędnego stolika kawowego.
ŁAZIENKA CDDDD
Joanna Dziurka
ŁAZIENKA CDDDD - Łazienka klasyczna... ... Monika i Maciej Zubala... ... ŁAZIENKA Praktycznie rozwiązania do łazienki... Wizualizacje łazienek o powierzchni od 3,1 do 12,3 m2 projekt łazienki Cat Inside Projektowanie Wnętrz... ŁAZIENKI - WYBRANE PROJEKTY I REALIZACJE... Wybrane aranżacje, projekty, realizacje łazienek w wykonaniu GACKOWSKA DESIGN
ŁAZIENKA CDDD
Joanna Dziurka
ŁAZIENKA CDDD - Jeśli szukacie inspiracji dla swojej idealnej łazienki – przedstawiamy kilkadziesiąt propozycji. Mińsk Mazowiecki 2012... ... Jeśli szukacie inspiracji dla swojej idealnej łazienki – przedstawiamy kilkadziesiąt propozycji. Jeśli szukacie inspiracji dla swojej idealnej łazienki – przedstawiamy kilkadziesiąt propozycji.
ewa
ewaneumann
ewa - Projekt wykonało studio Arte Dizain Agnieszka Hajdas-Obajtek... ... pastelowa łazienka MOTHI.form creative interior design... pracownia projektowania wnętrz... W salonie nie zabrakło wygodnej rozkładanej sofy, przydatnego telewizora LED 42”J, miękkich poduszek , kocy , podręcznego gazetnika, tacy i oczywiście niezbędnego stolika kawowego. Ich zestawienie sprawdza się w aranżacji praktycznie każdego pomieszczenia, w tym także łazienki czy toalety.
kuchnia
kuchnia - W salonie nie zabrakło wygodnej rozkładanej sofy, przydatnego telewizora LED 42”, miękkich poduszek, koców, podręcznego gazetnika, tacy i oczywiście niezbędnego stolika kawowego. Łazienka zaprasza „puszystymi „ ręcznikami, zapachem lawendowego płynu do kąpieli i funkcjonalnymi szafkami i półkami. W łazience i pokoju starszej córki bohaterem jest kolor turkusowy, w pokoju młodszej – fiolet i wzorzysta kolorowa tapeta.
kuchnia
Sokolowskai
kuchnia - Wyjątkowa jest również łazienka, która nie jest przeładowana płytkami. Wyjątkowa jest również łazienka, która nie jest przeładowana płytkami. W salonie nie zabrakło wygodnej rozkładanej sofy, przydatnego telewizora LED 42”J, miękkich poduszek , kocy , podręcznego gazetnika, tacy i oczywiście niezbędnego stolika kawowego. Ciekawsze elementy wnętrza to:... fornirowane orzechowe ściany garderoby widoczne od strony salonu;... element forniru powtarzający się także na ścianie w sypialni oraz elementach dużej łazienki
Łazienka
IloKo
Łazienka - Ptasia łazienka... ... W salonie nie zabrakło wygodnej rozkładanej sofy, przydatnego telewizora LED 42”J, miękkich poduszek , kocy , podręcznego gazetnika, tacy i oczywiście niezbędnego stolika kawowego. Ręcznie malowany kot na ścianie był mała niespodzianką :) Mała łazienka ( druga łazienka w apartamencie) jest prywatną łazienką małej włascicielki. Ich zestawienie sprawdza się w aranżacji praktycznie każdego pomieszczenia, w tym także łazienki czy toalety.
Łazienka
lkonrad
Łazienka - Joanna Korczyńska... ... Ciemna strona łazienki - wersja tylko dla odważnych? Kraków Nowe Czyżyny... ... Kraków Nowe Czyżyny... ... Projekt łazienki też jest nawiązaniem do stylu angielskiego.
lazienka
lazienka - Sypialnia gospodarzy posiada dodatkowo bezpośredni dostęp do osobnej łazienki i garderoby. W salonie nie zabrakło wygodnej rozkładanej sofy, przydatnego telewizora LED 42”J, miękkich poduszek , kocy , podręcznego gazetnika, tacy i oczywiście niezbędnego stolika kawowego. Pralkę udało się wyprowadzić z łazienki, co początkowo wydawało mi się nie do pomyślenia, ale czasami trzeba się przestawić i dostosować. Warszawa, PARK LEŚNY... ...
ŁAZIENKA
Beata Tokarska 2
ŁAZIENKA - W salonie nie zabrakło wygodnej rozkładanej sofy, przydatnego telewizora LED 42”J, miękkich poduszek , kocy , podręcznego gazetnika, tacy i oczywiście niezbędnego stolika kawowego. Inventive Interiors - Projekt ekskluzywnego domu... ... Więcej ujęć projektu wnętrza: http://www.artcoredesign.pl/projekty/whispers-of-grass-projekt-wnetrza-domu/... WHISPERS of GRASS - projekt wnętrza łazienki... FIFTY SHADES OF GREY / 80m2... ...
inspircje
Iga Pachlińska
inspircje - Ciekawsze elementy wnętrza to:... fornirowane orzechowe ściany garderoby widoczne od strony salonu;... element forniru powtarzający się także na ścianie w sypialni oraz elementach dużej łazienki Duża łazienka została wykończona marmurem, w mniejszej łazience zwraca uwagę drewniana mozaika. W salonie nie zabrakło wygodnej rozkładanej sofy, przydatnego telewizora LED 42”J, miękkich poduszek , kocy , podręcznego gazetnika, tacy i oczywiście niezbędnego stolika kawowego. Łazienki... ...
mgsz
mgsz
mgsz - W salonie nie zabrakło wygodnej rozkładanej sofy, przydatnego telewizora LED 42”, miękkich poduszek, koców, podręcznego gazetnika, tacy i oczywiście niezbędnego stolika kawowego. INWESTOROWI ZALEŻAŁO NA DWÓCH ODDZIELNYCH POKOJACH, KUCHNI ORAZ ŁAZIENCE. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie, łazienka oraz wygospodarowana przestrzeń, idealna pod biblioteczkę. Główna sypialnia posiada własną łazienkę i garderobę.
Łazienka
Marcela Cieślak
Łazienka - łazienki w stylu skandynawskim... ... Męska łazienka... ... Chmielna... ... W tą niedużą przestrzeń należało wkomponować sanitariaty ze starej łazienki oraz wygospodarowac miejsce na pralkę i przechowywanie.
łazienka
Aldobrandeska
łazienka - W salonie nie zabrakło wygodnej rozkładanej sofy, przydatnego telewizora LED 42”J, miękkich poduszek , kocy , podręcznego gazetnika, tacy i oczywiście niezbędnego stolika kawowego. łazienki w stylu skandynawskim... ... metamorfoza mieszkania 50 m2 w kamienicy... Mieszkanie w kamienicy z wczesnych lat 50 tych,z nietypowym kształtem łazienki i salonu Dom w Opolu... ...
Przedpokój
Przedpokój - Miejsce starej kuchni zajęła łazienka, którą z kolei zamieniono w garderobę. Marszałkowska 1/160... 00-624 Warszawa... ------------------------------------------- Naszym zdaniem TAK:... ... Cały projekt zobaczyć można tu: http://plasterlina.pl/112679/3827090/galeria/the-freshmaker-warszawa W salonie nie zabrakło wygodnej rozkładanej sofy, przydatnego telewizora LED 42”, miękkich poduszek, koców, podręcznego gazetnika, tacy i oczywiście niezbędnego stolika kawowego.