Co szukasz?
Zobacz także

jadalnia w bloku - pomysły, inspiracje z homebook

Świetnie sprawdzi się nad stołem w jadalni, czy też w salonie. Kierowca przewozi meble na wózku do drzwi domu lub drzwi klatki schodowej w bloku.
Świetnie sprawdzi się w salonie, jadalni, kuchni, a także restauracjach i kawiarniach. Kierowca przewozi meble na wózku do drzwi domu lub drzwi klatki schodowej w bloku.
Podstawa tworzy krzyż i jest połączeniem bloku marmurowego oraz metalowych płoz, dostepnych w całej palecie RAL, za dodatkowa opłatą. Polecany do jadalni o industrial Pokaż więcej
Stół DIANA to nowoczesny mebel do salonów i jadalni. Podstawa stołu składa się z dwóch nóg z ciągnionego metalu, połączonych w kształt litery T, które zbliżają się do trójkątnego bloku marmuru.
Świetnie sprawdzi się nad stołem w jadalni, czy też w salonie. Kierowca przewozi meble na wózku do drzwi domu lub drzwi klatki schodowej w bloku.
Stół HANS to nowoczesny mebel, któy sprawdzi się w salonach i jadalniach. Podstawa to prostokątny blok z dowolnie wybranego marmuru.
Śmiało można montować lampę w przestrzeniach komercyjnych,  postarzałym wnętrzu pubu czy minimalistycznej jadalni. Kierowca przewozi meble na wózku do drzwi domu lub drzwi klatki schodowej w bloku.
Świetnie sprawdzi się nad stołem w jadalni, czy też w salonie. Kierowca przewozi meble na wózku do drzwi domu lub drzwi klatki schodowej w bloku.
Lampa pełna designu i elegancji świetnie odnajdzie się w jadalni, salonie, a także we wnętrzach restauracyjno-hotelowych. Kierowca przewozi meble na wózku do drzwi domu lub drzwi klat Pokaż więcej
Świetnie sprawdzi się nad stołem w jadalni, czy też w salonie. Kierowca przewozi meble na wózku do drzwi domu lub drzwi klatki schodowej w bloku.
%description% WYMIARY Wysokość: 85,5 cm Szerokość: 54 cm Głębokość: 48,5 cm Krzesło Eris Vic szare To krzesło jest doskonałym rozwiązaniem do nowoczesnej jadalni czy salonu. Kierowca Pokaż więcej
Doskonale sprawdzi się w kuchni i jadalni, ale także w restauracjach, kawiarniach i hotelach.   Kierowca przewozi meble na wózku do drzwi domu lub drzwi klatki schodowej w bloku.
Może być wykorzystany jako mebel restauracyjny, krzesło do jadalni czy kuchni.  Kierowca przewozi meble na wózku do drzwi domu lub drzwi klatki schodowej w bloku.
Lampa doskonale sprawdzi się w jadalni, kuchni, a także pracowni, czy restauracji. Kierowca przewozi meble na wózku do drzwi domu lub drzwi klatki schodowej w bloku.
Ekskluzywny stół ZONARI to nowoczesny mebel, tóry doskonale sprawdzi się w salonach i jadalniach w różnych stylach. Podstawa stołu ma kształt krzyża, nogi z narysowanego metalu łączą Pokaż więcej
Może być wykorzystany jako mebel restauracyjny, krzesło do jadalni czy kuchni.  Kierowca przewozi meble na wózku do drzwi domu lub drzwi klatki schodowej w bloku.
Spak odnajdzie się w rękach osób ceniących design i nowoczesność, nie ważne czy to ulubiona restauracja, spotkanie rodzinne czy jadalnia.   Kierowca przewozi meble na wózku do drzwi d Pokaż więcej
Śmiało można montować lampę w przestrzeniach komercyjnych, postarzałym wnętrzu pubu czy minimalistycznej jadalni. Kierowca przewozi meble na wózku do drzwi domu lub drzwi klatki schodowej w bloku.
%description% WYMIARY Wysokość: 75 cm Szerokość: 100 cm Długość: 100 cm     Stół Carat Stół Carat to najlepsze rozwiązanie do kuchni lub jadalni - przemyci do wnętrza odrobinę eleganc Pokaż więcej
Świetnie sprawdzi się w salonie, jadalni, kuchni, a także restauracjach i kawiarniach. Kierowca przewozi meble na wózku do drzwi domu lub drzwi klatki schodowej w bloku.

Wyszukiwania podobne do "jadalnia w bloku".

Więcej inspiracji »

Inspiracje 1453 zdjęcia dla "jadalnia w bloku"

Mieszkanie w bloku - Mała zamknięta szara kuchnia w kształcie litery l z oknem, styl nowoczesny - zdjęcie od PROJEKT ENKLAWA Mieszkanie w bloku - Mała zamknięta szara kuchnia w kształcie litery l z oknem, z jadalnią, z białymi frontami, z drewnianymi frontami, z matowymi frontami, ze sprzętem agd w zabudowie, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, ze strefą jadalnianą, z drewnianym blatem, z płytkami na ścianie nad blatem kuchennym , z jednokomorowym zlewozmywakiem , z kwadratowym zlewozmywakiem , z nakładanym zlewozmywakiem , z granitowym zlewozmywakiem , z roletami, z płytkami na podłodze, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Mieszkanie w bloku - Mała zamknięta szara kuchnia w kształcie litery l z oknem, styl nowoczesny - PROJEKT ENKLAWA.
Apartament na warszawskiej Saskiej Kępie - Średnia otwarta biała jadalnia w salonie, styl glamour - zdjęcie od idea projekt Apartament na warszawskiej Saskiej Kępie - Średnia otwarta biała jadalnia w salonie, z drewnianym stołem, z prostokątnym stołem, z żyrandolem, z kamieniem dekoracyjnym na ścianie, z lustrem na ścianie, z jasną drewnianą podłogą, z kominkiem, z dużym stołem, z biblioteczką, styl glamour Projekt koncepcji wnętrz apartamentu, Warszawa - Saska Kępa, ul. Wizualizacje wykonało BLOK studio. Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Apartament na warszawskiej Saskiej Kępie - Średnia otwarta biała jadalnia w salonie, styl glamour - idea projekt. modern elegent - podłoga wow... salon - s... dom - może podłoga w jodełkę
70m2 styl skandynawski - Średni biały salon z bibiloteczką z jadalnią, styl skandynawski - zdjęcie od j2studio 70m2 styl skandynawski - Średni biały salon z bibiloteczką z jadalnią, ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku, z narożnikiem, z biblioteczką, z szarą sofą / narożnikiem, z farbą na ścianie, z półkami, z jasną drewnianą podłogą, styl skandynawski Mieszkanie w nowym bloku dla czteroosobowej rodziny w Białymstoku. Aranżacje wnętrz - Salon: 70m2 styl skandynawski - Średni biały salon z bibiloteczką z jadalnią, styl skandynawski - j2studio.
Mieszkanie w ciepłym skandynawskim stylu - Mały biały salon z kuchnią z jadalnią, styl skandynawski - zdjęcie od Design Factory Studio Projektowe Mieszkanie w ciepłym skandynawskim stylu - Mały biały salon z kuchnią z jadalnią, ze ścianą tv, z sofą , z szarą sofą / narożnikiem, z farbą na ścianie, z drewnem na ścianie, z roletami, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, styl skandynawski Łódź Teofilów/ Łódź... Typ: mieszkanie w bloku... Powierzchnia: 45mkw Aranżacje wnętrz - Salon: Mieszkanie w ciepłym skandynawskim stylu - Mały biały salon z kuchnią z jadalnią, styl skandynawski - Design Factory Studio Projektowe.
Mieszkanie 10 - Kraków - Średni szary salon z kuchnią z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od BAGUA Pracownia Architektury Wnętrz Mieszkanie 10 - Kraków - Średni szary salon z kuchnią z jadalnią, ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku, z narożnikiem, z szarą sofą / narożnikiem, z cegłą na ścianie, z farbą na ścianie, z zasłonami, z jasną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: Mieszkanie 10 - Kraków - Średni szary salon z kuchnią z jadalnią, styl nowoczesny - BAGUA Pracownia Architektury Wnętrz. rzut z góry na mieszkanie - lustro na bloku z telewizorem... moja tablica inspiracji do nowego mieszkania - tu pieknie widać to lustro z drugiej strony "szafy", będę miała widok z rogówki na to kto wchodzi do mieszkania ;)
HOLA_22 - Średnia szara łazienka w bloku bez okna, styl minimalistyczny - zdjęcie od HOLA DESIGN HOLA_22 - Średnia szara łazienka w bloku bez okna, z prysznicem, z szarymi płytkami, z płytkami imitującymi beton, z płytkami na ścianie, z lustrem na ścianie, ze stojącą szafką pod umywalkę, z szafką pod umywalkę z szufladami, z naścienną / podtynkową baterią, ze sztorcową / natynkową baterią, z jednouchwytową baterią, z kabiną typu walk-in, z odpływem liniowym, z dwustanowiskową umywalką, z prostokątną umywalką, z płytkami na podłodze, z sufitowym oświetleniem halogenowym , styl minimalistyczny Aranżacje wnętrz - Łazienka: HOLA_22 - Średnia szara łazienka w bloku bez okna, styl minimalistyczny - HOLA DESIGN. ŁAZIENKA - lustro... Łazienka - czarna obwódka lustra i szare płytki z białymi szafkami... moje inspiracje - łazienka szara
Salon z aneksem kuchennym i jadalnią w bloku - Mała otwarta szara czarna kuchnia jednorzędowa, styl glamour - zdjęcie od Ano Studio Salon z aneksem kuchennym i jadalnią w bloku - Mała otwarta szara czarna kuchnia jednorzędowa, z jadalnią, z białymi frontami, z matowymi frontami, ze sprzętem agd w zabudowie, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, ze strefą jadalnianą, z kamiennym blatem, ze szkłem na ścianie nad blatem kuchennym, z farba na ścianie nad blatem kuchennym, z jednokomorowym zlewozmywakiem , z kwadratowym zlewozmywakiem , z nakładanym zlewozmywakiem , z granitowym zlewozmywakiem , styl glamour Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Salon z aneksem kuchennym i jadalnią w bloku - Mała otwarta szara czarna kuchnia jednorzędowa, styl glamour - Ano Studio.
Salon z aneksem kuchennym i jadalnią w bloku - Salon, styl nowoczesny - zdjęcie od Ano Studio Salon z aneksem kuchennym i jadalnią w bloku - Aranżacje wnętrz - Salon: Salon z aneksem kuchennym i jadalnią w bloku - Salon, styl nowoczesny - Ano Studio.
Salon z aneksem kuchennym i jadalnią w bloku - Kuchnia, styl glamour - zdjęcie od Ano Studio Salon z aneksem kuchennym i jadalnią w bloku - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Salon z aneksem kuchennym i jadalnią w bloku - Kuchnia, styl glamour - Ano Studio.
Salon z aneksem kuchennym i jadalnią w bloku - Mały średni szary czarny salon z kuchnią z jadalnią, styl glamour - zdjęcie od Ano Studio Salon z aneksem kuchennym i jadalnią w bloku - Mały średni szary czarny salon z kuchnią z jadalnią, z telewizorem zawieszonym na ścianie, ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku, z sofą , z czarną sofą / narożnikiem, z farbą na ścianie, z tapetą, z betonem na ścianie, z półkami, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, styl glamour Aranżacje wnętrz - Salon: Salon z aneksem kuchennym i jadalnią w bloku - Mały średni szary czarny salon z kuchnią z jadalnią, styl glamour - Ano Studio.
Salon z aneksem kuchennym i jadalnią w bloku - Mały średni szary biały salon z jadalnią, styl klasyczny - zdjęcie od Ano Studio Salon z aneksem kuchennym i jadalnią w bloku - Mały średni szary biały salon z jadalnią, bez telewizora, ze strefą wypoczynku, z sofą , z czarną sofą / narożnikiem, z farbą na ścianie, z obrazami, z zasłonami, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, styl klasyczny Aranżacje wnętrz - Salon: Salon z aneksem kuchennym i jadalnią w bloku - Mały średni szary biały salon z jadalnią, styl klasyczny - Ano Studio.
Salon z aneksem kuchennym i jadalnią w bloku - Średnia otwarta biała jadalnia w salonie, styl glamour - zdjęcie od Ano Studio Salon z aneksem kuchennym i jadalnią w bloku - Średnia otwarta biała jadalnia w salonie, ze stołem wykonanym z różnych materiałów, z prostokątnym stołem, z żyrandolem, z panelami 3d, ze sztukaterią, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, styl glamour Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Salon z aneksem kuchennym i jadalnią w bloku - Średnia otwarta biała jadalnia w salonie, styl glamour - Ano Studio.
Salon z aneksem kuchennym i jadalnią w bloku - Kuchnia, styl nowoczesny - zdjęcie od Ano Studio Salon z aneksem kuchennym i jadalnią w bloku - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Salon z aneksem kuchennym i jadalnią w bloku - Kuchnia, styl nowoczesny - Ano Studio.
Salon z aneksem kuchennym i jadalnią w bloku - Salon, styl eklektyczny - zdjęcie od Ano Studio Salon z aneksem kuchennym i jadalnią w bloku - Aranżacje wnętrz - Salon: Salon z aneksem kuchennym i jadalnią w bloku - Salon, styl eklektyczny - Ano Studio.
Salon z aneksem kuchennym i jadalnią w bloku - Średnia zamknięta czarna kuchnia w kształcie litery u z oknem, styl nowoczesny - zdjęcie od Ano Studio Salon z aneksem kuchennym i jadalnią w bloku - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Salon z aneksem kuchennym i jadalnią w bloku - Średnia zamknięta czarna kuchnia w kształcie litery u z oknem, styl nowoczesny - Ano Studio.
Drewno z szarością - Mała szara łazienka w bloku bez okna, styl nowoczesny - zdjęcie od ZAWICKA-ID Projektowanie wnętrz Drewno z szarością - Mała szara łazienka w bloku bez okna, z prysznicem, z wc, z szarymi płytkami, z płytkami imitującymi beton, z płytkami na ścianie, z kabiną typu walk-in, z odpływem liniowym, z deszczownicą, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z płytkami na podłodze, styl nowoczesny Realizacja projektu mieszkania w Ursusie Aranżacje wnętrz - Łazienka: Drewno z szarością - Mała szara łazienka w bloku bez okna, styl nowoczesny - ZAWICKA-ID Projektowanie wnętrz. Łazienka - Wnęki / półki... jadalnia - ł... kibelek - takie ustawienie
Apartament wakacyjny - Neptun Park Gdańsk - 42m2 - 2017 - Mały biały salon z kuchnią z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od Studio86 Apartament wakacyjny - Neptun Park Gdańsk - 42m2 - 2017 - Mały biały salon z kuchnią z jadalnią, ze strefą wypoczynku, z sofą , z szarą sofą / narożnikiem, z cegłą na ścianie, z farbą na ścianie, z obrazami, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: Apartament wakacyjny - Neptun Park Gdańsk - 42m2 - 2017 - Mały biały salon z kuchnią z jadalnią, styl nowoczesny - Studio86. salon z kuchnią - oświtlenie i dywan... blok - 32... salon - sufit2
Salon w bloku z wielkiej płyty - zdjęcie od MOTIF DESIGN Salon w bloku z wielkiej płyty - Aranżacje wnętrz - Salon: Salon w bloku z wielkiej płyty - MOTIF DESIGN. Salon i jadalnia nowe - kolory w salonie... DETALE - LAMPA SCIENNA
.;) - Średnia biała łazienka w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, styl skandynawski - zdjęcie od Inspira Design Dobrze się układa...;) - Średnia biała łazienka w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, z prysznicem, z wc, z dużym lustrem, z toaletą, z białymi płytkami, z płytkami na ścianie, z wiszącą szafką pod umywalkę, z szafką pod umywalkę z szufladami, ze sztorcową / natynkową baterią, z jednouchwytową baterią, z kabiną typu walk-in, z deszczownicą, z nablatową umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z prostokątną umywalką, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z płytkami na podłodze, z kinkietem, styl skandynawski Tego projektu w całości jeszcze nie pokazywaliśmy, trzeba więc nadrobić :) Realizacja w trakcie. Dołożyliśmy drugą z wersji w jadalni i w strefie hall - ciekawe co byście wybrali. .;) - Średnia biała łazienka w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, styl skandynawski - Inspira Design.
salon z jadalnią w bloku z wielkiej płyty - zdjęcie od Studio Projektowe Atoato Metamorfoza mieszkania w bloku - Stół i krzesła drewniane Mieszkania w blokach z wielkiej płyty to zawsze pole do popisu dla projektanta dlatego, że najczęściej inwestorzy mają w głowie stan aktualny, starszych, niefunkcjonalnych pomieszczeń. Oto przykład na zmiany w bloku bez radykalnych prac związanych z kuciem, przesuwaniem ścian w domu. Aranżacje wnętrz - Salon: salon z jadalnią w bloku z wielkiej płyty - Studio Projektowe Atoato.
Więcej artykułów »

Artykuły 40 artykułów dla "jadalnia w bloku"

TOP 10 salonów w stylu loftowym – #zostańwdomu i zainspiruj się
Nie oznacza to, że wnętrz w loftowej stylistyce nie możemy urządzić w domu, apartamencie, bloku. - salon w stylu loftowym... salon w stylu loftowym... salon w stylu loftowym
Wyniki konkursu na najciekawsze projekty mikromieszkań!
Wśród propozycji znalazły się również mobilny, chowany blat stołu, który w zależności od potrzeb może służyć jako miejsce do pracy lub pełnić funkcję jadalni oraz schody w postaci zabudowy meblowej. Koncepcja zakłada wstawienie do mieszkania wielofunkcyjnego bloku meblowego. -
Mieszkanie z rynku pierwotnego czy wtórnego? Poznaj wady i zalety
Nowe bloki wyposażone są w nowoczesne i bezawaryjne windy, komórki lokatorskie, a także podziemne miejsca parkingowe/garażowe. - salon z zieloną kanapą... salon w stylu eklektycznym... salon z kuchnią w stylu skandynawskim
Remont mieszkania krok po kroku
Podpowiadamy, jak zaplanować remont mieszkania w bloku – krok po kroku – i podsuwamy najbardziej przydatne porady remontowe. Remont mieszkania w bloku krok po kroku... --... Remont mieszkania w kamienicy, bloku lub apartamentowcu: co najpierw? - gruntowny remont łazienki... jadalnia przed i po metamorfozie... metamorfoza kuchni
5 pomysłów na stół w małych wnętrzach. Rozmowa z Malwiną Grudzień z pracowni FORMA
Rozmowa z Malwiną Grudzień z pracowni FORMA... **W małych, a nawet tych średnich mieszkaniach w blokach, urządzanie wnętrz uczy trudnej sztuki kompromisu Ta przestrzeń, składająca się z kuchni, jadalni, salonu pomieściła się na powierzchni 14 metrów kwadratowych. **... **M.G:** Wnętrze utrzymane w skandynawskiej stylistyce spełnia funkcję salonu, jadalni oraz kuchni -
Dom czy mieszkanie – co wybrać?
Spiżarnia, kuchnia z jadalnią, gabinet, biblioteczka, salon z kominkiem – to wszystko się tu zmieści. dość trudno jest znaleźć mieszkanie w bloku, w którym każdy członek rodziny 2+3 miałby swój własny pokój. Żadnych zmartwień... ---------------------------... Z drugiej strony nie możemy zapomnieć, że choć mieszkanie w bloku nie oznacza całkowitego braku zmartwień, towarzyszymy mu jednak wysoki stopień wygody Grosik do grosika... -------------------------... Mieszkańcy bloku płacą administracji spółdzielni lub wspólnoty mieszkaniowej comiesięczną „daninę” w postaci czynszu, a resztę mają z głowy Warto pamiętać, że na mieszkańców bloków ta opłata rozkłada się w równomiernie, poniekąd dzielą się oni kosztami. -
Duży format – spektakularny efekt! Najmodniejsze płytki do każdego wnętrza
Jeśli dysponujemy otwartą kuchnią, cechy te możemy przenieść na jadalnię czy salon, tworząc **harmonijną przestrzeń** pełną minimalistycznego piękna. Nie bój się zastosować ich **także w mniejszej kuchni** w bloku, którą duże płytki optycznie **powiększą i nadadzą jej klasy**. -
Architekt radzi: Jak połączyć kuchnię z salonem?
W małym mieszkaniu w bloku zyskamy dodatkową przestrzeń, powiększymy optycznie powierzchnię obu pomieszczeń, rozjaśnimy niewielką kuchnię czy znajdziemy dodatkowe miejsce na stolik. --... Zamiast ścianki na granicy pomiędzy kuchnią a salonem może stanąć wyższy barek z hokerami, który posłuży za blat lub stół z krzesłami pełniący rolę jadalni Dzięki takiemu rozkładowi zyskujemy dodatkową strefę, jaką jest jadalnia. - nowoczesny salon z jadalnią i oddzielony ścianką od kuchni... kuchnia otwarta na salon z szarym narożnikiem... nowoczesny salon z jadalnią i otwartą kuchnią
Jak urządzić kuchnię z salonem w bloku?
Jak urządzić kuchnię z salonem w bloku? **Konia z rzędem temu, kto nie narzeka na metraż swojego mieszkania w bloku! A jeśli nie barek, nie blat, to musimy zorganizować „jadalnię” w inny sposób. *„Aby nie przeładować przestrzeni, aneks kuchenny z jadalnią powinien nawiązywać stylistycznie i kolorystycznie do salonu – wskazuje Karolina Kazanecka. W mig docenimy korzyści towarzyskie z połączenia kuchni i salonu w bloku. - pastelowe wnętrze... kuchnia otwarta na salon w bloku... kuchnia w dużym salonie
Mieszkanie w kamienicy: na co zwrócić uwagę przed zakupem?
W środku skrywają wysokie, przestrzenne i z doskonałym rozkładem mieszkania dające nieograniczone możliwości aranżacyjne, które są atrakcyjną alternatywą dla ciasnych i wąskich klitek w blokach. **Tańsze mieszkania w kamienicach znajdziemy w mniej popularnych miastach i miasteczkach**, których mieszkańcy stanowią lokalną i stałą od lat społeczność... ... ---- Sprawdźmy również, jaka przestrzeń należy do ogólnego użytku lokatorów (mogą to być wózkownie, rowerownie czy suszarnie)... ... ---- - kawalerka w kamienicy... salon w kamienicy... kuchnia w kamienicy
Jaki okap do jakiego stylu? Przegląd inspiracji
Okap kuchenny w formie wyciągu podłączony do wentylacji może pracować wyłącznie, gdy w bloku lub domu przewidziany został niezależny kanał wentylacyjny. *„Nowoczesne kuchnie są coraz częściej pomieszczeniami otwartymi na salon lub jadalnię. -
Kuchnia otwarta na lato – jak urządzić jasną kuchnię połączoną z salonem?
Kuchnia połączona z salonem lub jadalnią nie bez powodu należy do trendów, które utrzymują się na fali popularności od ładnych paru sezonów. Nic jednak nie zapewni tak wyraźnego efektu optycznego powiększenia i otwarcia strefy kuchennej, jak połączenie jej z salonem lub jadalnią. Jeśli mieszkasz w bloku i warunki lokalowe nie pozwalają Ci na aranżację w pełni otwartej kuchni, postaraj się urządzić ją tak, by znalazło się w niej miejsce na stół i krzesła. Tak powstała jadalnia, w której będą stołować się wspólnie wszyscy domownicy, stanie się udaną namiastką otwartej kuchni. Wyeksponujmy jego futurystyczny, sześciokątny kształt (jak w przypadku zlewozmywaka z serii Hexon marki Deante) czy unikatową grafikę (seria Capella), montując zlewozmywak na kuchennej wyspie lub na dobrze oświetlonym blacie w kuchni otwartej na jadalnię i salon. -
5 TOP-owych projektów miesiąca grudnia
5 TOP-owych projektów miesiąca grudnia **Nie ma wątpliwości szarości charakterystyczne dla stylu skandynawskiego są najbardziej pożądane w naszych domach. Zobaczcie, które projekty zjednały najwięcej zwolenników w grudniu. A jeśli chcecie urządzić swoje mieszkanie w tym, tak lubianym klimacie przeczytajcie koniecznie nasz [poradnik](http://www.homebook.pl/tematy/16/ponadczasowy-styl-skandynawski-temat-miesiaca-styczen-2017).** I miejsce w **TOP Projekt** miesiąca grudnia: Pracownia: MOTHI.form Projekt: MOTHI.form ⋅ PARTER DOMU pod Krakowem INSPIROWANY NATURĄ II miejsce w **TOP Projekt** miesiąca grudnia: Pracownia: ELEMENTY Projekt: Drewno + szarość III miejsce w **TOP Projekt** miesiąca grudnia: Pracownia: Partner Design Projekt: MIESZKANIE POKAZOWE NA OŁTASZYNIE IV miejsce w **TOP Projekt** miesiąca grudnia: Pracownia: Mohav Design Projekt: Dom w Kaniach V miejsce w **TOP Projekt** miesiąca grudnia: Pracownia: KOLORUM Projekt: loft Gratulujemy pracowniom, które został - w stylu sakndynawskim... Wysoka lampa podłogowa... Ściana z białą cegłą
Urban Beach Home – 40 m² dla dwojga
Na pewno cudownie marzy się pod tradycyjnym katalońskim stropem, który odsłania belkowanie i nagi blok gliny. - Po przekroczeniu progu plażowego mieszkania znajdujemy się od razu w przestronnym pokoju dziennym połączonym z kuchnią i jadalnią, z którego wychodzą dwa spore balkony.
Jak sprytnie urządzić kuchnię połączoną z salonem? Rozmowa z architekt Anną Tutaj-Pielaszek
**... **Anna Tutaj-Pielaszek:** W mieszkaniach w bloku lub w małych domach często jest to jedyny sposób na optyczne powiększenie przestrzeni Warto jednak zachować dwa wejścia do kuchni: jedno bezpośrednio z holu (by nie wnosić zakupów i wynosić śmieci przez salon), drugie łączące salon/jadalnię z kuchnią (by ułatwić komunikację oraz przenoszenie posiłków). -
Cegła na ścianie – czerwona, biała czy szara? Dopasuj kolor cegły do stylu Twojego wnętrza
**Białą cegłę na ścianie bez obaw można wykorzystać w bloku**, w niewielkim mieszkaniu, gdzie każdy metr kwadratowy jest na wagę złota. Dobrą propozycją na aranżację wnętrza jest także wykorzystanie **czerwonej cegły w jadalni**. - czerwona cegła na ścianie w jadalni... czerwona cegła na ścianie w przedpokoju
Poradnik: jak urządzić kuchnię?
Niezależnie od tego, czy mieszkacie w bloku, czy do dyspozycji macie więcej przestrzeni, zaaranżowanie kuchni to wyzwanie. - nowoczesna kuchnia w odcieniach szarości... kuchnia połączona z salonem w odcieniach szarości... nowoczesna kuchnia w odcieniach szarości
Jak funkcjonalnie urządzić niewielkie mieszkanie w bloku? Rozmowa z architekt Krystyną Mikołajską
Jak funkcjonalnie urządzić niewielkie mieszkanie w bloku? Rozmowa z architekt Krystyną Mikołajską... **Mieszkania w bloku uchodzą za najtrudniejsze w aranżacji **H: Mieszkania w blokach, to często również ograniczony metraż do dyspozycji. - Zegar do jadalni... Biała kuchnia... Mała kuchnia
Jak urządzić salon? 9 wskazówek, które musisz znać
Połącz salon z jadalnią i postaw na duży stół z krzesłami. - Funkcjonalnym rozwiązaniem dla wielu jest połączenie salonu z kuchnią lub jadalnią. Niezależnie od tego, czy zastanawiasz się, jak urządzić mały salon w bloku czy duży salon z kuchnią, pewne zasady pozostają takie same.
Zobacz jak mieszka kolekcjoner sztuki!
--... Punktem wyjścia było mieszkanie z czterema sypialniami, oddzielnymi pokojami oraz dużym blokiem pokoi funkcjonalnych Z pierwotnego układu zachowano stopnie, którymi wchodzi się i wychodzi do głównego pokoju z przedpokoju oraz kuchni i jadalni. -

Ideabooki 20 ideabooków dla "jadalnia w bloku"

Kuchnia
Kejt.i
Kuchnia - Salon z aneksem kuchennym i jadalnią w bloku... ...
Salon z aneksem
Salon z aneksem - Kłobucka 23B... 02-699 Warszawa... Tel. 570 529 889
Jadalnia
malwina-golebiowska
Jadalnia - Stół dębowy - kampra.pl... Stół dębowy - Realizacja KAMPRA MEBLE... Klasyczny, rozsuwany stół do jadalni wykonany z litego drewna dębowego Delikatne zdobienia sprawiają, że nadaje się do jadalni lub salonu urządzonego w tradycyjnym stylu. Salon z aneksem kuchennym i jadalnią w bloku... ... Projekt dotyczył 135,87m2 wnętrza domu jednorodzinnego zlokalizowanego w Krzyszkowicach: pokoju dziennego połączonego z kuchnią, jadalni, przedpokoju na parterze, wiatrołapu, schodów, sypialni z garderobą oraz dwóch łazienek.
Salon 🛋️
xxkppd
Salon 🛋️ - Mieszkanie w bloku dla kobiety... "Wyobraźcie sobie, że wchodzicie do blokowego mieszkania, a tam czas zatrzymał się w latach 70-tych Podłoga drewniana Massimo... ... Stół i krzesła drewniane... Metamorfoza mieszkania w bloku... Mieszkania w blokach z wielkiej płyty to zawsze pole do popisu dla projektanta dlatego, że najczęściej inwestorzy mają w głowie stan aktualny, starszych, niefunkcjonalnych pomieszczeń Oto przykład na zmiany w bloku bez radykalnych prac związanych z kuciem, przesuwaniem ścian w domu.
salon
natalia-forc 2
salon - Apartament w stylu Glamour... ...
insp
daria_d
insp - MIESZKANIE W JASNEJ PALECIE... ...
Salon
Magda1207
Salon - Przestrzeń kuchni otwiera się na strefę jadalni i płynnie przechodzi do pokoju dziennego. Salon z aneksem kuchennym i jadalnią w bloku... ...
salon
justyna-koryczan
salon - nr 20... ... Apartament w stylu Glamour... ...
miszkanie 2019
miszkanie 2019 - Projekt dotyczył 62,00 m2 wybranych pomieszczeń domu jednorodzinnego zlokalizowanego w Masłomiący pod Krakowem: salonu z kuchnią i jadalnią, strefy komunikacyjnej i dwóch łazienek. Kuchnia... Mieszkanie 35m² we Wrocławiu...
Salon
Salon - SALON Z KUCHNIĄ 32m2... ... Projekt dotyczył 30,70 m2 mieszkania zlokalizowanego w Krakowie – Nowa Dzielnica 5: salonu z jadalnią, kuchni, przedpokoju i łazienki. Projekt przestrzeni dziennej w apartamencie na 12 piętrze obejmującej: kuchnię, jadalnię i część wypoczynkową. Projekt dotyczył 44,20m2 wnętrza mieszkania: salonu z jadalnią oraz aneksem kuchenny, pokoju/gabinetu, przedpokoju, sypialni i łazienki.
kuchnia
Agulina Aga
kuchnia - Kuchnia w stylu glamour w dekoracyjnym okapem ze szkła Argentelo Black... ... Dlatego też założeniem projektowym było maksymalne otwarcie przestrzeni w części dziennej: salon, kuchnia, jadalnia oraz wydzielenie części prywatnej z obszerną sypialnią połączoną z garderobą i prywatną łazienką, gabinetem oraz pokojem dziecięcym. Projekt wykonało studio Arte Dizain Agnieszka Hajdas-Obajtek... ... Salon z otwartą kuchnia i jadalnią
kuchnia
wilga
kuchnia - Mieszkanie Wiczlino - Konkurs... Mieszkanie Wiczlino - Konkurs... Projekt mieszkania dla 3 osobowej rodziny - Mamy Taty i Nastolatki w nowym budownictwie
salon
salon - Część dzienna to salon połączony z jadalnią i kuchnią. Dzięki niskiej ściance udało się w jednym pomieszczeniu wydzielić 4 strefy: kuchnię, kącik wypoczynkowy, jadalnię oraz miejsce do pracy. Salon z aneksem kuchennym i jadalnią w bloku... ... Mieszkanie przy ulicy Onyksowej w Lublinie... ...
jadalnia
agata-horodyska
jadalnia - projekt jadalni - vintage... Dom w Dębicy... Apartament w Warszawie... Elegancki apartament w Warszawie projektu BBHome Design... Wnętrza w Stylu Nowojorskim... ...
salon
salon - Dietla w Krakowie... ... Projektu rearanżacji salonu z jadalnią z zachowaniem części istniejących mebli - wersja z czernią... Orzechowo-kremowy salon z jadalnią... Projektu metamorfozy salonu z jadalnią dla młodego małżeństwa Dom Angola Luanda 850 m2... ...
Kuchnie - inspiracje
MyLostris
Kuchnie - inspiracje - Salon z aneksem kuchennym i jadalnią w bloku... ...
AK
ZIZI STUDIO
AK - Meble w stylu nowojorskim... www.promavera-home.com... www.primavera-home.com... Jadalnia w stulu Glamour... Po więcej inspiracji zapraszamy na Naszą stronę internetową:biuro@monostudio.pl na Facebooka oraz Pinterest https://pl.pinterest.com/M0N0studio/... ... Salon z aneksem kuchennym i jadalnią w bloku
sypialnia
ewa-grzywacz 4
sypialnia - Dzięki temu salon połączono z jadalnią, a kuchnia otworzyła się na dom. Salon... www.wojszistolc.com... Mieszkanie w stylu nowojorskim 2015 Glamour w Oliwie... foto: Mika Szymkowiak Fotografia... Wnętrze Modern Glamour... Projekt salonu, holu i jadalni w budynku jednorodzinnym
kuchnia
kuchnia - Dom w Opolu... ... :)... ... Zmysłowa elegancja apartament Mokotów
ciekawe aranżacje
Joanna Łepska
ciekawe aranżacje - projekt aranżacji - GACKOWSKA DESIGN... więcej na www.gackowska.pl... mieszkanie z poziomym akcentem - projekt