Czego szukasz?
Zobacz także

pościel m.h.o - pomysły, inspiracje z homebook

Pościel bawełniana POK-229

Pościel bawełniana POK-229

Pościel bawełniana POK-229 Kolorystyka: grafitowo-różowo-biała Skład: 100% bawełna Poszwa i poszewki z zapinaniem suwakowym Opakowanie: foliowe Opis: Pościel jest wykonana z miękkiej i przyjemnej w dotyku, naturalnej tkaniny bawełnianej. Nowoczesne wzornictwo i modne zestawienia kolorystyczne sprawiają, że pościel można dopasować do każdego rodzaju wnętrz. Suwak w poszwie na pościel wszyty jest wzdłuż krótszego boku. Zdjęcia przedstawiają wygląd pościeli, jednakże proszę pamiętać, że każdy komputer przedstawia kolory według własnych ustawień i właściwości.
78 zł
Pościel bawełniana POK-215

Pościel bawełniana POK-215

Pościel bawełniana POK-215 Kolorystyka: biało-niebiesko-granatowo-beżowa Skład: 100% bawełna Poszwa i poszewki z zapinaniem suwakowym Opakowanie: foliowe Opis: Pościel jest wykonana z miękkiej i przyjemnej w dotyku, naturalnej tkaniny bawełnianej. Nowoczesne wzornictwo i modne zestawienia kolorystyczne sprawiają, że pościel można dopasować do każdego rodzaju wnętrz. Suwak w poszwie na pościel wszyty jest wzdłuż krótszego boku. Zdjęcia przedstawiają wygląd pościeli, jednakże proszę pamiętać, że każdy komputer przedstawia kolory według własnych ustawień i właściwości.
83 zł
Pościel bawełniana POK-218

Pościel bawełniana POK-218

Pościel bawełniana POK-218 Kolorystyka: granatowo-różowo-biała Skład: 100% bawełna Poszwa i poszewki z zapinaniem suwakowym Opakowanie: foliowe Opis: Pościel jest wykonana z miękkiej i przyjemnej w dotyku, naturalnej tkaniny bawełnianej. Nowoczesne wzornictwo i modne zestawienia kolorystyczne sprawiają, że pościel można dopasować do każdego rodzaju wnętrz. Suwak w poszwie na pościel wszyty jest wzdłuż krótszego boku. Zdjęcia przedstawiają wygląd pościeli, jednakże proszę pamiętać, że każdy komputer przedstawia kolory według własnych ustawień i właściwości.
116 zł
Pościel bawełniana PER-63

Pościel bawełniana PER-63

Pościel bawełniana PER-63 Kolorystyka: biało-czarno-beżowa Skład: 100% bawełna Opakowanie: foliowe Opis: Ciepła i miła w dotyku pościel o nowoczesnym wzornictwie i modnej kolorystyce. Zdjęcia przedstawiają wygląd pościeli, jednakże proszę pamiętać, że każdy komputer przedstawia kolory według własnych ustawień i właściwości.
98 zł
Pościel bawełniana POK-213

Pościel bawełniana POK-213

Pościel bawełniana POK-213 Kolorystyka: biało-różowo-szara Skład: 100% bawełna Poszwa i poszewki z zapinaniem suwakowym Opakowanie: foliowe Opis: Pościel jest wykonana z miękkiej i przyjemnej w dotyku, naturalnej tkaniny bawełnianej. Nowoczesne wzornictwo i modne zestawienia kolorystyczne sprawiają, że pościel można dopasować do każdego rodzaju wnętrz. Suwak w poszwie na pościel wszyty jest wzdłuż krótszego boku. Zdjęcia przedstawiają wygląd pościeli, jednakże proszę pamiętać, że każdy komputer przedstawia kolory według własnych ustawień i właściwości.
103 zł
Pościel bawełniana PER-91

Pościel bawełniana PER-91

Pościel bawełniana PER-91 Kolorystyka: biało-beżowo-brązowo-pomarańczowo-żółta Skład: 100% bawełna Opakowanie: foliowe Opis: Ciepła i miła w dotyku pościel o nowoczesnym wzornictwie i modnej kolorystyce. Zdjęcia przedstawiają wygląd pościeli, jednakże proszę pamiętać, że każdy komputer przedstawia kolory według własnych ustawień i właściwości.
91 zł
Pościel bawełniana PER-94

Pościel bawełniana PER-94

Pościel bawełniana PER-94 Kolorystyka: żółto-szaro-biała Skład: 100% bawełna Opakowanie: foliowe Opis: Ciepła i miła w dotyku pościel o nowoczesnym wzornictwie i modnej kolorystyce. Zdjęcia przedstawiają wygląd pościeli, jednakże proszę pamiętać, że każdy komputer przedstawia kolory według własnych ustawień i właściwości.
93 zł
Pościel bawełniana PER-53

Pościel bawełniana PER-53

Pościel bawełniana PER-53 Kolorystyka: pudroworóżowo-zielona Skład: 100% bawełna Opakowanie: foliowe Opis: Ciepła i miła w dotyku pościel o nowoczesnym wzornictwie i modnej kolorystyce. Zdjęcia przedstawiają wygląd pościeli, jednakże proszę pamiętać, że każdy komputer przedstawia kolory według własnych ustawień i właściwości.
84 zł
Pościel bawełniana PTF-73

Pościel bawełniana PTF-73

Komplet pościeli bawełnianej PTF-73 Skład: 100% bawełna Kolorystyka: biało-zielono-różowa Opakowanie: foliowe Komplet posiada zapinania suwakowe. Opis: Pościel została wykonana z najwyższej jakości bawełny o mocnym i grubym splocie. Pościel jest miła i przyjemna w dotyku, nie podrażnia skóry i nie uczula. Cechą pościeli jest jej trwałość w trakcie długiego użytkowania oraz utrwalone kolory, które zachowują swoją barwę nawet po wielu praniach.
113 zł
Pościel bawełniana POT-104

Pościel bawełniana POT-104

Pościel bawełniana POT-104 Skład: 100% bawełna Kolorystyka: szaro-biała Opakowanie: foliowe Opis: Pościel wykonana z miękkiej i miłej w dotyku tkaniny bawełnianej.
78 zł
Pościel bawełniana POK-230

Pościel bawełniana POK-230

Pościel bawełniana POK-230 Kolorystyka: szaro-różowa Skład: 100% bawełna Poszwa i poszewki z zapinaniem suwakowym Opakowanie: foliowe Opis: Pościel jest wykonana z miękkiej i przyjemnej w dotyku, naturalnej tkaniny bawełnianej. Nowoczesne wzornictwo i modne zestawienia kolorystyczne sprawiają, że pościel można dopasować do każdego rodzaju wnętrz. Suwak w poszwie na pościel wszyty jest wzdłuż krótszego boku. Zdjęcia przedstawiają wygląd pościeli, jednakże proszę pamiętać, że każdy komputer przedstawia kolory według własnych ustawień i właściwości.
86 zł
Pościel bawełniana POW-58

Pościel bawełniana POW-58

Komplet pościeli POW-58 Kolorystyka: szaro-biało-różowa Skład: 100% bawełna Poszwa i poszewki z zapinaniem suwakowym. Na pościeli mogą być widoczne szczegóły obrazu niedostrzegalne na zdjęciu.
84 zł
Pościel bawełniana PTF-70

Pościel bawełniana PTF-70

Komplet pościeli bawełnianej PTF-70 Skład: 100% bawełna Kolorystyka: zielono-brązowo-beżowa Opakowanie: foliowe Komplet posiada zapinania suwakowe. Opis: Pościel została wykonana z najwyższej jakości bawełny o mocnym i grubym splocie. Pościel jest miła i przyjemna w dotyku, nie podrażnia skóry i nie uczula. Cechą pościeli jest jej trwałość w trakcie długiego użytkowania oraz utrwalone kolory, które zachowują swoją barwę nawet po wielu praniach.
89 zł
Pościel bawełniana POK-238

Pościel bawełniana POK-238

Pościel bawełniana POK-238 Kolorystyka: szaro-biało-niebieska Skład: 100% bawełna Poszwa i poszewki z zapinaniem suwakowym Opakowanie: foliowe Opis: Pościel jest wykonana z miękkiej i przyjemnej w dotyku, naturalnej tkaniny bawełnianej. Nowoczesne wzornictwo i modne zestawienia kolorystyczne sprawiają, że pościel można dopasować do każdego rodzaju wnętrz. Suwak w poszwie na pościel wszyty jest wzdłuż krótszego boku. Zdjęcia przedstawiają wygląd pościeli, jednakże proszę pamiętać, że każdy komputer przedstawia kolory według własnych ustawień i właściwości.
78 zł
Pościel bawełniana PTF-88

Pościel bawełniana PTF-88

Komplet pościeli bawełnianej PTF-88 Skład: 100% bawełna Kolorystyka: pudroworóżowo-bordowa Opakowanie: foliowe Komplet posiada zapinania suwakowe. Opis: Pościel została wykonana z najwyższej jakości bawełny o mocnym i grubym splocie. Pościel jest miła i przyjemna w dotyku, nie podrażnia skóry i nie uczula. Cechą pościeli jest jej trwałość w trakcie długiego użytkowania oraz utrwalone kolory, które zachowują swoją barwę nawet po wielu praniach.
328 zł
Pościel bawełniana PTF-58

Pościel bawełniana PTF-58

Komplet pościeli bawełnianej PTF-58 Skład: 100% bawełna Kolorystyka: brązowo-beżowa Opakowanie: foliowe Komplet posiada zapinania suwakowe. Opis: Pościel została wykonana z najwyższej jakości bawełny o mocnym i grubym splocie. Pościel jest miła i przyjemna w dotyku, nie podrażnia skóry i nie uczula. Cechą pościeli jest jej trwałość w trakcie długiego użytkowania oraz utrwalone kolory, które zachowują swoją barwę nawet po wielu praniach.
134 zł
Pościel bawełniana POK-271

Pościel bawełniana POK-271

Pościel bawełniana POK-271 Kolorystyka: biało-szaro-grafitowa Skład: 100% bawełna Poszwa i poszewki z zapinaniem suwakowym Opakowanie: foliowe Opis: Pościel jest wykonana z miękkiej i przyjemnej w dotyku, naturalnej tkaniny bawełnianej. Nowoczesne wzornictwo i modne zestawienia kolorystyczne sprawiają, że pościel można dopasować do każdego rodzaju wnętrz. Suwak w poszwie na pościel wszyty jest wzdłuż krótszego boku. Zdjęcia przedstawiają wygląd pościeli, jednakże proszę pamiętać, że każdy komputer przedstawia kolory według własnych ustawień i właściwości.
92 zł
Pościel bawełniana POK-270

Pościel bawełniana POK-270

Pościel bawełniana POK-270 Kolorystyka: różowo-szaro-biała Skład: 100% bawełna Poszwa i poszewki z zapinaniem suwakowym Opakowanie: foliowe Opis: Pościel jest wykonana z miękkiej i przyjemnej w dotyku, naturalnej tkaniny bawełnianej. Nowoczesne wzornictwo i modne zestawienia kolorystyczne sprawiają, że pościel można dopasować do każdego rodzaju wnętrz. Suwak w poszwie na pościel wszyty jest wzdłuż krótszego boku. Zdjęcia przedstawiają wygląd pościeli, jednakże proszę pamiętać, że każdy komputer przedstawia kolory według własnych ustawień i właściwości.
92 zł
Pościel z makosatyny PT-204

Pościel z makosatyny PT-204

Komplet ekskluzywnej pościeli bawełnianej PT-204 Kolorystyka: niebiesko-szaro-ruda Skład: 100 % bawełna Opakowanie: ozdobne pudełko Opis: Pościel wykonana z wysokogatunkowej makosatyny. Spodnia strona pościeli jest taka jak na zdjęciu. Nowoczesna i trwała technologia barwienia sprawia, że pościel nie traci koloru. Dodatkowe informacje Zdjęcia przedstawiają ogólny wygląd pościeli, proszę pamiętać, że każdy komputer przedstawia kolory według własnych ustawień i właściwości.
393 zł
Pościel bawełniana PER-51

Pościel bawełniana PER-51

Pościel bawełniana PER-51 Kolorystyka: szaro-różowa Skład: 100% bawełna Opakowanie: foliowe Opis: Ciepła i miła w dotyku pościel o nowoczesnym wzornictwie i modnej kolorystyce. Pościel jest zapakowana w pokrowiec z rączką . Zdjęcia przedstawiają wygląd pościeli, jednakże proszę pamiętać, że każdy komputer przedstawia kolory według własnych ustawień i właściwości.
90 zł
Pościel z makosatyny PT-195

Pościel z makosatyny PT-195

Komplet ekskluzywnej pościeli bawełnianej PT-195 Kolorystyka: szałwia Skład: 100 % bawełna Opakowanie: foliowe Opis: Pościel wykonana z wysokogatunkowej makosatyny bawełnianej pozyskiwanej z bawełny hiszpańskiej. Spodnia strona pościeli jest taka jak na zdjęciu. Nowoczesna i trwała technologia barwienia sprawia, że pościel nie traci koloru. Dodatkowe informacje Zdjęcia przedstawiają ogólny wygląd pościeli, proszę pamiętać, że każdy komputer przedstawia kolory według własnych ustawień i właściwości.
279 zł
Pościel bawełniana PTF-89

Pościel bawełniana PTF-89

Komplet pościeli bawełnianej PTF-89 Skład: 85% bawełna, 15 % poliester Kolorystyka: wrzosowa Opakowanie: foliowe Komplet posiada zapinania suwakowe. Opis: Pościel została wykonana z najwyższej jakości bawełny o mocnym i grubym splocie. Pościel jest miła i przyjemna w dotyku, nie podrażnia skóry i nie uczula. Cechą pościeli jest jej trwałość w trakcie długiego użytkowania oraz utrwalone kolory, które zachowują swoją barwę nawet po wielu praniach.
393 zł
Pościel bawełniana PTF-87

Pościel bawełniana PTF-87

Komplet pościeli bawełnianej PTF-87 Skład: 100% bawełna Kolorystyka: wrzosowa Opakowanie: foliowe Komplet posiada zapinania suwakowe. Opis: Klasyczna pościel z gładkiej tkaniny bawełnianej typu ranforce. Cechą pościeli jest jej trwałość w trakcie długiego użytkowania oraz utrwalone kolory, które zachowują swoją barwę nawet po wielu praniach. Zdjęcia przedstawiają ogólny wygląd pościeli, proszę pamiętać, że każdy komputer przedstawia kolory według własnych ustawień i właściwości.
314 zł
Pościel bawełniana POK-261

Pościel bawełniana POK-261

Pościel bawełniana POK-261 Kolorystyka: biało-beżowo-szara Skład: 100% bawełna Poszwa i poszewki z zapinaniem suwakowym Opakowanie: foliowe Opis: Pościel jest wykonana z miękkiej i przyjemnej w dotyku, naturalnej tkaniny bawełnianej. Nowoczesne wzornictwo i modne zestawienia kolorystyczne sprawiają, że pościel można dopasować do każdego rodzaju wnętrz. Suwak w poszwie na pościel wszyty jest wzdłuż krótszego boku. Zdjęcia przedstawiają wygląd pościeli, jednakże proszę pamiętać, że każdy komputer przedstawia kolory według własnych ustawień i właściwości.
84 zł

Inspiracje

20 zdjęć dla "pościel m.h.o"

Sypialnia - zdjęcie od Pracownia Architektury Wnętrz Decoroom Prowansja we wnętrzu - Pościel idealnie dopasowana do koloru ścian.
Romantyczna sypialnia - zdjęcie od Pracownia Architektury Wnętrz Decoroom Kobiece mieszkanie na Pradze - Jasna sypialnia uzupełniona zasłonami i pościelą w drobne kwiatowe wzorki.
Sypialnia skandynawska - Średnia biała brązowa sypialnia, styl skandynawski - zdjęcie od OES architekci Sypialnia skandynawska - sypialnia - zagłówek... sypialnia - pościel+dodatki
Gdynia Chwarzno - Średnia biała szara sypialnia, styl skandynawski - zdjęcie od MEBLOŚCIANKA STUDIO Gdynia Chwarzno - 1 - kocyki... Sypialnia - lampki... sypialnia - pościel
55m2 Skandynawii w Warszawie - Biała sypialnia, styl skandynawski - zdjęcie od Pracownia Wielkie Rzeczy 55m2 Skandynawii w Warszawie - inspiracje - fajne drzwi przesuwne... salon - oddzielenie kuchni od salonu... wszystko czego nie moge określić a daje inspiracje - wszystko bez łóżka
Sypialnia tapeta las - zdjęcie od OES architekci Tapeta las w sypialni - Proszę mi powiedzieć gdzie mogę dostać taki dywan i pościel na łóżko ???
Apartament skandynawski - zdjęcie od Soma Architekci Apartament skandynawski - sypialnia - tapeta... pokoj dziecka - lampy...
Pastelowy salon - zdjęcie od FANAJŁO Home Design Decor Przytulny, jasny apartament z nutą pudrowego różu - W zamian pralka znalazła się w łazience w zabudowie gdzie również mieści się kosz na pranie i sporo półek na ręczniki, pościel czy środki czystości.
Łazienka black and white - zdjęcie od FANAJŁO Home Design Decor Przytulny, jasny apartament z nutą pudrowego różu - W zamian pralka znalazła się w łazience w zabudowie gdzie również mieści się kosz na pranie i sporo półek na ręczniki, pościel czy środki czystości.
Apartament z elementami wystroju z lat 30-tych - zdjęcie od Magdalena Sobula Pracownia Projektowa Pe2 Apartament z elementami wystroju z lat 30-tych - Mieszkanie - sypialnia marty 3... dzieci - łóżko i biurko... pomysł na kuchnię - biurko
SPA + HOTEL - Średnia biała brązowa szara z biurkiem z panelami tapicerowanymi sypialnia na poddaszu - zdjęcie od A2 STUDIO pracownia architektury SPA + HOTEL - Charlie - sypialnia z biurkiem... idealny - drewno w tle... podłoga - sypialnia
MIESZKANIE ESPRESSO - Średnia biała szara sypialnia, styl nowoczesny - zdjęcie od be2studio MIESZKANIE ESPRESSO - Dobre pomysły - Sypialnia... sypialnia - super... ss - ciemna pościel mocniejszy szary w sypialce
Projekt mieszkania w Krakowie. - Średni biały szary pokój dziecka dla malucha dla dziewczynki, styl ... - zdjęcie od COI Pracownia Architektury Wnętrz Projekt mieszkania w Krakowie. - dzieci - T... pokój Amelki - tipi pościel... pokoj dziecka - 😉
Mieszkanie - Browar Gdański - 50m2 - 2015 - Średnia zamknięta garderoba przy sypialni, styl nowocz ... - zdjęcie od Studio86 Mieszkanie - Browar Gdański - 50m2 - 2015 - inspiracje - garderoba... garderoba - koszyki z prawej strony... Garderoba - pościel
Retro and the mint - Średnia biała sypialnia, styl skandynawski - zdjęcie od SHOKO.design Retro and the mint - Sypialnia - lampy... chata - a tu nad łóżkiem fajne sufity podwieszane, ledy i światełka - warto spojreć na ały projet z ktorego pochodzi to zdjęcie... nxnnx - g
Wilanów - 140 m² - Mała biała sypialnia, styl minimalistyczny - zdjęcie od Studio Monocco Wilanów - 140 m² - lala - gfh... moje - łóżko... sypialnia - Łóżko
Mały szary pokój dziecka dla nastolatka dla chłopca dla dziewczynki, styl nowoczesny - zdjęcie od APP TRENDY Autorska Pracownia Projektowa - pokój Natalki - pościel
Dom Merano Park Gdynia - Mała szara sypialnia, styl nowoczesny - zdjęcie od Studio 23A Dom Merano Park Gdynia - i pościel?
sypialnia w kuchni - Mały biały salon z tarasem / balkonem, styl nowoczesny - zdjęcie od RedCubeDesign projektowanie wnętrz sypialnia w kuchni - Produkt na zdjęciu: SŁOMA podwójny komplet pościeli ze sklepu mebloscenka.pl.
Kuchnia w stylu modern classic - zdjęcie od FANAJŁO Home Design Decor Przytulny, jasny apartament z nutą pudrowego różu - W zamian pralka znalazła się w łazience w zabudowie gdzie również mieści się kosz na pranie i sporo półek na ręczniki, pościel czy środki czystości.

Artykuły

20 artykułów dla "pościel m.h.o"

Dom przyjazny dla planety

Dom przyjazny dla planety

Dom przyjazny dla planety... **Nowa pościel albo bateria kuchenna – każda rzecz, którą kupujemy do domu, coś w nim zmienia Nawet drobiazgi, takie jak pościel z bawełny produkowanej przy użyciu mniejszej ilości nawozów sztucznych lub baterie oszczędzające wodę, mogą wiele zmienić.**... Za produktami stoją ludzie... ---- -
Homebook wspiera polski design! Odkryj idealne koce od HOP DESIGN!

Homebook wspiera polski design! Odkryj idealne koce od HOP DESIGN!

**Projektanci z HOP Design, po sukcesach związanych z pościelą z czystej bawełny, która otrzymała w tym roku wyróżnienie "must have" oraz rekomendację do nagrody Dobry Wzór, nadal pracują z tekstyliami.**... Tym razem wzięli się za temat koców -
Poszukujesz narożnika do salonu? Zobacz naszą propozycję

Poszukujesz narożnika do salonu? Zobacz naszą propozycję

Dodatkowym atutem mebla jest duży pojemnik na pościel, w którym możesz przechowywać pościel, koce i poduszki. -
Jak wybrać sofę do spania?

Jak wybrać sofę do spania?

Odizolowanie od hałasów dochodzących z zewnątrz, odpowiednia temperatura i wilgotność powietrza, dobrze wywietrzone pomieszczenie, przyjemna w dotyku i lekka pościel – to tylko niektóre z czynników, które zapewniają właściwą **higienę snu**. W meblu znajdziesz też **pojemnik na pościel**. To **nowoczesna wersja dobrze znanej wersalki**, w którym ukryta jest też skrzynia na pościel. -
Kojący spokój, czyli pomysł na świąteczną sypialnię

Kojący spokój, czyli pomysł na świąteczną sypialnię

Świąteczna sypialnia według H&M Home... ----... -
Jaką sofę wybrać do małego mieszkania? Zobacz 4 modele z funkcją spania

Jaką sofę wybrać do małego mieszkania? Zobacz 4 modele z funkcją spania

**Funkcja spania, pojemnik na pościel oraz zagłówki** (zarówno regulowane, jak i te opcjonalne, montowane na dowolnym oparciu) to z kolei cechy, podnoszące walory użytkowe niewielkiej kanapy. **Sofy z funkcją spania typu DL PLUS**, takie jak Saxo, Paxi i Gaja marki Sweet Sit mają kilka istotnych zalet – oferują dużą i wyrównaną powierzchnię spania, kryją w sobie praktyczny pojemnik na pościel, a przy ich rozkładaniu nie trzeba ściągać poduszek oparciowych, jak w klasycznym modelu z funkcją DL. -
Sofa z funkcją spania - idealne rozwiązanie do małych wnętrz! Zobacz naszą propozycję!

Sofa z funkcją spania - idealne rozwiązanie do małych wnętrz! Zobacz naszą propozycję!

Dodatkowo posiada praktyczny pojemnik, w którym schować można m.in. pościel lub koce. W niewielkich wnętrzach najlepiej sprawdzi się sofa bądź narożnik wyposażony w praktyczny pojemniki na pościel i funkcję spania, o dużej powierzchni. -
Zwykłe gniazdko czy niezwykły dodatek?

Zwykłe gniazdko czy niezwykły dodatek?

Zwykłe gniazdko czy niezwykły dodatek? **Każdy z nas lubi dobrze czuć się we własnym domu, a wnętrze odgrywa tu istotną rolę. Dlatego też ważne jest, aby było ono dostosowane do naszego stylu. Mało kto zwraca uwagę na drobne elementy takie jak gniazda czy łączniki. Tymczasem mogą one znacząco poprawić styl i funkcjonalność naszego wnętrza. Jak to możliwe?** Twój dom, twoja finezja -- Wygląd przestrzeni, w której pracujemy lub mieszkamy ma istotny wpływ na to jak funkcjonujemy, pracujemy czy odpoczywamy. Warto, więc zadbać o to, aby pomieszczenia odzwierciedlały styl naszego życia. Nie musi oznaczać to ogromnego remontu. Czasami wystarczy niewiele, aby wnętrze nabrało odpowiedniego charakteru. Elementem, na który często nie zwracamy uwagi, a który może wnieść dużo do pomieszczenia są gniazda i włączniki. Dziś oprócz walorów estetycznych pozwalają one uzyskać także wiele dodatkowych korzyści, o których większość z nas nawet nie wie, jak np. większe bezpieczeństwo czy oszczędność energii. Właśnie z - łącznik shneider electric, biała lampa kula... biała ściana, komputer, łącznik shneider electric... drewniany taras, zielone wazony, łącznik shneider electric
6 łóżek do sypialni do 800 złotych – wybór redakcji Homebook.pl

6 łóżek do sypialni do 800 złotych – wybór redakcji Homebook.pl

Łóżko do sypialni z pojemnikiem na pościel do 800 zł**... --... **Pojemnik na pościel** jest niezwykle **praktyczny**, szczególnie jeśli masz małą sypialnię i niewiele miejsca na przechowywanie Pojemniki w sypialnianych, podwójnych łóżkach o wymiarach 140 x 200 cm i 160 x 200 cm są zwykle bardzo duże i pomieszczą nie tylko Twoją **pościel**, ale również zapasowe **komplety dla gości i dodatkowe rzeczy**, takie jak ręczniki czy obrusy. Nawet jeśli nie planujesz składania i chowania pościeli każdego ranka, taka przestrzeń do przechowywania z pewnością Ci się przyda... ... **2 To standardowy i często wybierany rozmiar podwójnego łóżka – zakupienie pasującej pościeli czy kompletów poszewek również nie będzie stanowiło problemu... ... **5 - Beliani Łóżko białe metalowe 160 x 200 cm dwuosobowe ze stelażem i zagłówkiem styl retro marki Beliani
Meble do małego salonu – jakie wybrać? Zobacz 3 narożniki w kompaktowych rozmiarach

Meble do małego salonu – jakie wybrać? Zobacz 3 narożniki w kompaktowych rozmiarach

Ponadczasowy narożnik do każdego wnętrza**... --... Dodatkowo posiada praktyczny pojemnik, w którym schować można m.in. pościel lub koce... ... **2 W niewielkich wnętrzach najlepiej sprawdzi się narożnik wyposażony w praktyczny pojemnik na pościel i funkcję spania. Meble posiadają funkcję spania i pojemnik na pościel. -
Kanapa w nowoczesnym salonie – jak wybrać właściwy mebel?

Kanapa w nowoczesnym salonie – jak wybrać właściwy mebel?

Dzięki pojemnikowi, w którym schowamy dodatkową pościel i poduszki, zaoszczędzimy cenne miejsce, a potrzebne akcesoria będziemy mieć zawsze w pobliżu. -
Wybieramy dla Ciebie najlepszą podłogę! Posłuchaj rad od projektantów!

Wybieramy dla Ciebie najlepszą podłogę! Posłuchaj rad od projektantów!

Wybieramy dla Ciebie najlepszą podłogę! Posłuchaj rad od projektantów! **Czy zauważyliście, że pod coraz większą liczbą produktów na rynku wnętrzarskim podpisują się projektanci? Zarówno znane nazwiska, jak i młodzi i bardzo zdolni, aspirujący do tego, aby znanymi nazwiskami stać się wkrótce. I właśnie 4 przedstawicielki tej drugiej grupy zaangażowały się w tworzenie najnowszej kolekcji podłóg Barlinka. Poznajcie nowe „Tastes of life” i przekonacie się, dlaczego podłoga od projektanta to wybór, z którego będziecie cieszyć się latami.** Agata Smok, Joanna Ochota, Anna Łoskiewicz-Zakrzewska oraz Maja Sobura. To cztery projektantki, które Barlinek zaprosił do współpracy przy tworzeniu kolekcji „Tastes of life”. Co wniosły do kolekcji? **Powód pierwszy - tożsamość produktu** Urządzając wnętrza chcemy być oryginalni. Szukamy produktów, które są „jakieś” – zarówno poprzez swoje walory praktyczne, jak i wizualne. Ale coraz większe znaczenie ma również sfera emocjonalna. Historia zamknięta w produkcie. Człowi - kremowa sofa, szafa z przesuwanymi drzwiami z lustrem, żółty fotel, podłoga z jasnego drewna... podłoga z jasnego drewna, zielone szafki kuchenne, różowa szafka, drewniana podłoga, drewniane krzesła... kremowy stolik, kremowa lamperia, beżowa narzuta
Problemy ze snem? Sprawdź, co utrudnia twój sen

Problemy ze snem? Sprawdź, co utrudnia twój sen

**... Problem ze snem nr 1: nieświeża pościel... ---- Roztocza szczególnie upodobały sobie pościel, która jest rzadko zmieniana lub nieodpowiednio utrzymywana w czystości. **Rozwiązanie:** Zadbaj o najlepszą jakościowo pościel, która sama w sobie nie będzie powodowała alergii i uniemożliwi rozwój roztoczy. Nie tylko pomoże to usunąć roztocza, ale też nada pościeli piękny, relaksujący zapach i ułatwi nam zasypianie. -
Trendy 2017 roku – marmur

Trendy 2017 roku – marmur

Efektownie prezentuje się też imitacja marmurowej tekstury – na poduszkach, pufach czy pościeli. -
4 rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę przy wyborze pralki

4 rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę przy wyborze pralki

Bardzo ważne są też opcje dodatkowe, takie jak Start/Pauza, która pozawala zatrzymać program w dowolnym momencie prania, aby dołożyć do niego nawet pościel czy ręcznik przez otwarte drzwiczki. W pralkach Bosch funkcja TimePerfect nie dotyczy jedynie delikatnych ubrań pranych w niskiej temperaturze, ale także programów dla pościeli czy bardziej wymagających zabrudzeń. -
Propozycja dla wymagających - najlepsza sofa z funkcją relaksu!

Propozycja dla wymagających - najlepsza sofa z funkcją relaksu!

Tylko prawdziwa księżniczka mogła mieć tak delikatną skórę, że groch pod pościelą nie pozwolił jej zmrużyć oka przez całą noc.**... ... To oczywiście tylko bardzo skrócona wersja bajki Hansa Christiana Andersena, znana i lubiana w dzieciństwie chyba przez każdą dziewczynkę A jest ich wiele – m.in. funkcja spania, ruchome zagłówki, pojemnik na pościel, bar ze schowkiem, elektrycznie sterowane siedzisko, ruchome podłokietniki i **fotel z funkcją relaksu**. -
Komfortowe meble wypoczynkowe – odmień swój salon na jesień!

Komfortowe meble wypoczynkowe – odmień swój salon na jesień!

Nie zapominajmy również o **pojemniku na pościel**, może nam bowiem służyć nie tylko jako **schowek na pościel**, ale również jako **dodatkowe miejsce przechowywania**. -
Elegancka i komfortowa strefa wypoczynku, czyli sposób na idealny salon!

Elegancka i komfortowa strefa wypoczynku, czyli sposób na idealny salon!

Do tego, jeśli zależy nam, by pokój dzienny mógł przeobrazić się w **okazjonalną sypialnię** dla gości lub miejsce na tylko chwilowy relaks, można wybrać **moduły z funkcją spania** lub pojemnikiem na pościel. -
Słodki sen nastolatka - meble z funkcją spania dla starszych uczniów

Słodki sen nastolatka - meble z funkcją spania dla starszych uczniów

Sofę Paxi szczególnie polecamy rodzicom nastolatków z pewnej ważnej przyczyny: poza tym, że ich latorośle wyśpią się na niej wygodnie, to jeszcze **szybko i bezproblemowo schowają pościel w specjalnej przeznaczonej do tego skrzyni**. Oznacza to, że możemy zapomnieć o widoku pościeli zalegającej na łóżku przez cały dzień. Sofa z pojemnikiem na pościel to mebel przydatny i pomocny w efektywnym dbaniu o porządek w mocno zabałaganionej niekiedy przestrzeni młodzieżowej... ## Narożnik - relaks w towarzystwie... -
Elegancka i stylowa sofa w Twoim salonie – zobacz 4 efektowne modele z funkcją spania

Elegancka i stylowa sofa w Twoim salonie – zobacz 4 efektowne modele z funkcją spania

Pod miękką strefą do siedzenia zastosowano **pojemnik na pościel**, który w ciągu dnia zamieni się w magazyn na poduszki oraz kołdry i koce, a nocą, gdy sofa jest rozłożona, może stać przechowalnią innych mniej lub bardziej niepotrzebnych przedmiotów. Listę wymagań warto poszerzyć również o jeden element, czyli pojemnik na pościel! Z pojemnikiem na pościel, obszerną **powierzchnią spania**, łatwym mechanizmem rozkładania i miękkim nieodkształcającym się siedziskiem. -
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności