Czego szukasz?
Zobacz także

wąska sypialnia - pomysły, inspiracje z homebook

Obraz - Hipnoza (5-częściowy) pomarańczowy wąski

Obraz - Hipnoza (5-częściowy) pomarańczowy wąski

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Hipnoza (5-częściowy) pomarańczowy wąski" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Hipnoza (5-częściowy) pomarańczowy wąski" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. Produkt bezzapachowy Nasze obrazy są bezzapachowe i w 100% bezpieczne, dlatego doskonale nadają się do powieszenia w sypialni i pokoju Twojego dziecka.Ochrona UV Zastosowany druk jest odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu kolory nie blakną, nawet przy długiej ekspozycji na światło słoneczne.Bezpieczne opakowanie Przed wysyłką obraz jest zabezpieczany folią bąbelkową, a następnie pakowany do grubego kartonu.Nowoczesne obrazy z prawdziwym designerskim akcentem Nasi artyści korzystają ze swojego doświadczenia, pasji oraz wiedzy, przelewając artyzm w każde swoje dzieło, aby w Twoje ręce trafił obraz wpisujący się w kanony współczesnego designu.Nasze obrazy to prosty i niedrogi sposób na odświeżenie wnętrza i nadanie mu nowego charakteru, a szeroka gama wzorów zaspokoi każde gusta.
433 zł
Argon drewniana wąska komoda do salonu

Argon drewniana wąska komoda do salonu

Doskonała do uzupełnienia aranżacji w wielu stylach, sprawdzi się w salonie, sypialni i pokoju.
8777 zł
Fotel WĄSKI 98 cm

Fotel WĄSKI 98 cm

FOTEL WĄSKI 98 CM PARAMETRY PRODUKTU:         FOTEL Z LITEGO DREWNA, OBITY WYSOKIEJ JAKOŚCI TKANINĄ: Nowoczesny fotel tapicerowany z klasycznej serii, który sprawdzi się w kuchni, sypialni oraz salonie. Wąskie siedzisko produktu wypełnia pianka PU i specjalna włóknina. Do stworzenia pięknego kompletu zamówisz również krzesła wąskie z tej samej kolekcji.
490 zł
Komoda Natalia wąska 5 szuflad wiśnia primavera

Komoda Natalia wąska 5 szuflad wiśnia primavera

. - Komoda będzie doskonałym elementem wystroju pokoju dziennego, jadalni, sypialni i gabinetu.
979 zł 1699 zł
Klasyczna brązowa witryna wąska Bawaria z szufladą

Klasyczna brązowa witryna wąska Bawaria z szufladą

. - Kolekcja Bawaria, dzięki liczebności i różnorodności brył, ułatwi stworzenie aranżacji salonu, sypialni i jadalni, w której zmieści się cała rodzina.
1939 zł 3379 zł
Obraz - Plażowicze (1-częściowy) wąski

Obraz - Plażowicze (1-częściowy) wąski

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Plażowicze (1-częściowy) wąski" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Plażowicze (1-częściowy) wąski" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. Produkt bezzapachowy Nasze obrazy są bezzapachowe i w 100% bezpieczne, dlatego doskonale nadają się do powieszenia w sypialni i pokoju Twojego dziecka.Ochrona UV Zastosowany druk jest odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu kolory nie blakną, nawet przy długiej ekspozycji na światło słoneczne.Bezpieczne opakowanie Przed wysyłką obraz jest zabezpieczany folią bąbelkową, a następnie pakowany do grubego kartonu.Nowoczesne obrazy z prawdziwym designerskim akcentem Nasi artyści korzystają ze swojego doświadczenia, pasji oraz wiedzy, przelewając artyzm w każde swoje dzieło, aby w Twoje ręce trafił obraz wpisujący się w kanony współczesnego designu.Nasze obrazy to prosty i niedrogi sposób na odświeżenie wnętrza i nadanie mu nowego charakteru, a szeroka gama wzorów zaspokoi każde gusta.
370 zł
Fotel WĄSKI PIK Kwadrat 65 cm

Fotel WĄSKI PIK Kwadrat 65 cm

FOTEL WĄSKI PIK KWADRAT 65 CM PARAMETRY PRODUKTU:           WELUROWY FOTEL Z NISKIM OPARCIEM: Wybierz do swojego lokalu nowoczesny fotel tapicerowany ze smukłym siedziskiem i niskim, pikowanym oparciem. Fotel jest idealny jako wyposażenie sypialni, przedpokoju lub hotelu.
510 zł
Obraz - Poranek (1-częściowy) wąski zielony

Obraz - Poranek (1-częściowy) wąski zielony

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Poranek (1-częściowy) wąski zielony" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Poranek (1-częściowy) wąski zielony" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. Produkt bezzapachowy Nasze obrazy są bezzapachowe i w 100% bezpieczne, dlatego doskonale nadają się do powieszenia w sypialni i pokoju Twojego dziecka.Ochrona UV Zastosowany druk jest odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu kolory nie blakną, nawet przy długiej ekspozycji na światło słoneczne.Bezpieczne opakowanie Przed wysyłką obraz jest zabezpieczany folią bąbelkową, a następnie pakowany do grubego kartonu.Nowoczesne obrazy z prawdziwym designerskim akcentem Nasi artyści korzystają ze swojego doświadczenia, pasji oraz wiedzy, przelewając artyzm w każde swoje dzieło, aby w Twoje ręce trafił obraz wpisujący się w kanony współczesnego designu.Nasze obrazy to prosty i niedrogi sposób na odświeżenie wnętrza i nadanie mu nowego charakteru, a szeroka gama wzorów zaspokoi każde gusta.
370 zł
Obraz - Liliowe pole (1-częściowy) wąski

Obraz - Liliowe pole (1-częściowy) wąski

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Liliowe pole (1-częściowy) wąski" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Liliowe pole (1-częściowy) wąski" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. Produkt bezzapachowy Nasze obrazy są bezzapachowe i w 100% bezpieczne, dlatego doskonale nadają się do powieszenia w sypialni i pokoju Twojego dziecka.Ochrona UV Zastosowany druk jest odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu kolory nie blakną, nawet przy długiej ekspozycji na światło słoneczne.Bezpieczne opakowanie Przed wysyłką obraz jest zabezpieczany folią bąbelkową, a następnie pakowany do grubego kartonu.Nowoczesne obrazy z prawdziwym designerskim akcentem Nasi artyści korzystają ze swojego doświadczenia, pasji oraz wiedzy, przelewając artyzm w każde swoje dzieło, aby w Twoje ręce trafił obraz wpisujący się w kanony współczesnego designu.Nasze obrazy to prosty i niedrogi sposób na odświeżenie wnętrza i nadanie mu nowego charakteru, a szeroka gama wzorów zaspokoi każde gusta.
370 zł
Obraz - Kolorowe łódki (1-częściowy) wąski

Obraz - Kolorowe łódki (1-częściowy) wąski

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Kolorowe łódki (1-częściowy) wąski" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Kolorowe łódki (1-częściowy) wąski" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. Produkt bezzapachowy Nasze obrazy są bezzapachowe i w 100% bezpieczne, dlatego doskonale nadają się do powieszenia w sypialni i pokoju Twojego dziecka.Ochrona UV Zastosowany druk jest odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu kolory nie blakną, nawet przy długiej ekspozycji na światło słoneczne.Bezpieczne opakowanie Przed wysyłką obraz jest zabezpieczany folią bąbelkową, a następnie pakowany do grubego kartonu.Nowoczesne obrazy z prawdziwym designerskim akcentem Nasi artyści korzystają ze swojego doświadczenia, pasji oraz wiedzy, przelewając artyzm w każde swoje dzieło, aby w Twoje ręce trafił obraz wpisujący się w kanony współczesnego designu.Nasze obrazy to prosty i niedrogi sposób na odświeżenie wnętrza i nadanie mu nowego charakteru, a szeroka gama wzorów zaspokoi każde gusta.
370 zł
Komoda Haga z trzema szufladami wąska biały canadian/dąb polski

Komoda Haga z trzema szufladami wąska biały canadian/dąb polski

Z racji stonowanego designu komoda Haga sprawdzi się niemal w każdym pomieszczeniu – salonie, jadalni, sypialni i przedpokoju.
739 zł 1119 zł
Witryna Bawaria wąska z szufladą kasztan/orzech włoski

Witryna Bawaria wąska z szufladą kasztan/orzech włoski

. - Kolekcja Bawaria, dzięki liczebności i różnorodności brył, ułatwi stworzenie aranżacji salonu, sypialni i jadalni, w której zmieści się cała rodzina.
1939 zł 3379 zł
Witryna Kaspian wąska biały/wenge

Witryna Kaspian wąska biały/wenge

. - Witryna w uzupełnieniu o inne elementy systemu modułowego Kaspian doskonale sprawdzi się, jako element wyposażenia gabinetu, jadalni, salonu, a nawet sypialni.
699 zł 1029 zł
Obraz - Rozdarcie (1-częściowy) wąski

Obraz - Rozdarcie (1-częściowy) wąski

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Rozdarcie (1-częściowy) wąski" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Rozdarcie (1-częściowy) wąski" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. Produkt bezzapachowy Nasze obrazy są bezzapachowe i w 100% bezpieczne, dlatego doskonale nadają się do powieszenia w sypialni i pokoju Twojego dziecka.Ochrona UV Zastosowany druk jest odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu kolory nie blakną, nawet przy długiej ekspozycji na światło słoneczne.Bezpieczne opakowanie Przed wysyłką obraz jest zabezpieczany folią bąbelkową, a następnie pakowany do grubego kartonu.Nowoczesne obrazy z prawdziwym designerskim akcentem Nasi artyści korzystają ze swojego doświadczenia, pasji oraz wiedzy, przelewając artyzm w każde swoje dzieło, aby w Twoje ręce trafił obraz wpisujący się w kanony współczesnego designu.Nasze obrazy to prosty i niedrogi sposób na odświeżenie wnętrza i nadanie mu nowego charakteru, a szeroka gama wzorów zaspokoi każde gusta.
370 zł
Parawan 5-częściowy - Wąska uliczna II [Room Dividers]

Parawan 5-częściowy - Wąska uliczna II [Room Dividers]

Parawan dekoracyjny "Parawan 5-częściowy - Wąska uliczna II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację. Parawan ozdobny idealnie sprawdzi się:Jako parawan do pokoju i mebel dekoracyjny, dzielący duży salon na jadalnię i kuchnięW kawalerce, oddzielając część dzienną od sypialniJako parawan do sypialni wydzielający np. podręczną garderobęW butikach i salonach kosmetycznych - jako oryginalna aranżacja i szatnia w jednym!
872 zł
Obraz - Zima (1-częściowy) wąski

Obraz - Zima (1-częściowy) wąski

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Zima (1-częściowy) wąski" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Zima (1-częściowy) wąski" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. Produkt bezzapachowy Nasze obrazy są bezzapachowe i w 100% bezpieczne, dlatego doskonale nadają się do powieszenia w sypialni i pokoju Twojego dziecka.Ochrona UV Zastosowany druk jest odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu kolory nie blakną, nawet przy długiej ekspozycji na światło słoneczne.Bezpieczne opakowanie Przed wysyłką obraz jest zabezpieczany folią bąbelkową, a następnie pakowany do grubego kartonu.Nowoczesne obrazy z prawdziwym designerskim akcentem Nasi artyści korzystają ze swojego doświadczenia, pasji oraz wiedzy, przelewając artyzm w każde swoje dzieło, aby w Twoje ręce trafił obraz wpisujący się w kanony współczesnego designu.Nasze obrazy to prosty i niedrogi sposób na odświeżenie wnętrza i nadanie mu nowego charakteru, a szeroka gama wzorów zaspokoi każde gusta.
370 zł
Obraz - Perły (1-częściowy) wąski

Obraz - Perły (1-częściowy) wąski

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Perły (1-częściowy) wąski" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Perły (1-częściowy) wąski" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. Produkt bezzapachowy Nasze obrazy są bezzapachowe i w 100% bezpieczne, dlatego doskonale nadają się do powieszenia w sypialni i pokoju Twojego dziecka.Ochrona UV Zastosowany druk jest odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu kolory nie blakną, nawet przy długiej ekspozycji na światło słoneczne.Bezpieczne opakowanie Przed wysyłką obraz jest zabezpieczany folią bąbelkową, a następnie pakowany do grubego kartonu.Nowoczesne obrazy z prawdziwym designerskim akcentem Nasi artyści korzystają ze swojego doświadczenia, pasji oraz wiedzy, przelewając artyzm w każde swoje dzieło, aby w Twoje ręce trafił obraz wpisujący się w kanony współczesnego designu.Nasze obrazy to prosty i niedrogi sposób na odświeżenie wnętrza i nadanie mu nowego charakteru, a szeroka gama wzorów zaspokoi każde gusta.
370 zł
Obraz - Między falami (1-częściowy) wąski

Obraz - Między falami (1-częściowy) wąski

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Między falami (1-częściowy) wąski" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Między falami (1-częściowy) wąski" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. Produkt bezzapachowy Nasze obrazy są bezzapachowe i w 100% bezpieczne, dlatego doskonale nadają się do powieszenia w sypialni i pokoju Twojego dziecka.Ochrona UV Zastosowany druk jest odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu kolory nie blakną, nawet przy długiej ekspozycji na światło słoneczne.Bezpieczne opakowanie Przed wysyłką obraz jest zabezpieczany folią bąbelkową, a następnie pakowany do grubego kartonu.Nowoczesne obrazy z prawdziwym designerskim akcentem Nasi artyści korzystają ze swojego doświadczenia, pasji oraz wiedzy, przelewając artyzm w każde swoje dzieło, aby w Twoje ręce trafił obraz wpisujący się w kanony współczesnego designu.Nasze obrazy to prosty i niedrogi sposób na odświeżenie wnętrza i nadanie mu nowego charakteru, a szeroka gama wzorów zaspokoi każde gusta.
370 zł
Obraz - Karmazynowy pejzaż (1-częściowy) wąski

Obraz - Karmazynowy pejzaż (1-częściowy) wąski

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Karmazynowy pejzaż (1-częściowy) wąski" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Karmazynowy pejzaż (1-częściowy) wąski" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. Produkt bezzapachowy Nasze obrazy są bezzapachowe i w 100% bezpieczne, dlatego doskonale nadają się do powieszenia w sypialni i pokoju Twojego dziecka.Ochrona UV Zastosowany druk jest odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu kolory nie blakną, nawet przy długiej ekspozycji na światło słoneczne.Bezpieczne opakowanie Przed wysyłką obraz jest zabezpieczany folią bąbelkową, a następnie pakowany do grubego kartonu.Nowoczesne obrazy z prawdziwym designerskim akcentem Nasi artyści korzystają ze swojego doświadczenia, pasji oraz wiedzy, przelewając artyzm w każde swoje dzieło, aby w Twoje ręce trafił obraz wpisujący się w kanony współczesnego designu.Nasze obrazy to prosty i niedrogi sposób na odświeżenie wnętrza i nadanie mu nowego charakteru, a szeroka gama wzorów zaspokoi każde gusta.
370 zł
Obraz - Lśniący tygrys (1-częściowy) zielony wąski

Obraz - Lśniący tygrys (1-częściowy) zielony wąski

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Lśniący tygrys (1-częściowy) zielony wąski" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Lśniący tygrys (1-częściowy) zielony wąski" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. Produkt bezzapachowy Nasze obrazy są bezzapachowe i w 100% bezpieczne, dlatego doskonale nadają się do powieszenia w sypialni i pokoju Twojego dziecka.Ochrona UV Zastosowany druk jest odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu kolory nie blakną, nawet przy długiej ekspozycji na światło słoneczne.Bezpieczne opakowanie Przed wysyłką obraz jest zabezpieczany folią bąbelkową, a następnie pakowany do grubego kartonu.Nowoczesne obrazy z prawdziwym designerskim akcentem Nasi artyści korzystają ze swojego doświadczenia, pasji oraz wiedzy, przelewając artyzm w każde swoje dzieło, aby w Twoje ręce trafił obraz wpisujący się w kanony współczesnego designu.Nasze obrazy to prosty i niedrogi sposób na odświeżenie wnętrza i nadanie mu nowego charakteru, a szeroka gama wzorów zaspokoi każde gusta.
370 zł
Obraz - Rozmowa (1-częściowy) wąski

Obraz - Rozmowa (1-częściowy) wąski

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Rozmowa (1-częściowy) wąski" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Rozmowa (1-częściowy) wąski" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. Produkt bezzapachowy Nasze obrazy są bezzapachowe i w 100% bezpieczne, dlatego doskonale nadają się do powieszenia w sypialni i pokoju Twojego dziecka.Ochrona UV Zastosowany druk jest odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu kolory nie blakną, nawet przy długiej ekspozycji na światło słoneczne.Bezpieczne opakowanie Przed wysyłką obraz jest zabezpieczany folią bąbelkową, a następnie pakowany do grubego kartonu.Nowoczesne obrazy z prawdziwym designerskim akcentem Nasi artyści korzystają ze swojego doświadczenia, pasji oraz wiedzy, przelewając artyzm w każde swoje dzieło, aby w Twoje ręce trafił obraz wpisujący się w kanony współczesnego designu.Nasze obrazy to prosty i niedrogi sposób na odświeżenie wnętrza i nadanie mu nowego charakteru, a szeroka gama wzorów zaspokoi każde gusta.
370 zł
Obraz - Piekło (1-częściowy) wąski

Obraz - Piekło (1-częściowy) wąski

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Piekło (1-częściowy) wąski" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Piekło (1-częściowy) wąski" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. Produkt bezzapachowy Nasze obrazy są bezzapachowe i w 100% bezpieczne, dlatego doskonale nadają się do powieszenia w sypialni i pokoju Twojego dziecka.Ochrona UV Zastosowany druk jest odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu kolory nie blakną, nawet przy długiej ekspozycji na światło słoneczne.Bezpieczne opakowanie Przed wysyłką obraz jest zabezpieczany folią bąbelkową, a następnie pakowany do grubego kartonu.Nowoczesne obrazy z prawdziwym designerskim akcentem Nasi artyści korzystają ze swojego doświadczenia, pasji oraz wiedzy, przelewając artyzm w każde swoje dzieło, aby w Twoje ręce trafił obraz wpisujący się w kanony współczesnego designu.Nasze obrazy to prosty i niedrogi sposób na odświeżenie wnętrza i nadanie mu nowego charakteru, a szeroka gama wzorów zaspokoi każde gusta.
370 zł
Obraz - Instalacja (1-częściowy) wąski

Obraz - Instalacja (1-częściowy) wąski

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Instalacja (1-częściowy) wąski" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Instalacja (1-częściowy) wąski" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. Produkt bezzapachowy Nasze obrazy są bezzapachowe i w 100% bezpieczne, dlatego doskonale nadają się do powieszenia w sypialni i pokoju Twojego dziecka.Ochrona UV Zastosowany druk jest odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu kolory nie blakną, nawet przy długiej ekspozycji na światło słoneczne.Bezpieczne opakowanie Przed wysyłką obraz jest zabezpieczany folią bąbelkową, a następnie pakowany do grubego kartonu.Nowoczesne obrazy z prawdziwym designerskim akcentem Nasi artyści korzystają ze swojego doświadczenia, pasji oraz wiedzy, przelewając artyzm w każde swoje dzieło, aby w Twoje ręce trafił obraz wpisujący się w kanony współczesnego designu.Nasze obrazy to prosty i niedrogi sposób na odświeżenie wnętrza i nadanie mu nowego charakteru, a szeroka gama wzorów zaspokoi każde gusta.
370 zł
Obraz - Jezioro Sayram (1-częściowy) wąski

Obraz - Jezioro Sayram (1-częściowy) wąski

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Jezioro Sayram (1-częściowy) wąski" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Jezioro Sayram (1-częściowy) wąski" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. Produkt bezzapachowy Nasze obrazy są bezzapachowe i w 100% bezpieczne, dlatego doskonale nadają się do powieszenia w sypialni i pokoju Twojego dziecka.Ochrona UV Zastosowany druk jest odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu kolory nie blakną, nawet przy długiej ekspozycji na światło słoneczne.Bezpieczne opakowanie Przed wysyłką obraz jest zabezpieczany folią bąbelkową, a następnie pakowany do grubego kartonu.Nowoczesne obrazy z prawdziwym designerskim akcentem Nasi artyści korzystają ze swojego doświadczenia, pasji oraz wiedzy, przelewając artyzm w każde swoje dzieło, aby w Twoje ręce trafił obraz wpisujący się w kanony współczesnego designu.Nasze obrazy to prosty i niedrogi sposób na odświeżenie wnętrza i nadanie mu nowego charakteru, a szeroka gama wzorów zaspokoi każde gusta.
370 zł

Inspiracje

1887 zdjęć dla "wąska sypialnia"

Zarysy
Zarysy
2 169
WAKE UP YOUR IMAGINATION - zdjęcie od Zarysy WAKE UP YOUR IMAGINATION - Aranżacje wnętrz - Sypialnia: WAKE UP YOUR IMAGINATION - Zarysy. sypialnia - sufit, oświetlenie... salon - kolor sufitu... SYPIALNIA - stolik biały wąski pod okno sypialni kolor podłogi ! drewno zamocowanie zasłon... sypialnia - toaletka... sypialnia1 - sufit
Wąska sypialnia z oryginalną tapetą - zdjęcie od wnetrzewdomu Wąska sypialnia z oryginalną tapetą - projekt: www.wnetrzewdomu.pl Wąska sypialnia z oryginalną tapetą #projektwnetrza #projektonline #lovetohome #homedsign #domoweinspiracje #homeinspiration #interiors #instahome #projektowaniewnetrzonline... #wnetrza #wnetrze #interiorstylist #interiordesigner #colorinterior #moderninteriordesign #projektantwnetrz #dekoratorwnetrz #architektwnetrz #mylovehomeinterior #mieszkanie #wnetrza #moderninterior projekt : www.wnetrzewdomu.pl Wąska sypialnia z oryginalną tapetą Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Wąska sypialnia z oryginalną tapetą - wnetrzewdomu.
Wąska sypialnia z oryginalna tapetą - zdjęcie od wnetrzewdomu Wąska sypialnia z oryginalną tapetą - projekt: www.wnetrzewdomu.pl Wąska sypialnia z oryginalną tapetą #projektwnetrza #projektonline #lovetohome #homedsign #domoweinspiracje #homeinspiration #interiors #instahome #projektowaniewnetrzonline... #wnetrza #wnetrze #interiorstylist #interiordesigner #colorinterior #moderninteriordesign #projektantwnetrz #dekoratorwnetrz #architektwnetrz #mylovehomeinterior #mieszkanie #wnetrza #moderninterior projekt : www.wnetrzewdomu.pl Wąska sypialnia z oryginalną tapetą Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Wąska sypialnia z oryginalna tapetą - wnetrzewdomu.
Mała i wąska sypialnia - zdjęcie od lekka.forma SKANDYNAWSKO W ŚRÓDMIEŚCIU GDYNI - Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Mała i wąska sypialnia - lekka.forma.
HOLE to another Universe - Mała łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od SHOKO.design HOLE to another Universe - lustro, sypialnia - lazienk... Mieszkanie - płytka wąska - alternatywa...
Mieszkanie wakacyjne styl nowojorski – Aviator – Gdańsk - Sypialnia, styl nowoczesny - zdjęcie od Anna Serafin Architektura Wnętrz Mieszkanie wakacyjne styl nowojorski – Aviator – Gdańsk - Sypialnia, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Mieszkanie wakacyjne styl nowojorski – Aviator – Gdańsk - Sypialnia, styl nowoczesny - Anna Serafin Architektura Wnętrz. Sypialnia - Sciana... mieszkanie - sypialnia - zabudowa kaloryfera... Wnętrza - Wąska sypialnia
POLAK STUDIO - PROJEKT WNĘTRZA MIESZKANIA - zdjęcie od POLAK STUDIO POLAK STUDIO - projekt wnętrza mieszkania 97m2 - Ok... pomysły - fajnie... monia - hs sypialnie - Ładne oświetlenie wokół sufitu... Korytarz - scianka... Przedpokój - sufit
Przytulne mieszkanie - Średnia otwarta z kamiennym blatem beżowa biała z podblatowym zlewozmywakiem ... - zdjęcie od MKdezere Przytulne mieszkanie - kuchnia - oswietlenie... ... kuchnia - biel na meblach i blacie z odcieta gora i barkiem z drewna kuchnia - sufit... kuchnia - tapeta przy barku... kuchnia_barek - Wąski
Wąska sypialnia z oryginalną tapetą - zdjęcie od wnetrzewdomu Wąska sypialnia z oryginalną tapetą - projekt: www.wnetrzewdomu.pl Wąska sypialnia z oryginalną tapetą #projektwnetrza #projektonline #lovetohome #homedsign #domoweinspiracje #homeinspiration #interiors #instahome #projektowaniewnetrzonline... #wnetrza #wnetrze #interiorstylist #interiordesigner #colorinterior #moderninteriordesign #projektantwnetrz #dekoratorwnetrz #architektwnetrz #mylovehomeinterior #mieszkanie #wnetrza #moderninterior projekt : www.wnetrzewdomu.pl Wąska sypialnia z oryginalną tapetą Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Wąska sypialnia z oryginalną tapetą - wnetrzewdomu.
Mała i wąska sypialnia - zdjęcie od lekka.forma SKANDYNAWSKO W ŚRÓDMIEŚCIU GDYNI - Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Mała i wąska sypialnia - lekka.forma.
Mała i wąska sypialnia - zdjęcie od lekka.forma SKANDYNAWSKO W ŚRÓDMIEŚCIU GDYNI - Niewielka sypialnia, ale przy odpowiednim ustawieniu zmieściło się duże łóżko, stolik nocny oraz małe biurko do pracy lub malowania się. Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Mała i wąska sypialnia - lekka.forma.
Wąska łazienka przy sypialni - zdjęcie od Areta Keller - Homebook - Aranżacje wnętrz - Łazienka: Wąska łazienka przy sypialni - Areta Keller. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Kobieca sypialnia z małą toaletką - zdjęcie od wnetrzewdomu - Homebook - Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Kobieca sypialnia z małą toaletką - wnetrzewdomu. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Kobieca sypialnia z małą toaletką - Sypialnia, styl nowoczesny - zdjęcie od wnetrzewdomu - Homebook - Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Kobieca sypialnia z małą toaletką - Sypialnia, styl nowoczesny - wnetrzewdomu. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Detal wałka - zdjęcie od KakaduArt - Homebook - Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Detal wałka - KakaduArt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
MAŁA SYPIALNIA - zdjęcie od DOKTOR HOUSE DESIGN Mieszkanie w Skidziniu - Wąska sypialnia po skandynawsku. 3 pokojowe mieszkanie na piętrze starszego domu. Aranżacje wnętrz - Sypialnia: MAŁA SYPIALNIA - DOKTOR HOUSE DESIGN.
Pastelowe 48m2 - Mała biała niebieska sypialnia, styl skandynawski - zdjęcie od Grafika i Projekt architektura wnętrz Pastelowe 48m2 - Mała biała niebieska sypialnia z lustrem, z farbą na ścianie, z tapetą, z roletami, styl skandynawski Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Pastelowe 48m2 - Mała biała niebieska sypialnia, styl skandynawski - Grafika i Projekt architektura wnętrz. Malczewskiego - wąska sypialnia
APARTAMENT POTOKI - Mała biała szara sypialnia, styl nowoczesny - zdjęcie od Bekier Studio APARTAMENT POTOKI - Mała biała szara sypialnia z komodą, z tapicerowanym zagłówkiem, z drewnianą ścianą, z farbą na ścianie, z tapetą, z ciemną drewnianą podłogą, z zasłonami, z firanami, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Sypialnia: APARTAMENT POTOKI - Mała biała szara sypialnia, styl nowoczesny - Bekier Studio. Sypialnia - wąska sypialnia
Długa i wąska sypialnia na poddaszu, Żuków k/Nowego Miasteczka/ wersja 1 - Duża biała czarna sypialn ... - zdjęcie od KN.wnętrza Długa i wąska sypialnia na poddaszu, Żuków k/Nowego Miasteczka/ wersja 1 - Duża biała czarna sypialnia na poddaszu, z toaletką, z komodą, z tv, z lustrem, z tapicerowanym zagłówkiem, z farbą na ścianie, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, styl skandynawski Sypialnia na poddaszu w Żukowie koło Nowego Miasteczka. Długie i wąskie pomieszczenie zostało skrócone optycznie poprzez zastosowanie ciemniej farby strukturalnej na wprost wejścia. Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Długa i wąska sypialnia na poddaszu, Żuków k/Nowego Miasteczka/ wersja 1 - Duża biała czarna sypialn ... - KN.wnętrza.
Długa i wąska sypialnia na poddaszu, Żuków k/Nowego Miasteczka/ wersja 1 - Średnia szara z biurkiem ... - zdjęcie od KN.wnętrza Długa i wąska sypialnia na poddaszu, Żuków k/Nowego Miasteczka/ wersja 1 - Średnia szara z biurkiem sypialnia na poddaszu, z tapicerowanym zagłówkiem, z farbą na ścianie, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, styl skandynawski Sypialnia na poddaszu w Żukowie koło Nowego Miasteczka. Długie i wąskie pomieszczenie zostało skrócone optycznie poprzez zastosowanie ciemniej farby strukturalnej na wprost wejścia. Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Długa i wąska sypialnia na poddaszu, Żuków k/Nowego Miasteczka/ wersja 1 - Średnia szara z biurkiem ... - KN.wnętrza.
Długa i wąska sypialnia na poddaszu, Żuków k/Nowego Miasteczka/ wersja 1 - Duża biała szara sypialni ... - zdjęcie od KN.wnętrza Długa i wąska sypialnia na poddaszu, Żuków k/Nowego Miasteczka/ wersja 1 - Duża biała szara sypialnia na poddaszu, z komodą, z tv, z farbą na ścianie, z tapetą, z ciemną drewnianą podłogą, z firanami, styl skandynawski Sypialnia na poddaszu w Żukowie koło Nowego Miasteczka. Długie i wąskie pomieszczenie zostało skrócone optycznie poprzez zastosowanie ciemniej farby strukturalnej na wprost wejścia. Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Długa i wąska sypialnia na poddaszu, Żuków k/Nowego Miasteczka/ wersja 1 - Duża biała szara sypialni ... - KN.wnętrza.
Długa i wąska sypialnia na poddaszu, Żuków k/Nowego Miasteczka/ wersja 1 - Duża biała szara sypialni ... - zdjęcie od KN.wnętrza Długa i wąska sypialnia na poddaszu, Żuków k/Nowego Miasteczka/ wersja 1 - Duża biała szara sypialnia na poddaszu, z komodą, z tv, z lustrem, z tapicerowanym zagłówkiem, z farbą na ścianie, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, styl skandynawski Sypialnia na poddaszu w Żukowie koło Nowego Miasteczka. Długie i wąskie pomieszczenie zostało skrócone optycznie poprzez zastosowanie ciemniej farby strukturalnej na wprost wejścia. Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Długa i wąska sypialnia na poddaszu, Żuków k/Nowego Miasteczka/ wersja 1 - Duża biała szara sypialni ... - KN.wnętrza.
Długa i wąska sypialnia na poddaszu, Żuków k/Nowego Miasteczka/ wersja 1 - Średnia biała szara sypia ... - zdjęcie od KN.wnętrza Długa i wąska sypialnia na poddaszu, Żuków k/Nowego Miasteczka/ wersja 1 - Widok na toaletkę Sypialnia na poddaszu w Żukowie koło Nowego Miasteczka. Długie i wąskie pomieszczenie zostało skrócone optycznie poprzez zastosowanie ciemniej farby strukturalnej na wprost wejścia. Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Długa i wąska sypialnia na poddaszu, Żuków k/Nowego Miasteczka/ wersja 1 - Średnia biała szara sypia ... - KN.wnętrza.
więcej inspiracji »

Artykuły

193 artykuły dla "wąska sypialnia"

Łóżko francuskie – co to jest i jakie wybrać do sypialni? Podpowiadamy

Łóżko francuskie – co to jest i jakie wybrać do sypialni? Podpowiadamy

Łóżko francuskie – co to jest i jakie wybrać do sypialni? To również dobra **alternatywa do małych i wąskich pomieszczeń**, w których nie sposób zmieścić dwuosobowego mebla o standardowych, sporych wymiarach. **w wąskiej lub małej sypialni**, w salonie połączonym z sypialnią, a nawet w mieszkaniu, w którym nie ma sypialni jako takiej, a jej rolę pełni wydzielona, niewielka przestrzeń w pokoju... ... ## Łóżko francuskie – jakie wybrać? Dzięki temu tapicerowane łóżko sprawdzi się doskonale także w przyczepie i kamperze... ... ### Łóżko francuskie drewniane Doskonale sprawdzi się także w przyczepie kampingowej i kamperze, a także **w wąskich i niewielkich sypialniach: w bloku i niewielkim domu**. -
Jak ustawić łóżko w sypialni? Znamy sposób nawet na małą i wąską sypialnię

Jak ustawić łóżko w sypialni? Znamy sposób nawet na małą i wąską sypialnię

Znamy sposób nawet na małą i wąską sypialnię... [Sypialnia](/produkty/sypialnia) to jedno z najważniejszych miejsc w każdym domu Jeśli jest to łóżko jednoosobowe, lepiej dostawić je bokiem do ściany... ## Jak ustawić łóżko w wąskiej sypialni? Pewnym problemem wynikającym z tego może być kwestia, **jak ustawić łóżko w wąskiej sypialni**. W tym przypadku sprawdzają się 3 zasady:... ... 1. ustawienie łóżka pod oknem; Więcej na temat zasad urządzania wąskiej sypialni znajdziesz w artykule [Jak urządzić wąską sypialnię?] - Aleksandra Wachowicz... jak ustawić łóżko w sypialni... Fot SAS Wnętrza i Kuchnie... jak ustawić łóżko w sypialni... Fot. jtgrupa MO Architekci... jak ustawić łóżko w sypialni na poddaszu... Fot. sylwia_pw
Szafa na całą ścianę – jaka sprawdzi się w sypialni i salonie? Przegląd rozwiązań

Szafa na całą ścianę – jaka sprawdzi się w sypialni i salonie? Przegląd rozwiązań

Szafa na całą ścianę – jaka sprawdzi się w sypialni i salonie? [Szafy z drzwiami przesuwnymi](/produkty/szafy/opcje-rodzaj-przesuwne) to rozwiązanie polecane **do małych i wąskich sypialni**. Najlepiej sprawdzą się w niewielkich sypialniach... ... ## Szafa na całą ścianę – jakie fronty wybrać do salonu i sypialni? ### Głęboka szafa na całą ścianę w sypialni... ... Szafa w sypialni **musi pomieścić całą garderobę**, w tym sukienki, żakiety czy męskie garnitury Oprócz tego doświetli i wizualnie powiększy wnętrze... ... ### Zabudowa ściany wokół łóżka w sypialni - BOLD Design... szafa na całą ścianę w sypialni... Fot BEFORECONCEPT... szafa na całą ścianę w sypialni... Fot
10 stolików idealnych pod lampkę nocną do małej sypialni

10 stolików idealnych pod lampkę nocną do małej sypialni

10 stolików idealnych pod lampkę nocną do małej sypialni... **W każdej alkowie, nawet w tej najbardziej kameralnej, honorowe miejsce zajmuje oczywiście wygodne łóżko Taka stylowa perełka to nie lada gratka dla niewielkiej sypialni w stylu nowojorskim lub glamour. Nie tylko stolik... --... Jeśli dopiero planujesz zakup mebli do niewielkiej sypialni, być może warto pomyśleć o specjalnej zabudowie zaprojektowanej na wymiar Takie rozwiązanie sprawdzi się zwłaszcza w sypialniach na poddaszu, w których konieczne jest zagospodarowanie przestrzeni pod skosem. Sypialnia to oaza wypoczynku i przytulności, jednak oprócz miękkich tkanin i komfortowego łóżka, powinny w niej zagościć detale praktyczne i funkcjonalne. - Wysoki i wąski - stolik idealny... --... Stolik nocny nie musi być okazały W bardzo długiej i wąskiej sypialni doskonale sprawdzą się zatem wysokie, smukłe modele, które perfekcyjnie wpasują się w narożniki wnętrza, nawet wówczas, gdy łóżko jest bardzo szerokie. Nic zatem dziwnego, że kameralna sypialnia pokocha designerski stolik o przeszklonym blacie. Szafka zamiast stolika... --... W niewielkiej sypialni często liczy się każdy centymetr
Łóżko do małego pokoju – jakie wybrać? Pomysły na łóżko w małym pokoju

Łóżko do małego pokoju – jakie wybrać? Pomysły na łóżko w małym pokoju

**Sprawdź też**: [Wymiary łóżka – jak wybrać rozmiary łóżka dwuosobowego i jednoosobowego do sypialni?] **Niewielkie sypialnie dla dwóch osób** są nieco trudniejsze w aranżacji niż duże pomieszczenia – w końcu zazwyczaj w sypialni zależy nam na stworzeniu wygodnego miejsca do spania oraz pojemnej przestrzeni do przechowywania, czyli funkcjonalnej szafy. Jeśli szukasz pomysłu na małą sypialnię, sprawdź nasz artykuł [Jak ustawić łóżko w sypialni? Znamy sposób nawet na małą i wąską sypialnię](https://www.homebook.pl/artykuly/5914/jak-ustawic-lozko-w-sypialni-znamy-sposob-nawet-na-mala-i-waska-sypialnie)... ... ## Łóżko do małego pokoju dziecięcego – jakie powinno być? -
Jak urządzić wąską sypialnię?

Jak urządzić wąską sypialnię?

Jak urządzić wąską sypialnię? Wąska sypialnia a rozkład okien i drzwi... --... Wąska sypialnia to jedno, ale często takie wnętrze charakteryzuje się również niewielkim, mało ustawnym metrażem. Wąska sypialnia z szafą... --... **Wąska sypialnia – aranżacje:** - jak ustawic łózko w waskiej sypialni... lozko pod oknem w waskiej sypialni... łóżko na środku wąskiej sypialni wąska sypialnia w bloku... W wąskiej sypialni możemy zrezygnować z rozbudowanego zagłówka wąska sypialnia z łóżkiem koło okna... Beże optycznie powiększą i rozświetlą sypialnię wąska sypialnia w stylu nowoczesnym... Najlepszym miejscem na łóżko w wąskiej sypialni jest pod oknem
Jakie kolory sprawdzą się w sypialni? 7 inspirujących połączeń

Jakie kolory sprawdzą się w sypialni? 7 inspirujących połączeń

Jakie kolory sprawdzą się w sypialni? Sypialnia w kolorze antracytu... ... Tuż obok gołębiej szarości stoi **zdecydowany antracyt** W wąskich i długich sypialniach warto pomalować ściany boczne kolorem jaśniejszym, natomiast frontową – ciemniejszym. W sypialniach, których kształt jest proporcjonalny, możesz natomiast szaleć do woli! Sypialnia powinna być przestrzenią pełną **intymności i pozytywnych wibracji**. -
Funkcjonalne drzwi – jak wybrać odpowiednie modele? Sprawdź, o czym trzeba pamiętać

Funkcjonalne drzwi – jak wybrać odpowiednie modele? Sprawdź, o czym trzeba pamiętać

.** Pamiętaj o tym, wybierając drzwi do sypialni czy domowego biura, gdzie potrzebna jest spokojna atmosfera i cisza. - drzwi fornirowane... drzwi ramiakowe w kolorze jasnego drewna... drzwi z wąskim pionowym przeszkleniem
Drzwi przesuwne i drzwi uchylne – które rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w Twoim domu

Drzwi przesuwne i drzwi uchylne – które rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w Twoim domu

Jest to szczególnie istotne, jeśli szafa znajduje się w **wąskim pomieszczeniu**, na przykład przedpokoju. Doskonale sprawdzą się na przykład w ciasnej sypialni, w której chcemy oprócz zabudowanej, pojemnej szafy, zmieścić jeszcze wygodne dwuosobowe łóżko i zachować swobodę w poruszaniu się. Są również niezbędne w przypadku **wąskich zabudów** oraz **mebli** jednodrzwiowych czy modułowych o różnym rozstawie frontów i stref zamkniętych. Wystarczy zastosować w meblu więcej **oddzielnych, wąskich, pionowych modułów**, każdy zamknięty osobnymi drzwiami, dzięki czemu wąskie skrzydła będą zajmowały mniej miejsca przed szafą, kiedy będą otwarte. Takie rozwiązanie może być szczególnie ważne i wygodne w biurach czy sypialniach, jeśli z szafy w tym samym czasie korzystają co najmniej dwie osoby. -
Pomyśl o sprytnych rozwiązaniach

Pomyśl o sprytnych rozwiązaniach

Kawałek podłogi pod schodami, trudne skosy w łazience, wąska kuchnia, a nawet mały salon czy sypialnia aż proszą się o niestandardowe meble, w których schowamy nasze skarby. W tym artykule skupimy się jednak na szczególnym rozwiązaniu w pokoju dziennym lub sypialni – nowoczesnych meblach modułowych. Niewielki metraż, wąska przestrzeń, skosy nie są dzisiaj wielkim problemem aranżacyjnym, a potencjałem, który możemy wykorzystać na swoją korzyść. W nowym wydaniu, pięknym, nowoczesnym designie meble modułowe zagospodarują ściany w pokoju dziennym, a nawet odnajdą się w nowoczesnej sypialni. -
Polacy pokochali nowoczesne stodoły – 7 gotowych projektów, które Was zachwycą

Polacy pokochali nowoczesne stodoły – 7 gotowych projektów, które Was zachwycą

iepła... --... - prosta forma z dwuspadowym dachem bez okapów -
Jak stworzyć komfortowe wnętrze dla całej rodziny?

Jak stworzyć komfortowe wnętrze dla całej rodziny?

Przedstawiamy ciekawe **pomysły na wygodną sypialnię, kreatywny pokój dzienny i przepełnioną rodzinnym ciepłem kuchnię**. Komfortowa sypialnia dla rodziców i malucha... --... Gdy w domu pojawia się długo wyczekiwane maleństwo, nasz świat staje na głowie Postawmy na zmiany, które sprawią, że **ukochana sypialnia stanie się idealnym miejscem również dla maluszka**. Te **rozwiązania fantastycznie sprawdzą się w przypadku niedużych sypialni**, w których liczy się każdy centymetr przestrzeni. - Przewijak Simple marki Vox... Komoda wąska z szufladami marki Vox... Komoda z szufladami i listwą funkcyjną marki Vox
Jak urządzić łazienkę na poddaszu? Praktyczne porady i dużo zdjęć

Jak urządzić łazienkę na poddaszu? Praktyczne porady i dużo zdjęć

Kameralne wnętrza ukryte tuż pod dachem, doskonale nadają się do zaprojektowania tzw. strefy nocnej, czyli wygodnych sypialni wraz z łazienkami. - W wąskiej i długiej łazience można z kolei zaaranżować prysznic na całej szerokości skosu.
Modne podłogi 2020 – trendy i inspiracje podłogowe w 2020 roku

Modne podłogi 2020 – trendy i inspiracje podłogowe w 2020 roku

Dostrzec można to również w przypadku okładzin podłogowych do salonu czy sypialni. Ponadczasowym rozwiązaniem jest m.in. zastosowanie w salonie, sypialni czy nawet w kuchni parkietu o wzorze jodełki. **trójkąta, rybiej łuski, kwadratu, sześciokąta, czyli heksagonu czy też rombu**, oraz rozmiarach, np. wąskie i szerokie deski czy klepki układane naprzemiennie. - modne panele 2020... modne podłogi drewniane 2020... modna podłoga 2020
Otwarta garderoba w sypialni – wnętrzarski hit czy sposób na poprawę funkcjonalności mieszkania?

Otwarta garderoba w sypialni – wnętrzarski hit czy sposób na poprawę funkcjonalności mieszkania?

Mieszkania przechodzą funkcjonalną rewolucję! Z pomieszczeń odgrodzonych od siebie ściankami działowymi stają się modnymi kątami o całkowicie zatartych granicach. Salon zamienia się w jadalnię, kuchnia dyskretnie przechodzi w praktyczny pokój dzienny, a garderoba łączona jest z domową alkową. Magazyn ubrań w sypialni niekoniecznie jednak musi przybierać formę obszernej szafy wnękowej z lustrem czy stanowić niewielką „klitkę” o powierzchni 3m2, do której dostępu strzegą ciężkie drzwi. Znacznie ci ...
Jak wydzielić miejsce na garderobę w mieszkaniu w bloku?

Jak wydzielić miejsce na garderobę w mieszkaniu w bloku?

Buduary, czyli inaczej gotowalnie, rozgościły się we francuskich pałacach w XVIII wieku. Te piękne, bogato zdobione wnętrza były w pełni dostosowane do potrzeb wytwornych pań domu. Najczęściej pełniły rolę pokoju kąpielowego, garderoby, a nawet sypialni. Buduarowe przestrzenie pełne były luster w ozdobnych ramach, szyfonier, parawanów i wygodnych szezlongów. Współcześnie niewiele osób może pozwolić sobie na podobny luksus. Osobna przestronna garderoba to rzadkość - zwłaszcza w wieżowcach z wielk ...
Jak urządzić małą sypialnię w bloku?

Jak urządzić małą sypialnię w bloku?

Dla wielu ludzi sypialnia to najmilsze miejsce na ziemi. Zaciszne i intymne, potrafi od samego rana wprawić w doskonały nastrój. Oczywiście, aby tak było, należy starannie zadbać o kameralną atmosferę sypialnianej alkowy. Co jednak mają począć właściciele małych blokowych sypialni, w których możliwości aranżacyjne są znacznie ograniczone? Na każde wnętrze znajdzie się sposób! Sypialnie z założenia mają być przytulne, dlatego metraż nie powinien być tu wizualnym problemem. Niestety, różnie bywa ...
Szafa na wymiar vs szafa gotowa. Dlaczego warto postawić na rozwiązania dopasowane do naszych potrzeb?

Szafa na wymiar vs szafa gotowa. Dlaczego warto postawić na rozwiązania dopasowane do naszych potrzeb?

**... Jednak droga od wyboru odpowiedniego mebla do ulokowania go w salonie, sypialni czy w przedpokoju bywa długa i wyboista, bo na szali kładziemy wiele czynników, decydujących o ostatecznej decyzji Wąskie i nietypowe przestrzenie mogą być idealnym miejscem, by stworzyć w nich szafę na rzeczy sezonowe, czy spiżarkę. - szafa na wymiar z lustrem... system przechowywania do garderoby... szafa na wymiar do pokoju na poddaszu
Układanie paneli podłogowych – krok po kroku

Układanie paneli podłogowych – krok po kroku

Pierwszy pas układamy bez przycinania, chyba że wymaga tego szerokość pomieszczenia (tzn. w przypadku, gdyby okazało się, że ostatni pas paneli będzie bardzo wąski). - panele drewniane... panele podłogowe drewniane... drewniane panele podłogowe
Inspirujące 76 m² w skandynawskim stylu

Inspirujące 76 m² w skandynawskim stylu

Choć przestrzeń jest wąska, a ściany pochyłe, wrażenie przestronności zapewniają jasne kolory, lekka balustrada i szkło. - .** Tu mieści się romantyczna, ale nowoczesna sypialnia, otwarty pokój wypoczynkowy i garderoba.
Jak urządzić sypialnię? Obalamy 3 najpopularniejsze mity

Jak urządzić sypialnię? Obalamy 3 najpopularniejsze mity

Jak urządzić sypialnię? **Jak urządzić wygodną sypialnię w bloku? **Jak urządzić sypialnię na poddaszu? W wąskiej sypialni krótsza ściana w ciemnym kolorze nie tylko jej nie przytłoczy, ale optycznie skróci, czyli zapewni wnętrzu właściwe proporcje. **Jak urządzić sypialnię? -
Dywaniki do sypialni – sprawdź 9 pomysłów na dywanik przy łóżku w sypialni

Dywaniki do sypialni – sprawdź 9 pomysłów na dywanik przy łóżku w sypialni

Dywaniki do sypialni – sprawdź 9 pomysłów na dywanik przy łóżku w sypialni... [Dywaniki](/produkty/dywany/opcje-rodzaj-dywaniki) do sypialni to świetny **pomysł na ocieplenie wnętrza i dodanie mu przytulności** Jakie dywaniki do sypialni sprawdzą się najlepiej? Puszyste dywaniki do sypialni... ... Miękkie, puszyste i przytulne – takie dywaniki do sypialni sprawdzą się najlepiej obok łóżka Puchaty dywan do sypialni... ... Jeśli masz nieco większą sypialnię i wolisz mieć jeden, a nie kilka dywaników, śmiało możesz postawić na **duże, miękkie dywany do sypialni** Wąski i długi chodniczek możesz **położyć pośrodku pokoju lub tuż obok łóżka**. -
Sypialnia w stylu nowojorskim – jak wprowadzić styl nowojorski do sypialni?

Sypialnia w stylu nowojorskim – jak wprowadzić styl nowojorski do sypialni?

Sypialnia w stylu nowojorskim – jak wprowadzić styl nowojorski do sypialni? (https://www.homebook.pl/artykuly/6776/sypialnia-w-stylu-nowojorskim-jak-wprowadzic-styl-nowojorski-do-sypialni#sypialnia-w-stylu-nowojorskim-czym-sie-charakteryzuje)... ... [Sypialnia w stylu nowojorskim – jakie meble powinny się w niej znaleźć?] (https://www.homebook.pl/artykuly/6776/sypialnia-w-stylu-nowojorskim-jak-wprowadzic-styl-nowojorski-do-sypialni#sypialnia-w-stylu-nowojorskim-jakie-dekoracje-sie-sprawdza)... ... [Styl nowojorski w sypialni – czym się różni od stylu hampton?] Jak urządzić małą sypialnię w stylu nowojorskim? Znamy sposób nawet na małą i wąską sypialnię](https://www.homebook.pl/artykuly/5914/jak-ustawic-lozko-w-sypialni-znamy-sposob-nawet-na-mala-i-waska-sypialnie)... Nowojorska sypialnia trochę kojarzy się z wielkim miastem, a trochę z wnętrzami, które znamy z luksusowych hoteli - NOVEL HOMEpracowniaarchitektury... biała sypialnia w stylu nowojorskim
Jakie meble wybrać do małej sypialni?

Jakie meble wybrać do małej sypialni?

Jakie meble wybrać do małej sypialni, by nawet na niewielkiej przestrzeni stworzyć funkcjonalne i eleganckie wnętrze? Nie musisz już przeglądać setek stron internetowych, by znaleźć odpowiedź na to pytanie. Wystarczy, że przeczytasz ten artykuł. Wszystkie najważniejsze informacje zebraliśmy w jednym miejscu, byś zawsze miał je pod ręką. Sprawdź, jakie meble warto kupić do małej sypialni w bloku.
więcej artykułów »

Specjaliści

4 profile specjalistów dla "wąska sypialnia"

www.dotsplanet.pl

www.dotsplanet.pl

Jeśli szukacie Państwo pięknej pościeli na prezent, interesuje was klasyczna pościel bawełniana do sypialni urządzonej w stylu rustykalnym lub potrzebujecie „wystrzałowej” pościeli do pokoju swojego dziecka, to w naszym sklepie internetowym znajdziec ...
Beautiful Home

Beautiful Home

Beautiful Home to wyjątkowe tapety ścienne, fototapety, paski dekoracyjne, naklejki na ścianę, lampki, ramki, półeczki a wszystko to w szerokiej gamie kolorystycznej i różnorodnych klimatach. Dzięki oferowanym przez nas produktom pokój dla dziecka ...
Dekoria.pl

Dekoria.pl

Dekoria.pl to polski sklep internetowy, który oferuje szeroką gamę oryginalnych i niepowtarzalnych produktów tekstylnych oraz dekoracji wnętrz. Oferujemy ponad 600 tkanin i 50 tysięcy produktów gotowych i szytych na miarę- pozwala to zadowolić wy ...
donegroup

donegroup

Dzień dobry, Pozwól, że się przedstawimy. Nazywamy się done! group, czyli kreatywni designerzy, którzy żyją, czują i oddychają architekturą. Powstaliśmy, aby stworzyć coś wyjątkowego. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz prywatnych, komercyjnych or ...
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności