Czego szukasz?
Zobacz także

sypialnia sen - pomysły, inspiracje z homebook

Obraz - Sen o Nowym Jorku (5-częściowy) szeroki

Obraz - Sen o Nowym Jorku (5-częściowy) szeroki

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Sen o Nowym Jorku (5-częściowy) szeroki" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Sen o Nowym Jorku (5-częściowy) szeroki" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. Produkt bezzapachowy Nasze obrazy są bezzapachowe i w 100% bezpieczne, dlatego doskonale nadają się do powieszenia w sypialni i pokoju Twojego dziecka.Ochrona UV Zastosowany druk jest odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu kolory nie blakną, nawet przy długiej ekspozycji na światło słoneczne.Bezpieczne opakowanie Przed wysyłką obraz jest zabezpieczany folią bąbelkową, a następnie pakowany do grubego kartonu.Nowoczesne obrazy z prawdziwym designerskim akcentem Nasi artyści korzystają ze swojego doświadczenia, pasji oraz wiedzy, przelewając artyzm w każde swoje dzieło, aby w Twoje ręce trafił obraz wpisujący się w kanony współczesnego designu.Nasze obrazy to prosty i niedrogi sposób na odświeżenie wnętrza i nadanie mu nowego charakteru, a szeroka gama wzorów zaspokoi każde gusta.
433 zł
Obraz - Szmaragdowy sen (1-częściowy) wąski

Obraz - Szmaragdowy sen (1-częściowy) wąski

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Szmaragdowy sen (1-częściowy) wąski" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Szmaragdowy sen (1-częściowy) wąski" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. Produkt bezzapachowy Nasze obrazy są bezzapachowe i w 100% bezpieczne, dlatego doskonale nadają się do powieszenia w sypialni i pokoju Twojego dziecka.Ochrona UV Zastosowany druk jest odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu kolory nie blakną, nawet przy długiej ekspozycji na światło słoneczne.Bezpieczne opakowanie Przed wysyłką obraz jest zabezpieczany folią bąbelkową, a następnie pakowany do grubego kartonu.Nowoczesne obrazy z prawdziwym designerskim akcentem Nasi artyści korzystają ze swojego doświadczenia, pasji oraz wiedzy, przelewając artyzm w każde swoje dzieło, aby w Twoje ręce trafił obraz wpisujący się w kanony współczesnego designu.Nasze obrazy to prosty i niedrogi sposób na odświeżenie wnętrza i nadanie mu nowego charakteru, a szeroka gama wzorów zaspokoi każde gusta.
370 zł
Fototapeta - Sen o jesiennym lesie

Fototapeta - Sen o jesiennym lesie

Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Fototapeta - Sen o jesiennym lesie" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Fototapeta - Sen o jesiennym lesie" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia. Ekologicznie i bezpiecznie Stosując bezpieczne materiały, możemy polecić nasze wzory także do sypialni oraz do pokoju Twoich dzieci.
529 zł
Fototapeta - Sen o magicznych polach

Fototapeta - Sen o magicznych polach

Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Fototapeta - Sen o magicznych polach" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Fototapeta - Sen o magicznych polach" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia. Ekologicznie i bezpiecznie Stosując bezpieczne materiały, możemy polecić nasze wzory także do sypialni oraz do pokoju Twoich dzieci.
330 zł
Fototapeta - NYC pogrążone we śnie

Fototapeta - NYC pogrążone we śnie

Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Fototapeta - NYC pogrążone we śnie" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Fototapeta - NYC pogrążone we śnie" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia. Ekologicznie i bezpiecznie Stosując bezpieczne materiały, możemy polecić nasze wzory także do sypialni oraz do pokoju Twoich dzieci.
330 zł
Fototapeta - Sen o jesiennym lesie

Fototapeta - Sen o jesiennym lesie

Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Fototapeta - Sen o jesiennym lesie" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Fototapeta - Sen o jesiennym lesie" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia. Ekologicznie i bezpiecznie Stosując bezpieczne materiały, możemy polecić nasze wzory także do sypialni oraz do pokoju Twoich dzieci.
330 zł
Fototapeta - Sen o Nowym Jorku

Fototapeta - Sen o Nowym Jorku

Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Fototapeta - Sen o Nowym Jorku" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Fototapeta - Sen o Nowym Jorku" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia. Ekologicznie i bezpiecznie Stosując bezpieczne materiały, możemy polecić nasze wzory także do sypialni oraz do pokoju Twoich dzieci.
330 zł
Fototapeta - Sen o Niagarze

Fototapeta - Sen o Niagarze

Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Fototapeta - Sen o Niagarze" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Fototapeta - Sen o Niagarze" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia. Ekologicznie i bezpiecznie Stosując bezpieczne materiały, możemy polecić nasze wzory także do sypialni oraz do pokoju Twoich dzieci.
330 zł
Parawan 3-częściowy - Błogi sen [Room Dividers]

Parawan 3-częściowy - Błogi sen [Room Dividers]

Parawan dekoracyjny "Parawan 3-częściowy - Błogi sen [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 3-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację. Parawan ozdobny idealnie sprawdzi się:Jako parawan do pokoju i mebel dekoracyjny, dzielący duży salon na jadalnię i kuchnięW kawalerce, oddzielając część dzienną od sypialniJako parawan do sypialni wydzielający np. podręczną garderobęW butikach i salonach kosmetycznych - jako oryginalna aranżacja i szatnia w jednym!
623 zł
Fototapeta - Sen o Saharze

Fototapeta - Sen o Saharze

Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Fototapeta - Sen o Saharze" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Fototapeta - Sen o Saharze" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia. Ekologicznie i bezpiecznie Stosując bezpieczne materiały, możemy polecić nasze wzory także do sypialni oraz do pokoju Twoich dzieci.
330 zł
Parawan 3-częściowy - Sen o jesiennym lesie [Room Dividers]

Parawan 3-częściowy - Sen o jesiennym lesie [Room Dividers]

Parawan dekoracyjny "Parawan 3-częściowy - Sen o jesiennym lesie [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 3-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację. Parawan ozdobny idealnie sprawdzi się:Jako parawan do pokoju i mebel dekoracyjny, dzielący duży salon na jadalnię i kuchnięW kawalerce, oddzielając część dzienną od sypialniJako parawan do sypialni wydzielający np. podręczną garderobęW butikach i salonach kosmetycznych - jako oryginalna aranżacja i szatnia w jednym!
623 zł
Obraz - Na plaży ze snów

Obraz - Na plaży ze snów

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Na plaży ze snów" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Na plaży ze snów" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. Produkt bezzapachowy Nasze obrazy są bezzapachowe i w 100% bezpieczne, dlatego doskonale nadają się do powieszenia w sypialni i pokoju Twojego dziecka.Ochrona UV Zastosowany druk jest odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu kolory nie blakną, nawet przy długiej ekspozycji na światło słoneczne.Bezpieczne opakowanie Przed wysyłką obraz jest zabezpieczany folią bąbelkową, a następnie pakowany do grubego kartonu.Nowoczesne obrazy z prawdziwym designerskim akcentem Nasi artyści korzystają ze swojego doświadczenia, pasji oraz wiedzy, przelewając artyzm w każde swoje dzieło, aby w Twoje ręce trafił obraz wpisujący się w kanony współczesnego designu.Nasze obrazy to prosty i niedrogi sposób na odświeżenie wnętrza i nadanie mu nowego charakteru, a szeroka gama wzorów zaspokoi każde gusta.
208 zł
Obraz - Gdy sen nie chce nadejść - NY

Obraz - Gdy sen nie chce nadejść - NY

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Gdy sen nie chce nadejść - NY" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Gdy sen nie chce nadejść - NY" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. Produkt bezzapachowy Nasze obrazy są bezzapachowe i w 100% bezpieczne, dlatego doskonale nadają się do powieszenia w sypialni i pokoju Twojego dziecka.Ochrona UV Zastosowany druk jest odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu kolory nie blakną, nawet przy długiej ekspozycji na światło słoneczne.Bezpieczne opakowanie Przed wysyłką obraz jest zabezpieczany folią bąbelkową, a następnie pakowany do grubego kartonu.Nowoczesne obrazy z prawdziwym designerskim akcentem Nasi artyści korzystają ze swojego doświadczenia, pasji oraz wiedzy, przelewając artyzm w każde swoje dzieło, aby w Twoje ręce trafił obraz wpisujący się w kanony współczesnego designu.Nasze obrazy to prosty i niedrogi sposób na odświeżenie wnętrza i nadanie mu nowego charakteru, a szeroka gama wzorów zaspokoi każde gusta.
306 zł
Obraz - Nowojorski sen

Obraz - Nowojorski sen

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Nowojorski sen" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Nowojorski sen" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. Produkt bezzapachowy Nasze obrazy są bezzapachowe i w 100% bezpieczne, dlatego doskonale nadają się do powieszenia w sypialni i pokoju Twojego dziecka.Ochrona UV Zastosowany druk jest odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu kolory nie blakną, nawet przy długiej ekspozycji na światło słoneczne.Bezpieczne opakowanie Przed wysyłką obraz jest zabezpieczany folią bąbelkową, a następnie pakowany do grubego kartonu.Nowoczesne obrazy z prawdziwym designerskim akcentem Nasi artyści korzystają ze swojego doświadczenia, pasji oraz wiedzy, przelewając artyzm w każde swoje dzieło, aby w Twoje ręce trafił obraz wpisujący się w kanony współczesnego designu.Nasze obrazy to prosty i niedrogi sposób na odświeżenie wnętrza i nadanie mu nowego charakteru, a szeroka gama wzorów zaspokoi każde gusta.
370 zł
Obraz - Sen o Nowym Jorku

Obraz - Sen o Nowym Jorku

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Sen o Nowym Jorku" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Sen o Nowym Jorku" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. Produkt bezzapachowy Nasze obrazy są bezzapachowe i w 100% bezpieczne, dlatego doskonale nadają się do powieszenia w sypialni i pokoju Twojego dziecka.Ochrona UV Zastosowany druk jest odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu kolory nie blakną, nawet przy długiej ekspozycji na światło słoneczne.Bezpieczne opakowanie Przed wysyłką obraz jest zabezpieczany folią bąbelkową, a następnie pakowany do grubego kartonu.Nowoczesne obrazy z prawdziwym designerskim akcentem Nasi artyści korzystają ze swojego doświadczenia, pasji oraz wiedzy, przelewając artyzm w każde swoje dzieło, aby w Twoje ręce trafił obraz wpisujący się w kanony współczesnego designu.Nasze obrazy to prosty i niedrogi sposób na odświeżenie wnętrza i nadanie mu nowego charakteru, a szeroka gama wzorów zaspokoi każde gusta.
306 zł
Parawan 5-częściowy - Miasto ze snu II [Room Dividers]

Parawan 5-częściowy - Miasto ze snu II [Room Dividers]

Parawan dekoracyjny "Parawan 5-częściowy - Miasto ze snu II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację. Parawan ozdobny idealnie sprawdzi się:Jako parawan do pokoju i mebel dekoracyjny, dzielący duży salon na jadalnię i kuchnięW kawalerce, oddzielając część dzienną od sypialniJako parawan do sypialni wydzielający np. podręczną garderobęW butikach i salonach kosmetycznych - jako oryginalna aranżacja i szatnia w jednym!
872 zł
Obraz - Wodospad snów

Obraz - Wodospad snów

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Wodospad snów" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Wodospad snów" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. Produkt bezzapachowy Nasze obrazy są bezzapachowe i w 100% bezpieczne, dlatego doskonale nadają się do powieszenia w sypialni i pokoju Twojego dziecka.Ochrona UV Zastosowany druk jest odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu kolory nie blakną, nawet przy długiej ekspozycji na światło słoneczne.Bezpieczne opakowanie Przed wysyłką obraz jest zabezpieczany folią bąbelkową, a następnie pakowany do grubego kartonu.Nowoczesne obrazy z prawdziwym designerskim akcentem Nasi artyści korzystają ze swojego doświadczenia, pasji oraz wiedzy, przelewając artyzm w każde swoje dzieło, aby w Twoje ręce trafił obraz wpisujący się w kanony współczesnego designu.Nasze obrazy to prosty i niedrogi sposób na odświeżenie wnętrza i nadanie mu nowego charakteru, a szeroka gama wzorów zaspokoi każde gusta.
306 zł
Obraz - Sen Buddy (5-częściowy) szeroki

Obraz - Sen Buddy (5-częściowy) szeroki

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Sen Buddy (5-częściowy) szeroki" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Sen Buddy (5-częściowy) szeroki" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. Produkt bezzapachowy Nasze obrazy są bezzapachowe i w 100% bezpieczne, dlatego doskonale nadają się do powieszenia w sypialni i pokoju Twojego dziecka.Ochrona UV Zastosowany druk jest odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu kolory nie blakną, nawet przy długiej ekspozycji na światło słoneczne.Bezpieczne opakowanie Przed wysyłką obraz jest zabezpieczany folią bąbelkową, a następnie pakowany do grubego kartonu.Nowoczesne obrazy z prawdziwym designerskim akcentem Nasi artyści korzystają ze swojego doświadczenia, pasji oraz wiedzy, przelewając artyzm w każde swoje dzieło, aby w Twoje ręce trafił obraz wpisujący się w kanony współczesnego designu.Nasze obrazy to prosty i niedrogi sposób na odświeżenie wnętrza i nadanie mu nowego charakteru, a szeroka gama wzorów zaspokoi każde gusta.
306 zł
Fototapeta - Sen o Niagarze

Fototapeta - Sen o Niagarze

Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Fototapeta - Sen o Niagarze" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Fototapeta - Sen o Niagarze" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia. Ekologicznie i bezpiecznie Stosując bezpieczne materiały, możemy polecić nasze wzory także do sypialni oraz do pokoju Twoich dzieci.
529 zł
Parawan 3-częściowy - Sen na Saharze [Room Dividers]

Parawan 3-częściowy - Sen na Saharze [Room Dividers]

Parawan dekoracyjny "Parawan 3-częściowy - Sen na Saharze [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 3-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację. Parawan ozdobny idealnie sprawdzi się:Jako parawan do pokoju i mebel dekoracyjny, dzielący duży salon na jadalnię i kuchnięW kawalerce, oddzielając część dzienną od sypialniJako parawan do sypialni wydzielający np. podręczną garderobęW butikach i salonach kosmetycznych - jako oryginalna aranżacja i szatnia w jednym!
623 zł
Obraz - Sen o magnolii

Obraz - Sen o magnolii

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Sen o magnolii" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Sen o magnolii" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. Produkt bezzapachowy Nasze obrazy są bezzapachowe i w 100% bezpieczne, dlatego doskonale nadają się do powieszenia w sypialni i pokoju Twojego dziecka.Ochrona UV Zastosowany druk jest odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu kolory nie blakną, nawet przy długiej ekspozycji na światło słoneczne.Bezpieczne opakowanie Przed wysyłką obraz jest zabezpieczany folią bąbelkową, a następnie pakowany do grubego kartonu.Nowoczesne obrazy z prawdziwym designerskim akcentem Nasi artyści korzystają ze swojego doświadczenia, pasji oraz wiedzy, przelewając artyzm w każde swoje dzieło, aby w Twoje ręce trafił obraz wpisujący się w kanony współczesnego designu.Nasze obrazy to prosty i niedrogi sposób na odświeżenie wnętrza i nadanie mu nowego charakteru, a szeroka gama wzorów zaspokoi każde gusta.
306 zł
Parawan 5-częściowy - Anielski sen II [Room Dividers]

Parawan 5-częściowy - Anielski sen II [Room Dividers]

Parawan dekoracyjny "Parawan 5-częściowy - Anielski sen II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację. Parawan ozdobny idealnie sprawdzi się:Jako parawan do pokoju i mebel dekoracyjny, dzielący duży salon na jadalnię i kuchnięW kawalerce, oddzielając część dzienną od sypialniJako parawan do sypialni wydzielający np. podręczną garderobęW butikach i salonach kosmetycznych - jako oryginalna aranżacja i szatnia w jednym!
872 zł
Parawan 5-częściowy - Sen na Saharze II [Room Dividers]

Parawan 5-częściowy - Sen na Saharze II [Room Dividers]

Parawan dekoracyjny "Parawan 5-częściowy - Sen na Saharze II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację. Parawan ozdobny idealnie sprawdzi się:Jako parawan do pokoju i mebel dekoracyjny, dzielący duży salon na jadalnię i kuchnięW kawalerce, oddzielając część dzienną od sypialniJako parawan do sypialni wydzielający np. podręczną garderobęW butikach i salonach kosmetycznych - jako oryginalna aranżacja i szatnia w jednym!
872 zł
Obraz - Letni sen

Obraz - Letni sen

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Letni sen" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Letni sen" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. Produkt bezzapachowy Nasze obrazy są bezzapachowe i w 100% bezpieczne, dlatego doskonale nadają się do powieszenia w sypialni i pokoju Twojego dziecka.Ochrona UV Zastosowany druk jest odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu kolory nie blakną, nawet przy długiej ekspozycji na światło słoneczne.Bezpieczne opakowanie Przed wysyłką obraz jest zabezpieczany folią bąbelkową, a następnie pakowany do grubego kartonu.Nowoczesne obrazy z prawdziwym designerskim akcentem Nasi artyści korzystają ze swojego doświadczenia, pasji oraz wiedzy, przelewając artyzm w każde swoje dzieło, aby w Twoje ręce trafił obraz wpisujący się w kanony współczesnego designu.Nasze obrazy to prosty i niedrogi sposób na odświeżenie wnętrza i nadanie mu nowego charakteru, a szeroka gama wzorów zaspokoi każde gusta.
370 zł

Inspiracje

857 zdjęć dla "sypialnia sen"

sypialnia z widokiem na góry - zdjęcie od MIKOŁAJSKAstudio JAK ZE SNU - Średnia biała różowa sypialnia na poddaszu z balkonem / tarasem, z toaletką, z lustrem, z tapicerowanym zagłówkiem, z farbą na ścianie, ze sztukaterią na ścianie, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Sypialnia: sypialnia z widokiem na góry - MIKOŁAJSKAstudio. sypialnia - podnozek
SŁODKICH SNÓW - Sypialnia, styl nowoczesny - zdjęcie od archistacja pl SŁODKICH SNÓW - Sypialnia, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Sypialnia: SŁODKICH SNÓW - Sypialnia, styl nowoczesny - archistacja pl.
Projekt aranżacji wnętrza mieszkania w Mysłowicach. Z lekką nuta lat 50. - zdjęcie od PRACOWNIA PROJEKTOWA KRYSKA Ewa Łuźniak Projekt aranżacji wnętrza mieszkania w Mysłowicach. Z lekką nuta lat 50. - Sny w górskim klimacie. Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Projekt aranżacji wnętrza mieszkania w Mysłowicach.
Prowansalski sen - Sypialnia, styl prowansalski - zdjęcie od Stylowa Przestrzeń Prowansalski sen - Sypialnia, styl prowansalski Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Prowansalski sen - Sypialnia, styl prowansalski - Stylowa Przestrzeń.
Sypialnia z kroplą turkusu - zdjęcie od NEFA Architekci - Wnętrza Miętowe sny... - Średnia szara sypialnia z toaletką, z komodą, z lustrem, z tapicerowanym zagłówkiem, z obrazami na ścianie, z farbą na ścianie, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Sypialnia z kroplą turkusu - NEFA Architekci - Wnętrza.
Sypialnia z kroplą turkusu - zdjęcie od NEFA Architekci - Wnętrza Miętowe sny... - Średnia biała szara z panelami tapicerowanymi sypialnia z zagłówkiem z płyty mdf, z obrazami na ścianie, z betonem na ścianie, z farbą na ścianie, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Sypialnia z kroplą turkusu - NEFA Architekci - Wnętrza.
Sypialnia z kroplą turkusu - zdjęcie od NEFA Architekci - Wnętrza Miętowe sny... - Średnia biała sypialnia z toaletką, z komodą, z tv, z lustrem, z obrazami na ścianie, z półkami na ścianie, z farbą na ścianie, z tapetą, z jasną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Sypialnia z kroplą turkusu - NEFA Architekci - Wnętrza.
Wiosenny sen o tulipanie - zdjęcie od Viewgo - Homebook - Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Wiosenny sen o tulipanie - Viewgo. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Z głową w chmurach - podniebny sen - zdjęcie od Demural - Homebook - Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Z głową w chmurach - podniebny sen - Demural. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Za górami sen lekki zachodzi - zdjęcie od Fixar PL - Homebook - Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Za górami sen lekki zachodzi - Fixar PL. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Sen w ramie - Mała biała czarna sypialnia, styl industrialny - zdjęcie od NSKY architekci Sen w ramie - Mała biała czarna sypialnia z obrazami na ścianie, z ceglaną ścianą, z farbą na ścianie, z zasłonami, styl industrialny Niewielka sypialnia i maksimum przestrzeni :) // Projekt wnętrza w Łodzi... ... więcej na www.nsky.pl Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Sen w ramie - Mała biała czarna sypialnia, styl industrialny - NSKY architekci.
Sen w ramie - Mała biała czarna sypialnia, styl industrialny - zdjęcie od NSKY architekci Sen w ramie - Mała biała czarna sypialnia z komodą, z ceglaną ścianą, styl industrialny Niewielka sypialnia i maksimum przestrzeni :) // Projekt wnętrza w Łodzi... ... więcej na www.nsky.pl Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Sen w ramie - Mała biała czarna sypialnia, styl industrialny - NSKY architekci.
Sen w ramie - Mała biała czarna z biurkiem sypialnia, styl industrialny - zdjęcie od NSKY architekci Sen w ramie - Mała biała czarna z biurkiem sypialnia z szafą, z kamieniem dekoracyjnym na ścianie, z jasną drewnianą podłogą, styl industrialny Niewielka sypialnia i maksimum przestrzeni :) // Projekt wnętrza w Łodzi... ... więcej na www.nsky.pl Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Sen w ramie - Mała biała czarna z biurkiem sypialnia, styl industrialny - NSKY architekci.
Sen w ramie - Mała biała czarna z biurkiem sypialnia, styl industrialny - zdjęcie od NSKY architekci Sen w ramie - Mała biała czarna z biurkiem sypialnia z ceglaną ścianą, z farbą na ścianie, z ciemną drewnianą podłogą, styl industrialny Niewielka sypialnia i maksimum przestrzeni :) // Projekt wnętrza w Łodzi... ... więcej na www.nsky.pl Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Sen w ramie - Mała biała czarna z biurkiem sypialnia, styl industrialny - NSKY architekci.
Sen w ramie - Mała biała czarna z biurkiem sypialnia, styl industrialny - zdjęcie od NSKY architekci Sen w ramie - Mała biała czarna z biurkiem sypialnia z lustrem, z ceglaną ścianą, z farbą na ścianie, z ciemną drewnianą podłogą, z zasłonami, styl industrialny Niewielka sypialnia i maksimum przestrzeni :) // Projekt wnętrza w Łodzi... ... więcej na www.nsky.pl Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Sen w ramie - Mała biała czarna z biurkiem sypialnia, styl industrialny - NSKY architekci.
pokój gościnny - zdjęcie od MIKOŁAJSKAstudio JAK ZE SNU - Średnia beżowa sypialnia z tapicerowanym zagłówkiem, z farbą na ścianie, z tapetą, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Sypialnia: pokój gościnny - MIKOŁAJSKAstudio.
Skandynawski sen - Średnia szara sypialnia, styl skandynawski - zdjęcie od Patryk Strześniewski Skandynawski sen - Średnia szara sypialnia z komodą, z tapicerowanym zagłówkiem, z obrazami na ścianie, z farbą na ścianie, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, styl skandynawski Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Skandynawski sen - Średnia szara sypialnia, styl skandynawski - Patryk Strześniewski.
Sypialnia - zdjęcie od Zdrowy sen. Wszystko do spania - Homebook - Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Sypialnia - Zdrowy sen. Wszystko do spania. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
SŁODKICH SNÓW - Sypialnia, styl nowoczesny - zdjęcie od archistacja pl SŁODKICH SNÓW - Sypialnia, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Sypialnia: SŁODKICH SNÓW - Sypialnia, styl nowoczesny - archistacja pl.
SŁODKICH SNÓW - Sypialnia, styl nowoczesny - zdjęcie od archistacja pl SŁODKICH SNÓW - Sypialnia, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Sypialnia: SŁODKICH SNÓW - Sypialnia, styl nowoczesny - archistacja pl.
SŁODKICH SNÓW - Sypialnia, styl nowoczesny - zdjęcie od archistacja pl SŁODKICH SNÓW - Sypialnia, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Sypialnia: SŁODKICH SNÓW - Sypialnia, styl nowoczesny - archistacja pl.
Projekt Domu - Sypialnia, styl nowoczesny - zdjęcie od Klaudia Tworo Projektowanie Wnętrz Projekt Domu - Sypialnia, styl nowoczesny Wnętrze domu nowoczesnego. Dom to miejsce życia, snu, zabawy, wypoczynku, relaksu, ale też często pracy. Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Projekt Domu - Sypialnia, styl nowoczesny - Klaudia Tworo Projektowanie Wnętrz.
Projekt Domu - Sypialnia, styl nowoczesny - zdjęcie od Klaudia Tworo Projektowanie Wnętrz Projekt Domu - Sypialnia, styl nowoczesny Wnętrze domu nowoczesnego. Dom to miejsce życia, snu, zabawy, wypoczynku, relaksu, ale też często pracy. Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Projekt Domu - Sypialnia, styl nowoczesny - Klaudia Tworo Projektowanie Wnętrz.
więcej inspiracji »

Artykuły

227 artykułów dla "sypialnia sen"

Łóżko w salonie – jakie sprawdzi się najlepiej? Urządzamy sypialnię w salonie

Łóżko w salonie – jakie sprawdzi się najlepiej? Urządzamy sypialnię w salonie

Urządzamy sypialnię w salonie... Czasami metraż nie pozwala na urządzenie osobnej sypialni Sen jest ważny. To od jakości snu zależy, jak czujesz się w ciągu dnia i ile masz energii. Jak zrobić sypialnię w salonie? Na noc możesz bez trudu złożyć go i odłożyć na bok, by prosto z ciepłej pościeli pooglądać telewizję przed snem. -
Domowa biblioteka

Domowa biblioteka

Jeżeli nie mamy jednak wystarczająco dużo miejsca, aby urządzić bibliotekę w salonie albo w sypialni, może nam przyjść z pomocą przestrzeń znajdująca się pod schodami. Lektura do snu... ----... Nie można jednak zapominać, że wiele osób uwielbia czytać przed snem. Warto więc się zastanowić nad kupnem przeszklonej komody, którą można postawić niedaleko łóżka: lekka powieść znajdująca się na wyciągnięcie ręki zagwarantuje zdrowy i przyjemny sen. -
Poczuj się jak na wakacjach i urządź domowe SPA!

Poczuj się jak na wakacjach i urządź domowe SPA!

Poczuj się jak na wakacjach i urządź domowe SPA! **Wyobraź sobie spacer po słonecznej plaży. Wokół szumią fale, a powietrze pachnie morską bryzą. Takie momenty napełniają nas radością i wewnętrznym spokojem. A co gdyby tak przenieść chociaż część tej wakacyjnej beztroski do wnętrza naszego domu? Z KLAFS, producentem saun, łaźni parowych oraz urządzeń SPA, możemy poczuć się jak na urlopie, nawet w środku zimy! W tym artykule zaprezentujemy dodatkowe wyposażenie domowych stref SPA dla wszystkich entuzjastów słonecznych kąpieli.** Obudź w sobie chęć do codziennego relaksu! -- W dobie pośpiechu umiejętność odpoczywania to prawdziwa sztuka. Znalezienie w codzienności chwili na wyciszenie, zregenerowanie organizmu i wytchnienie od obowiązków potraktujmy całkowicie poważnie. Małe rytuały, takie jak regularne spacery czy relaks w domowej saunie, w znacznym stopniu wzmagają odporność organizmu oraz wpływają na odprężenie ciała i umysłu. Pamiętajmy, że zdrowie jest najważniejszą rzeczą, o którą powinniśmy szczegó - W czasie zabiegu SPA równie ważnym elementem jest sen, który sprzyja nie tylko zwiększeniu regeneracji organizmu, wydolności i reaktywności, ale również zmniejsza ryzyko zawału serca. biała leżanka w salonie z widokiem na rzekę... biała łazienka... strefa relaksu w domu
Feng shui w sypialni. Jak urządzić sypialnię według zasad feng shui?

Feng shui w sypialni. Jak urządzić sypialnię według zasad feng shui?

Feng shui w sypialni. Jak urządzić sypialnię według zasad feng shui? To podstawowe hasła, które pomogą nam… w urządzeniu sypialni. To ono jest ochroną i oparciem dla głowy podczas snu. **... ----... Według feng shui energia w sypialni jest ulotna -
Podłoga laminowana - bezkonkurencyjna autentyczność

Podłoga laminowana - bezkonkurencyjna autentyczność

Już teraz nie będziesz martwić się zabawami swojego dziecka, a myśl o dużym przyjęciu nie będzie spędzać Ci snu z powiek. - sypialnia z jasną podłogą laminowaną quick step... jasna podłoga laminowana w jadalni quick step... jasna podłoga laminowana w łazience quick step
Jedno wnętrze, dwie sypialnie

Jedno wnętrze, dwie sypialnie

Zobaczcie jak potrafi się zmienić sypialnia dzięki wymianie dekoracji oraz dodatków. **SYPIALNIA NIEBIESKA**... Sypialnia miała być jasna **SYPIALNIA SZARA**... Na pomysł wystroju sypialni wpadłam kupując pościel Do tych wszystkich dodatków wprowadziłam jeszcze tarczę ze strzelnicy oraz metalowy łapacz snów od Pracownia Woohoo! Kolory idealne do nowej sypialni, piękna tekstura. -
Jak ustawić łóżko w sypialni? Znamy sposób nawet na małą i wąską sypialnię

Jak ustawić łóżko w sypialni? Znamy sposób nawet na małą i wąską sypialnię

Strony świata a komfortowy sen... ... **Jak prawidłowo ustawić łóżko w sypialni**? Feng shui zakłada również, że **ustawienie łóżka w sypialni** ma kluczowe **znaczenie dla jakości snu**. [Wezgłowie](/produkty/zaglowki-do-lozek) powinno być **oparte o ścianę znajdującą się na północy** – to właśnie w tym kierunku powinna być ułożona głowa do snu. Korelacja: ustawienie łóżka a dobry sen jest w tym przypadku bardzo znacząca... ## Czy łóżko może stać pod oknem? Warto jednak znać **kilka sprawdzonych sposobów na to, gdzie postawić łóżko w sypialni**, by zyskać maksimum przestrzeni i zapewnić sobie komfortowy sen. - Aleksandra Wachowicz... jak ustawić łóżko w sypialni... Fot SAS Wnętrza i Kuchnie... jak ustawić łóżko w sypialni... Fot. jtgrupa MO Architekci... jak ustawić łóżko w sypialni na poddaszu... Fot. sylwia_pw
Jakich kwiatów nie trzymać w sypialni? Poznaj niekorzystne właściwości roślin

Jakich kwiatów nie trzymać w sypialni? Poznaj niekorzystne właściwości roślin

Jakich kwiatów nie trzymać w sypialni? Choć wywołują pozytywne emocje, czy aby na pewno powinny zadomowić się w naszych sypialniach? Kwiaty, których nie powinno więc być w sypialni to m.in. Ich pięknem zdecydowanie powinniśmy cieszyć się poza pokojem przeznaczonym na sen. Kwiaty doniczkowe w sypialni są więc kwestią problematyczną. - Jakie kwiaty nie mogą być w sypialni? Stąd też wzięło się przekonanie, że rośliny nie powinny znajdować się w sypialni. Produkowane przez nie CO2 wpływa niekorzystnie na jakość nocnego wypoczynku – walcząc o dostęp do większych ilości tlenu, w czasie snu przewracamy się z boku na bok, ciągle odwracamy głowę, oddychamy szybko i gwałtownie. Według feng shui kwiaty nie mogą być w sypialni w ogóle obecne – jako pomieszczenie przeznaczone do odpoczynku wymaga ono bowiem kreowania atmosfery spokoju. niezdrowe kwiaty do sypialni... kwiaty w sypialni niezdrowe
Kolor oliwkowy we wnętrzach – gdzie sprawdzi się oliwkowy kolor ścian, mebli i dodatków?

Kolor oliwkowy we wnętrzach – gdzie sprawdzi się oliwkowy kolor ścian, mebli i dodatków?

**Zobacz również:** [Zielona sypialnia – jakie dodatki i meble się w niej sprawdzą?] (https://www.homebook.pl/artykuly/6412/zielona-sypialnia-jakie-dodatki-i-meble-sie-w-niej-sprawdza)... ... ## Kolor oliwkowy we wnętrzach – jakie ma odcienie? ### Kolor oliwkowy w sypialni... Oliwkowy kolor ścian w sypialni to świetny wybór dla tych, którzy mają problemy ze snem lub chcą zwiększyć efektywność wypoczynku **Kolor oliwkowy na ścianie w sypialni działa kojąco i relaksująco**, dlatego to świetny wybór dla każdego, kto chce się dobrze wyspać! - Urbański Architektura & Wnętrza... oliwkowa sypialnia... Fot
Jak urządzić sypialnię dla trojga?

Jak urządzić sypialnię dla trojga?

Jak urządzić sypialnię dla trojga? Nie tylko odpowiedzialność i nowe obowiązki spędzają sen z powiek młodych rodziców – wyzwanie, które czeka na nich już na długo przed przyjęciem najmłodszego członka rodziny, to stworzenie przestrzeni, w której od pierwszych chwil swojego życia będzie poznawał świat.**... Rodzice nie zawsze mogą pozwolić sobie na stworzenie osobnego pomieszczenia specjalnie dla dziecka, stąd pierwszym pokojem niemowlaka zazwyczaj staje się ich sypialnia Parawan pozwoli również na swobodne korzystanie z sypialni podczas snu dziecka – lampka nocna na pewno nie będzie raziła bobasa w oczy, a rodzice będą mogli oddać się ulubionej lekturze. **... ----... Na czas obecności niemowlaka w sypialni warto zrezygnować ze wszelkich hałaśliwych urządzeń, które niepotrzebnie mogą niepokoić bobasa. -
Wygodne łóżko w sypialni podstawą dobrego snu!

Wygodne łóżko w sypialni podstawą dobrego snu!

Sypialnia odgrywa ważną rolę w życiu każdego z nas – to tu regenerujemy organizm po aktywnym dniu, czytamy książki i odpoczywamy. Nie ulega wątpliwości, że kluczowym elementem każdej sypialnianej strefy jest łóżko. Jak wybrać najlepszy model dla nas? Na którą ze sklepowych propozycji zdecydować się, kiedy chcemy kupić mebel doskonale dopasowany do naszych potrzeb? Jak zaaranżować wnętrze w którym szybko zregenerujemy siły i oddamy się błogiemu relaksowi? Poniżej we współpracy z marką Vispring pr ...
Jak stworzyć wnętrze sypialni, które poprawi komfort Twojego snu?

Jak stworzyć wnętrze sypialni, które poprawi komfort Twojego snu?

Szacuje się, że przesypiamy ok. 1/3 naszego życia. To wystarczająco długi czas i dobry powód, by zadbać o higienę swojego snu. Składa się na nią wiele czynników: odpowiednia długość snu i pora udania się na odpoczynek, zbilansowana dieta i unikanie obfitych kolacji, a także właściwa pozycja, jaką przyjmujemy w objęciach Morfeusza. Czasem jednak nie wysypiamy się mimo przestrzegania zaleceń naukowców, lekarzy i dietetyków. Niebagatelny wpływ na komfort naszego snu ma bowiem także samo wnętrze, w ...
Pięknie czy wygodnie? Nie musisz wybierać!

Pięknie czy wygodnie? Nie musisz wybierać!

Tu się budzisz i tu zasypiasz. Tu rozpoczynasz kolejny dzień – wyspany, rześki dzięki wygodnemu łóżku i tu z przyjemnością go kończysz wśród miękkich poduszek, pod otulającą kołdrą i przy nastrojowej lampce. Stwórz swoją sypialnie tak, byś czuł się w niej błogo i komfortowo nie tylko na 8 godzin do pierwszych dźwięków budzika. Urządzenie sypialni z prawdziwego zdarzenia nie wymaga wiele nakładu pracy czy pieniędzy. Wręcz przeciwnie, komponowanie przyjemnej stylizacji dla pięknych snów jest wyją ...
3 główne zalety ręcznie produkowanych łóżek Hästens

3 główne zalety ręcznie produkowanych łóżek Hästens

Prawda jest jednak taka, że obie cechy – komfort i design – w sypialni powinny iść ze sobą w parze. Sen potrzebny jest nam do regeneracji organizmu i niezbędny do długiego, aktywnego oraz zdrowego życia. Łóżko dopasowane do potrzeb... --... Wszystkie łóżka marki Hästens wyposażone są w świetnie zsynchronizowane systemy sprężyn, które dostosowują się do ciała zapewniając odciążenie i podparcie gwarantujące lepszy sen. - tapicerka łóżka w kratkę... łóżko obite materiałem... podwójne łóżko do sypialni
Letnie kolory w Twojej sypialni. Najlepsze inspiracje

Letnie kolory w Twojej sypialni. Najlepsze inspiracje

Letnie kolory w Twojej sypialni. Nie musisz być jednak specjalistą, by nadać swojej sypialni nowy wygląd. Sprawdź, jakie kolory pomogą Ci w samodzielnym stworzeniu letniego królestwa snu.**... Letnie niebo... -- Do sypialni zieleń... --... Kolor zielony w sypialni jest idealny dla wszystkich tych, którzy są zabiegani i mają dużo obowiązków Korzystaj z bogactwa barw, by zapewnić sobie wspaniały sen w wymarzonej sypialni. -
Materac - najważniejszy element Twojej sypialni

Materac - najważniejszy element Twojej sypialni

Materac - najważniejszy element Twojej sypialni... **Aranżując sypialnię często zapominamy o materacu - kupujemy go w pakiecie z łóżkiem, albo na szybko i bez zastanowienia - nie wnikając w to, czy na pewno sprosta naszym oczekiwaniom i tym samym zapewni zdrowy sen, bez pobudek w środku nocy i bólu pleców o poranku Na szczęście możemy uniknąć godzinnego siedzenia nad opisami właściwości i opiniami w internecie - na rynku pojawił się model, który potrafi dopasować się do naszych potrzeb, ma właściwości prozdrowotne, a ponadto wkomponuje się w design nowoczesnej sypialni. Przekładając piankę termoelastyczną na drugą stronę materaca (umożliwia to zamek rozdzielczy), zyskujesz więc dwa kolejne podłoża do snu. Właściwości korzystne dla Twojego zdrowia... --... Wygoda podczas snu to sprawa pierwszorzędna Jeśli więc nie masz czasu na poszukiwania tego najważniejszego elementu Twojej sypialni, materace SleepMed są idealnym rozwiązaniem, dzięki któremu bez problemu dopasujesz podłoże snu do swoich potrzeb i oczekiwań. -
Wybieramy najlepsze miejsce na legowisko dla psa

Wybieramy najlepsze miejsce na legowisko dla psa

Wygodne legowisko i spokojne otoczenie pozwalają zwierzęciu na bezpieczny sen i wypoczynek. - --... Wiele osób decyduje się na wpuszczanie swojego pupila do sypialni Wręcz przeciwnie - jest to decyzja, która pozytywnie wpływa zarówno na stan emocjonalny zwierzaka, jak i zdrowy sen właścicieli. Jeśli za dnia organizujesz psu samotnię w holu, być może warto, aby później spał z Tobą w sypialni?
Jakie oświetlenie wybrać do pokoju dziecka? Najlepsze sposoby na oświetlenie miejsca nauki i zabawy!

Jakie oświetlenie wybrać do pokoju dziecka? Najlepsze sposoby na oświetlenie miejsca nauki i zabawy!

Trudno znaleźć żarówkę idealnie dostosowaną do potrzeb malucha, dlatego we współpracy z marką Philips Lighting prezentujemy poradnik, dotyczący wyboru oświetlenia do dziecięcej sypialni. - Dopasowanie oświetlenia w pokoju dziecka do cyklu kosmicznego sprawi, że sypialnia będzie sprzyjać dobrej energii, a paląca się żarówka nie wpłynie negatywnie na komfort zabawy i jakość snu.
Jak wybrać sofę do spania?

Jak wybrać sofę do spania?

Co jednak zrobić, gdy dostępna w mieszkaniu przestrzeń nie pozwala na wydzielenie odrębnej sypialni i konieczne jest urządzenie **pokoju wielofunkcyjnego**, który za dnia pełni rolę salonu i jadalni, a po zmroku zmienia się w miejsce do nocnego wypoczynku? Różnica tkwi w szczegółach... --... **Zdrowy sen** to podstawa dobrej kondycji, dobrego humoru i dobrego zdrowia Dodatkowo powierzchnia snu jest na tyle wysoko, że łatwo jest z takiego mebla wstać. **Funkcja DL** to kolejny mechanizm, który oferuje bardzo **wysoki komfort snu**. **Dobierz więc mebel do swoich potrzeb**, a zapewnisz sobie zdrowy sen i komfortowy wypoczynek. -
Materac medyczny – jaki wybrać? Najważniejsze informacje i przegląd modeli

Materac medyczny – jaki wybrać? Najważniejsze informacje i przegląd modeli

Ból pleców spędza Ci sen z powiek? To gwarancja najwyższego komfort snu **Który materac najlepiej sprawdzi się w Twojej sypialni? Sam **materac ma 23 cm grubości**, gwarantuje zdrowy i spokojny sen **To jeden materac, ale aż 4 różne powierzchnie snu o zróżnicowanym poziomie twardości**. - Wybierając taki produkt, możesz mieć pewność, że jest bezpieczny dla Ciebie i Twoich bliskich, a także w pozytywny sposób wpłynie na jakość snu, a co za tym idzie – codziennego funkcjonowania.
Materace medyczne – co musisz o nich wiedzieć? Zainwestuj w zdrowy sen!

Materace medyczne – co musisz o nich wiedzieć? Zainwestuj w zdrowy sen!

Zainwestuj w zdrowy sen! Czym charakteryzują się **materace medyczne SleepMed** i dlaczego warto mieć je w swojej sypialni? Materace odpowiadają na zróżnicowane potrzeby ortopedyczne, stając się świetnym rozwiązaniem problemów ze snem, a także spełniając najwyższe wymagania użytkowników pragnących zdrowego i komfortowego snu. Jeśli do tej pory nie masz ich w swojej sypialni, koniecznie wybierz model dla siebie! Zainwestuj w swój sen i dowiedz się wreszcie, co oznacza dobrze przespana noc! -
6 łóżek do sypialni do 800 złotych – wybór redakcji Homebook.pl

6 łóżek do sypialni do 800 złotych – wybór redakcji Homebook.pl

Łóżko do sypialni to jeden z najważniejszych mebli w całym domu. To od niego zależy Twój dobry sen. A dobry sen oznacza pozytywne samopoczucie i energię do życia. Jeśli jesteś na etapie meblowania swojego mieszkania lub chcesz wymienić łóżko w sypialni, to świetnie trafiłeś. Aby kupić solidny mebel, nie musisz czyścić swojego konta i wydawać kilku tysięcy złotych. Mamy dla Ciebie 6 propozycji łóżek do sypialni w cenach nie wyższych niż 800 złotych. Uwaga! Niektóre z nich tylko teraz są dostępne ...
3 rzeczy, które musisz wiedzieć, wybierając osłony okienne do pokoju dziecka

3 rzeczy, które musisz wiedzieć, wybierając osłony okienne do pokoju dziecka

3 rzeczy, które musisz wiedzieć, wybierając osłony okienne do pokoju dziecka... Jakie **osłony okienne** zapewnią dziecku idealne warunki do nauki i snu? - Często stosowane są w sypialniach oraz w miejscach, które mają służyć odpoczynkowi. Doskonale sprawdzą się w pokojach małych dzieci, które potrzebują spokojnego snu w ciągu dnia.
Jak kolor wpływa na samopoczucie? Sprawdź i wybierz idealne barwy do swojego mieszkania

Jak kolor wpływa na samopoczucie? Sprawdź i wybierz idealne barwy do swojego mieszkania

Jak kolor wpływa na samopoczucie? Sprawdź i wybierz idealne barwy do swojego mieszkania **Kolory** wywołują konkretne emocje. Można na nie reagować pozytywnie, neutralnie, a nawet negatywnie. Dlatego bardzo ważne jest, aby wybierając **kolor ścian** w mieszkaniu, domu czy biurze dobrać je do pomieszczenia w ten sposób, aby podkreślały styl i charakter wnętrza, ale także tworzyły odpowiedni nastrój — wyzwalały właściwe emocje. Kolor ścian – czym kierujemy się podczas wyboru? -- Na jaki kolor pomalować pomieszczenie? -- Wybierając nowy kolor ścian należy pamiętać o dwóch podstawowych zasadach. **Jasne kolory powiększają optycznie wnętrze**, a **ciemne pomniejszają je**. Zimne odcienie z kolei najlepiej stosować tam, gdzie jest naturalne światło, a ciepłe tam, gdzie pomieszczenie oświetlone jest sztucznym światłem. Na małych powierzchniach warto przemyśleć zastosowanie jednego koloru lub kolorów z tej samej palety odcieni. Na większych należy pamiętać, że zbyt wiele kolorów — nawet jeśli każdy z ni - Dlatego jego jasny odcień jest polecany do sypialni i łazienki. Niebieski wyciszy nagromadzone w ciągu dnia emocje i pomoże w skupieniu myśli, zasypianiu oraz efektywnym śnie. W jasnym i ciepłym odcieniu lawendy czy lilii pomoże wypocząć, dlatego jest rekomendowany do sypialni i łazienek, w których nie ma zbyt dużo światła.
więcej artykułów »

Specjaliści

17 profili specjalistów dla "sypialnia sen"

Sklep Zdrowy Sen

Sklep Zdrowy Sen

Sklep Zdrowy Sen oferuje sprzedaż wysokiej jakości mebli do sypialni oraz całego mieszkania.
IL LETTO | pościel lniana

IL LETTO | pościel lniana

IL LETTO, z włoskiego 'łóżko', to marka, którą charakteryzuje minimalizm. Len stał się inspiracją by tworzyć rzeczy, które są z nami na co dzień, a które sprawiają, że wnętrze staje się wyjątkowe. Dlatego pościel lnianą IL LETTO dedykujemy osobom, kt ...
Slodkie sny

Slodkie sny

Poszukujesz dobrych ręczników, kołder lub pościeli? Sklep internetowy Słodkie Sny to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Wyróżnia nas niezwykle bogaty i ciekawy asortyment tekstyliów do każdej sypialni i łazienki, najwyższej jakości produkt ...
Bed Lux

Bed Lux

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dziedzinie łóżek tapicerowanych , materacy oraz elementów do każdej sypialni. Nasze produkty cechuje doskonały stosunek jakości do ceny, a nasz asortyment obejmuje łóżka do każdej sypialni, począwszy od dziecięcy ...
Strefa Sypialni

Strefa Sypialni

Żeby zapewnić Państwu zdrowy i re­ge­ne­ru­ją­cy sen, salon StrefaSypialni.pl oferuje szeroki wybór mebli do sypialni. W ofercie znajdą Państwo: Zestawy sy­pial­nia­ne Szeroki wybór łóżek Stoliki Nocne Szafy Komody Biurka Toaletki Witryny ...
Sen i Zdrowie

Sen i Zdrowie

JEDYNY W TRÓJMIEŚCIE SHOWROOM TEMPUR O tym, czy wstaniemy wypoczęci, w głównej mierze decyduje to, na czym śpimy! W zakresie oferty szeroka gama materacy, łóżka w tym realizacje na indywidualne zamówienie, poduszki, kołdry, pościel, ręczniki. ...
expertsnu

expertsnu

Szukasz nowoczesnej, polskiej firmy oferującej najlepsze ceny na produkty do spania? Expert Snu to sklep internetowy oraz sieć salonów z atrakcyjnymi wyrobami do spania od najlepszych polskich producentów. Gwarantujemy wysoką jakość produktów i najle ...
Materac Design

Materac Design

Szukasz wysokiej jakości elementów wyposażenia do sypialni, które zapewnią Ci komfort i tym samym poprawią jakość snu? Chcesz kupić wygodne i zdrowe materace na łóżko w niestandardowych rozmiarach? Jeśli tak, to zachęcamy do kontaktu lub zapoznania s ...
SLEEP LIKE KING

SLEEP LIKE KING

SLEEP LIKE KING to wielkie poduchy 160 x 50 cm do każdej sypialni oraz salonu! Świetny pomysł aby zastąpić klasyczne 2 poduszki do spania, jedną wielką oryginalną KINGPILLOW! Poduszka KINGPILLOW o rozmiarze 160 x 50 cm dokładnie pasuje do dwuoso ...
SekretSnu.pl

SekretSnu.pl

Marka Sekret Snu łączy doświadczenie zebrane w branży wyposażenia sypialni z zamiłowaniem do wygodnych i komfortowych materacy. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją – spełniamy się w tym, co robimy i chętnie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów ...
sleepinghouse

sleepinghouse

Sklep internetowy Sleeping House – powstał z troski o zdrowy sen każdego z nas. Oferujemy szeroką gamę materacy i akcesoriów sypialnianych, konkurencyjne ceny oraz fachową poradę przy wyborze najodpowiedniejszych produktów, dostosowanych do indywidua ...
Materace SENNA

Materace SENNA

Materace Senna - materace oraz artykuły sypialniane dla Twojego domu. W Materace Senna wiemy, jak ważny jest zdrowy sen dla naszego samopoczucia. Nasze doświadczenie oraz świadomość wpływu materacy na jakość snu zdecydowały o tym, że współpracujem ...
klawe-meble

klawe-meble

W naszym sklepie internetowym znajdziesz bogaty wybór mebli do domu, biura, hotelu i restauracji. Dzięki wypracowanemu przez lata doświadczeniu możemy zaoferować elementy wyposażenia wnętrz zarówno o wysokiej jakości, jak i atrakcyjnych cenach. Nieza ...
Meblotrans.pl

Meblotrans.pl

Meblo Trans charakteryzuje się tym, iż można tutaj nabyć między innymi tanie łóżka do sypialni, które bez wątpienia zapewnią Państwu komfortowy sen, oraz niepowtarzalny wystrój wnętrza. Dla osób młodszych oferujemy również tapczany dla dzieci i młodz ...
Comfort4U

Comfort4U

Od wielu lat sprawiamy, że salony i sypialnie stają się komfortowymi przestrzeniami, w których ciągle chce się przebywać. Choć możemy pochwalić się wieloma wyróżnieniami, jedno z nich cieszy nas szczególnie – zdobycie zaufania naszych klientów. W na ...
DecoDesign - modne rolety do twojego wnętrza

DecoDesign - modne rolety do twojego wnętrza

DecoDesign to krakowski producent oferujący wysokiej jakości rolety wewnętrzne. Proponujemy produkty łączące w sobie nowoczesne wzornictwo z atrakcyjną ceną, a także możliwość zamówienia każdego modelu na wymiar. Bogata kolorystyka sprosta oczekiwani ...
Transforms Łóżka Ukryte

Transforms Łóżka Ukryte

MEBLE DO MAŁYCH MIESZKAŃ W WIELKIM STYLU Małe mieszkanie to często duży problem podczas aranżacji. Dobór mebli, które pozwolą sprostać oczekiwaniom funkcjonalnym, a jednocześnie zmieszczą się na niewielkiej przestrzeni, to trudne zadanie. Nasza ...
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności