sypialnia loft - pomysły, inspiracje z homebook

Średnica lampy 45 cm Średnica klosza/abażuru 45 cm Wysokość lampy 27 cm Na umieszczenie we wnętrzu lampy wiszącej ARIGIO w stylu loft ma ochotę każdy, kto ceni i zachwyca się produkta Pokaż więcej
O modnym w dzisiejszych czasach stylu loft lampy wiszącej CAPRI TRIO przesądziły subtelne drobiazgi, takie jak minimalistyczna forma kloszy czy metalowe zdobienia. Biała oprawa lampy Pokaż więcej
Loft Medium to zestaw dwóch stolików. Loft Medium, to doskonały zestaw do salonu, sypialni lub pokoju dziennego.
Konsola Loft. Konsola doskonale sprawdzi się w salonie, sypialni, gabinecie.
Średnica lampy 60 cm Wysokość lampy 72 cm Lampa wisząca VIGATTO jest szczególnym modelem oświetlenia, zasługującym na uwagę i zapewnienie jej miejsca w wyjątkowej przestrzeni salonu lub sypialni. Wymyś Pokaż więcej

Wyszukiwania podobne do "sypialnia loft".

Więcej inspiracji »

Inspiracje 2014 zdjęć dla "sypialnia loft"

Loft 55 - Mała biała sypialnia małżeńska z balkonem / tarasem, styl nowoczesny - zdjęcie od DISENO INTERIORS - Apartamenty PREMIUM Loft 55 - Mała biała sypialnia małżeńska z balkonem / tarasem, z farbą na ścianie, z dywanem, z ciemną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Loft 55 - Mała biała sypialnia małżeńska z balkonem / tarasem, styl nowoczesny - DISENO INTERIORS - Apartamenty PREMIUM.
loft - Duża beżowa biała sypialnia małżeńska, styl industrialny - zdjęcie od Karolina Żaczek loft - Duża beżowa biała sypialnia małżeńska, z toaletką, z miejscem do pracy, z tv, z tapicerowanym zagłówkiem, z ceglaną ścianą, z zasłonami, z dywanem, styl industrialny Aranżacje wnętrz - Sypialnia: loft - Duża beżowa biała sypialnia małżeńska, styl industrialny - Karolina Żaczek.
Loft Nowa Papiernia/Wrocław - Średnia beżowa sypialnia małżeńska na poddaszu, styl industrialny - zdjęcie od Biuro projektowe Joanna Karwowska Loft Nowa Papiernia/Wrocław - Średnia beżowa sypialnia małżeńska na poddaszu, z szafą, z betonem na ścianie, z ceglaną ścianą, z plakatami, z firanami, z dywanem, styl industrialny Designers:... Gosia Czarny, Piotr Matuszek, Joanna Karwowska Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Loft Nowa Papiernia/Wrocław - Średnia beżowa sypialnia małżeńska na poddaszu, styl industrialny - Biuro projektowe Joanna Karwowska. sypialnia - hjmbn
Sypialnia - loft - zdjęcie od suspenzo architectural group suspenzo_no.21 - Sypialnia, styl industrialny Loft Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Sypialnia - loft - suspenzo architectural group.
Sypialnia - zdjęcie od Loft Factory - Sypialnia Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Sypialnia - Loft Factory.
Loft - Duża biała sypialnia dla gości, styl industrialny - zdjęcie od SO INTERIORS Architektura Wnętrz Loft - Duża biała sypialnia dla gości, z szafą, z miejscem do pracy, z tapicerowanym zagłówkiem, z farbą na ścianie, z obrazami na ścianie, z kamieniem dekoracyjnym na ścianie, z jasną drewnianą podłogą, styl industrialny Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Loft - Duża biała sypialnia dla gości, styl industrialny - SO INTERIORS Architektura Wnętrz.
LOFT w Kijowie - Sypialnia - zdjęcie od Tarasenko LOFT w Kijowie - Sypialnia Aranżacje wnętrz - Sypialnia: LOFT w Kijowie - Sypialnia - Tarasenko.
LOFT w Kijowie - Sypialnia - zdjęcie od Tarasenko LOFT w Kijowie - Sypialnia Aranżacje wnętrz - Sypialnia: LOFT w Kijowie - Sypialnia - Tarasenko.
LOFT w Kijowie - Sypialnia - zdjęcie od Tarasenko LOFT w Kijowie - Sypialnia Aranżacje wnętrz - Sypialnia: LOFT w Kijowie - Sypialnia - Tarasenko. sypialnia - tapeta
LOFT w Kijowie - Sypialnia - zdjęcie od Tarasenko LOFT w Kijowie - Sypialnia Aranżacje wnętrz - Sypialnia: LOFT w Kijowie - Sypialnia - Tarasenko.
Sypialnia - LOFT - zdjęcie od Design Your Home with me Sypialnia - Sypialnia Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Sypialnia - LOFT - Design Your Home with me.
LOFT LOVE - Sypialnia, styl industrialny - zdjęcie od FAMM DESIGN LOFT LOVE - Sypialnia, styl industrialny Aranżacje wnętrz - Sypialnia: LOFT LOVE - Sypialnia, styl industrialny - FAMM DESIGN.
Loft - Duża szara sypialnia małżeńska, styl industrialny - zdjęcie od Black Deer Workshop Magdalena Śliwka Loft - Duża szara sypialnia małżeńska, z tapicerowanym zagłówkiem, z farbą na ścianie, z obrazami na ścianie, z dywanem, z ciemną drewnianą podłogą, styl industrialny Loft Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Loft - Duża szara sypialnia małżeńska, styl industrialny - Black Deer Workshop Magdalena Śliwka.
Loft - Średnia szara sypialnia małżeńska, styl industrialny - zdjęcie od Black Deer Workshop Magdalena Śliwka Loft - Średnia szara sypialnia małżeńska, z lustrem, z kominkiem, z farbą na ścianie, z zasłonami, z dywanem, z ciemną drewnianą podłogą, styl industrialny Loft Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Loft - Średnia szara sypialnia małżeńska, styl industrialny - Black Deer Workshop Magdalena Śliwka.
Loft - Mała biała szara sypialnia małżeńska, styl nowoczesny - zdjęcie od Kamila Robakiewicz - architekt Loft - Mała biała szara sypialnia małżeńska, z lustrem, z komodą, z zagłówkiem z płyty mdf, z farbą na ścianie, z obrazami na ścianie, z roletami, z jasną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Loft - Mała biała szara sypialnia małżeńska, styl nowoczesny - Kamila Robakiewicz - architekt.
Loft - Mała szara sypialnia małżeńska, styl nowoczesny - zdjęcie od Kamila Robakiewicz - architekt Loft - Mała szara sypialnia małżeńska, z szafą, z tapicerowanym zagłówkiem, z farbą na ścianie, z ciemną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Loft - Mała szara sypialnia małżeńska, styl nowoczesny - Kamila Robakiewicz - architekt.
loft - Duża beżowa biała sypialnia małżeńska, styl industrialny - zdjęcie od Karolina Żaczek loft - Duża beżowa biała sypialnia małżeńska, z szafą, z miejscem do pracy, z pikowanym zagłówkiem, z ceglaną ścianą, z dywanem, styl industrialny Aranżacje wnętrz - Sypialnia: loft - Duża beżowa biała sypialnia małżeńska, styl industrialny - Karolina Żaczek.
Lofty Ułańskie - Mała szara sypialnia małżeńska, styl industrialny - zdjęcie od The Sign Lofty Ułańskie - Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Lofty Ułańskie - Mała szara sypialnia małżeńska, styl industrialny - The Sign.
Loft Wolbrom - Mała szara sypialnia małżeńska z garderobą, styl nowoczesny - zdjęcie od Loftstudio Loft Wolbrom - Mała szara sypialnia małżeńska z garderobą, z drewnianym zagłówkiem, z drewnianą ścianą, z farbą na ścianie, z ciemną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Loft Wolbrom - Mała szara sypialnia małżeńska z garderobą, styl nowoczesny - Loftstudio.
Loft apartament - Średnia biała sypialnia małżeńska, styl minimalistyczny - zdjęcie od Madde Loft apartament - Średnia biała sypialnia małżeńska, z drewnianym zagłówkiem, z farbą na ścianie, z obrazami na ścianie, z wykładziną , styl minimalistyczny Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Loft apartament - Średnia biała sypialnia małżeńska, styl minimalistyczny - Madde.
Więcej artykułów »

Artykuły 104 artykuły dla "sypialnia loft"

SAUNA S1 KLAFS – SAUNA PRZYSZŁOŚCI
**Sauna S1 KLAFS to innowacyjna koncepcja, która sprawdzi się w każdym wnętrzu - zarówno w salonie, sypialni, jak i gabinecie. Prosty przepis na domową strefę relaksu... ----... W efekcie pokój gościnny, gabinet, sypialnia, pomieszczenie fitness nie straci dotychczasowego charakteru. -
5 zasad stylu industrialnego
5 zasad stylu industrialnego... **Lofty są dziś jednymi z najbardziej pożądanych rozwiązań mieszkaniowych, a styl industrialny króluje na salonach już od wielu sezonów Pofabryczne wnętrza mają niepowtarzalny klimat – czuć w nich upływ lat i bogatą historię.**... Jeśli nie mieszkasz w lofcie, a jednak chciałbyś na co dzień otaczać się klimatyczną industrialną przestrzenią, zaaranżuj mieszkanie na wzór dawnych fabryk A więc – **kuchnia, salon, domowe biuro i sypialnia to często jedno pomieszczenie**. Innym materiałem, którego nie może zabraknąć w industrialnych wnętrzach, jest **beton** – surowiec, który szczególnie kojarzy się z pofabrycznymi loftami, w których przecież królował. W dawnych loftach metal ukazywał się w postaci wszelkich rur oraz niezamaskowanych instalacji. -
Drzwi wewnętrzne, czyli estetyczne zwieńczenie każdej aranżacji – jaki model wybrać?
Będą świetnym uzupełnieniem wystroju salonu czy sypialni, a przy tym wprowadzą do tych pomieszczeń łagodne światło, które optycznie rozjaśni wnętrze. Wspaniale podkreślą nie tylko **nowoczesne wnętrza**, ale także te utrzymane w stylu **glamour** czy **inspirowane surowym wystrojem loftów**. -
Zachwyć się pięknem betonu!
**Lofty od wielu lat zachwycają architektów i kreatorów. Garść pomysłów na wnętrze z betonem w roli głównej... ----... W Elkamino Dom znajdziemy już topowe rozwiązania, którymi udekorujemy w wyjątkowy sposób kuchnie, łazienki, salony, przedpokoje i sypialnie. -
DIY: Ściana w stylu loft
DIY: Ściana w stylu loft... **Rozpoczynamy proces uloftowiania naszej sypialni Co powiecie na temat czarnych cegieł w sypialni? Nie ukrywamy, sami w myślach mieliśmy „czy to aby nie trochę za hardcorowo”, „czarna cegła, i to jeszcze w sypialni”. -
Cegła w mieszkaniu – jak ją wykorzystać? Poznaj pomysły na wyjątkowe aranżacje salonu, kuchni i sypialni
We współpracy z marką **Cerrad** inspirujemy do wykorzystania **cegły w salonie, kuchni i sypialni**, by stworzyć w nich wyjątkowe aranżacje. Cegła w sypialni retro: śpij spokojnie i stylowo... --... Sypialnia to wnętrze, w którym aranżacyjnym szaleństwom również sprzyja **umiar** Sypialnia w stylu industrialnym to rozwiązanie raczej dla odważnych, a nie dla spragnionych spokojnych snów. Nieco bardziej **wyrazistą czerwień** na ścianie otrzymamy dzięki płytkom w odcieniu **chili** z kolekcji **Loft brick**, do której stworzenia inspiracją były nowojorskie lofty i… przyprawy orientalnej kuchni. Sypialnia służy przecież nie tylko spaniu, często pełni też funkcję garderoby lub strefy wypoczynku w ciągu dnia. -
Cegła – ponadczasowa dekoracja Twojego wnętrza
Utarło się, że klasyczne, czerwone cegiełki są domeną stylu industrialnego – jest w tym wiele prawdy, ponieważ jako materiał surowy doskonale wpisują się w przestrzenie loftów. Wybierając cegłę do mniejszych przestrzeni – na przykład do sypialni, musimy liczyć się z tym, jak obrana kolorystyka wpłynie na finalny kształt wnętrza. Zbyt ciemny kolor może sprawić, że przytulna sypialnia zamieni się w ciasną klitkę – dlatego, jeśli Twoja sypialnia ma mały metraż, ale mimo tego chcesz znaleźć w niej miejsce na ścianę z czerwonej cegły, resztę ścian pomaluj na biało. -
Cegła i beton to nie wszystko! Zobacz jak zmieniają wnętrza ciekawe efekty dekoracyjne
Loft, Atelier czy Country House? Inspirowane przemysłowym loftem, artystycznym atelier oraz rustykalnym country house. Wciąż pożądane są techniki nadające wnętrzu charakter **LOFTU**. - efekt ścienny... nowoczesne biuro... Metallic Ballotini – kuleczki szklane na powłoce metalicznej
Cegła w nowoczesnym wydaniu? Dlaczego nie!
Możemy znaleźć ją na ścianach salonów, sypialni, przedpokoi, kuchni, łazienek, wnętrz publicznych czy elewacji. Wśród mrozoodpornych, antypoślizgowych, odpornych na ogień i korozję biologiczną rozwiązań prym wiodą płytki imitujące cegłę: Loft Brick i Retro Brick. Loft Brick to kolekcja, której inspiracją były nowojorskie lofty i przyprawy kuchni orientalnej. Płytki dostępne w sześciu kolorach: chili, pepper, masala, salt, curry i cardamom; podkreślone są przetarciami dającymi wrażenie przebarwień starej cegły wieńczącej produkcyjne hale. [>> Zobacz kolekcję Loft Brick](http://www.cerrad.pl/produkty/pl/kolekcja-loft-brick)... Płytka ścienna Retro Brick, jak podkreślają jej projektanci, to wynik zauroczenia romantycznymi, zabytkowymi kamienicami z cegły Mimo że kolekcja wyróżnia się delikatniejszą fakturą i łagodniejszymi przejściami tonalnymi niż bliźniacza Loft Brick, zachwyca równie mocno industrialnym charakterem. - wnętrze biurowe z szarą cegłą... płytka klinkierowa w kształcie cegły... sypialnia w płytkach
Zobacz rozwiązanie, które nie wychodzi z mody!
Takim elementarnym materiałem stała się m.in cegła, którą możemy ułożyć niemalże w każdym miejscu - od przedpokoju, po salon czy sypialnię. Cegłopodobna okładzina stosowana wewnątrz pomieszczeń pomoże wykreować oryginalną, industrialną atmosferę typową dla luksusowych loftów. - zielony stolik i grafitowa sofa... biały narożnik i ceglane ściany w salonie... biały pokój na poddaszu i ceglana ściana
Styl industrialny – jak wprowadzić go do wnętrza za pomocą dodatków?
Jest świetnym sposobem na urządzenie reprezentacyjnego salonu, stylowej kuchni lub łazienki, a także rodzinnej sypialni. Jest charakterystyczny, surowy i niezwykle efektowny – nic więc dziwnego, że jego elementy znajdujemy już nie tylko w pofabrycznych loftach, ale również w nowoczesnych domach i mieszkaniach, których mieszkańcy to miłośnicy oryginalnych rozwiązań. -
Biel na wysoki połysk! Idealne rozwiązanie do nowoczesnych wnętrz?
Wiedzą na temat współczesnego kierunku i potencjałem połyskujących powierzchni podzieli się marka [FORTE](http://www.forte.com.pl/pl) – producent nowoczesnych kolekcji meblowych do salonu, jadalni i sypialni.**... Biel – królowa nowoczesnych wnętrz! Nie brakuje go w klasyce, retro czy vintage, jednak nierozerwalnie kojarzymy go z nowoczesnymi inspiracjami rodem z chłodnej Północy lub industrialnymi loftami, gdzie służy do ocieplenia klimatu wykreowanego przez surową cegłę na ścianie. --... Biel coraz śmielej wchodzi też na **salony, do jadalni, a nawet sypialni**, gdzie wpływa na zmysły, koi i relaksuje Salon, jadalnia czy sypialnia z olśniewającą królową barw na czele sprostają współczesnym wymaganiom i stworzą klimat do codziennych spotkań oraz ważnych uroczystości. -
Co jest modne w dekoracji ścian? Zobacz nowości i trendy wnętrzarskie!
Sprawdzi się w loftach, nowoczesnej kuchni, jak i w klasycznym salonie.**... ... Czerwony − pobudzający i radosny Kolor rdzy naturalnie pasuje do loftów, ale ożywi również klasyczne wnętrza. Otwarta przestrzeń, betonowa podłoga, surowa cegła na ścianie – to znaki rozpoznawcze wciąż szalenie modnego stylu soft loft. Ten styl chętnie jest stosowany w pomieszczeniach przeznaczonych do relaksu – sypialni lub pokoju dziennego, dodatek czerwieni ożywi i wprowadzi pozytywny nastrój. Jeżeli marzymy o wnętrzu nowoczesnym z nutą loftu skorzystajmy z mniej wymagających efektów dekoracyjnych, a równie wizualnie spektakularnych. - ceglasta ściana w sypialni... ceglasta ściana w kuchni
Vintage – prosty montaż postarzanej cegły
Cegłopodobna, lekko chropowata tekstura o delikatnych przebarwieniach to idealny element dekoracyjny salonu, przedpokoju lub sypialni. Cegłopodobna okładzina stosowana wewnątrz pomieszczeń pomoże wykreować oryginalną, industrialną atmosferę typową dla luksusowych loftów. -
Zawsze modny beton!
Estetyka loftów nie jest jedynie domeną stylu industrialnego, ale i nowoczesnego czy eklektycznego. To idealny materiał, który możemy położyć niemalże w każdym miejscu – salonie, sypialni, kuchni, łazience, przedpokoju, a nawet gabinecie czy biurze. -
Jak się porządnie wyspać? 5 sprawdzonych sposobów na miłe poranki
Jeżeli w Twojej sypialni brakuje sprytnych systemów, możesz zainwestować w lampkę nocną, która będzie się włączać o określonej godzinie. Sypialnia powinna być Twoim najmilszym miejscem na ziemi - kameralnym, przytulnym i nastrojowym. - sypialnia w stylu tradycyjnym... łazienka w stylu loft... sypialnia w stylu scandi
5 pytań do Julii Rozumek - "Tam gdzie rodzinny gwar, tam jest moje ulubione miejsce"
Przeczytajcie koniecznie i obejrzyjcie cudowne zdjęcia z różnych zakamarków domu, a szczególnie zjawiskową wannę w sypialni.**... Julio, jaki styl we wnętrzu jest Ci szczególnie bliski? Lubię nowoczesne wnętrza jak wchodzę do takich domów, lubię lofty, skandynawskie, minimalistyczne i zagracone. --... Lubię sypialnię i hamak na werandzie bo to zawsze kojarzy mi się z wolnym czasem i czytaniem książek -
Co tworzy klimat salonu?
**Zdolność szybkiej przemiany salonu w sypialnię będzie dla miłośnika spotkań dodatkowym atutem** – wybrane meble wypoczynkowe powinny posiadać funkcję rozkładania, dzięki której żaden z gości nie będzie następnego ranka narzekał na ból pleców. **Najlepszym sposobem na ocieplenie wizerunku artystycznego loftu będzie ulokowanie w nim przytulnej strefy wypoczynkowej** – szary narożnik to wybór, co do którego nie można się pomylić. Nie ma jednej recepty na idealny zestaw wypoczynkowy do industrialnego salonu – pamiętajmy, że kiedy powstawały pierwsze lofty, ich mieszkańcy urządzali wnętrza dzięki przypadkowo znalezionym meblom i dodatkom – nie wszystko więc było spójne, a w grę wchodził raczej **harmonijny nieład**. Dopełnieniem autentycznego klimatu loftu będzie dodanie kontrastującego fotela, na przykład ELSA od SITS w stonowanym kolorze. -
Jak zaaranżować sypialnię w męskim stylu? 6 propozycji
Jak zaaranżować sypialnię w męskim stylu? W poniższym artykule zdradzamy zatem sprawdzone sposoby na modną „man cave” i prezentujemy pięć stylowych aranżacji, które z pewnością trafią w gusta męskiej części czytelników.**... Sypialnia z nutą vintage... -- Sypialnia w męskim stylu wcale nie musi być sztampowa! - Męska sypialnia industrialna... --... Styl industrialny od zawsze kojarzony jest z wielkomiejskim szykiem To przecież trend wprost z nowojorskich loftów, w których mieszkali znani pisarze, malarze, fotografowie… W takiej przestrzeni świetnie poczuje się mężczyzna kreatywny, charakterny i pewien siebie. Motywem wiodącym w industrialnej sypialni mogą być ściany wykończone cegłą lub betonowymi płytami. Męska sypialnia w intensywnych barwach... --... Urządzając męską sypialnię wcale nie musisz stawiać wyłącznie na stonowane barwy
Drzwi bezprzylgowe – co warto o nich wiedzieć? Na jaki model się zdecydować?
Doskonale uzupełnią aranżacje w stylu **minimalistycznym, nowoczesnym czy nawet industrialnym**, gdzie masywna konstrukcja z powodzeniem podkreśli inspirowany loftami klimat. Miłośnicy pełnych drzwi powinni zwrócić uwagę na model **Grafo**, który doskonale sprawdzi się na przykład w sypialniach domowników. **Drzwi w kolorze grafitowym** to opcja dla doskonała dla **indywidualistów** poszukujących oryginalnych rozwiązań – doskonale sprawdzą się **we wnętrzach stylizowanych na lofty**, czy w minimalistycznych przestrzeniach, w których znaczącą rolę odgrywają charakterystyczne **detale**. -
Więcej profili »

Specjaliści 9 profili specjalistów

marengo-architektura

marengo-architektura

Jeśli właśnie zakupiłeś nowe mieszkanie, budujesz dom, przeprowadziłeś się lub najzwyczajniej masz w planie remont jesteśmy do Twojej dyspozycji. Projektujemy wnętrza domów, rezydencji, mieszkań, apartamentów i loftów. Zajmujemy się również projektam ...

biuro@miprojekt.pl

biuro@miprojekt.pl

Zajmujemy się projektowaniem: - rezydencji, domów, apartamentów prywatnych i pod wynajem, loftów i mieszkań, kawiarni, restauracji, gabinetów dentystycznych i kosmetycznych, SPA, biur i sklepów - wybranych pomieszczeń np. łazienki, kuchni, salonu, ...

Leste design

Leste design

LESTE to biuro projektowania architektury wnętrz prowadzone przez dwójkę doświadczonych projektantów, Monikę Tokarczyk oraz Annę Bołcun. Od kilku lat zajmujemy się tworzeniem wyjątkowych projektów wnętrz, realizując marzenia naszych Klientów. Zaws ...

Więcej wątków »

Forum 20 wątków dla "sypialnia loft"

sypialnia w stylu loft - zdjęcie od MIKOŁAJSKAstudio

Witam, proszę o podanie modelu łóżka, lub z czego została wykonana rama?