✨ ŚWIATŁO & CZUŁOŚĆ - poznaj najnowszy trend na jesień!
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także

zasłony maki - pomysły, inspiracje z homebook

Fototapeta - maki - vintage

Fototapeta - maki - vintage

Trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowa fototapeta "Fototapeta - maki - vintage" do przyklejenia na ścianę. Fototapeta "Fototapeta - maki - vintage" z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia.
415 zł
Deska kuchenna Maki

Deska kuchenna Maki

Różnobarwna Deska kuchenna Maki to ozdoba kuchni. Deska kuchenna Maki z wielobarwnymi nadrukami jest nadzwyczajnym pomysłem na urozmaicenie dekoracji i ułatwienie kuchennych prac. Urządzając kuchnię, warto pomyśleć o zakupie tej ozdoby, bo Deska kuchenna Maki to strzał w dziesiątkę w każdym nowocześnie urządzonym domu.
107 zł
Nowoczesny zegar ścienny szklany Maki

Nowoczesny zegar ścienny szklany Maki

Zegar na szkle Maki to piękny element dekoracyjny, który sprawi, że nasza kuchnia, salon czy sypialnia staną się jeszcze piękniejsze. Zegar Maki to także fantastyczny pomysł na zagospodarowanie wolnego miejsca na ścianie w łazience.
195 zł
Zegar szklany okrągły Polne maki

Zegar szklany okrągły Polne maki

Zegar na szkle Polne maki - jedna z najnowocześniejszych dekoracji ścian. Cyfrowy nadruk na zegarze Polne maki sprawia, że nadruk na zegarze przypomina szklany obraz. Jeżeli szukacie ciekawego zegara na ścianę, to polecamy szklany zegar Polne maki.
116 zł
Sinsay - Zasłona - Biały

Sinsay - Zasłona - Biały

Zasłona
60 zł
Sinsay - Zasłona - Jasny szary

Sinsay - Zasłona - Jasny szary

Zasłona
60 zł
Sinsay - Zasłona - Jasny szary

Sinsay - Zasłona - Jasny szary

Zasłona
40 zł
Sinsay - Zasłona - Jasny szary

Sinsay - Zasłona - Jasny szary

Zasłona
40 zł

Inspiracje

31 zdjęć dla "zasłony maki"

MAKÓW MAZOWIECKI - Duża otwarta z salonem z kamiennym blatem szara z zabudowaną lodówką kuchnia jedn ... - zdjęcie od INVENTIVE studio MAKÓW MAZOWIECKI - Duża otwarta z salonem z kamiennym blatem szara z zabudowaną lodówką kuchnia jednorzędowa z wyspą lub półwyspem, z szarymi frontami, z matowymi frontami, z jadalnią, z laminowanym blatem, z drewnem na ścianie nad blatem kuchennym, z farba na ścianie nad blatem kuchennym, z drewnianą podłogą, z roletami, z zasłonami, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Kuchnia: MAKÓW MAZOWIECKI - Duża otwarta z salonem z kamiennym blatem szara z zabudowaną lodówką kuchnia jedn ... - INVENTIVE studio.
MAKÓW MAZOWIECKI - Średnia otwarta z salonem z kamiennym blatem szara z zabudowaną lodówką kuchnia j ... - zdjęcie od INVENTIVE studio MAKÓW MAZOWIECKI - Średnia otwarta z salonem z kamiennym blatem szara z zabudowaną lodówką kuchnia jednorzędowa z wyspą lub półwyspem z oknem, z szarymi frontami, z matowymi frontami, z jadalnią, z farba na ścianie nad blatem kuchennym, z drewnianą podłogą, z roletami, z zasłonami, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Kuchnia: MAKÓW MAZOWIECKI - Średnia otwarta z salonem z kamiennym blatem szara z zabudowaną lodówką kuchnia j ... - INVENTIVE studio.
MAKÓW MAZOWIECKI - Mały szary salon z kuchnią z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od INVENTIVE studio MAKÓW MAZOWIECKI - Mały szary salon z kuchnią z jadalnią, z telewizorem zawieszonym na ścianie, z ciemną drewnianą podłogą, z drewnem na ścianie, z farbą na ścianie, z zasłonami, z roletami, ze ścianą tv, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: MAKÓW MAZOWIECKI - Mały szary salon z kuchnią z jadalnią, styl nowoczesny - INVENTIVE studio.
MIESZKANIE CZERWONE MAKI - Mały szary salon, styl industrialny - zdjęcie od FORMA - Pracownia Architektury Wnętrz MIESZKANIE CZERWONE MAKI - Mały szary salon z narożnikiem, z szarą sofą / narożnikiem, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, z obrazami, z cegłą na ścianie, z zasłonami, z firanami, ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku, styl industrialny Aranżacje wnętrz - Salon: MIESZKANIE CZERWONE MAKI - Mały szary salon, styl industrialny - FORMA - Pracownia Architektury Wnętrz.
komiksowo w Gdyni - Średnia otwarta z salonem z kamiennym blatem biała z zabudowaną lodówką kuchnia ... - zdjęcie od SAJE ARCHITEKCI Joanna Morkowska-Saj komiksowo w Gdyni - Średnia otwarta z salonem z kamiennym blatem biała z zabudowaną lodówką kuchnia jednorzędowa, z białymi frontami, z szarymi frontami, z matowymi frontami, z frontami na wysoki połysk, ze szkłem na ścianie nad blatem kuchennym, z drewnianą podłogą, z żaluzjami, z zasłonami, styl nowoczesny Właściciele chcieli, żeby to mieszkanie w Gdyni (79 mkw) było przeciwieństwem pierwszego. kuchnia - lekka - ładne maki:)... Kuchnia - Laminat... kuch2 - zabudowa górna Pomysły na ścianę nad blatem w kuchni - fototapeta szkło... ...
MAKÓW MAZOWIECKI - Mała bez okna z lustrem z marmurową podłogą łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od INVENTIVE studio MAKÓW MAZOWIECKI - Aranżacje wnętrz - Łazienka: MAKÓW MAZOWIECKI - Mała bez okna z lustrem z marmurową podłogą łazienka, styl nowoczesny - INVENTIVE studio.
MAKÓW MAZOWIECKI - Mała bez okna z lustrem łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od INVENTIVE studio MAKÓW MAZOWIECKI - Aranżacje wnętrz - Łazienka: MAKÓW MAZOWIECKI - Mała bez okna z lustrem łazienka, styl nowoczesny - INVENTIVE studio.
MAKÓW MAZOWIECKI - Średnia biała jadalnia w kuchni, styl nowoczesny - zdjęcie od INVENTIVE studio MAKÓW MAZOWIECKI - Aranżacje wnętrz - Jadalnia: MAKÓW MAZOWIECKI - Średnia biała jadalnia w kuchni, styl nowoczesny - INVENTIVE studio.
MAKÓW MAZOWIECKI - Duża otwarta biała z zabudowaną lodówką z podblatowym zlewozmywakiem kuchnia w k ... - zdjęcie od INVENTIVE studio MAKÓW MAZOWIECKI - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: MAKÓW MAZOWIECKI - Duża otwarta biała z zabudowaną lodówką z podblatowym zlewozmywakiem kuchnia w k ... - INVENTIVE studio.
MAKÓW MAZOWIECKI - Duża otwarta szara z zabudowaną lodówką kuchnia w kształcie litery u z wyspą lub ... - zdjęcie od INVENTIVE studio MAKÓW MAZOWIECKI - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: MAKÓW MAZOWIECKI - Duża otwarta szara z zabudowaną lodówką kuchnia w kształcie litery u z wyspą lub ... - INVENTIVE studio.
MAKÓW MAZOWIECKI - Duża biała szara jadalnia w salonie, styl nowoczesny - zdjęcie od INVENTIVE studio MAKÓW MAZOWIECKI - Aranżacje wnętrz - Jadalnia: MAKÓW MAZOWIECKI - Duża biała szara jadalnia w salonie, styl nowoczesny - INVENTIVE studio.
MAKÓW MAZOWIECKI - Średni szary salon, styl nowoczesny - zdjęcie od INVENTIVE studio MAKÓW MAZOWIECKI - Aranżacje wnętrz - Salon: MAKÓW MAZOWIECKI - Średni szary salon, styl nowoczesny - INVENTIVE studio.
MIESZKANIE CZERWONE MAKI - Mała otwarta z salonem biała czarna z zabudowaną lodówką z podblatowym zl ... - zdjęcie od FORMA - Pracownia Architektury Wnętrz MIESZKANIE CZERWONE MAKI - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: MIESZKANIE CZERWONE MAKI - Mała otwarta z salonem biała czarna z zabudowaną lodówką z podblatowym zl ... - FORMA - Pracownia Architektury Wnętrz.
MAKÓW MAZOWIECKI - Średnia z lustrem z marmurową podłogą z punktowym oświetleniem łazienka z oknem, ... - zdjęcie od INVENTIVE studio MAKÓW MAZOWIECKI - Aranżacje wnętrz - Łazienka: MAKÓW MAZOWIECKI - Średnia z lustrem z marmurową podłogą z punktowym oświetleniem łazienka z oknem, ... - INVENTIVE studio.
FOREST HOME - Średni szary salon z jadalnią, styl skandynawski - zdjęcie od Ludwinowska Studio Architektury - Homebook - Aranżacje wnętrz - Salon: FOREST HOME - Średni szary salon z jadalnią, styl skandynawski - Ludwinowska Studio Architektury. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
FOREST HOME - Duży beżowy salon z bibiloteczką, styl skandynawski - zdjęcie od Ludwinowska Studio Architektury - Homebook - Aranżacje wnętrz - Salon: FOREST HOME - Duży beżowy salon z bibiloteczką, styl skandynawski - Ludwinowska Studio Architektury. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotograf ...
FOREST HOME - Średni beżowy salon z kuchnią z jadalnią z bibiloteczką, styl skandynawski - zdjęcie od Ludwinowska Studio Architektury - Homebook - Aranżacje wnętrz - Salon: FOREST HOME - Średni beżowy salon z kuchnią z jadalnią z bibiloteczką, styl skandynawski - Ludwinowska Studio Architektury. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już ...
łazienka z szarymi makami realizacja - Mała bez okna łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od All Design Agnieszka Lorenc łazienka z szarymi makami realizacja - Aranżacje wnętrz - Łazienka: łazienka z szarymi makami realizacja - Mała bez okna łazienka, styl nowoczesny - All Design Agnieszka Lorenc .
APARTAMENT DLA SINGLA - Kuchnia, styl nowoczesny - zdjęcie od STUDIO FORMA APARTAMENT DLA SINGLA - for me - sciana wyspa... maków - makow... kuchnie - Wyspa i stolik
Zamglone makówki - zdjęcie od Viewgo - Homebook - Aranżacje wnętrz - Salon: Zamglone makówki - Viewgo. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
MIESZKANIE CZERWONE MAKI - Mały salon z jadalnią, styl industrialny - zdjęcie od FORMA - Pracownia Architektury Wnętrz MIESZKANIE CZERWONE MAKI - Mały salon z jadalnią, z narożnikiem, z szarą sofą / narożnikiem, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, z obrazami, z cegłą na ścianie, z farbą na ścianie, z zasłonami, z firanami, ze strefą wypoczynku, styl industrialny Aranżacje wnętrz - Salon: MIESZKANIE CZERWONE MAKI - Mały salon z jadalnią, styl industrialny - FORMA - Pracownia Architektury Wnętrz.
Mieszkanie Czerwone Maki - Średni szary czarny pokój dziecka dla nastolatka dla chłopca dla dziewcz ... - zdjęcie od Studio FORMAT HOME Mieszkanie Czerwone Maki - Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Mieszkanie Czerwone Maki - Średni szary czarny pokój dziecka dla nastolatka dla chłopca dla dziewcz ... - Studio FORMAT HOME.
Mieszkanie Czerwone Maki - Duży szary pokój dziecka dla nastolatka dla chłopca dla dziewczynki dla ... - zdjęcie od Studio FORMAT HOME Mieszkanie Czerwone Maki - Duży szary pokój dziecka dla nastolatka dla chłopca dla dziewczynki dla ucznia, z biurkiem, z szafą, ze strefą spania, ze strefą nauki, z ciemną drewnianą podłogą, z zasłonami Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Mieszkanie Czerwone Maki - Duży szary pokój dziecka dla nastolatka dla chłopca dla dziewczynki dla ... - Studio FORMAT HOME.
Mieszkanie Czerwone Maki - Mała bez okna z lustrem łazienka - zdjęcie od Studio FORMAT HOME Mieszkanie Czerwone Maki - Aranżacje wnętrz - Łazienka: Mieszkanie Czerwone Maki - Mała bez okna z lustrem łazienka - Studio FORMAT HOME.
więcej inspiracji »

Artykuły

30 artykułów dla "zasłony maki"

Rolety transparentne, dzień noc, zaciemniające czy rzymskie – jak wybrać odpowiednie do Twojego wnętrza?

Rolety transparentne, dzień noc, zaciemniające czy rzymskie – jak wybrać odpowiednie do Twojego wnętrza?

Wnętrze ze smakiem - rolety transparentne... --... Intensywne, smakowite kolory rolet z kolekcji Frutti – awokado, mak, popiel, lód, kokos, melon, migdał, daktyl i kakao – same aż proszą o zaaranżowanie przy ich użyciu wyjątkowego wnętrza Ta na pewno przypadnie do gustu także miłośnikom klasycznego, stylowego designu tych rolet przypominających typowe firanki czy zasłony. To nie tylko wrażenie wizualne – rolety rzymskie od Mardom Home można bez trudu zdemontować i wyprać tkaninę podobnie jak wspomniane zasłony. -
Stół - niezbędny element wyposażenia domu, zwłaszcza w czasie świątecznych spotkań

Stół - niezbędny element wyposażenia domu, zwłaszcza w czasie świątecznych spotkań

Stół - niezbędny element wyposażenia domu, zwłaszcza w czasie świątecznych spotkań... **Lada moment z głośników popłyną pierwsze takty świątecznych melodii, a dom zatonie w zapachach cynamonu, maku i wigilijnych potraw, które pieczołowicie przygotowują babcia i mama Do tradycyjnego stołu sięgnijmy po krzesła tapicerowane – kolorystyka czy motyw na tkaninie mogą korespondować z zasłonami wiszącymi w oknie czy tekstyliami zastosowanymi w pomieszczeniu. -
Trend 2019: kwiaty vintage

Trend 2019: kwiaty vintage

Kwiaty coraz chętniej zerkają na nas również z **firanek, zasłon, rolet, dywanów, serwetek czy obrusów.** Wybierając takie dodatki, pamiętaj jednak, aby nie przesadzić. - Czajnik i filiżanka w jednym Nuova R2S Romantic maki kod: 327 CAMP marki Nuova R2S
Sposób na eleganckie zasłony w nowoczesnym domu

Sposób na eleganckie zasłony w nowoczesnym domu

Sposób na eleganckie zasłony w nowoczesnym domu... Czy w swoim domu nie czujesz się czasem jak król Artur? Wspomniany **napęd pozwala sterować zasłonami ważącymi nawet 35 kilogramów**. W tym przypadku również pomoże **automatyczne sterowanie zasłonami**. Zafunduj swojemu dziecku naturalną pobudkę – **zdalnie rozsuniesz zasłony**, wpuszczając światło dzienne do pokoju, nawet z drogi do biura! Wystarczy, że **ustawisz odpowiedni scenariusz**, np. praca zdalna w domu, a **zasłony rozsuną się o konkretnej godzinie**, by zapewnić komfortowe warunki do działania. -
DIY: Jak ozdobić zasłonę prysznicową?

DIY: Jak ozdobić zasłonę prysznicową?

DIY: Jak ozdobić zasłonę prysznicową? **Potrzebujemy:**... ----... Będzie łatwiej jeśli na początku na zasłonie naszkicujesz równoległe linie. Wyszytą wzorami zasłonę prysznicową należy delikatnie przeprasować żelazkiem (trzeba pamiętać, aby temperaturę żelazka dostosować do materiału z którego zrobiona jest zasłona). Gdy Twoja zasłona jest już gotowa możesz powiesić ją w łazience. -
Za co kochamy styl skandynawski?

Za co kochamy styl skandynawski?

Za co kochamy styl skandynawski? **Przekraczając próg naszego domu po ciężkim dniu pracy, zmęczeni i ponurzy, chcemy znaleźć się w przytulnej i miłej przestrzeni, w której nie tylko odpoczniemy, ale również zrelaksujemy się. Chcemy wrócić do wnętrza, które jest nie tylko bardzo komfortowe, jasne i eleganckie, ale także bardzo funkcjonalne, czyste i dające poczucie piękna. Właśnie dlatego i za to kochamy styl skandynawski – minimalistyczny i naturalny, dający poczucie harmonii i spokoju.** Wygoda i funkcjonalne rozwiązania -- Bardzo ważną cechą stylu skandynawskiego są jasne kolory, które rozjaśniają wnętrze, nadając mu ciepła i poczucia spokoju, dzięki czemu będziemy mogli się zregenerować po ciężki dniu pracy. Odcienie bieli i szarości idealnie sprawdzą się nie tylko na ścianach, warto pomyśleć także o meblach w podobnych kolorach. Jeśli szukamy mebli, które są nie tylko piękne, ale także bardzo funkcjonalne i komfortowe, warto wybrać kolekcję KLEMATISAR, która dzięki swojej prostocie i elegancji wprowad - szara sofa, drewniana podłoga, szare krzesło, fototapeta z lasem... zielona sofa, szare zasłony, białe poduszki, drewniana podłoga
Jak udekorować okno w pokoju dziecięcym? Bezpieczne dla dzieci osłony ANWIS

Jak udekorować okno w pokoju dziecięcym? Bezpieczne dla dzieci osłony ANWIS

Dotyczy to również przesłon okiennych – żaluzji, rolet i zasłon. Przesłony firmy ANWIS – żaluzje, rolety i zasłony – mają jedne z prostszych, funkcjonalnych i skutecznych elementów, które stanowią standardowe wyposażenie. Mechanizm Fly Wheel dostępny jest w zasłonach rzymskich oraz żaluzjach plisowanych ANWIS. Udzieli również informacji o zasadach bezpiecznego użytkowania rolet, żaluzji lub zasłon. W ofercie firmy ANWIS znajdują się również przesłony okienne, które można obsługiwać ręcznie za pomocą uchwytów sterujących (między innymi żaluzje plisowane, zasłony RVS, rolety) lub elektrycznie. - mechanizm Fly Wheel... ... knaga do zabezpieczenia sznurków
Polacy je pokochali! Zobacz, dlaczego rolety materiałowe wygrywają z zasłonami

Polacy je pokochali! Zobacz, dlaczego rolety materiałowe wygrywają z zasłonami

Zobacz, dlaczego rolety materiałowe wygrywają z zasłonami... Kilkanaście lat temu wisiały w oknach w niemal każdym polskim domu i trudno było wyobrazić sobie bez nich kompletną aranżację Firanki i zasłony, bo o nich mowa, przez wiele lat były najchętniej wybieraną dekoracją okienną, zapewniając domownikom prywatność i zaciemnienie pomieszczeń. Zastanawiasz się, **co sprawdzi się lepiej w Twoim mieszkaniu – zestaw złożony z zasłon i zwiewnych firanek, a może jednak nowoczesne rolety? Dowiesz się z niego, dlaczego Polacy coraz chętniej sięgają po praktyczne rolety materiałowe... ## Korzystna cena to nie wszystko... Dobrej jakości zasłony oraz firanki nie są tanie – jeśli szukasz rozwiązania, które posłuży Ci długie lata, rolety materiałowe ANWIS mogą okazać się lepszym wyborem Są więc rozwiązaniem bardziej praktycznym, niż tradycyjne firany oraz zasłony. -
Jakie zasłony wybrać do szarego salonu? 7 modnych propozycji

Jakie zasłony wybrać do szarego salonu? 7 modnych propozycji

Jakie zasłony wybrać do szarego salonu? Jakie zasłony na pewno będą do niego pasować? Jakie zasłony wybrać do szarego salonu? Jakie zasłony dobrać do szarej kanapy? Czy wiesz już, **jak dobrać zasłony do koloru ścian**? - Aleksandra Wachowicz... zasłony do biało-szarego salonu... Fot. studiodeccor Biuro projektowe Joanna Karwowska... jak dobrać zasłony do koloru ścian... Fot ADS HOME CONCEPT... zasłony dos zarego salonu... Fot ADS HOME CONCEPT... zasłony do szarego pokoju... Fot. formativ. kasia i michał dudko
Jak wszyć taśmę do firanki? Wszywanie taśmy do firan krok po kroku

Jak wszyć taśmę do firanki? Wszywanie taśmy do firan krok po kroku

Jeśli zaś chodzi o [zasłony](/produkty/zaslony), to możesz wybrać także grubszą taśmę, np. bawełnianą. Oprócz ciekawego efektu taśma smok daje również **możliwość regulowania szerokości zasłony czy firany już po powieszeniu**... ... ### Taśma zakładkowa - Dorota Pawlak Interiors... zasłony na taśmie... Fot Marta Iglewska Architektura Wnętrz... zasłony na taśmie
Zasłona rzymska – roleta na miarę potrzeb!

Zasłona rzymska – roleta na miarę potrzeb!

Gdzie stosować zasłony rzymskie? --... Tradycyjne rolety czy zasłony najczęściej sterowane są za pomocą łańcuszka i zsuwają się jedynie z góry na dół Zasłony rzymskie RVS dostępne w ofercie ANWIS mocowane są w świetle szyby, tworząc z nią spójną całość. Jak każdy element wyposażenia także zasłony powinny komponować się kolorem oraz stylem z aranżacją. Zasłony okienne to obowiązkowy element wyposażenia każdego domu lub mieszkania. - białe meble kuchenne, czarny blat kuchenny, zasłony rzymskie ANWIS... szara zasłona rzymska ANWIS, białe ściany... biały. okrągły stół, szare zasłony rzymskie ANWIS, czarne krzesła, drewniana podłoga, czarny kominek
Okrągłe, kwadratowe, prostokątne, niestandardowe - jak skutecznie osłonić okno?

Okrągłe, kwadratowe, prostokątne, niestandardowe - jak skutecznie osłonić okno?

Co wybrać zamiast zasłony, rolety czy firany? Efekt SQUIDA można porównać do pokrytej szronem szyby okiennej lub delikatnej zasłony. Ale im ciemniej na zewnątrz tym więcej widać z zewnątrz, lepiej więc wtedy zaciągnąć zasłony lub rolety. - transparentna tkanina na szybę w salonie... tkanina na duże okno w salonie... transparentna zasłona na szybę w jadalni
Jak marszczyć firany? 3 proste wzory od specjalistki dekoracji okiennych

Jak marszczyć firany? 3 proste wzory od specjalistki dekoracji okiennych

**... FUNKCJA... -- Nie chcemy przecież zmieniać zasłon co roku! We wnętrzu nowoczesnym świetnie sprawdzą się zasłony lub firany na systemie wave – regularnie i równomiernie rozmieszczone fałdy pozwolą utrzymać okna w idealnym porządku. ILOŚĆ I DOBÓR MATERIAŁU... --... Odpowiednia ilość materiału pomoże Ci osiągnąć zamierzony cel i zdecyduje o funkcjonalności firan i zasłon Dobrze uszyte zasłony pięknie składają się nie zabierając przy tym zbyt dużo miejsca. - Decydując się równocześnie na oba rozwiązania, warto wziąć pod uwagę, wielkość przestrzeni, jaką dysponujemy - w dużej, zasłony będą stanowić doskonałą ramę dla całej kompozycji, idealnie wypełniając przestrzeń długiej ściany. białe firany i zasłony do salonu... srebrna zasłona na jedną stronę
Jak urządzić kącik młodego odkrywcy?

Jak urządzić kącik młodego odkrywcy?

Jak urządzić kącik młodego odkrywcy? **Młody człowiek – uczeń, odkrywca, pasjonat. We wnętrzu przeznaczonym do nauki, relaksu i kreatywnych zabaw, nie może mieć miejsca żadna aranżacyjna wpadka. Jak zatem urządzić przestrzeń, by była jednocześnie funkcjonalna, atrakcyjna wizualnie i przyjemna w użytkowaniu? Na co stawiać przy wyborze elementów wyposażenia? Jakich mebli nie może zabraknąć w dziecięcym pokoju? Na te i inne pytania odpowiadamy we współpracy z marką Wajnert. Poniżej prezentujemy garść porad na właściwe zaaranżowanie sypialni dziecka i zapewnienie naszej pociesze możliwe najlepsze warunki do nieustannego rozwoju.** Biurko – podstawa młodzieżowej aranżacji -- Niewątpliwie najważniejszym elementem wyposażenia pokoju dziecka jest biurko. To przy jego użyciu malec może odrabiać lekcje, uczyć się, realizować kreatywne projekty. Nic dziwnego, że mebel musi posiadać odpowiednią do tego powierzchnię, a także być doskonale dopasowany do wzrostu i wymiarów naszej pociechy. Biurko będące podstawą dziecię - szafa z ilustracją londyńskiej budki telefonicznej, czerwona rama łóżka, biały dywan... niebieska sofa w salonie, szary dywan, biały stolik, białe zasłony
Zasłony rzymskie – tkaniny, które ozdobią każde wnętrze

Zasłony rzymskie – tkaniny, które ozdobią każde wnętrze

Zasłony rzymskie – tkaniny, które ozdobią każde wnętrze... **Zasłona rzymska to nie tylko ochrona przed słońcem, ale doskonały pomysł na dekorację okna Firma ANWIS podpowiada jak odpowiednio dobrać materiał i system zasłony, aby w pełni wykorzystać jej potencjał.**... Sposoby montażu a pomieszczenie... -- --... Zasłony rzymskie utrzymane w odcieniach bieli i szarości są bezpiecznym rozwiązaniem i przez długie lata będą pasowały do wnętrz o różnym wystroju Połączenie zasłony rzymskiej z zasłonami to szyk i elegancja w dekorowaniu. Anwis) Zasłony rzymskie idealnie komponują się z zasłonami. - szara roleta rzymska na rzep... szara roleta rzymska, białe ściany, wysoki wazon z kwiatami... białe meble kuchenne, kamienny blat, białe rolety
Zobacz 5 nowych inspiracji do Twoich wnętrz w kolorach kamieni szlachetnych

Zobacz 5 nowych inspiracji do Twoich wnętrz w kolorach kamieni szlachetnych

Natura zachwyca i fascynuje, odsłaniając przed nami uroki, których człowiek nie byłby w stanie stworzyć. Jest również niewyczerpanym źródłem inspiracji. Zwłaszcza w zakresie kolorów. Niewątpliwie jednymi z najpiękniejszych, niesamowitych i tajemniczych barw są te nadające charakter kamieniom szlachetnym. Zobacz jak odcienie klejnotów pięknie prezentują się we wnętrzach, dodając im eleganckiego i zarazem dramatycznego akcentu. Ametyst, szmaragd, jadeit, turkus, szafir, topaz, rubin, czy piryt - w ...
Jak wybielić firanki? Sprawdzone sposoby

Jak wybielić firanki? Sprawdzone sposoby

Jak wybielić firanki? Świeże, śnieżnobiałe firanki to wizytówka każdego mieszkania i jego gospodarzy. Zadbane firany, często w duecie z zasłonami, stanowią subtelną i finezyjną dekorację okna. Co zrobić, gdy firanki poszarzały lub zyskały brzydką, żółtą poświatę? Jesteśmy przekonani, że podczas mycia okien pamiętasz o wypraniu firanek, ale czy zawsze robisz to prawidłowo? W tym artykule podpowiemy, jak dbać o poszczególne rodzaje materiałów i zdradzimy kilka sposobów na to, by firanki przez dług ...
Kwiecień w ogrodzie – jakie prace w ogrodzie wykonać w kwietniu?

Kwiecień w ogrodzie – jakie prace w ogrodzie wykonać w kwietniu?

Kwiecień w ogrodzie to czas intensywnych działań, które przygotują Twój zielony azyl do wiosny w pełnej krasie, a następnie do lata. Jakie prace ogrodowe wykonać w kwietniu? Jakie kwiaty sadzić w kwietniu w ogrodzie? Podpowiadamy, o czym warto pamiętać w czwartym miesiącu roku!
Czerwiec w ogrodzie – jakie prace w ogrodzie wykonać w czerwcu?

Czerwiec w ogrodzie – jakie prace w ogrodzie wykonać w czerwcu?

Czerwiec w ogrodzie to wbrew pozorom bardzo intensywny okres. Przyroda nie próżnuje. Tobie też leniuchowanie nie grozi. Nie będziesz narzekać na brak obowiązków. Podpowiemy Ci, jakie prace ogrodowe wykonać w czerwcu, by Twoja przydomowa przestrzeń była gotowa na przywitanie lata 2022. Dowiesz się też, jakie kwiaty sadzić w ogrodzie w czerwcu. Wszystkie najważniejsze porady znajdziesz w jednym miejscu. Gotowy na zgłębianie wiedzy? W takim razie zaczynamy!
Modna aranżacja okna na wiosnę. Przegląd inspiracji

Modna aranżacja okna na wiosnę. Przegląd inspiracji

Po trzecie, wybierzmy rolety lub zasłony, które pasują stylistycznie do aranżacji naszego wnętrza. Jeśli natomiast jesteśmy na etapie tworzenia atmosfery wnętrza - zasłony mogą stanowić punkt wyjścia do kolejnych kroków aranżacyjnych. Możemy wówczas pozwolić sobie na zasłony z ciężkiej połyskującej tkaniny, zdobione ornamentem. Jeśli planujemy wnętrze w stylu skandynawskim, śmiało możemy kupić zasłony z graficznym motywem - np. czarno-białym nadrukiem konarów drzew. Niebanalnym rozwiązaniem do wnętrz w stylu nowoczesnym są zasłony przesuwne. - szara sofa, biała sofa, poduszka w paski, srebrna lampa sufitowa, białe rolety, złota lampa wisząca... zielone zasłony, biały stolik, błękitny fotel w kwiaty, biała sofa, lustro w ozdobnej ramie... grafitowa sofa, fioletowa narzuta, zasłony w odcieniu pudrowego różu, beżowy dywan z długim włosiem
Czym osłonić okno? Zobacz tkaniny do zadań specjalnych!

Czym osłonić okno? Zobacz tkaniny do zadań specjalnych!

Nie jest też nowością, że osłony są również dekoracją wnętrza, która często zastępuje tradycyjne firany i zasłony. Zwykle jednak nie zdajemy sobie sprawy z tego, że rolety, żaluzje plisowane czy zasłony panelowe mogą pełnić w domu szczególne funkcje.**... ... Choć większość osłon produkuje się ze znanych od dawna tkanin poliestrowych oraz mieszanek różnego rodzaju włókien, to nowoczesne technologie ich produkcji pozwalają nadać materiałowi dodatkowe właściwości - rolety w pokoju dziecka... rolety w biurze... rolety na okna tarasowe
Trendy w dekoracji okien. Jak udekorować okno na wiosnę?

Trendy w dekoracji okien. Jak udekorować okno na wiosnę?

**... ... Z taką myślą firma ANWIS wprowadziła nowości do swojej oferty: zasłony oraz zasłony rzymskie Dotychczas oferowaliśmy rolety, żaluzje, plisy, zasłony panelowe. W ofercie ANWIS dostępne są dwa typy zasłon tkaninowych: RINGS – zasłony na kołach oraz FLEX – z podwójnymi zakładkami. Zasłony tkaninowe dają duże możliwość aranżacyjne m.in. Długie, sięgające do samej podłogi zasłony upinamy wysoko przy suficie. - żółte zasłony w salonie... szare rolety w kuchni... szare rolety rzymskie w sypialni
Mocne strony wypoczynku, czyli meble które dopasowują się do każdego wnętrza!

Mocne strony wypoczynku, czyli meble które dopasowują się do każdego wnętrza!

Mocne strony wypoczynku, czyli meble które dopasowują się do każdego wnętrza! **Czy meble zdolne dopasować się do każdego pomieszczenia pozostają jedynie w strefie naszych marzeń? Co wziąć pod uwagę, by sofa, narożnik czy fotel doskonale wpasował się w nasz salon – także wtedy, kiedy zdecydujemy się na zmiany, obejmujące stylistykę i kolorystykę całego wnętrza? We współpracy z marką Wajnert przygotowaliśmy kilka porad, ułatwiających nam wybór mebli uniwersalnych. Takimi kolekcjami z łatwością możemy manewrować – nie ograniczają nas i dają twórczą swobodę w kreowaniu przestrzeni.** Mebel uniwersalny: cechy charakterystyczne -- Jakie kolekcje mebli dopasowują się z łatwością do różnorodnych aranżacji? **Do cech charakterystycznych mebli uniwersalnych należy zaliczyć ich modułowość**. Modułowość mebli WAJNERT daje wprost niegraniczone możliwości konfiguracji mebla. Oznacza to, że możesz, po wyborze designu mebla, skonfigurować go po swojemu tak, aby pasował zarówno gabarytowo do posiadanej przestrzeni, jak - brązowy narożnik, szary dywan, beżowe zasłony... szary narożnik, zielony stolik, biała podłoga
Kuchnia w stylu rustykalnym na 7 sposobów – przegląd inspiracji

Kuchnia w stylu rustykalnym na 7 sposobów – przegląd inspiracji

Kuchnia w stylu rustykalnym na 7 sposobów – przegląd inspiracji Swojska, ciepła, przytulna, pachnąca domowymi wypiekami, warkoczami czosnku i bukietami suszonych ziół. Taka jest właśnie **kuchnia rustykalna.** Wiele w niej drewna, jasnych, przyjaznych barw, naturalnych materiałów oraz przedmiotów z duszą. Takie wnętrze to idealna propozycja dla osób, które marzą o **tradycyjnym, przyjaznym wystroju, niosącym ze sobą wspomnienie o urokliwych wiejskich chatach.** Jeżeli zatem i Ty należysz do grona zwolenników podobnej estetyki, koniecznie przeczytaj poniższy **inspiracyjny artykuł!** Blaty szafek kuchennych? To zależy od Ciebie – mogą być **drewniane bądź kamienne**. Oprócz mebli bardzo istotne są także inne kuchenne wykończenia, takie jak stolarka drzwiowa i okienna, a także absolutny rustykalny must have – **ozdobne belki sufitowe**. Mile widziane będą również stylizowane dodatki – urokliwy okap ozdobiony warkoczami czosnku, **zabytkowa żeliwna koza czy stara kuchnia kaflowa** zaadaptowana np. na wygodny b - Oko mogą również cieszyć firanki w kolorze maków, intensywnie żółty obrus czy bukiet polnych różnobarwnych kwiatów... ... **5 Oprócz tego, do aranżacji należy zaprosić morze miękkich tkanin – **bieżniki wykończone barwnymi aplikacjami, wełniane poduchy, koronkowe zazdrostki czy lniane zasłony.** Miłośnicy ręcznych robótek mogą pokusić się o stworzenie szydełkowanego obrusa, kompletu serwetek na stół albo wyhaftowanie swojskiego wzoru na poszewce na poduszkę .
więcej artykułów »