Dzień Chłopaka tuż tuż! Odkryj pomysły na prezenty 🎁
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także

zasłony 3d - pomysły, inspiracje z homebook

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-089

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-089

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-089 Kolorystyka: niebiesko-zielona Skład: 100% poliester. W tej samej kolekcji występują zasłony, narzuty ( zakładka: " Produkty podobne") Można prać w pralce Opis: Poszewka wykonana jest z bardzo przyjemnej w dotyku tkaniny, nie błyszczy się i nie jest śliska.
12 zł
Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-086

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-086

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-086 Kolorystyka: brązowa Skład: 100% poliester. W tej samej kolekcji występują zasłony, narzuty ( zakładka: " Produkty podobne") Można prać w pralce Opis: Poszewka wykonana jest z bardzo przyjemnej w dotyku tkaniny, nie błyszczy się i nie jest śliska.
12 zł
Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-135

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-135

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-135 Kolorystyka: niebieska. W tej samej kolekcji występują zasłony, narzuty ( zakładka: " Produkty podobne") Można prać w pralce Opis: Poszewka wykonana jest z bardzo przyjemnej w dotyku tkaniny, nie błyszczy się i nie jest śliska.
10 zł
Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-016

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-016

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-016 Kolorystyka: niebiesko-beżowa. W tej samej kolekcji występują zasłony, narzuty ( zakładka: " Produkty podobne") Można prać w pralce Opis: Poszewka wykonana jest z bardzo przyjemnej w dotyku tkaniny, nie błyszczy się i nie jest śliska.
12 zł
Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-047

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-047

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-047 Kolorystyka: biało-różowa. W tej samej kolekcji występują zasłony, narzuty ( zakładka: " Produkty podobne") Można prać w pralce Opis: Poszewka wykonana jest z bardzo przyjemnej w dotyku tkaniny, nie błyszczy się i nie jest śliska.
12 zł
Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-104

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-104

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-104 Kolorystyka: niebieska. W tej samej kolekcji występują zasłony, narzuty ( zakładka: " Produkty podobne") Można prać w pralce Opis: Poszewka wykonana jest z bardzo przyjemnej w dotyku tkaniny, nie błyszczy się i nie jest śliska.
12 zł
Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-075

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-075

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-075 Kolorystyka: biało-beżowa. W tej samej kolekcji występują zasłony, narzuty ( zakładka: " Produkty podobne") Można prać w pralce Opis: Poszewka wykonana jest z bardzo przyjemnej w dotyku tkaniny, nie błyszczy się i nie jest śliska.
10 zł
Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-150

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-150

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-150 Kolorystyka: beżowa. W tej samej kolekcji występują zasłony, narzuty ( zakładka: " Produkty podobne") Można prać w pralce Opis: Poszewka wykonana jest z bardzo przyjemnej w dotyku tkaniny, nie błyszczy się i nie jest śliska.
10 zł
Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-149

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-149

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-149 Kolorystyka: pomarańczowa. W tej samej kolekcji występują zasłony, narzuty ( zakładka: " Produkty podobne") Można prać w pralce Opis: Poszewka wykonana jest z bardzo przyjemnej w dotyku tkaniny, nie błyszczy się i nie jest śliska.
10 zł
Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-076

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-076

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-076 Kolorystyka: biało-brązowa Skład: 100% poliester. W tej samej kolekcji występują zasłony, narzuty ( zakładka: " Produkty podobne") Można prać w pralce Opis: Poszewka wykonana jest z bardzo przyjemnej w dotyku tkaniny, nie błyszczy się i nie jest śliska.
12 zł
Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-042

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-042

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-042 Kolorystyka: niebieska. W tej samej kolekcji występują zasłony, narzuty ( zakładka: " Produkty podobne") Można prać w pralce Opis: Poszewka wykonana jest z bardzo przyjemnej w dotyku tkaniny, nie błyszczy się i nie jest śliska.
12 zł
Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-011

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-011

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-011 Kolorystyka: różowo-zielono-szaro-biała. W tej samej kolekcji występują zasłony, narzuty ( zakładka: " Produkty podobne") Można prać w pralce Opis: Poszewka wykonana jest z bardzo przyjemnej w dotyku tkaniny, nie błyszczy się i nie jest śliska.
12 zł
Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-082

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-082

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-082 Kolorystyka: zielono-niebieska Skład: 100% poliester. W tej samej kolekcji występują zasłony, narzuty ( zakładka: " Produkty podobne") Można prać w pralce Opis: Poszewka wykonana jest z bardzo przyjemnej w dotyku tkaniny, nie błyszczy się i nie jest śliska.
12 zł
Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-028

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-028

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-028 Kolorystyka: niebieska. W tej samej kolekcji występują zasłony, narzuty ( zakładka: " Produkty podobne") Można prać w pralce Opis: Poszewka wykonana jest z bardzo przyjemnej w dotyku tkaniny, nie błyszczy się i nie jest śliska.
12 zł
Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-114

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-114

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-114 Kolorystyka: kremowo-niebieska. W tej samej kolekcji występują zasłony, narzuty ( zakładka: " Produkty podobne") Można prać w pralce Opis: Poszewka wykonana jest z bardzo przyjemnej w dotyku tkaniny, nie błyszczy się i nie jest śliska.
12 zł
Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-093

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-093

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-093 Kolorystyka: zielono-pomarańczowa. W tej samej kolekcji występują zasłony, narzuty ( zakładka: " Produkty podobne") Można prać w pralce Opis: Poszewka wykonana jest z bardzo przyjemnej w dotyku tkaniny, nie błyszczy się i nie jest śliska.
10 zł
Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-046

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-046

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-046 Kolorystyka: biało-czerwona. W tej samej kolekcji występują zasłony, narzuty ( zakładka: " Produkty podobne") Można prać w pralce Opis: Poszewka wykonana jest z bardzo przyjemnej w dotyku tkaniny, nie błyszczy się i nie jest śliska.
12 zł
Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-067

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-067

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-067 Kolorystyka: czerwona. W tej samej kolekcji występują zasłony, narzuty ( zakładka: " Produkty podobne") Można prać w pralce Opis: Poszewka wykonana jest z bardzo przyjemnej w dotyku tkaniny, nie błyszczy się i nie jest śliska.
10 zł
Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-036

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-036

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-036 Kolorystyka: brązowa. W tej samej kolekcji występują zasłony, narzuty ( zakładka: " Produkty podobne") Można prać w pralce Opis: Poszewka wykonana jest z bardzo przyjemnej w dotyku tkaniny, nie błyszczy się i nie jest śliska.
12 zł
Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-144

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-144

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-144 Kolorystyka: biało-żółta. W tej samej kolekcji występują zasłony, narzuty ( zakładka: " Produkty podobne") Można prać w pralce Opis: Poszewka wykonana jest z bardzo przyjemnej w dotyku tkaniny, nie błyszczy się i nie jest śliska.
10 zł
Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-097

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-097

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-089 Kolorystyka: niebiesko-beżowa Skład: 100% poliester. W tej samej kolekcji występują zasłony, narzuty ( zakładka: " Produkty podobne") Można prać w pralce Opis: Poszewka wykonana jest z bardzo przyjemnej w dotyku tkaniny, nie błyszczy się i nie jest śliska.
12 zł
Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-040

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-040

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-040 Kolorystyka: czarna. W tej samej kolekcji występują zasłony, narzuty ( zakładka: " Produkty podobne") Można prać w pralce Opis: Poszewka wykonana jest z bardzo przyjemnej w dotyku tkaniny, nie błyszczy się i nie jest śliska.
10 zł
Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-127

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-127

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-127 Kolorystyka: różowa. W tej samej kolekcji występują zasłony, narzuty ( zakładka: " Produkty podobne") Można prać w pralce Opis: Poszewka wykonana jest z bardzo przyjemnej w dotyku tkaniny, nie błyszczy się i nie jest śliska.
12 zł
Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-119

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-119

Poszewka dekoracyjna FOTO 3D JR-119 Kolorystyka: różowo-zielona. W tej samej kolekcji występują zasłony, narzuty ( zakładka: " Produkty podobne") Można prać w pralce Opis: Poszewka wykonana jest z bardzo przyjemnej w dotyku tkaniny, nie błyszczy się i nie jest śliska.
12 zł

Inspiracje

992 zdjęcia dla "zasłony 3d"

JASNE MIESZKANIE - Średni niebieski pokój dziecka dla nastolatka dla chłopca, styl nowoczesny - zdjęcie od PEKA STUDIO JASNE MIESZKANIE - Średni niebieski pokój dziecka dla nastolatka dla chłopca, z biurkiem, ze strefą nauki, z panelami 3d, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z zasłonami, styl nowoczesny
W powojennej kamienicy - Mały biały salon z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od Koncepcja Wnętrz W powojennej kamienicy - Mały biały salon z jadalnią, z sofą , z szarą sofą / narożnikiem, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, z obrazami, z cegłą na ścianie, z farbą na ścianie, z zasłonami, z firanami, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny Mieszkanie wyremontowane w bardzo ekonomicznym budżecie, ale robi niezwykłe wrażenie. Inwestor zgodził się na realizację bez jednej wizualizacji 3D. Inspiracje - sypialnia - Żonie podoba się kolor zasłon
półka na kolekcję alkoholu w salonie - zdjęcie od MIKOŁAJSKAstudio NA DOBRY START - Mały beżowy biały salon z barkiem z bibiloteczką, z sofą , z regałem / witryną, z szarą sofą / narożnikiem, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, z farbą na ścianie, z panelami 3d, z zasłonami, ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym
AirBnB po Krakowsku - Mały szary zielony salon, styl nowoczesny - zdjęcie od MIKOŁAJSKAstudio AirBnB po Krakowsku - Mały szary zielony salon z narożnikiem, z szarą sofą / narożnikiem, z telewizorem zawieszonym na ścianie, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, z panelami 3d, ze sztukaterią, z zasłonami, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny
Dom w Słupnie po metamorfozie - REALIZACJA - Średnia beżowa fioletowa z panelami tapicerowanymi sypi ... - zdjęcie od Medyńscy Projektowanie Dom w Słupnie po metamorfozie - REALIZACJA - Średnia beżowa fioletowa z panelami tapicerowanymi sypialnia z komodą, z tv, z farbą na ścianie, z wykładziną , z zasłonami, styl glamour sypialnia - panele 3d firmy Dunes (Wave) meble Meblopol sypialnia florencja... Sypialnia - Tylko meble
salon nowoczesny - projekty wnętrza - zdjęcie od ARTDESIGN architektura wnętrz BLACK ESPRESSO. Wnętrza domu. - Duży czarny szary salon z jadalnią, z narożnikiem, z beżową sofą / narożnikiem, z ciemną drewnianą podłogą, z farbą na ścianie, z panelami 3d, z zasłonami, z firanami, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny
Pokój gościnny - zdjęcie od MIKOŁAJSKAstudio Dom w Lublinie w stylu tradycyjnym - konkurs - Małe z sofą beżowe biuro z biurkiem, z fotelem, z wolnostojącym biurkiem, z jasną drewnianą podłogą, z panelami 3d, z zasłonami, z firanami, styl tradycyjny
APARTAMENT NA GOCŁAWIU 120 m2 - Średni beżowy żółty zielony pokój dziecka dla malucha dla dziewczynk ... - zdjęcie od design me too APARTAMENT NA GOCŁAWIU 120 m2 - Średni beżowy żółty zielony pokój dziecka dla malucha dla dziewczynki, ze strefą spania, z panelami 3d, z jasną drewnianą podłogą, z zasłonami, styl nowoczesny
Z CEGŁĄ W TLE - Średnia biała zielona z panelami tapicerowanymi sypialnia z balkonem / tarasem, sty ... - zdjęcie od fajnyprojekt - Homebook - Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Z CEGŁĄ W TLE - Średnia biała zielona z panelami tapicerowanymi sypialnia z balkonem / tarasem, sty ... - fajnyprojekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już ...
Dom parterowy. - Duży beżowy salon, styl nowoczesny - zdjęcie od Idea by Mag. Dom parterowy. - Duży beżowy salon z narożnikiem, z kominkiem, z beżową sofą / narożnikiem, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, z farbą na ścianie, z zasłonami, ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny Przenosimy się do pięknego domu pod Łodzią, gdzie naszym zadaniem było stworzenie rodzinnego wnętrza, z ponadczasowym, w miarę niepowtarzalnym charakterem. Zabawa oświetleniem, elementami 3D oraz designerskimi dodatkami stworzyły wnętrze które ma charakter, a inwestorzy nie mogą doczekać się zrealizowania projektu.
Pokój nastolatki - zdjęcie od ML Projekt Pokój nastolatki - Średni turkusowy niebieski pokój dziecka dla nastolatka dla dziewczynki dla ucznia, z biurkiem, ze strefą spania, ze strefą nauki, z panelami 3d, z jasną drewnianą podłogą, z firanami, z zasłonami, styl skandynawski Niewielki pokój nastolatki musiał zapewnić jak najwięcej miejsca do przechowywania, a jednocześnie być łatwy w utrzymaniu porządku.
Mieszkanie Jaworzno - Średni szary salon, styl skandynawski - zdjęcie od Zin Studio Nikola Kwasek Mieszkanie Jaworzno - Średni szary salon z narożnikiem, z beżową sofą / narożnikiem, z jasną drewnianą podłogą, z betonem na ścianie, z cegłą na ścianie, z panelami 3d, z zasłonami, ze strefą wypoczynku, styl skandynawski
Apartament 41 metrów z przeznaczeniem pod wynajem - Mały biały salon z tarasem / balkonem, styl in ... - zdjęcie od Apartments M&M- obsługa i aranżacja nieruchomości Apartament 41 metrów z przeznaczeniem pod wynajem - Mały biały salon z tarasem / balkonem, z narożnikiem, z żółtą sofą / narożnikiem, z jasną drewnianą podłogą, z betonem na ścianie, z farbą na ścianie, z zasłonami, ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku, styl industrialny Apartament zaprojektowany przez Apartment M&M. Korytarz nabiera przestrzeni poprzez użycie tapety 3D, oraz wstawienie pojemnej garderoby z szafą gospodarczą i dużym lustrem.Apartament choć nieduży posiada wszystkie cechy idealne do krótkotrwałego wynajmu.
Duża czarna szara zielona z biurkiem z panelami tapicerowanymi sypialnia z garderobą, styl nowoczes ... - zdjęcie od TK Architekci - Homebook - Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Duża czarna szara zielona z biurkiem z panelami tapicerowanymi sypialnia z garderobą, styl nowoczes ... - TK Architekci. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy ju ...
Strefa dzienna- Gdynia Pogórze - zdjęcie od Malee - Projektowanie z pasją - Homebook - Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Strefa dzienna- Gdynia Pogórze - Malee - Projektowanie z pasją. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Wersja 1 | Biuro - zdjęcie od VERY Interior Design - Projektowanie Wnętrz Gabinet || Skarszewek - Średnie szare biuro z biurkiem, z szafą, z wolnostojącym biurkiem, z jasną drewnianą podłogą, z panelami 3d, z zasłonami, styl nowoczesny
MIESZKANIE / PRAGA, WARSZAWA - Duży biały zielony salon z jadalnią z tarasem / balkonem z bibilotecz ... - zdjęcie od ZEN Interiors MIESZKANIE / PRAGA, WARSZAWA - Duży biały zielony salon z jadalnią z tarasem / balkonem z bibiloteczką, z sofą , z regałem / witryną, z fotelem, z szarą sofą / narożnikiem, z telewizorem zawieszonym na ścianie, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, z obrazami, z drewnem na ścianie, z farbą na ścianie, z panelami 3d, z zasłonami, ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny
Modern scandinavian - Średni biały salon z tarasem / balkonem, styl nowoczesny - zdjęcie od Patryk Strześniewski Modern scandinavian - Średni biały salon z tarasem / balkonem, z narożnikiem, z szarą sofą / narożnikiem, bez telewizora, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, z drewnem na ścianie, z farbą na ścianie, z panelami 3d, z zasłonami, z żaluzjami, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny
Nowoczesny dom pod Lublinem II - Mały szary salon z kuchnią z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od Piękne Wnętrza Agata i Waldemar Smolińscy Nowoczesny dom pod Lublinem II - Mały szary salon z kuchnią z jadalnią, z narożnikiem, z szarą sofą / narożnikiem, bez telewizora, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z zegarem , z farbą na ścianie, z panelami 3d, z zasłonami, z firanami, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny
Betonovo - Duży biały czarny salon z jadalnią z tarasem / balkonem, styl nowoczesny - zdjęcie od Art-Deko Anna Lachmann Pracownia Projektowa Betonovo - Duży biały czarny salon z jadalnią z tarasem / balkonem, z narożnikiem, z szarą sofą / narożnikiem, z telewizorem zawieszonym na ścianie, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z półkami, z drewnem na ścianie, z farbą na ścianie, ze strukturą dekoracyjną na ścianie, z zasłonami, ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny Realizacja nowoczesnego domu w Zbrosławicach, dużo szarości, betonu architektonicznego i elementów 3d.
SALON Z JADALNIĄ I KUCHNIĄ || 60m2 - Duży biały salon z kuchnią z jadalnią z barkiem - zdjęcie od SYMETRIA | pracownia architektury SALON Z JADALNIĄ I KUCHNIĄ || 60m2 - Duży biały salon z kuchnią z jadalnią z barkiem, z narożnikiem, z szarą sofą / narożnikiem, bez telewizora, z ciemną drewnianą podłogą, z półkami, z drewnem na ścianie, z farbą na ścianie, z panelami 3d, z zasłonami, z firanami, ze strefą wypoczynku
Dom w Tarnowskich Górach - Średni duży biały szary salon z kuchnią z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od Studio Projektowe Zgodnie Z Planem Dom w Tarnowskich Górach - Średni duży biały szary salon z kuchnią z jadalnią, z narożnikiem, z szarą sofą / narożnikiem, z telewizorem zawieszonym na ścianie, z jasną drewnianą podłogą, z półkami, z betonem na ścianie, z farbą na ścianie, z panelami 3d, ze strukturą dekoracyjną na ścianie, z zasłonami, z firanami, ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny
SALON - zdjęcie od AM BUTOR ARCHITEKCI PROJEKT WNĘTRZ - WOJ. PODKARPACKIE - Średni biały brązowy salon z narożnikiem, z kominkiem, ze schodami, z szarą sofą / narożnikiem, z telewizorem wbudowanym w ścianę, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, z drewnem na ścianie, z farbą na ścianie, z panelami 3d, z zasłonami, z firanami, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny Zapraszamy do obserwowania nas na Instagramie ❤❤❤... ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️... https://www.instagram.com/ambutor/
Mieszkanie 41m² - Wiślane Tarasy 2.0, Kraków - Średnia biała zielona z biurkiem z panelami tapicerow ... - zdjęcie od Julia Wilczyńska-Kuciapska ⚫️ punctum architecture - Homebook - Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Mieszkanie 41m² - Wiślane Tarasy 2.0, Kraków - Średnia biała zielona z biurkiem z panelami tapicerow ... - Julia Wilczyńska-Kuciapska ⚫️ punctum architecture . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i i ...
więcej inspiracji »

Artykuły

74 artykuły dla "zasłony 3d"

Rolety nie muszą być nudne!

Rolety nie muszą być nudne!

Marka **Shadows Club** to także wysokiej jakości **tkaniny roletowe Dzień&Noc** oraz **tkaniny 3D**, zebrane w katalogu CONCEPT. Popularnych Dzień&Noc nie trzeba opisywać, natomiast **roleta 3D** składa się z dwóch warstw przezroczystej tkaniny, połączonej wewnątrz poziomymi żebrami z tkaniny nieprzezroczystej. Uzyskujemy wówczas dodatkową funkcjonalność, ponieważ na szynie TOP-LINE mamy możliwość zawieszenia zasłony. -
Cegła we wnętrzach - plusy i minusy

Cegła we wnętrzach - plusy i minusy

Plusy cegły... ----... - kuchni, białe meble z szarym blatem, czarna podłoga... ceglana ściana w kuchni, białe meble z czarnym blatem, krzesła z białym obiciem... białe meble kuchenne, ceglana ściana, beżowa roleta rzymska
Wnętrzarskie #instatrendy: kwiecień. Lata 70. w rytmie muzyki!

Wnętrzarskie #instatrendy: kwiecień. Lata 70. w rytmie muzyki!

Inne typowe dla duńskiego designera elementy to ścienne **panele 3D** z tworzyw sztucznych oraz **dekoracyjne lampy,** czasem kojarzące się z dyskotekowymi kulami. W oryginale często stosowano je w uderzeniowej dawce, my możemy wybrać jeden element – **tapetę, zasłony czy poduszki.** Na mniejszej powierzchni wyrazisty wzór nie będzie tak „agresywny” i nie przytłoczy całego wnętrza. -
Jaki kolor do pokoju dziecka? Jak pomalować, jak urządzić?

Jaki kolor do pokoju dziecka? Jak pomalować, jak urządzić?

Z powodzeniem można zatem nakleić na ścianę szablon w kanarkowym odcieniu czy zamontować na niej fragment **miękkich paneli 3D**, w kolorze limonki. Zawieśmy **kolorowe zasłony**, na podłodze rozłóżmy dywan z zabawnym motywem, a zwykłą lampę zamieńmy w chmurkę, słońce lub unoszący się **balonik**. -
Jaki kolor do pokoju dziecka? Jak pomalować, jak urządzić?

Jaki kolor do pokoju dziecka? Jak pomalować, jak urządzić?

Z powodzeniem można zatem nakleić na ścianę szablon w kanarkowym odcieniu czy zamontować na niej fragment **miękkich paneli 3D**, w kolorze limonki. Zawieśmy **kolorowe zasłony**, na podłodze rozłóżmy dywan z zabawnym motywem, a zwykłą lampę zamieńmy w chmurkę, słońce lub unoszący się **balonik**. -
6 sposobów na przytulną aranżację mieszkania w bloku

6 sposobów na przytulną aranżację mieszkania w bloku

Jeśli mieszkanie jest jasne, w oknach zawieś firanki i eleganckie, pluszowe zasłony. Panele 3D! ------------------... Ostatnimi czasy, coraz większą karierę robią ścienne panele 3D Panele 3D można położyć tuż nad wezgłowiem łóżka w sypialni czy na ścianie salonu, tuż nad kącikiem wypoczynkowym. -
7 wnętrzarskich trendów na jesień i zimę 2018

7 wnętrzarskich trendów na jesień i zimę 2018

7 wnętrzarskich trendów na jesień i zimę 2018 **Jesień i zima** to nieco rozleniwiające pory roku… Z przyjemnością zostajemy wówczas pod ciepłym kocem, czytamy zaległe lektury i popijamy gorącą herbatę z pomarańczą i cynamonem. A gdyby tak pomiędzy jednym z rozdziałów dobrej książki a kolejnym kubkiem aromatycznego napoju, pokusić się o wnętrzarskie metamorfozy? **Jesienne i zimowe aranżacje** potrafią być naprawdę piękne i wprowadzać do wnętrz magiczny, ciepły nastrój. Zanim jednak zabierzesz się za dekor inspirowany przytulnymi nutami, koniecznie sprawdź **listę gorących trendów**, które będą najmodniejsze w nadchodzących tygodniach! Kuchnia w stylu eklektycznym -- Szał na łączenie rozmaitych trendów i nurtów rozpoczął się w XIX i tak, trwa do dziś! Jak jednak podkreślają projektanci, pod koniec tego roku tendencja ta przybierze na sile i zawędruje wprost do… kuchni! Możesz zatem spokojnie **łączyć kuchenne style, faktury, kolory i wzory**. Nowoczesna wyspa i zabytkowa nadstawka do kredensu wisząca na ś - Może być to stołek imitujący pieniek drzewa, drabinowy regał czy ozdoby w formie napisów 3D. Warto pomyśleć np. o sofie obitej atramentowym pluszem czy ciężkich, granatowych zasłonach.
Sprawdzone sposoby na wydzielenie stref w mieszkaniu

Sprawdzone sposoby na wydzielenie stref w mieszkaniu

Sprawdzone sposoby na wydzielenie stref w mieszkaniu **Wydzielenie stref w mieszkaniu, choćby w sposób umowny, ma liczne zalety. Przestrzeń, zwłaszcza niewielka, staje się o wiele bardziej funkcjonalna, a utrzymanie porządku, łatwiejsze. Warto wspomnieć, że aby uczynić mieszkanie bardziej ergonomicznym, wcale nie trzeba decydować się na generalny remont! Czasem wystarczy sprytne przemeblowanie, innym razem lekka ścianka działowa.** Dlaczego warto postawić na drzwi? -- Wyobraź sobie nowoczesne studio, w którym rządzi przestrzeń i światło. Pomieszczenie jest bardzo stylowe, jednak aż prosi się o wyznaczenie konkretnych stref. Aby całość nie straciła lekkości i efektownego look’u warto pokusić się o drzwi przesuwne bądź łamane. Kiedy zechcesz oddzielić część sypialnianą od dziennej, wystarczy jeden ruch, a drzwi przesłonią to, co powinno być niewidoczne dla gości. Co więcej, stylowy model drzwi może okazać się designerską ozdobą! Otwarta przestrzeń bywa piękna, jednak często brakuje jej porządnej dawki ergo - --... Dawniej w mieszkaniach prym wiodły eleganckie parawany, dziś ich miejsce zajmują nowoczesne ażurowe panele 3D ściana z płyt betonowych, biała sofa, białe meble kuchenne z czarnym blatem... poduszki ze słowiańskim wzorem, ażurowa ścianka działowa... łóżko z palet za zasłoną, zielona tapeta, biała podłoga z drewna, szara sofa, drewniana komoda
Jak dopasować szafę do stylu mieszkania?

Jak dopasować szafę do stylu mieszkania?

Wystarczy wybrać efektowne frezowania albo nietuzinkowy ornament, który potem powielimy na innych elementach aranżacji – żakardowych zasłonach czy dywanie – by wnętrze było kwintesencją elegancji i świadczyło o dobrym guście domowników. Interesująco prezentują się także wypełnienia 3D z motywami geometrycznymi lub roślinnymi, dzięki czemu pokój nie będzie potrzebował już żadnych ozdób, a powierzchnia frontów zamieni się w niebanalny akcent dekoracyjny. -
Jak urządzić wąską sypialnię?

Jak urządzić wąską sypialnię?

W niewielkim wnętrzu nie sprawdzi się zatem kamień dekoracyjny czy panele 3D. - szafka nad łóżkiem... Długie zasłony do samej ziemi optycznie wydłużą wąską przestrzeń
Jak tkaniny wpływają na estetykę wnętrza?

Jak tkaniny wpływają na estetykę wnętrza?

Nowe obicie sprawi, że wiekowy fotel odzyska dawny blask, a balkonowe okno będzie prezentowało się bardziej elegancko, gdy obok firan zawisną wytworne zasłony. Zmiany warto rozpocząć od okien – zasłony dopełnią wystrój salonu i podkreślą jego elegancki charakter. Jeżeli jednak chcemy ożywić przestrzeń i dodać jej nieco dynamizmu, postawmy na zasłonę utrzymaną w kontrastowym odcieniu. Deseń w odsłonie 3D przedstawiający piękne, kobiece twarze, utrzymany w duchu sztuki współczesnej, sprawi, że wnętrze zyska nietuzinkowy akcent. Funkcjonalność przede wszystkim... --... Decydując się na zakup materiału do obicia mebli tapicerowanych lub uszycia zasłon, powinniśmy wziąć pod uwagę nie tylko jego walory estetyczne, ale także kwestie praktyczne - beżowe zasłony ze złotym wzorem, żółta poduszka, biały parapet, szary kominek... zielone zasłony, zielona sofa, biały parapet, drewniana podłoga... tkanina z twarzami kobiety z czerwonymi ustami
Przytulna sypialnia w odcieniach szarości - 7 pomysłów na aranżację

Przytulna sypialnia w odcieniach szarości - 7 pomysłów na aranżację

Oprócz tego warto zainwestować w dywan typu shaggy, przyjemne w dotyku zasłony i morze miękkich poduszek. Przytulność w wersji 3D, czyli dlaczego warto postawić na panele ścienne? Decydując się na panele 3D! Panele 3D są wykonane z naturalnych komponentów, których głównym składnikiem zazwyczaj jest gips, włókna kokosowo-palmowe lub wysokojakościowy korek. Elementy 3D mają rozmaite wzory i kolory, dlatego z łatwością dopasujesz jej do szarej sypialnianej aranżacji. - sypialnia z szarym łóżkiem małżeńskim... sypialnia z szarym łóżkiem małżeńskim... sypialnia z kwiatową tapetą i z szarym łóżkiem małżeńskim
Alternatywa dla tradycyjnego karnisza czyli system TOP-LINE

Alternatywa dla tradycyjnego karnisza czyli system TOP-LINE

Na rynku dekoracji okiennych istnieje wiele systemów do aranżacji okien. Najpopularniejsze to szyny aluminiowe najczęściej stosowane we wnękach na suficie, karnisze lub rolety. Jest jednak system inny niż wszystkie. System TOP-LINE to najnowsza propozycja firmy Marcin Dekor. Nie jest to tradycyjny karnisz szynowy, ale autorski, multifunkcyjny system okienny. Możliwości techniczne, jakie daje nam zastosowanie karnisza TOP-LINE są praktycznie nieograniczone. Wszystkie elementy zostały zaprojektow ...
Jaki telewizor kupić? Przegląd telewizorów

Jaki telewizor kupić? Przegląd telewizorów

Choć komputery i internet zdominowały naszą rzeczywistość, nie wyparły jeszcze zwykłych odbiorników telewizyjnych. Wciąż cieszą się one popularnością, a ich producenci prześcigają się we wprowadzaniu nowych technologii mających na celu stworzenie obrazu jak najwyższej jakości, mogącego stanowić alternatywę dla korzystania z treści na komputerach. Przy tak dużej ofercie, pytanie jaki wybrać telewizor urasta do rangi prawdziwego dylematu. Przedstawiamy najczęściej spotykane rodzaje telewizorów, zr ...
WIREFLOW: lampy narysowane w powietrzu

WIREFLOW: lampy narysowane w powietrzu

q=Wireflow) zaznacza swoją obecność w przestrzeni kreśląc geometryczne kształty 2D lub 3D przewodami, biegnącymi w dwóch albo trzech kierunkach. - druciana lampa wisząca, drewniany stół, lakierowane krzesła... druciana lampa wisząca, nowoczesny salon, czerwony dywan, skórzana sofa... druciana lampa wisząca, biały stolik kawowy, kremowa sofa
Jak wyciszyć mieszkanie w bloku?

Jak wyciszyć mieszkanie w bloku?

Długie, pluszowe zasłony, puszysty dywan i morze poduszek sprawią, że w mieszkaniu zrobi się nie tylko przytulniej, ale i ciszej. Cisza w wersji 3D... ----... Ostatnio stylistów wnętrz zachwyciły trójwymiarowe panele ścienne Panele 3D mają rozmaite wzory i kolory, dlatego z łatwością można dopasować je do konkretnego stylu aranżacji. Ciekawym wariantem są zwłaszcza dekoracyjne maty ścienne, które podobnie jak panele 3D mogą stać się kluczową ozdobą salonu czy sypialni. -
Jaka tapeta do sypialni? Pomysły na dekoracje ścian w sypialni

Jaka tapeta do sypialni? Pomysły na dekoracje ścian w sypialni

*Jeśli sypialnia jest utrzymana w klimacie glamour lub buduarowym, najbardziej pasujące będą wzory ornamentowe lub pikowane tekstury, jak również tapety 3D z miękkim materiałowym wykończeniem. W tym przypadku zasłony i fototapeta wprowadzają „ten” klimat. -
Aksamit i welur wracają do łask! Czyli prosty sposób na przytulne i oryginalne wnętrze

Aksamit i welur wracają do łask! Czyli prosty sposób na przytulne i oryginalne wnętrze

W drugim przypadku najlepiej wykorzystać miękkie panele 3D. Z mebli na ściany... ----... Puszyste panele 3D sprawdzą się nie tylko w sypialni! Mogą to być gustowne aksamitne zasłony, pledy czy poduszki. - fioletowy fotel z aksamitu i morska leżanka z aksamitu... grafitowe siedziska z aksamitu... połyskujący fotel z aksamitu w kolorze miętowym
7 modnych dodatków, które warto mieć w swoim domu

7 modnych dodatków, które warto mieć w swoim domu

Nie zapominajmy również o poduchach, zasłonach i obrusach. - Jak podpowiadają styliści, flamingi mogą gościć nie tylko na tkaninach – okazuje się, że bardzo modne są wielkoformatowe dekoracje 3D, które prezentują się szalenie efektownie... ...
Jak wyciszyć mieszkanie? Zobacz 7 skutecznych sposobów

Jak wyciszyć mieszkanie? Zobacz 7 skutecznych sposobów

Jak wyciszyć mieszkanie? Zobacz 7 skutecznych sposobów Donośna muzyka, głośne rozmowy, szczekanie psa, a nawet odgłosy codziennych, rutynowych czynności - to wszystko można bardzo często usłyszeć zza cienkich ścian sąsiednich mieszkań. Nic zatem dziwnego, że wiele osób próbuje na własną rękę **wyciszyć własne cztery kąty i na dobre uciec przed drażniącym zgiełkiem**. W poniższym poradniku prezentujemy **siedem sprawdzonych trików**, które pomogą Ci zniwelować hałas do minimum i przeobrazić mieszkanie w kameralne, zaciszne gniazdko. Akustyka w architekturze wnętrz to niezwykle ważny aspekt! Dzięki trosce o odpowiedni komfort akustyczny mieszkanie staje się kameralne, zaciszne, a fonia zostaje właściwie eksponowana. Warto zatem pamiętać, że oprócz wyboru stylu wnętrzarskiego, doboru barw czy operowania światłem, dźwięk również wymaga jak najlepszej oprawy! - Długie, pluszowe zasłony, puszysty dywan, miękka narzuta na łóżko i morze poduszek sprawią, że w mieszkaniu zrobi się nie tylko przytulniej, ale i ciszej. Wyciszanie wnętrza - panele 3D... --... Trójwymiarowe panele ścienne to coś, co szturmem wdarło się na wnętrzarski rynek i na dobre podbiło serca projektantów! **Panele 3D mają rozmaite wzory i kolory**, dlatego z łatwością można dopasować je do konkretnego stylu aranżacji.
Wiosenny poradnik urządzania wnętrz – na co zwrócić uwagę? Kolory, dodatki i wyposażenie

Wiosenny poradnik urządzania wnętrz – na co zwrócić uwagę? Kolory, dodatki i wyposażenie

utm_source=homebook&utm_medium=artykul&utm_campaign=dre_cs&utm_content=link)** ze strukturalnym dekorem 3D, które dzięki bezprzylgowej konstrukcji umiejętnie wkomponują się w klimat wystroju. Oznacza to kres masywnych kotar i ciemnych zasłon, które budowały kameralny klimat podczas zimowych wieczorów – teraz ich miejsce zastąpić muszą zwiewne, tiulowe firanki oraz przeźroczyste tkaniny. Zainwestuj więc w **poszewki z listkami monstery**, **zasłony w botaniczne wzory** czy pościel „usianą” pączkami rozkwitających róż. Grube zasłony zamień na muślinowe firanki. -
Nowoczesny sposób na wybór osłon okiennych – pobierz bezpłatną aplikację i zobacz jakie to proste!

Nowoczesny sposób na wybór osłon okiennych – pobierz bezpłatną aplikację i zobacz jakie to proste!

Wybór odpowiedniej osłony okiennej to niełatwa sprawa – idealna powinna być nie tylko funkcjonalna, ale również perfekcyjnie dopasowana do stylu naszego mieszkania. Żaluzje fasadowe, drewniane, a może modne plisy? Wybór jest tak szeroki, że czasami trudno stwierdzić, jakie osłony będą prezentowały się najlepiej na naszych oknach. Dziś, by to sprawdzić, wystarczy sięgnąć po telefon z aplikacją mobilną Anwis Home, która wykorzystując rozszerzoną rzeczywistość, nakłada wirtualny projekt na skanowan ...
Minimalizm we wnętrzach, czyli less is more. Jak urządzić wnętrze w stylu minimalistycznym, by było przytulne?

Minimalizm we wnętrzach, czyli less is more. Jak urządzić wnętrze w stylu minimalistycznym, by było przytulne?

Wielu designerów stawia również na **efektowne panele 3D**, które położone na ścianie, wcielają się w rolę niebanalnej lamperii bądź zagłówka łóżka. W salonie natomiast warto postawić na **modne dywany typu shaggy, mięsiste zasłony** oraz **grube obicia meblowe** wykonane z żakardu, zamszu lub pluszu. -
Między klientem a producentem – o roli architekta wnętrz w procesie sprzedaży opowiada Grzegorz Mika

Między klientem a producentem – o roli architekta wnętrz w procesie sprzedaży opowiada Grzegorz Mika

„Wczoraj współpraca z architektem wnętrz dla firm produkujących artykuły wyposażenia wnętrz była tylko jedną z wielu dróg budowania marki i sprzedaży, dzisiaj to konieczność”. Grzegorz Mika z EasternGraphics Polska – polskiej filii producenta oprogramowania pCon, o roli architekta wnętrz w procesie sprzedaży artykułów wyposażenia wnętrz.
więcej artykułów »

Specjaliści

21 profili specjalistów dla "zasłony 3d"

ibstudio.lublin.pl

ibstudio.lublin.pl

Kompleksowa usługa projektowa, aranżacja i wizualizacja wnętrz, doradztwo z zakresu zagospodarowania terenów zieleni Obszar działań projektowych obejmuje: • Projekty ogrodów prywatnych • Projekty zagospodarowania terenów zieleni przy firmach, ...
OXA DESIGN - Oksana Pałczyńska

OXA DESIGN - Oksana Pałczyńska

PROJEKTOWANIE i ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE TERENÓW ZIELONYCH. - wizualizacje 3D, - porady,konsultacje, - nadzór autorski Serdecznie zapraszam do współpracy. www.oxadesign.eu tel. 608 667 842
zielonaFALA

zielonaFALA

Jesteśmy dyplomowanymi architektami krajobrazu. Wykonujemy modele 3D całego ogrodu oraz projekty techniczne poszczególnych jego elementów - nawierzchni, ogrodzenia, małej architektury ogrodowej, zieleni, oświetlenia, nawodnienia. Nie wyobrażamy sobie ...
Twój ogród marzeń

Twój ogród marzeń

Twój Ogród Marzeń Pracownia Sztuki Ogrodowej Jesteśmy nowoczesną pracownią architektury krajobrazu. Zajmujemy się kompleksową realizacją zieleni od projektu do jego wykonania. Od 2008 roku upiększamy otoczenie naszych klientów, których grono s ...
MKdezere

MKdezere

MKdezere projektowanie wnętrz – z wielką uwagą i starannością podchodzę do każdego projektu. Odkrywam potrzeby, marzenia oraz preferencje moich klientów korzystając z autorskiej ankiety oraz analizując dotychczasową sytuację. Działania te pozwalają m ...
Pracownia Alabarbara

Pracownia Alabarbara

Nazywam się Joanna Kaźmierczak. Jestem projektantką wnętrz z dyplomem z ASP i od 2015 r. prowadzę Pracownię Alabarbara w Zgierzu. Specjalizuję się w metamorfozach już urządzonych wnętrz wymagających mniejszej lub większej przeróbki. Jeśli trzeba w mo ...
Feeby

Feeby

Z Feeby to Ty zostajesz dekoratorem własnych wnętrz. Mamy ponad 25 lat doświadczenia w branży home decor, dzięki czemu tworzymy dekoracje do Twoich wymarzonych aranżacji. 1) zaawansowany druk cyfrowy = DOSKONAŁA JAKOŚĆ detali 2) używamy BEZPIECZN ...
KADA WNĘTRZA S.C

KADA WNĘTRZA S.C

Projektowanie to nie tylko praca, ale również sposób na życie. Bogate doświadczenie pozwala nam tworzyć wnętrza z pasją i niezwykłą starannością. Nasz zespół to młodzi ludzie, wyspecjalizowani w swojej dziedzinie. Zajmujemy się wnętrzami od początku ...
ARREA Autorska Pracownia Projektowania Wnętrz

ARREA Autorska Pracownia Projektowania Wnętrz

ARREA Autorska Pracownia Projektowania Wnętrz Dorota Jędruch-Witkowska Architekt wnętrz i projektant przedmiotów unikatowych, od 20tu lat stara się rozbudzić w ludziach pragnienie przebywania i tworzenia wokół siebie dobrej przestrzeni, absolwent ...
Maison Studio - Architektura Wnetrz. Żaklina Litwa

Maison Studio - Architektura Wnetrz. Żaklina Litwa

Witam Nazywam się Żaklina Litwa, jestem architektem. Ukonczylam studia na Politechnice Krakowskiej na Wydziale Architektury i Urbanistyki z tylułem mgr inż. arch. Dyplom Royal Institute of British Architecture uprawniajacy do projektowania na teren ...
Studio Projektowe HOKO GROUP

Studio Projektowe HOKO GROUP

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz mieszkalnych : mieszkań prywatnych, domów jednorodzinnych, apartamentów a także restauracji, kawiarni, pubów, gabinetów lekarskich oraz gabinetów stomatologicznych. Do każdej przestrzeni podchodzimy indywidualni ...
Wako Pro Interior

Wako Pro Interior

WAKO PRO Interior Wykonujemy KOMPLEKSOWE PROJEKTY WNĘTRZ użyteczności publicznej, domów, apartamentów oraz mieszkań. Tworzymy koncepcję funkcjonalną, wizualizacje 3D oraz dokumentację wykonawczą potrzebną do każdego z etapów pracy nad projektem ...
Mero-studio

Mero-studio

Mero studio to firma, dzięki której wnętrze Twoich pomieszczeń nabierze barw i elegancji. Odpowiednio wkomponowane rolety do wnętrza oddziałują na nasze zmysły, dodają ciepła i niepowtarzalnego uroku. Dzięki unikalnej działalności, oferujemy osłony o ...
Pomarańcze Studio

Pomarańcze Studio

Oferujemy kompleksowe jak i cząstkowe projektowanie wnętrz obiektów mieszkalnych prywatnych jak i publicznych. Wszystkie nasze rysunki przygotowujemy szczegółowo i zrozumiale dla wykonawców poszczególnych branż. - inwentaryzacja obiektów, - projek ...
INN.terior

INN.terior

KOMPLEKSOWE projektowanie wnętrz - Wizualizacje 3d - Specyfikacje techniczne - Pełna dokumentacja techniczna - Realizacje projektów - Nadzór autorski - Dyplomowany architekt wnętrz Różne warianty współpracy - od projektu mebli po kompleksową re ...
GREENERIA

GREENERIA

Architektura krajobrazu, projektowanie terenów zieleni. Projektowanie wnętrz. Z kim współpracujemy: z architektami, urzędami, inwestorami indywidualnymi. Zasięg terytorialny: cała Polska Co robimy: inwentaryzacje zieleni, gospodarki drzewostanem ...
MIA PROJEKT architektura i wnętrza

MIA PROJEKT architektura i wnętrza

MIA PROJEKT to autorska pracownia z ponad 18 letnim doświadczeniem, prowadzona przez inż. arch. i urb. proj. wnętrz Marię Leśną Otwartość oraz elastyczność w połączeniu z wiedzą popartą doświadczeniem pozwala mi zrealizować dla Państwa projekty ...
NINE ATELIER | Architekt Poznań | Architekt wnętrz Poznań

NINE ATELIER | Architekt Poznań | Architekt wnętrz Poznań

Oferta pracowni projektowej NINE ATELIER skierowana jest dla każdego inwestora, który zamierza zrealizować inwestycję budowlaną i który stoi przed wyborem zarówno jednostki projektowej jak i projektu budynku, obiektu, wnętrz lub innego typu inwestycj ...
MZi architekci Studio Projektowe Mariusz Zieliński

MZi architekci Studio Projektowe Mariusz Zieliński

MZi architekci Studio Projektowe Mariusz Zieliński zajmuje się projektowaniem: budynków, konstrukcji, instalacji, wnętrz, mebli oraz łączeniu tego w kompleksową usługę z myślą o bardziej wymagających Inwestorach, dla których przygotowywane są indywid ...
misa_art_studio

misa_art_studio

MISA art studio - biuro projektowo - graficzne, które powstało z pasji tworzenia. We wszystkich naszych projektach / przedsięwzięciach przykładamy szczególną wagę do estetyki, trwałości oraz funkcjonalności projektowanego założenia. Nasze opracowania ...
Projekty i Aranżacje Wnętrz

Projekty i Aranżacje Wnętrz

Oferta biura projektowego: projekty wnętrz mieszkalnych i handlowo-usługowych, wizualizacje 3D, projekty elewacji, modernizacje budynków,projekty nawierzchni z kostki brukowej z terenami zielonymi, projekty ogrodzeń,