🎄 Święta w Twoim domu - odkryj świąteczny niezbędnik!
Czego szukasz?
Zobacz także

zasłony w stylu angielskim - pomysły, inspiracje z homebook

Buldog Angielski

Buldog Angielski

Duża, realistyczna rzeźba z brązu przedstawiająca buldoga angielskiego.  Figura robi ogromne wrażenie estetyczne i ma ponadczasowy styl.
2999 zł
Białe łóżko 160x200 Rose, tapicerowane, wzór w drobne kwiaty

Białe łóżko 160x200 Rose, tapicerowane, wzór w drobne kwiaty

Tapicerowane łóżko Rose w stylu angielskim.
1994 zł 2849 zł
Komoda biała z szufladami 140x87, styl angielski Nelia

Komoda biała z szufladami 140x87, styl angielski Nelia

Komoda w stylu angielskim, kolekcja Victoria.
2624 zł 3749 zł
Szafka nocna w stylu florenckim

Szafka nocna w stylu florenckim

Stolik nocny do sypialni w stylu florenckim wykonany ręcznie z pasją we Florencji.
10961 zł
Lustro kwadratowe w stylu florenckim

Lustro kwadratowe w stylu florenckim

Lustro w stylu florenckim ręcznie wykonane i zdobione prawdziwymi płatkami złota, nadaje się idealnie do stylowej sypialni nad komodę lub do toaletki, a także do jadalni lub salonu.
5025 zł
Szafka nocna w stylu florenckim

Szafka nocna w stylu florenckim

Unikalna szafka nocna z trzema szufladkami na lekko giętych nóżkach w stylu florenckim.
14195 zł
Lustro w stylu florenckim

Lustro w stylu florenckim

Idealnie komponuje się w stylizowanych sypialniach, salonach w stylu glamour.
5025 zł
vidaXL Stolik kawowy z drewna tekowego i żywicy, okrągły, 60 cm

vidaXL Stolik kawowy z drewna tekowego i żywicy, okrągły, 60 cm

Industrialny styl - żywica
701 zł
Lampa sufitowa HERPE 33-66916 czarno-miedziana 3x60W E27

Lampa sufitowa HERPE 33-66916 czarno-miedziana 3x60W E27

Oprawa będzie idealnym wyborem do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym, industrialnym oraz loftowym. sypialnia - loft style
192 zł
Stół z drewna sheesham Vidal 3X – szary

Stół z drewna sheesham Vidal 3X – szary

styl rustykalny - stol do jadalni
2648 zł 3698 zł
Sinsay - Zasłona - Jasny szary

Sinsay - Zasłona - Jasny szary

Zasłona
40 zł
Szeroka komoda Oslo 3D+3S w stylu skandynawskim

Szeroka komoda Oslo 3D+3S w stylu skandynawskim

Szeroka komoda Oslo 3D+3S w stylu skandynawskim - Witam ! Więcej szczegółów znajdzie Pani na stronie produktu: https://kupmeble.pl/produkt/szeroka-komoda-oslo-3d-3s-w-stylu-skandynawskim
1149 zł

Inspiracje

177 zdjęć dla "zasłony w stylu angielskim"

Kuchnia prowansalska - zdjęcie od design me too PROWANSALSKO -ANGIELSKI MIX - Średnia otwarta z salonem biała z zabudowaną lodówką kuchnia jednorzędowa z wyspą lub półwyspem z oknem, z białymi frontami, z matowymi frontami, z jadalnią, z drewnianym blatem, z płytkami na ścianie nad blatem kuchennym , z płytkami na podłodze, z drewnianą podłogą, z zasłonami, styl prowansalski
Angielska Elegancja - Styl Hampton - Mała beżowa biała z biurkiem sypialnia z balkonem / tarasem, s ... - zdjęcie od DISENO INTERIORS - Apartamenty PREMIUM Angielska Elegancja - Styl Hampton - Mała beżowa biała z biurkiem sypialnia z balkonem / tarasem, z komodą, z drewnianym zagłówkiem, z plakatami, z farbą na ścianie, z tapetą, z ciemną drewnianą podłogą, z zasłonami, styl rustykalny Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Angielska Elegancja - Styl Hampton - Mała beżowa biała z biurkiem sypialnia z balkonem / tarasem, s ... - DISENO INTERIORS - Apartamenty PREMIUM.
PROWANSALSKO -ANGIELSKI MIX - Średnia biała z biurkiem sypialnia, styl prowansalski - zdjęcie od design me too PROWANSALSKO -ANGIELSKI MIX - Średnia biała z biurkiem sypialnia z szafą, z ceglaną ścianą, z farbą na ścianie, z wykładziną , z zasłonami, styl prowansalski Aranżacje wnętrz - Sypialnia: PROWANSALSKO -ANGIELSKI MIX - Średnia biała z biurkiem sypialnia, styl prowansalski - design me too.
ANGIELSKI ROMANTYZM W REZYDENCJI W MILANÓWKU - Duża brązowa sypialnia z balkonem / tarasem, styl ru ... - zdjęcie od TissuArchitecture ANGIELSKI ROMANTYZM W REZYDENCJI W MILANÓWKU - Duża brązowa sypialnia z balkonem / tarasem, z komodą, z lustrem, z tapicerowanym zagłówkiem, z farbą na ścianie, z jasną drewnianą podłogą, z zasłonami, styl rustykalny Projekt wnętrz rezydencji w Milanówku pod Warszawą. Aranżacje wnętrz - Sypialnia: ANGIELSKI ROMANTYZM W REZYDENCJI W MILANÓWKU - Duża brązowa sypialnia z balkonem / tarasem, styl ru ... - TissuArchitecture.
Sypialnia rodziców - zdjęcie od NEFA Architekci - Wnętrza Mieszkanie Kraków styl angielski - Mała szara sypialnia z balkonem / tarasem, z pikowanym zagłówkiem, z tapicerowanym zagłówkiem, z farbą na ścianie, z jasną drewnianą podłogą, z zasłonami, styl glamour
Angielska Elegancja - Styl Hampton - Mały biały brązowy salon z kuchnią z jadalnią, styl rustykalny - zdjęcie od DISENO INTERIORS - Apartamenty PREMIUM Angielska Elegancja - Styl Hampton - Mały biały brązowy salon z kuchnią z jadalnią, z sofą , z szarą sofą / narożnikiem, z ciemną drewnianą podłogą, z drewnem na ścianie, z farbą na ścianie, ze sztukaterią, z zasłonami, ze strefą wypoczynku, styl rustykalny Aranżacje wnętrz - Salon: Angielska Elegancja - Styl Hampton - Mały biały brązowy salon z kuchnią z jadalnią, styl rustykalny - DISENO INTERIORS - Apartamenty PREMIUM.
Angielska Elegancja - Styl Hampton - Małe w osobnym pomieszczeniu szare biuro - zdjęcie od DISENO INTERIORS - Apartamenty PREMIUM Angielska Elegancja - Styl Hampton - Małe w osobnym pomieszczeniu szare biuro z biurkiem, z fotelem, z regałem, z wolnostojącym biurkiem, z ciemną drewnianą podłogą, z zasłonami Aranżacje wnętrz - Biuro: Angielska Elegancja - Styl Hampton - Małe w osobnym pomieszczeniu szare biuro - DISENO INTERIORS - Apartamenty PREMIUM.
Sypialnia rodziców - zdjęcie od NEFA Architekci - Wnętrza Mieszkanie Kraków styl angielski - Duża biała szara sypialnia z szafą, z pikowanym zagłówkiem, z tapicerowanym zagłówkiem, ze zdobionym zagłówkiem, z farbą na ścianie, z jasną drewnianą podłogą, z zasłonami, styl glamour
ANGIELSKI ROMANTYZM W REZYDENCJI W MILANÓWKU - Średnia beżowa sypialnia, styl nowoczesny - zdjęcie od TissuArchitecture ANGIELSKI ROMANTYZM W REZYDENCJI W MILANÓWKU - Średnia beżowa sypialnia z pikowanym zagłówkiem, z tapicerowanym zagłówkiem, z tapetą, z jasną drewnianą podłogą, z zasłonami, styl nowoczesny Projekt wnętrz rezydencji w Milanówku pod Warszawą. Aranżacje wnętrz - Sypialnia: ANGIELSKI ROMANTYZM W REZYDENCJI W MILANÓWKU - Średnia beżowa sypialnia, styl nowoczesny - TissuArchitecture.
ANGIELSKI ROMANTYZM W REZYDENCJI W MILANÓWKU - Mała beżowa sypialnia, styl tradycyjny - zdjęcie od TissuArchitecture ANGIELSKI ROMANTYZM W REZYDENCJI W MILANÓWKU - Mała beżowa sypialnia z tapicerowanym zagłówkiem, z fotografiami, z obrazami na ścianie, z farbą na ścianie, z tapetą, z jasną drewnianą podłogą, z zasłonami, styl tradycyjny Projekt wnętrz rezydencji w Milanówku pod Warszawą. Aranżacje wnętrz - Sypialnia: ANGIELSKI ROMANTYZM W REZYDENCJI W MILANÓWKU - Mała beżowa sypialnia, styl tradycyjny - TissuArchitecture.
Angielska Elegancja - Styl Hampton - Średnia otwarta z salonem szara z zabudowaną lodówką kuchnia w ... - zdjęcie od DISENO INTERIORS - Apartamenty PREMIUM Angielska Elegancja - Styl Hampton - Średnia otwarta z salonem szara z zabudowaną lodówką kuchnia w kształcie litery u z wyspą lub półwyspem z oknem, z białymi frontami, z matowymi frontami, z ceglaną ścianą nad blatem kuchennym, z drewnianą podłogą, z zasłonami, styl rustykalny Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Angielska Elegancja - Styl Hampton - Średnia otwarta z salonem szara z zabudowaną lodówką kuchnia w ... - DISENO INTERIORS - Apartamenty PREMIUM.
Angielska Elegancja - Styl Hampton - Małe w osobnym pomieszczeniu z sofą szare biuro - zdjęcie od DISENO INTERIORS - Apartamenty PREMIUM Angielska Elegancja - Styl Hampton - Małe w osobnym pomieszczeniu z sofą szare biuro z biurkiem, z fotelem, z półkami, z wolnostojącym biurkiem, z ciemną drewnianą podłogą, z obrazami, z tapetą, z zasłonami Aranżacje wnętrz - Biuro: Angielska Elegancja - Styl Hampton - Małe w osobnym pomieszczeniu z sofą szare biuro - DISENO INTERIORS - Apartamenty PREMIUM.
ANGIELSKI ROMANTYZM W REZYDENCJI W MILANÓWKU - Średnia beżowa sypialnia, styl glamour - zdjęcie od TissuArchitecture ANGIELSKI ROMANTYZM W REZYDENCJI W MILANÓWKU - Średnia beżowa sypialnia z tapicerowanym zagłówkiem, z fotografiami, z farbą na ścianie, z jasną drewnianą podłogą, z zasłonami, z firanami, styl glamour Projekt wnętrz rezydencji w Milanówku pod Warszawą. Aranżacje wnętrz - Sypialnia: ANGIELSKI ROMANTYZM W REZYDENCJI W MILANÓWKU - Średnia beżowa sypialnia, styl glamour - TissuArchitecture.
Angielska Elegancja - Styl Hampton - Mały szary salon z kuchnią, styl rustykalny - zdjęcie od DISENO INTERIORS - Apartamenty PREMIUM Angielska Elegancja - Styl Hampton - Mały szary salon z kuchnią, z sofą , z szarą sofą / narożnikiem, z ciemną drewnianą podłogą, z farbą na ścianie, z zasłonami, ze strefą wypoczynku, styl rustykalny Aranżacje wnętrz - Salon: Angielska Elegancja - Styl Hampton - Mały szary salon z kuchnią, styl rustykalny - DISENO INTERIORS - Apartamenty PREMIUM.
Angielska Elegancja - Styl Hampton - Mały biały szary salon z kuchnią z jadalnią, styl rustykalny - zdjęcie od DISENO INTERIORS - Apartamenty PREMIUM Angielska Elegancja - Styl Hampton - Mały biały szary salon z kuchnią z jadalnią, z sofą , z szarą sofą / narożnikiem, z ciemną drewnianą podłogą, z drewnem na ścianie, z farbą na ścianie, z zasłonami, ze strefą wypoczynku, styl rustykalny Aranżacje wnętrz - Salon: Angielska Elegancja - Styl Hampton - Mały biały szary salon z kuchnią z jadalnią, styl rustykalny - DISENO INTERIORS - Apartamenty PREMIUM.
PROWANSALSKO-ANGIELSKI MIX REALIZACJA - Salon, styl prowansalski - zdjęcie od design me too PROWANSALSKO-ANGIELSKI MIX REALIZACJA - Salon, styl prowansalski Aranżacje wnętrz - Salon: PROWANSALSKO-ANGIELSKI MIX REALIZACJA - Salon, styl prowansalski - design me too. grey - zasłony
Angielska Elegancja - Styl Hampton - Średni biały salon, styl rustykalny - zdjęcie od DISENO INTERIORS - Apartamenty PREMIUM Angielska Elegancja - Styl Hampton - Średni biały salon z sofą , z beżową sofą / narożnikiem, z ciemną drewnianą podłogą, z farbą na ścianie, z zasłonami, ze strefą wypoczynku, styl rustykalny Aranżacje wnętrz - Salon: Angielska Elegancja - Styl Hampton - Średni biały salon, styl rustykalny - DISENO INTERIORS - Apartamenty PREMIUM.
PROWANSALSKO-ANGIELSKI MIX REALIZACJA - Duża szara jadalnia jako osobne pomieszczenie, styl nowocze ... - zdjęcie od design me too PROWANSALSKO-ANGIELSKI MIX REALIZACJA - Duża szara jadalnia jako osobne pomieszczenie, z prostokątnym stołem, z drewnianym stołem, z jasną drewnianą podłogą, z zegarem , styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Jadalnia: PROWANSALSKO-ANGIELSKI MIX REALIZACJA - Duża szara jadalnia jako osobne pomieszczenie, styl nowocze ... - design me too. salon - szary+kolorowe zasłony
Angielska Elegancja - Styl Hampton - Mały beżowy biały salon z kuchnią z jadalnią, styl rustykalny - zdjęcie od DISENO INTERIORS - Apartamenty PREMIUM Angielska Elegancja - Styl Hampton - Mały beżowy biały salon z kuchnią z jadalnią, z sofą , z beżową sofą / narożnikiem, bez telewizora, z ciemną drewnianą podłogą, z obrazami, z farbą na ścianie, ze sztukaterią, z zasłonami, ze strefą wypoczynku, styl rustykalny Aranżacje wnętrz - Salon: Angielska Elegancja - Styl Hampton - Mały beżowy biały salon z kuchnią z jadalnią, styl rustykalny - DISENO INTERIORS - Apartamenty PREMIUM.
ANGIELSKI ROMANTYZM W REZYDENCJI W MILANÓWKU - Duża beżowa sypialnia, styl nowoczesny - zdjęcie od TissuArchitecture ANGIELSKI ROMANTYZM W REZYDENCJI W MILANÓWKU - Duża beżowa sypialnia z komodą, z tapicerowanym zagłówkiem, z farbą na ścianie, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, z zasłonami, z firanami, styl nowoczesny Projekt wnętrz rezydencji w Milanówku pod Warszawą. Aranżacje wnętrz - Sypialnia: ANGIELSKI ROMANTYZM W REZYDENCJI W MILANÓWKU - Duża beżowa sypialnia, styl nowoczesny - TissuArchitecture.
Zasłony do wnętrza w stylu angielskim - zdjęcie od STYL Studio Wnętrz - Homebook - Aranżacje wnętrz - Salon: Zasłony do wnętrza w stylu angielskim - STYL Studio Wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Zasłona na drzwi tarasowe - zdjęcie od STYL Studio Wnętrz - Homebook - Aranżacje wnętrz - Salon: Zasłona na drzwi tarasowe - STYL Studio Wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Zasłona w róże - zdjęcie od STYL Studio Wnętrz - Homebook - Aranżacje wnętrz - Salon: Zasłona w róże - STYL Studio Wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Salon w stylu angielskim - zdjęcie od STYL Studio Wnętrz - Homebook - Aranżacje wnętrz - Salon: Salon w stylu angielskim - STYL Studio Wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
więcej inspiracji »

Artykuły

120 artykułów dla "zasłony w stylu angielskim"

Dlaczego warto wybrać żaluzje drewniane? 4 najważniejsze zalety

Dlaczego warto wybrać żaluzje drewniane? 4 najważniejsze zalety

Z racji swojej uniwersalności pasują do każdego typu pomieszczenia i to urządzonego w dowolnym stylu aranżacyjnym. Wszędzie z powodzeniem zastępują firany i zasłony. **Drewniane żaluzje** bez problemu można dopasować do każdego stylu. Idealnie pasują do wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim czy shabby chic. - **Ciemne żaluzje drewniane** w odcieniach czerni czy antracytu to idealny wybór dla fanów stylu glamour, nowoczesnego i industrialnego. -
Gdzie zastosować płytki w biało-czarnej odsłonie?

Gdzie zastosować płytki w biało-czarnej odsłonie?

W ten sposób, za sprawą kryształowych żyrandoli otrzymamy lokum w stylu glamour, a dodając kunsztowne wazony oraz miękkie tkaniny stworzymy angielską sielankę. Biało-czarne płyty Cambia ułożone na podłodze, przypominające szachownicę, stylowa wanna wolnostojąca z pięknymi ozdobnymi nóżkami, wygodne szezlongi umieszczone pod żakardową zasłoną i sztukateryjne detale będą kompilacją pięknego wnętrza. Czy biel i czerń pasuje do klasyki lub stylu art deco? Czarne i białe barwy wręcz kochają klasykę, a i w stylu art deco znajdą sobie odpowiednie miejsce, bowiem obydwa kierunki łączy jedno – elegancja. -
Styl angielski czy francuski – co wybrać?

Styl angielski czy francuski – co wybrać?

Styl angielski czy francuski – co wybrać? Sekretem urządzania wnętrza w stylu angielskim jest połączenie wyrafinowania z przytulnością, balansując na granicy pomiędzy jednym, a drugim. Szezlongi czy sofy w stylu chesterfield? W angielskim lokum prym wiodą sofy w stylu chesterfield, czyli masywne, skórzane kanapy z pikowanym obiciem. Paletę barw w stylu angielskim budują stonowane, pastelowe i jasne kolory, które doskonale czują się w towarzystwie urokliwych gzymsów. -
Jak urządzić stylowe mieszkanie dla kobiety? 7 skutecznych rad

Jak urządzić stylowe mieszkanie dla kobiety? 7 skutecznych rad

Obojętnie jednak jaki styl wnętrzarski preferujesz, istnieje kilka uniwersalnych rozwiązań aranżacyjnych, które większość kobiet wprost uwielbia. - W takim salonie mogą zamieszkać zarówno wiekowe meble w stylu vintage, jak i klasyki designu np. ghost chairs. Sypialnia w kobiecym stylu... --... Kobieca sypialnia powinna być przede wszystkim oazą spokoju i dobrej energii Nie jest tajemnicą, że w tego typu wnętrzach doskonale sprawdzają się style takie jak: prowansalski, angielski czy rustykalny. Nie zapominaj także o eleganckich tekstyliach - futrzany dywanik, miękkie zasłony i wysokojakościowa pościel wprowadzą do wnętrza przytulność i dozę elegancji.
Jak stworzyć przytulny klimat w całym domu? Zobacz wnętrzarski poradnik dotyczący płytek drewnopodobnych

Jak stworzyć przytulny klimat w całym domu? Zobacz wnętrzarski poradnik dotyczący płytek drewnopodobnych

Zapewnia **harmonię** w nieschematycznym eklektyzmie, ociepla wystrój zdominowany przez industrialne motywy, dodaje wyrafinowania klasycznym pomieszczeniom, a przede wszystkim jest **gwarantem estetycznej aranżacji**, która bez względu na styl staje się unikalna oraz ponadczasowa. --... Motyw drewna może potęgować **elegancję** klasycznego wystroju, wprowadzać **sielski klimat** do angielskiej scenerii czy łagodzić surowość współczesnych aranżacji Salon urządzony w myśl zasad stylu prowansalskiego lub angielskiego to z kolei przestrzeń dla **bielonego, lekko opalizującego wzoru desek WOOD CONCEPT Classic Oak White**. Ta **harmonijna sceneria** wymaga dodania naturalnych akcentów, takich jak **rattanowe dekoracje**, bawełniane narzuty, lniane zasłony czy gałązki pachnącej lawendy, by aranżacja emanowała lekkością i gwarantowała **sielski wygląd**. Strukturalne i barwne zróżnicowanie gresów **GRAND WOOD Natural Warm Grey** można także wykorzystać w pomieszczeniach w stylu shabby shic, gdzie zamiast geometrii oraz uporządkowanych zasad urządzania, dominują **biel i pastele**, postarzane ludwikowskie meble oraz **sentymentalne pamiątki** poustawiane na stoliku nocnym obok bogato rzeźbionego wezgłowia łóżka. -
Styl angielski od A do Z. Czym się charakteryzuje i jakie elementy warto wprowadzić do mieszkania?

Styl angielski od A do Z. Czym się charakteryzuje i jakie elementy warto wprowadzić do mieszkania?

Kolory i wzory stylu angielskiego... --... W angielskich aranżacjach króluje **pastelowa gama ciepłych kolorów**, które budują sielankową atmosferę Wybierając skrzydła drzwiowe do mieszkań **w stylu angielskim**, warto też zwrócić uwagę na kolor. Najważniejsze dodatki w stylu angielskim... --... Wnętrza w stylu angielskim są bogato zdobione i na „pierwszy rzut oka” sprawiają wrażenie chaotycznych Ich nieodzownymi kompanami są również **zegar** odmierzający czas do delektowania się angielską herbatką, kryształowy żyrandol, kinkiety i **lampy z okazałymi abażurami**, a także opadające na podłogę **grube zasłony**. Dom urządzony w stylu angielskim to spokojna oaza wypełniona kameralną i **miłą atmosferą**. - sypialnia glamour, beżowa sypialnia, drzwi dRE... klasyczny przedpokój, przedpokój w stylu angielskim... salon w stylu angielski, mały salon, salon z jadalnią
Stół - niezbędny element wyposażenia domu, zwłaszcza w czasie świątecznych spotkań

Stół - niezbędny element wyposażenia domu, zwłaszcza w czasie świątecznych spotkań

Jeśli z kolei urządzamy lokum o skandynawskich korzeniach, zdecydujmy się na prostą białą formę Roma White od RAD-POL, a eleganckie angielskie salony wyposażmy w bogato zdobione konstrukcje Liberty albo Leonardo. Bogato zdobione konstrukcje – tworzące **piękny komplet** z idealnie dobranymi krzesłami – spotęgują ekskluzywny charakter przestrzeni w stylu glamour, dopełnią klasyczny design tradycyjnej jadalni lub scalą wystrój szykownej angielskiej scenerii. Do tradycyjnego stołu sięgnijmy po krzesła tapicerowane – kolorystyka czy motyw na tkaninie mogą korespondować z zasłonami wiszącymi w oknie czy tekstyliami zastosowanymi w pomieszczeniu. Oprócz stylu, zwróćmy uwagę na funkcjonalność mebla i zachowajmy odpowiednie odległości. Warto więc, by mebel był dobrany pod kątem stylu, a także zapewniał wygodę i umożliwiał wspólne, długie biesiadowanie! - biały stół, beżowy dywan, kryształowy żyrandol... kremowy dywan w jadalni w stylu klasycznym... biały stół, grafitowy dywan, krzesła w białym obiciu
Modny trend: Jasne podłogi w aranżacji wnętrz

Modny trend: Jasne podłogi w aranżacji wnętrz

Pasuje bowiem do każdego stylu i komponuje się niemal z każdym wyposażeniem wnętrz. Odnajdzie się więc we wnętrzach w stylu: skandynawskim, loftowym, industrialnym, minimalistycznym, ale także prowansalskim czy shabby chic. W tej kuchni idealnie współgra z drewnianymi meblami w rustykalnym stylu. Biało-czarna mozaika kamienna to już klasyk wnętrz w stylu angielskim, francuskim, retro, czy eklektycznym. Jasna podłoga ułożona z błyszczących płytek to idealna baza do aranżacji salonu w stylu glamour. - biały regał z żółtą półką, żółta poduszka, grafitowy stół... ceglana ściana w łazience, okrągłe lustro z metalową ozdobną ramą, kosz z plecionki... cegła naturalna, dywan w kolorowe paski, duże lustro ścienne z czarną ramą
 Styl Hampton we wnętrzach – zobacz, jak urządzić mieszkanie w nadmorskim klimacie!

Styl Hampton we wnętrzach – zobacz, jak urządzić mieszkanie w nadmorskim klimacie!

--... Paleta kolorów **stylu Hampton** odzwierciedla pejzaż z nadmorskich kurortów Jaka powinna być podłoga we wnętrzu w stylu Hampton? Wystarczy jedynie, że uzupełnisz wystrój o **pastelowe detale w odcieniu lawendy, pudrowego różu czy piaskowego beżu**, postawisz na przeszklone witrynki, lekkie meble oraz miękkie dywany w stłumionych tonach, a w oknach powiesisz białe firanki lub kremowe zasłony. Kolorystyka przypominająca rozbijające się o brzeg morskie fale podkreśli **nadmorski klimat stylu Hampton**. --... **Wnętrza w stylu Hampton** to zbiór umiejętnie dobranych dekoracji - **Styl Hampton** pełen jest przyrodniczych akcentów, dlatego jeśli chcesz uzyskać **nadmorski klimat**, wybierz drewno, wiklinę, jutę, trawę morską oraz kamień. **Głównym celem aranżacji jest wygoda w całym znaczeniu tego słowa.**... ... Nie tylko drewno może uzupełnić klimatyczne **wnętrze w stylu Hampton** Podłoga ułożona z takich płytek będzie prezentowała się prosto i naturalnie, a przy tym niezwykle elegancko, będąc idealnym uzupełnieniem **stylu Hampton**, który przecież uwielbia takie połączenia. płytki drewnopodobne... płytki drewnopodobne... dekoracje w stylu hampton
Jak udekorować okno w kuchni?

Jak udekorować okno w kuchni?

Zwróciłeś kiedyś uwagę na okna holenderskich i belgijskich kamieniczek? W porównaniu do brył samych budynków są zaskakująco duże. Wpuszczają do domów maksimum światła i co najbardziej znamienne - prawie nigdy nie są zasłonięte! Niektórzy zwykli twierdzić, że historia "nagich" okien w Holandii i Belgii wiąże się z... wiernością tamtejszych żon! Dzięki oknom pozbawionym zasłon, każdy marynarz wyruszający w daleką zamorską podróż mógł mieć pewność, że jego ukochana pozostaje mu oddana i l ...
Jak i czym osłonić balkon? Osłony balkonowe

Jak i czym osłonić balkon? Osłony balkonowe

Jak osłonić balkon? Wiemy, że balkon to miejsce, w którym chciałbyś odpocząć po ciężkim dniu lub w spokoju napić się porannej kawy. W takich momentach niekoniecznie chcesz, by w Twojej chwili relaksu uczestniczyli również wszyscy Twoi sąsiedzi. Niestety – większość balkonów w bloku nie zapewnia ani grama prywatności. Na szczęście istnieją nowoczesne osłony balkonowe, dzięki którym przebywając na swoim letnim przedłużeniu mieszkania, będziesz mógł czuć się w pełni swobodnie. Czym osłonić balkon? ...
Jakie zasłony do salonu wybrać? Dowiedz się, co wziąć pod uwagę

Jakie zasłony do salonu wybrać? Dowiedz się, co wziąć pod uwagę

Nie jest tajemnicą, że udana salonowa aranżacja w ogromnej mierze zależy od trafnego doboru tkanin. Poduchy, narzuty, dywany, firanki i zasłony potrafią ocieplić przestrzeń, wnieść do niej elegancki rys lub sprawić, że stylizacja nabierze zupełnie nowego charakteru. Zasłony, bo to im poświęcony jest poniższy artykuł, mają jeszcze jedną, szalenie istotną rolę - tworzą fantastyczną oprawę dla okien i w decydującym stopniu wpływają na dopływ światła naturalnego do wnętrza. Jeżeli zatem zastanawiasz ...
Biel na wysoki połysk! Idealne rozwiązanie do nowoczesnych wnętrz?

Biel na wysoki połysk! Idealne rozwiązanie do nowoczesnych wnętrz?

--... Biały kolor występuje w stylu prowansalskim w postaci mlecznych tonacji Znajdziemy go także w projektach angielskich kuchni czy łazienek glamour, gdzie łączy się go z czernią. W ten sposób sypialniana alkowa może być poddawana metamorfozom nawet kilka razy do roku – wystarczy oblec poduszki w kolorowe poszewki, na podłodze położyć mięsisty dywan, a w oknach powiesić zasłony w modnym odcieniu. -
Pastele hitem tegorocznej jesieni! Sprawdź, jaki model płytek wybrać, aby Twoje otoczenie było funkcjonalne, modne i zgodne z trendami!

Pastele hitem tegorocznej jesieni! Sprawdź, jaki model płytek wybrać, aby Twoje otoczenie było funkcjonalne, modne i zgodne z trendami!

Kojarzyły się też z klimatem romantycznej **Prowansji** czy deseniami, które dominują w angielskich kuchniach. Z musztardową żółcią czy fuksją stworzymy wnętrze tętniące atmosferą **radości**, które od progu będzie budziło **pozytywne** emocje, natomiast beżowa kolorystyka płytek [SAVONA](https://stones.com.pl/produkt/savona/) – marki **STONES** – w konfrontacji z chłodnym **błękitem**, **oliwką** czy stonowaną **szarością** odpowie za wrażenie lekkości oraz świeżości, wypełniające wnętrza w stylu **skandynawskim** lub **industrialnym**. Dwa trendy: beton i pastele... --... Od kiedy style **industrialny** i **loftowy** zdominowały dużą przestrzeń mieszkań, **beton architektoniczny** stał się główną dekoracją wnętrz Subtelne odcienie **pudrowego różu** czy **wrzosu** występujące w roli miękkich tkanin oraz faktur pokrywających kanapę czy zasłony sprawią, że pokój nabierze **świeżości** i **lekkości**, a tym samym nie straci nic ze swojego **nowoczesnego** klimatu. -
6 powodów, dla których warto wybrać styl klasyczny

6 powodów, dla których warto wybrać styl klasyczny

6 powodów, dla których warto wybrać styl klasyczny... **Klasycznie znaczy ponadczasowo! Przez wieki modernizowana przybrała ramy stylu pełnego szyku i elegancji, w którym gdzieniegdzie przeplata się odrobina sielskości i prowansalskiego klimatu, by przełamać nietuzinkowe, barokowe pomysły z poprzednich stuleci. **... Jak urządzić dom w stylu klasycznym? Styl klasyczny bowiem opiera się na jasnych zasadach. Zatem, powód numer 1 - klasyka to elegancja i styl. - klasyczny salon ze skórzanymi sofami... klasyczne meble do salonu... drewniana jadalnia w stylu klasycznym
Malowanie ścian – prosty sposób na metamorfozę wnętrza

Malowanie ścian – prosty sposób na metamorfozę wnętrza

Być może od dłuższego czasu myślisz o rozwoju osobistym i zapiszesz się na kurs angielskiego. Jeżeli szukasz pomysłu na wnętrze ponadczasowe i aktualne, świetnie sprawdzą się stylizacje nawiązujące do przytulnego i zawsze modnego stylu skandynawskiego. Jeśli możesz pozwolić sobie na nieco więcej zadbaj o tekstylia, takie jak zasłony, poduszki czy pościel. -
 Écru – jaki to kolor i z czym go łączyć we wnętrzach?

Écru – jaki to kolor i z czym go łączyć we wnętrzach?

Równie dobrze, co we wnętrzach rustykalnych, odnajduje się w aranżacjach [scandi boho](/artykuly/5763/scandi-boho-poznaj-styl-ktory-podbil-instagram) czy minimalistycznych. Tak zaaranżowane wnętrze mogą uzupełnić wzorzyste tekstylia, a zwłaszcza **inspirowane stylem etno dywany, koce i poduszki**. Śmiało wykorzystaj tę ciepłą barwę, aranżując wnętrze **w stylu rustykalnym, prowansalskim czy angielskim**. Jasne meble będą idealną bazą dla aranżacji **w stylu angielskim, rustykalnym czy retro**. Najprostszym rozwiązaniem jest zastosowanie lnianych tekstyliów – zasłon, narzut i poduszek. -
Mała architektura w ogrodzie – jak wykorzystać murki, obrzeża, palisady i donice?

Mała architektura w ogrodzie – jak wykorzystać murki, obrzeża, palisady i donice?

Sprawdzi się jako baza do stworzenia praktycznych rozwiązań, jak **palenisko lub grill**, dekoracyjnych konstrukcji typu **fontanna** lub zasłona niezbyt atrakcyjnych części posesji, albo zastąpi **meble ogrodowe**. Ich **historyzujący charakter** to doskonały element kontrastu dla ogrodów nowoczesnych lub minimalistycznych, a także harmonijne dopełnienie parceli zaaranżowanej w stylu rustykalnym, angielskim lub śródziemnomorskim... ## Podział na strefy... Elementy **małej architektury** to także obrzeża, które mogą posłużyć do przełamania monotonii zielonych pasów trawy rozpościerających się w ogrodzie Te modne, zgeometryzowane formy dostępne są w wielu odcieniach, przez co łatwo je dopasować do stylu posesji i wybranej nawierzchni. -
Letnie stylizacje wnętrz – jakie kolory wybierać?

Letnie stylizacje wnętrz – jakie kolory wybierać?

utm_source=Homebook&utm_medium=letnie_stylizacje&utm_term=Waves&utm_campaign=Agata_artykuly), zasłony [DIANA](https://www.agatameble.pl/search? Dzięki temu stworzymy wnętrze w stylu romantycznym lub angielskim, które doskonale wygląda zarówno latem, jak i w pozostałe pory roku. utm_source=Homebook&utm_medium=letnie_stylizacje&utm_term=Juliett&utm_campaign=Agata_artykuly), która idealnie wpisze się w salon w stylu romantycznym. Do wyrazistych mebli idealnie pasować będą jasne pastelowe tekstylia w postaci zasłon, dywanu czy poduszek. Bez względu na wybór odpowiedniego stylu ważna jest zabawa kolorami i ich pozytywny wpływ na nasze samopoczucie. -
Butelkowa zieleń kolorem sezonu – zobacz, jak prezentuje się we wnętrzu

Butelkowa zieleń kolorem sezonu – zobacz, jak prezentuje się we wnętrzu

## Butelkowa zieleń – do jakiego stylu aranżacji pasuje? Bliżej jej jednak do estetyki norweskiej, która lubi odważne kontrasty, niż do rozbielonego stylu szwedzkiego i duńskich pasteli. Tego typu zestawienia bardzo często wykorzystywano właśnie w XIX-wiecznych angielskich wnętrzach urządzonych w duchu wiktoriańskim... ... ## Butelkowa zieleń w salonie – na jakich meblach się sprawdzi? **Zobacz też:** [Zielona kanapa w salonie – jak dobrać ją do stylu wnętrza? ### Zasłony w butelkowej zieleni... Zasłony w kolorze butelkowej zieleni **dodadzą ciepła i przytulności każdemu wnętrzu** -
Zamieszkaj jak Małgorzata Socha

Zamieszkaj jak Małgorzata Socha

Jasny salon w stylu klasycznym... --... Jak mieszka Małgorzata Socha? I tak w pokoju dziennym zamieszkały na przykład przepiękne, porcelanowe, **dekoracyjne wazy** w stylu orientalnym. **Drewniana zabudowa kuchenna jest wysoka, solidna i nawiązuje do stylu angielskiego**. Stylowa łazienka w stylu Hollywood... --... **Łazienka Małgorzaty Sochy została zaprojektowana na podobieństwo wysmakowanego salonu kąpielowego** **Piękna, owalna wanna i armatura w stylu retro to kwintesencja elegancji.** Dodatkowego splendoru dodają jasne płytki o rysunku marmuru, będące jednym z najmodniejszych wykończeń ostatnich sezonów. -
Płytki patchwork – pomysł na modną ścianę i podłogę

Płytki patchwork – pomysł na modną ścianę i podłogę

Szare płytki patchwork... Najbardziej popularne były i nadal są [szare płytki patchwork](/produkty/plytki/opcje-kolor-szary-wzor-patchwork) (ścienne i podłogowe) nawiązujące stylem do tradycyjnych kafli cementowych bądź płytek hiszpańskich Czarno-białe płytki patchwork... Bardzo ciekawie prezentują się również **czarno-białe płytki patchwork**, które idealnie pasują **do wnętrz klasycznych**, np. angielskich czy francuskich, a także nowoczesnych Jedną z nich jest **złagodzenie kolorystyki do barw ziemi**, które już od kilku lat wracają na salony np. poprzez wybór naturalnych odcieni farb na ściany, jak również przez elementy wystroju wnętrz (np. obicia mebli czy zasłony). Należą do nich m.in. aranżacje w stylach eklektycznym, rustykalnym, skandynawskim czy nawet nowoczesnym. -
Sypialnia w stylu angielskim – jakie meble i dodatki pomogą ją zaaranżować?

Sypialnia w stylu angielskim – jakie meble i dodatki pomogą ją zaaranżować?

Sypialnia w stylu angielskim to wnętrze zręcznie łączące przeciwieństwa. Z jednej strony klasyczna, z drugiej przytulna, elegancka i swojska, tradycyjna i eklektyczna. Miękkie tkaniny, pogodne wzory i wygodne meble to według Anglików idealny przepis na relaks. I trudno się z nimi nie zgodzić. Sprawdź, jak urządzić angielską sypialnię!
więcej artykułów »
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności