✨ ŚWIATŁO & CZUŁOŚĆ - poznaj najnowszy trend na jesień!
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
Homebook.pl
Homebook.pl
Opublikowany:  

Mieszkanie przyszłości - Czynniki zmian i trendy 2018. Zobacz najnowszy raport!

Portal internetowy Homebook, jako wirtualny lider specjalizujący się w branży wnętrzarskiej, postanowił wraz z infuture hatalska foresight institute bliżej przyjrzeć się najważniejszym tendencjom związanym z mieszkaniami przyszłości. Owocem tej współpracy jest raport trendowy pt. „Mieszkanie przyszłości”. W publikacji zostały przedstawione istotne trendy m.in. wnętrzarskie, które w niedalekiej perspektywie uczynią nasze domy przestrzeniami bardziej komfortowymi, funkcjonalnymi i ekologicznymi.

Specjaliści Instytutu Hatalska we współpracy z portalem Homebook wyłonili i podsumowali najważniejsze tendencje, które w ciągu nadchodzących lat w zdecydowany sposób wpłyną na obraz sektora home&living. Wiele z zachodzących wpływów, choć obecnie rzadko analizowanych i ledwie zauważalnych, w niedalekiej przyszłości będzie naturalną częścią otaczającej nas rzeczywistości.

Wprowadzenie na rynek inteligentnych sprzętów AGD, nowatorskich robotów oraz rozbudowanych technologii typu smart home, to jedne z licznych sygnałów diametralnych zmian, jakie czekają branżę wnętrzarską. Z raportu, jaki powstał dzięki współpracy Insytutu Natalii Hatalskiej i portalu Homebook, wyłania się również obraz kreatywnych mikromieszkań, będących odpowiedzią na kryzys mieszkaniowy, a także trend eko-sustainable home, który wypływa z coraz większej świadomości ekologicznej mieszkańców megamiast.

Jednym z impulsów do stworzenia prezentowanego raportu jest również okrągła, piąta rocznica powstania, jaką świętuje w tym roku portal Homebook. Jako wirtualny lider na rynku e-commerce w kategorii Dom i Wnętrze, starannie podsumowuje to, co minione, odważnie wybiega myślą w przód i uważnie śledzi nowinki technologiczne i wnętrzarskie na rynkach międzynarodowych.


Inne artykuły w tej kategorii