🎄 Święta w Twoim domu - odkryj świąteczny niezbędnik!
Czego szukasz?
Zobacz także

kute dekoracje - pomysły, inspiracje z homebook

Forma do babki Squared Gold Nordic Ware złota kod: 80577

Forma do babki Squared Gold Nordic Ware złota kod: 80577

Forma do babki Squared Gold produkcji amerykańskiej firmy Nordic Ware wykonana jest z kutego aluminium, które znakomicie przewodzi ciepło, dzięki czemu ciasto piecze się równomiernie. Produkt posiada wewnątrz nieprzywieralną powłokę ułatwiającą wyjmowanie ciasta. niezykly kształt formy oraz niecodzienny wzór w geometryczne plisy nie wymaga żadnej dekoracji poza prostą, lukrową polewą. Niecodzienny złoty kolor może stanowić również piękną dekorację Twojej półki, podczas gdy nie korzystasz z formy. Wysokość 9 cm Długość 21 cm Szerokość 21 cm Pojemność 2,36 l Materiał kute aluminium Możliwość mycia w zmywarce nie do kupienia: www.superwnetrze.pl
244 zł
Nóż uniwersalny 14cm Spitzenklasse Plus WMF

Nóż uniwersalny 14cm Spitzenklasse Plus WMF

CECHY PRODUKTU:wysokiej jakości nóż uniwersalny do obierania, krojenia, porcjowania,ostrze z kutej stali nierdzewnej (CrMoV15) – solidne i wytrzymałe,długotrwała ostrość, dzięki połączeniu tradycyjnego wykuwania ostrza i obróbki przy użyciu najnowszej technologii laserowej – Performance Cut,kuta nasada między ostrzem a rękojeścią zabezpiecza przed skaleczeniem,ergonomiczny uchwyt wykonany z tworzywa sztucznego, wzmacniany stalowymi nitami,nóż należy myć ręcznie,wyprodukowany w NiemczechWymiary: 25 cm, dł. ostrza - 14 cmMateriał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczneKolor: srebrny, czarnyKolekcja: Spitzenklasse PlusWMF to znany producent akcesoriów kuchennych wyróżniających się wyjątkowym designem, bardzo wysoką jakością wykonania oraz praktycznością. Przemyślane projekty zarówno sztućców, noży, garnków jak i dekoracji przy precyzji wykonania potrafi oczarować i powoduje, że marka WMF jest zdecydowanie jednym z liderów na rynku.
280 zł
Nóż do filetowania Grand Gourmet WMF

Nóż do filetowania Grand Gourmet WMF

CECHY PRODUKTU:wysokiej jakości nóż do filetowania,ostrze z kutej stali nierdzewnej 18/10 (CrMoV15) – solidne i wytrzymałe,długotrwała ostrość, dzięki połączeniu tradycyjnego wykuwania ostrza i obróbki przy użyciu najnowszej technologii,kuta nasada między ostrzem a rękojeścią zabezpiecza przed skaleczeniem,higieniczne użytkowanie, dzięki płynnemu przejściu między ostrzem a rękojeścią,ergonomiczny, dobrze wyważony uchwyt wykonany ze stali nierdzewnej Cromargan® zapewnia higieniczne użycie,Cromargan® opatentowany przez WMF stop metali tworzący stal nierdzewną,nóż należy myć ręcznie,wyprodukowany w NiemczechWymiary: 28,5 cm (dł.), 16 cm (dł. ostrza)Kolor: srebrnyMateriał: Cromargan®, stal nierdzewna 18/10Kolekcja: Grand GourmetWMF to znany producent akcesoriów kuchennych wyróżniających się unikalnym designem, bardzo wysoką jakością wykonania oraz praktycznością. Przemyślane wzornictwo zarówno sztućców, noży, garnków jak i dekoracji przy precyzji wykonania potrafi zachwycić i powoduje, że marka WMF jest zdecydowanie jednym z liderów na rynku.
377 zł
Ostrzałka Grand Gourmet WMF

Ostrzałka Grand Gourmet WMF

CECHY PRODUKTU:wysokiej jakości ostrzałka do noży,kuta stal nierdzewna Cromargan® 18/10 (CrMoV15)ergonomiczny, dobrze wyważony uchwyt wykonany ze stali nierdzewnej Cromargan® zapewnia higieniczne użycie,Cromargan® opatentowany przez WMF stop metali tworzący stal nierdzewną,należy myć ręcznie,wyprodukowana w NiemczechWymiary: 40 cm (dł.), 23 cm (dł. elementu ostrzącego)Kolor: srebrnyMateriał: Cromargan®, stal nierdzewna 18/10Kolekcja: Grand Gourmet WMF to światowy lider w produkcji akcesoriów kuchennych charakteryzujących się wyjątkowym designem, bardzo wysoką jakością wykonania oraz funkcjonalnością. Przemyślane wzornictwo zarówno sztućców, noży, garnków jak i dekoracji przy precyzji wykonania potrafi zachwycić i powoduje, że firma WMF jest zdecydowanie jednym z liderów na rynku.
311 zł
Nóż do warzyw 8cm Spitzenklasse WMF

Nóż do warzyw 8cm Spitzenklasse WMF

CECHY PRODUKTU:wysokiej jakości nóż do warzyw,ostrze z kutej stali nierdzewnej (CrMoV15) – solidne i wytrzymałe,długotrwała ostrość, dzięki połączeniu tradycyjnego wykuwania ostrza i obróbki przy użyciu najnowszej technologii laserowej – Performance Cut,kuta nasada między ostrzem a rękojeścią zabezpiecza przed skaleczeniem,ergonomiczny uchwyt wykonany z tworzywa sztucznego, wzmacniany stalowymi nitami,nóż należy myć ręcznie,wyprodukowany w NiemczechWymiary: 18 cm, dł. ostrza - 8 cmMateriał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczneKolor: srebrny, czarnyKolekcja: Spitzenklasse PlusWMF to światowy lider w produkcji akcesoriów kuchennych charakteryzujących się wyjątkowym designem, bardzo wysoką jakością wykonania oraz funkcjonalnością. Przemyślane projekty zarówno sztućców, noży, garnków jak i dekoracji przy precyzji wykonania potrafi oczarować i powoduje, że marka WMF jest zdecydowanie jednym z liderów na rynku.
236 zł
Forma do babki HARVEST LEAVES / Nordic Ware kod: 85948

Forma do babki HARVEST LEAVES / Nordic Ware kod: 85948

Babka nie wymaga żadnej dekoracji poza prostą, lukrową polewą, ale może posłużyć jako baza do stworzenia własnej kompozycji kolorystycznej, np. w kolorach jesieni. Naczynie wykonane z najlepszego przewodnika ciepła - kutego aluminium, którego właściwości sprawiają, że ciasto piecze się równomiernie, zawsze z doskonałym efektem.
229 zł
JULYAN kwietnik metalowy czarny ze złotymi przetarciami, wys. 70 cm

JULYAN kwietnik metalowy czarny ze złotymi przetarciami, wys. 70 cm

Metalowy, kuty kwietnik podwójny w kolorze czarno złotym, zespawany z grubych i wytrzymałych kwadratowych prętów, co gwarantuje wysoką trwałość konstrukcji. Kwietnik jest bardzo starannie wykonany, wszystkie elementy idealnie do siebie pasują, a ozdobne elementy dodają mu wdzięku, dzięki czemu stanowił będzie również gustowną dekorację.
134 zł
Nóż szefa kuchni typu chińskiego WMF

Nóż szefa kuchni typu chińskiego WMF

CECHY PRODUKTU:wysokiej jakości nóż do krojenia, siekania,ostrze z kutej stali nierdzewnej (CrMoV15) – solidne i wytrzymałe,długotrwała ostrość, dzięki połączeniu tradycyjnego wykuwania ostrza i obróbki przy użyciu najnowszej technologii laserowej – Performance Cut,kuta nasada między ostrzem a rękojeścią zabezpiecza przed skaleczeniem,ergonomiczny uchwyt wykonany z tworzywa sztucznego, wzmacniany stalowymi nitami,nóż należy myć ręcznie,wyprodukowany w NiemczechWymiary: 31 cm, dł. ostrza – 18,5 cmMateriał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczneKolor: srebrny, czarnyKolekcja: Spitzenklasse PlusWMF to światowy lider w produkcji akcesoriów kuchennych charakteryzujących się unikalnym designem, bardzo wysoką jakością wykonania oraz praktycznością. Przemyślane wzornictwo zarówno sztućców, noży, garnków jak i dekoracji przy precyzji wykonania potrafi zachwycić i powoduje, że marka WMF jest zdecydowanie jednym z liderów na rynku.
376 zł
DICKON kwietnik metalowy czarny ze złotymi przetarciami, wys. 88 cm

DICKON kwietnik metalowy czarny ze złotymi przetarciami, wys. 88 cm

Kwietnik wykonany jest bardzo starannie, z grubych , kutych elementów co zapewnia, że jest bardzo stabilny. Kwietnik jest ślicznie wykonany także oprócz cech praktycznych może stanowić element dekoracji.
129 zł
Patelnia "Cygańska" z kutego żelaza SP20 Petromax, śr 20 cm

Patelnia "Cygańska" z kutego żelaza SP20 Petromax, śr 20 cm

Patelnie z kutego żelaza sp20 Petromax  Ciężka, kuta jakość i doskonałe przewodnictwo ciepła dla doskonałego steku na świeżym powietrzu lub w domowej kuchni: Patelnie Petromax z kutego żelaza zapewniają wyjątkowy smak smażenia na wszystkich rodzajach kuchenek i otwartych ognisk!
159 zł
VICTORINOX - Grand Maitre - Nóż Santoku kuty - 17 cm - Czarny kod: 7.7323.17G

VICTORINOX - Grand Maitre - Nóż Santoku kuty - 17 cm - Czarny kod: 7.7323.17G

Jeśli do tego zestawu cech dodamy kute ostrze, otrzymujemy jeden z najlepszych noży na rynku.
797 zł
Nóż do steków kuty 12cm Grand Maitre Victorinox czarny kod: 7.7203.12G

Nóż do steków kuty 12cm Grand Maitre Victorinox czarny kod: 7.7203.12G

Posiada kute ostrze ze stali szlachetnej najwyższej jakości umożliwiające gładkie i równe cięcie.
439 zł
Zestaw 5 kutych noży w bloku FINO biały kod: 25233

Zestaw 5 kutych noży w bloku FINO biały kod: 25233

Zestaw składa się z 5 kutych noży, których ostrza wykonane są z wysokiej jakości niemieckiej stali nierdzewnej oraz ze stojaka z drewna jesionowego, którego przód pokryty jest białym akrylem.
297 zł
Zestaw 5 kutych noży w bloku FINO czarny kod: 25240

Zestaw 5 kutych noży w bloku FINO czarny kod: 25240

Zestaw składa się z 5 kutych noży, których ostrza wykonane są z wysokiej jakości niemieckiej stali nierdzewnej oraz ze stojaka z drewna jesionowego, którego przód pokryty jest czarnym akrylem.
297 zł
Patelnia "Cygańska" kuta SP24 z rączką, śr 24 cm - Petromax

Patelnia "Cygańska" kuta SP24 z rączką, śr 24 cm - Petromax

Patelnie z kutego żelaza sp24 Petromax  Ciężka, kuta jakość i doskonałe przewodnictwo ciepła dla doskonałego steku na świeżym powietrzu lub w domowej kuchni: Patelnie Petromax z kutego żelaza zapewniają wyjątkowy smak smażenia na wszystkich rodzajach kuchenek i otwartych ognisk!
199 zł
Patelnia kuta "Cygańska" Petromax SP32 z rączką śr 32 cm.

Patelnia kuta "Cygańska" Petromax SP32 z rączką śr 32 cm.

Patelnie z kutego żelaza sp32 Petromax  Ciężka, kuta jakość i doskonałe przewodnictwo ciepła dla doskonałego steku na świeżym powietrzu lub w domowej kuchni: Patelnie Petromax z kutego żelaza zapewniają wyjątkowy smak smażenia na wszystkich rodzajach kuchenek i otwartych ognisk!
399 zł
Patelnia "Cygańska" kuta Petromax SP28 z rączką, śr 28 cm

Patelnia "Cygańska" kuta Petromax SP28 z rączką, śr 28 cm

Patelnie z kutego żelaza sp28 Petromax  Ciężka, kuta jakość i doskonałe przewodnictwo ciepła dla doskonałego steku na świeżym powietrzu lub w domowej kuchni: Patelnie Petromax z kutego żelaza zapewniają wyjątkowy smak smażenia na wszystkich rodzajach kuchenek i otwartych ognisk!
269 zł
Konsola drewniana z kutymi uchwytami Callisto, 120x35x76

Konsola drewniana z kutymi uchwytami Callisto, 120x35x76

947 zł 1579 zł
Nóż do obierania kuty Profile 250460 kod: 250460

Nóż do obierania kuty Profile 250460 kod: 250460

Kuty nóż do obierania z serii Profile.
77 zł
Nóż do mięsa kuty Profile 250385 kod: 250385

Nóż do mięsa kuty Profile 250385 kod: 250385

Kuty nóż do mięsa z serii Profile.
129 zł
MŁOTEK DO MIĘSA - KUTY kod: 7DD-MŁO-KUTY

MŁOTEK DO MIĘSA - KUTY kod: 7DD-MŁO-KUTY

Drewniany młotek do rozbijania mięs. Wysokość 5 cm Szerokość 10,5 cm Głębokość 30 cm do kupienia: www.superwnetrze.pl
17 zł
Nóż uniwersalny kuty Profile 250781 kod: 250781

Nóż uniwersalny kuty Profile 250781 kod: 250781

Uniwersalny, kuty nóż do odbierania z serii Profile.
90 zł
Nóż Szefa Kuchni kuty Profile 250248 kod: 250248

Nóż Szefa Kuchni kuty Profile 250248 kod: 250248

Kuty nóż Szefa Kuchni z serii Profile.
137 zł
VICTORINOX - Grand Maitre - Nóż do chleba i ciast kuty - 23 cm - Czarny kod: 7.7433.23G

VICTORINOX - Grand Maitre - Nóż do chleba i ciast kuty - 23 cm - Czarny kod: 7.7433.23G

Nóż do chleba z ostrzem o wyjątkowo ostrej ząbkowanej krawędzi Dzięki kutemu ostrzu ten nóż do chleba to coś więcej niż kuchenny przedmiot codziennego użytku – to prawdziwie niezawodne, solidne narzędzie.
716 zł

Inspiracje

472 zdjęcia dla "kute dekoracje"

RETRO STYLE & AUDREY - zdjęcie od Duet Studio RETRO STYLE & AUDREY - Produkt na zdjęciu: LUSTRO na pasku 65cm ze sklepu DEKORACJE DLA DOMU. W sypialni zagościło kute, białe łóżko, które umieszczono na tle wzorzystej tapety.
Sypialnia boho - zdjęcie od Vimko Projektowanie Wnętrz Boho Eos - Krzesło Meblownia Verona... Lampa Umage Eos Szara... Cegła w sypialni - ręcznie formowana Vandersanden
rezydencja-salon - zdjęcie od MIKOŁAJSKAstudio Dom pod Rzeszowem - salon - beton, drzwi kute... przedpokój - 2... Salon - schody
Mieszkanie Wiczlino - Konkurs - zdjęcie od Studio LOKO Mieszkanie Wiczlino - Konkurs - Produkt na zdjęciu: Łóżko metalowe kute " Sylvia " jeden szczyt, dwuosobowe ze sklepu artbed.pl.
Dom nad jeziorem - Średni beżowy salon, styl tradycyjny - zdjęcie od SAS Wnętrza i Kuchnie Dom nad jeziorem - Chromowane i cynowe dodatki kontrastują z czarnymi kutymi elementami wystroju.
Projekt balustrady ozdobnej ze stali kutej - zdjęcie od jms STUDIO s.c. - Aranżacje wnętrz - Schody: Projekt balustrady ozdobnej ze stali kutej - jms STUDIO s.c..
Schody z kutą balustradą - Domy - zdjęcie od SUARE STUDIO Natalia Margraf-Wojciechowska Schody z kutą balustradą - Aranżacje wnętrz - Domy: Schody z kutą balustradą - Domy - SUARE STUDIO Natalia Margraf-Wojciechowska.
Schody z kutą balustradą - Schody jednobiegowe drewniane - zdjęcie od SUARE STUDIO Natalia Margraf-Wojciechowska Schody z kutą balustradą - Aranżacje wnętrz - Schody: Schody z kutą balustradą - Schody jednobiegowe drewniane - SUARE STUDIO Natalia Margraf-Wojciechowska.
Schody z kutą balustradą - Schody - zdjęcie od SUARE STUDIO Natalia Margraf-Wojciechowska Schody z kutą balustradą - Aranżacje wnętrz - Schody: Schody z kutą balustradą - Schody - SUARE STUDIO Natalia Margraf-Wojciechowska.
Dom nad jeziorem - Mała czarna łazienka w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, styl tradycyjny - zdjęcie od SAS Wnętrza i Kuchnie Dom nad jeziorem - Chromowane i cynowe dodatki kontrastują z czarnymi kutymi elementami wystroju.
Aranżacja klatki schodowej - kuta balustrada stalowa - zdjęcie od jms STUDIO s.c. - Aranżacje wnętrz - Schody: Aranżacja klatki schodowej - kuta balustrada stalowa - jms STUDIO s.c..
Łazienka z duszą - zdjęcie od TOKA + HOME Łazienka z duszą - Antyczna komoda mieści wszystkie kosmetyki łazienkowe, regał z kutego metalu z powodzeniem zastępuje półkę za wanną a subtelne kremowe płytki chronią miejsca narażone na działanie wilgoci. Antyczna komoda mieści wszystkie kosmetyki łazienkowe, regał z kutego metalu z powodzeniem zastępuje półkę za wanną a subtelne kremowe płytki chronią miejsca narażone na działanie wilgoci.
Kuchnia biała, klasyczna, prowansalska - zdjęcie od INNA Projekt Dwór Spokojny - Dobrze widać to na zdjęciach kuchni: dębowa kuchnia, malowana na biało, widoczne słoje drewna, szuflady łączone tradycyjnie na jaskółczy ogon, blaty z płomieniowanego i szlofowanego granitu o fakturze skórki pomarańczy, elementy kute, ręcznie malowane holenderskie płytki ścienne, westfalka...
Schody z kutą balustradą - Hol / przedpokój - zdjęcie od SUARE STUDIO Natalia Margraf-Wojciechowska Schody z kutą balustradą - Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Schody z kutą balustradą - Hol / przedpokój - SUARE STUDIO Natalia Margraf-Wojciechowska.
Mieszkanie 80m2 / Wiślane Tarasy, Kraków - Otwarta średnia biała czarna kuchnia w aneksie w kształci ... - zdjęcie od INNers - architektura wnętrza Mieszkanie 80m2 / Wiślane Tarasy, Kraków - Produkt na zdjęciu: LaForma Hoker Kuta grafitowy - C804R02 ze sklepu sfmeble.pl.
Projekt kuchni 13 m2 / Kraków - Otwarta zamknięta duża biała kuchnia w kształcie litery l, styl now ... - zdjęcie od BIG IDEA studio projektowe Projekt kuchni 13 m2 / Kraków - Produkt na zdjęciu: WMF Spitzenklasse 6-częściowy zestaw noży plus stojak, 4 kute noże, 1 stojak z drewna orzechowego i 1 stalowa ostrzałka do noży ze sklepu Amazon - HB.
Skandynawska osobliwość - zdjęcie od Pracownia projektowa: Living by Design - sztuka tworzenia przestrzeni Skandynawska osobliwość - Produkt na zdjęciu: Łóżko metalowe kute "Agnes" dwa szczyty ze sklepu artbed.pl.
Klimatyczny Kazimierz - Mały biały beżowy zielony salon z kuchnią z jadalnią, styl prowansalski - zdjęcie od DreamHouse Klimatyczny Kazimierz - Produkt na zdjęciu: LaForma Hoker Kuta grafitowy - C804R02 ze sklepu sfmeble.pl.
Apartament "Wilga Park", Kraków - Salon z kuchnią z jadalnią z tarasem / balkonem, styl industrialn ... - zdjęcie od ORANGE STUDIO Apartament "Wilga Park", Kraków - Produkt na zdjęciu: LaForma Hoker Kuta grafitowy - C804R02 ze sklepu sfmeble.pl.
Projekt kuchni 16,4 m2 / Kraków - Średnia biała kuchnia w aneksie w kształcie litery l, styl tradyc ... - zdjęcie od BIG IDEA studio projektowe Projekt kuchni 16,4 m2 / Kraków - Produkt na zdjęciu: WMF Spitzenklasse 6-częściowy zestaw noży plus stojak, 4 kute noże, 1 stojak z drewna orzechowego i 1 stalowa ostrzałka do noży ze sklepu Amazon - HB.
Bombki choinkowe w wersji glow - zdjęcie od Sportservice - Homebook - Aranżacje wnętrz - Salon: Bombki choinkowe w wersji glow - Sportservice. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dekoracje i ozdoby do ogrodu Kobea Ogrody i Bruki Produkcja i sprzedaż dekoracji ogrodowych Dekoracj ... - zdjęcie od Ewa Tyrna - Homebook - Aranżacje wnętrz - Ogród: Dekoracje i ozdoby do ogrodu Kobea Ogrody i Bruki Produkcja i sprzedaż dekoracji ogrodowych Dekoracj ... - Ewa Tyrna. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawi ...
Dekoracje i ozdoby do ogrodu Kobea Ogrody i Bruki Produkcja i sprzedaż dekoracji ogrodowych Dekoracj ... - zdjęcie od Ewa Tyrna - Homebook - Aranżacje wnętrz - Ogród: Dekoracje i ozdoby do ogrodu Kobea Ogrody i Bruki Produkcja i sprzedaż dekoracji ogrodowych Dekoracj ... - Ewa Tyrna. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawi ...
Dekoracje i ozdoby do ogrodu Kobea Ogrody i Bruki Produkcja i sprzedaż dekoracji ogrodowych Dekoracj ... - zdjęcie od Ewa Tyrna - Homebook - Aranżacje wnętrz - Ogród: Dekoracje i ozdoby do ogrodu Kobea Ogrody i Bruki Produkcja i sprzedaż dekoracji ogrodowych Dekoracj ... - Ewa Tyrna. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawi ...
więcej inspiracji »

Artykuły

188 artykułów dla "kute dekoracje"

Marmur we wnętrzach - gdzie stosować i z czym łączyć?

Marmur we wnętrzach - gdzie stosować i z czym łączyć?

W tych pierwszych marmur świetnie wypada w duecie z drewnem, w drugich, skomponowany z kutymi żeliwnymi elementami. - marmurowy blat... marmurowa podłoga w przedpokoju... marmurowy salon
Co wybrać na elewację? Zobacz rozwiązania, które odmienią twój dom!

Co wybrać na elewację? Zobacz rozwiązania, które odmienią twój dom!

We współpracy z marką Stegu przygotowaliśmy garść pomysłów na wykorzystanie płytek imitujących popularne materiały wykończeniowe do dekoracji domów. Chcąc nadać przestrzeni wyjątkowy, bardzo elegancki wydźwięk, wykorzystajmy na zewnątrz kute meble ogrodowe i wytworne, ceramiczne donice. Do dekoracji domu utrzymanego w nieco dworkowej stylistyce warto wybrać modele Country i Rustik – będą się dobrze prezentować w zestawieniu z naturalnymi materiałami i motywami, inspirowanymi przyrodą. Tutaj z powodzeniem zastosujemy ciemne meble wykonane z wikliny lub rattanu, a także gliniane donice i dekoracje ogrodowe zachowane w klimacie vintage. Dzięki fudze, występującej razem z płytkami montaż dekoracji elewacyjnej jest szybki oraz łatwy. -
Pomysł na niebanalną elewację z cegły

Pomysł na niebanalną elewację z cegły

Poniżej we współpracy z marką Elkamino Dom prezentujemy garść inspiracji na wykorzystanie ceglanej kompozycji do dekoracji budynków mieszkalnych. --... Cegłę wykorzystamy nie tylko do dekoracji wnętrz Stara Cegła Skalna będzie się dobrze komponować z ogrodem przy domu – wyeksponuje urok stylizowanych dekoracji w klimacie retro i wiklinowych kwietników. Dodatkowo przestrzeń na zewnątrz budynku możemy upiększyć przy pomocy nastrojowych latarenek z wykwintnymi kloszami oraz kutych, ogrodowych ozdób. W ogrodzie i na tarasie możemy wykorzystać kute, białe fotele o estetycznie profilowanych kształtach, zaczerpniętych z poprzednich epok, z dekoracyjnymi obiciami. -
Klinkier na elewację i do wnętrz. Sprawdź pomysły i inspiracje!

Klinkier na elewację i do wnętrz. Sprawdź pomysły i inspiracje!

Poniżej we współpracy z producentem prezentujemy garść sposobów na zastosowanie klinkieru do dekoracji poszczególnych części naszego domu. Płytki ceramiczne z kolekcji „Scandiano” stworzą dekorację ścienną, przywodzącą na myśl włoskie miasteczko położone na północy Italii. Podobnie w kuchni – możemy postawić na kamienne płytki w naturalnym wydaniu, bądź rozjaśnić stylizację z wykorzystaniem dekoracji ściennej w śnieżnej palecie. Kamienna dekoracja będzie się pięknie prezentować w zestawieniu z rattanowymi lub kutymi meblami ogrodowymi, wiszącymi lampionami, glinianymi oraz ceramicznymi donicami. Zadbajmy także o eleganckie kwietniki i kute detale. -
Samodzielna budowa altany ogrodowej – co warto wiedzieć?

Samodzielna budowa altany ogrodowej – co warto wiedzieć?

To **prywatny letni salon** z możliwością bezpośredniego obcowania z przyrodą, miejsce spotkań towarzyskich i dekoracja działki. Rozwiązania wykonane ze stali lub żeliwa tworzą z reguły kute lub gięte elementy, które zapewniają całości elegancki, nowoczesny charakter. -
Jakie płytki wybrać? Zobacz 7 trendów, które zostaną z nami na dłużej!

Jakie płytki wybrać? Zobacz 7 trendów, które zostaną z nami na dłużej!

Najlepiej więc zestawić je z akcentami typowymi dla tych kierunków: postarzanym drewnem o miodowym wybarwieniu, dekoracjami z kutego żelaza czy naturalnymi dodatkami z wikliny, juty oraz lnu. -
Kuchnia w stylu kolonialnym – jak wprowadzić styl kolonialny do kuchni?

Kuchnia w stylu kolonialnym – jak wprowadzić styl kolonialny do kuchni?

(https://www.homebook.pl/artykuly/6711/kuchnia-w-stylu-kolonialnym-jak-wprowadzic-styl-kolonialny-do-kuchni#styl-kolonialny-w-kuchni-jak-go-wprowadzic-krok-po-kroku)... ... [Kuchnia kolonialna – jakie dekoracje się przydadzą?] Być może uda Ci się znaleźć **stylowy kredens** lub przeszkloną [szafę](https://www.homebook.pl/produkty/szafy), w której wyeksponujesz piękną, ręcznie malowaną zastawę stołową... ... ## Kuchnia kolonialna – jakie dekoracje się przydadzą? **Jakie dekoracje wykorzystać w kolonialnej kuchni**, by jeszcze bardziej podkreślić jej klimat? W kolonialnej kuchni świetnie będą prezentowały się również **dekoracje z drewna lub takie przypominające kość słoniową**. A gdyby tak wstawić do kuchni **szare, nowoczesne meble**, uzupełnić je o zdobione, klasyczne kute uchwyty, a zamiast nowoczesnego stołu postawić samodzielnie wykonany [stół rozkładany DIY](https://www.homebook.pl/artykuly/6457/jak-zrobic-stol-rozkladany-stol-rozkladany-diy-krok-po-kroku) w stylu wiktoriańskim? -
Dom w Prowansji? Prowansja w domu! Czyli jak urządzić wnętrze w stylu prowansalskim

Dom w Prowansji? Prowansja w domu! Czyli jak urządzić wnętrze w stylu prowansalskim

Styl prowansalski obficie wykorzystuje drewno i kamień, których połączenie doskonale prezentuje się zwłaszcza przy dekoracjach podłóg. Delikatny urok dodatków... ----... Do wykończenia tych ostatnich używa się też elementów z kutego żelaza, w postaci ozdobnych zawiasów lub uchwytów. -
Cegła, kamień dekoracyjny czy kamień naturalny? Odkryj urok kamienia w architekturze i wybierz rozwiązanie do Twojego wnętrza!

Cegła, kamień dekoracyjny czy kamień naturalny? Odkryj urok kamienia w architekturze i wybierz rozwiązanie do Twojego wnętrza!

W zestawieniu z drewnianymi akcentami, glinianymi donicami, kutymi meblami ogrodowymi możemy zastosować zarówno jasne, jak i ciemne elementy. Wielbicielom kamiennych dekoracji w przestrzeni salonów polecamy płytki gipsowe NANGA, inspirowane wysokogórskim pejzażem. Rustykalny efekt uzyskamy decydując się na dekorację domu wykonaną przy pomocy płytek imitujących kamień RUSTY. Od tego, który wariant wybierzemy zależy styl w jakich zostały utrzymane elementy wykorzystane na zewnątrz do dekoracji naszej posiadłości. Kolekcję GREY stanowią płytki dobrze naśladujące kamienne, naturalne kompozycje – idealnie sprawdzą się do dekoracji nowocześnie, eklektycznie oraz minimalistycznie urządzonych salonów. -
Jak urządzić przytulną kuchnię? Porady i inspiracje

Jak urządzić przytulną kuchnię? Porady i inspiracje

Ścienne dekoracje - jakie wybrać do przytulnej kuchni? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju dekoracja będzie wymagała stosunkowo częstego czyszczenia. Pamiętaj, że wnętrza ze śródziemnomorską nutą uwielbiają drewno oraz kute dodatki. -
Jaką balustradę wybrać do schodów wewnętrznych? 6 pomysłów na oryginalną balustradę schodową

Jaką balustradę wybrać do schodów wewnętrznych? 6 pomysłów na oryginalną balustradę schodową

Te ostatnie odgrywają szalenie istotną rolę we wnętrzu - nie tylko ułatwiają poruszania się po schodach i chronią przed upadkiem z wysokości, ale bywają również fantastyczną dekoracją.**... ... To, jaki wybierzesz rodzaj balustrady, będzie miało ogromny wpływ na estetykę pomieszczenia Poręcze ze stali kutej mogą przybierać wszelkie, choćby najbardziej fantazyjne kształty, dlatego doskonale sprawdzają się w towarzystwie schodów kręconych. -
Przygotowania do sezonu czas zacząć - urządzamy taras

Przygotowania do sezonu czas zacząć - urządzamy taras

Celowo postarzona struktura płytek będzie pięknie współgrać z sielską aranżacją tarasu - drewnianymi meblami pełnymi sęków i spękań, naturalnymi materiałami czy dekoracjami na ludową nutę. Doskonale będą pasować do niego kute białe meble, kaskady pachnących kwiatów i romantyczne dodatki. -
Aranżacja ściany przy schodach – 7 pomysłów, których nie możesz przegapić

Aranżacja ściany przy schodach – 7 pomysłów, których nie możesz przegapić

Po jakie [dekoracje ścienne](/produkty/dekoracje-scienne) sięgnąć? Oryginalna aranżacja ściany nad schodami – zegary... ... Podobnie jak lustro, [zegar](/produkty/zegary) nie musi być wyłącznie praktycznym akcesorium – skomponowany z grafikami, plakatami czy obrazami może stać się ciekawą dekoracją Zegar w stylu dworcowym wykonany z kunsztownie kutego metalu będzie pasował do wnętrz eleganckich, a **surowy czasomierz z widocznym mechanizmem** wpasuje się w klimat industrialnego loftu. Etno dekoracja ściany przy schodach – łapacze snów... ... Łapacze snów wywodzą się z kultury północnoamerykańskich Indian, którzy zawieszali je nad miejscem do spania, by wyłapywały koszmary senne i złe myśli Taka dekoracja będzie lekka, zwiewna, kojarząca się z naturą i stylem retro... ... ## 6 -
Meble folk – czym się wyróżniają i jak wybrać folkowe meble, lampy i dekoracje?

Meble folk – czym się wyróżniają i jak wybrać folkowe meble, lampy i dekoracje?

Meble folk – czym się wyróżniają i jak wybrać folkowe meble, lampy i dekoracje? Do takich mebli świetnie pasują kute, metalowe uchwyty, które jeszcze bardziej podkreślą folkowy charakter całej kuchni. ### Dekoracje domu w stylu folk... Dekoracje w stylu folk to świetny sposób na wprowadzenie folkowego klimatu do zupełnie klasycznego, nowoczesnego czy skandynawskiego wnętrza Folkowe dekoracje to jednak nie tylko zasłony. Na jakie dekoracje się zdecydować? - Wzory i Kolory... dekoracje folk... Fot Folkstar.pl... dekoracje stołu folk... Fot Folkstar.pl... folkowe dekoracje... Fot Viewgo... folkowe dekoracje ścian... Fot
Lustra – odkryj stylowe i modne lustra do każdego wnętrza

Lustra – odkryj stylowe i modne lustra do każdego wnętrza

Styl skandynawski preferuje proste dekoracje z wykorzystaniem naturalnych materiałów, na przykład **lustra w drewnianej ramie**, **okrągłe lustra na pasku** i modne **lustra rattanowe**. Na komodzie lub parapecie może stanąć ozdobne **lustro stołowe** – drewniane, na kutej nodze lub marmurowej podstawie. Dekoracja nie może być zbyt mała, bo zginie na tle pustej ściany. Dekoracja może być zawieszona na haczyku lub przyklejona za pomocą dwustronnej taśmy. Plecione dekoracje tworzą barwną i zaskakującą mieszankę form inspirowanych światem przyrody, ezoteryki i astrologii. -
Sposoby dekoracji okien ze względu na ich kształt

Sposoby dekoracji okien ze względu na ich kształt

Opisując rozmaite dekoracje okien, ze względu na ich kształt, nie można zapominać o porte-fenêtre. Zwolennikom klasycznych rozwiązań spodoba się ta kuta, zdobiona metaloplastyką. -----------------------------------------... Jeśli myślałeś, że dekoracje okien połaciowych muszą być minimalistyczne, poniższe inspiracje mogą Cię zaskoczyć Zasłony z kolei mogą zwisać nieco luźniej, tworząc miękką, „lejącą się” dekorację. Zwróć uwagę, że jedno z okien doczekało się nawet mini-parapetu, który tworzy doniczka pełna zieleni oraz efektowny kuty wspornik. -
Ozdoby do ogrodu – oryginalne pomysły na udekorowanie ogrodu  [DUŻO INSPIRACJI]

Ozdoby do ogrodu – oryginalne pomysły na udekorowanie ogrodu [DUŻO INSPIRACJI]

Dekoracje **metalowe, kamienne, z cementu**, a może ozdoby **z drewna** do ogrodu? Z drewna wykonywane są również [dekoracje ogrodowe](/produkty/dekoracje-ogrodowe), takie jak **pergole, trejaże i kratownice**. Ręcznie robione ozdoby do ogrodu z opon to również **wiszące dekoracje**. Ozdoby kute do ogrodu będą pasowały niemal do każdej stylistyki i do każde przestrzeni – zarówno dużej, jak i małej... ... Jeśli szukasz pomysłów na nowoczesne ozdoby ogrodowe, minimalistyczne, geometryczne dekoracje z gipsu sprawdzą się doskonale! - Angelika Murek... Ozdoby kute do ogrodu... Fot
Jak zrobić kulę śnieżną krok po kroku? Świąteczna kula śnieżna DIY

Jak zrobić kulę śnieżną krok po kroku? Świąteczna kula śnieżna DIY

Jak zrobić kulę śnieżną? Tę magiczną, przywołującą wspomnienia z dzieciństwa i absolutnie przepiękną zimową dekorację możesz wykonać własnoręcznie! Kula śnieżna DIY może stać się oryginalną bożonarodzeniową ozdobą Twojego domu lub być wspaniałym pomysłem na wyjątkowy świąteczny upominek. Dziś podpowiadamy, jak wykonać ją krok po kroku!
Storczyk w szkle – jak o niego dbać? Sekrety uprawy storczyków w szkle

Storczyk w szkle – jak o niego dbać? Sekrety uprawy storczyków w szkle

Storczyk w szkle – czyli w dekoracyjnym wazonie czy słoiku? Nieważne, jakie naczynie wybierzesz. Jednego możesz być pewny – kwiat będzie wyglądał spektakularnie i stanie się dekoracją Twojego wnętrza. By jednak uzyskać efekt „wow”, trzeba się trochę napracować. Orchidea w szkle jest piękna, lecz też bardzo wymagająca, przynajmniej na początku hodowli. Po lekturze naszego artykułu uprawa storczyków w szkle przestanie jednak być dla Ciebie czarną magią.
Jak zrobić ozdobę ze sznurka i balonów?

Jak zrobić ozdobę ze sznurka i balonów?

Potrzebujemy: • Balonów • Wazeliny • Naturalnego sznurka • ½ szklanki mąki kukurydzianej • ¼ szklanki ciepłej wody • Kleju szkolnego • Farby w sprayu ( w zależności po tego jaki kolor chcemy uzyskać) • Miski • Mieszadełka • Gumowych rękawiczek • Sznura lampek (w zależności od wyboru dekoracji) • Nożyczek • Sznurka • Klamerek do bielizny
Jak wykończyć taras i schody zewnętrzne? Zaskakujące zastosowania starej cegły

Jak wykończyć taras i schody zewnętrzne? Zaskakujące zastosowania starej cegły

W tej pierwszej możesz wykorzystać elementy z surowego, postarzonego drewna, które pięknie harmonizują z ceglanymi impresjami, z kolei w drugiej mile widziane będą elementy z kutego żelaza, dekoracje z wypalanej gliny oraz kompozycje z egzotycznych roślin. -
6 pomysłów na efektowne schody

6 pomysłów na efektowne schody

Niektóre warianty przywodzą na myśl epokę wiktoriańską, w której rządziły misterne dekoracje i ornamenty. Innym przykładem żeliwnych schodów w stylu vintage mogą być te klasyczne, jednobiegowe, o kutej poręczy i - najczęściej - drewnianych stopniach. -
Drewniane meble retro w 4 odsłonach – poznaj gorący trend sezonu!

Drewniane meble retro w 4 odsłonach – poznaj gorący trend sezonu!

Każdy z jej elementów został wykonany z **trwałego, naturalnego drewna sosnowego** i wykończony **ręcznie kutymi, masywnymi uchwytami oraz zawiasami**. Nie zapomnijmy o dodatkach – **drewniane meble, wiklinowe dekoracje, stylowa ceramika i rośliny w ciężkich donicach** doskonale podkreślą każde wnętrze w stylu country. Styl **country**, choć ceni stylowe **dekoracje z minionej epoki**, nie lubi zbędnych elementów wyposażenia, które wizualnie przytłaczają przestrzeń – wybierając **dodatki oraz wyposażenie**, nie popadajmy więc w przesadę i skupmy się na przedmiotach, które naprawdę kochamy i **meblach, które spełnią potrzeby domowników**. - Komoda drewniana Rustyk 3/6 marki Seart Drewniane łóżko Country New 26 - 180 cm marki Seart
Lampy kule to niesłabnący trend! Zobacz TOP 3 najchętniej wybierane okrągłe lampy

Lampy kule to niesłabnący trend! Zobacz TOP 3 najchętniej wybierane okrągłe lampy

Lampy dekoracyjne mają różne oblicza. Przyjmują rozmaite formy i wzory, wykonane są z różnych materiałów i tworzą odmienne efekty wizualne. Wśród trendów oświetleniowych dominują lampy kule – sprawdź, jakie zalety mają okrągłe lampy i zobacz TOP 3 najchętniej wybierane modele. Gwarantujemy, że się zachwycisz!
więcej artykułów »

Specjaliści

5 profili specjalistów dla "kute dekoracje"

WOBEline

WOBEline

WOBEline- wnętrza z duszą - to nowoczesny sklep internetowy ze starannie dobranymi, wysokiej klasy dekoracjami i wyposażeniem wnętrz. Znajdą Państwo u nas nie tylko eleganckie meble z palisandru czy meble rustykalne ale również wszystkie detale, któr ...
INTERIOR AFFAIRS

INTERIOR AFFAIRS

Wyobraź sobie wnętrze wymarzonego domu. Wnętrze przytulne i ciepłe, pełne wyszukanych dekoracji i rodzinnych pamiątek. A może jest to wnętrze industrialne, minimalistyczne, urzekające prostotą formy i detalu? Z pomocą Interior Affairs to, co ...
SOLED Projekty i dekoracje świetlne

SOLED Projekty i dekoracje świetlne

SOLED dostarcza na rynek nowoczesne produkty oświetleniowe. Kreatywne rozwiązania tworzone są z wysokiej jakości oświetlenia LED i światłowodowego. Firmę wyróżnia dostosowywanie oświetlenia do wymiaru wnętrza i mebli. Oświetlenie LED: - zestawy ...
Pracownia Kowalstwa Janowicz

Pracownia Kowalstwa Janowicz

Pracownia kowalstwa artystyczne Janowicz wykonuje balustrady wewnętrzne oraz zewnętrzne, bramy i ogrodzenia kute. Dodatkowym uzupełnieniem oferty są rzeźby metalowe głównie zwierząt, dekoracje wewnętrzne oraz zewnętrzne, latarnie ogrodowe, elementy s ...
Nature's Design - Produkty Natury

Nature's Design - Produkty Natury

Jesteśmy wykonawcą zielonych ścian z mchu i roślin stabilizowanych. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty wykonane z chrobotka reniferowego, mchu poduszkowego, mchu leśnego oraz prawdziwych roślin stabilizowanych. Wykonujemy: - Zielone ścian ...
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności