Czego szukasz?
Zobacz także

obrazy kuchnia nowoczesna - pomysły, inspiracje z homebook

Obraz - Home: Nowoczesna geometria

Obraz - Home: Nowoczesna geometria

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Home: Nowoczesna geometria" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje! Wśród naszych propozycji znajdują się duże obrazy do salonu, reprezentacyjne obrazy do biura, wyciszające obrazy do sypialni, obrazy personalizujące wnętrze i nadające mu niezwykły klimat, radosne obrazy do pokoju dziecka itd. Obraz może również przyozdobić ścianę w mniej oczywistych lokalizacjach, takich jak kuchnia, łazienka czy przedpokój.
306 zł
Obraz - Mapa świata: Nowoczesna estetyka

Obraz - Mapa świata: Nowoczesna estetyka

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Mapa świata: Nowoczesna estetyka" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje! Wśród naszych propozycji znajdują się duże obrazy do salonu, reprezentacyjne obrazy do biura, wyciszające obrazy do sypialni, obrazy personalizujące wnętrze i nadające mu niezwykły klimat, radosne obrazy do pokoju dziecka itd. Obraz może również przyozdobić ścianę w mniej oczywistych lokalizacjach, takich jak kuchnia, łazienka czy przedpokój.
306 zł
Obraz - Nowoczesny plac zabaw

Obraz - Nowoczesny plac zabaw

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Nowoczesny plac zabaw" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje! Wśród naszych propozycji znajdują się duże obrazy do salonu, reprezentacyjne obrazy do biura, wyciszające obrazy do sypialni, obrazy personalizujące wnętrze i nadające mu niezwykły klimat, radosne obrazy do pokoju dziecka itd. Obraz może również przyozdobić ścianę w mniej oczywistych lokalizacjach, takich jak kuchnia, łazienka czy przedpokój.
282 zł
Obraz - Styl nowoczesny: Mury świata

Obraz - Styl nowoczesny: Mury świata

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Styl nowoczesny: Mury świata" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje! Wśród naszych propozycji znajdują się duże obrazy do salonu, reprezentacyjne obrazy do biura, wyciszające obrazy do sypialni, obrazy personalizujące wnętrze i nadające mu niezwykły klimat, radosne obrazy do pokoju dziecka itd. Obraz może również przyozdobić ścianę w mniej oczywistych lokalizacjach, takich jak kuchnia, łazienka czy przedpokój.
306 zł
Obraz - Mapa nowoczesnego świata

Obraz - Mapa nowoczesnego świata

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Mapa nowoczesnego świata" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje! Wśród naszych propozycji znajdują się duże obrazy do salonu, reprezentacyjne obrazy do biura, wyciszające obrazy do sypialni, obrazy personalizujące wnętrze i nadające mu niezwykły klimat, radosne obrazy do pokoju dziecka itd. Obraz może również przyozdobić ścianę w mniej oczywistych lokalizacjach, takich jak kuchnia, łazienka czy przedpokój.
306 zł
Obraz - Nowoczesne dmuchawce (5-częściowy) niebieski szeroki

Obraz - Nowoczesne dmuchawce (5-częściowy) niebieski szeroki

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Nowoczesne dmuchawce (5-częściowy) niebieski szeroki" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje! Wśród naszych propozycji znajdują się duże obrazy do salonu, reprezentacyjne obrazy do biura, wyciszające obrazy do sypialni, obrazy personalizujące wnętrze i nadające mu niezwykły klimat, radosne obrazy do pokoju dziecka itd. Obraz może również przyozdobić ścianę w mniej oczywistych lokalizacjach, takich jak kuchnia, łazienka czy przedpokój.
433 zł
Obraz - Home: Nowoczesne spojrzenie

Obraz - Home: Nowoczesne spojrzenie

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Home: Nowoczesne spojrzenie" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje! Wśród naszych propozycji znajdują się duże obrazy do salonu, reprezentacyjne obrazy do biura, wyciszające obrazy do sypialni, obrazy personalizujące wnętrze i nadające mu niezwykły klimat, radosne obrazy do pokoju dziecka itd. Obraz może również przyozdobić ścianę w mniej oczywistych lokalizacjach, takich jak kuchnia, łazienka czy przedpokój.
306 zł
Obraz - Nowoczesny alians

Obraz - Nowoczesny alians

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Nowoczesny alians" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje! Wśród naszych propozycji znajdują się duże obrazy do salonu, reprezentacyjne obrazy do biura, wyciszające obrazy do sypialni, obrazy personalizujące wnętrze i nadające mu niezwykły klimat, radosne obrazy do pokoju dziecka itd. Obraz może również przyozdobić ścianę w mniej oczywistych lokalizacjach, takich jak kuchnia, łazienka czy przedpokój.
370 zł
Obraz - Nowoczesny szyk

Obraz - Nowoczesny szyk

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Nowoczesny szyk" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje! Wśród naszych propozycji znajdują się duże obrazy do salonu, reprezentacyjne obrazy do biura, wyciszające obrazy do sypialni, obrazy personalizujące wnętrze i nadające mu niezwykły klimat, radosne obrazy do pokoju dziecka itd. Obraz może również przyozdobić ścianę w mniej oczywistych lokalizacjach, takich jak kuchnia, łazienka czy przedpokój.
306 zł
Obraz - Mapy świata: Styl nowoczesny

Obraz - Mapy świata: Styl nowoczesny

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Mapy świata: Styl nowoczesny" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje! Wśród naszych propozycji znajdują się duże obrazy do salonu, reprezentacyjne obrazy do biura, wyciszające obrazy do sypialni, obrazy personalizujące wnętrze i nadające mu niezwykły klimat, radosne obrazy do pokoju dziecka itd. Obraz może również przyozdobić ścianę w mniej oczywistych lokalizacjach, takich jak kuchnia, łazienka czy przedpokój.
306 zł
Obraz - Słodka kuchnia

Obraz - Słodka kuchnia

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Słodka kuchnia" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje! Wśród naszych propozycji znajdują się duże obrazy do salonu, reprezentacyjne obrazy do biura, wyciszające obrazy do sypialni, obrazy personalizujące wnętrze i nadające mu niezwykły klimat, radosne obrazy do pokoju dziecka itd. Obraz może również przyozdobić ścianę w mniej oczywistych lokalizacjach, takich jak kuchnia, łazienka czy przedpokój.
208 zł
Obraz - Nowoczesna lilia

Obraz - Nowoczesna lilia

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Nowoczesna lilia" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Nowoczesna lilia" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje! Wśród naszych propozycji znajdują się duże obrazy do salonu, reprezentacyjne obrazy do biura, wyciszające obrazy do sypialni, obrazy personalizujące wnętrze i nadające mu niezwykły klimat, radosne obrazy do pokoju dziecka itd.
306 zł
Obraz - Nowoczesna estetyka

Obraz - Nowoczesna estetyka

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Nowoczesna estetyka" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Nowoczesna estetyka" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje! Wśród naszych propozycji znajdują się duże obrazy do salonu, reprezentacyjne obrazy do biura, wyciszające obrazy do sypialni, obrazy personalizujące wnętrze i nadające mu niezwykły klimat, radosne obrazy do pokoju dziecka itd.
282 zł
Obraz - Nowoczesne spojrzenie

Obraz - Nowoczesne spojrzenie

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Nowoczesne spojrzenie" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje! Wśród naszych propozycji znajdują się duże obrazy do salonu, reprezentacyjne obrazy do biura, wyciszające obrazy do sypialni, obrazy personalizujące wnętrze i nadające mu niezwykły klimat, radosne obrazy do pokoju dziecka itd. Obraz może również przyozdobić ścianę w mniej oczywistych lokalizacjach, takich jak kuchnia, łazienka czy przedpokój.
306 zł
Obraz - Nowoczesne: Róż

Obraz - Nowoczesne: Róż

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Nowoczesne: Róż" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje! Wśród naszych propozycji znajdują się duże obrazy do salonu, reprezentacyjne obrazy do biura, wyciszające obrazy do sypialni, obrazy personalizujące wnętrze i nadające mu niezwykły klimat, radosne obrazy do pokoju dziecka itd. Obraz może również przyozdobić ścianę w mniej oczywistych lokalizacjach, takich jak kuchnia, łazienka czy przedpokój.
306 zł
Obraz - Nowoczesne dmuchawce szare

Obraz - Nowoczesne dmuchawce szare

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Nowoczesne dmuchawce szare" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje! Wśród naszych propozycji znajdują się duże obrazy do salonu, reprezentacyjne obrazy do biura, wyciszające obrazy do sypialni, obrazy personalizujące wnętrze i nadające mu niezwykły klimat, radosne obrazy do pokoju dziecka itd. Obraz może również przyozdobić ścianę w mniej oczywistych lokalizacjach, takich jak kuchnia, łazienka czy przedpokój.
433 zł
Obraz - Obraz z kwiatami

Obraz - Obraz z kwiatami

Produkt bezzapachowy Nasze obrazy są bezzapachowe i w 100% bezpieczne, dlatego doskonale nadają się do powieszenia w sypialni i pokoju Twojego dziecka.Ochrona UV Zastosowany druk jest odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu kolory nie blakną, nawet przy długiej ekspozycji na światło słoneczne.Bezpieczne opakowanie Przed wysyłką obraz jest zabezpieczany folią bąbelkową, a następnie pakowany do grubego kartonu.Nowoczesne obrazy z prawdziwym designerskim akcentem Nasi artyści korzystają ze swojego doświadczenia, pasji oraz wiedzy, przelewając artyzm w każde swoje dzieło, aby w Twoje ręce trafił obraz wpisujący się w kanony współczesnego designu.Nasze obrazy to prosty i niedrogi sposób na odświeżenie wnętrza i nadanie mu nowego charakteru, a szeroka gama wzorów zaspokoi każde gusta. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje!
306 zł
Obraz Nowoczesny Kwiaty RED

Obraz Nowoczesny Kwiaty RED

Obraz malowany ręcznie farbą akrylową w odcieniach czerwieni, czerni, bieli.Wymiar obrazu - 120x70cm. Składa się z 4 części i wykonany na płótnie 14 mm. Obraz ma pomalowane boki, dzięki czemu nie potrzeba ramy. Gotowe zawieszki umożliwiają natychmiastowe powieszenie.
149 zł
Kwiaty nowoczesne - Kwiaty - 40x40 cm - G95718

Kwiaty nowoczesne - Kwiaty - 40x40 cm - G95718

196 zł
Kwiaty nowoczesne - Orchidea -  64x84 cm - G16577

Kwiaty nowoczesne - Orchidea - 64x84 cm - G16577

709 zł
Kwiaty nowoczesne - Złocienie - 60x90 cm - G16651

Kwiaty nowoczesne - Złocienie - 60x90 cm - G16651

509 zł
Kwiaty nowoczesne- Motyl -  30x30 cm - G06346

Kwiaty nowoczesne- Motyl - 30x30 cm - G06346

135 zł
Kwiaty nowoczesne - Motylek - 30x30 cm - G06347

Kwiaty nowoczesne - Motylek - 30x30 cm - G06347

135 zł
Kwiaty nowoczesne - Kwiat jabłoni - 40x40 cm - G95716

Kwiaty nowoczesne - Kwiat jabłoni - 40x40 cm - G95716

196 zł

Inspiracje

4191 zdjęć dla "obrazy kuchnia nowoczesna"

Sypialnia - zdjęcie od MIKOŁAJSKAstudio Nowoczesne mieszkanie w kamienicy - Średnia niebieska sypialnia z szafą, z lustrem, z drewnianym zagłówkiem, z obrazami na ścianie, z jasną drewnianą podłogą, styl nowoczesny sypialnia -... ... My dreams - n
Studio86
Studio86
13 769
Mieszkanie Gdańsk - 48m2 - 2014 - Średni biały szary salon z kuchnią z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od Studio86 Mieszkanie Gdańsk - 48m2 - 2014 - Średni biały szary salon z kuchnią z jadalnią, z płytkami na podłodze, z dywanem, z obrazami, ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: Mieszkanie Gdańsk - 48m2 - 2014 - Średni biały szary salon z kuchnią z jadalnią, styl nowoczesny - Studio86. fit2... 1 - Super... łazienka - salon 85 idealne - salooon... salon - całość ekstra... nieee - za bardzo wyświecone
Salon z dużym obrazem - zdjęcie od Ludwinowska Studio Architektury - Średni biały salon z narożnikiem, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, z obrazami, z farbą na ścianie, z roletami, ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku, styl minimalistyczny Aranżacje wnętrz - Salon: Salon z dużym obrazem - Ludwinowska Studio Architektury. salon - szafki białe... salon - szafki białe... pokój - lampa - obraz,... salon - 4... GG - salon5 salon - obraz na zamówienie... Nowocześnie ale przytulnie - świetna podłoga, lampa, oświetlenie, dodający przytulności dywan i obraz - bardzo mi się podoba! Salon - salon... Salon - zabudowa tv... podłoga - zabudowa tv
Łazienka w Krakowie - zdjęcie od BEFORECONCEPT ŁAZIENKA W KRAKOWIE;] - kate - i... wiatrołap - super... do ewentualnego wykorzystania ( mężowi się nie podobają 😉)... styl nowoczesny - łazienka... kreatywy - lll Łazienka - fajowe... łazienka - bomba...
Kawalerka z heksagonem - Mała bez okna łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od Fabryka Nastroju Izabela Szewc Kawalerka z heksagonem - Mała bez okna łazienka z szarymi płytkami, z wc, z wc, z nablatową umywalką, z jedną umywalką, z prostokątną umywalką, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z płytkami na ścianie, z płytkami na podłodze, z ledowym oświetleniem, styl nowoczesny 30-metrowe mieszkanie pod najem krótkoterminowy. Aranżacje wnętrz - Łazienka: Kawalerka z heksagonem - Mała bez okna łazienka, styl nowoczesny - Fabryka Nastroju Izabela Szewc. łazienka - lustro rozpoczyna się nad kranem... dom - ściana beton... inspiracje - łazienka
Apartament - Wilanów - Średni biały szary salon z tarasem / balkonem - zdjęcie od MPROJEKT Architektura Wnętrz Apartament - Wilanów - Produkt na zdjęciu: Nowoczesny potrójny kwietnik 95cm złoty ze sklepu DekoracjaDomu. Średni biały szary salon z tarasem / balkonem, z sofą , z beżową sofą / narożnikiem, z jasną drewnianą podłogą, z obrazami, z farbą na ścianie, z panelami 3d, z zasłonami, z firanami, ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku general - zasłony... ... Pokój - zasłony i karnisz
Mieszkanie 85m2 Warszawa - Z punktowym oświetleniem łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od INTERIOLOGY Mieszkanie 85m2 Warszawa - Z punktowym oświetleniem łazienka z białymi płytkami, z wc, z naszafkową umywalką, z jedną umywalką, z prostokątną umywalką, ze stojącą szafką pod umywalkę, z szafką pod umywalkę z szufladami, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z farbą na ścianie, z płytkami na ścianie, z płytkami na podłodze, z kinkietem, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Łazienka: Mieszkanie 85m2 Warszawa - Z punktowym oświetleniem łazienka, styl nowoczesny - INTERIOLOGY. inspiracje - łazienka - podłoga, kolory, styl... ... Łazienka - fajne kafle podłogowe- górna łazienka fajna umywalka z boku... Łazienka Inspiracje - Łazienka Inspiracje... toaleta - Super
Nadwiślańska / mieszkanie podróżniczki - zdjęcie od NIESKROMNE PROGI NADWIŚLAŃSKA \ mieszkanie podróżniczki :) - Właścicielką jest młoda podróżniczka :) Mieszkanie o powierzchni blisko 60 m2 urządzone jest w klimacie nowoczesnym, ocierającym się o wpływy dizajnu skandynawskiego, ale bardzo ciepłym i przytulnym. Zmieniliśmy nieco jego układ: w toalecie zrobiliśmy dużą garderobę (w mieszkaniu były dwie łazienki), wyburzyliśmy jeden pokój - dzięki temu salon powiększył się :) Mimo braku podziału ścianami naturalnie tworzą się w nim oddzielne strefy: odpoczynkowa - sofa ze stolikiem kawowym, kącik do czytania, jadalnia i otwarta kuchnia z blatem barowym. Przedpokój - Kolor ścian... przedpokój - kolor ściany... aaaaa - hol domek - Korytarz... drzwi - j... kuchnia - przejście miedzy płytkami
MIESZKANIE W ŁOMIANKACH - Mały salon z kuchnią z jadalnią z tarasem / balkonem, styl nowoczesny - zdjęcie od MKdesigner MIESZKANIE W ŁOMIANKACH - Mały salon z kuchnią z jadalnią z tarasem / balkonem, z sofą , z szarą sofą / narożnikiem, z jasną drewnianą podłogą, z obrazami, z cegłą na ścianie, z zasłonami, z firanami, z żaluzjami, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny Wiosna, wiosna ....wiosna ach to Ty! Aranżacje wnętrz - Salon: MIESZKANIE W ŁOMIANKACH - Mały salon z kuchnią z jadalnią z tarasem / balkonem, styl nowoczesny - MKdesigner. Salon + kuchnia - układ kuchni? salon - "brudna" cegła... mieszkanie - blat rozdzielajacy salon od kuchni, półeczki na przyprawy... Dom - Kostka salon - sztukaterie... Kuchnia - lampy w jadalni i kolor drewna w kuchni! :)... salon + kuchnia - lampy w kuchni... hav - dominika
JASNE MIESZKANIE - Duży beżowy salon, styl nowoczesny - zdjęcie od PEKA STUDIO JASNE MIESZKANIE - Duży beżowy salon z sofą , z szarą sofą / narożnikiem, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z farbą na ścianie, z fototapetą, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: JASNE MIESZKANIE - Duży beżowy salon, styl nowoczesny - PEKA STUDIO. n... salon - kolr scian... Salon - stolik kawowy Kolor kanap i poduszek... moje ulubione - dfg... dom - kolor salon
PRZESTRONNA ŁAZIENKA - Duża bez okna z dwoma umywalkami z punktowym oświetleniem łazienka, styl now ... - zdjęcie od TAKE [DESIGN] PRZESTRONNA ŁAZIENKA - Duża bez okna z dwoma umywalkami z punktowym oświetleniem łazienka z beżowymi płytkami, z wc, z nablatową umywalką, z owalną umywalką, z wiszącą szafką pod umywalkę, z szafką pod umywalkę z szufladami, z wiszącą muszlą wc, z farbą na ścianie, z lustrem na ścianie, z płytkami na ścianie, z płytkami na podłodze, z kinkietem, styl nowoczesny mieszkanie - kolory... łazienka - obraz... Łazienka - wydzielona strefa przy lustrze
Apartament Kraków - zdjęcie od Ciochoń-Studio Apartament Kraków - Średnia otwarta biała z zabudowaną lodówką kuchnia w kształcie litery l z wyspą lub półwyspem, z białymi frontami, z frontami na wysoki połysk, z laminowanym blatem, z farba na ścianie nad blatem kuchennym, z płytkami na podłodze, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Apartament Kraków - Ciochoń-Studio. mój - fototapeta... kuchnia 1 - superancko... kuchnia - oświetlenie do bloku... kuchnia - oświetlenie kuchnia/podwójne szafki... inspiracje - stół,żyrandol
Dom jednorodzinny / Tarnowskie Góry - Średnia beżowa jadalnia w salonie - zdjęcie od A2 STUDIO pracownia architektury Dom jednorodzinny / Tarnowskie Góry - Produkt na zdjęciu: Lampa wisząca nowoczesna z abażurem CLARA I chrom/biały śr. 45cm ze sklepu kolorowypokoik.pl. Średnia beżowa jadalnia w salonie, z prostokątnym stołem, z drewnianym stołem, z jasną drewnianą podłogą, z obrazami Pomysły na dom - jadalnia 1... Minimalizm ze skandynawską nutą - szarość z jasnym drewnem, czarne lampy na suficie, duże ciemne okna to nowoczesne przejrzyste wnętrze... Homciu - Zaslony Scianka TV - A2STUDIO... Inspiracje - otwarta przestrzen w fajnych stonowanych barwach... dom - salon
Szyk w barwach ziemi - konkurs - zdjęcie od WERDHOME Szyk w barwach ziemi - Średni biały hol / przedpokój z lustrem, ze schodami, z fotografiami, z płytkami na podłodze, styl nowoczesny salon - lampa... Przedpokój - Schody... Dom nad Serafą - balustrada podłogi - szare płytko na podłodze, ew. beton... Salon - schody... Salon - schody
niebieski-salon - zdjęcie od MIKOŁAJSKAstudio Mieszkanie przy ul. Marii Dąbrowskiej - Mały biały czarny szary salon z jadalnią z tarasem / balkonem z bibiloteczką, z sofą , z regałem / witryną, z szarą sofą / narożnikiem, z jasną drewnianą podłogą, z obrazami, z farbą na ścianie, z żaluzjami, z roletami, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny IERWSZY - 6... Mały salon - kaloryfer odbudowany półkami na książki... Pokoje - pokoj
Apartamentowiec w górach, w Szklarskiej Porębie - Średnia otwarta z salonem z kamiennym blatem szara ... - zdjęcie od Add Design Apartamentowiec w górach, w Szklarskiej Porębie - Projekt wnętrza apartamentowca w górach, w Szklarskiej Porębie.Na wizualizacjach główny hol z korytarzem, dwupiętrowy apartament i apartament w nowoczesnym stylu. Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Apartamentowiec w górach, w Szklarskiej Porębie - Średnia otwarta z salonem z kamiennym blatem szara ... - Add Design. kuchnia - drewno na dolnych szafkach... Inspiracje - 😊... Kolory..salon,kuchnia - ciepłe wnętrze,ładny kolor sofy,stół,krzesła kuchnia - beże... nasze mieszkanie - cieply drewniany styl... kuchnia - 2 kolory kuchnia - . kuchnia - kuchnia z salonem... inspire - To samo co powyżej... kuchnia - Ok
salon z kuchnią - zdjęcie od Pragmatic Design Gandhi Wawa - Marta Białkowska,... wazon Kartell oraz A tab, poduszki Home&You Mieszkanie w nowoczesnym stylu- inwestor zdecydował się na nowy podział pomieszczeń co znacząco wpłynęło na ergonomię 65 metrowego mieszkania Aranżacje wnętrz - Salon: salon z kuchnią - Pragmatic Design. ładne - stolik... Mieszkanie pomysly - kolorowy obraz pasuje do reszty... mój - ok
Z myślą o rodzinie - Średnia biała sypialnia, styl nowoczesny - zdjęcie od Pracownia Architektoniczna Małgorzaty Górskiej-Niwińskiej Z myślą o rodzinie - Średnia biała sypialnia z szafą, z tapicerowanym zagłówkiem, z fotografiami, z obrazami na ścianie, z jasną drewnianą podłogą, z zasłonami, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Z myślą o rodzinie - Średnia biała sypialnia, styl nowoczesny - Pracownia Architektoniczna Małgorzaty Górskiej-Niwińskiej. :) - :-)... Sypialnia - Półka, zagłówek, lampki... inspiracje - półki sypialnia 1
biel&elegancja - Średnia łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od MONOstudio biel&elegancja - Średnia łazienka z wanną, z wc, styl nowoczesny Jasny i przestronny parterowy dom pod Warszawą Aranżacje wnętrz - Łazienka: biel&elegancja - Średnia łazienka, styl nowoczesny - MONOstudio. obrazy - Sauna... Łazienka - Przyjemny pomysł z takim siedziskiem... kuchnia - schodki deska przed wanna ewa - Szafka pod oknem... łazienka - fajna... łazienka - Siedzisko lazienka - przy wejściu w łazience lakeczka... Łazienka - Drewno... pokoje - świetne
Obraz od Decorami.pl - zdjęcie od Decorami - Homebook - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Obraz od Decorami.pl - Decorami. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Obraz od Decorami.pl - zdjęcie od Decorami - Homebook - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Obraz od Decorami.pl - Decorami. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowoczesny obraz na płótnie - zdjęcie od VAKU-DSGN - Homebook - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Nowoczesny obraz na płótnie - VAKU-DSGN. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Projekt wnętrz - dom jednorodzinny okolice Poznania - Średni szary salon z kuchnią z jadalnią z tara ... - zdjęcie od art-park sp. z o.o. - Średni szary salon z kuchnią z jadalnią z tarasem / balkonem, z narożnikiem, z szarą sofą / narożnikiem, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, z obrazami, z farbą na ścianie, z zasłonami, z firanami, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: Projekt wnętrz - dom jednorodzinny okolice Poznania - Średni szary salon z kuchnią z jadalnią z tara ... - art-park sp. z o.o.. SALON - okap bialy... salon - Sposób schowania firan ok... jolly - sufit salon - oświetlenie... Salon - zajebioza... Salon - dywan i sofa startowa -... ... Myki - styl i kolory KIELCE MIESZKANIE Z UKOCHANĄ - ogólnie ladnie... mój salon - podoba się... Salon - Krzesła
Obraz olejny w nowoczesnej minimalistycznej kuchni. - zdjęcie od Galeria sztuki Art Office - Homebook - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Obraz olejny w nowoczesnej minimalistycznej kuchni. - Galeria sztuki Art Office. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
więcej inspiracji »

Artykuły

132 artykuły dla "obrazy kuchnia nowoczesna"

Jak dobrać sofę do małego wnętrza? Poradnik

Jak dobrać sofę do małego wnętrza? Poradnik

Wystarczy subtelna, ciemna zieleń tapicerki zestawiona z drewnianą podłogą i ciekawą tapetą na ścianie czy kompozycją złożoną z barwnych obrazów. Jeżeli dysponujemy kuchnią otwartą na salon – spora sofa może stać się swoistą granicą pomiędzy strefą kuchenną, a wypoczynkową. - szara sofa na tarasie... czerwona sofa w salonie... różowa sofa w salonie
Kuchnia w letnim charakterze!

Kuchnia w letnim charakterze!

Kuchnia w letnim charakterze! Jak przenieść odrobinę lata do kuchni? Nowoczesne i minimalistyczne formy zespolone z naturalną mozaiką miniogródka, pomogą stworzyć projekt nie tyle praktyczny, co stylowy! Latem – zwłaszcza podczas urlopów spędzonych w domu – ma to zupełnie inny obraz. Letnia biesiada w kuchni? - domowy zielnik w kuchni... nowoczesna kuchnia z wyspą halupczok... nowoczesna kuchnia z drewnianym blatem i białymi frontami
Panele ścienne do kuchni – wzory, które sprawdzą się w Twoim wnętrzu

Panele ścienne do kuchni – wzory, które sprawdzą się w Twoim wnętrzu

Panele ścienne do kuchni – wzory, które sprawdzą się w Twoim wnętrzu... [Panele ścienne](/produkty/panele-scienne/opcje-rodzaj-sciany-dekoracyjne) do kuchni to ciekawa **alternatywa dla tradycyjnych płytek** **Jakie panele ozdobne w kuchni sprawdzą się najlepiej**? Panele ścienne do kuchni – szklane inspiracje... Planujesz zamontować panele ścienne do kuchni? Jeśli chcesz, by to panele były najmocniejszym akcentem w Twojej kuchni, postaw na szkło z nadrukowanym dowolnym wzorem, obrazem lub zdjęciem. Betonowe lub imitujące betonowe wykończenie sprawia, że pomieszczenie staje się bardziej **nowoczesne i ascetyczne**. - JUST studio projektowe... panele na ścianę w kuchni... Fot
Jak dopasować grzejnik do stylu wnętrza? Praktyczny przewodnik

Jak dopasować grzejnik do stylu wnętrza? Praktyczny przewodnik

Ta prywatna przestrzeń może stać się wysoce nowoczesna – okraszona zdobyczami technologii – lub bliska klasycznym trendom, by móc otoczyć się akcentami przeszłości. Co wybrać do nowoczesnej, minimalistycznej lub klasycznej aranżacji? Grzejnik w nowoczesnym wnętrzu: forma czy funkcja? Styl ten kojarzony jest z surowością nowoczesnych koncepcji i funkcjonalizmem. Ciekawym akcentem w kuchni będą modele INDIVI NEW pozwalające zapisać uciekające myśli lub wiadomość dla ukochanego, a w pozostałych pokojach wyrazem kreatywności staną się warianty pełne artyzmu, czyli takie których zadrukowany ekran przedstawia wybrany obraz lub zdjęcie. - Ciekawym akcentem w kuchni będą modele INDIVI NEW pozwalające zapisać uciekające myśli lub wiadomość dla ukochanego, a w pozostałych pokojach wyrazem kreatywności staną się warianty pełne artyzmu, czyli takie których zadrukowany ekran przedstawia wybrany obraz lub zdjęcie.
Eklektyzm - czyli jak łączyć różne style we wnętrzach?

Eklektyzm - czyli jak łączyć różne style we wnętrzach?

Otóż zdarza się, że **nowoczesna aranżacja bez intrygującego kontrapunktu, który pamiętają ubiegłe epoki, jest zbyt sztampowa i miałka**. **Czym przełamać nowoczesną konwencję? **Zobacz również**: [Eklektyczna kuchnia na 6 sposobów – przegląd inspiracji](https://www.homebook.pl/artykuly/4533/eklektyczna-kuchnia-na-6-sposobow-przeglad-inspiracji)... Czy eklektyzm musi oznaczać przepych? Wystarczy prosta, nowoczesna [sofa](https://www.homebook.pl/produkty/sofy-i-kanapy) przełamana tapicerowanymi krzesłami w stylu vintage, oryginalnym dywanem imitującym skórę i stolikiem z plastra drewna. Obrazy to magiczne [dodatki do mieszkania](https://www.homebook.pl/artykuly/6688/dodatki-do-mieszkania-jak-dobrac-dodatki-do-mieszkania-w-3-roznych-stylach), które w okamgnieniu potrafią **odmienić oblicze całej aranżacji**. -
Dekoracje kuchenne na ścianę – 12 pomysłów na pustą ścianę w kuchni

Dekoracje kuchenne na ścianę – 12 pomysłów na pustą ścianę w kuchni

Dekoracje do kuchni to istotne elementy wykończenia pomieszczenia, o których nie powinniśmy zapominać. Pusta ściana w kuchni – czy to urządzonej w stylu nowoczesnym, czy skandynawskim – nie będzie się ładnie prezentować, a w niektórych aranżacjach może nawet zaburzać harmonię pomieszczenia. Wystarczy zaledwie parę ozdób, aby wnętrze kuchni nabrało zupełnie innego charakteru. Pomysłów na ozdobienie kuchennej ściany jest mnóstwo i nie wymagają one dużego budżetu. Co powiesić na ścianie w kuchni, a ...
Nowoczesna kuchnia na 5 sposobów - wybierz styl dla siebie!

Nowoczesna kuchnia na 5 sposobów - wybierz styl dla siebie!

Współczesne trendy aranżacyjne stawiają przed nami wiele wyzwań. Planując wystrój domu lub zmianę sposobu urządzenia mieszkania, mamy do wyboru tyle możliwości, że często trudno nam wybrać spośród nich tę najbardziej optymalną. Szczególnie aranżacja kuchni, najważniejszego pomieszczenia w każdym domu, może przyprawić o niemały zawrót głowy. Projektując to wnętrze, trzeba przecież uwzględnić nie tylko nasz gust i preferencje estetyczne, ale i funkcjonalność przestrzeni, która ma jak najlepiej słu ...
Jak ożywić wnętrze za pomocą koloru? Poznaj 5 modnych barw

Jak ożywić wnętrze za pomocą koloru? Poznaj 5 modnych barw

Uwielbiamy prostotę we wnętrzach. Minimalistyczne, jasne przestrzenie napełniają nas spokojem i poczuciem harmonii. Często podczas urządzania wymarzonego mieszkania stawiamy na uniwersalną bazę w bielach lub szarościach, którą ożywiamy mocnymi akcentami. Gustowne abażury, obrazy, dekoracyjne poduszki, zasłony, krzesła czy inne, barwne elementy mają sprawiać, by wnętrze nabrało interesującego charakteru. Mawia się, że "każdy szczegół ma znaczenie". Nie sposób nie zgodzić się z takim twi ...
Gotowanie nigdy nie było prostsze. Poznaj piekarnik do zadań specjalnych!

Gotowanie nigdy nie było prostsze. Poznaj piekarnik do zadań specjalnych!

Innowacyjne koncepcje obsługi, elegancki design i przydatne funkcje: piekarniki marki Siemens otwierają nowe horyzonty w Twojej kuchni.**... ... Dzięki urządzeniom marki Siemens możesz poczuć postęp, jakiego dokonano w dziedzinie piekarników, za pomocą wszystkich pięciu zmysłów Gładkie linie, wyszukane materiały i solidne wykonanie sprawiły, że design marki Siemens to rozpoznawalny znak jakości i gwarancja, dzięki której możesz cieszyć się z zalet tych wyjątkowych, nowoczesnych produktów przez wiele lat. Starannie wykończone kontury i konstrukcje, eleganckie materiały, wyszukane oświetlenie i zaawansowane elementy obsługi nadadzą Twojej kuchni spójny, harmonijny wygląd. Piekarnik iQ700 marki Siemens... ----... Piekarnik z funkcją mikrofali Siemens iQ700 został wyposażony w interaktywny, kolorowy **wyświetlacz TFT Touchdisplay**, gwarantujący obrazy o najwyższej jakości i pełną czytelność wyświetlanego tekstu pod każdym kątem. -
Telewizory Loewe - kiedy funkcjonalność idzie w parze ze świetnym designem

Telewizory Loewe - kiedy funkcjonalność idzie w parze ze świetnym designem

Telewizor musi mieć nie tylko doskonały obraz i dźwięk. Telewizor Loewe Connect – łączy technologiczne nowinki i świetny design... ----... Dla projektantów Loewe perfekcyjny obraz i dźwięk to prawdziwy punkt honoru Specjalnie opracowany algorytm Loewe 4K Ultra HD przeskalowuje obraz z rozdzielczości Full HD 1920x1080 do 3840x2160, gwarantując rozszerzone detale i wyrazistość. Kiedy telewizor jest wyłączony, przypomina dzieło sztuki nowoczesnej. Obraz ma czarować autentycznością, dźwięk powodować drżenie, a design trafiać w najbardziej wymagające gusta. - kryształowy żyrandol w białym salonie z czarnymi akcentami... salon w odcieniach szarości... betonowa ściana w salonie
Czy wiesz jak wygląda prawdziwa technologia? Poznaj pionierów w dziedzinie dźwięku i obrazu!

Czy wiesz jak wygląda prawdziwa technologia? Poznaj pionierów w dziedzinie dźwięku i obrazu!

Poznaj pionierów w dziedzinie dźwięku i obrazu! W salonie glamour, kuchni w stylu prowansalskim, czy skandynawskiej sypialni odnajdą się wręcz znakomicie. Pod cienkim ekranem telewizora Loewe, który znakomicie odnajdzie się w każdym stylu aranżacyjnym, znajdują się niezwykłe możliwości, znakomity dźwięk i doskonały obraz. A to tylko część z możliwości ultra-nowoczesnych telewizorów Loewe. Dolby Vision łączy obraz HDR (High Dynamic Range) i szeroką gamę barw, czego efektem są ekscytujące obrazy, lepszy kontrast i kolory nigdy wcześniej nie widziane na telewizorze. - szczegóły telewizora loewe... przycisk w telewizorze loewe... stojak loewe
Sala kinowa we własnym domu? Zobacz, czego potrzebujesz do zorganizowania seansu filmowego

Sala kinowa we własnym domu? Zobacz, czego potrzebujesz do zorganizowania seansu filmowego

Wtedy mamy pewność, że obraz będzie tak samo widziany z każdej strony. Nowoczesnej klasy telewizor Samsung z zakrzywionym ekranem gwarantuje obraz realny jak rzeczywistość, a starannie zaprojektowana krzywizna ekranu zapewnia idealną głębię i pozwala całkowicie skupić się na akcji. Możemy umieścić dwa głośniki osobno - jeden w kuchni a drugi w salonie, dzięki temu podczas przemieszczania się będziemy słyszeć taki sam dźwięk w każdym z pomieszczeń. W salonie, który jest zarazem centrum rozrywki, nie może zabraknąć nie tylko nowoczesnego TV, ale także soundbara. Połączenie tych dwóch urządzeń sprawi, że poczujemy wciągającą głębię obrazu, która będzie piękna z każdej strony. -
Jak możesz dekorować za pomocą drewna? Zobacz inspiracje Stegu

Jak możesz dekorować za pomocą drewna? Zobacz inspiracje Stegu

Znakomicie odnajdzie się w towarzystwie nowoczesnych mebli czy klasycznej bieli. Świetnym pomysłem jest zamknięta kompozycja przypominająca w swoim zamyśle obraz. Może wyrażać filozofię projektanta, który ceni autentyczność i niewymuszoną estetykę, potrafi połączyć nowoczesne rozwiązania z surowym pięknem drewna i wprowadzić w ten sposób do wnętrza ciepły nastrój charakterystyczny dla naturalnych dekoracji. - salon w stylu skandynawskim z kominkiem i dużymi oknami... salon eklektyczny z oryginalną ścianą... dekory ścienne w kuchni
5 TOP-owych projektów miesiąca maja

5 TOP-owych projektów miesiąca maja

**... I miejsce w **TOP Projekt** miesiąca maja:... - Otwarta kuchnia... Białe meble w kuchni... Tapeta w geometryczne wzory
Jak uzyskać efekt betonu w małym mieszkaniu?

Jak uzyskać efekt betonu w małym mieszkaniu?

Dzięki temu ściana będzie posiadała piękne wykończenie i wpasuje się nie tylko w modernistyczne, ale i w eklektyczne stylizacje, w których nowoczesny design łączy się z eleganckimi formami. Industrialnie wykończone ściany będą bazą dla eklektycznie i artystycznie zaaranżowanego wnętrza – możesz je dodatkowo ubarwić przy użyciu obrazów z abstrakcją. W pomieszczeniu proponujemy wykorzystać nowoczesne meble tapicerowane, drewniane detale i stylowe dodatki o geometrycznym, wyrazistym kształcie. Najlepszym rozwiązaniem w małym lokum będzie zastosowanie masy jedynie na jednej, wybranej powierzchni – to także wzmocni efekt betonu, a w przestrzeni łączącej salon z kuchnią, pozwoli wyeksponować wybraną strefę i konkretne elementy stylizacji. Jeśli decydujemy się na loftową stylistykę, możemy wykończyć dekoracyjną masą także ścianę w kuchni i łazience. - betonowa ściana telewizyjna... półwyspa w kuchni z betonową ścianą
Jakie meble wybrałyby do swojego mieszkania polskie miłośniczki wnętrz

Jakie meble wybrałyby do swojego mieszkania polskie miłośniczki wnętrz

Mój mąż bombardowany był coraz to lepszymi pomysłami i do dziś wspomina, że dział "kuchnia" na tej platformie zna od podszewki. Bądźmy nowocześni! - Skalowanie przedmiotów i przekręcanie ich dowolnie dawało realistyczny obraz.
Płytki wielkoformatowe -  uniwersalne piękno w oryginalnej formie

Płytki wielkoformatowe - uniwersalne piękno w oryginalnej formie

Płytki wielkoformatowe - uniwersalne piękno w oryginalnej formie... **Kaplica Sykstyńska, rzeźby Michała Anioła, ogromne obrazy Jana Matejki – to tylko kilka przykładów pokazujących, że klasyczne, zapierające dech w piersiach piękno wiąże się z monumentalnością Ciepłe wnętrze kuchni... --... Czy płytki o wielkim formacie na ścianach czy podłodze mają jedynie upiększać wnętrze mieszkania? Płyty MONOLITH od Tubądzina stanowią nie tylko estetyczne, lecz przede wszystkim bardzo funkcjonalne rozwiązanie aranżacyjne do kuchni. Po drugie płyty zostały wykonane z materiałów o dużej odporności na ścieralność, dzięki czemu nie stracą szybko swojego efektownego wyglądu nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu – a przecież ściany i podłoga w kuchni, jak w mało którym pomieszczeniu w domu, są narażone na wiele uszkodzeń. W kuchni świetnie sprawdzi się kolekcja Epoxy utrzymana w stonowanej kolorystyce Grey Beige & Brown – wytrzymałość oraz uniwersalny, nowoczesny wygląd płyt czynią z nich idealny materiał na… blat kuchenny, który będzie równie wytrzymały jak blat z betonu, ale znacznie od niego lżejszy.Innym rozwiązaniem aranżacyjnym do kuchni są także płyty MONOLITH z kolekcji Onis. -
Fronty w kuchni: matowe czy w połysku?

Fronty w kuchni: matowe czy w połysku?

Fronty w kuchni: matowe czy w połysku? Odpowiednia decyzja wpływa nie tylko na estetyczny obraz kulinarnej przestrzeni, lecz także może ograniczać konieczność sprzątania czy służyć do optycznego powiększenia lokum. O czym pamiętać, wybierając fronty do kuchni? Kuchnia z frontami w macie – czy warto? Najczęściej sięgamy po niego w białej odsłonie, aby wnętrze było zarazem proste, jak i nowoczesne. - czarny blat, kremowa podłoga kuchnia HALUPCZOK... czarne meble kuchenne HALUPCZOK, czarna lampa, białe płytki... szara podłoga, białe meble HALUPCZOK, nowoczesna kuchnia
Jak dopasować włączniki do stylu wnętrza? Poradnik

Jak dopasować włączniki do stylu wnętrza? Poradnik

Inne zasady urządzania dotyczą obiektów nowoczesnych, gdzie królują minimalizm i surowy klimat, a jeszcze inne reguły panują w pokoju małej księżniczki uwielbiającej bajkowe historie. Jaki włącznik będzie pasował do nowoczesnego pomieszczenia? --... W nowoczesnym wnętrzu liczą się minimalizm oraz nietuzinkowość Takie nowoczesne włączniki ciekawie prezentują się także na tle ściany wykonanej z cegły, betonu, jak również tych pomalowanych na neutralne odcienie np. bieli lub szarości. Wyjątkowo eleganckie ramki z czarnego szkła mogą gościć nie tylko w nowoczesnym lokum, lecz także ozdabiać przestrzeń, w której królują wyraziste akcenty. - szary włącznik Hager Polo... granatowa ściana, czarna lampa podłogowa, metalowa drabina, włącznik Hager Polo... granatowa ściana, łącznik Hager Polo
Jak wygląda mieszkanie współczesnego człowieka? Styl wielkiego miasta w Twoim domu!

Jak wygląda mieszkanie współczesnego człowieka? Styl wielkiego miasta w Twoim domu!

Metropolis, czyli przewodnik po współczesnych trendach... --... **Funkcjonalność oraz ponadczasowość** to cechy salonów, kuchni i sypialni Metropolis, zaprojektowanych przez Maję Palczewską Poczuj klimat miasta w... swojej kuchni! --... Kuchnia, czyli **serce domu** W takim wnętrzu często spotykamy **drewno**, ponieważ jest gwarancją ciepła i daje poczucie naturalności, a w zestawieniu z paletą neutralnych szarości może stworzyć **estetyczną przestrzeń o nowoczesnym charakterze**. Telewizor zastępują zachwycające **obrazy**, a wygodna sofa sprzyja spędzaniu czasu **razem** – leniuchując, pracując z laptopem na kolanach, plotkując z przyjaciółmi czy rozmawiając z mężem, który w kuchni boryka się z sosem do makaronu. -
Mozaikowe cuda na ścianie - zobacz sposoby na efektowną dekorację ściany

Mozaikowe cuda na ścianie - zobacz sposoby na efektowną dekorację ściany

Nie tylko łazienek czy kuchni. Bez obrazu w tle byłaby pozbawiona wyrazu. Tego typu mozaikowe obrazy projektuje się komputerowo. Wysmakowana kuchnia... --... W tym przypadku dzieło sztuki wykonano z polerowanego kamienia, połyskującego w świetle Dekoracja jest tak subtelna, że sprawdzi się w niejednym stylu – zarówno w aranżacjach rodem z dawnych lat, jak i nowoczesnych. - Współczesne art déco... --... Właśnie tym stylem była inspirowana ta nowoczesna wersja mozaiki marmurowe ściany w łazience... marmurowe ściany w łazience... kwiaty z mozaiki na ścianie w łazience
Tynki strukturalne we wnętrzach. Nie tylko do loftów

Tynki strukturalne we wnętrzach. Nie tylko do loftów

Jeśli myślisz, że przetarcia i niesymetryczne esy-floresy są przeznaczone wyłącznie do nowoczesnych miejsc, przypomnij sobie historyczne scenografie wprost z desek teatrów. Skorzystaj także z tynku, gdy chcesz wyeksponować w domu konkretną rzecz, np. ważny dla ciebie obraz, ścianę kominkową, strefę TV, miejsce wokół wanny albo wezgłowie. Warto stosować go także w miejscach szczególnie narażonych na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć, jak chociażby w przedpokoju, ale też kuchni czy łazience, a nawet piwnicach, urządzając tym samym klimatyczne miejsce do przechowywania. - betonowa ściana w salonie w stylu nowoczesnym... betonowa ściana w nowoczesnej łazience... betonowa ściana w sypialni
Urządzamy kuchnię marzeń! Poznaj luksusowe rozwiązania, które odmienią Twoje wnętrze

Urządzamy kuchnię marzeń! Poznaj luksusowe rozwiązania, które odmienią Twoje wnętrze

Urządzamy kuchnię marzeń! Gdyby podążać ścieżką marzeń i zgodnie z jej torem kształtować obraz **idealnej, ekskluzywnej kuchni**, to jaka by ona była? To szlachetny kamień, który w wielkim stylu powraca do kuchni urządzonych pod dyktando nowoczesnych kierunków. Do kuchni marzeń inspirowanej luksusem warto przemycić nieco pięknych akcentów kojarzonych z przytulnością oraz ciepłem, by tak jak w projekcie kuchni [Lucca Vetro](http://meble-halupczok.pl/kuchnia/prestige-line/lucca-vetro) osiągnąć harmonijną całość. W tym przypadku brąz orzecha amerykańskiego oraz gładkie, białe fronty tworzą nowoczesną i spójną kompozycję, której lekkości dodają szklana podpora blatu oraz funkcjonalna otwarta strefa do przechowywania produktów znajdująca się nad zlewozmywakiem. - jasna kuchnia, tradycyjna kuchnia... jasna kuchnia, biała kuchnia, białe meble do kuchni... czarna kuchnia, czarne meble w kuchni
Modna kuchnia: poznaj aktualne trendy i praktyczne rozwiązania

Modna kuchnia: poznaj aktualne trendy i praktyczne rozwiązania

Czy kuchnia marzeń może być modna? Pierwsze nie wyklucza drugiego. Jednak najważniejsza w urządzaniu kuchni powinna być świadomość, że jest ona własna i ma być skrojona na miarę. Praktyczne i estetyczne rozwiązania są ponadczasowe, ale oczywiście mogą być ujęte w ramy zgodne z trendami, inspirowane aktualną wnętrzarską modą. Oglądając najnowsze propozycje aranżacji kuchennych, można się przekonać, że „kuchni w kuchni” jest coraz mniej. To trend, który zauważa i docenia wiele osób. Urządzenie nie ...
więcej artykułów »

Specjaliści

5 profili specjalistów dla "obrazy kuchnia nowoczesna"

tapetyswiata.pl

tapetyswiata.pl

Sklep „Tapety świata” oferuje swoim Klientom doskonały asortyment: tapety ścienne, fototapety i obrazy. W ofercie znajdują się również akcesoria przydatne w pracach związanych z tapetowaniem. Towary sprowadzane są od zagranicznych producentów, z firm ...
RAD-POL

RAD-POL

Rad-Pol łączy sztukę włoskich mistrzów stylowego wzornictwa meblowego z solidnym polskim wykonaniem. Rad-Pol to jeden z największych w kraju producentów oraz dystrybutorów ekskluzywnych mebli. Nasza oferta obejmuje tysiące wzorów mebli stylowych, ...
Machowicz design

Machowicz design

Projekty aranżacji wnętrz - mieszkań, apartamentów, domów rodzinnych i obiektów użyteczności publicznej typu biura, salony, kawiarnie. Ekipa wykonawcza. Indywidualne wzornictwo mebli i sztuka użytkowa dla dopełnienia wystroju wnętrza. Zapraszam nowoc ...
glassing_pl

glassing_pl

Glassing to marka dekoracyjnych paneli szklanych wykonanych w technologii druku bezpośredniego na szkle i laminacji szkła. W naszej ofercie znajdą Państwo: - panele szklane/dekoracje do kuchni - panele szklane/dekoracje łazienkowe - wypełnienia ...
ludesign-gallery

ludesign-gallery

Miło mi powitać Państwa w świecie barw i pomysłów, których efekt przenoszę na ,,papier'' tworząc obrazy na płótnie, nowoczesną grafikę i pejzaże. Pragnę podzielić się z Państwem moją pasją jaką jest malowanie autorskich wzorów, które drukuję, tworzą ...
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności