odkurzacz i mop parowy - pomysły, inspiracje z homebook

Myjka Ciśnieniowa Oczyszczacz Odkurzacz Mop Parowy
Myjka Ciśnieniowa Oczyszczacz Odkurzacz Mop Parowy
 Unikatowy odkurzacz pionowy Concept VP4210 z mopem i jednostką ręcznąułatwia sprzątanie twardych podłóg i dywanów. Parametry techniczne: odkurzacz, odkurzacz ręczny i mop w 1 Pokaż więcej
Przedni czujnik antyuderzeniowy Bardzo cicha praca Dwie boczne szczoteczki obrotowe do doskonałego sprzątania w kątach Funkcja "mop" wykorzystująca specjalną antystatyczną miotełkę do Pokaż więcej
important; } Robot sprzatający HOBOT Legee 688 4w1 mop odkurzaczHOBOT Legee 688 to zaawansowany technologicznie robot myjący do podłóg, który samodzielnie odkurza oraz czyści na mokro Pokaż więcej
Mop Parowy Myjka Clatronic Dr 3539 Mocny 1500W
Przemysłowy Odkurzacz Piorący Dywanów Tapicerki
Profesjonalny odkurzacz do zbierania wody i suchych zanieczyszczeń   Odkurzacz do zbierania wody i pracy na sucho. Prosta budowa odkurzacza gwarantuj Pokaż więcej
Profesjonalny odkurzacz do pracy na sucho i mokro Wydajny odkurzacz do pracy na sucho i mokro. Mocny odkurzacz przemysłowy Mediclean to producent pro Pokaż więcej
Bezprzewodowy Odkurzacz Pionowy Cyklonowy Hepa
Odkurzacz Akumulatorowy Samochodowy Sucho Mokro
Odkurzacz Bezprzewodowy Samochodowy Ręczny 12V230V

Wyszukiwania podobne do "odkurzacz i mop parowy".

Inspiracje 20 zdjęć dla "odkurzacz i mop parowy"

Biel i drewno w kuchni - zdjęcie od Home Effect Granat nie tylko na obrazie - Duża szafa w przedpokoju pomieści nie tylko ubrania ale także niezbędne elementy takie jak deska do prasowania, żelazko, odkurzacz, mop.
ŁAZIENKA W BLOKU Z WIELKIEJ PŁYTY PŁOCK - Biała łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od abostudio ŁAZIENKA W BLOKU Z WIELKIEJ PŁYTY PŁOCK - Wysoka szafa to pojemny schowek na mop, wiadro, odkurzacz.
ŁAZIENKA W BLOKU Z WIELKIEJ PŁYTY PŁOCK - Mała biała beżowa łazienka w bloku bez okna, styl nowoczesny - zdjęcie od abostudio ŁAZIENKA W BLOKU Z WIELKIEJ PŁYTY PŁOCK - Wysoka szafa to pojemny schowek na mop, wiadro, odkurzacz.
ŁAZIENKA W BLOKU Z WIELKIEJ PŁYTY PŁOCK - Mała biała łazienka w bloku bez okna, styl nowoczesny - zdjęcie od abostudio ŁAZIENKA W BLOKU Z WIELKIEJ PŁYTY PŁOCK - Wysoka szafa to pojemny schowek na mop, wiadro, odkurzacz.
ŁAZIENKA W BLOKU Z WIELKIEJ PŁYTY PŁOCK - Średnia biała łazienka w bloku bez okna, styl nowoczesny - zdjęcie od abostudio ŁAZIENKA W BLOKU Z WIELKIEJ PŁYTY PŁOCK - Wysoka szafa to pojemny schowek na mop, wiadro, odkurzacz.
ŁAZIENKA W BLOKU Z WIELKIEJ PŁYTY PŁOCK - Mała biała łazienka w bloku bez okna, styl nowoczesny - zdjęcie od abostudio ŁAZIENKA W BLOKU Z WIELKIEJ PŁYTY PŁOCK - Wysoka szafa to pojemny schowek na mop, wiadro, odkurzacz.
sypialnia 1 z granatowymi akcentami - zdjęcie od Home Effect Granat nie tylko na obrazie - Duża szafa w przedpokoju pomieści nie tylko ubrania ale także niezbędne elementy takie jak deska do prasowania, żelazko, odkurzacz, mop.
ŁAZIENKA S we Wrocławiu - Łazienka, styl minimalistyczny - zdjęcie od NA NO WO ARCHITEKCI ŁAZIENKA S we Wrocławiu - Ukryta pralka i przestrzeń magazynowa na sprzęty gospodarstwa domowego jak odkurzacz, mop, środki czystości...
ŁAZIENKA S we Wrocławiu - Łazienka, styl minimalistyczny - zdjęcie od NA NO WO ARCHITEKCI ŁAZIENKA S we Wrocławiu - Ukryta pralka i przestrzeń magazynowa na sprzęty gospodarstwa domowego jak odkurzacz, mop, środki czystości... Poniżej przestrzeń na odkurzacz, mop i kosz na brudną bieliznę.
ŁAZIENKA W BLOKU Z WIELKIEJ PŁYTY PŁOCK - Łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od abostudio ŁAZIENKA W BLOKU Z WIELKIEJ PŁYTY PŁOCK - Wysoka szafa to pojemny schowek na mop, wiadro, odkurzacz.
ŁAZIENKA W BLOKU Z WIELKIEJ PŁYTY PŁOCK - Mała biała beżowa łazienka w bloku bez okna, styl nowoczesny - zdjęcie od abostudio ŁAZIENKA W BLOKU Z WIELKIEJ PŁYTY PŁOCK - Wysoka szafa to pojemny schowek na mop, wiadro, odkurzacz.
ŁAZIENKA W BLOKU Z WIELKIEJ PŁYTY PŁOCK - Średnia biała beżowa łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od abostudio ŁAZIENKA W BLOKU Z WIELKIEJ PŁYTY PŁOCK - Wysoka szafa to pojemny schowek na mop, wiadro, odkurzacz.
Projekt mikroapartamentu dla singla/singielki w inwestycji Minimaxy we Wrocławiu - Mały szary salon z kuchnią z jadalnią z antresolą - zdjęcie od k.onichimowska Projekt mikroapartamentu dla singla/singielki w inwestycji Minimaxy we Wrocławiu - Pod schodami znajdziemy kolejną przestrzeń do przechowywania - schowek na wszystkie sprzęty domowe, takie jak odkurzacz, mop, itp.
Projekt mikroapartamentu dla singla/singielki w inwestycji Minimaxy we Wrocławiu - Mały biały brązowy salon z kuchnią z jadalnią z antresolą - zdjęcie od k.onichimowska Projekt mikroapartamentu dla singla/singielki w inwestycji Minimaxy we Wrocławiu - Pod schodami znajdziemy kolejną przestrzeń do przechowywania - schowek na wszystkie sprzęty domowe, takie jak odkurzacz, mop, itp.
Projekt mikroapartamentu dla singla/singielki w inwestycji Minimaxy we Wrocławiu - Salon - zdjęcie od k.onichimowska Projekt mikroapartamentu dla singla/singielki w inwestycji Minimaxy we Wrocławiu - Pod schodami znajdziemy kolejną przestrzeń do przechowywania - schowek na wszystkie sprzęty domowe, takie jak odkurzacz, mop, itp.
Projekt mikroapartamentu dla singla/singielki w inwestycji Minimaxy we Wrocławiu - Duża szara czarna sypialnia małżeńska na antresoli - zdjęcie od k.onichimowska Projekt mikroapartamentu dla singla/singielki w inwestycji Minimaxy we Wrocławiu - Pod schodami znajdziemy kolejną przestrzeń do przechowywania - schowek na wszystkie sprzęty domowe, takie jak odkurzacz, mop, itp.
Projekt mikroapartamentu dla singla/singielki w inwestycji Minimaxy we Wrocławiu - Salon - zdjęcie od k.onichimowska Projekt mikroapartamentu dla singla/singielki w inwestycji Minimaxy we Wrocławiu - Pod schodami znajdziemy kolejną przestrzeń do przechowywania - schowek na wszystkie sprzęty domowe, takie jak odkurzacz, mop, itp.
Projekt mikroapartamentu dla singla/singielki w inwestycji Minimaxy we Wrocławiu - Średnia brązowa łazienka w bloku w domu jednorodzinnym bez okna - zdjęcie od k.onichimowska Projekt mikroapartamentu dla singla/singielki w inwestycji Minimaxy we Wrocławiu - Pod schodami znajdziemy kolejną przestrzeń do przechowywania - schowek na wszystkie sprzęty domowe, takie jak odkurzacz, mop, itp.
Projekt mikroapartamentu dla singla/singielki w inwestycji Minimaxy we Wrocławiu - Łazienka - zdjęcie od k.onichimowska Projekt mikroapartamentu dla singla/singielki w inwestycji Minimaxy we Wrocławiu - Pod schodami znajdziemy kolejną przestrzeń do przechowywania - schowek na wszystkie sprzęty domowe, takie jak odkurzacz, mop, itp.
Kuchnia w marmurze - zdjęcie od Home Effect Granat nie tylko na obrazie - Duża szafa w przedpokoju pomieści nie tylko ubrania ale także niezbędne elementy takie jak deska do prasowania, żelazko, odkurzacz, mop.

Artykuły 20 artykułów dla "odkurzacz i mop parowy"

Panele podłogowe z V-fugą, czyli połączenie nowoczesności z klasyką
Odkurzacz z nakładką szczotkową, lekko wilgotny mop płaski i płyn do konserwacji paneli laminowanych **skutecznie usuną wszelkie zabrudzenia**. Nie zaleca się jednak myjek parowych, jeśli producent tych urządzeń nie wskazał jasno, że można używać ich do czyszczenia drewnianych podłóg laminowanych. -
Jak funkcjonalnie urządzić niewielkie mieszkanie w bloku? Rozmowa z architekt Krystyną Mikołajską
Np. w kuchni: ustawić nad zmywarką piekarnik, a jeszcze wyżej mikrofalówkę lub niski piekarnik parowy. W łazience, w zabudowanej szafie lub w osobnym schowku (jeśli taki posiadamy), możemy ustawić jedną na drugiej pralkę i suszarkę, jeśli jest więcej miejsca mogą tam trafić również miotła, mop, odkurzacz i środki czystości. -
Świąteczne porządki – poznaj urządzenia, które pozwolą szybko i sprawnie posprzątać dom!
We współpracy z producentem przedstawiamy **nowoczesne myjki do okien, higieniczną parownicę, ręczny odkurzacz i elektryczny mop**, które pozwolą nam szybko posprzątać dom. Odkurzacz ręczny + mop elektryczny = podłoga na medal! Lepiej niech robią to na czystej podłodze, którą najszybciej i najprościej odkurzymy przy użyciu **ręcznego odkurzacza VC 5**. Ten kompaktowy, a zarazem mocny odkurzacz o bezworkowym systemie filtracji wychwyci nawet najdrobniejszy pył. Mop pozostawia bardzo niewiele wilgoci, dlatego **podłoga jest sucha w niecałe 2 minuty** i można nim czyścić nawet drewniane parkiety. -
Jak urządzić domową pralnię? Praktyczne wskazówki
Wiele możliwości stwarzają także **haczyki**, na których można powiesić nie tylko elementy garderoby, ale również inne przedmioty, które często znajdują się w pralni np. odkurzacz czy mop. -
Podwieszana miska WC – jaką wybrać? 6 rzeczy, które należy wziąć pod uwagę
Pod wiszącą miską z łatwością zmieści się szczotka do odkurzacza lub mop, a dzięki temu łatwiej będzie zachować w czystości znajdującą się pod nią podłogę. -
Harmonogram porządków - jak przygotować dom na Święta?
Wystarczy spróbować: **spryskaj okno roztworem czyszczącym i rozprowadź go po powierzchni, a następnie myjką WV działającą podobnie jak odkurzacz, zbierz całą brudną już wodę**. Z pomocą przychodzi tu odkurzacz kominkowy Kärcher AD 3 z zagięta końcówką węża ssącego ułatwiającą odkurzanie w narożnikach i w trudno dostępnych miejscach w kominku. AD 3 uzyskał certyfikat TÜV Süd z zastosowaniem procedury testowania opracowanej przez firmę Kärcher specjalnie dla odkurzaczy kominkowych. - Wszystkim tym czterem niedogodnościom zapobiega **mop elektryczny** Kärcher FC 5, który **wstępnie usuwa suche zabrudzenia i myje podłogę w jednym przejściu roboczym**, a jego system samooczyszczania sprawia, że FC 5 nie trzeba czyścić po pracy. Tyle, że o nie zadbać można odpowiednio wcześniej czyszcząc je **odkurzaczem piorącym** Kärcher SE 4002. Jeśli nie chcesz podczas Świąt psuć nastroju huczącym odkurzaczem, to z problemem poradzisz sobie **szczotką elektryczną** Kärcher KB 5.
Jak sprzątać po remoncie?
[Odkurzacz przemysłowy](https://www.homebook.pl/produkty/odkurzacze-przemyslowe) nie jest absolutnie niezbędny, ale z pewnością ułatwi nam prace. Przyda nam się również szczotka i szufelka, a do mycia: chłonne ściereczki, chłonny mop z wiadrem oraz podstawowe środki do mycia i sprzątania. - Najlepiej poradzą sobie z tym specjalne odkurzacze przemysłowe. Dobrym pomysłem jest wypożyczenie takiego odkurzacza na kilka godzin – koszt nie będzie duży, a dzięki profesjonalnemu urządzeniu z łatwością poradzimy sobie z zalegającym pyłem, kurzem czy nawet niewielkim gruzem. Miejmy na uwadze, że standardowe, domowe odkurzacze są mniej wytrzymałe i mają znacznie mniejszą pojemność.
Jak wyczyścić materac? 5 sposobów na czyszczenie materaca
Jak wyczyścić materac na mokro**... --... Jeśli zastanawiasz się **jak wyprać materac**, podpowiadamy – [myjki parowe](https://www.homebook.pl/produkty/myjki-parowe) to sprawdzone rozwiązanie Odkurzanie i wietrzenie materaca**... --... Jeśli zastanawiasz się **w jaki sposób odświeżyć materac bez konieczności prania**, podpowiadamy – wystarczy **zwykły odkurzacz! -
Praktyczny prezentownik AGD – 5 pomysłów na świąteczne upominki
Odkurzacz pionowy... --... Standardowy odkurzacz może wydawać się mało eleganckim prezentem, ale nowoczesny, świetnie wyglądający **odkurzacz pionowy** to zupełnie co innego To prezent idealny dla kogoś, kto na co dzień musi zachować nienaganną prezencję, a niekoniecznie ma czas na żmudne prasowanie klasycznym żelazkiem bez wspomagania parowego. -
Czyszczenie dywanów domowymi sposobami
Błoto musi zaschnąć, dzięki czemu łatwo usuniemy go ostrą szczotką lub odkurzaczem. ** Przede wszystkim należy pamiętać o **regularnym odkurzaniu odkurzaczem z turboszczotką**, który dokładnie pozbiera wszelkie drobinki z najgłębszych zakamarków dywanu. Zwykły odkurzacz raczej nie zda egzaminu w tym przypadku, warto natomiast wypróbować **odkurzacz z turboszczotką**. Jak zebrać sierść z dywanu bez pomocy odkurzacza? Od czasu do czasu warto przeprowadzić parowe czyszczenie dywanu, które skutecznie pozbywa się brzydkiego zapachu włosia i usuwa nawet zaschnięte, stare plamy. -
Ranking myjek do okien 2020 – jaka myjka do okien sprawdzi się najlepiej?
Bardzo lekkie myjki trzeba ładować znacznie częściej... ... >- **Opcja odsysania brudnej wody** – wówczas myjka do okien działa niczym odkurzacz Niektóre myjki parowe do okien mają akumulatory montowane na stałe. Myjka parowa do okien tego typu wyposażona została w akumulator litowo-jonowy, ładowarkę i ssawkę o szerokości 270 mm. Myjka parowa jest wyposażona w **specjalne podświetlenie LED** w formie zielonej i czerwonej diody. Myjka parowa do okien Kärcher WV 2 Premium **ładuje się zaledwie 20 minut**, jednak wystarczy jedynie na umycie 75 m² powierzchni szklanych. - Myjka do okien LEIFHEIT Dry & Clean z drążkiem i myjką dwustronną marki Leifheit Vileda Windomatic Power 153230 marki Vileda Myjka do okien BOSCH GlassVac marki Bosch_elektonarzedzia
Jaki odkurzacz kupić? Poradnik kupującego
Jaki odkurzacz kupić? [Odkurzacz pionowy czy odkurzacz standardowy?] [Odkurzacz z workiem czy odkurzacz bezworkowy?] [Odkurzacz piorący, odkurzacz mopujący czy robot sprzątający?] [Waga odkurzacza](/artykuly/5006/jaki-odkurzacz-kupic-poradnik-kupujacego-2019-2020#waga-odkurzacza)... 11 - Odkurzacz pionowy czy odkurzacz standardowy? Odkurzacz z workiem czy odkurzacz bezworkowy? ** **Odkurzacz workowy** był do niedawna najbardziej popularnym typem odkurzacza. Odkurzacz piorący, odkurzacz mopujący czy robot sprzątający? Odkurzacz KARCHER WD 3 Car marki Kärcher... Thomas Twin TT Orca piorący marki Thomas... Karcher SC 3 EasyFix Premium (biały) 1.513-160.0 marki Kärcher odkurzacz ręczny... mały odkurzacz
Mycie okien krok po kroku – poradnik
Gdy okno jest już „ogołocone”, można za pomocą szczotki do kurzu, suchej szmatki czy odkurzacza z miękką, szczotkową końcówką wyczyścić parapety (wewnątrz i na zewnątrz), ramę oraz ściany wnęki okiennej z kurzu, pajęczyn, zasuszonych liści roślin doniczkowych itp. **Bardzo brudne okna** zaleca się wstępnie umyć wodą z płynem do mycia naczyń, a dopiero później zmoczyć je wybranym płynem do okien np. za pomocą spryskiwacza, wilgotnej szmatki lub gąbki, albo używając parowej myjki do okien. - Coraz bardziej popularnymi gadżetami do mycia okien są także: parowa myjka do okien z dozownikiem płynu, dzięki której mycie jest szybsze i łatwiejsze, a także elektryczna ściągaczka do wody, która zasysa nadmiar płynu z szyby.
Meble z rattanu czy z technorattanu? Porównanie materiałów
.** Na co dzień należy przecierać sprzęty lekko zwilżoną, odciśniętą z nadmiaru wody ściereczką lub odkurzać je wąską końcówką odkurzacza. Ze względu na ryzyko uszkodzenia materiału nie wolno myć mebli wężem ogrodowym ani myjką parową. -
Czym myć matowe płytki podłogowe?
Świetnym rozwiązaniem jest również **mop parowy**, który umożliwia czyszczenie podłóg przy pomocy gorącej pary wodnej. -
Czym umyć płytki na wysoki połysk?
Wypróbuj mop parowy... --... **Czym myć kafelki, żeby nie było smug? Jeśli masz wątpliwości, rozważ zakup mopa parowego. **Mop parowy**, wykorzystując samą wodę bez użycia detergentów, za pomocą pary wodnej wyczyści i zdezynfekuje każdy kąt w Twoim domu. -
Mop parowy – jaki wybrać i do jakich powierzchni używać?
Mop parowy – jaki wybrać i do jakich powierzchni używać? [Do jakich prac domowych sprawdzi się mop parowy?] (/artykuly/4966/mop-parowy-jaki-wybrac-i-do-jakich-powierzchni-uzywac#do-jakich-prac-domowych-sprawdzi-sie-mop-parowy)... 3 [Najlepszy mop parowy – jaki mop parowy wybrać? Wskazówki podczas zakupu](/artykuly/4966/mop-parowy-jaki-wybrac-i-do-jakich-powierzchni-uzywac#najlepszy-mop-parowy-jaki-mop-parowy-wybrac-wskazowki-podczas-zakupu)... Mop elektryczny – koreański wynalazek, który ułatwił sprzątanie... -- - Do jakich prac domowych sprawdzi się mop parowy? Z jakiego powodu mopy parowe cieszą się taką popularnością? * Łatwość sprzątania... ... Mop parowy pozwala błyskawicznie odświeżyć podłogę bez konieczności długiego i męczącego szorowania Ręczne płukanie wiaderka oraz oczyszczanie włókien mopa z zabrudzeń nie należą do przyjemnych zadań - możemy całkowicie z nich zrezygnować, zamieniając zwykły mop na elektryczny Mop parowy CONCEPT CP2000 Perfect Clean marki Concept... Mop parowy KARCHER SC 1 Easy Fix 1.516-330.0 marki Kärcher
Jak umyć podłogę bez smug? Skuteczne sposoby na mycie podłogi
Jaki mop wybrać? --... Najlepiej **mop paskowy, płaski lub parowy** Sama **technika mycia podłogi** jest bardzo prosta – mop należy prowadzić równolegle do linii łączeń, a po umyciu podłogi wytrzeć ją suchą nakładką, nie pozostawiając desek do samoistnego wyschnięcia. Aby zatem utrzymać powierzchnię podłogi w dobrej kondycji wystarczy woda z płynem do podłóg oraz mop lub ścierka. Oprócz tego wystarczy **dobry mop** i odpowiednia **technika zmywania podłogi**! -
Najcichszy odkurzacz – testujemy model, którego nie usłyszą sąsiedzi
Najcichszy odkurzacz – testujemy model, którego nie usłyszą sąsiedzi... **Najcichszy odkurzacz** o nowoczesnym, antyalergicznym filtrze to obecnie nie marzenie, a rzeczywistość! **Najcichszy odkurzacz – dlaczego warto na niego postawić? Aby zatem domowe porządki nie przypominały syzyfowych prac, [odkurzacz](/produkty/odkurzacze) okazuje się niezbędny. **Jaki jest najcichszy odkurzacz na rynku? Najcichszy odkurzacz na świecie jest eko! - testujemy cichy odkurzacz... test najcichszego odkurzacza
Odkurzacz bezprzewodowy handstick czy powerstick – który typ wybrać?
Odkurzacz bezprzewodowy handstick czy powerstick – który typ wybrać? **Odkurzacze bezprzewodowe** szturmem zdobywają polski rynek. Kiedy jednak stajemy przed wyborem odkurzacza typu *„stick”*, warto odpowiedzieć sobie na pytanie, który typ *„kijka”* wybrać. Wygoda użytkowania... --... Z drugiej strony, odkurzacze typu *powerstick* mają silnik umiejscowiony w górnej części urządzenia *Handstick* to z kolei tańsza alternatywa dla użytkowników, którzy używają odkurzacza głównie do sprzątania podłóg w mieszkaniu. -

Ideabooki 20 ideabooków dla "odkurzacz i mop parowy"

łazienka
łazienka - Wysoka szafa to pojemny schowek na mop, wiadro, odkurzacz.
łazienka
Marcin Słowik
łazienka - Wysoka szafa to pojemny schowek na mop, wiadro, odkurzacz. Wysoka szafa to pojemny schowek na mop, wiadro, odkurzacz.
Łazienka wszystkie
Aaira
Łazienka wszystkie - Wysoka szafa to pojemny schowek na mop, wiadro, odkurzacz. Łazienka Luxury SPA... Luksusowa łazienka z niesamowitym prysznicem parowym Łazienka Luxury SPA... Przepiękna łazienka z niesamowitym prysznicem parowym Łazienka Luxury SPA... Przepiękna łazienka z niesamowitym prysznicem parowym
remont2
remont2 - Odkurzacz iRobot Roomba 980... iRobot Roomba 980 - wersja europejska - mówi po polsku - certyfikat CE - polska instrukcja - polska gwarancja  Stała dostępność Dysza parowa pozwoli Ci na przygotowanie idealnej kremowej pianki do przygotowania latte czy cappuccino. Opiekacz MPM MOP-20... Opiekacz do kanapek MPM o mocy 900 W
pieczarka
pieczarka2.0
pieczarka - Opiekacz MPM MOP-27... Opiekacz firmy MPM do jednoczesnego przygotowania 4 trójkątnych kanapek Zastosowane technologie: silnik o mocy 750 W tryb Turbo tryb pulsacyjny tryb Ice (do lodu) dzbanek ze szkła hartowanego... ... Maks. 2200 watów Wartość od 2000 do 2300 watów to minimalna zalecana moc zapewniająca odpowiednie rezultaty prasowania za pomocą żelazka parowego.
inne
Ayus
inne - Dzięki technologii Smart Flow, płytka parowa utrzymuje optymalną i bezpieczną temperaturę dla wszystkich tkanin, także jedwabiu. Mop... Mop elektryczny 100° Hot Spray Niczym nieograniczona wygoda mycia podłogi – bez „kabla” Połączenie czyszczących właściwości mopa z sanitarnym działaniem gorącej wody DM82 zastąpi Twój zwykły odkurzacz i pomoże w codziennym odkurzaniu nawet wtedy, gdy nikogo nie ma w domu. AUTOMATYCZNE ŁADOWANIE Do ładowania wewnętrznej baterii odkurzacz nie potrzebuje udziału człowieka.
MÓJ POKUJ
MÓJ POKUJ - Akumulator starcza na dużo dłużej niż w innych odkurzaczach. Wysokość odkurzacza wynosi zaledwie 8,7cm, dzięki czemu odkurzacz robot Duel wjedzie i posprząta również pod niskimi meblami. Po naładowaniu robot odkurzacz ponownie rozpocznie pracę w zaprogramowanym dniu i czasie. Parownica CLATRONIC DR 3653... kolor żółto-czarny stały wyrzut pary nie strumień pary 0 składana rączka nie akcesoria nasadka ze szczotką nasadka kątowa nasadka z włókniną nasadka do czyszczenia okien uniwersalna nasadka do czyszczenia obrotowa dysza parowa wąż pojemnik z miarką lejek głowica obrotowa tak moc 1050 W ciśnienie 3.5 bar pojemność zbiornika na wodę 0.25 l podciśnienie 0 moc grzałki 0 czas ładowania akumulatora 0 czas pracy ciągłej na akumulatorze 0 czas podgrzewania 0 wysokość 22.5 cm szerokość 0 długość 25 cm głębokość 13.5 cm waga 2000 g długość kabla przyłączeniowego 5 m...
qerrwbbbhfgp
jak się nie
qerrwbbbhfgp - Zalety Sterowanie elektroniczne moc 450 W 12 programów automatycznych 3 stopnie przyrumienienia chleba opoźnienie startu do 13 h podtrzymanie temperatury przez 1 h regulacja wielkości wypieku [g] 500; 700; 900 2 lata gwarancji producenta Kilka słów o marce : Zelmer to wiodący polski producent drobnego sprzętu AGD , m.in. odkurzaczy, maszynek do mięsa, mikserów, robotów kuchennych, sokowirówek, czajników oraz krajalnic. Zestaw kuchenny WENKO FESTIVAL... Niezbędne akcesoria czyszczące zawsze pod ręką... Wyposażenie dodatkowe: 1x zapasowa nakładka na mop rotacyjny. Nie zawierają ołowiu, kadmu ani PFOA (kwas „perfluoro-octaonic acid”).Parametry techniczne i specyfikacja: grubość ścianek: 0,6 mm z polerowaną powierzchnią nitowane uchwyty z wytrzymałej stali nierdzewnej pokrywki szklane z zaworem parowym oznaczenie poziomu wewnątrz garnka dostosowane do mycia w zmywarce możliwość używania metalowych przyborów możliwość stosowania na wszystkich rodzajach płyt w tym także indukcyjnych możliwość używania w piekarniku – z pokrywką do 180°CC, bez pokrywki do 260°C... ...
dom
jak się czujesz
dom - Zalety Sterowanie elektroniczne moc 450 W 12 programów automatycznych 3 stopnie przyrumienienia chleba opoźnienie startu do 13 h podtrzymanie temperatury przez 1 h regulacja wielkości wypieku [g] 500; 700; 900 2 lata gwarancji producenta Kilka słów o marce : Zelmer to wiodący polski producent drobnego sprzętu AGD , m.in. odkurzaczy, maszynek do mięsa, mikserów, robotów kuchennych, sokowirówek, czajników oraz krajalnic. Zestaw kuchenny WENKO FESTIVAL... Niezbędne akcesoria czyszczące zawsze pod ręką... Wyposażenie dodatkowe: 1x zapasowa nakładka na mop rotacyjny. Jest przy tym wygodniejsza i szybsza niż tradycyjna miotła, a jej użycie wymaga zdecydowanie mniej wysiłku niż użycie odkurzacza.
kuchnia i jadialnia
martyneczka135
kuchnia i jadialnia - Zalety Moc 1000 W 12 poziomów prędkości mieszanie planetarne podnoszone ramie dla łatwego montażu akcesoriów trwała podstawa odlewana w całości z metalu i system napędowy 4l misa ze stali nierdzewnej końcówka do ubijania końcówka do mieszania hak do zagniatania ciasta osłona misy 2 lata gwarancji producenta Kilka słów o marce : Zelmer to wiodący polski producent drobnego sprzętu AGD , m.in. odkurzaczy, maszynek do mięsa, mikserów, robotów kuchennych, sokowirówek, czajników oraz krajalnic. Zestaw kuchenny WENKO FESTIVAL... Niezbędne akcesoria czyszczące zawsze pod ręką... Wyposażenie dodatkowe: 1x zapasowa nakładka na mop rotacyjny. Nie zawierają ołowiu, kadmu ani PFOA (kwas „perfluoro-octaonic acid”).Parametry techniczne i specyfikacja: grubość ścianek: 0,6 mm z polerowaną powierzchnią nitowane uchwyty z wytrzymałej stali nierdzewnej pokrywki szklane z zaworem parowym oznaczenie poziomu wewnątrz garnka dostosowane do mycia w zmywarce możliwość używania metalowych przyborów możliwość stosowania na wszystkich rodzajach płyt w tym także indukcyjnych możliwość używania w piekarniku – z pokrywką do 180°CC, bez pokrywki do 260°C... ...
Łazienka
Minka3105
Łazienka - Wysoka szafa to pojemny schowek na mop, wiadro, odkurzacz. Wysoka szafa to pojemny schowek na mop, wiadro, odkurzacz.
git
bfdevbg
git - Odkurzacz... Odkurzacz warsztatowy OW1250 PRO firmy Framell to wyjątkowo wydajny i praktyczny sprzęt do zastosowania w trudnych warunkach pracy W komplecie wraz z odkurzaczem znajduje się przewód zasilający o długości 2,5m, metalowa rura teleskopowa, rura elastyczna oraz filtr HEPA. Odkurzacz pracuje zarówno na sucho, jak i na mokro. BaByliss, szukając odpowiedzi na potrzeby swoich konsumentek i z myślą o ich pięknych włosach, stworzył prostownicę parową ST395E, która jest połączeniem skuteczności w stylizacji i ochrony włosów.
kuchnia i jadalnia
nataliejmhofer
kuchnia i jadalnia - Piekarnik Samsung NQ50H5537KB... NQ50H5537KB, Kompaktowy piekarnik elektryczny z funkcją czyszczenia parowego Steam Clean, 50 l Największa pojemność Tryb profesjonalnego gotowania Czyszczenie parowe Piecz szybko i precyzyjnie Gotowanie kombinacyjne to między innymi mikrofale, które równomiernie podgrzewają dania, a także kilka systemów grzewczych, takich jak wspierany ruchem wentylatorów termoobieg, który dokładnie rozprowadza ciepło i apetycznie opieka potrawy Pozbądź się najtrudniejszych plam Dzięki czyszczeniu parowemu z łatwością usuwane są resztki jedzenia i trudne plamy w komorze piekarnika. Mop Leifheit Clean Twist System M... Ułatw sobie sprzątanie z tym oto nowym zestawem obrotowym do sprzątania od znanego producenta Leifheit Kolejną zaletą jest nowa, duża komora rotacyjna, którą można łatwo i szybko umieścić na wiadrze.Parametry techniczne: do każdego rodzaju podłóg, szczególnie delikatnych, takich jak parkiety, laminaty, drewniane nowa, duża komora rotacyjna z łatwym umieszczaniem przeznaczony do mycia bez kontaktu rąk z wodą elastyczny przegub obrotowy 360° umożliwiający wykonywanie ósemek nakładki wymienne z mikrowłókna z bardzo dobrą chłonnością zabrudzeń możliwość prania nakładek w pralce bez płynu do płukania szerokość mopa 33 cm przedłużona gwarancja 3 lata Zawartość opakowania: mop wiadro 20 l z jednym uchwytem kosz do wyciskania nakładka... ...
Kuchnia_organizacja
kinga-witkowska
Kuchnia_organizacja - W zestawie są 2 nakładki z mikrofibry do regularnego czyszczenia i 2 do trudnych zabrudzeń - dzięki temu mop zawsze jest gotowe do pracy, nawet gdy jedna nakładka jest w praniu. Zalety Urządzenie 2 w 1 moc wytwornicy pary 1500W moc elektroszczotki 18W długość przewodu 6 m mop parowy usuwa zabrudzenia z twardych podłóg przy użyciu elektroszczotki można wyczyścić twarde podłogi i dywany czas pracy ponad 20 min. ciągłego wytwarzania pary 2 lata gwarancji producenta Kilka słów o marce : Zelmer to wiodący polski producent drobnego sprzętu AGD , m.in. odkurzaczy, maszynek do mięsa, mikserów, robotów kuchennych, sokowirówek, czajników oraz krajalnic.
SALON
justi1406
SALON - Wysoka szafa to pojemny schowek na mop, wiadro, odkurzacz. Wysoka szafa to pojemny schowek na mop, wiadro, odkurzacz. Wysoka szafa to pojemny schowek na mop, wiadro, odkurzacz. Wysoka szafa to pojemny schowek na mop, wiadro, odkurzacz.
a
a - Wysoka szafa to pojemny schowek na mop, wiadro, odkurzacz.
ŁAZIENKA
alternatist
ŁAZIENKA - Wysoka szafa to pojemny schowek na mop, wiadro, odkurzacz.
Łazienka
MilenaB
Łazienka - Wysoka szafa to pojemny schowek na mop, wiadro, odkurzacz.
abc
Anna Pitucha
abc - Wysoka szafa to pojemny schowek na mop, wiadro, odkurzacz. Wysoka szafa to pojemny schowek na mop, wiadro, odkurzacz.