Czego szukasz?
Zobacz także

okap kuchenny retro 90 - pomysły, inspiracje z homebook

Okap VDB Classic A Biały 60 Niebarwiony. Klasa energetyczna B

Okap VDB Classic A Biały 60 Niebarwiony. Klasa energetyczna B

VDB Classic A Biały 60 to piękna ozdoba kuchni w stylu retro i nawiązanie do tradycyjnego wzornictwa. Okap może pracować zarówno jako wyciąg i pochłaniacz. Korzyści: Okap przyścienny w stylu retro Classic A 60 w kolorze białym sprawdzi się w wielu tradycyjnych wnętrzach o rustykalnym charakterze.
1099 zł
Okap VDB Classic A Krem 60 Niebarwiony. Klasa energetyczna B

Okap VDB Classic A Krem 60 Niebarwiony. Klasa energetyczna B

VDB Classic A Krem 60 to piękna ozdoba kuchni w stylu retro i nawiązanie do tradycyjnego wzornictwa. Okap może pracować zarówno jako wyciąg i pochłaniacz. Korzyści: Okap przyścienny w stylu retro sprawdzi się w wielu tradycyjnych wnętrzach o rustykalnym charakterze.
1099 zł
Okap VDB Classic L Biały 60 Niebarwiony. Klasa energetyczna B

Okap VDB Classic L Biały 60 Niebarwiony. Klasa energetyczna B

VDB Classic L 60 to piękna ozdoba kuchni w stylu retro. Okap może pracować zarówno jako wyciąg i pochłaniacz. Korzyści: Okap przyścienny Classic L 60 w kolorze białym sprawdzi się w wielu tradycyjnych wnętrzach. Okap idealnie pasuje do kuchni w stylu retro, klasycznym, prowansalskim czy kolonialnym.
1129 zł
Okap VDB Classic L Krem 60 Niebarwiony. Klasa energetyczna B

Okap VDB Classic L Krem 60 Niebarwiony. Klasa energetyczna B

VDB Classic L 60 to piękna ozdoba kuchni w stylu retro. Okap może pracować zarówno jako wyciąg i pochłaniacz. Korzyści: Okap przyścienny Classic L 60 w kolorze kremowym sprawdzi się w wielu tradycyjnych wnętrzach. Okap idealnie pasuje do kuchni w stylu retro, klasycznym, prowansalskim czy kolonialnym.
1099 zł

Inspiracje

20 zdjęć dla "okap kuchenny retro 90"

Skandynawski Żoliborz - Duża zamknięta szara z zabudowaną lodówką z nablatowym zlewozmywakiem kuchn ... - zdjęcie od EG projekt Skandynawski Żoliborz - Produkt na zdjęciu: Okap TEKA DOS 90 ze sklepu Avans.pl. Duża zamknięta szara z zabudowaną lodówką z nablatowym zlewozmywakiem kuchnia w kształcie litery l z wyspą lub półwyspem, z białymi frontami, z matowymi frontami, z drewnianym blatem, z farba na ścianie nad blatem kuchennym, z dwukomorowym zlewozmywakiem , ze zlewozmywakiem z ociekaczem, styl skandynawski Delikatne, słoneczne wnętrze na jednym z osiedli na warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie - meble kuchenne... Dom - kuchnia - Uchwyty... Dom - kuchnia - Uchwyty
ROMANTYCZNE WNĘTRZE W ARTYSTYCZNYM DUCHU - zdjęcie od Pracownia Architektury Wnętrz Decoroom ROMANTYCZNE WNĘTRZE W ARTYSTYCZNYM DUCHU - Wyróżniającym się elementem jest duży okap wyspowy, górujący nad kuchennym półwyspem z zainstalowaną na nim płytą indukcyjną Whirpool w kolorze szampańskim. W tej realizacji nasi architekci połączyli klasyczną, subtelnie stylizowaną na retro kuchnię wykonaną, łazienkę inspirowaną krajami morza śródziemnego i sypialnię z szafą zdobioną własnoręcznie malowanymi frontami.
Dom w Krakowie - zdjęcie od Loftstudio Dom w Krakowie - Produkt na zdjęciu: Okap FABER Value PB BK 90 ze sklepu Electro.pl. Duża zamknięta biała czarna z zabudowaną lodówką kuchnia dwurzędowa z wyspą lub półwyspem z oknem, z białymi frontami, z czarnymi frontami, z matowymi frontami, z barkiem, z drewnianym blatem, z marmurowym blatem, z farba na ścianie nad blatem kuchennym, z płytkami na podłodze, z roletami, styl rustykalny Dom w nowoczesnym stylu z klasycznymi elementami.
ROMANTYCZNE WNĘTRZE W ARTYSTYCZNYM DUCHU - zdjęcie od Pracownia Architektury Wnętrz Decoroom ROMANTYCZNE WNĘTRZE W ARTYSTYCZNYM DUCHU - Wśród wyposażenia kuchni znajdziemy m.in. piekarnik Electrolux utrzymany w stylistyce retro oraz zlew i baterię w kolorze jasnego orzecha. Wyróżniającym się elementem jest duży okap wyspowy, górujący nad kuchennym półwyspem z zainstalowaną na nim płytą indukcyjną Whirpool w kolorze szampańskim. W tej realizacji nasi architekci połączyli klasyczną, subtelnie stylizowaną na retro kuchnię wykonaną, łazienkę inspirowaną krajami morza śródziemnego i sypialnię z szafą zdobioną własnoręcznie malowanymi frontami.
Dom w Górach Orlickich - Duża otwarta z salonem z kamiennym blatem biała czerwona z podblatowym zlew ... - zdjęcie od Kwadraton Dom w Górach Orlickich - Duża otwarta z salonem z kamiennym blatem biała czerwona z podblatowym zlewozmywakiem kuchnia dwurzędowa z oknem, z ceglaną ścianą nad blatem kuchennym, z drewnianą podłogą, styl skandynawski Dom z 1905 roku został zaprojektowany, z uwzględnieniem oryginalnych elementów jako dom weekendowy całoroczny. Kuchnia z designerską kuchenką stylizowaną na retro w kolorze oliwkowym i grafitowym okapem stanowi serce domu, całości dopełniają drewniane meble w ciepłym, szarym odcieniu.
Dom w Górach Orlickich - Mała otwarta z kamiennym blatem biała z zabudowaną lodówką kuchnia jednorzę ... - zdjęcie od Kwadraton Dom w Górach Orlickich - Mała otwarta z kamiennym blatem biała z zabudowaną lodówką kuchnia jednorzędowa z oknem, z matowymi frontami, z ceglaną ścianą nad blatem kuchennym, styl skandynawski Dom z 1905 roku został zaprojektowany, z uwzględnieniem oryginalnych elementów jako dom weekendowy całoroczny. Kuchnia z designerską kuchenką stylizowaną na retro w kolorze oliwkowym i grafitowym okapem stanowi serce domu, całości dopełniają drewniane meble w ciepłym, szarym odcieniu.
Mieszkanie w ciepłej kolorystyce - Średnia otwarta biała z zabudowaną lodówką kuchnia z kompozytem n ... - zdjęcie od Innerium Karolina Trojga Mieszkanie w ciepłej kolorystyce - Produkt na zdjęciu: Okap iceBERG Roo 90 Czarny ze sklepu Electro.pl. biała cegła, stół w kuchni, tapicerowane krzesła, czerwone rolety, bordowe rolety, białe meble kuchenne, beżowe zasłony, beżowe ściany
Nowoczesne drewno z aluminium - Średnia otwarta szara z zabudowaną lodówką z nablatowym zlewozmywaki ... - zdjęcie od Art House Studio Nowoczesne drewno z aluminium - Produkt na zdjęciu: Okap iceBERG Roo 90 Czarny ze sklepu Avans.pl. Średnia otwarta szara z zabudowaną lodówką z nablatowym zlewozmywakiem kuchnia jednorzędowa, z drewnianymi frontami, z matowymi frontami, z drewnianym blatem, z farba na ścianie nad blatem kuchennym, z betonową podłogą, z jednokomorowym zlewozmywakiem , ze zlewozmywakiem z ociekaczem, styl nowoczesny
Dom w Górach Orlickich - Duża z salonem biała z zabudowaną lodówką z podblatowym zlewozmywakiem kuc ... - zdjęcie od Kwadraton Dom w Górach Orlickich - Duża z salonem biała z zabudowaną lodówką z podblatowym zlewozmywakiem kuchnia dwurzędowa z oknem, z matowymi frontami, z laminowanym blatem, z płytkami na ścianie nad blatem kuchennym , z ceglaną ścianą nad blatem kuchennym, z farba na ścianie nad blatem kuchennym, z drewnianą podłogą, styl skandynawski Dom z 1905 roku został zaprojektowany, z uwzględnieniem oryginalnych elementów jako dom weekendowy całoroczny. Kuchnia z designerską kuchenką stylizowaną na retro w kolorze oliwkowym i grafitowym okapem stanowi serce domu, całości dopełniają drewniane meble w ciepłym, szarym odcieniu.
Dom w Górach Orlickich - Średnia otwarta z salonem biała z zabudowaną lodówką kuchnia jednorzędowa, ... - zdjęcie od Kwadraton Dom w Górach Orlickich - Średnia otwarta z salonem biała z zabudowaną lodówką kuchnia jednorzędowa, z białymi frontami, z matowymi frontami, z laminowanym blatem, z płytkami na ścianie nad blatem kuchennym , z farba na ścianie nad blatem kuchennym, z drewnianą podłogą, styl skandynawski Dom z 1905 roku został zaprojektowany, z uwzględnieniem oryginalnych elementów jako dom weekendowy całoroczny. Kuchnia z designerską kuchenką stylizowaną na retro w kolorze oliwkowym i grafitowym okapem stanowi serce domu, całości dopełniają drewniane meble w ciepłym, szarym odcieniu.
Dom w Górach Orlickich - Średnia otwarta z salonem biała z zabudowaną lodówką z podblatowym zlewozmy ... - zdjęcie od Kwadraton Dom w Górach Orlickich - Średnia otwarta z salonem biała z zabudowaną lodówką z podblatowym zlewozmywakiem kuchnia jednorzędowa z wyspą lub półwyspem z oknem, z białymi frontami, z matowymi frontami, z laminowanym blatem, z ceglaną ścianą nad blatem kuchennym, z drewnianą podłogą, styl skandynawski Dom z 1905 roku został zaprojektowany, z uwzględnieniem oryginalnych elementów jako dom weekendowy całoroczny. Kuchnia z designerską kuchenką stylizowaną na retro w kolorze oliwkowym i grafitowym okapem stanowi serce domu, całości dopełniają drewniane meble w ciepłym, szarym odcieniu.
Dom w Górach Orlickich - Średnia otwarta z salonem biała z podblatowym zlewozmywakiem kuchnia jedno ... - zdjęcie od Kwadraton Dom w Górach Orlickich - Średnia otwarta z salonem biała z podblatowym zlewozmywakiem kuchnia jednorzędowa, z białymi frontami, z matowymi frontami, z laminowanym blatem, z ceglaną ścianą nad blatem kuchennym, z drewnianą podłogą, styl skandynawski Dom z 1905 roku został zaprojektowany, z uwzględnieniem oryginalnych elementów jako dom weekendowy całoroczny. Kuchnia z designerską kuchenką stylizowaną na retro w kolorze oliwkowym i grafitowym okapem stanowi serce domu, całości dopełniają drewniane meble w ciepłym, szarym odcieniu.
Dom w Górach Orlickich - Mała otwarta z kamiennym blatem pomarańczowa kuchnia jednorzędowa z oknem, ... - zdjęcie od Kwadraton Dom w Górach Orlickich - Mała otwarta z kamiennym blatem pomarańczowa kuchnia jednorzędowa z oknem, z białymi frontami, z matowymi frontami, z laminowanym blatem, z ceglaną ścianą nad blatem kuchennym, z drewnianą podłogą, styl skandynawski Dom z 1905 roku został zaprojektowany, z uwzględnieniem oryginalnych elementów jako dom weekendowy całoroczny. Kuchnia z designerską kuchenką stylizowaną na retro w kolorze oliwkowym i grafitowym okapem stanowi serce domu, całości dopełniają drewniane meble w ciepłym, szarym odcieniu.
Dom w Górach Orlickich - Średnia otwarta z salonem biała kuchnia jednorzędowa z oknem, styl skandyn ... - zdjęcie od Kwadraton Dom w Górach Orlickich - Średnia otwarta z salonem biała kuchnia jednorzędowa z oknem, z białymi frontami, z matowymi frontami, z laminowanym blatem, z ceglaną ścianą nad blatem kuchennym, z drewnianą podłogą, styl skandynawski Dom z 1905 roku został zaprojektowany, z uwzględnieniem oryginalnych elementów jako dom weekendowy całoroczny. Kuchnia z designerską kuchenką stylizowaną na retro w kolorze oliwkowym i grafitowym okapem stanowi serce domu, całości dopełniają drewniane meble w ciepłym, szarym odcieniu.
Dom w Krakowie - Duża otwarta z kamiennym blatem szara z zabudowaną lodówką z lodówką wolnostojącą ... - zdjęcie od Loftstudio Dom w Krakowie - Produkt na zdjęciu: Okap FABER Value PB BK 90 ze sklepu Electro.pl. Duża otwarta z kamiennym blatem szara z zabudowaną lodówką z lodówką wolnostojącą z podblatowym zlewozmywakiem kuchnia w kształcie litery l z wyspą lub półwyspem z oknem, z białymi frontami, z czarnymi frontami, z matowymi frontami, z jadalnią, z farba na ścianie nad blatem kuchennym, z drewnianą podłogą, z roletami Dom w nowoczesnym stylu z klasycznymi elementami.
Dom jednorodzinny pod Kaliszem - Duża biała z zabudowaną lodówką z podblatowym zlewozmywakiem kuchn ... - zdjęcie od MATO projekt Dom jednorodzinny pod Kaliszem - Produkt na zdjęciu: Okap przyścienny FALMEC Inclina 90 biały błysk ze sklepu Okapy Kuchenne. Duża biała z zabudowaną lodówką z podblatowym zlewozmywakiem kuchnia w kształcie litery l z oknem, z białymi frontami, z matowymi frontami, z jadalnią, z drewnianym blatem, z płytkami na ścianie nad blatem kuchennym , z płytkami na podłodze, ze zlewozmywakiem z ociekaczem, z roletami, z żaluzjami, styl tradycyjny Projekt wnętrza domu jednorodzinnego dla dużej rodziny, z niewielkimi elementami stylizowanymi, utrzymany w tonacji biało-bezowej, bazujący na stylu nowojorskim.
Aranżacja kuchni z cegłą na ścianie - Mała zamknięta z zabudowaną lodówką z nablatowym zlewozmywaki ... - zdjęcie od FILMAR meble Aranżacja kuchni z cegłą na ścianie - Produkt na zdjęciu: Okap iceBERG Roo 90 Czarny ze sklepu Electro.pl. Mała zamknięta z zabudowaną lodówką z nablatowym zlewozmywakiem kuchnia w kształcie litery u z oknem, z białymi frontami, z matowymi frontami, z drewnianym blatem, z ceglaną ścianą nad blatem kuchennym, z drewnianą podłogą, ze zlewozmywakiem z ociekaczem, z żaluzjami, styl skandynawski Aranżacja kuchni z cegłą na ścianie jest bardzo dekoracyjna i wpływa na wystrój i stylistykę całego pomieszczenia nadając kuchni oryginalności i dobrego smaku.
Aranżacja kuchni z cegłą na ścianie - Średnia otwarta z zabudowaną lodówką z nablatowym zlewozmywak ... - zdjęcie od FILMAR meble Aranżacja kuchni z cegłą na ścianie - Produkt na zdjęciu: Okap iceBERG Roo 90 Czarny ze sklepu Electro.pl. Średnia otwarta z zabudowaną lodówką z nablatowym zlewozmywakiem kuchnia w kształcie litery l z oknem, z białymi frontami, z matowymi frontami, z drewnianym blatem, z ceglaną ścianą nad blatem kuchennym, z drewnianą podłogą, ze zlewozmywakiem z ociekaczem, z żaluzjami, styl skandynawski Aranżacja kuchni z cegłą na ścianie jest bardzo dekoracyjna i wpływa na wystrój i stylistykę całego pomieszczenia nadając kuchni oryginalności i dobrego smaku.
Salon z aneksem kuchennym i stalowymi schodami - zdjęcie od KAROLINA POPIEL - ARCHITEKTURA WNĘTRZ 90 metrowe mieszkanie z antresolą. - Projekt czarnej kuchni z marmurowymi blatami, wyspa z płytą grzewczą i okapem tubą. Aranżacje wnętrz - Salon: Salon z aneksem kuchennym i stalowymi schodami - KAROLINA POPIEL - ARCHITEKTURA WNĘTRZ.
Kuchnia z granatowymi frontami - zdjęcie od Studio Projektowe Atoato Dom Zalasewo - Kuchnia to połączenie kolorów: granatu, bieli i szarości, między szafkami kuchennymi zastosowaliśmy szare płytki w stylu retro. Użyliśmy okapu o mocnych parametrach.

Artykuły

21 artykułów dla "okap kuchenny retro 90"

Złota bateria kuchenna to wnętrzarski HIT! Zobacz, jak sprawdzi się w Twojej kuchni

Złota bateria kuchenna to wnętrzarski HIT! Zobacz, jak sprawdzi się w Twojej kuchni

Złota bateria kuchenna to wnętrzarski HIT! Tutaj warto postawić na model retro, jak **BLANCO Tradon** czy **BLANCO Sora**, którego dodatkową zaletą jest **opcja filtrowania wody**. Pamiętaj o harmonii i wprowadź złote dodatki: lampę, okap czy uchwyty meblowe Może być to właśnie **złoty kran kuchenny**, np. Również niewielkich kuchennych akcesoriów! - Złota bateria kuchenna... Złota bateria... Złoty kran do kuchni
Kość słoniowa – jaki to kolor i z czym go łączyć we wnętrzach?

Kość słoniowa – jaki to kolor i z czym go łączyć we wnętrzach?

Zamiast szarej lub białej zabudowy wybierz **meble kuchenne w kolorze kości słoniowej**. Najlepiej zaprezentują się w połączeniu z masywnym drewnianym [stołem](/produkty/stoly), murowanym okapem i sprzętami AGD w stylu retro. -
7 trendów kuchennych, które nigdy nie wyjdą z mody!

7 trendów kuchennych, które nigdy nie wyjdą z mody!

7 trendów kuchennych, które nigdy nie wyjdą z mody! Marmur i granit w kuchni**... --... Elementy kamienne od zawsze doskonale wypadały w kuchennych wnętrzach Oprócz tego możesz zawiesić pod okapem bukiety suszonych ziół i aromatyczne warkocze czosnku, a na półkach wyeksponować moc przedmiotów z duszą: beczułki kamionkowe, żelazka na węgiel i lampki oliwne... **7 Najbardziej aromatycznymi mieszkańcami kuchennych wnętrz są oczywiście **świeże zioła**. Idąc tym tropem, kuchenny kącik pełen ziół to aranżacyjny hit będący zawsze na czasie. - Meble kuchenne w stylu klasycznym**... --... Przyglądając się kuchennym przestrzeniom, warto pamiętać, że kuchnie, podobnie jak łazienki, są specyficznymi wnętrzami Wybór zabudowy kuchennej to na ogół **inwestycja na długie lata**, dlatego jeśli marzy Ci się ponadczasowy wystrój, postaw na **meble w stylu klasycznym**. Drewniane krzesło retro bez podłokietników Vintage marki Actona Company
Kuchnia w stylu retro – jak ją wyposażyć? Testujemy małe AGD!

Kuchnia w stylu retro – jak ją wyposażyć? Testujemy małe AGD!

Kuchnia w stylu retro – jak ją wyposażyć? Idealne rozwiązanie odnalazła marka **Russell Hobbs** w kolekcji małych, kuchennych **sprzętów AGD z linii Retro**. Ciepło domowego ogniska podkreśli **designerskie wyposażenie**: efektowny okap, lodówka o zaokrąglonych krawędziach i mniejsze AGD w kolorze Vintage Cream, które wkomponuje się w tę **pastelową, pełną światła przestrzeń**... ... ### Retro White – urok klasycznego piękna Kolekcja Ribbon Red, podobnie jak Vintage Cream, oprócz **czajnika, ekspresu do kawy i tostera** zawiera także **robot kuchenny, mikser oraz blender ręczny i kielichowy**. Innym kuchennym wehikułem czasu, który podkreśli styl retro czy vintage i przeniesie nas w klimat dawnych epok, jest **toster Retro**. -
Jak urządzić kuchnię w stylu skandynawskim? 10 pomysłów projektantów wnętrz

Jak urządzić kuchnię w stylu skandynawskim? 10 pomysłów projektantów wnętrz

Wprowadzając je do kuchennego wnętrza, będziesz bardzo na czasie! Obok prostych nowoczesnych szafek o drewnianych blatach, bardzo dobrze odnajdzie się więc lodówka w stylu retro. Aby dodać kuchni bigla, zainwestuj w stylizowaną baterię, okap w stylu vintage lub powieś na ścianie oryginalną półeczkę na przyprawy pamiętającą lata 30. Ostatnio bardzo modne stały się zabudowy kuchenne w subtelnej błękitnej tonacji. Dzięki nim jasna kuchenna przestrzeń stanie się bardziej elegancka i wyszukana. - biało-czarna kuchnia z czerwoną lodówką... białe szafki i kafelki w kuchni... minimalistyczna kuchnia w czerni i bieli
Trend 2021: luksusowa kuchnia w ciemnych barwach i funkcjonalne rozwiązania

Trend 2021: luksusowa kuchnia w ciemnych barwach i funkcjonalne rozwiązania

Rzecz tyczy się zarówno aromatycznych dań, jak i wnętrzarskich kompozycji – także tych kuchennych. Ten wnętrzarski kameleon, choć kojarzy się z klasyką i aranżacjami retro, harmonijnie komponuje się też z nowoczesnością, zwłaszcza jeśli występuje w niej pierwiastek luksusu. Uchyla się on w górę, ukazując wydajny okap, który szybko rozprawi się z niemiłymi zapachami, pozostawiając jedynie pozytywne doświadczenia... ## Pochwała praktyczności... W **Glacial Platinum** jest też mnóstwo funkcjonalności – począwszy od podręcznego **ociekacza Handy Station** na przybory kuchenne, a skończywszy na eleganckiej listwie wiszącej nad blatem roboczym z kuchenką Ceremonia smaków w iście luksusowym wydaniu to przepis na gotowanie w towarzystwie **mebli kuchennych Glacial Platinum od Ernestrust**. -
Stylowa i praktyczna aranżacja okna kuchennego

Stylowa i praktyczna aranżacja okna kuchennego

Stylowa i praktyczna aranżacja okna kuchennego... **Dekoracja okna potrafi całkowicie zmienić klimat wnętrza **Wybór dekoracji**... ----... By móc świadomie dokonać wyboru dekoracji okna kuchennego, należy znać wszystkie możliwości Zasłony**... ----... - zasłona w biało-czerwoną kratkę, drewniany stolik, metalowa doniczka... białe meble kuchenne, metalowe hokery, czarne meble kuchenne, roleta w pomarańcze... zielone ściany w łazience, białe meble kuchenne, metalowe hokery, białe płytki podłogowe
Dom w Prowansji? Prowansja w domu! Czyli jak urządzić wnętrze w stylu prowansalskim

Dom w Prowansji? Prowansja w domu! Czyli jak urządzić wnętrze w stylu prowansalskim

Dom w Prowansji? Prowansja w domu! Czyli jak urządzić wnętrze w stylu prowansalskim **Słońce, wino, lawenda i trufle... - to nie brzmi jak zimowy poranek w Warszawie. Na szczęście dzięki pomysłowym aranżacjom wnętrz możemy zamieniać własne cztery kąty w niezwykłe enklawy, przenoszące nas swoim klimatem do miejsc wymarzonych.** Francja to jedno z najchętniej odwiedzanych przez turystów państw świata. Prowansja jest z kolei – obok Paryża i zamków nad Loarą – najpopularniejszym punktem każdej wyprawy do ojczyzny trzech muszkieterów. To właśnie tam, między alpejskimi szczytami a lazurowymi wodami Morza Śródziemnego zrodził się styl, który urzeka oraz inspiruje miłośników pełnego barw i smaku życia. W naturalnych pastelach ---- W stylu prowansalskim dominują jasne, najczęściej pastelowe kolory, nawiązujące do charakterystycznych dla regionu barw. Ciepłe żółcienie południowego słońca, łagodne, lawendowe fiolety oraz czysta biel soli z półwyspu Camargue lub delikatny róż prowansalskich win – wszystkie te - biały regał z książkami, biała sofa, srebrny świecznik... drewniany stół ze zdobieniami... salon w stylu prowansalskim, biała sofa, narzuta w cienkie szare paski, kominek, zegar na ścianie
Ile kosztuje remont kuchni o pow. 7 m2?

Ile kosztuje remont kuchni o pow. 7 m2?

Kuchnia jest miejscem, w którym bije serce domu. Warto więc zadbać o to, by była uporządkowana oraz funkcjonalna. Choć jej gruntowny remont to nie lada wyzwanie, podpowiemy zatem jak go zaplanować oraz ile będzie kosztował.
Jak urządzić kuchnię w stylu angielskim - 5 pomysłów

Jak urządzić kuchnię w stylu angielskim - 5 pomysłów

Drewniane meble kuchenne powinny być subtelnie stylizowane, pełne schowków, przegródek, przeszkleń i efektownych ażurowych elementów. Mile widziane będą również mosiężne gałki oraz wysmakowana armatura w stylu retro. Dominującym elementem w aranżacji z angielską duszą, może być rozbudowany okap, przypominający nieco dekoracyjny kominkowy gzyms. Z powodzeniem możesz postawić na lampy o kloszach z mlecznego szkła, smukłe patery, zabytkową kryształową cukiernicę czy zegar w stylu retro. Dzięki drewnianym blatom i stropowym belkom kuchenna aranżacja nabierze nieco rustykalnego charakteru. -
Otwarta kuchnia z wyspą - jak ją zaaranżować?

Otwarta kuchnia z wyspą - jak ją zaaranżować?

**... Wyspa kuchenna – jak i dlaczego tak? Minusem jest konieczność doprowadzenia nad wyspę okapu z wyciągiem – najlepiej dość mocnym, żeby zapach gotowanego posiłku nie rozchodził się po całym domu. --... Zakup baterii zlewozmywakowej, którą umieścimy na wyspie kuchennej, powinien być dokładnie przemyślany Charakterystyczne, uniwersalne wzornictwo sprawia, że baterie z tej kolekcji będą wspaniale prezentowały się zarówno we wnętrzach o zdecydowanym, współczesnym charakterze jak i w kuchniach typu retro. Baterie Eurosmart oferują również funkcje, których wykorzystanie znacznie ułatwia wykonywanie kuchennych obowiązków. -
Trendy kuchenne 2017 - jakie kuchnie będą modne w tym roku?

Trendy kuchenne 2017 - jakie kuchnie będą modne w tym roku?

Trendy kuchenne 2017 - jakie kuchnie będą modne w tym roku? Kuchenne rewolucje 2017? Jak wyglądają tegoroczne kuchenne perełki? W tym roku kuchenne detale nabiorą jednak jeszcze większego znaczenia! Dzięki nim wnętrze kuchenne będzie nie tylko modne, ale i pełne kojących tonów. - ------... Jednym z najnowszych i najbardziej zaskakujących trendów kuchennych, okazuje się… asymetria! Jak się okazuje, asymetryczne może być wszystko - począwszy od kształtu zabudowy meblowej, idąc poprzez formę blatów, na drobnych akcesoriach kuchennych kończąc. surowy, drewniany stół, czarna lampa wisząca... wisząca lampa ze szklanym kloszem, drewniany stół, tapicerowane krzesła... kolorowe krzesła, biały stół na drewnianych nogach, biała lampa wisząca, mała kuchnia
Jak urządzić kuchnię w stylu angielskim?

Jak urządzić kuchnię w stylu angielskim?

Razem z marką RAD-POL przedstawiamy garść porad, jak stworzyć kuchenne wnętrze w angielskim stylu. Pamiętajmy jednak, że urok angielskiego domu możemy przy użyciu gustownych detali i charakterystycznych motywów wnieść także do przestrzeni, w której dominuje stylistyka retro, eklektyzm i francuska elegancja. Takie rozwiązanie daje niewiele luk, ale za to zapewnia sporo miejsca do przechowywania kuchennych akcesoriów i różnorodnych przedmiotów. W eleganckim, angielskim wnętrzu dobrze będą się prezentować stylizowane na retro elementy armatury i AGD. Idąc w stylistyczny minimalizm można zabudować lodówkę czy okap eleganckim frontem. - biała kuchnia w stylu angielskim... białe meble kuchenne z marmurowym blatem... zdobienia na białych meblach kuchennych
Kuchnia idealnie zabudowana? Poznajcie sposoby na wymarzoną aranżację!

Kuchnia idealnie zabudowana? Poznajcie sposoby na wymarzoną aranżację!

Przestronna lodówka, wielofunkcyjny piekarnik, wydajny okap, niezawodna płyta kuchenna oraz zmywarka i mikrofalówka zamienią się w dyskretnych pomocników, ułatwią codzienne zmagania kulinarne, a na dodatek dodadzą przestrzeni stylowego charakteru.**... ... Osobny dobór poszczególnych rozwiązań związany jest z szeregiem problemów technicznych oraz stylistycznych, dlatego decydując się na zestaw AGD jednej marki, mamy pewność, że wszystko będzie idealnie do siebie pasować --... Stal coraz częściej gości w kuchennym królestwie Sprzęty AGD okraszone oryginalnym designem spowodują, że kuchenna przestrzeń nabierze nietuzinkowego klimatu i będzie wyglądać stylowo. --... Mimo pojawiających się trendów na industrializm, prowansalską sielankę czy klimaty retro, nadal w modzie jest uniwersalizm Dziś kuchenna przestrzeń to miejsce, w którym wszystko jest idealnie dopasowane – zarówno pod kątem stylistycznym, jak i technicznym. -
Ile kosztuje aranżacja nowoczesnej i ergonomicznej kuchni o pow. 7,5 m2

Ile kosztuje aranżacja nowoczesnej i ergonomicznej kuchni o pow. 7,5 m2

Całościowe wyposażenie wnętrza kuchennego kosztowało **25 tysięcy złotych**, natomiast przybliżony koszt prac remontowo-wykończeniowych oszacowano na około **2 tysiące złotych**. Oprócz tego, warto zwrócić uwagę na wykończenie kuchennych ścian, na których, prócz modnych płytek typu subway, gości farba w perłowej tonacji. Perłowa barwa ma również nawiązywać do okładziny ściennej w formie szarych cegieł, którą można zauważyć tuż przy wejściu do kuchennego wnętrza. Szalenie istotna jest zatem spójna, pojemna zabudowa meblowa oraz doskonały dobór kolorystyczny - zarówno sprzętów AGD, jak i kuchennych akcesoriów. Taki spójny minimalizm tworzy doskonałą bazę we wnętrzu i sprawia, że można łatwiej dostrzec w nim intrygujące smaczki - czy to niebanalną baterię kuchenną czy przepiękne usłojenie frontów meblowych. - Klasyczna elegancja z nutą retro... --... Design zabudowy meblowej pozostaje minimalistyczny, ale jednocześnie bardzo elegancki Tym razem płytki dodają kuchennej aranżacji delikatnego smaczku retro. Oprócz tego, że fantastycznie ocieplają kuchenny look, to poprzez widoczne usłojenie i efektowne sęki, wprowadzają do wnętrza nuty w stylu vintage. Designerskie sprzęty AGD... --... Niezwykle istotną kwestią w kuchennym projekcie są oczywiście sprzęty AGD
Angielskie śniadanie, czyli brytyjski styl w kuchni i na talerzu

Angielskie śniadanie, czyli brytyjski styl w kuchni i na talerzu

Jej typowe wyróżniki to **jasne, kremowe, zdobione fronty szafek kuchennych**, liczne prześwity, przeszklenia, ażurowe elementy i **retro dodatki**. Jeśli przestrzeń ci na to pozwala, koniecznie postaw na wyspę kuchenną. Świetnie sprawdzi się tu duży, przyciągający uwagę okap stylizowany na kominek, który jest bardzo charakterystycznym elementem angielskiej kuchni. -
Jak dobrać małe AGD do stylu kuchni? Zobacz designerskie sprzęty w wyjątkowych aranżacjach!

Jak dobrać małe AGD do stylu kuchni? Zobacz designerskie sprzęty w wyjątkowych aranżacjach!

**Małe AGD** to sprzęty, których design może uzupełniać, a nawet stworzyć styl kuchennej aranżacji. **Białe meble kuchenne** w połączeniu z drewnem nie bez powodu skradły nasze serca. Jeśli jednak chcesz podkreślić w kuchni klimat przeszłości, jaki wnosi do niej tradycyjny materiał, i tutaj możesz posłużyć się **małym AGD z linii Retro**. - Dodatkowo **geometryczne płytki**, np. w kształcie heksagonów, znalazły się wśród tegorocznych kuchennych trendów. Ciemne meble kuchenne, dywan, wzorzyste tekstylia i dużo naturalnej zieleni to domena eklektycznej kuchni, która – jak każda – potrzebuje jednak także praktycznych rozwiązań. Te wytyczne idealnie spełnia **linia sprzętów Retro**. To właśnie ten ostatni będzie najlepiej współgrał z metalowymi elementami, które w **kuchni vintage** znajdziesz także na większych sprzętach i akcesoriach, np. piekarniku czy okapie.
Kuchnia w stylu skandynawskim na 5 sposobów. Zobacz wyjątkowe inspiracje!

Kuchnia w stylu skandynawskim na 5 sposobów. Zobacz wyjątkowe inspiracje!

Pierwsze (np. z kolekcji **Retro**, marki Russell Hobbs) będą kontrastować z jasnymi płytkami na ścianie, wyraźnie odznaczając się na ich tle, natomiast miedziane warianty z serii **Luna Copper** otworzą pole do popisu dla połyskujących, metalowych detali wyszperanych na pchlim targu, **dodając wnętrzu scandi nieco modnego, eklektycznego sznytu**... ... **3 Kuchnia w stylu scandi i retro dodatki**... --... **Scandi** korzysta z puli naturalnych materiałów, które można bez wahania ze sobą zestawiać, przez co pomieszczenie nabiera również szczypty rustykalnego, industrialnego czy klasycznego charakteru Uniwersalna biel zabudowy kuchennej wypadnie dobrze w towarzystwie **ściany z czerwonej cegły**, a także drewna, a harmonię zapewnią całości lniane, bawełniane lub wełniane tekstylia i otwarte półki wypełnione ceramicznymi naczyniami i porcelanowymi kubkami. **Mocne akcenty należy wprowadzać w umiarkowanej ilości** –jako granitowy blat roboczy lub okap albo w postaci mniejszych rozwiązań, takich jak uchwyty, akcesoria kuchenne, ścienne grafiki z biało-czarnymi zygzakami czy **małe AGD Retro z kolekcji marki Russell Hobbs**. - Patrząc od strony estetycznej na **scandi wzorowane przeszłością**, najlepiej zamienić prostą geometrię kształtów na lodówki vintage czy zaoblone, miękkie formy **małego AGD z serii Retro** wzbogacone dekoracyjnymi elementami charakterystycznymi dla lat 50. czy 60. @basniowydom... biała kuchnia w stylu prowansalskim... @mono_chromatyczna
Mieszkanie 25 m² – znana meblościanka w nowej odsłonie

Mieszkanie 25 m² – znana meblościanka w nowej odsłonie

Tak też powstała funkcjonalna dwupoziomowa przestrzeń z subtelnym rysem retro. Całość pełni zarówno funkcję zabudowy meblowej, jak i ciągu kuchennego oraz antresoli. Strefa kuchenna zaaranżowana w formie niewielkiego bufetu może pochwalić się wieloma pojemnymi szafkami. Projektant zmieścił tu także okap meblowy Amica OMC6241B oraz płytę indukcyjną na dwa palniki Amica PI3510U. Co ciekawe, tuż nad półeczką przeznaczoną na kosmetyki, designer umieścił szklany, matowy panel, który po drugiej stronie ścianki odgrywa rolę wykończenia ponad kuchennym blatem. - łazienka retro w małym mieszkaniu... łazienka vintage w małym mieszkaniu
Stary budynek z cegły zamienili w przytulny dom. Zaglądamy do środka [PRZED I PO]

Stary budynek z cegły zamienili w przytulny dom. Zaglądamy do środka [PRZED I PO]

Metamorfoza jadalni z odsłonięciem ceglanej ściany... --... W części jadalnianej na pierwszy plan wysuwa się stół – jak się okazuje, to „zdobycz” w stylu retro, która została odnowiona przez właścicieli Kuchenne wyposażenie jest głównie utrzymane w tonacji czarno-białej, przeplatanej barwnymi dodatkami. Uwagę zwraca okap usytuowany na nietypowej wysokości oraz lekka górna zabudowa. Dawniej utrzymana w stylistyce charakterystycznej dla wczesnych lat 90., teraz **zachwyca skandynawskim rysem**. -
Płytki do kuchni – jakie wybrać? Pomysły na aranżację ściany nad blatem

Płytki do kuchni – jakie wybrać? Pomysły na aranżację ściany nad blatem

Pomysły na aranżację ściany nad blatem... **Backsplash**, czyli **ściana pomiędzy blatem a szafkami kuchennymi**, to newralgiczne miejsce w kulinarnym królestwie Gres jest **odporny na wszelkie kulinarne potyczki** ze względu na wysoką klasę odporności na plamienie i ścieranie, a przede wszystkim prezentuje się lekko oraz nonszalancko, zwłaszcza w konfrontacji z elementami wystroju, takimi jak **czarna armatura**, biały blat czy grafitowy zlewozmywak lub okap. Jodełka na kuchennym *backsplashu* – płytki drewnopodobne... --... **Wzór jodełki** to kolejny pomysł na ***backsplash***! Sprawdzą się nie tylko w postaci eleganckiej **obudowy wyspy kuchennej**, lecz także **obszaru nad blatem roboczym**. Płytki w aranżacji **ściany kuchennej nad blatem** spełniają dwie funkcje. -

Specjaliści

1 profil specjalisty dla "okap kuchenny retro 90"

Freggia

Freggia

FREGGIA to marka urządzeń gospodarstwa domowego stworzona zgodnie z tradycjami włoskiego wzornictwa. Sprzęt można użytkować przez długie lata, bowiem powstaje w europejskich fabrykach z wieloletnimi tradycjami i jest tworzony przez ludzi z bogatym do ...
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności