🎄 Święta w Twoim domu - odkryj świąteczny niezbędnik!
Czego szukasz?
Zobacz także

pościel dla dzieci 100x135 - pomysły, inspiracje z homebook

Sensillo komplet pościeli 100x135 - trójkąty niebieskie

Sensillo komplet pościeli 100x135 - trójkąty niebieskie

Komplet pościeli 2 el. drukowanej – trójkąty niebieskie Komplet pościeli uszyty jest z miłej w dotyku i trwałej bawełny 100%. Pościel zapinana jest na zamek. Najważniejsze cechy: stylowa kolorystyka zapinana na zamek błyskawiczny delikatna bawełna miła w dotyku pasuje do standardowej pościeli dziecięcej nie podrażnia skóry dziecka wyprodukowane w Polsce Wymiary: Kołderka: 135×100 cm Poduszka: 40×60 cm Materiał: 100% bawełna  Sposób konserwacji: Prać w temp. max. 30⁰ C.Nie używać wybielacza.
70 zł
Sensillo komplet pościeli Wafel 100x135 - eukaliptus

Sensillo komplet pościeli Wafel 100x135 - eukaliptus

Komplet pościeli 2 el. wafel – Eukaliptus Pościel dwuelementowa Wafel uszyta jest z miłej w dotyku i trwałej drukowanej bawełny 100% oraz bawełny o strukturze wafelka. Komplet pościeli będzie pasował do innych produktów marki Sensillo. Pościel zapinana jest na zamek. Najważniejsze cechy: stylowa kolorystyka zapinana na zamek błyskawiczny delikatna bawełna miła w dotyku pasuje do standardowej pościeli dziecięcej nie podrażnia skóry dziecka wyprodukowane w Polsce Wymiary: Kołderka: 135×100 cm Poduszka: 40×60 cm Materiał: 100% bawełna  Sposób konserwacji: Prać w temp. max. 30⁰ C.Nie używać wybielacza.
90 zł
Sensillo komplet pościeli 100x135 - gwiazdozbiór biały

Sensillo komplet pościeli 100x135 - gwiazdozbiór biały

Komplet pościeli 2 el. drukowanej – gwiazdozbiór biały Komplet pościeli uszyty jest z miłej w dotyku i trwałej bawełny 100%. Pościel zapinana jest na zamek. Najważniejsze cechy: stylowa kolorystyka zapinana na zamek błyskawiczny delikatna bawełna miła w dotyku pasuje do standardowej pościeli dziecięcej nie podrażnia skóry dziecka wyprodukowane w Polsce Wymiary: Kołderka: 135×100 cm Poduszka: 40×60 cm Materiał: 100% bawełna  Sposób konserwacji: Prać w temp. max. 30⁰ C.Nie używać wybielacza.
70 zł
Sensillo komplet pościeli Wafel 100x135 - dmuchawce

Sensillo komplet pościeli Wafel 100x135 - dmuchawce

Komplet pościeli 2 el. wafel – Dmuchawce grafitowy Pościel dwuelementowa Wafel uszyta jest z miłej w dotyku i trwałej drukowanej bawełny 100% oraz bawełny o strukturze wafelka. Komplet pościeli będzie pasował do innych produktów marki Sensillo. Pościel zapinana jest na zamek. Najważniejsze cechy: stylowa kolorystyka zapinana na zamek błyskawiczny delikatna bawełna miła w dotyku pasuje do standardowej pościeli dziecięcej nie podrażnia skóry dziecka wyprodukowane w Polsce Wymiary: Kołderka: 135×100 cm Poduszka: 40×60 cm Materiał: 100% bawełna  Sposób konserwacji: Prać w temp. max. 30⁰ C.Nie używać wybielacza.
90 zł
Sensillo komplet pościeli 100x135 - piórka szare

Sensillo komplet pościeli 100x135 - piórka szare

Komplet pościeli 2 el. drukowanej – piórka szare Komplet pościeli uszyty jest z miłej w dotyku i trwałej bawełny 100%. Pościel zapinana jest na zamek. Najważniejsze cechy: stylowa kolorystyka zapinana na zamek błyskawiczny delikatna bawełna miła w dotyku pasuje do standardowej pościeli dziecięcej nie podrażnia skóry dziecka wyprodukowane w Polsce Wymiary: Kołderka: 135×100 cm Poduszka: 40×60 cm Materiał: 100% bawełna  Sposób konserwacji: Prać w temp. max. 30⁰ C.Nie używać wybielacza.
70 zł
Sensillo komplet pościeli 100x135 - róże różowe

Sensillo komplet pościeli 100x135 - róże różowe

Komplet pościeli 2 el. drukowanej – różowe róże Komplet pościeli uszyty jest z miłej w dotyku i trwałej bawełny 100%. Pościel zapinana jest na zamek. Najważniejsze cechy: stylowa kolorystyka zapinana na zamek błyskawiczny delikatna bawełna miła w dotyku pasuje do standardowej pościeli dziecięcej nie podrażnia skóry dziecka wyprodukowane w Polsce Wymiary: Kołderka: 135×100 cm Poduszka: 40×60 cm Materiał: 100% bawełna  Sposób konserwacji: Prać w temp. max. 30⁰ C.Nie używać wybielacza.
70 zł
Dziecięca bawełniana pościel Bonami Selection Dino, 100x135 cm

Dziecięca bawełniana pościel Bonami Selection Dino, 100x135 cm

Urocza pościel Bonami Selection wyróżni się w dziecięcym pokoju.
134 zł
Kołdra Light AllerGuard

Kołdra Light AllerGuard

Troszczysz się o zdrowie swoich dzieci? Kołdra Light AllerGuard 100x135 cm
839 zł
Kołdra Standard AllerGuard Całoroczna

Kołdra Standard AllerGuard Całoroczna

Troszczysz się o zdrowie swoich dzieci? Kołdra Standard AllerGuard 100x135 cm Całoroczna
999 zł
Sinsay - Komplet pościeli bawełnianej - Zielony

Sinsay - Komplet pościeli bawełnianej - Zielony

Komplet pościeli bawełnianej
70 zł
Sinsay - Komplet pościeli bawełnianej - Granatowy

Sinsay - Komplet pościeli bawełnianej - Granatowy

Komplet pościeli bawełnianej
80 zł
Sinsay - Komplet pościeli bawełnianej - Granatowy

Sinsay - Komplet pościeli bawełnianej - Granatowy

Komplet pościeli bawełnianej
100 zł
Sinsay - Komplet pościeli bawełnianej - Zielony

Sinsay - Komplet pościeli bawełnianej - Zielony

Komplet pościeli bawełnianej
66 zł

Inspiracje

29 zdjęć dla "pościel dla dzieci 100x135"

Mały szary pokój dziecka dla nastolatka dla chłopca dla dziewczynki, styl nowoczesny - zdjęcie od APP TRENDY Autorska Pracownia Projektowa - Mały szary pokój dziecka dla nastolatka dla chłopca dla dziewczynki, ze strefą spania, z panelami 3d, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Mały szary pokój dziecka dla nastolatka dla chłopca dla dziewczynki, styl nowoczesny - APP TRENDY Autorska Pracownia Projektowa. pokój Natalki - pościel
pokój dla młodego sportowca/dzieicęcy,/ młodzieżowy - zdjęcie od ARTINSIDE ...dla najmłodszych i trochę starszych:) - Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: pokój dla młodego sportowca/dzieicęcy,/ młodzieżowy - ARTINSIDE. Pokój dla chłopczyka 6 lat - fajna pościel
Pokój 3-latka z kroplą słońca - zdjęcie od FANAJŁO Home Design Decor Przytulny, jasny apartament z nutą pudrowego różu - Średni szary pokój dziecka dla niemowlaka dla malucha dla chłopca dla dziewczynki, z biurkiem, z miejscem na zabawki, ze strefą spania, ze strefą zabawy, z tapetą, z obrazami, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z roletami, z zasłonami, styl skandynawski Kuchnia w roli głównej. W zamian pralka znalazła się w łazience w zabudowie gdzie również mieści się kosz na pranie i sporo półek na ręczniki, pościel czy środki czystości. Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Pokój 3-latka z kroplą słońca - FANAJŁO Home Design Decor.
granatowa sypialnia - zdjęcie od MIKOŁAJSKAstudio MEDIOLAŃSKIE KLIMATY - zdjęcia - Produkt na zdjęciu: Pościel Bauer Arezzo 9008 Copper ze sklepu JMB Design. Mała czarna sypialnia z tapicerowanym zagłówkiem, z farbą na ścianie, styl nowoczesny Dokumentacja fotograficzna z realizacji projektu aranżacji wnętrz dużego mieszkania dla rodziny z dziećmi.
Pokój 3-latka z kroplą słońca - zdjęcie od FANAJŁO Home Design Decor Przytulny, jasny apartament z nutą pudrowego różu - Mały biały szary pokój dziecka dla niemowlaka dla malucha dla chłopca dla dziewczynki, z szafą, wąski, ze strefą zabawy, z tapetą, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z roletami, z zasłonami, styl skandynawski Kuchnia w roli głównej. W zamian pralka znalazła się w łazience w zabudowie gdzie również mieści się kosz na pranie i sporo półek na ręczniki, pościel czy środki czystości. Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Pokój 3-latka z kroplą słońca - FANAJŁO Home Design Decor. Pokój dzieciecy - Huśtawka... Wnętrze mojego domu - Pokój dziecka... pokoj dieciecy - fotel
Pokój dziecięcy TK - Średni biały pokój dziecka dla nastolatka dla chłopca dla ucznia, styl nowocze ... - zdjęcie od Retro Studio Pokój dziecięcy TK - Produkt na zdjęciu: Łóżko kontynentalne 160X200 ROMA / z pojemnikiem na pościel ze sklepu meblemwm.pl. Średni biały pokój dziecka dla nastolatka dla chłopca dla ucznia, z biurkiem, z szafą, ze strefą spania, ze strefą nauki, z fototapetą, z obrazami, z ciemną drewnianą podłogą, z firanami, z zasłonami, styl nowoczesny Projekt pokoju dziecięcego w domu jednorodzinnym - Nisko Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Pokój dziecięcy TK - Średni biały pokój dziecka dla nastolatka dla chłopca dla ucznia, styl nowocze ... - Retro Studio.
ciemna sypialnia - zdjęcie od MIKOŁAJSKAstudio MEDIOLAŃSKIE KLIMATY - zdjęcia - Produkt na zdjęciu: Pościel AGNES satynowa różowa 160x200 cm - Homla ze sklepu homla.com.pl. Mała biała czarna sypialnia z tapicerowanym zagłówkiem, z drewnianą ścianą, z farbą na ścianie, z zasłonami, z żaluzjami, styl nowoczesny Dokumentacja fotograficzna z realizacji projektu aranżacji wnętrz dużego mieszkania dla rodziny z dziećmi.
Projekt mieszkania - Pokój dziecka, styl nowoczesny - zdjęcie od Taki Projekt Projekt mieszkania - Lampa z piór nie tylko da przyjemne łagodne światło, ale pozytywnie wpłynie na bezpieczeństwo choćby podczas wymiany pościeli górnego łóżka. Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Projekt mieszkania - Pokój dziecka, styl nowoczesny - Taki Projekt.
. - Średni biały szary pokój dziecka dla malucha dla dziewczynki, styl ... - zdjęcie od COI Pracownia Architektury Wnętrz Projekt mieszkania w Krakowie. - Średni biały szary pokój dziecka dla malucha dla dziewczynki, ze strefą spania, ze strefą zabawy, z tapetą, z plakatami, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, z roletami, styl nowoczesny Projekt koncepcyjny oraz wizualizacje na zlecenie Finchstudio. Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Projekt mieszkania w Krakowie. - Średni biały szary pokój dziecka dla malucha dla dziewczynki, styl ... - COI Pracownia Architektury Wnętrz. dzieci - T... pokój Amelki - tipi pościel... pokoj dziecka - 😉
boho pokój Brunka - zdjęcie od wnętrza dla dzieci boho pokój Brunka - Pomieści ubrania na każdą porę roku lub można schować tu zapasowe pościele czy koce. Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: boho pokój Brunka - wnętrza dla dzieci.
Apartament z elementami wystroju z lat 30-tych - zdjęcie od Magdalena Sobula Pracownia Projektowa Pe2 Apartament z elementami wystroju z lat 30-tych - Średni biały pokój dziecka dla nastolatka dla chłopca, z biurkiem, z szafą, ze strefą spania, z plakatami, z jasną drewnianą podłogą, z roletami, styl tradycyjny Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Apartament z elementami wystroju z lat 30-tych - Magdalena Sobula Pracownia Projektowa Pe2. Mieszkanie - sypialnia marty 3... dzieci - łóżko i biurko... pomysł na kuchnię - biurko
pokój małej dziewczynki - zdjęcie od StudioAtoato Rezydencja Dąbrowa - Łóżko z szufladami w pokoju dziecka to świetne miejsce na chowanie skarbów lub pościeli. Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: pokój małej dziewczynki - StudioAtoato.
Pokój Malucha - Średni szary pokój dziecka dla malucha dla chłopca dla dziewczynki, styl skandynaws ... - zdjęcie od Studio WYMIAR Pokój Malucha - Średni szary pokój dziecka dla malucha dla chłopca dla dziewczynki, z szafą, z miejscem na zabawki, ze strefą zabawy, z obrazami, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z zasłonami, styl skandynawski Stworzenie pokoju dziecięcego to nie tylko zadanie, przed którym stajemy w momencie pojawienia się najmłodszego członka rodziny. Dzieci bardzo szybko rosną, a ich potrzeby zmieniają się równolegle do zmieniającego się numeru bucika. Urządzając pokój dziecku warto pamiętać, że musi być on neutralny, funkcjonalny i przygotowany na ewentualne odświeżenia. Najlepiej, zastosować stonowane barwy, którymi będziemy mogli manewrować wraz ze wzrostem dziecka. Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Pokój Malucha - Średni szary pokój dziecka dla malucha dla chłopca dla dziewczynki, styl skandynaws ... - Studio WYMIAR.
Apartament skandynawski - zdjęcie od Soma Architekci Apartament skandynawski - sypialnia - tapeta... pokoj dziecka - lampy...
Neuroom - Pokój dziewczynki - zdjęcie od NEUROOM - wspierające pokoje dla dzieci Pokój Julki, pokój dziewczynki - Pokój dziecka, styl skandynawski Julia, młodsza siostra Filipa, nie mogła pozostać poszkodowana i miałam okazję przygotować projekt również dla niej. Pozwoli bujać się, relaksować, a także usypiać całe zoo lub lalki :)... ... Piękne łóżko Minko z pościelą Foonka dopełnia całości, a wezgłowie jest akcentem dla tapety ombre w odcieniach błękitu i beżu Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Neuroom - Pokój dziewczynki - NEUROOM - wspierające pokoje dla dzieci.
Pokój Malucha - Mały szary pokój dziecka dla niemowlaka dla chłopca dla dziewczynki, styl skandynaw ... - zdjęcie od Studio WYMIAR Pokój Malucha - Mały szary pokój dziecka dla niemowlaka dla chłopca dla dziewczynki, z łóżeczkiem, z szafą, ze strefą spania, z tapetą, z obrazami, z wykładziną, styl skandynawski Stworzenie pokoju dziecięcego to nie tylko zadanie, przed którym stajemy w momencie pojawienia się najmłodszego członka rodziny. Dzieci bardzo szybko rosną, a ich potrzeby zmieniają się równolegle do zmieniającego się numeru bucika. Urządzając pokój dziecku warto pamiętać, że musi być on neutralny, funkcjonalny i przygotowany na ewentualne odświeżenia. Najlepiej, zastosować stonowane barwy, którymi będziemy mogli manewrować wraz ze wzrostem dziecka. Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Pokój Malucha - Mały szary pokój dziecka dla niemowlaka dla chłopca dla dziewczynki, styl skandynaw ... - Studio WYMIAR.
Pokój Malucha - Mały biały szary pokój dziecka dla niemowlaka dla chłopca dla dziewczynki, styl ska ... - zdjęcie od Studio WYMIAR Pokój Malucha - Mały biały szary pokój dziecka dla niemowlaka dla chłopca dla dziewczynki, z łóżeczkiem, z miejscem na zabawki, ze strefą spania, ze strefą zabawy, z tapetą, z obrazami, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z firanami, z zasłonami, styl skandynawski Stworzenie pokoju dziecięcego to nie tylko zadanie, przed którym stajemy w momencie pojawienia się najmłodszego członka rodziny. Dzieci bardzo szybko rosną, a ich potrzeby zmieniają się równolegle do zmieniającego się numeru bucika. Urządzając pokój dziecku warto pamiętać, że musi być on neutralny, funkcjonalny i przygotowany na ewentualne odświeżenia. Najlepiej, zastosować stonowane barwy, którymi będziemy mogli manewrować wraz ze wzrostem dziecka. Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Pokój Malucha - Mały biały szary pokój dziecka dla niemowlaka dla chłopca dla dziewczynki, styl ska ... - Studio WYMIAR.
Neuroom - Pokój dziewczynki - zdjęcie od NEUROOM - wspierające pokoje dla dzieci Pokój Julki, pokój dziewczynki - Pokój dziecka, styl skandynawski Julia, młodsza siostra Filipa, nie mogła pozostać poszkodowana i miałam okazję przygotować projekt również dla niej. Pozwoli bujać się, relaksować, a także usypiać całe zoo lub lalki :)... ... Piękne łóżko Minko z pościelą Foonka dopełnia całości, a wezgłowie jest akcentem dla tapety ombre w odcieniach błękitu i beżu Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Neuroom - Pokój dziewczynki - NEUROOM - wspierające pokoje dla dzieci.
Wnętrza prywatne - Pokój dziecka, styl nowoczesny - zdjęcie od MONTARI Wnętrza prywatne - Tapeta w pokoju dziewczynki, tapeta w pokoju nastolatki, beżowy pokój dziewczynki, fotel zieleń butelkowa, fotel muszelka, komoda drewniana, lustro w pokoju dziecka, białe biurko dla dziecka, pudrowa pufa, beżowe zasłony, lampki cotton balls, zielona ściana, ściana tapicerowana, zielona ściana tapicerowana, zieleń butelkowa w pokoju dziecka, plakaty dla dziecka, Rebel Walls, Mojo Graffi, plakaty dla dzieci, półka na ramki, uchwyty gwiazdki, skrzynia na zabawki, nowoczesny pokój dziecięcy, regał na książki, projekt pokoju dziecięcego, projekt pokoju dla dziewczynki, montari, projektowanie wnętrz kaszuby, sypialnia dla dziecka, pościel w kwiaty, pokój zabaw Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Wnętrza prywatne - Pokój dziecka, styl nowoczesny - MONTARI.
Pokój 3-latka z kroplą słońca - zdjęcie od FANAJŁO Home Design Decor Przytulny, jasny apartament z nutą pudrowego różu - Mały szary pokój dziecka dla malucha dla chłopca dla dziewczynki, z szafą, ze strefą spania, ze strefą zabawy, z tapetą, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z roletami, z zasłonami, styl skandynawski Kuchnia w roli głównej. W zamian pralka znalazła się w łazience w zabudowie gdzie również mieści się kosz na pranie i sporo półek na ręczniki, pościel czy środki czystości. Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Pokój 3-latka z kroplą słońca - FANAJŁO Home Design Decor.
Pościel Bajkowy Las z antyalergicznym wypełnieniem 100x135 cm - zdjęcie od Lamps and Company - Homebook - Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Pościel Bajkowy Las z antyalergicznym wypełnieniem 100x135 cm - Lamps and Company. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Pościel do łóżeczka GRAN 110x130 - zdjęcie od MagiaPolnocy.pl - Homebook - Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Pościel do łóżeczka GRAN 110x130 - MagiaPolnocy.pl. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Pościel wzory turkus - zdjęcie od mumla - Homebook - Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Pościel wzory turkus - mumla. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
pudrowy róż - narzuta ze spranego lnu - zdjęcie od studio lnu dom artystyczny - Homebook - Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: pudrowy róż - narzuta ze spranego lnu - studio lnu dom artystyczny. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
więcej inspiracji »

Artykuły

20 artykułów dla "pościel dla dzieci 100x135"

Jak Małgorzata Rozenek przygotowała dom na przyjście dziecka?

Jak Małgorzata Rozenek przygotowała dom na przyjście dziecka?

Jak Małgorzata Rozenek przygotowała dom na przyjście dziecka? Celebrytka jednak znacznie wcześniej rozpoczęła wielkie przygotowania do przyjścia dziecka na świat. Oprócz tego, że postanowiła przeprojektować domowy salon, zajęła się również starannym urządzeniem [pokoju dziecięcego](/produkty/pokoj-dziecka). Podczas wybierania [kołyski](/produkty/kolyski) dla dziecka również postawiła na takie połączenie. Do tego obowiązkowo wysokojakościowa, miękka w dotyku [pościel dziecięca](/produkty/posciel-dziecieca) oraz specjalnie wyprofilowane poduszki. -
Łóżko dla dwójki dzieci – jakie łóżko wybrać dla rodzeństwa?

Łóżko dla dwójki dzieci – jakie łóżko wybrać dla rodzeństwa?

Łóżko dla dwójki dzieci – jakie łóżko wybrać dla rodzeństwa? Łóżko dla dwójki dzieci to trudniejszy wybór niż dla jednej pociechy. **Nie przegap**: [Jak urządzić pokój dla dwójki dzieci? Jakie łóżko dla dwójki dzieci możesz kupić? Takie rozwiązanie polega na tym, że jedna część do spania jest chowana pod drugą – tak, jak skrzynia na pościel. -
5 pytań do Moniki z kamperki.com - "Pokój dziecka powinien być podzielony na kilka stref"

5 pytań do Moniki z kamperki.com - "Pokój dziecka powinien być podzielony na kilka stref"

5 pytań do Moniki z kamperki.com - "Pokój dziecka powinien być podzielony na kilka stref"... **Pani domu, pełnoetatowa mama trzyletniej Liwii, a przy tym pasjonatka pięknych wnętrz Zapraszamy serdecznie do lektury.**... Moniko, jakie, Twoim zdaniem, rzeczy powinny znaleźć się w pokoju dziecka, aby czuło się szczęśliwe i bezpieczne? --... ... Moim zdaniem pokój dziecka powinien być podzielony na kilka stref: miejsce do zabawy, miejsce do nauki i miejsce do odpoczynku --... ... Moja córka weszła teraz w etap koloru „pink”, w związku z czym chciałaby, żeby każda poduszeczka, pościel i zabawka były różowe i świecące Skąd czerpiesz inspiracje podczas urządzania pokoju dziecka? - skandynawski pokój dla dziecka, tapeta w kropki... dekoracje dziecięce... obrazki do pokoju dziecięcego
Jak udekorować ściany w pokoju dziecka - kropki i paski w aranżacji pokoju dziecka

Jak udekorować ściany w pokoju dziecka - kropki i paski w aranżacji pokoju dziecka

Jak udekorować ściany w pokoju dziecka - kropki i paski w aranżacji pokoju dziecka... **"Kropki, paski, kółka, plamki, to są słowa wyliczanki - brzmi refren jednej ze znanych piosenek dla dzieci. W pokoju dziecka paski zawsze wyglądają świetnie. Wówczas uboga część społeczeństwa w ramach oszczędności i wykorzystywania nienoszonych ubrań, szyła ze skrawków tkanin poszewki, pościel czy obrusy. Takie subtelne urozmaicenie wniesie do pokoju dziecka przyjemną dozę świeżości. -
Jak urządzić pokój nastolatce? Miejsce na sen, naukę i hobby

Jak urządzić pokój nastolatce? Miejsce na sen, naukę i hobby

To rodzice powinni widzieć, jak urządzić miejsce do nauki oraz zapewnić komfort snu, dziecko zaś samo może zająć się pozostałymi kwestiami, tj. przede wszystkim względami estetycznymi. Pokój nastolatki powinien też posiadać sporo regałów i półek, na których dziecko umieści książki, a także wszelkie przedmioty związane nie tylko ze szkołą, ale i z pasjami. - pokój na poddaszu, szare zasłony, granatowo-czerwona komoda, białe krzesła... niebieskie ściany, różowa pościel, żółte łóżko, lampka z różowym abażurem... globus, biało-niebieska pościel, pleciony kosz, biały dywan, białe biurko
Kolor czerwony – jak umiejętnie wprowadzić go do wnętrz?

Kolor czerwony – jak umiejętnie wprowadzić go do wnętrz?

Kolor czerwony – jak umiejętnie wprowadzić go do wnętrz? Kolor czerwony nie należy do najbardziej popularnych we wnętrzach. Jest barwą jaskrawą, wręcz agresywną, potrafi przytłoczyć i zdominować aranżację. Nie oznacza to jednak, że musimy unikać go jak ognia – jeśli będziemy sprawnie nim operować, wprowadzać do odpowiednich pomieszczeń i korzystać z właściwych odcieni, czerwony stanie się naszym sprzymierzeńcem. Ożywi i odświeży wystrój wnętrza, będzie stymulował nas do działania i wprawiał w towarzyski nastrój. **W jakich wnętrzach najlepiej sprawdzi się czerwona barwa? Jaki kolor pasuje do czerwonego?** Kolor czerwony – psychologia --- Psychologia kolorów to dziedzina nauki zajmująca się wpływem, jaki kolory wywierają na ludzki umysł, a co za tym idzie na samopoczucie, uczucia i to, jak jesteśmy postrzegani. Co ciekawe, oprócz reakcji emocjonalnych, barwy są również w stanie wywołać efekty fizyczne – na przykład bohater dzisiejszego artykułu, czyli kolor czerwony, powoduje, że reakcje człowieka na - Zrezygnujmy z wprowadzania jej do wnętrz kojarzonych ze snem czy relaksem tzn. do sypialni, pokoju dzieci czy salonu, w którym lubimy czytać i odpoczywać. Narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Amour... NOWOCZESNA LAMPA WISZĄCA CZERWONA BELTONE marki Lumina Deco czerwone dodatki w pokoju dziecka... czerwone szafki w kuchni... czerwień w łazience
Ile kosztuje remont pokoju dziecka o powierzchni 10 m2?

Ile kosztuje remont pokoju dziecka o powierzchni 10 m2?

Ile kosztuje remont pokoju dziecka o powierzchni 10 m2? **Pokój dziecka to pomieszczenie szczególne. A że dzieci rosną szybko, wystrój pokoju musi dorównywać im kroku.**... ... Jak stworzyć oryginalny sufit? Za ile umeblujemy pokój dziecka? Kupmy łóżko z dobrej jakości materacem oraz zwróćmy uwagę na wielkość pojemnika na pościel. - Pamiętajmy jednak, że to pokój dziecka, wybierzmy więc farbę odporną na zabrudzenia i ścieranie. Ciekawym pomysłem jest też pomalowanie niewielkiego fragmentu ściany farbą tablicową, na której dziecko będzie mogło rysować lub zapisywać ważne rzeczy. Dzięki temu można będzie zmieniać dekorację wraz ze zmieniającymi się gustami dziecka. Wybierając ją pamiętajmy, że podłoga to ulubione miejsce zabaw dzieci i, jeśli kupimy taką z długim włosem, to utrudni on zabawę małymi elementami oraz będzie siedliskiem kurzu.
Kosmiczne dekoracje do pokoju dziecka - poznaj barwne rozwiązania

Kosmiczne dekoracje do pokoju dziecka - poznaj barwne rozwiązania

Kosmiczne dekoracje do pokoju dziecka - poznaj barwne rozwiązania... **Dzieciaki uwielbiają wszystko co tajemnicze, niezbadane, budzące wyobraźnię W poniższym artykule znajdziesz barwne i kreatywne rozwiązania, które pomogą Ci stworzyć w pokoju dziecka kosmiczną odyseję z prawdziwego zdarzenia! Nie zabraknie niebanalnego oświetlenia, urokliwych akcesoriów i oryginalnych tapet.**... Nocne niebo na suficie... -- - W kosmicznym pokoju dziecka nie powinno zatem zabraknąć lampek ściennych w formie gwiazd i księżyców, a także urokliwych cotton-balls’ów dających ciepłe, nieco tajemnicze światło. Gwiazdy, planety czy drogi mleczne, mogą pojawić się na pościeli, dywanie czy zasłonach. Fototapety z motywem kosmosu... --... Dzieci, które lubią zdecydowane wzory, z pewnością będą zachwycone kosmicznymi fototapetami
Jedyny taki katalog pokoi dziecięcych — interaktywny świat inspiracji

Jedyny taki katalog pokoi dziecięcych — interaktywny świat inspiracji

Jedyny taki katalog pokoi dziecięcych — interaktywny świat inspiracji... Szukasz narzędzia, które wspomoże Cię w projektowaniu sypialni dziecka? Znajdziesz w nim najmodniejsze dekoracje i dodatki do pokoju dziecięcego, meble dla dzieci oraz tkaniny na zasłony, rolety czy poszewki. Korzystając z niego, urządzanie pokoju dziecka staje się więc nie tylko łatwe i szybkie, ale i jest niemałą przyjemnością! Nie zabraknie w nim więc takich elementów jak chociażby siedziska dla dzieci, poduszki dekoracyjne, maty do zabaw, tipi dziecięce czy też wyprawka dla niemowlaka. - Roleta rzymska Billie, zielony, szer.130 × dł.170 cm, Magic Collection marki Yellow Tipi... Pościel z wypełnieniem, 100x135, Sweet Dreams marki Yellow Tipi... Baldachim, butelkowa zieleń, fi 50cmx230cm, Posh Velvet marki Yellow Tipi
Pokój dziecka – jak go urządzić i wyposażyć?  Zostań w domu i zrób bezpieczne zakupy online

Pokój dziecka – jak go urządzić i wyposażyć? Zostań w domu i zrób bezpieczne zakupy online

Pokój dziecka – jak go urządzić i wyposażyć? Od **1 kwietnia** w sklepie internetowym możesz spodziewać się wielu promocji i rabatów na oryginalne meble dla dzieci, które uświetnią każdą aranżację. Jak urządzić pokój dziecka? W **pokojach starszych dzieci**, najlepiej sprawdzą się zaś meble dla nastolatków, takie jak kolekcja [BOHO](https://www.meblik.pl/pl/boho/) czy zestaw mebli [SOUTH](https://www.meblik.pl/pl/south/). Muszą się w nim więc znaleźć: **kołderka i pościel dla dziecka, poduszki i narzuty**. -
Jakie łóżko dla dziecka najlepiej wybrać? Poradnik zakupowy

Jakie łóżko dla dziecka najlepiej wybrać? Poradnik zakupowy

Chociaż na łóżku zawsze kładzie się pościel, to jednak to, z jakiego materiału jest wykonany materac, obicie czy zagłówek, w tym przypadku nie pozostaje bez znaczenia. Dodatkowo takie łóżko jest **bardzo atrakcyjne wizualnie**, co nie pozostaje bez znaczenia dla dzieci. Łóżko piętrowe to także doskonały pomysł na urządzenie niewielkiego pokoju dwójki dzieci... ### Łóżeczko ze szczebelkami... Klasyczne łóżeczko ze szczebelkami, które kojarzy się z tymi dla niemowląt, to **świetny wybór nie tylko dla najmniejszych dzieci** **Warto wybierać również łóżka z wysoką skrzynią na pościel lub z szufladami** - dzięki temu schowasz dużo rzeczy pod łóżkiem... ... ## Jakie łóżko wybrać dla rocznego dziecka i 2-latka? Dzieci w tym wieku **mogą już spać w „dorosłych” łóżkach z materacem**. -
BACK TO SCHOOL – przygotuj swoje dziecko na powrót do szkoły!

BACK TO SCHOOL – przygotuj swoje dziecko na powrót do szkoły!

BACK TO SCHOOL – przygotuj swoje dziecko na powrót do szkoły! Razem z naszymi partnerami rozpoczynamy akcję **BACK TO SCHOOL**, by razem z Tobą przygotować pokój dziecka na powrót do szkoły. Ten wyjątkowy mebel wyposażony jest w pojemną szufladę, w której młody człowiek schowa nie tylko pościel, ale również inne skarby. **Materac Breakdance** jest dwustronny – jedna strona przeznaczona jest do użytku przez dzieci do około 10 roku życia, a druga dla nastolatków. Taki materac może więc posłużyć Twojemu dziecku przez długie lata! - vidaXL Biurko narożne w kształcie litery L, czarne marki vidaXL vidaXL Biurko kreślarskie z szufladami i krzesełkiem marki vidaXL
Jak urządzić pokój dziecka? Oryginalne pomysły, porady i zdjęcia

Jak urządzić pokój dziecka? Oryginalne pomysły, porady i zdjęcia

Jak urządzić pokój dziecka? Więcej energetycznych barw we wnętrzu zapewni np. zawieszenie na ścianie literek z imieniem dziecka, lampki o fantazyjnym kształcie lub zamontowanie w oknie wzorzystych rolet. Utrzymane w jednej stylistyce meble pozwolą niewielkim kosztem dopasować pokój do aktualnych potrzeb naszego dziecka. W okiełznaniu chaosu nieocenione okażą się zatem pojemna szafa, dodatkowe półki lub regały na książki montowane na ścianie, ale także, niewidoczny na pierwszy rzut oka, pojemnik na pościel chowany pod łóżkiem. - żółta sofa, biała szafka, żółta lampa, biało-szara tapeta... pokój dziecka w beżach, kremowy fotel, beżowe zasłony, tapeta w kremowo-białą kratkę... lampa podłogowa z białym abażurem, białe łóżko dziecięce
Jak urządzić pokój młodzieżowy, aby pobudzał wyobraźnię dziecka?

Jak urządzić pokój młodzieżowy, aby pobudzał wyobraźnię dziecka?

**A jakby tak znów być dzieckiem? Jak schowki pobudzają kreatywność dziecka? Tak też dobrze uczynić w przestrzeni dziecka. , które można dodatkowo wyposażyć w szufladę na pościel - takie rozwiązanie zapewni czysty klimat we wnętrzu. Z uwagi na to, że dzieci intensywnie obserwują rzeczywistość warto w związku z tym kształtować ich otoczenie w sposób przemyślany, np. poprzez łączenie jaskrawych barw ze stonowanymi. - schowka w łóżka w pokoju dziecka... pomarańczowy pokój dziecka ze schowkami... młodzieżowy pokój dziecka
Dzieciństwo pełne kreatywności

Dzieciństwo pełne kreatywności

Śmiech jest najlepszym prezentem jaki możemy podarować naszemu dziecku, dlatego H&M Home wychodzi naprzeciwko dziecięcej kreatywności i zabawie. Pojemniki wypełnione zabawkami pomogą uporządkować przestrzeń pokoju naszej pociechy, a pościel w wesołe wzory umili wieczorne zasypianie. W ciągu dnia pokój dziecka możemy wypełnić zabawnymi poduszkami, które pomogą stworzyć atmosferę przytulności, idealną do rysowania czy przeglądania ulubionej książki. Starszym dzieciom przypadną do gustu organizery czy pudełka, w których schowają przybory do pisania czy niepotrzebne szpargały. Pamiętajmy, że wybierając odpowiednie przedmioty do pokoju dziecka, możemy stworzyć wnętrze rozwijające dziecięcą wrażliwość i poczucie estetyki. - różowa ściana, niebieska pościel w ptaki, biała szafka nocna... niebieska pościel dziecięca w literki, czarne pudełko, drewniana drabina... czarne pudełko, niebieska deskorolka, zielone pudełko
Lista zadań do zrobienia po powrocie dzieci do szkoły

Lista zadań do zrobienia po powrocie dzieci do szkoły

Lista zadań do zrobienia po powrocie dzieci do szkoły... **Oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego Twoje dziecko ma już za sobą --... Jeśli Twoje dziecko wyrusza do pierwszej klasy, to niepodważalny znak, że najwyższy czas przestać mianować je przedszkolakiem, a zacząć nazywać uczniem! Być może wystarczy zmienić kolor dodatków w pokoju dziecka czy przeprojektować nieco niektóre strefy. Niektóre dzieci uwielbiają powroty do szkoły, dla innych są to momenty nieco stresujące. Konsultuj z dzieckiem zmiany, angażuj je porządki, dawaj do wykonania rozmaite zadania. - --... W pokoju dziecka, jak co roku, zagościły nowe książki, podręczniki, atlasy i słowniki Część z nich możesz oddać młodszym dzieciom bądź wystawić na szkolnym kiermaszu książek. Pamiętaj, że dzieci wbrew pozorom nie lubią chaosu. Dzieci rosną jak na drożdżach, dlatego po wakacjach dobrze jest skontrolować wysokość mebli. pokój dziecka, tablica w kształcie domku, białe gwiazdki, białe biurko... drewniana komoda, białe ściany, czerwona figurka, napis na ścianie, drewniane skrzynki... drewniane łóżko piętrowe z szafą, czarne szafki
Jak urządzić pokój dziecka w małym mieszkaniu?

Jak urządzić pokój dziecka w małym mieszkaniu?

Jak urządzić pokój dziecka w małym mieszkaniu? **Pamiętaj, że dzieci żyją jednocześnie w dwóch równoległych światach - tym rzeczywistym oraz w swojej własnej, magicznej krainie wyobraźni. Nie martw się zatem, że pokoik Twojego dziecka jest niewielki - metraż naprawdę jest tutaj kwestią drugorzędną.**... ... W jaki sposób możesz zafundować dziecku pokój marzeń? W środku mebla warto przechowywać pościel, odzież sezonową oraz zabawki dziecka. Urządzając pokój swojego dziecka, staraj się o tym pamiętać. - białe łóżko piętrowe... tapeta w motyle... biały pokój dziecka
Jak tkaniny zmieniają wnętrza? Poradnik

Jak tkaniny zmieniają wnętrza? Poradnik

Nie sposób nie wspomnieć o pościeli tulącej nas do snu czy aranżacyjnych detalach, które wnoszą przytulny klimat. - żółte obicie sofy... beżowa tapicerka sofy... beżowa tkanina
Jak urządzić pokój dziecka w stylu marynarskim - 6 pomysłów

Jak urządzić pokój dziecka w stylu marynarskim - 6 pomysłów

W pokoju młodszych dzieci na meblach mogą zagościć różnobarwne figlarne malowanki. Osoby, które chciałyby wprowadzić delikatny powiew stylu marynarskiego do pokoju dziecka, ale obawiają się zobowiązujących dodatków, mogą zainwestować w pościel z ozdobioną morskimi wzorami. Dzieci uwielbiają niewielkie lampki stołowe, zatem koniecznie zainwestuj w marynistyczny model, który zamieszka tuż przy łóżku malucha. Dzięki temu w pokoju dziecka będzie jeszcze bardziej klimatycznie. Wyobraźnia dzieci bywa nieograniczona. - pokój dla niemowlaka płci męskiej... pościel z wielorybem... kreatywny pokój dziecka ze statkiem
O czym należy pamiętać urządzając pokój dziecka?

O czym należy pamiętać urządzając pokój dziecka?

O czym należy pamiętać urządzając pokój dziecka? Starsze dzieci chętnie pomogą w doborze kolorów, mebli czy ulubionych dekoracji. Jaka kolorystyka w pokoju dziecka? Gdy chcemy wprowadzić do wnętrza intensywniejszy kolor możemy zrobić to za pomocą dodatków – poszewek na poduszki, pościeli, dywanu lub ciekawej grafiki na ścianie lub frontach szafek. Pokój z motywem przewodnim... --... - agata meble biurka dla dzieci... agata meble łóżko dla dziecka
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności