remont domu przed i po - pomysły, inspiracje z homebook

Drzwi pokojowe mogą zostać zastosowane podczas remontu lub wykańczania każdego pomieszczenia Twojego domu.
Przy pomocy praktycznej szpachelki z łatwością wykonasz drobny remont Twojego domu, nadając mu całkiem nowy wygląd.
Praktyczna szpachelka ułatwi Ci załatanie drobnych ubytków na ścianie, a także wykonanie remontu w Twoim domu.
Znajduje swoje zastosowanie także podczas drobnych napraw w domu, a także przy rozmaitych remontach.
Ten model wiertła świetnie sprawdzi się podczas prac hobbystycznych, w czasie majsterkowania oraz w przypadku remontu bądź wykańczania domu lub mieszkania.
Zestaw tarcz do metalu Universal przydaje się przy pracach związanych z cięciem metalu, zarówno w domu, jak i jego otoczeniu czy budynkach warsztatowych. Tego typu sprzęt jest potrzeb Pokaż więcej
Remont mieszkania to najlepszy czas na wprowadzenie nowych, bardziej funkcjonalnych rozwiązań. To wytrzymałe płytki o dużych rozmiarach, które przez wiele lat będą gościły w Twoim domu.
Glazura Neutral Arte w beżowym kolorze sprawdzi się podczas remontu lub prac wykończeniowych w Twoim domu.
Zestaw tarcz do cięcia metalu jest przydatny przy szeregu prac w domu i jego pobliżu. Jeśli w trakcie remontu lub majsterkowania musisz przyciąć pręty, płyty czy rury Pokaż więcej
Ładowarka Bosch GAL przyda Ci się, jeśli chcesz sprawnie przeprowadzić remont w domu.
Mogą być Ci potrzebne na ostatnim etapie remontu albo podczas wyposażania nowego domu.
Jeśli jesteś w trakcie generalnego remontu, z pewnością przydadzą Ci się worki na gruz. To także worki, które wykorzystasz ponownie podczas prac remontowo-budowlanych na terenie domu.
Chcesz wymienić drzwi w swoim domu, ale boisz się, że nie dasz rady? Z nami remont to żaden problem. Remont już nigdy nie będzie kojarzył się z czymś Pokaż więcej
Jeśli odkładasz domowy remont w domu z uwagi na bałagan jaki podczas niego powstaje, to Zestaw bezpyłowy do gąbek szlifierskich Hyde jest dla Ciebie.
Fuga elastyczna doskonale posłuży Ci do wykonania drobnego remontu Twojego domu i nie tylko.
Prosty montaż umożliwi Ci szybkie oraz bardzo wygodne przeprowadzenie remontu w domu.
Dostępna w tym miejscu kantówka to produkt umożliwiający montaż konstrukcji drewnianych podczas budowania domu od podstaw, a także w trakcie remontów oraz prac ogrodo Pokaż więcej
Wiertło do metalu wykorzystasz podczas prac warsztatowych oraz w trakcie remontu czy wykańczania swojego domu.
Panele podłogowe Bundaberg to materiał wykończeniowy, dzięki któremu samodzielnie wykonasz atrakcyjną posadzkę w swoim domu. W związku z tym będziesz mógł zminimalizować koszty remontu, poniewa Pokaż więcej
Praktyczną szpachelkę z powodzeniem wykorzystasz zarówno podczas wykańczania Twojego domu, jak i podczas drobnego remontu.

Wyszukiwania podobne do "remont domu przed i po".

Więcej inspiracji »

Inspiracje 2280 zdjęć dla "remont domu przed i po"

Remont -Dom jednorodzinny Kiełpino-realizacja 2013 - Kuchnia, styl nowoczesny - zdjęcie od Mogho-Design Remont -Dom jednorodzinny Kiełpino-realizacja 2013 - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Remont -Dom jednorodzinny Kiełpino-realizacja 2013 - Kuchnia, styl nowoczesny - Mogho-Design.
remont domu z lat 70-tych - Salon, styl nowoczesny - zdjęcie od ajaje - architekci & projektanci wnętrz remont domu z lat 70-tych - Aranżacje wnętrz - Salon: remont domu z lat 70-tych - Salon, styl nowoczesny - ajaje - architekci & projektanci wnętrz.
remont domu z lat 70-tych - Mała otwarta beżowa jadalnia w salonie, styl nowoczesny - zdjęcie od ajaje - architekci & projektanci wnętrz remont domu z lat 70-tych - Aranżacje wnętrz - Jadalnia: remont domu z lat 70-tych - Mała otwarta beżowa jadalnia w salonie, styl nowoczesny - ajaje - architekci & projektanci wnętrz.
remont domu z lat 70-tych - Salon, styl nowoczesny - zdjęcie od ajaje - architekci & projektanci wnętrz remont domu z lat 70-tych - Aranżacje wnętrz - Salon: remont domu z lat 70-tych - Salon, styl nowoczesny - ajaje - architekci & projektanci wnętrz.
remont domu z lat 70-tych - Łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od ajaje - architekci & projektanci wnętrz remont domu z lat 70-tych - Aranżacje wnętrz - Łazienka: remont domu z lat 70-tych - Łazienka, styl nowoczesny - ajaje - architekci & projektanci wnętrz.
remont domu z lat 70-tych - Salon, styl nowoczesny - zdjęcie od ajaje - architekci & projektanci wnętrz remont domu z lat 70-tych - Aranżacje wnętrz - Salon: remont domu z lat 70-tych - Salon, styl nowoczesny - ajaje - architekci & projektanci wnętrz.
remont domu z lat 70-tych - Średni biały salon, styl nowoczesny - zdjęcie od ajaje - architekci & projektanci wnętrz remont domu z lat 70-tych - Aranżacje wnętrz - Salon: remont domu z lat 70-tych - Średni biały salon, styl nowoczesny - ajaje - architekci & projektanci wnętrz.
remont domu z lat 70-tych - Salon - zdjęcie od ajaje - architekci & projektanci wnętrz remont domu z lat 70-tych - Aranżacje wnętrz - Salon: remont domu z lat 70-tych - Salon - ajaje - architekci & projektanci wnętrz.
remont domu z lat 70-tych - Salon - zdjęcie od ajaje - architekci & projektanci wnętrz remont domu z lat 70-tych - Aranżacje wnętrz - Salon: remont domu z lat 70-tych - Salon - ajaje - architekci & projektanci wnętrz.
remont domu z lat 70-tych - Średni szary salon - zdjęcie od ajaje - architekci & projektanci wnętrz remont domu z lat 70-tych - Aranżacje wnętrz - Salon: remont domu z lat 70-tych - Średni szary salon - ajaje - architekci & projektanci wnętrz.
Salon po remoncie. - zdjęcie od Olga Pienczk-Milewska Metamorfoza domu pod Warszawą - Widok z salonu na kuchnię, po remoncie. Dom jednorodzinny pod Warszawą Aranżacje wnętrz - Salon: Salon po remoncie. - Olga Pienczk-Milewska.
Po remoncie. - zdjęcie od Olga Pienczk-Milewska Metamorfoza domu pod Warszawą - Widok na przedpokój po remoncie. Dom jednorodzinny pod Warszawą Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Po remoncie. - Olga Pienczk-Milewska.
Po remoncie. - zdjęcie od Olga Pienczk-Milewska Metamorfoza domu pod Warszawą - Widok z jadalni na przedpokój po remoncie. Dom jednorodzinny pod Warszawą Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Po remoncie. - Olga Pienczk-Milewska.
Po remoncie. - zdjęcie od Olga Pienczk-Milewska Metamorfoza domu pod Warszawą - Sypialnia po remoncie. Dom jednorodzinny pod Warszawą Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Po remoncie. - Olga Pienczk-Milewska.
Remont domu jednorodzinnego - Średnia zamknięta biała kuchnia w kształcie litery l dwurzędowa z oknem, styl klasyczny - zdjęcie od żurawicki.design Remont domu jednorodzinnego - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Remont domu jednorodzinnego - Średnia zamknięta biała kuchnia w kształcie litery l dwurzędowa z oknem, styl klasyczny - żurawicki.design .
Remont domu jednorodzinnego - Średni biały salon, styl klasyczny - zdjęcie od żurawicki.design Remont domu jednorodzinnego - Aranżacje wnętrz - Salon: Remont domu jednorodzinnego - Średni biały salon, styl klasyczny - żurawicki.design .
Remont domu jednorodzinnego - Średni szary salon, styl klasyczny - zdjęcie od żurawicki.design Remont domu jednorodzinnego - Aranżacje wnętrz - Salon: Remont domu jednorodzinnego - Średni szary salon, styl klasyczny - żurawicki.design .
Remont domu jednorodzinnego - Średni szary salon z jadalnią, styl klasyczny - zdjęcie od żurawicki.design Remont domu jednorodzinnego - Aranżacje wnętrz - Salon: Remont domu jednorodzinnego - Średni szary salon z jadalnią, styl klasyczny - żurawicki.design .
Remont domu jednorodzinnego - Duży biały salon z jadalnią, styl klasyczny - zdjęcie od żurawicki.design Remont domu jednorodzinnego - Aranżacje wnętrz - Salon: Remont domu jednorodzinnego - Duży biały salon z jadalnią, styl klasyczny - żurawicki.design .
Remont domu jednorodzinnego - Średni biały salon z jadalnią, styl klasyczny - zdjęcie od żurawicki.design Remont domu jednorodzinnego - Aranżacje wnętrz - Salon: Remont domu jednorodzinnego - Średni biały salon z jadalnią, styl klasyczny - żurawicki.design .
Więcej artykułów »

Artykuły 573 artykuły dla "remont domu przed i po"

Granulat z wełny skalnej – bezpieczne ocieplenie poddasza na długie lata
Zyskujemy czas, który pozwoli Straży Pożarnej na ugaszenie pożaru, a nam na zachowanie naszego cennego dobytku.*... Szybki i dokładny montaż, bez zbędnego bałaganu... -- W związku z tym każdy z nas chciałby, aby remont zakończył się jak najszybciej i szuka rozwiązań, które pozwolą jak najlepiej zoptymalizować czas jego trwania. **GRANROCK SUPER** dobrze na tę potrzebę odpowiada... ... *– Granulat aplikuje się w technologii nadmuchu, co znacznie skraca czas potrzebny do ocieplenia domu Oszczędzamy nie tylko czas, tak cenny podczas remontu domu, ale również pieniądze. To doskonały sposób na wykonanie izolacji w każdym domu! -
Cena szpachlowania – czy wynajmowanie ekipy remontowej się opłaca?
Cena robocizny za szpachlowanie nie należy do najniższych i znacząco wpływa na koszty remontu. To częsty dylemat planujących remont domu czy mieszkania. Jak zorganizować remont i rozplanować budżet, by nie zbankrutować? Duże znaczenie ma lokalizacja, czyli przede wszystkim region, w którym znajduje się remontowany lub wykańczany dom lub mieszkanie. Jeśli podłoże jest bardzo zniszczone, na jego remont będziemy potrzebować więcej czasu oraz więcej materiałów. -
Homebook zaprasza na spotkanie z projektantami wnętrz
**... ... Uczestnicy wydarzenia poznają przydane wskazówki, które pomogą im sprawnie i pięknie urządzić swój dom - jak zaplanować układ funkcjonalny mieszkania lub domu? - jak policzyć koszty materiałów i wyposażenia niezbędnych do remontów domu? -
Klejenie tapety na starą tapetę – jak zrobić to prawidłowo?
Wiele osób, które czeka remont domu czy mieszkania, zastanawia się, czy można nakleić tapetę na starą tapetę. **Klejenie tapety na starą tapetę** to pomysł, który najczęściej pojawia się w głowach inwestorów stojących przed remontem starego domu czy mieszkania. -
Drzwi wewnętrzne, czyli estetyczne zwieńczenie każdej aranżacji – jaki model wybrać?
Niezależnie od tego, czy urządzamy nasze pierwsze mieszkanie, czy przeprowadzamy remont domu, zawsze dbamy o przemyślane dopasowanie wszystkich elementów. **Drzwi wewnętrzne** nie są już tylko funkcjonalnym elementem wyposażenia przestrzeni, ale piękną ozdobą domu. Bez względu na to, jak urządzamy dom lub mieszkanie, **drzwi malowane** będą doskonałym uzupełnieniem naszej aranżacji – są szykowne i eleganckie, a możliwości kolorystyczne niemal nieograniczone. -
Jakie ogrzewanie domu wybrać, aby jak najwięcej zaoszczędzić?
Jakie ogrzewanie domu wybrać, aby jak najwięcej zaoszczędzić? Oczywiście, pod warunkiem, że w domu panuje temperatura nie niższa niż 21 stopni Celsjusza! **... ... O to, aby w domu panowała ciepła przytulna atmosfera dbają nie tylko domownicy, ale i odpowiednia instalacja grzewcza ----------------------------------------------------... Budowa lub remont domu bardzo często łączy się z potężnym dylematem dotyczącym ogrzewania Niestety, wydatki związane z ogrzewaniem domu peletem bywają porównywalne z eksploatacją kotła na gaz ziemny, czyli są wyższe niż w przypadku ogrzewania domu węglem czy drewnem opałowym. -
O tym czytaliście najchętniej – 7 najpopularniejszych tekstów sierpnia
Tymczasem **sierpień na Homebook.pl** upłynął pod znakiem… właśnie domu! Okazuje się, że w mijającym miesiącu najbardziej interesowaliście się **budową domu** i **wnętrzami celebrytek**. Okazuje się, że właśnie tyle może kosztować **szkielet domu kopułowego** o powierzchni ok. 40 m²! Budowa domu – 5 wskazówek, o których nie wiedziałeś! Kapitalny remont domu o powierzchni 89 m²**... --... A gdyby tak nie budować domu od podstaw, ale przeprowadzić **generalny remont starego budynku**? - Eglo 49279 - Lampa stołowa DONMINGTON 1xE27/60W/230V marki Eglo vidaXL Leżak ze stolikiem, lite drewno akacjowe i tkanina textilene marki vidaXL LECHUZA Biała donica Classico Color 28 ALL-IN-ONE, wysoki połysk 13190 marki Lechuza
Remont nie taki straszny! Jak odnowić meble, podłogi i drzwi bez wysokich kosztów?
Remont nie taki straszny! **Remont domu** budzi skrajne emocje. --... Gdy w głowie zapala się żarówka mówiąca o konieczności przeprowadzenia remontu, myśli od razu krążą wokół horrendalnych sum, które trzeba będzie zapłacić nawet za drobne zabiegi **Odnowa starych mebli i przedmiotów** to kreatywna zabawa z niekończącymi się możliwościami, która nie dość, że zapewni oryginalny i niepowtarzalny rezultat, to przede wszystkim nie pociągnie za sobą lawiny wydatków związanych z remontem. -
Stary dom w górach zmienili nie do poznania. Sprawdzamy 250 m² [PRZED I PO]
Dawny klimat domu urzekł ich bez reszty, dlatego zachowali wiele oryginalnych elementów wiejskiej zabudowy. Jak przebiegał **generalny remont domu krok po kroku**? Kapitalny remont domu o powierzchni 250 m²... --... Zanim dom przeszedł generalną metamorfozę, był w **fatalnym stanie technicznym** Remontu wymagało zarówno jego wnętrze, jak i fasada oraz najbliższe otoczenie. Czarno-biała łazienka pod skosami... --... Po generalnym remoncie poddasza na drugim piętrze domu **zagościły sypialnie, druga, obszerna łazienka oraz mały hol** pełniący rolę wypoczynkową - dom z 1905 roku przed metamorfozą... dom z 1905 roku po metamorfozie, kącik za domem... dom z 1905 roku przed metamorfozą
Całkowita przeróbka mieszkania bez generalnego remontu? To możliwe!
Całkowita przeróbka mieszkania bez generalnego remontu? Nie masz czasu albo pieniędzy na generalny remont domu? Przy niewielkim wysiłku osiągniesz spektakularne efekty bez remontu domu! Nie tylko wewnątrz... --... Jeśli masz własny dom i marzy ci się odświeżenie elewacji, nie musisz wzywać fachowców, zrobisz to sam! Treść artykułu pojawiła się w serwisie dzięki uprzejmości [dom.wp.pl](https://dom.wp.pl/). - Szał renowacji... --... Odnawiania przez malowanie można spróbować z niemal wszystkimi meblami w domu, nie tylko szafkami kuchennymi
Jakie prace remontowe wymagają zgłoszenia lub pozwolenia? Przegląd prawa budowlanego 2018
Przegląd prawa budowlanego 2018... **Kiedy zima zaczyna już odpuszczać, a temperatura za oknem robi się coraz wyższa, zabieramy się do działania i zaczynamy planować wiosenne remonty Dlaczego należy zgłaszać prace remontowe lub budowę domu? --... ... Jeśli mamy w planach remont domu i nie chcemy czekać na decyzję urzędu, to jest lista prac budowlanych, które możemy rozpocząć na własną rękę bez składania wniosku ze zgłoszeniem lub pozwoleniem na budowę **Lista prac budowlanych i remontowych, które nie wymagają pozwolenia ani zgłoszenia:**... * założenie solarów na dachu (kolektorów słonecznych);... * wstawianie okien i drzwi (wymiana) bez powiększania lub pomniejszania otworów w murze; Jeśli dom jednorodzinny jest w trakcie budowy, a zarzucono nam nieprawidłowości oraz niestosowanie się do przepisów, to **prace należy wstrzymać, a samowolę zalegalizować**. - --... ... Zanim przejdziemy do przeprowadzania rozbiórki domu lub mniejszego budynku, warto najpierw zapoznać się z obowiązującymi przepisami rozbudowanie domu jednorodzinnego pozwolenie na budowę... Zmiana otworów w murze pod nowe okna wymaga pozwolenia na budowę wymiana okien w domu pozwolenie czy zgłoszenie... Rozpoczęcie prac bez uzyskania pozwolenia na budowę grozi poważnymi konsekwencjami remont strychu zgłoszenie budowy... Na rozpatrzenie wniosku o zgłoszenie prac czeka się 21 dni remont poddasza zgłoszenie... remont starego domu pozwolenie czy zgłoszenie... pozwolenie na budowę projekt budynku
Cennik układania płytek na 2020 rok – ile kosztuje położenie płytek?
Planujesz w 2020 roku remont domu lub mieszkania? --... ... Decydując się na remont wiążący się z układaniem płytek, trzeba pamiętać, że **ostateczna cena usługi** uzależniona jest między innymi od tego, **jaki typ i rozmiar kafelek wybierzemy**, w jaki sposób wykończone mają być krawędzie, jak duże pomieszczenie ma być remontowane, a także **w której części kraju mieszkamy** Prace przygotowawcze – cennik układania płytek na 2020 rok... --... (**od 100 do 200 zł/m.b.**)... ... Dodatkowe prace glazurnicze – aktualne ceny na 2020 rok (**od 50 do 70 zł/szt.**)... ... Osoby planujące obejmujący układanie płytek remont łazienki, kuchni, tarasu czy schodów często szukają informacji na temat orientacyjnych cen prac glazurniczych -
Jakie plany remontowe mają Polacy w 2018 roku? - Raport Homebook
Według najnowszego raportu platformy Homebook.pl, 89% ankietowanych planuje remont w roku 2018, z czego aż 83% ma zamiar rozpocząć go właśnie w sezonie wiosenno-letnim. Respondenci, zapytani o to, jakich prac będzie dotyczył remont, najczęściej wskazywali **malowanie ścian (81%), wymianę mebli (63%) oraz położenie płytek (50%)**. Chęć przeprowadzenia samodzielnego remontu, może zatem wynikać z charakteru prac, takich jak m.in. malowanie, które po prześledzeniu wirtualnych porad, zazwyczaj nie wymaga pomocy specjalistów. W odpowiedzi na duże zainteresowanie wśród użytkowników tematyką budowlano-remontową powstała dedykowana sekcja na Homebook.pl [Budowa i Remont](https://www.homebook.pl/budowa-i-remont), gdzie można znaleźć fachowe porady specjalistów, bazę firm budowlanych i remontowych, projekty domów oraz tysiące produktów niezbędnych podczas wykańczania bądź odświeżania wnętrz. -
Architekt – swój najgorszy klient
Kiedyś marzyłam o projekcie własnego domu. Po latach myślałam jednak, że chyba bym w to nie weszła – ewentualnie remont. Stąd pojawił się pomysł kupna domu do remontu. Nasza stodoła jednak nie jest takim zwykłym domem i niestety to nie remont wchodził tu w grę, a przebudowa z rozebraniem części budynku. Ostatecznie dochodzi się w końcu do wniosku, że projektowanie własnego domu to ciekawe i satysfakcjonujące doświadczenie i może, mimo wszystko, przynieść dużo radości. -
Książka: Od inspiracji do aranżacji. Czyli jak pięknie mieszkać
W książce znajdziesz:... ... * Jak zaplanować układ funkcjonalny mieszkania lub domu? * Jak policzyć koszty poszczególnych mebli, lamp i materiałów niezbędnych do remontu domu? Oprócz tego dowiesz się:... ... * Jakich błędów unikać przy remoncie? Jak się czujesz, wchodząc do swojego obec-*... ... *nego domu? Ważne, aby twój dom był funkcjo-*... ... *nalny, niezagracony i spójny z tym, co lubisz, i ze stylem, jaki ci się podoba.* -
Homebook.pl na Warsaw Home 2018
Poznajcie przydane wskazówki w zakresie urządzania mieszkania i domu. · jak zaplanować układ funkcjonalny mieszkania lub domu? · jak policzyć koszty materiałów i wyposażenia niezbędnych do remontów domu? Katowicka 62, Nadarzyn... ... **O VOX (Partner Homebook.pl na Warsaw Home)** -
Remont low-cost, czyli jak odmienić wnętrze przy niskim budżecie? Zobacz proste sposoby na szybką metamorfozę mieszkania
Remont low-cost, czyli jak odmienić wnętrze przy niskim budżecie? Zobacz proste sposoby na szybką metamorfozę mieszkania... **Remont** domu czy mieszkania kojarzy się zwykle z uprzykrzającymi codzienne funkcjonowanie pracami wśród kurzu, gruzu i wszechobecnego hałasu Mamy w domu całkiem nowe meble bez dużego nakładu finansowego, a przy okazji ogromną satysfakcję, że udało nam się stworzyć coś swojego. Masz ochotę zmienić coś w swoim mieszkaniu, ale nie chcesz rozpoczynać wielkiego, kosztownego remontu? Postaw na **remont low-cost**! -
Najtwardszy tynk gipsowy, czyli rewolucyjny materiał budowlany do każdego pomieszczenia
Najtwardszy tynk gipsowy, czyli rewolucyjny materiał budowlany do każdego pomieszczenia... Marzenia o własnym domu lub mieszkaniu z pięknymi wnętrzami często odciągają nas od technicznych aspektów związanych z budową i remontem Dlatego, podczas planowania tak ważnego wydarzenia, jakim jest budowa lub remont, warto pochylić się nad wyborem budowlanym, dzięki któremu **ściany** w pięknie urządzonych wnętrzach będą **trwałe i wytrzymałe**. Sposób na idealnie gładkie ściany w Twoim domu... --... **Ściany pokryte twardym tynkiem gipsowym Knauf Diamant** charakteryzują się nie tylko wysoką odpornością na obicia, ale również wyjątkowo **gładką powierzchnią** Dlatego wybór materiałów, które będą wykorzystane do budowy, czy remontu domu, powinien opierać się zarówno na kwestiach estetycznych, jak i funkcjonalnych. Zanim zaczniemy urządzać i dekorować wnętrza nowego domu czy mieszkania, zacznijmy od trwałej i wytrzymałej bazy. -
Dni otwarte - POMAGAMY URZĄDZAĆ
Dni otwarte - POMAGAMY URZĄDZAĆ... **Urządzasz nowe mieszkanie lub dom? Planujesz remont, metamorfozę, zmianę aranżacji czy odświeżenie wnętrza? --... Podczas konsultacji:... Naszym celem jest ułatwienie procesu urządzania, wyposażania czy zmian aranżacyjnych domu i wnętrza. -
Podłoga winylowa – czy sprawdzi się w Twoim domu? Przegląd wzorów i zalety rozwiązania
Podłoga winylowa – czy sprawdzi się w Twoim domu? Przegląd wzorów i zalety rozwiązania... Planujesz generalny remont domu lub mieszkania? To możliwość swobodnego kreowania pokrycia podłogi, bez konieczności wychodzenia z domu. A może, zgodnie z najnowszymi trendami, chcesz **ujednolicić podłogę w całym domu**, bez konieczności układania w salonie zimnych płytek? Taka **wodoodporna podłoga** to doskonała alternatywa dla tradycyjnych, zimnych płytek, a także sposób na wprowadzenie światowego designu do każdego wnętrza w Twoim domu. -
Więcej profili »

Specjaliści 55 profili specjalistów

black design

black design

Kompleksowe projektowanie wnętrz. Z zaangażowaniem przeprowadzam każdego klienta przez cały proces projektowy, od A do Z. Budowa domu czy remont są jednymi z najbardziej stresogennych wydarzeń w życiu, a prędzej czy później czeka to każdego z ...

KBW Architektura & Design

KBW Architektura & Design

KBW Architektura i Design to autorska pracownia, której założycielką jest Katarzyna Baworowska – Wolf. Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Wrocławskiej oraz Architektury Wnętrz w Wyższej Szkole Humanistycznej we Wrocławiu. ...

Balicka Design

Balicka Design

****Nasza Filozofia w Balicka Design**** ***W czym tkwi problem?*** Nie lada wyzwaniem jest zaprojektować, a potem wyremontować i urządzić dom lub mieszkanie tak, żeby idealnie odpowiadało na marzenia i potrzeby wszystkich domowników, tak żeb ...

Więcej wątków »

Forum 97 wątków dla "remont domu przed i po"

klatka schodowa

Witam, mój dom jest dwupiętrowy, a klatka schodowa liczy 32 schody. Klatka schodowa jest wąska ma ściany z boazerii , a schody z lastryka. Chciałabym pozbyć się boazerii i lastryka. Jakich materiałów użyć podczas remontu, aby klatka była wizytówką ...

Dom jednorodzinny - zdjęcie od Sasiak-Sobusiak Pracownia Projektowa

Jaki był koszt remontu tak w przybliżeniu tego domu na zewnątrz i w środku.

#5latHomebook

Pierwszy raz zetknęłam się z Homebook gdy szukałam inspiracji przy remoncie kuchni. Zmieniałam wówczas szafki z koloru wenge na ...? No właśnie nie do końca wiedziałam czego chciałam. Pamiętam, że przyjechał do mnie stolarz który miał wykonać szafki ...