ruda kuchnia - pomysły, inspiracje z homebook

Mozaika faro złożona z niewielkich kwadracików w kolorze czerwieni, zieleni i rudego ożywi wnętrze każdej kuchni lub łazienki. A dzięki bogatej kolorystyce będzie pasować niemal do wszystkich szafek k Pokaż więcej
Fototapety Consalnet z inspirującym motywem będą efektowną ozdobą każdego pomieszczenia. Zarówno wydruk na podkładzie flizelinowym, winylowym jak i papierowym ma wysoką jakość, jest odporny na działan Pokaż więcej
Tapicerka drzwiowa w kolorze rudym firmy Gockowiak sprawdzi się jako wykończenie drzwi wejściowych zarówno domu, jak i budynku użyteczności publicznej. Pełni funkcję wygłuszającą, izolacyjną oraz deko Pokaż więcej
Lubimy mierzyć czas i wszystko planować. Dzięki takiej interesującej dekoracji jak Zegar Szklany Pionowy Kuchnia Drewno kuchnia kolorowy staje się to nie tylko prostsze, ale i bardzo miłe. Zegar Szkla Pokaż więcej
Lubimy mierzyć czas i wszystko planować. Dzięki takiej interesującej dekoracji jak Zegar Szklany Pionowy Kuchnia Talerz kuchnia niebieski staje się to nie tylko prostsze, ale i bardzo przyjemne. Zegar Pokaż więcej
Kompletna kuchnia z blatami, półkami, szufladami, zlewem, baterią i syfonem. Stoi stabilnie na nierównej podłodze dzięki regulowanym nóżkom. Ramy i fronty pokryto melaminą, dzięki czemu powierzchnia o Pokaż więcej
Lampa Wisząca Korfu to przede wszystkim geometryczny abażur, który rozprasza światło lekko i finezyjnie, podwieszony na solidnej, stalowej konstrukcji. Ten dwupłomienny żyrandol sprawdzi się zarówno w Pokaż więcej
Zwis Milos to nowoczesne oświetlenie o uniwersalnej formie, które może stać się centralnym punktem w kuchni lub doskonałym oświetleniem stołu w jadalni. Prostokątny abażur w kształcie prostokąta otulo Pokaż więcej

Wyszukiwania podobne do "ruda kuchnia".

Więcej inspiracji »

Inspiracje 121 zdjęć dla "ruda kuchnia"

pastelove - Kuchnia z oknem, styl skandynawski - zdjęcie od NaNovo pastelove - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: pastelove - Kuchnia z oknem, styl skandynawski - NaNovo. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
pastelove - Średnia otwarta zamknięta biała kuchnia jednorzędowa, styl nowoczesny - zdjęcie od NaNovo pastelove - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: pastelove - Średnia otwarta zamknięta biała kuchnia jednorzędowa, styl nowoczesny - NaNovo. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
INTERIOR - Dom w Rudach - Średnia otwarta kuchnia z wyspą, styl nowoczesny - zdjęcie od Manufaktura Projektów INTERIOR - Dom w Rudach - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: INTERIOR - Dom w Rudach - Średnia otwarta kuchnia z wyspą, styl nowoczesny - Manufaktura Projektów. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Ruda śląska - zabudowa szeregowa - Kuchnia, styl skandynawski - zdjęcie od More-IN Architekci Ruda śląska - zabudowa szeregowa - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Ruda śląska - zabudowa szeregowa - Kuchnia, styl skandynawski - More-IN Architekci. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom w Rudzie Śląskiej - Kuchnia, styl nowoczesny - zdjęcie od nanoSTUDIO Dom w Rudzie Śląskiej - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Dom w Rudzie Śląskiej - Kuchnia, styl nowoczesny - nanoSTUDIO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom w Rudzie Śląskiej - Kuchnia, styl nowoczesny - zdjęcie od nanoSTUDIO Dom w Rudzie Śląskiej - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Dom w Rudzie Śląskiej - Kuchnia, styl nowoczesny - nanoSTUDIO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
MIESZKANIE RUDA ŚLĄSKA STREFA DZIENNA - Średnia biała czarna kuchnia w kształcie litery l w aneksie z wyspą, styl industrialny - zdjęcie od SKAZANI NA DESIGN Studio Architektury MIESZKANIE RUDA ŚLĄSKA STREFA DZIENNA - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: MIESZKANIE RUDA ŚLĄSKA STREFA DZIENNA - Średnia biała czarna kuchnia w kształcie litery l w aneksie z wyspą, styl industrialny - SKAZANI NA DESIGN Studio Architektury. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
MIESZKANIE RUDA ŚLĄSKA STREFA DZIENNA - Średni szary salon z kuchnią z jadalnią, styl industrialny - zdjęcie od SKAZANI NA DESIGN Studio Architektury MIESZKANIE RUDA ŚLĄSKA STREFA DZIENNA - Aranżacje wnętrz - Salon: MIESZKANIE RUDA ŚLĄSKA STREFA DZIENNA - Średni szary salon z kuchnią z jadalnią, styl industrialny - SKAZANI NA DESIGN Studio Architektury. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
MIESZKANIE RUDA ŚLĄSKA STREFA DZIENNA - Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery l w aneksie z wyspą z oknem, styl industrialny - zdjęcie od SKAZANI NA DESIGN Studio Architektury MIESZKANIE RUDA ŚLĄSKA STREFA DZIENNA - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: MIESZKANIE RUDA ŚLĄSKA STREFA DZIENNA - Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery l w aneksie z wyspą z oknem, styl industrialny - SKAZANI NA DESIGN Studio Architektury. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
MIESZKANIE RUDA ŚLĄSKA STREFA DZIENNA - Duży biały salon z kuchnią z jadalnią z tarasem / balkonem, styl industrialny - zdjęcie od SKAZANI NA DESIGN Studio Architektury MIESZKANIE RUDA ŚLĄSKA STREFA DZIENNA - Aranżacje wnętrz - Salon: MIESZKANIE RUDA ŚLĄSKA STREFA DZIENNA - Duży biały salon z kuchnią z jadalnią z tarasem / balkonem, styl industrialny - SKAZANI NA DESIGN Studio Architektury. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
MIESZKANIE RUDA ŚLĄSKA STREFA DZIENNA - Mały szary salon z kuchnią z jadalnią, styl industrialny - zdjęcie od SKAZANI NA DESIGN Studio Architektury MIESZKANIE RUDA ŚLĄSKA STREFA DZIENNA - Aranżacje wnętrz - Salon: MIESZKANIE RUDA ŚLĄSKA STREFA DZIENNA - Mały szary salon z kuchnią z jadalnią, styl industrialny - SKAZANI NA DESIGN Studio Architektury. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
drewno i biel - zdjęcie od dc creative design Kuchnia DREWNO + BIEL Ruda Śląska - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: drewno i biel - dc creative design. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
DOM RUDA ŚLĄSKA - Średnia otwarta szara kuchnia w kształcie litery u, styl nowoczesny - zdjęcie od SKAZANI NA DESIGN Studio Architektury DOM RUDA ŚLĄSKA - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: DOM RUDA ŚLĄSKA - Średnia otwarta szara kuchnia w kształcie litery u, styl nowoczesny - SKAZANI NA DESIGN Studio Architektury. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
DOM RUDA ŚLĄSKA - Średnia otwarta szara kuchnia w kształcie litery g w aneksie z oknem, styl nowoczesny - zdjęcie od SKAZANI NA DESIGN Studio Architektury DOM RUDA ŚLĄSKA - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: DOM RUDA ŚLĄSKA - Średnia otwarta szara kuchnia w kształcie litery g w aneksie z oknem, styl nowoczesny - SKAZANI NA DESIGN Studio Architektury. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
DOM RUDA ŚLĄSKA - Średnia otwarta szara kuchnia w kształcie litery g z oknem, styl nowoczesny - zdjęcie od SKAZANI NA DESIGN Studio Architektury DOM RUDA ŚLĄSKA - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: DOM RUDA ŚLĄSKA - Średnia otwarta szara kuchnia w kształcie litery g z oknem, styl nowoczesny - SKAZANI NA DESIGN Studio Architektury. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
DOM RUDA ŚLĄSKA - Średnia otwarta szara kuchnia w kształcie litery g z oknem, styl nowoczesny - zdjęcie od SKAZANI NA DESIGN Studio Architektury DOM RUDA ŚLĄSKA - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: DOM RUDA ŚLĄSKA - Średnia otwarta szara kuchnia w kształcie litery g z oknem, styl nowoczesny - SKAZANI NA DESIGN Studio Architektury. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
DOM RUDA ŚLĄSKA - Duży szary biały salon z kuchnią z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od SKAZANI NA DESIGN Studio Architektury DOM RUDA ŚLĄSKA - Aranżacje wnętrz - Salon: DOM RUDA ŚLĄSKA - Duży szary biały salon z kuchnią z jadalnią, styl nowoczesny - SKAZANI NA DESIGN Studio Architektury. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Część dzienna - dom Ruda Śląśka #5 - Duża otwarta biała kuchnia w kształcie litery l z wyspą z oknem, styl nowoczesny - zdjęcie od Polilinia Design Część dzienna - dom Ruda Śląśka #5 - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Część dzienna - dom Ruda Śląśka #5 - Duża otwarta biała kuchnia w kształcie litery l z wyspą z oknem, styl nowoczesny - Polilinia Design. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Część dzienna - dom Ruda Śląśka #5 - Średnia otwarta biała beżowa kuchnia jednorzędowa w aneksie z wyspą z oknem, styl nowoczesny - zdjęcie od Polilinia Design Część dzienna - dom Ruda Śląśka #5 - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Część dzienna - dom Ruda Śląśka #5 - Średnia otwarta biała beżowa kuchnia jednorzędowa w aneksie z wyspą z oknem, styl nowoczesny - Polilinia Design. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Część dzienna - dom Ruda Śląśka #5 - Duża otwarta biała kuchnia w kształcie litery l z wyspą z oknem, styl nowoczesny - zdjęcie od Polilinia Design Część dzienna - dom Ruda Śląśka #5 - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Część dzienna - dom Ruda Śląśka #5 - Duża otwarta biała kuchnia w kształcie litery l z wyspą z oknem, styl nowoczesny - Polilinia Design. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Więcej artykułów »

Artykuły 21 artykułów dla "ruda kuchnia"

5 TOP-owych projektów miesiąca stycznia
5 TOP-owych projektów miesiąca stycznia **Nowy rok i nowe podsumowanie. Zobaczcie jakie projekty cieszyły się największym zainteresowaniem użytkowników. Wszystkie wyróżnione projekty łączy wspólna cecha. Ich przestrzeń dzienna powstała z połączenia kuchni, salonu a nierzadko też komunikacji (holu, korytarza). Nie ma wątpliwości w naszych domach i mieszkaniach doceniamy walory otwartych wnętrz.** I miejsce **TOP Projekt** miesiąca stycznia: Pracownia: design me too Projekt: NOWOCZESNY APARTAMENT W PRUSZKOWIE II miejsce **TOP Projekt** miesiąca stycznia: Pracownia: BIBI Projekt: Projekt mieszkania W Warszawie 80 m2 III miejsce **TOP Projekt** miesiąca stycznia: Pracownia: emDesign home & decoration Projekt: Apartament 55 IV miejsce **TOP Projekt** miesiąca stycznia: Pracownia: Manufaktura Projektów Projekt: INTERIOR - Dom w Rudach V miejsce **TOP Projekt** miesiąca stycznia: Pracownia: Mohav Design Projekt: Dom pod Toruniem - 130 Gratulujemy pracowniom, które zostały doce -
Kolor czerwony – jak umiejętnie wprowadzić go do wnętrz?
Kolor czerwony – jak umiejętnie wprowadzić go do wnętrz? Kolor czerwony nie należy do najbardziej popularnych we wnętrzach. Jest barwą jaskrawą, wręcz agresywną, potrafi przytłoczyć i zdominować aranżację. Nie oznacza to jednak, że musimy unikać go jak ognia – jeśli będziemy sprawnie nim operować, wprowadzać do odpowiednich pomieszczeń i korzystać z właściwych odcieni, czerwony stanie się naszym sprzymierzeńcem. Ożywi i odświeży wystrój wnętrza, będzie stymulował nas do działania i wprawiał w towarzyski nastrój. **W jakich wnętrzach najlepiej sprawdzi się czerwona barwa? Jaki kolor pasuje do czerwonego?** Kolor czerwony – psychologia --- Psychologia kolorów to dziedzina nauki zajmująca się wpływem, jaki kolory wywierają na ludzki umysł, a co za tym idzie na samopoczucie, uczucia i to, jak jesteśmy postrzegani. Co ciekawe, oprócz reakcji emocjonalnych, barwy są również w stanie wywołać efekty fizyczne – na przykład bohater dzisiejszego artykułu, czyli kolor czerwony, powoduje, że reakcje człowieka na - Mozaika Palette czerwona 30x30 cm Opoczno marki Psb Płytki Kafelki Lustrzane 30x30 4MM Faza Czerwona marki Galakor Narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Amour Czerwona Poduszka Ozdobna Kwadratowa NOWOCZESNA LAMPA WISZĄCA CZERWONA BELTONE marki Lumina Deco
Dom w szczegółach - zobacz jak urządzić mieszkanie w stylu skandynawskim
Dom w szczegółach - zobacz jak urządzić mieszkanie w stylu skandynawskim **Centrum Gdyni, wąska uliczka, stara kamienica w niej prawdziwa gratka dla miłośników stylu skandynawskiego. Konsekwentnie zaprojektowane mieszkanie zgodnie jest z wyróżnikami stylu: jasne, stonowane kolorystycznie oraz przyjazne.** **JADALNIA I SALON** --- Bazę do stworzenia wnętrz stanowi tutaj podłoga wyłożona panelami Quick-Step o kolorze Dąb Biały Bielony, nawiązująca bezpośrednio do skandynawskich desek malowanych na biało oraz ściany. Elementem przełamującym ten schemat jest cegła oferowana przez firmę [Elkamino Dom](https://www.homebook.pl/profil/elkamino-dom/projekt-plytki-stara-cegla-naturalna). Jej naturalna rudo-brązowa barwa wizualnie oddziela strefę jadalni i salonu od holu. Znajdujący się blisko kuchni – stół (mebel wykonany przez stolarza), wyznacza centrum mieszkania. Przestrzeń jadalni została podkreślona nisko zawieszoną loftową lampą oraz okładziną ścienną, która spójnie łączy się z wykonaną na zamówienie zabud -
Modne dywany – trendy i nowości na 2020 rok
Modne dywany – trendy i nowości na 2020 rok Producenci dywanów w swoich najnowszych kolekcjach udowadniają, że podążają za trendami wnętrzarskimi na 2020 rok. Czego możemy się spodziewać w nadchodzących miesiącach? Do bliskich naturze wnętrz proponują oni ręcznie tkane lub plecione dywany o wyraźnej fakturze, modele w kolorach ziemi, dywany z naturalnych materiałów, a także zdobione wzorami florystycznymi. Nie zabraknie również nadal popularnych modeli we wzory geometryczne oraz nowoczesnych dywanów orientalnych inspirowanych tradycją perską. Wśród nowości hitem będą dywany ze złotymi zdobieniami oraz dywany z nubuku. **Przedstawiamy najważniejsze trendy dywanowe na 2020 rok.** Trójwymiarowa faktura – modny dywan na 2020 rok -- Podobnie jak w przypadku tkanin obiciowych, tak przy produkcji **dywanów na 2020 rok** dostrzec można fascynację fakturą. W niepamięć odchodzą zupełnie płaskie i gładkie dywany czy wykładziny dywanowe. W 2020 roku w salonach i sypialniach zagoszczą na dłuższy czas modele o wyra -
Trendy wnętrzarskie jesień/zima 2016: co będzie modne we wnętrzach tej jesieni?
Trendy wnętrzarskie jesień/zima 2016: co będzie modne we wnętrzach tej jesieni? **Już za chwile złote promienie słońca będą odbijać się w cieniutkich niciach babiego lata, jabłka przybiorą śmiały rubinowy kolor, a nad polami i łąkami zawisną gęste poranne mgły. Bo oto piękna polska jesień za pasem! Zaraz po niej, pojawi się kapryśna zima, której mroźną aurę z przyjemnością będziemy rozpraszać ogniem strzelającym w kominku, puszystymi tkaninami i nastrojowym blaskiem świec.** Wraz z porami roku zmienia się nie tylko pogoda, ale również wnętrzarskie trendy. Oczywiście, nie namawiamy do radykalnych sezonowych zmian w domowym anturażu - moda to przecież niezwykle chimeryczna dama, która uwielbia ciągłe metamorfozy. Jednak jako orędownicy stylowych aranżacji, zachęcamy do gry dodatkami, akcentami i kolorami, które potrafią odmienić dom nie do poznania i wprowadzić do jego wnętrza przyjemny powiew świeżości. Na co zatem warto postawić w nadchodzącym sezonie jesienno-zimowym, aby być en vouge? Oto nasze bestsell -
Dodatki w kuchni – jak ożywić nudną aranżację?
Dodatki w kuchni – jak ożywić nudną aranżację? Jeśli twoja **kuchnia** wydaje się zbyt surowa, smutna i nieciekawa, możesz ją ożywić, stosując **akcent kolorystyczny**. Odpowiednio dobrane **akcesoria i sprzęty AGD** mogą nadać wnętrzu zupełnie nowego charakteru – uczynić je nowocześniejszym, przytulniejszym, wyrazistszym i stylowym. Czerwone dodatki w kuchni czarnej, białej i kontrastowej -- Jeśli masz **czarne meble kuchenne**, blaty bądź sprzęty AGD, czerwone dodatki będą ładnie wyróżniać się na ich tle. Wybierz nasyconą, krwistą czerwień, która podkreśli kontrasty. Pamiętaj jednak, by nie umieszczać czerwonych elementów w dużych skupiskach. Pamiętaj także, że ciemne tło „wydobywa” czerwień, przez co wzrok gości i domowników automatycznie skupi się na dodatkach. Zadbaj więc, by ich spojrzenie kierowało się na te dodatki w kuchni, które chcesz zaakcentować. Czerwień ładnie przełamuje też **szare i popielate odcienie w kuchni**. Wygląda przy tym nieco spokojniej i mniej nachalnie niż w połączeniu -
7 pomysłów na aranżację kuchni w drewnie
7 pomysłów na aranżację kuchni w drewnie **Drewno w kuchni - lubiane, modne i od niepamiętnych czasów obecne w trendach wnętrzarskich. Wystarczy jedynie dobra impregnacja, a kuchnia z drewnem w roli głównej będzie cieszyć oko przez długie lata. Drewniane elementy mają to do siebie, że są niezwykle uniwersalne i ponadczasowe. Dopasują się niemal do każdego stylu, z każdym materiałem znajdą porozumienie - obojętnie, czy jest to chłodny metal, surowa cegła czy szlachetna porcelana.** My, Polacy, uwielbiamy drewno - i to od wieków. Nic w tym jednak dziwnego! Nieobrobione i pełne sęków kojarzy się z przytulnością wiejskich chatek, natomiast polerowane na wysoki połysk i zdobione intarsjami, przywodzi na myśl szlachetny nurt art deco. W poniższym artykule po raz kolejny udowadniamy, że drewno w kuchni niejedno ma imię i odnajdzie się w każdym, choćby najbardziej niebanalnym zestawieniu. Zresztą, sprawdźcie sami! Drewniana kuchnia: biała czy czarna? --------- Ostatnio na prowadzenie wyszedł trend lansujący cz -
5 TOP-owych projektów miesiąca kwietnia
5 TOP-owych projektów miesiąca kwietnia **Cegła nadal lubiana... Zobaczcie jakie projekty cieszyły się największym zainteresowaniem w ciągu ostatniego miesiąca.** I miejsce w **TOP Projekt** miesiąca kwietnia: Pracownia: MIKOŁAJSKAstudio Projekt: Dom w Kleczy Dolnej II miejsce w **TOP Projekt** miesiąca kwietnia: Pracownia: Plasterlina Projekt: THE FRESHMAKER III miejsce w **TOP Projekt** miesiąca kwietnia: Pracownia: Studio Uljar Projekt: Industrialna nuta IV miejsce w **TOP Projekt** miesiąca kwietnia: Pracownia: Conceptgroup, zdjęcia: www.archigrafia.com Projekt: Dom Ruda Śląska V miejsce w **TOP Projekt** miesiąca kwietnia: Pracownia: Manufaktura Projektów Projekt: INTERIOR - Dom w Rudach Gratulujemy pracowniom, które zostały docenione przez naszych użytkowników. Do biura znajdującego się na szczycie zestawienia powędruje także odznaka PROJEKT MIESIĄCA – szukajcie jej w profilu [MIKOŁAJSKAstudio](http://www.homebook.pl/profil/mikolajskastudio). -
Jasne lato, czy głęboka jesień? Wnętrze dla Twojego typu urody – część I
Jasne lato, czy głęboka jesień? Wnętrze dla Twojego typu urody – część I Wiele osób wie, w jakich kolorach i ich odcieniach jest im do twarzy. Dobrze dobrana tonacja ubioru czy włosów sprawiają, że cera staje się bardziej promienna, niedoskonałości mniej widoczne, a oczy i usta nabierają wyrazistości. Rzadko jednak myślimy o tym, że te **kolory w których wyglądamy korzystnie to także kolory, które dobrze wpływają na nasze samopoczucie** i powinniśmy się otaczać nimi w swojej przestrzeni. *Bo jeśli we własnym domu wyglądamy kwitnąco, to czy nie poprawi nam to nastroju?* Typy kolorystyczne – jakim typem jesteś? -- Najczęściej stosowany jest podział według czterech pór roku. Typy ciepłe to wiosna i jesień, chłodne – lato i zima. W ramach każdego z czterech podstawowych typów wyróżniamy po trzy podtypy, różniące się nieco kontrastowością i nasyceniem odcieni. Jeśli masz wątpliwości który z nich najlepiej podkreśli Twoją urodę, wybierz się na spotkanie z profesjonalną kolorystką, która z pomocą różnobarwnych -
Klimatyczna sypialnia w kolorach szarości i brązu
Klimatyczna sypialnia w kolorach szarości i brązu **Sypialnia to miejsce, w którym regenerujemy się i nabieramy sił. W dobie wszechobecnych problemów z bezsennością ważne jest, aby sposób, w jaki jest urządzona, sprzyjał wyciszaniu się i zasypianiu. Dużą rolę odgrywa tu kolorystyka. Jeśli mamy problemy z zasypianiem, a po całym dniu pracy trudno się nam wyciszyć, zdecydowanie w sypialni powinniśmy unikać kolorów pobudzających. Dominować powinny te stonowane, działające uspokajająco. Świetnym rozwiązaniem są szarości i brązy. Umiejętnie zestawione stworzą klimatyczne wnętrze, w którym łatwo będzie się zrelaksować. Ich dużą zaletą jest to, że sprawdzają się w każdej stylistyce. Oto kilka podpowiedzi jak zestawiać ze sobą szarości i brązy w sypialniach o różnych stylach.** Z charakterem ---------------------- Kolor ciemnego drewna na podłodze zapewni wnętrzu przytulność i poczucie bliskości z naturą. Pomalowanie jednej ze ścian na kolor grafitowy oraz urządzenie sypialni meblami i dodatkami w różnych odcieni -
Wybierz swój własny styl! Zainspiruj się najnowszymi trendami MAGNAT!
Wybierz swój własny styl! Zainspiruj się najnowszymi trendami MAGNAT! Stylistyka vintage, ciekawy design wykorzystujący graficzność, natura a może urok wielkomiejskiej przestrzeni? Takie bogactwo pomysłów na zmianę oblicza naszego domu zgodnie z duchem czasu znajdziemy w najnowszych Inspiracjach MAGNAT na 2016 rok. Natchnieniem projektantów MAGNAT było piękno szlachetnych kamieni, które zostało ujęte w palecie barw farb MAGNAT CERAMIC i struktur dekoracyjnych MAGNAT Style. Marka MAGNAT przygotowała Inspiracje na 2016 rok. Umiejętnie połączono w nich sztukę z nonszalancją i dopełniono duchem estetycznej ekspresji. To nowoczesne spojrzenie na luksus i klasyczne piękno, które nie może obejść się bez nietuzinkowych kolorów ceramicznych farb MAGNAT CERAMIC inspirowanych pięknem szlachetnych kamieni. Towarzyszą im efektowne struktury dekoracyjne MAGNAT Style, które urozmaicają przestrzeń, wprowadzając przestrzenność i wielowymiarowość. Nietuzinkowe kolory farb MAGNAT CERAMIC i oryginalne systemy dekoracyjne MAGNA -
Jak dobrać kolor i wzór osłon okiennych do wnętrza?
Jak dobrać kolor i wzór osłon okiennych do wnętrza? **Obiegowa opinia głosi, że rolety, zwłaszcza zwijane i plisowane, powinno dobierać się do koloru ścian. Owszem, tak może być, ale można zrobić to inaczej.** Pamiętajmy, że aranżacja okienna zajmuje dużą powierzchnię i z tego powodu ma niebagatelny wpływ na wygląd całego pomieszczenia. Proponujemy więc skomponować ją z pozostałymi barwami występującymi we wnętrzu w bardziej przemyślany sposób. Najlepszy efekt przynoszą zestawienia monochromatyczne, harmonijne albo kontrastowe.  ZESTAWIENIA MONOCHROMATYCZNE, tzn. z użyciem jednej barwy ---- Najczęściej jest to biel, beż albo szarość. Aby taka kompozycja nie wydawała się zbyt monotonna, należy umiejętnie zestawić odcienie (od najjaśniejszych po najciemniejsze, a w przypadku bieli – po złamane kroplą innej barwy) oraz zróżnicować faktury materiałów i ich połyskliwość. I tak, jeśli obicia mebli są gładkie, najlepiej, aby rolety były z tkaniny o bardziej wyrazistej strukturze (np. nierównomiernie tkane czy -
Letnie kolory w Twojej sypialni. Najlepsze inspiracje
Letnie kolory w Twojej sypialni. Najlepsze inspiracje **Lato to pora roku, która emanuje świeżością i różnorodnością żywych barw. Jest zatem źródłem nieskończonej inspiracji dla dekoratorów wnętrz. Nie musisz być jednak specjalistą, by nadać swojej sypialni nowy wygląd. Sprawdź, jakie kolory pomogą Ci w samodzielnym stworzeniu letniego królestwa snu.** Letnie niebo -- To, co z pewnością zachwyca latem, to niebo. Po wielu miesiącach patrzenia na senne chmury w wielu odcieniach szarości, żywe błękity nad głową dodają energii. Zachęcają również do porannego wstawania, jeśli umieścisz je nad swoją głową w sypialni, dokładnie na ścianie za szczytem łóżka. Odcienie niebieskiego dodatkowo są barwami, które wyciszają i sprzyjają relaksowi, więc ich wybór jest idealny do pomieszczeń przeznaczonych do odpoczynku. W naszej sypialni widzisz ścianę pomalowaną ceramiczną farbą [Magnat Sypialnia Pokój Dziecka Błękitny Amazonit](https://www.magnatfarby.pl/produkt/magnat-sypialnia-pokoj-dziecka-ceramiczna-farba-do-wnetrz) -
Cegła, kamień dekoracyjny czy kamień naturalny? Odkryj urok kamienia w architekturze i wybierz rozwiązanie do Twojego wnętrza!
Cegła, kamień dekoracyjny czy kamień naturalny? Odkryj urok kamienia w architekturze i wybierz rozwiązanie do Twojego wnętrza! **Dom to najważniejsze miejsce na świecie. To oczywiste. Dlatego, przy jego urządzaniu warto skupić się na materiałach, które sprawią, że będziemy się tam dobrze czuli. A co może być lepszego od materiałów bliskich naturze? Jednym z nich jest kamień, a możliwości jego zastosowania we wnętrzach i na elewacjach wręcz nieograniczone.** **Zobaczcie nasze propozycje do Waszych domów i mieszkań przygotowane wspólnie z firmą Stegu.** Elewacja w śródziemnomorskiej stylistyce – co wybrać? -- Nastrojowe, włoskie uliczki z domami o kamiennych fasadach – czy przy pomocy odpowiednich materiałów wykończeniowych jesteśmy w stanie uzyskać podobny efekt? Marka Stegu proponuje wykorzystać płytki elewacyjne, doskonale imitujące popularne surowce i klinkier. Co wybrać, jeśli pragniemy nadać swojemu budynkowi klimatyczną, śródziemnomorską oprawę? Jeśli nade wszystko cenimy ekologiczne aranżacje i -
Jak urządzić mieszkanie z ciemnymi meblami w stylu skandynawskim?
Jak urządzić mieszkanie z ciemnymi meblami w stylu skandynawskim? **Wnętrza w stylu skandynawskim, to kwintesencja prostoty, naturalności i ciepła. Przestrzenne i wypełnione światłem, są odpowiedzią na - bywa - dość kapryśną aurę dalekiej Północy. Nie wszyscy jednak wiedzą, że trend skandynawski to nie tylko czysta biel i kolor naturalnego drewna. Jak się okazuje, upodobania Szwedów, Duńczyków i Norwegów, nieznacznie się między sobą różnią, przez co scandi niejedno ma imię!** W Danii śnieżnobiałe wnętrza z lubością doprawia się pastelami. Jasnoróżowe bywają designerskie krzesła i miękkie poduchy, a z wygodnych sof zerkają oryginalne seledynowe obicia. Scandi po szwedzku oznacza biel uzupełnioną całą paletą szarości - poczynając od zdecydowanego grafitu, idąc przez klasyczny popiel, na rozbielonych, gołębich tonach kończąc. Fiński punkt widzenia, to z kolei wyraziste kontrasty. Na tle śnieżnobiałych podłóg i ścian, zdecydowanie odcinają się atramentowe meble i dodatki. W poniższym tekście przyjrzymy się za -
Najpopularniejszy projekt roku 2017 - ranking
Najpopularniejszy projekt roku 2017 - ranking **Oto one 20 projektów, które w 2017 roku były najczęściej oglądane przez naszych użytkowników. Są wśród nich domy i niewielkie mieszkania. Przestrzenie utrzymane w oszczędnej stylistyce, jak i te w których meble, wykorzystane materiały i dodatki tworzą barwne kompozycje. Zobaczcie wnętrza, które budzą największe emocje i zainteresowanie.** --- --- --- **APARTAMENT PRASKA PARK** / proj. wnętrza: ELEMENTY -- --- --- DOM W KLECZY DOLNEJ / proj. wnętrza: MIKOŁAJSKAstudio -- --- --- 50 M2 NOWEGO JORKU / proj. wnętrza: WZ STUDIO -- --- --- APARTAMENT "WILGA PARK", KRAKÓW / proj. wnętrza: ORANGE STUDIO -- --- --- MIESZKANIE Z ANTRESOLĄ NA KRAKOWSKIM PODGÓRZU / proj. wnętrza: OGRODY I WNĘTRZA -- --- --- REALIZACJA NADMORSKIEGO APARTAMENTU / proj. wnętrza: MOA DESIGN -- --- --- MIESZKANIE NA PODDASZU / proj. wnętrza: SUPERPOZYCJA ARCHITEKCI DOMINIKA TRZCIŃSKA -- --- --- DOLNY MOKOTÓW / proj. wnętrza: PINKMARTINI -- --- --- SKANDYNAWSKI -
Beton – sposób na modną łazienkę
Beton – sposób na modną łazienkę **Niegdyś beton spełniał jedynie funkcje praktyczne i uchodził za materiał bazowy, którego widoczność świadczyła o niewykończeniu wnętrza. Od pewnego czasu jednak dumnie stoi na trendowym piedestale aranżacji wnętrz. Beton ma wielki potencjał – zaaranżowany w odpowiedni sposób, potrafi otulić nudne wnętrze nutą charakterystycznej szarości. Przystępną formą stosowania betonu w domowym zaciszu są nowoczesne płytki, które oswajają surowość materiału i nadają mu dekoracyjnej przystępności.** Płytki, które wzornictwem przypominają beton, sprawdzą się jako dodatek do aranżacji w różnych stylach – z odpowiednio dobranymi dodatkami będą doskonałym tłem zarówno do stylu industrialnego, skandynawskiego, jak i klasycznego. Uniwersalność czyni z nich wszechstronny materiał wykończeniowy, który można personalizować zgodnie z upodobaniami. Wraz z marką MAX-FLIZ przedstawiamy kilka pomysłów na użycie betonowych płytek w łazience! Odwiedź salony stacjonarne MAX-FLIZ w Krakowie, Wrocławiu lu -
Jak zamocować balustradę balkonową? Montaż barierek balkonowych krok po kroku
Jak zamocować balustradę balkonową? Montaż barierek balkonowych krok po kroku Dobrze wykonana balustrada balkonowa to przede wszystkim prawidłowo zaizolowane mocowanie słupka balustrady. Podstawą jest tu szczelność połączenia słupków balkonowych z płytą. Jak się okazuje, wielu fachowców nie przykłada się do tego etapu prac lub wykonuje poszczególne zadania w nieodpowiedniej kolejności. Podpowiadamy, jak zamocować balustradę balkonową oraz perfekcyjnie zaizolować słupki balkonowe. Kiedy należy wykonać mocowanie słupka balustrady? -- Niestety, często zdarza się, że do montażu balustrady balkonowej przystępujemy już po wykończeniu balkonu. To najgorszy z możliwych scenariuszy, ponieważ podczas wywiercania otworów pod kotwy mocujące balustradę naruszamy ciągłość warstwy hydroizolacji oraz ocieplenia. W praktyce oznacza to, że w minimalne nawet nieszczelności przy słupkach będzie przenikać woda – dojdzie do powstania zawilgoceń. W związku z tym mocowanie słupków balustrady należy wykonać zanim zostanie uł -
Znane obrazy: w jakie reprodukcje obrazów warto zainwestować?
Znane obrazy: w jakie reprodukcje obrazów warto zainwestować? **Obrazy znanych malarzy** osiągają zawrotne ceny. Najdroższe dzieło sztuki zostało sprzedane na londyńskiej aukcji za okrągłe 450 mln dolarów. Taką sumę musiał zapłacić saudyjski książę Muhammad ibn Salman, żeby stać się właścicielem Zbawiciela Świata – jednego z nielicznych płócien Leonarda da Vinci, które przetrwało do naszych czasów. Większość z nas o podobnym nabytku może tylko pomarzyć. Na szczęście na rynku dostępne są niedrogie, ręcznie malowane **[reprodukcje obrazów](https://www.homebook.pl/produkty/obrazy/opcje-wzor-reprodukcja)**, a także świetnej jakości wydruki na płótnie czy papierze, które nie mają nic wspólnego z dawnymi oleodrukami. Współczesne kopie powstają przy użyciu techniki druku cyfrowego, dzięki czemu zachwycają wiernym odwzorowaniem kolorów oraz detali. Amatorzy sztuki mają więc szansę, żeby zgromadzić własne kolekcję płócien – na dodatek za niewielkie pieniądze. Pozostaje pytanie: który ze **słynnych obrazów** wybrać - VAN GOGH - Gwiaździsta noc nad Rodanem, obraz 60x90 cm GUSTAV KLIMT obraz, 60x90 cm ALFONS MUCHA - CZTERY PORY ROKU obraz, 90x60 cm RENOIR - Bal w Moulin de la Galette, obraz w ramie, 63x93 cm Stanisław Wyspiański - Śpiący Staś - 63x84 cm - G02508 marki Produkt Własny TAMARA ŁEMPICKA - Autoportret w zielonym bugatti, obraz ręcznie malowany, 60x90 cm
Jasne lato, czy głęboka jesień? Wnętrze dla Twojego typu urody – część II
Jasne lato, czy głęboka jesień? Wnętrze dla Twojego typu urody – część II W [pierwszej części artykułu](https://www.homebook.pl/artykuly/5211/jasne-lato-czy-gleboka-jesien-wnetrze-dla-twojego-typu-urody) opisaliśmy kolorystykę w której dobrze czują się Wiosna i Lato. Dziś podpowiemy, jakimi kolorami powinny otaczać się Jesienie i Zimy, by **zaaranżować wnętrza** podkreślające ich urodę. Typ Jesień -- *Ciepła Jesień (np. Julianne Moore)* ma dodatkowe cechy Wiosny. Korzystnie wygląda wśródnajcieplejszych, mocno nasyconychbarw klasycznej Jesieniz dodatkiem ciepłych barw Ciepłej Wiosny. Kolory jaskrawe i zimne nie są dla niej.Unikaj czerni, śnieżnej bieli, cytrynowej i kanarkowej żółci, bordo, czerwieni wiśniowej, zieleni pistacjowej, szmaragdowej, fuksji, błękitu lodowego, pruskiego, atramentowego, beżu, chłodnych pasteli. Postaw na słoneczny żółty, ciepły, ciemny pomarańczowy, brzoskwiniowy, łososiowy, oliwkowy, haki, musztardowy, stare złoto, złoty brąz, ceglany, rudy, czerwień pomidorową i makową, zieleń -

Specjaliści 2 profile specjalistów

NIE TAK TO TAK  Pracownia Architektury Wnętrz

NIE TAK TO TAK Pracownia Architektury Wnętrz

NIE TAK TO TAK jest pracownią architektury wnętrz, która powstała z pasji do funkcjonalności i designu. Wszyscy mamy jakieś wyobrażenie na temat tego jak chcemy żyć ale rzadko skupiamy się na tym, jak żyjemy- co tak naprawdę sprawia nam przyjemnoś ...

meble JANG_produkcja mebli na zamówienie + design

meble JANG_produkcja mebli na zamówienie + design

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, produkujemy meble najwyższej jakości. W swojej działalności kładziemy nacisk na jakość oraz funkcjonalność naszych produktów, dbając równocześnie o partnerskie relacje z klientem. Korzystamy z wszystkich dostępny ...

Więcej wątków »

Forum 8 wątków dla "ruda kuchnia"

Mieszkanie w Rudzie Śląskiej - Spacja Studio - zdjęcie od Spacja Studio

Dzień dobry, bardzo mi się podoba ta ściana nad blatem w kuchni i jasna podłoga, mogłabym prosić o informacje co to jest, dziękuję

Kuchnia styl Nowoczesny - zdjęcie od Conceptgroup

Szanowni Państwo, Interesuje mnie realizacja salonu w Rudzie Sląskiej. Potrzebuje informacji ile metrów ma ten salon z kuchnią i jadalnią. Dziękuję Justyna

krzesła

gdzie można kupić te krzesła?