Czego szukasz?

smeg kuchnia - pomysły, inspiracje z homebook

Toster SMEG TSF01PBEU Niebieski

Toster SMEG TSF01PBEU Niebieski

Toster na dwie kromki z ekskluzywnej linii Smeg Retro 50’s od pierwszej chwili zachwyca stylową obudową wykonaną z lakierowanej stali nierdzewnej. Pełen luksus dla każdej stylowej kuchni.
485 zł
Blender kielchowy SMEG BLF01WHEU

Blender kielchowy SMEG BLF01WHEU

Mikser Smeg z niepowtarzalnej linii produktów Retro to propozycja dla wszystkich miłośników dobrej kuchni i stylistyki typu Retro. Wyjątkowo piękny design nawiązujący do lat 50tych ubiegłego wieku pozwala przenieść się w tamte czasy i stworzyć unikalny wystrój swojej stylowej kuchni.
761 zł
Blender kielichowy SMEG BLF01CREU Kremowy

Blender kielichowy SMEG BLF01CREU Kremowy

Blender Smeg z niepowtarzalnej linii produktów Retro to propozycja dla wszystkich miłośników dobrej kuchni i stylistyki typu Retro. Wyjątkowo piękny design nawiązujący do lat 50tych ubiegłego wieku pozwala przenieść się w tamte czasy i stworzyć unikalny wystrój swojej stylowej kuchni.
804 zł
Wyciskarka do cytrusów SMEG czarna

Wyciskarka do cytrusów SMEG czarna

%description% WYMIARY  Wysokość: 281 mm  Szerokość: 166 mm Głębokość: 166 mm Moc: 70 W Długość przewodu zasilającego: 1 m Wyciskarka do cytrusów SMEG czarna Designerska wyciskarka do cytrusów marki Smeg linii 50's Style w czarnym kolorze. Dzięki wyciskarce do owoców SMEG wyciskanie świeżych soków z cytrusów będzie łatwe, szybkie i przyjemne. O marce SMEG: Firma Smeg została założona w 1948 roku przez Vittorio Bertazzoni w mieście Guastalla w pobliżu Reggio Emilia w północnych Włoszech, a dziś jest jednym z wiodących producentów sprzętu gospodarstwa domowego w swoim kraju. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
710 zł
Blender kielichowy SMEG czarny

Blender kielichowy SMEG czarny

%description% WYMIARY  Wysokość: 397 mm  Szerokość: 197 mm Głębokość: 163 mm Moc: 800 W Długość przewodu zasilającego: 1 m Blender kielichowy SMEG czarny Designerski blender kielichowy marki Smeg linii 50's Style w czarnym kolorze. Dzięki dedykowanym funkcjom blender Smeg to wszechstronne urządzenie. O marce SMEG: Firma Smeg została założona w 1948 roku przez Vittorio Bertazzoni w mieście Guastalla w pobliżu Reggio Emilia w północnych Włoszech, a dziś jest jednym z wiodących producentów sprzętu gospodarstwa domowego w swoim kraju. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
1060 zł
Wyciskarka do cytrusów SMEG czerwona

Wyciskarka do cytrusów SMEG czerwona

%description% WYMIARY  Wysokość: 281 mm  Szerokość: 166 mm Głębokość: 166 mm Moc: 70 W Długość przewodu zasilającego: 1 m Wyciskarka do cytrusów SMEG czerwona Designerska wyciskarka do cytrusów marki Smeg linii 50's Style w czerwonym kolorze. Dzięki wyciskarce do owoców SMEG wyciskanie świeżych soków z cytrusów będzie łatwe, szybkie i przyjemne. O marce SMEG: Firma Smeg została założona w 1948 roku przez Vittorio Bertazzoni w mieście Guastalla w pobliżu Reggio Emilia w północnych Włoszech, a dziś jest jednym z wiodących producentów sprzętu gospodarstwa domowego w swoim kraju. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
710 zł
Wyciskarka do cytrusów SMEG różowa

Wyciskarka do cytrusów SMEG różowa

%description% WYMIARY  Wysokość: 281 mm  Szerokość: 166 mm Głębokość: 166 mm Moc: 70 W Długość przewodu zasilającego: 1 m Wyciskarka do cytrusów SMEG różowa Designerska wyciskarka do cytrusów marki Smeg linii 50's Style w różowym kolorze. Dzięki wyciskarce do owoców SMEG wyciskanie świeżych soków z cytrusów będzie łatwe, szybkie i przyjemne. O marce SMEG: Firma Smeg została założona w 1948 roku przez Vittorio Bertazzoni w mieście Guastalla w pobliżu Reggio Emilia w północnych Włoszech, a dziś jest jednym z wiodących producentów sprzętu gospodarstwa domowego w swoim kraju. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
710 zł
Blender kielichowy SMEG srebrny

Blender kielichowy SMEG srebrny

%description% WYMIARY  Wysokość: 397 mm  Szerokość: 197 mm Głębokość: 163 mm Moc: 800 W Długość przewodu zasilającego: 1 m Blender kielichowy SMEG srebrny  Designerski blender kielichowy marki Smeg linii 50's Style w srebrnym kolorze. Dzięki dedykowanym funkcjom blender Smeg to wszechstronne urządzenie. O marce SMEG: Firma Smeg została założona w 1948 roku przez Vittorio Bertazzoni w mieście Guastalla w pobliżu Reggio Emilia w północnych Włoszech, a dziś jest jednym z wiodących producentów sprzętu gospodarstwa domowego w swoim kraju. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
1060 zł
Blender kielichowy SMEG czerwony

Blender kielichowy SMEG czerwony

%description% WYMIARY  Wysokość: 397 mm  Szerokość: 197 mm Głębokość: 163 mm Moc: 800 W Długość przewodu zasilającego: 1 m Blender kielichowy SMEG czerwony Designerski blender kielichowy marki Smeg linii 50's Style w czerwonym kolorze. Dzięki dedykowanym funkcjom blender Smeg to wszechstronne urządzenie. O marce SMEG: Firma Smeg została założona w 1948 roku przez Vittorio Bertazzoni w mieście Guastalla w pobliżu Reggio Emilia w północnych Włoszech, a dziś jest jednym z wiodących producentów sprzętu gospodarstwa domowego w swoim kraju. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
1060 zł
Wyciskarka do cytrusów SMEG miętowa

Wyciskarka do cytrusów SMEG miętowa

%description% WYMIARY  Wysokość: 281 mm  Szerokość: 166 mm Głębokość: 166 mm Moc: 70 W Długość przewodu zasilającego: 1 m Wyciskarka do cytrusów SMEG miętowa Designerska wyciskarka do cytrusów marki Smeg linii 50's Style w miętowym pastelowym kolorze. Dzięki wyciskarce do owoców SMEG wyciskanie świeżych soków z cytrusów będzie łatwe, szybkie i przyjemne. O marce SMEG: Firma Smeg została założona w 1948 roku przez Vittorio Bertazzoni w mieście Guastalla w pobliżu Reggio Emilia w północnych Włoszech, a dziś jest jednym z wiodących producentów sprzętu gospodarstwa domowego w swoim kraju. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
710 zł
Wyciskarka do cytrusów SMEG błękitna

Wyciskarka do cytrusów SMEG błękitna

%description% WYMIARY  Wysokość: 281 mm  Szerokość: 166 mm Głębokość: 166 mm Moc: 70 W Długość przewodu zasilającego: 1 m Wyciskarka do cytrusów SMEG błękitna Designerska wyciskarka do cytrusów marki Smeg linii 50's Style w błękitnym kolorze. Dzięki wyciskarce do owoców SMEG wyciskanie świeżych soków z cytrusów będzie łatwe, szybkie i przyjemne. O marce SMEG: Firma Smeg została założona w 1948 roku przez Vittorio Bertazzoni w mieście Guastalla w pobliżu Reggio Emilia w północnych Włoszech, a dziś jest jednym z wiodących producentów sprzętu gospodarstwa domowego w swoim kraju. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
710 zł
Blender kielichowy SMEG kremowy

Blender kielichowy SMEG kremowy

%description% WYMIARY  Wysokość: 397 mm  Szerokość: 197 mm Głębokość: 163 mm Moc: 800 W Długość przewodu zasilającego: 1 m Blender kielichowy SMEG kremowy Designerski blender kielichowy marki Smeg linii 50's Style w kremowym kolorze. Dzięki dedykowanym funkcjom blender Smeg to wszechstronne urządzenie. O marce SMEG: Firma Smeg została założona w 1948 roku przez Vittorio Bertazzoni w mieście Guastalla w pobliżu Reggio Emilia w północnych Włoszech, a dziś jest jednym z wiodących producentów sprzętu gospodarstwa domowego w swoim kraju. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
1060 zł
Blender ręczny SMEG czarny

Blender ręczny SMEG czarny

%description% WYMIARY  Częstotliwość: 50/60 Hz Napięcie: 220-240V Moc: 700 W Blender ręczny SMEG czarny Designerski blender kielichowy marki Smeg linii 50's Style w czarnym kolorze. O marce SMEG: Firma Smeg została założona w 1948 roku przez Vittorio Bertazzoni w mieście Guastalla w pobliżu Reggio Emilia w północnych Włoszech, a dziś jest jednym z wiodących producentów sprzętu gospodarstwa domowego w swoim kraju. Styl dla Smeg jest wyraźnie zdefiniowany – to sposób, w jaki produkt współgra z otoczeniem i pozwala użytkownikowi na jego swobodną aranżację. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
514 zł
Blender kielichowy SMEG różowy

Blender kielichowy SMEG różowy

%description% WYMIARY  Wysokość: 397 mm  Szerokość: 197 mm Głębokość: 163 mm Moc: 800 W Długość przewodu zasilającego: 1 m Blender kielichowy SMEG różowy Designerski blender kielichowy marki Smeg linii 50's Style w różowym kolorze. Dzięki dedykowanym funkcjom blender Smeg to wszechstronne urządzenie. O marce SMEG: Firma Smeg została założona w 1948 roku przez Vittorio Bertazzoni w mieście Guastalla w pobliżu Reggio Emilia w północnych Włoszech, a dziś jest jednym z wiodących producentów sprzętu gospodarstwa domowego w swoim kraju. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
1060 zł
Toster na 2 kromki SMEG czarny

Toster na 2 kromki SMEG czarny

%description% WYMIARY  Wysokość: 198 mm  Szerokość: 310 mm Głębokość: 195 mm Moc: 950 W Długość przewodu zasilającego: 1 m Toster na dwie kromki SMEG czarnym Designerski toster marki Smeg linii 50's Style w czarnym kolorze. Toster Smeg będzie niezawodnie spełniał swoją funkcję w codziennym użytkowaniu, ale także jest wyjątkowym dodatkiem aranżacyjnym do kuchni. Rozszerz funkcjonalność tostera Smeg dzięki praktycznym akcesoriom. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
741 zł
Toster na 2 kromki SMEG czerwony

Toster na 2 kromki SMEG czerwony

%description% WYMIARY  Wysokość: 198 mm  Szerokość: 310 mm Głębokość: 195 mm Moc: 950 W Długość przewodu zasilającego: 1 m Toster na dwie kromki SMEG czerwony Designerski toster marki Smeg linii 50's Style w czerwonym kolorze. Toster Smeg będzie niezawodnie spełniał swoją funkcję w codziennym użytkowaniu, ale także jest wyjątkowym dodatkiem aranżacyjnym do kuchni. Rozszerz funkcjonalność tostera Smeg dzięki praktycznym akcesoriom. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
741 zł
Mikser planetarny SMEG czerwony

Mikser planetarny SMEG czerwony

%description% WYMIARY  Wysokość: 378 mm  Szerokość: 402 mm Głębokość: 221 mm Moc: 800 W Długość przewodu zasilającego: 1 m Mikser planetarny SMEG czerwony Designerski mikser marki Smeg linii 50's Style w czerwonym kolorze. Mikser SMEG to wydajne i solidne urządzenie w najwyższym standardzie. Mikser planetarny Smeg został wyposażony w wydajny silnik o mocy 800 W. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
2193 zł
Blender kielichowy SMEG biały

Blender kielichowy SMEG biały

%description% WYMIARY  Wysokość: 397 mm  Szerokość: 197 mm Głębokość: 163 mm Moc: 800 W Długość przewodu zasilającego: 1 m Blender kielichowy SMEG biały Designerski blender kielichowy marki Smeg linii 50's Style w białym kolorze. Dzięki dedykowanym funkcjom blender Smeg to wszechstronne urządzenie. O marce SMEG: Firma Smeg została założona w 1948 roku przez Vittorio Bertazzoni w mieście Guastalla w pobliżu Reggio Emilia w północnych Włoszech, a dziś jest jednym z wiodących producentów sprzętu gospodarstwa domowego w swoim kraju. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
1060 zł
Mikser planetarny SMEG czarny

Mikser planetarny SMEG czarny

%description% WYMIARY  Wysokość: 378 mm  Szerokość: 402 mm Głębokość: 221 mm Moc: 800 W Długość przewodu zasilającego: 1 m Mikser planetarny SMEG czarny Designerski mikser marki Smeg linii 50's Style w czarnym kolorze. Mikser SMEG to wydajne i solidne urządzenie w najwyższym standardzie. Mikser planetarny Smeg został wyposażony w wydajny silnik o mocy 800 W. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
2193 zł
Wyciskarka do cytrusów SMEG kremowa

Wyciskarka do cytrusów SMEG kremowa

%description% WYMIARY  Wysokość: 281 mm  Szerokość: 166 mm Głębokość: 166 mm Moc: 70 W Długość przewodu zasilającego: 1 m Wyciskarka do cytrusów SMEG kremowa Designerska wyciskarka do cytrusów marki Smeg linii 50's Style w kremowym kolorze. Dzięki wyciskarce do owoców SMEG wyciskanie świeżych soków z cytrusów będzie łatwe, szybkie i przyjemne. O marce SMEG: Firma Smeg została założona w 1948 roku przez Vittorio Bertazzoni w mieście Guastalla w pobliżu Reggio Emilia w północnych Włoszech, a dziś jest jednym z wiodących producentów sprzętu gospodarstwa domowego w swoim kraju. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
710 zł
Toster na 2 kromki SMEG chrom

Toster na 2 kromki SMEG chrom

%description% WYMIARY  Wysokość: 198 mm  Szerokość: 310 mm Głębokość: 195 mm Moc: 950 W Długość przewodu zasilającego: 1 m Toster na dwie kromki SMEG chrom Designerski toster marki Smeg linii 50's Style w kolorze chromu. Toster Smeg będzie niezawodnie spełniał swoją funkcję w codziennym użytkowaniu, ale także jest wyjątkowym dodatkiem aranżacyjnym do kuchni. Rozszerz funkcjonalność tostera Smeg dzięki praktycznym akcesoriom. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
905 zł
Mikser planetarny SMEG czarny pełny

Mikser planetarny SMEG czarny pełny

%description% WYMIARY  Wysokość: 378 mm  Szerokość: 402 mm Głębokość: 221 mm Moc: 800 W Długość przewodu zasilającego: 1 m Mikser planetarny SMEG czarny Designerski mikser marki Smeg linii 50's Style w czarnym kolorze. Mikser SMEG to wydajne i solidne urządzenie w najwyższym standardzie. Mikser planetarny Smeg został wyposażony w wydajny silnik o mocy 800 W. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
2553 zł
Blender kielichowy SMEG miętowy

Blender kielichowy SMEG miętowy

%description% WYMIARY  Wysokość: 397 mm  Szerokość: 197 mm Głębokość: 163 mm Moc: 800 W Długość przewodu zasilającego: 1 m Blender kielichowy SMEG miętowy Designerski blender kielichowy marki Smeg linii 50's Style w miętowym kolorze. Dzięki dedykowanym funkcjom blender Smeg to wszechstronne urządzenie. O marce SMEG: Firma Smeg została założona w 1948 roku przez Vittorio Bertazzoni w mieście Guastalla w pobliżu Reggio Emilia w północnych Włoszech, a dziś jest jednym z wiodących producentów sprzętu gospodarstwa domowego w swoim kraju. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
1060 zł
Blender kielichowy SMEG błękitny

Blender kielichowy SMEG błękitny

%description% WYMIARY  Wysokość: 397 mm  Szerokość: 197 mm Głębokość: 163 mm Moc: 800 W Długość przewodu zasilającego: 1 m Blender kielichowy SMEG błękitny Designerski blender kielichowy marki Smeg linii 50's Style w błękitnym kolorze. Dzięki dedykowanym funkcjom blender Smeg to wszechstronne urządzenie. O marce SMEG: Firma Smeg została założona w 1948 roku przez Vittorio Bertazzoni w mieście Guastalla w pobliżu Reggio Emilia w północnych Włoszech, a dziś jest jednym z wiodących producentów sprzętu gospodarstwa domowego w swoim kraju. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
1060 zł

Inspiracje

167 zdjęć dla "smeg kuchnia"

Cegła i Smeg - Średnia otwarta szara kuchnia jednorzędowa, styl klasyczny - zdjęcie od mj-atelier.com Cegła i Smeg - Średnia otwarta szara kuchnia jednorzędowa, z szarymi frontami, z matowymi frontami, ze sprzętem agd w zabudowie, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, z drewnianym blatem, z ceglaną ścianą nad blatem kuchennym, z jednokomorowym zlewozmywakiem , z kwadratowym zlewozmywakiem , z nakładanym zlewozmywakiem , z granitowym zlewozmywakiem , z drewnianą podłogą, styl klasyczny Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Cegła i Smeg - Średnia otwarta szara kuchnia jednorzędowa, styl klasyczny - mj-atelier.com.
Cegła i Smeg - Kuchnia, styl klasyczny - zdjęcie od mj-atelier.com Cegła i Smeg - Kuchnia, styl klasyczny Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Cegła i Smeg - Kuchnia, styl klasyczny - mj-atelier.com.
55m2 Skandynawii w Warszawie - Mały hol / przedpokój, styl skandynawski - zdjęcie od Pracownia Wielkie Rzeczy 55m2 Skandynawii w Warszawie - Produkt na zdjęciu: Smeg 50'S STYLE FAB30LV1 ze sklepu ELECTRO DESIGN. kuchnie - całe mieszkanie... Dom - Tapeta w przedpokoju... male mieszkanie - skandynawia 50 m kw
Kuchnia w stylu skandynawskim - zdjęcie od Monika Kowalczyk Home Design Kuchnia w stylu skandynawskim - Produkt na zdjęciu: Smeg Retro 50's FAB32RVEN1 (drzwi prawostronne) ze sklepu OleOle.pl. Mała średnia otwarta zamknięta kuchnia jednorzędowa z oknem, z białymi frontami, z szarymi frontami, z matowymi frontami, ze sprzętem agd w zabudowie, z wolnostojącym sprzętem adg, ze strefą gotowania, ze strefą przechowywania, z drewnianą podłogą, styl skandynawski Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kuchnia w stylu skandynawskim - Monika Kowalczyk Home Design. Kuchnia - połączenie białych i szarych mebli
Mieszkanie 60m2 na Warszawskiej Pradze - zdjęcie od Nevi Studio Mieszkanie 60m2 na Warszawskiej Pradze - Produkt na zdjęciu: Smeg 50'S STYLE FAB10HRR ze sklepu ELECTRO DESIGN. Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Mieszkanie 60m2 na Warszawskiej Pradze - Nevi Studio.
mieszkanie na poddaszu - zdjęcie od frog:studio w_28_poddasze_ - Produkt na zdjęciu: Smeg Retro 50's FAB50X (drzwi prawostronne) ze sklepu euro.com.pl. Kuchnia, styl industrialny adaptacja strychu na mieszkanie Aranżacje wnętrz - Kuchnia: mieszkanie na poddaszu - frog:studio. mieszkanie - kolory... łazienka - kuchnia 2
SMEG
SMEG
1 46
Linia wzornicza Cortina - Duża otwarta beżowa kuchnia w kształcie litery l z wyspą, styl vintage - zdjęcie od SMEG - Homebook - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Linia wzornicza Cortina - Duża otwarta beżowa kuchnia w kształcie litery l z wyspą, styl vintage - SMEG. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fo ...
SMEG
SMEG
0 29
Linia wzornicza Coloniale - Kuchnia, styl rustykalny - zdjęcie od SMEG - Homebook - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Linia wzornicza Coloniale - Kuchnia, styl rustykalny - SMEG. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
SMEG
SMEG
0 10
Duży sprzęt kuchenny Retro 50's - Średnia zamknięta biała czarna kuchnia jednorzędowa z oknem, styl ... - zdjęcie od SMEG - Homebook - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Duży sprzęt kuchenny Retro 50's - Średnia zamknięta biała czarna kuchnia jednorzędowa z oknem, styl ... - SMEG. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie mi ...
Mieszkanie - ul. Bartycka Warszawa - Jadalnia, styl vintage - zdjęcie od OSOM. Mieszkanie - ul. Bartycka Warszawa - lustro, sypialnia - smeg... kuchnia - !!!
Mieszkanie w Poznaniu - Mała otwarta biała kuchnia dwurzędowa, styl nowoczesny - zdjęcie od Monika Kowalczyk Home Design Mieszkanie w Poznaniu - Produkt na zdjęciu: Piekarnik SMEG SF6381XPZ ze sklepu Avans.pl. Mała otwarta biała kuchnia dwurzędowa, z białymi frontami, z frontami na wysoki połysk, ze sprzętem agd w zabudowie, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, ze strefą jadalnianą, z drewnianym blatem, z farba na ścianie nad blatem kuchennym, z roletami, z drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Mieszkanie w Poznaniu - Mała otwarta biała kuchnia dwurzędowa, styl nowoczesny - Monika Kowalczyk Home Design. A - okap... nowe mieszkanie 90m2 - Okap może być... Kuchnia - lampy nad stołem :)
EKLEKTYCZNY DOM - Mała otwarta biała szara kuchnia w kształcie litery u z wyspą, styl eklektyczny - zdjęcie od PEKA STUDIO EKLEKTYCZNY DOM - Produkt na zdjęciu: SMEG Lodówka SMEG FAB28LCG1 ze sklepu Electro.pl. Mała otwarta biała szara kuchnia w kształcie litery u z wyspą, z białymi frontami, z matowymi frontami, z wolnostojącym sprzętem adg, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, z kamiennym blatem, z płytkami na ścianie nad blatem kuchennym , z jednokomorowym zlewozmywakiem , z kwadratowym zlewozmywakiem , z nakładanym zlewozmywakiem , z ceramicznym zlewozmywakiem , styl eklektyczny Aranżacje wnętrz - Kuchnia: EKLEKTYCZNY DOM - Mała otwarta biała szara kuchnia w kształcie litery u z wyspą, styl eklektyczny - PEKA STUDIO. Kuchnia - Plytki na scianie
Kuchnia w stylu vintage - zdjęcie od FrancescoDesign Vintage - Produkt na zdjęciu: SMEG Kuchnia SMEG TR93IX ze sklepu Avans.pl. Produkt na zdjęciu: Smeg 50'S STYLE FAB30LAZ1 ze sklepu ELECTRO DESIGN. Średnia otwarta biała szara kuchnia w kształcie litery l w aneksie z oknem, z czarnymi frontami, z matowymi frontami, ze sprzętem agd w zabudowie, z wolnostojącym sprzętem adg, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą jadalnianą, z drewnianym blatem, z ceglaną ścianą nad blatem kuchennym, z betonem na ścianie nad blatem kuchennym, z jednokomorowym zlewozmywakiem , z kwadratowym zlewozmywakiem , z nakładanym zlewozmywakiem , ze zlewozmywakiem z ociekaczem, z granitowym zlewozmywakiem , z roletami, z płytkami na podłodze, styl vintage Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kuchnia w stylu vintage - FrancescoDesign.
Benedyk - zdjęcie od benedyk - Homebook - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Benedyk - benedyk. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Warszawa - Praga realizacja - Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery l w kształcie litery u w an ... - zdjęcie od razoo-architekci Warszawa - Praga realizacja - Produkt na zdjęciu: Smeg 50'S STYLE FAB30LNE1 ze sklepu ELECTRO DESIGN. Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery l w kształcie litery u w aneksie, z białymi frontami, z matowymi frontami, z frontami na wysoki połysk, ze sprzętem agd w zabudowie, z wolnostojącym sprzętem adg, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, z drewnianym blatem, z płytkami na ścianie nad blatem kuchennym , z jednokomorowym zlewozmywakiem , z kwadratowym zlewozmywakiem , z ceramicznym zlewozmywakiem , z drewnianą podłogą, styl skandynawski Fot. Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Warszawa - Praga realizacja - Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery l w kształcie litery u w an ... - razoo-architekci. Kuchnia - blaty... ... kuchnia - ciekawe rozwiazanie, nietypowe
. - Średnia zamknięta biała kuchnia w kształcie litery u w aneksie z o ... - zdjęcie od hexaform Projekt mieszkania na poddaszu. - Produkt na zdjęciu: Smeg TSF02BLEU (czarny) ze sklepu euro.com.pl. Średnia zamknięta biała kuchnia w kształcie litery u w aneksie z oknem, z białymi frontami, z matowymi frontami, ze sprzętem agd w zabudowie, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, z laminowanym blatem, z farba na ścianie nad blatem kuchennym, z kompozytem na ścianie nad blatem kuchennym, z jednokomorowym zlewozmywakiem , z kwadratowym zlewozmywakiem , z wbudowanym zlewozmywakiem , z drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Projekt mieszkania na poddaszu. - Średnia zamknięta biała kuchnia w kształcie litery u w aneksie z o ... - hexaform.
Cegła i Smeg - Średnia otwarta szara kuchnia jednorzędowa z wyspą, styl klasyczny - zdjęcie od mj-atelier.com Cegła i Smeg - Średnia otwarta szara kuchnia jednorzędowa z wyspą, z szarymi frontami, z matowymi frontami, ze sprzętem agd w zabudowie, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, ze strefą jadalnianą, z drewnianym blatem, z ceglaną ścianą nad blatem kuchennym, z jednokomorowym zlewozmywakiem , z kwadratowym zlewozmywakiem , z nakładanym zlewozmywakiem , z granitowym zlewozmywakiem , z drewnianą podłogą, styl klasyczny Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Cegła i Smeg - Średnia otwarta szara kuchnia jednorzędowa z wyspą, styl klasyczny - mj-atelier.com.
Cegła i Smeg - Kuchnia, styl klasyczny - zdjęcie od mj-atelier.com Cegła i Smeg - Kuchnia, styl klasyczny Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Cegła i Smeg - Kuchnia, styl klasyczny - mj-atelier.com.
Cegła i Smeg - Kuchnia, styl klasyczny - zdjęcie od mj-atelier.com Cegła i Smeg - Kuchnia, styl klasyczny Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Cegła i Smeg - Kuchnia, styl klasyczny - mj-atelier.com.
Mieszkanie 47m2 Warszawa - Średnia otwarta biała kuchnia w kształcie litery u, styl skandynawski - zdjęcie od INTERIOLOGY Mieszkanie 47m2 Warszawa - Produkt na zdjęciu: SMEG Lodówka SMEG FAB5RRD ze sklepu MediaExpert. Średnia otwarta biała kuchnia w kształcie litery u, z szarymi frontami, z matowymi frontami, ze sprzętem agd w zabudowie, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, z drewnianym blatem, z ceglaną ścianą nad blatem kuchennym, z jednokomorowym zlewozmywakiem , z wbudowanym zlewozmywakiem , ze zlewozmywakiem wykonanym z tworzywa sztucznego, z płytkami na podłodze, styl skandynawski Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Mieszkanie 47m2 Warszawa - Średnia otwarta biała kuchnia w kształcie litery u, styl skandynawski - INTERIOLOGY. Kuchnia - styl kuchni
szeregówka Białystok - Średnia otwarta szara kuchnia w kształcie litery g z oknem, styl tradycyjny - zdjęcie od One Studio szeregówka Białystok - #bialakuchnia #bialefronty #kuchniaklasyczna #drewnowkuchni #drewnianapodloga #tapetawkuchni #kuchniau #kuchniawksztalcieu #kuchniawksztalciel #barekwkuchni #kuchniaangielska #smeg #drewnianeschody #roletawkuchni Aranżacje wnętrz - Kuchnia: szeregówka Białystok - Średnia otwarta szara kuchnia w kształcie litery g z oknem, styl tradycyjny - One Studio. Kuchnia - Witryna
szeregówka Białystok - Duża otwarta szara kuchnia w kształcie litery u z oknem, styl klasyczny - zdjęcie od One Studio szeregówka Białystok - #bialakuchnia #bialefronty #kuchniaklasyczna #drewnowkuchni #drewnianapodloga #tapetawkuchni #kuchniau #kuchniawksztalcieu #kuchniawksztalciel #barekwkuchni #kuchniaangielska #smeg #drewnianeschody #roletawkuchni #szklowkuchni #szafkizeszprosami #czarnyblat Aranżacje wnętrz - Kuchnia: szeregówka Białystok - Duża otwarta szara kuchnia w kształcie litery u z oknem, styl klasyczny - One Studio. KUCHNIA - okap... Moja kuchnia - Witryny na zastawę... kuchnia - fronty i uchwyty
szeregówka Białystok - Średni szary hol / przedpokój, styl klasyczny - zdjęcie od One Studio szeregówka Białystok - #bialakuchnia #bialefronty #kuchniaklasyczna #drewnowkuchni #drewnianapodloga #tapetawkuchni #kuchniau #kuchniawksztalcieu #kuchniawksztalciel #barekwkuchni #kuchniaangielska #smeg #drewnianeschody #roletawkuchni #szklowkuchni #szafkizeszprosami #czarnyblat KUCHNIA - witryna ale cos tu nue tak
szeregówka Białystok - Duża zamknięta szara kuchnia w kształcie litery u z oknem, styl tradycyjny - zdjęcie od One Studio szeregówka Białystok - #bialakuchnia #bialefronty #kuchniaklasyczna #drewnowkuchni #drewnianapodloga #tapetawkuchni #kuchniau #kuchniawksztalcieu #kuchniawksztalciel #barekwkuchni #kuchniaangielska #smeg #drewnianeschody #roletawkuchni #szklowkuchni #szafkizeszprosami #czarnyblat Aranżacje wnętrz - Kuchnia: szeregówka Białystok - Duża zamknięta szara kuchnia w kształcie litery u z oknem, styl tradycyjny - One Studio. Nowy - kuchnia
więcej inspiracji »

Artykuły

55 artykułów dla "smeg kuchnia"

Wyspa kuchenna – wyjątkowe miejsce na mapie mieszkania

Wyspa kuchenna – wyjątkowe miejsce na mapie mieszkania

W kuchni otwartej czy zamkniętej? ----... ... Wyspa w kuchni zamkniętej różni się od wyspy w kuchni otwartej, czyli połączonej najczęściej z salonem W kuchni zamkniętej wyspa powinna stanowić jej centralny punkt, łatwo dostępny ze wszystkich stron. W każdym domu kuchnia pełni wyjątkową rolę. Wyspa w kuchni pozwala na uzyskanie dużej przestrzeni roboczej i urozmaicenie wyglądu pomieszczenia. - drewniany stół, białe meble kuchenne, plastikowe krzesła... biała kuchnia połączona z salonem, bała wsypa kuchenna... kuchnia z wyspą, drewniana podłoga, białe meble kuchenne, lampy z białym abażurem
Wysublimowane wzornictwo nawiązujące do przeszłości

Wysublimowane wzornictwo nawiązujące do przeszłości

Wysublimowane wzornictwo nawiązujące do przeszłości... **Wszyscy marzymy o pięknej kuchni Kuchnia, która tętni życiem to kwintesencja szczęścia rodzinnego i towarzyskiego. Marka SMEG kreuje rzeczywistość pełną szczegółów i stylu, przy którym nie da się przejść obojętnie. W efekcie bardzo często projektanci i architekci sięgają po sprawdzone produkty SMEG, które urozmaicają kuchnię będąc swoistą dekoracją aranżacji. *Zobacz inspiracje z produktami SMEG w roli głównej:* - czarna lodówka w stylu retro w nowoczesnej kuchni... miętowa lodówka retro w białej kuchni... biała lodówka retro i czarne meble z drewnianymi blatami
Kupujemy zmywarkę - na co zwrócić uwagę?

Kupujemy zmywarkę - na co zwrócić uwagę?

„Obowiązującym standardem wyrażającym pojemność danej zmywarki jest ilość kompletów naczyń, które możemy umieścić w jej wnętrzu – podpowiada Maciej Włodarczyk, Brand Manager w firmie Smeg. - Zabudować zmywarkę można takim samym frontem jak resztę mebli – schować pod blatem, estetycznie ujednolicając wystrój kuchni. „Kiedy jednak miejsca w kuchni jest niewiele i nie możemy pozwolić sobie na wydzielenie go dla pełnowymiarowej zmywarki montowanej pod blatem roboczym, wtedy dobrym rozwiązaniem może być zastosowanie zmywarki wolnostojącej, kompaktowej, o zmniejszonych gabarytach – twierdzi Agnieszka Morawiec z pracowni Projektowej Siedem. **Dodatkowe czynniki**... ======================... Szczególnie, gdy nasza kuchnia jest otwarta na salon, winniśmy przypatrzeć się uważniej oznaczeniom dotyczącym poziomu hałasu biała kuchnia, krzesła z przeźroczystego tworzywa, szara roleta rzymska, biały stół... białe meble z połyskiem, podłoga z płytek imitujących drewno, biała donica z ziołami... zabudowana zmywarka, białe meble kuchenne z czarnym blatem
Urządzasz mieszkanie? Zobacz bestsellery, które odmienią każde wnętrze!

Urządzasz mieszkanie? Zobacz bestsellery, które odmienią każde wnętrze!

Ustawione przy stole w kuchni lub jadalni, w salonie, czy domowym biurze, dbają o nasz codzienny komfort odpoczynku i pracy. W takich wnętrzach warto umieścić sprzęty nawiązujące swoim wyglądem do klimatu retro – na przykład **czajnik elektryczny** włoskiej marki **SMEG z serii 50’ Style**. To świetna alternatywa dla osób szukających niebanalnych dodatków do swojej kuchni – takich, które są niezawodne, a dodatkowo podkreślają charakter wnętrza. -
Skorzystaj z okazji i urządź się po swojemu! Odkryj meble i dodatki objęte największym rabatem w roku

Skorzystaj z okazji i urządź się po swojemu! Odkryj meble i dodatki objęte największym rabatem w roku

Praktyczne akcesoria do Twojego domu... --... To akcesoria do kuchni, biura, łazienki czy ogrodu, które ułatwią Ci wykonywanie codziennych czynności **W kuchni stylizowanej na pomieszczenie z rysem retro** znakomicie sprawdzi się **czajnik elektryczny Smeg**, najlepiej w kolorze dopasowanym do pozostałych elementów wyposażenia. - Krzesło Runnie w kolorze ciemnoszarym z nogami z czarnej stali lakierowanej marki Kave Home... Krzesło Ivonne z szarego aksamitu marki Kave Home... Szafka RTV Milian czarna 141 x 56 cm marki Kave Home
Technologia i mistrzowski kunszt

Technologia i mistrzowski kunszt

Technologia i mistrzowski kunszt... **D&G oraz SMEG ponownie połączyły swoje siły, a owocem tej współpracy jest specjalna, limitowana edycja kultowych lodówek FAB28, prawdziwych dzieł sztuki Te dwie znane marki, choć reprezentują inne obszary działania, zostały zjednoczone silnymi wartościami i tradycją doskonałości stylu „Made in Italy” – mając to samo pochodzenie i nawiązując do tradycji, w kreatywny i umiejętny sposób połączyły epoki, różne specjalności oraz wrażliwość estetyczną.**... Rezultatem tego partnerstwa jest wyjątkowa chłodziarka firmy SMEG – FAB 28, która została zaprezentowana w unikalnym stylu Dolce & Gabbana -
Targi MOOD CONCEPT 2018 – bezprecedensowo oryginalnie

Targi MOOD CONCEPT 2018 – bezprecedensowo oryginalnie

Dlatego właśnie, wśród wystawców pojawią się takie marki, jak Rolf Benz, Natuzzi, Bretz, Ligne Roset, Huelsta, Stressless, Smeg, Kartell czy Frost, a przestrzenie specjalne zamienią się w miejsce prezentacji projektów tegorocznych laureatów międzynarodowego konkursu TOP DESIGN award. -
Warsaw Home 2019 – podsumowanie największych targów wnętrz w tej części Europy

Warsaw Home 2019 – podsumowanie największych targów wnętrz w tej części Europy

W sektorze Kitchen&Dining zachwyciła z kolei kolorowa kolekcja od Smeg Dolce&Gabbana, która w pełni oddała włoskie korzenie obu marek. -
Black Friday w sfmeble.pl – co warto kupić?

Black Friday w sfmeble.pl – co warto kupić?

## Bloomingville, Kartell, Seletti, SMEG – to tylko kilka z wielu marek, które znajdziesz w sfmeble.pl…... ... **Black Friday w sfmeble.pl** to nie tylko dobra okazja na zakupy w wyjątkowo korzystnych cenach, ale i **ogromny wybór i różnorodność**, które w szczególności docenią fani designu na światowym poziomie – w sfmeble.pl znajdziesz produkty wielu znanych i uwielbianych na całym świecie marek wnętrzarskich - Figurki dekoracyjne Juna Dziadek do Orzechów (2-set) świąteczne marki Bloomingville Okrągły stół rozsuwany Vashti stal porcelanowa wykończenie czarne Ø 120 (160) cm marki Kave Home Stolik kawowy Estelle 80 cm okrągły nogi złote marki Actona Pufa Mamaia 60x60 cm różowa marki Micadoni Stolik pomocniczy Rhet Ø 39 cm marki Kave Home Fotel Center 82x79 cm brudny róż marki Actona Cukiernica z łyżeczką Pixie Ø8x6 cm zielona marki Bloomingville Lustro Sonora 90 x 32 cm marki Kave Home Stolik kawowy z półką Estelle Ø80 cm biały nogi czarne marki Actona Stolik kawowy rozkladany Edris 110x60 cm brązowy nogi czarne marki Actona
Czy warto inwestować w kuchnię na wymiar?

Czy warto inwestować w kuchnię na wymiar?

Czy warto inwestować w kuchnię na wymiar? **Urządzanie kuchni to nie lada wyzwanie. Jak zaaranżować kuchnię otwartą na salon? Jak urządzić kuchnię idealnie skrojoną pod gusta i potrzeby wszystkich domowników?” Kuchnie Black Red White pozwalają spełniać pragnienia o pięknie zaaranżowanych i ergonomicznych kuchniach. - jasna kuchnia z drewnianymi meblami... szara kuchnia z białymi drewnianymi meblami... kuchnia z drewnianymi meblami
3 powody, dla których warto wybrać kuchnię na wymiar

3 powody, dla których warto wybrać kuchnię na wymiar

3 powody, dla których warto wybrać kuchnię na wymiar... **Kuchnia z duszą, czyli nowoczesna przestrzeń, pełna detali, które przykuwają wzrok i ułatwiają codzienność Nie jedna perfekcyjna Pani Domu i zaprawiony w kulinarnych rewolucjach Mistrz Kuchni przyzna racje, że idealna kuchnia to połowa sukcesu każdej potrawy! Kuchnia na wymiar to sposób na stylowe i znakomicie urządzone miejsce. Dlaczego więc kuchnia na wymiar? Idealnie zaprojektowane wnętrze... ------... Kuchnia na wymiar to idealne zagospodarowanie każdego centymetra - -------... Kuchnia na wymiar to kreatywny sposób na aranżację wnętrza, chcemy by była wyjątkowa bo to specyficzne miejsce w każdym domu, pełne klimatu i magicznego charakteru Prowansalskie, sztukateryjne detale kuchni angielskich, prostota modelu Metropoli czy nowoczesny charakter projektu Sygna to kwintesencja tego, co w każdym nurcie aranżacyjnym najważniejsze. Wymarzone inspiracje i najróżniejsze, stylistyczne pomysły za sprawą profesjonalistów mogą lada dzień stanąć w Twojej kuchni! W projektach kuchni na wymiar to Ty decydujesz! ciemne drewno w kuchni... kuchnia w stylu industrialnym w szarościach... drewniany blat w kuchni z wyspą
Kuchnia znana z serialu „Pułapka” i programu „Top Model” – jak ją urządzić?

Kuchnia znana z serialu „Pułapka” i programu „Top Model” – jak ją urządzić?

Kuchnia znana z serialu „Pułapka” i programu „Top Model” – jak ją urządzić? Kuchnie w popularnych **filmach i programach telewizyjnych** często pozostają w kategorii niespełnionych marzeń ich widzów. Zobaczcie z bliska **kuchnie R5 z kolekcji R-collection**! Materiały prosto z natury... --... W nowoczesnej kuchni z reguły pierwsze skrzypce odgrywa beton Kuchnie za szklanymi ekranami telewizorów to nie tylko scenografie, które można zmienić zaraz po zakończeniu nagrania. - Jak na modne, wzorowane fabryką miejsce przystało w kuchni loftowej muszą dominować **naturalne materiały**! biała kuchnia, kuchnia z białymi frontami... biała kuchnia, nowoczesna kuchnia biała... wyspa kuchenna, nowoczesna kuchnia z wyspą
Smog w domu – poznaj 7 domowych sposobów na walkę ze smogiem

Smog w domu – poznaj 7 domowych sposobów na walkę ze smogiem

Smog to kwestia, o której mówi się coraz częściej i głośniej. Niebezpieczne, nienaturalne zjawisko atmosferyczne powstające na skutek mieszania się mgły z dymem i spalinami szczelnie otula polskie metropolie. Niestety według synoptyków poprawa kondycji polskiego powietrza nie rysuje się zbyt optymistycznie. Na szczęście istnieją sprawdzone sposoby, aby w naturalny sposób poprawić jakość powietrza w naszych domach. Poniżej opisujemy kilka sposobów, dzięki którym domownicy będą zdecydowanie mniej ...
Jak pomalować ściany i sufit bez smug? Poradnik krok po kroku

Jak pomalować ściany i sufit bez smug? Poradnik krok po kroku

Malowanie ścian i sufitów to częste wyzwanie, jakiego podejmujemy się na wiosnę. Piękne przeobrażenia, jakie zachodzą w tym czasie w przyrodzie, inspirują nas do metamorfozy domowych wnętrz. Zmiana koloru ścian lub odświeżenie sufitów to pierwszy i jakże znaczący krok na drodze do nowej przestrzeni. Odpowiednio dobrany kolor potrafi bowiem nie tylko nadać wnętrzu zupełnie odmiennego charakteru, ale i pozytywnie wpłynąć na nasze samopoczucie. Co zatem powstrzymuje nas przed zapewnieniem sobie tyc ...
Design w stylu retro

Design w stylu retro

Smeg Retro 50’s jest współczesną interpretacją tradycyjnych urządzeń, w które został tchnięty duch wyjątkowego wzornictwa.**... ... Detale nadają przestrzeni charakteru i sprawiają, że wszystko wokół nabiera nowego, wyjątkowego znaczenia Nic dziwnego, że Smeg sięga po delikatne wzory i kolory ożywiające aranżacyjną rzeczywistość. Kuchnia czy łazienka nabierze nowego wyrazu gdy postawimy na tle stonowanych mebli barwny akcent w postaci dużego AGD – zamrażarki, chłodziarko-zamrażarki, zmywarki czy pralki. Rodzina urządzeń Smeg Retro 50`s... ----... Rodzina urządzeń Smeg Retro 50’s powstała w wyniku połączenia technologii, estetyki, funkcjonalności oraz stylu oddając niepowtarzalny urok i atmosferę lat 50. ubiegłego stulecia. - fotel z brązowej skóry, metalowy kominek, miętowa lodówka retro Smeg... żółta lodówka retro Smeg, czarne meble kuchenne, żółta ściana... białe panele ścienne, czarna lodówka smeg, kuchnia retro
Prawdziwe dzieło sztuki... w Twojej kuchni!

Prawdziwe dzieło sztuki... w Twojej kuchni!

Prawdziwe dzieło sztuki... w Twojej kuchni! W kuchni do pięknych mebli warto dobrać odpowiednie dodatki. Tym czym powinniśmy się kierować przy aranżowaniu kuchni to wysoka jakość materiałów i funkcjonalność wnętrza. KUCHNIE WOLNOSTOJĄCE I OKAPY KUCHENNE... ----... Przez wiele lat Smeg zbierał i rozwijał solidne know-how, stając się ekspertem technologicznym innowacyjnych urządzeń - zarówno pod względem wzornictwa, jak i technologicznym. - piekarnik retro Smeg... płyta indukcyjna Smeg
AGD do zabudowy. Wady i zalety rozwiązania

AGD do zabudowy. Wady i zalety rozwiązania

Wady i zalety rozwiązania... **Urządzanie kuchni zaczynamy od planowania Ciemne zaś – sprawią, że kuchnia będzie wyglądała bardzo elegancko. W zabudowanej kuchni nie ma trudno dostępnych zakamarków. Planując kuchnię ze sprzętem do zabudowy, mamy wolną ręką. Ponadto chłodziarki do zabudowy nie sprawdzają się w pomieszczeniach stosunkowo małych, gdzie każdy centymetr wolnej przestrzeni jest na wagę złota” – tłumaczy ekspert firmy Smeg. - **Bo jest estetyczniej**... ========================... „Popularne obecnie rozwiązania w projektowaniu przestrzeni kuchennej przekonują o zasadności ukrywania poszczególnych elementów - coraz większa rola przypisywana jest idealnej linii oraz harmonii zabudowy meblowej” – mówi Maciej Włodarczyk, Brand Manager w firmie Smeg Na zabudowaną kuchnię przyjemnie się patrzy. „To rozwiązanie sprawdza się w kuchniach połączonych z salonem oraz w innych sytuacjach, w których nie chcemy, aby część kuchenna była bardzo widoczna oraz zależy nam na eleganckim wystroju salonu” – podkreśla Marta Bielewicz z pracowni PINKMARTINI.
5 oryginalnych pomysłów na aranżację mieszkania. Rozmowa z architekt Izabelą Olszewską z pracowni Wielkie Rzeczy

5 oryginalnych pomysłów na aranżację mieszkania. Rozmowa z architekt Izabelą Olszewską z pracowni Wielkie Rzeczy

Na ścianie, nad stołem przyklejono styropianową sztukaterię z marketu budowlanego, zamiast górnych szafek w kuchni zamontowano znalezioną na aukcji, w internecie nadstawkę kredensu, którą stolarz przeciął na pół, odnowił i przemalował. Wyodrębnienie kuchni, zapewnia natomiast, zaprojektowana specjalnie do tego wnętrza, ażurowa ścianka działowa z lakierowanej płyty MDF. Punktem startowym do stworzenia projektu wnętrza była jednak kolorowa lodówka Smeg, którą inwestorka wypatrzyła i wymarzyła sobie wiele miesięcy wcześniej. - błękitna sofa... składane łóżko... szafa w holu
Harmonogram porządków - jak przygotować dom na Święta?

Harmonogram porządków - jak przygotować dom na Święta?

Przygotowanie Świąt to spore wyzwanie logistyczne. Wybór odpowiednich prezentów, które ucieszą naszych bliskich, przygotowanie dwunastu potraw na wigilijny stół i… sprzątanie domu. Aby magia mogła naprawdę zagościć w naszych progach musimy gruntownie uporządkować cały dom. Warto podejść do tego zadania metodycznie. Unikniemy wtedy paniki i popłochu, że nie uda nam się zdarzyć ze wszystkim nim na niebie zabłyśnie pierwsza gwiazdka. Nie warto robić wszystkiego na ostatnią chwilę, ale zacząć przyg ...
Kuchnia z wyspą – sposób na funkcjonalną kuchnię!

Kuchnia z wyspą – sposób na funkcjonalną kuchnię!

Kuchnia z wyspą – sposób na funkcjonalną kuchnię! Dlaczego warto zainwestować w wyspę w kuchni? --... Wyspa nie jest rozwiązaniem, które można zastosować w każdej kuchni Najważniejszym warunkiem jest odpowiednia wielkość kuchni. Najlepiej jeśli kuchnia ma kształt kwadratowy. - kuchnia z wyspą w stylu nowoczesnym... kuchnia z wyspa w stylu skandynawskim... kuchnia z wyspą w stylu skandynawskim
Trend 2019: czarna kuchnia. 9 pomysłów na kuchnię w ciemnej tonacji

Trend 2019: czarna kuchnia. 9 pomysłów na kuchnię w ciemnej tonacji

Trend 2019: czarna kuchnia. 9 pomysłów na kuchnię w ciemnej tonacji... **Czarna kuchnia** to mocna kontra w stronę skandynawskiej bieli, która przez lata dominowała w kuchennych trendach Jakie czarne materiały w kuchni są teraz modne? Czarna kuchnia z salonem**... --... Modną czernią, która zagościła w Twojej kuchni, warto zainspirować się w aranżacji innych wnętrz Czarna kuchnia z wyspą**... --... Kuchnia z wyspą to trend modny od kilku sezonów Duże kwiaty doniczkowe w czarnej kuchni**... --... Nic tak nie **ożywi czarnej kuchni**, jak naturalna zieleń! - Czarna kuchnia matowa**... --... Kuchnia na wysoki połysk, w której **czarne meble kuchenne** olśniewały lustrzaną powierzchnią, to domena stylu minimalistycznego Czarne meble kuchenne w eklektycznej kuchni**... --... Czarna kuchnia nie musi być ciemnym, jednokolorowym wnętrzem Czarna kuchnia z drewnem**... --... **Czarna kuchnia** w wersji total look wydaje Ci się zbyt mroczna? Czarny marmur w kuchni**... --... Jaki materiał warto w tym sezonie wykorzystać w czarnej kuchni? czarne meble kuchenne... czarna kuchnia z drewnem... czarna kuchnia z cegłą
Czym umyć płytki na wysoki połysk?

Czym umyć płytki na wysoki połysk?

Płytki na wysoki połysk wyglądają elegancko i stylowo oraz optycznie powiększają pomieszczenie. Mają jednak jedną ogromną wadę – każda, nawet najmniejsza smuga i zabrudzenie są na nich bardzo widoczne. Czym umyć płytki na wysoki połysk, by wyglądały nieskazitelnie? Podpowiadamy!
Showroom KARE w Warszawie – nowe miejsce dla miłośników home designu

Showroom KARE w Warszawie – nowe miejsce dla miłośników home designu

.** Jeżeli lubisz cieszyć się szerokimi możliwościami wyboru, mamy jeszcze jedną dobrą informację – w warszawskim showroomie KARE znajdziesz nie tylko najnowsze kolekcje tej designerskiej marki, ale i całkiem sporą dawkę inspiracji od innych renomowanych producentów, jak chociażby ekskluzywne włoskie marki Seletti oraz Smeg. -
Granatowa kuchnia – jak ją urządzić? 5 pomysłów na aranżację granatowej kuchni

Granatowa kuchnia – jak ją urządzić? 5 pomysłów na aranżację granatowej kuchni

Granatowa kuchnia – jak ją urządzić? 5 pomysłów na aranżację granatowej kuchni... **Granatowa kuchnia**? Granatowa kuchnia z salonem... ... Granatowy najlepiej pełni swoje zadanie w przestronnych wnętrzach – jest wręcz stworzony do kuchni z otwartym planem Jasne drewno wybierz do kuchni nowoczesnych i minimalistycznych. Granatowa kuchnia Doroty Szelągowskiej... ... W kuchni Doroty Szelągowskiej granatowe szafy w całości zajmują jedną ze ścian - granatowa kuchnia z wyspa... granatowa kuchnia z salonem... granatowa kuchnia z drewnianym blatem
więcej artykułów »

Ideabooki

20 ideabooków dla "smeg kuchnia"

Kuchnia z salonem - Salon z otwartą kuchnią... Salon z otwartą kuchnią... Kuchnia urządzona w tej tonacji jest jasna, elegancka i bardzo funkcjonalna. Mieszkanie 50m2, Kraków... ... Kobiece mieszkanie na Pradze... ...
Kuchnia - W łazience zastosowaliśmy podobną kolorystykę, co w kuchni. Ten ciekawy efekt warto wykorzystać we wnętrzu nowoczesnej kuchni i łazienki. MIESZKANIE W SZCZECIŃSKIM KLIMACIE... ... Industrialna kuchnia w domu pod Warszawą... Minimalistyczna, industrialna kuchnia w odcieniach mięty z czarnymi dodatkami marki Smeg...
kuchnia - WYSK Kuchnie... Mieszkanie na wynajem... fot Weronika Wysk... ... REALIZACJA MIESZKANIA_34M2_ZIELONA GÓRA Wyzwaniem było zaprojektowanie przestrzeni w taki sposób, aby na niewielkiej przestrzeni (35 mkw) wyznaczyć kuchnię z niewielką jadalnią, przestrzeń wypoczynkową z miejscem na TV oraz sypialnię z pojemną szafą wnękową. Obecnie, przy dużej powierzchni i celowym podziale na dwie strefy: toaletową i kąpielową, nikt już nie narzeka, że „drapiąc się w głowę” można zawadzić o sufit 😊... ... Industrialna kuchnia w domu pod Warszawą
kuchnia - Industrialna kuchnia w domu pod Warszawą... Minimalistyczna, industrialna kuchnia w odcieniach mięty z czarnymi dodatkami marki Smeg... wizualizacje nowoczesnej kuchni... Wizualizacje przedstawiają nowoczesną, prostą kuchnie Glasco Liczy się EFEKT... ... KUCHNIA W KLIMACIE NADMORSKIM... KUCHNIE...
kuchnia - PRZYTULNE MIESZKANIE... ... Projekt kuchni w Stylu Skandynawskim... Kuchnia Skandynawska... Dąbskiej w Krakowie... ... Inwestycja na Wilanowie Kuchnia z drewnem i kontrastującymi frontami.
Kuchnia - Kuchnia nowoczesna w stylu minimalistycznym... ... Zainspiruj się na naszym kanale YouTube https://goo.gl/4Ttsdt... ... Studio mebli kuchennych Meble Wach należy do ogólnopolskiej sieci salonów kuchennych Max Kuchnie Zainspiruj się na naszym kanale YouTube https://goo.gl/4Ttsdt... ... Studio mebli kuchennych Meble Wach należy do ogólnopolskiej sieci salonów kuchennych Max Kuchnie Zainspiruj się na naszym kanale YouTube https://goo.gl/4Ttsdt... ... Studio mebli kuchennych Meble Wach należy do ogólnopolskiej sieci salonów kuchennych Max Kuchnie
moje kuchnie - Jasna kuchnia... biała-jasna-kuchnia-mała-wyspa-kuchenna-jadalnia-przeszklona-witryna-kwiaty-w-jadalni-półka-na-wino... Dom na Zaciszu Kuchnia klasyczna ze szprosami. Piekarnik smeg. Kuchnia dębowa w stylu angielskim... Kuchnia w stylu angielskim z kolekcji York
Kuchnia - W łazience zastosowaliśmy podobną kolorystykę, co w kuchni. Mieszkanie dla młodych zapracowanych... ... Nela... ... Mieszkanie na wynajem 2 PROJEKT... ...
kuchnia - MIESZKANIE WIŚLANE TARASY... ... Kuchnia... Metamorfoza kuchni w Nowej Hucie Kraków-Żabiniec... ... Po więcej szczegółów zapraszamy na www.rese-arch.pl... ... Kuchnia z drewnianymi akcentami
kuchnia G - ---Otwarta kuchnia---... Salon połączony z kuchnią i jadalnią jest idealnym miejscem nie tylko do wypoczynku ale też spotkań towarzyskich Otwarta kuchnia umożliwia gospodarzom przygotowywanie posiłków, nie zaniedbując przy tym gości. Kraków-Żabiniec... ... Kuchnia... Metamorfoza kuchni w Nowej Hucie
Kuchnia - Lodówka SMEG... Kuchnię dodatkowo uzupełnia, na pewno rzucająca się w oczy lodówka Smega, w pastelowo-niebieskim odcieniu
Aranzacje - Warszawa, Wilanów... ... Fronty w połysku dodają lekkości, dlatego kuchnia nie dominuje we wnętrzu. Z ogródkiem w Perla Verona... http://niuansprojekty.pl/projekt/realizacja-04/...
🔥👌 - Biała kuchnia... ... Kuchnia... Nowoczesna Kuchnia, front lakier czarny, biały na wysoki połysk, połączony drewnem dąb sonoma, drewniany blat Kuchnia otwartna na salon, z okna widok na łąki i lasy. Kuchnia urządzona w tej tonacji jest jasna, elegancka i bardzo funkcjonalna.
kuchnia - Realizacja ul Milenijna, Warszawa... Biała kuchnia, wydzielona z części salonu Fronty w połysku dodają lekkości, dlatego kuchnia nie dominuje we wnętrzu. Kuchnia otwartna na salon, z okna widok na łąki i lasy. Kobiece mieszkanie na Pradze... ...
inspiracje remontowe - Kuchnia urządzona w tej tonacji jest jasna, elegancka i bardzo funkcjonalna. Kuchnia urządzona w tej tonacji jest jasna, elegancka i bardzo funkcjonalna. Kuchnia w szarościach... ... Serdecznie zapraszamy :)... ... projekt 3
kuchnia - MEBLE WACH... ... Lodówka SMEG MEBLE WACH... ... Kuchnia Angielka - www.meblewach.com.pl MEBLE WACH MEBLE WACH... ... Kuchnia Angielka - www.meblewach.com.pl MEBLE WACH Model Jolanta od Atlas Kuchnie.
szafki - Kuchnia otwartna na salon, z okna widok na łąki i lasy. Kuchnia otwartna na salon, z okna widok na łąki i lasy. Kuchnia otwartna na salon, z okna widok na łąki i lasy. Kobiece mieszkanie na Pradze... ...
kuchnia - Warszawa Wilanów... RODZINNA WYSPA... Centrum mieszkania stanowi kuchnia w środku której umieszczono dostępną z każdej strony wyspę, gdzie gospodarze oraz ich goście chętnie spędzają czas. Kobiece mieszkanie na Pradze... ... Kobiece mieszkanie na Pradze... ...
kuchnia - Warszawa Wilanów... RODZINNA WYSPA... Centrum mieszkania stanowi kuchnia w środku której umieszczono dostępną z każdej strony wyspę, gdzie gospodarze oraz ich goście chętnie spędzają czas. Warszawa Wilanów... RODZINNA WYSPA... Lodówka SMEG... Kuchnię dodatkowo uzupełnia, na pewno rzucająca się w oczy lodówka Smega, w pastelowo-niebieskim odcieniu

Specjaliści

6 profili specjalistów dla "smeg kuchnia"

SMEG

SMEG

Smeg Smeg to włoski producent sprzętu gospodarstwa domowego z siedzibą w Guastalla, koło Reggio Emilia na północy kraju. Smeg posiada 18 filii na całym świecie, zagraniczne biura w Hong Kongu i Arabii Saudyjskiej i rozbudowaną sieć sprzedaży. Dzię ...
Info@artdevivre.pl : La Cornue , Winchester Tiles,  Burlington, Arcade, Britton, MODULNOVA, MARCHI CUCINE

Info@artdevivre.pl : La Cornue , Winchester Tiles, Burlington, Arcade, Britton, MODULNOVA, MARCHI CUCINE

Wyposażenie domów i mieszkań: sprzedaż: płytki ceramiczne , płytki cementowe, płytki przestrzenne, mozaiki podłogowe, płytki artystyczne, portugalskie płytki azulejos, włoskie płytki typu vietri, cotto, terakota, płytki gresowe, mozaika szklana, ...
Planedo

Planedo

W sklepie planedo znajdą Państwo urządzenia AGD najlepszych producentów,pełną ofertę Smeg, Fulgor Milano, Nodor okapy kuchenne Falmec, Faber,Best i wiele innych. Ofertę obejmującą wyposażenie kuchni uzupełnia Armatura kuchenna na czele z takimi p ...
GUST MEBLE

GUST MEBLE

Urządzamy kompleksowo wnętrza, doradzamy, projektujemy, montujemy. Specjalizujemy się w meblach kuchennych zarówno nowoczesnych, jak i stylizowanych. Ponadto oferujemy szeroką gamę innych mebli produkowanych na wymiar m.in.: szafy, garderoby, mebl ...
Vigo Meble - Bielsko-Biała i inne

Vigo Meble - Bielsko-Biała i inne

Meble kuchenne - pracownie w Bielsku-Białej, Chrzanowie i Olkuszu. Meble na wymiar - znane marki i doskonałe projekty - Kernau, Smeg, Bosch, serdecznie zapraszamy.
Agdsublime.pl

Agdsublime.pl

Agdsublime - Studio kuchenne. U nas najwięksi producenci AGD: Electrolux, AEG, Smeg, Elica, Franke, Faber, Fulgor Milano, Whirpool, Liebherr, Miele, Vestfrost, Hitachi. Służymy doradztwem w zakresie wiedzy zakupu sprzętu. Nasze biuro Warszawa - W ...