LETNIA WYPRZEDAŻ - czas start! Kupuj z rabatami 🔥
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także

smeg kuchnia - pomysły, inspiracje z homebook

Wyciskarka do cytrusów SMEG różowa

Wyciskarka do cytrusów SMEG różowa

%description% WYMIARY  Wysokość: 281 mm  Szerokość: 166 mm Głębokość: 166 mm Moc: 70 W Długość przewodu zasilającego: 1 m Wyciskarka do cytrusów SMEG różowa Designerska wyciskarka do cytrusów marki Smeg linii 50's Style w różowym kolorze. Dzięki wyciskarce do owoców SMEG wyciskanie świeżych soków z cytrusów będzie łatwe, szybkie i przyjemne. O marce SMEG: Firma Smeg została założona w 1948 roku przez Vittorio Bertazzoni w mieście Guastalla w pobliżu Reggio Emilia w północnych Włoszech, a dziś jest jednym z wiodących producentów sprzętu gospodarstwa domowego w swoim kraju. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
819 zł
Wyciskarka do cytrusów SMEG czarna

Wyciskarka do cytrusów SMEG czarna

%description% WYMIARY  Wysokość: 281 mm  Szerokość: 166 mm Głębokość: 166 mm Moc: 70 W Długość przewodu zasilającego: 1 m Wyciskarka do cytrusów SMEG czarna Designerska wyciskarka do cytrusów marki Smeg linii 50's Style w czarnym kolorze. Dzięki wyciskarce do owoców SMEG wyciskanie świeżych soków z cytrusów będzie łatwe, szybkie i przyjemne. O marce SMEG: Firma Smeg została założona w 1948 roku przez Vittorio Bertazzoni w mieście Guastalla w pobliżu Reggio Emilia w północnych Włoszech, a dziś jest jednym z wiodących producentów sprzętu gospodarstwa domowego w swoim kraju. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
819 zł
Blender kielchowy SMEG BLF01WHEU

Blender kielchowy SMEG BLF01WHEU

Mikser Smeg z niepowtarzalnej linii produktów Retro to propozycja dla wszystkich miłośników dobrej kuchni i stylistyki typu Retro. Wyjątkowo piękny design nawiązujący do lat 50tych ubiegłego wieku pozwala przenieść się w tamte czasy i stworzyć unikalny wystrój swojej stylowej kuchni.
879 zł
Blender kielichowy SMEG czarny

Blender kielichowy SMEG czarny

%description% WYMIARY  Wysokość: 397 mm  Szerokość: 197 mm Głębokość: 163 mm Moc: 800 W Długość przewodu zasilającego: 1 m Blender kielichowy SMEG czarny Designerski blender kielichowy marki Smeg linii 50's Style w czarnym kolorze. Dzięki dedykowanym funkcjom blender Smeg to wszechstronne urządzenie. O marce SMEG: Firma Smeg została założona w 1948 roku przez Vittorio Bertazzoni w mieście Guastalla w pobliżu Reggio Emilia w północnych Włoszech, a dziś jest jednym z wiodących producentów sprzętu gospodarstwa domowego w swoim kraju. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
1139 zł
Blender kielichowy SMEG srebrny

Blender kielichowy SMEG srebrny

%description% WYMIARY  Wysokość: 397 mm  Szerokość: 197 mm Głębokość: 163 mm Moc: 800 W Długość przewodu zasilającego: 1 m Blender kielichowy SMEG srebrny  Designerski blender kielichowy marki Smeg linii 50's Style w srebrnym kolorze. Dzięki dedykowanym funkcjom blender Smeg to wszechstronne urządzenie. O marce SMEG: Firma Smeg została założona w 1948 roku przez Vittorio Bertazzoni w mieście Guastalla w pobliżu Reggio Emilia w północnych Włoszech, a dziś jest jednym z wiodących producentów sprzętu gospodarstwa domowego w swoim kraju. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
1139 zł
Blender kielichowy SMEG czerwony

Blender kielichowy SMEG czerwony

%description% WYMIARY  Wysokość: 397 mm  Szerokość: 197 mm Głębokość: 163 mm Moc: 800 W Długość przewodu zasilającego: 1 m Blender kielichowy SMEG czerwony Designerski blender kielichowy marki Smeg linii 50's Style w czerwonym kolorze. Dzięki dedykowanym funkcjom blender Smeg to wszechstronne urządzenie. O marce SMEG: Firma Smeg została założona w 1948 roku przez Vittorio Bertazzoni w mieście Guastalla w pobliżu Reggio Emilia w północnych Włoszech, a dziś jest jednym z wiodących producentów sprzętu gospodarstwa domowego w swoim kraju. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
1139 zł
Toster na 2 kromki SMEG czarny

Toster na 2 kromki SMEG czarny

%description% WYMIARY  Wysokość: 198 mm  Szerokość: 310 mm Głębokość: 195 mm Moc: 950 W Długość przewodu zasilającego: 1 m Toster na dwie kromki SMEG czarnym Designerski toster marki Smeg linii 50's Style w czarnym kolorze. Toster Smeg będzie niezawodnie spełniał swoją funkcję w codziennym użytkowaniu, ale także jest wyjątkowym dodatkiem aranżacyjnym do kuchni. Rozszerz funkcjonalność tostera Smeg dzięki praktycznym akcesoriom. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
779 zł
Blender ręczny SMEG czarny

Blender ręczny SMEG czarny

%description% WYMIARY  Częstotliwość: 50/60 Hz Napięcie: 220-240V Moc: 700 W Blender ręczny SMEG czarny Designerski blender kielichowy marki Smeg linii 50's Style w czarnym kolorze. O marce SMEG: Firma Smeg została założona w 1948 roku przez Vittorio Bertazzoni w mieście Guastalla w pobliżu Reggio Emilia w północnych Włoszech, a dziś jest jednym z wiodących producentów sprzętu gospodarstwa domowego w swoim kraju. Styl dla Smeg jest wyraźnie zdefiniowany – to sposób, w jaki produkt współgra z otoczeniem i pozwala użytkownikowi na jego swobodną aranżację. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
509 zł
Blender kielichowy SMEG biały

Blender kielichowy SMEG biały

%description% WYMIARY  Wysokość: 397 mm  Szerokość: 197 mm Głębokość: 163 mm Moc: 800 W Długość przewodu zasilającego: 1 m Blender kielichowy SMEG biały Designerski blender kielichowy marki Smeg linii 50's Style w białym kolorze. Dzięki dedykowanym funkcjom blender Smeg to wszechstronne urządzenie. O marce SMEG: Firma Smeg została założona w 1948 roku przez Vittorio Bertazzoni w mieście Guastalla w pobliżu Reggio Emilia w północnych Włoszech, a dziś jest jednym z wiodących producentów sprzętu gospodarstwa domowego w swoim kraju. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
1139 zł
Blender kielichowy SMEG kremowy

Blender kielichowy SMEG kremowy

%description% WYMIARY  Wysokość: 397 mm  Szerokość: 197 mm Głębokość: 163 mm Moc: 800 W Długość przewodu zasilającego: 1 m Blender kielichowy SMEG kremowy Designerski blender kielichowy marki Smeg linii 50's Style w kremowym kolorze. Dzięki dedykowanym funkcjom blender Smeg to wszechstronne urządzenie. O marce SMEG: Firma Smeg została założona w 1948 roku przez Vittorio Bertazzoni w mieście Guastalla w pobliżu Reggio Emilia w północnych Włoszech, a dziś jest jednym z wiodących producentów sprzętu gospodarstwa domowego w swoim kraju. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
1139 zł
Blender kielichowy SMEG różowy

Blender kielichowy SMEG różowy

%description% WYMIARY  Wysokość: 397 mm  Szerokość: 197 mm Głębokość: 163 mm Moc: 800 W Długość przewodu zasilającego: 1 m Blender kielichowy SMEG różowy Designerski blender kielichowy marki Smeg linii 50's Style w różowym kolorze. Dzięki dedykowanym funkcjom blender Smeg to wszechstronne urządzenie. O marce SMEG: Firma Smeg została założona w 1948 roku przez Vittorio Bertazzoni w mieście Guastalla w pobliżu Reggio Emilia w północnych Włoszech, a dziś jest jednym z wiodących producentów sprzętu gospodarstwa domowego w swoim kraju. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
1139 zł
Wyciskarka do cytrusów SMEG błękitna

Wyciskarka do cytrusów SMEG błękitna

%description% WYMIARY  Wysokość: 281 mm  Szerokość: 166 mm Głębokość: 166 mm Moc: 70 W Długość przewodu zasilającego: 1 m Wyciskarka do cytrusów SMEG błękitna Designerska wyciskarka do cytrusów marki Smeg linii 50's Style w błękitnym kolorze. Dzięki wyciskarce do owoców SMEG wyciskanie świeżych soków z cytrusów będzie łatwe, szybkie i przyjemne. O marce SMEG: Firma Smeg została założona w 1948 roku przez Vittorio Bertazzoni w mieście Guastalla w pobliżu Reggio Emilia w północnych Włoszech, a dziś jest jednym z wiodących producentów sprzętu gospodarstwa domowego w swoim kraju. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
819 zł
Mikser planetarny SMEG czarny

Mikser planetarny SMEG czarny

%description% WYMIARY  Wysokość: 378 mm  Szerokość: 402 mm Głębokość: 221 mm Moc: 800 W Długość przewodu zasilającego: 1 m Mikser planetarny SMEG czarny Designerski mikser marki Smeg linii 50's Style w czarnym kolorze. Mikser SMEG to wydajne i solidne urządzenie w najwyższym standardzie. Mikser planetarny Smeg został wyposażony w wydajny silnik o mocy 800 W. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
2299 zł
Wyciskarka do cytrusów SMEG miętowa

Wyciskarka do cytrusów SMEG miętowa

%description% WYMIARY  Wysokość: 281 mm  Szerokość: 166 mm Głębokość: 166 mm Moc: 70 W Długość przewodu zasilającego: 1 m Wyciskarka do cytrusów SMEG miętowa Designerska wyciskarka do cytrusów marki Smeg linii 50's Style w miętowym pastelowym kolorze. Dzięki wyciskarce do owoców SMEG wyciskanie świeżych soków z cytrusów będzie łatwe, szybkie i przyjemne. O marce SMEG: Firma Smeg została założona w 1948 roku przez Vittorio Bertazzoni w mieście Guastalla w pobliżu Reggio Emilia w północnych Włoszech, a dziś jest jednym z wiodących producentów sprzętu gospodarstwa domowego w swoim kraju. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
819 zł
Mikser planetarny SMEG srebrny

Mikser planetarny SMEG srebrny

%description% WYMIARY  Wysokość: 378 mm  Szerokość: 402 mm Głębokość: 221 mm Moc: 800 W Długość przewodu zasilającego: 1 m Mikser planetarny SMEG srebrny Designerski mikser marki Smeg linii 50's Style w srebrnym kolorze. Mikser SMEG to wydajne i solidne urządzenie w najwyższym standardzie. Mikser planetarny Smeg został wyposażony w wydajny silnik o mocy 800 W. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
2299 zł
Toster na 2 kromki SMEG chrom

Toster na 2 kromki SMEG chrom

%description% WYMIARY  Wysokość: 198 mm  Szerokość: 310 mm Głębokość: 195 mm Moc: 950 W Długość przewodu zasilającego: 1 m Toster na dwie kromki SMEG chrom Designerski toster marki Smeg linii 50's Style w kolorze chromu. Toster Smeg będzie niezawodnie spełniał swoją funkcję w codziennym użytkowaniu, ale także jest wyjątkowym dodatkiem aranżacyjnym do kuchni. Rozszerz funkcjonalność tostera Smeg dzięki praktycznym akcesoriom. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
905 zł
Wyciskarka do cytrusów SMEG czerwona

Wyciskarka do cytrusów SMEG czerwona

%description% WYMIARY  Wysokość: 281 mm  Szerokość: 166 mm Głębokość: 166 mm Moc: 70 W Długość przewodu zasilającego: 1 m Wyciskarka do cytrusów SMEG czerwona Designerska wyciskarka do cytrusów marki Smeg linii 50's Style w czerwonym kolorze. Dzięki wyciskarce do owoców SMEG wyciskanie świeżych soków z cytrusów będzie łatwe, szybkie i przyjemne. O marce SMEG: Firma Smeg została założona w 1948 roku przez Vittorio Bertazzoni w mieście Guastalla w pobliżu Reggio Emilia w północnych Włoszech, a dziś jest jednym z wiodących producentów sprzętu gospodarstwa domowego w swoim kraju. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
819 zł
Toster na 2 kromki SMEG czerwony

Toster na 2 kromki SMEG czerwony

%description% WYMIARY  Wysokość: 198 mm  Szerokość: 310 mm Głębokość: 195 mm Moc: 950 W Długość przewodu zasilającego: 1 m Toster na dwie kromki SMEG czerwony Designerski toster marki Smeg linii 50's Style w czerwonym kolorze. Toster Smeg będzie niezawodnie spełniał swoją funkcję w codziennym użytkowaniu, ale także jest wyjątkowym dodatkiem aranżacyjnym do kuchni. Rozszerz funkcjonalność tostera Smeg dzięki praktycznym akcesoriom. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
779 zł
Blender kielichowy SMEG miętowy

Blender kielichowy SMEG miętowy

%description% WYMIARY  Wysokość: 397 mm  Szerokość: 197 mm Głębokość: 163 mm Moc: 800 W Długość przewodu zasilającego: 1 m Blender kielichowy SMEG miętowy Designerski blender kielichowy marki Smeg linii 50's Style w miętowym kolorze. Dzięki dedykowanym funkcjom blender Smeg to wszechstronne urządzenie. O marce SMEG: Firma Smeg została założona w 1948 roku przez Vittorio Bertazzoni w mieście Guastalla w pobliżu Reggio Emilia w północnych Włoszech, a dziś jest jednym z wiodących producentów sprzętu gospodarstwa domowego w swoim kraju. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
1139 zł
Wyciskarka do cytrusów SMEG biała

Wyciskarka do cytrusów SMEG biała

%description% WYMIARY  Wysokość: 281 mm  Szerokość: 166 mm Głębokość: 166 mm Moc: 70 W Długość przewodu zasilającego: 1 m Wyciskarka do cytrusów SMEG biała Designerska wyciskarka do cytrusów marki Smeg linii 50's Style w białym kolorze. Dzięki wyciskarce do owoców SMEG wyciskanie świeżych soków z cytrusów będzie łatwe, szybkie i przyjemne. O marce SMEG: Firma Smeg została założona w 1948 roku przez Vittorio Bertazzoni w mieście Guastalla w pobliżu Reggio Emilia w północnych Włoszech, a dziś jest jednym z wiodących producentów sprzętu gospodarstwa domowego w swoim kraju. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
819 zł
Toster na 4 kromki SMEG czerwony szeroki

Toster na 4 kromki SMEG czerwony szeroki

%description% WYMIARY  Wysokość: 200 mm  Szerokość: 300 mm Głębokość: 330 mm Moc: 2000 W Długość przewodu zasilającego: 1 m Toster na cztery kromki SMEG czerwony Designerski toster marki Smeg linii 50's Style w czerwonym kolorze. Toster Smeg będzie niezawodnie spełniał swoją funkcję w codziennym użytkowaniu, ale także jest wyjątkowym dodatkiem aranżacyjnym do kuchni. Rozszerz funkcjonalność tostera Smeg dzięki praktycznym akcesoriom. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
1009 zł
Mikser planetarny SMEG czarny pełny

Mikser planetarny SMEG czarny pełny

%description% WYMIARY  Wysokość: 378 mm  Szerokość: 402 mm Głębokość: 221 mm Moc: 800 W Długość przewodu zasilającego: 1 m Mikser planetarny SMEG czarny Designerski mikser marki Smeg linii 50's Style w czarnym kolorze. Mikser SMEG to wydajne i solidne urządzenie w najwyższym standardzie. Mikser planetarny Smeg został wyposażony w wydajny silnik o mocy 800 W. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
2669 zł
Mikser planetarny SMEG czerwony

Mikser planetarny SMEG czerwony

%description% WYMIARY  Wysokość: 378 mm  Szerokość: 402 mm Głębokość: 221 mm Moc: 800 W Długość przewodu zasilającego: 1 m Mikser planetarny SMEG czerwony Designerski mikser marki Smeg linii 50's Style w czerwonym kolorze. Mikser SMEG to wydajne i solidne urządzenie w najwyższym standardzie. Mikser planetarny Smeg został wyposażony w wydajny silnik o mocy 800 W. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
2299 zł
Blender ręczny SMEG błękitny

Blender ręczny SMEG błękitny

%description% WYMIARY  Częstotliwość: 50/60 Hz Napięcie: 220-240V Moc: 700 W Blender ręczny SMEG błękitny Designerski blender kielichowy marki Smeg linii 50's Style w błękitnym kolorze. O marce SMEG: Firma Smeg została założona w 1948 roku przez Vittorio Bertazzoni w mieście Guastalla w pobliżu Reggio Emilia w północnych Włoszech, a dziś jest jednym z wiodących producentów sprzętu gospodarstwa domowego w swoim kraju. Styl dla Smeg jest wyraźnie zdefiniowany – to sposób, w jaki produkt współgra z otoczeniem i pozwala użytkownikowi na jego swobodną aranżację. Urządzenia Smeg zajmują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie.
509 zł

Inspiracje

168 zdjęć dla "smeg kuchnia"

Głęboki błękit i zimny beton 28m2 - Mała z salonem szara z zabudowaną lodówką kuchnia w kształcie li ... - zdjęcie od Pracownia Kardamon Głęboki błękit i zimny beton 28m2 - Produkt na zdjęciu: Bateria SMEG MID5CR ze sklepu Electro.pl. Mała z salonem szara z zabudowaną lodówką kuchnia w kształcie litery u z wyspą lub półwyspem, z białymi frontami, z matowymi frontami, z drewnianym blatem, z betonem na ścianie nad blatem kuchennym, z płytkami na podłodze, styl skandynawski Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Głęboki błękit i zimny beton 28m2 - Mała z salonem szara z zabudowaną lodówką kuchnia w kształcie li ... - Pracownia Kardamon.
SMEG
SMEG
1 46
Linia wzornicza Cortina - Duża otwarta z kamiennym blatem beżowa z zabudowaną lodówką z podblatowym ... - zdjęcie od SMEG - Homebook - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Linia wzornicza Cortina - Duża otwarta z kamiennym blatem beżowa z zabudowaną lodówką z podblatowym ... - SMEG. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie mi ...
Zlew i bateria SMEG - zdjęcie od Milena Iwańska - Homebook - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Zlew i bateria SMEG - Milena Iwańska. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Industrialna kuchnia w domu pod Warszawą - Duża otwarta z salonem biała z zabudowaną lodówką z lodów ... - zdjęcie od Modeco Magda Olszewska - Architektura wnętrz Industrialna kuchnia w domu pod Warszawą - Duża otwarta z salonem biała z zabudowaną lodówką z lodówką wolnostojącą kuchnia w kształcie litery l, z frontami na wysoki połysk, z laminowanym blatem, z płytkami na ścianie nad blatem kuchennym , z płytkami na podłodze, styl industrialny Minimalistyczna, industrialna kuchnia w odcieniach mięty z czarnymi dodatkami marki Smeg Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Industrialna kuchnia w domu pod Warszawą - Duża otwarta z salonem biała z zabudowaną lodówką z lodów ... - Modeco Magda Olszewska - Architektura wnętrz.
Industrialna kuchnia w domu pod Warszawą - Kuchnia, styl industrialny - zdjęcie od Modeco Magda Olszewska - Architektura wnętrz - Homebook - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Industrialna kuchnia w domu pod Warszawą - Kuchnia, styl industrialny - Modeco Magda Olszewska - Architektura wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już pra ...
Industrialna kuchnia w domu pod Warszawą - Średnia zamknięta z kamiennym blatem biała z zabudowaną l ... - zdjęcie od Modeco Magda Olszewska - Architektura wnętrz Industrialna kuchnia w domu pod Warszawą - Średnia zamknięta z kamiennym blatem biała z zabudowaną lodówką z nablatowym zlewozmywakiem kuchnia w kształcie litery l, z frontami na wysoki połysk, z płytkami na ścianie nad blatem kuchennym , z farba na ścianie nad blatem kuchennym, z płytkami na podłodze, styl industrialny Minimalistyczna, industrialna kuchnia w odcieniach mięty z czarnymi dodatkami marki Smeg Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Industrialna kuchnia w domu pod Warszawą - Średnia zamknięta z kamiennym blatem biała z zabudowaną l ... - Modeco Magda Olszewska - Architektura wnętrz.
Benedyk - zdjęcie od benedyk - Homebook - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Benedyk - benedyk. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Cegła i Smeg - Kuchnia, styl tradycyjny - zdjęcie od mj-atelier.com Cegła i Smeg - Kuchnia, styl tradycyjny Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Cegła i Smeg - Kuchnia, styl tradycyjny - mj-atelier.com.
Cegła i Smeg - Kuchnia, styl tradycyjny - zdjęcie od mj-atelier.com Cegła i Smeg - Kuchnia, styl tradycyjny Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Cegła i Smeg - Kuchnia, styl tradycyjny - mj-atelier.com.
szeregówka Białystok - Średnia otwarta beżowa biała z zabudowaną lodówką kuchnia dwurzędowa, styl t ... - zdjęcie od One Studio szeregówka Białystok - #bialakuchnia #bialefronty #kuchniaklasyczna #drewnowkuchni #drewnianapodloga #tapetawkuchni #kuchniau #kuchniawksztalcieu #kuchniawksztalciel #barekwkuchni #kuchniaangielska #smeg #drewnianeschody #roletawkuchni Aranżacje wnętrz - Kuchnia: szeregówka Białystok - Średnia otwarta beżowa biała z zabudowaną lodówką kuchnia dwurzędowa, styl t ... - One Studio.
szeregówka Białystok - Średnia biała jadalnia w kuchni, styl tradycyjny - zdjęcie od One Studio szeregówka Białystok - #bialakuchnia #bialefronty #kuchniaklasyczna #drewnowkuchni #drewnianapodloga #tapetawkuchni #kuchniau #kuchniawksztalcieu #kuchniawksztalciel #barekwkuchni #kuchniaangielska #smeg #drewnianeschody #roletawkuchni Aranżacje wnętrz - Jadalnia: szeregówka Białystok - Średnia biała jadalnia w kuchni, styl tradycyjny - One Studio.
szeregówka Białystok - Duża zamknięta beżowa szara z zabudowaną lodówką kuchnia w kształcie litery l ... - zdjęcie od One Studio szeregówka Białystok - #bialakuchnia #bialefronty #kuchniaklasyczna #drewnowkuchni #drewnianapodloga #tapetawkuchni #kuchniau #kuchniawksztalcieu #kuchniawksztalciel #barekwkuchni #kuchniaangielska #smeg #drewnianeschody #roletawkuchni #szklowkuchni #szafkizeszprosami #czarnyblat Aranżacje wnętrz - Kuchnia: szeregówka Białystok - Duża zamknięta beżowa szara z zabudowaną lodówką kuchnia w kształcie litery l ... - One Studio.
szeregówka Białystok - Średni szary hol / przedpokój, styl tradycyjny - zdjęcie od One Studio szeregówka Białystok - #bialakuchnia #bialefronty #kuchniaklasyczna #drewnowkuchni #drewnianapodloga #tapetawkuchni #kuchniau #kuchniawksztalcieu #kuchniawksztalciel #barekwkuchni #kuchniaangielska #smeg #drewnianeschody #roletawkuchni #szklowkuchni #szafkizeszprosami #czarnyblat KUCHNIA - witryna ale cos tu nue tak
szeregówka Białystok - Średnia zamknięta z kamiennym blatem szara z zabudowaną lodówką z lodówką wol ... - zdjęcie od One Studio szeregówka Białystok - #bialakuchnia #bialefronty #kuchniaklasyczna #drewnowkuchni #drewnianapodloga #tapetawkuchni #kuchniau #kuchniawksztalcieu #kuchniawksztalciel #barekwkuchni #kuchniaangielska #smeg #drewnianeschody #roletawkuchni #szklowkuchni #szafkizeszprosami #czarnyblat Aranżacje wnętrz - Kuchnia: szeregówka Białystok - Średnia zamknięta z kamiennym blatem szara z zabudowaną lodówką z lodówką wol ... - One Studio.
Kuchnia w stylu skandynawskim - zdjęcie od Home Effect Powiew ze Skandynawii w Gdańsku - Produkt na zdjęciu: Smeg TSF01PGEU (zielony) ze sklepu euro.com.pl. Średnia otwarta z salonem biała szara z zabudowaną lodówką z nablatowym zlewozmywakiem kuchnia w kształcie litery g, z białymi frontami, z drewnianymi frontami, z matowymi frontami, z jadalnią, z drewnianym blatem, z płytkami na ścianie nad blatem kuchennym , z farba na ścianie nad blatem kuchennym, z drewnianą podłogą, styl skandynawski Mieszkanie na nowoczesnym osiedlu w Gdańsku Morenova jest przestronne i funkcjonalne pomimo dość małej powierzchni. Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kuchnia w stylu skandynawskim - Home Effect.
Kuchnie klasyczne - Duża zamknięta z kamiennym blatem biała z zabudowaną lodówką kuchnia w kształcie ... - zdjęcie od STUDIO ONYX Kuchnie klasyczne - Kuchnia klasyczna w bieli w towarzystwie spieku kwarcowego oraz wyjątkowych sprzętów marki Smeg Polska. Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kuchnie klasyczne - Duża zamknięta z kamiennym blatem biała z zabudowaną lodówką kuchnia w kształcie ... - STUDIO ONYX.
Kuchnia o kształcie litery L z widokiem panoramicznym w stylu klasyki amerykańskiej - zdjęcie od Alina Shevchenko Interiors Apartament w stylu klasyki amerykańskiej - Kuchnia w kolorze Tiffany i bieli o kształcie litery L. AGD firmy SMEG Zdjęcia zrealizowanego projektu apartamentu, w stylu klasyki amerykańskiej. Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kuchnia o kształcie litery L z widokiem panoramicznym w stylu klasyki amerykańskiej - Alina Shevchenko Interiors.
Kuchnia - zdjęcie od We Wnetrzu Nowoczesny Dom Pod Szczecinem - Led , Skóra , Spiek , Kominek , Focus , Bonaldo , Vibia , Fornir , Okap , Cylindro , Smeg , Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kuchnia - We Wnetrzu.
"Elegant Natur House" - projekt domu pod klucz - zdjęcie od Braun Studio "ELEGANT NATUR HOUSE" - Projekt domu pod klucz o pow. 155m2 - Dom pod klucz, kompleksowy projekt wnętrz, salon, jadalnia, kuchnia, meble na wymiar, plecionka wiedeńska, projekt indywidualny, kuchnia z drewna, spiek, smeg, złoto, natura, jodełka, jodełka klasyczna, drewniana podłoga, B2design, Wrocław, Warszawa, cała Polska Projekt wnętrz domu jednorodzinnego "Elegant Natur House" to połączenie natury z ponadczasową elegancją. Aranżacje wnętrz - Kuchnia: "Elegant Natur House" - projekt domu pod klucz - Braun Studio.
"Elegant Natur House" - projekt domu pod klucz - zdjęcie od Braun Studio "ELEGANT NATUR HOUSE" - Projekt domu pod klucz o pow. 155m2 - Dom pod klucz, kompleksowy projekt wnętrz, salon, jadalnia, kuchnia, meble na wymiar, plecionka wiedeńska, projekt indywidualny, kuchnia z drewna, spiek, smeg, złoto, natura, jodełka, jodełka klasyczna, drewniana podłoga, B2design, Wrocław, Warszawa, cała Polska Projekt wnętrz domu jednorodzinnego "Elegant Natur House" to połączenie natury z ponadczasową elegancją. Aranżacje wnętrz - Kuchnia: "Elegant Natur House" - projekt domu pod klucz - Braun Studio.
"Elegant Natur House" - projekt domu pod klucz - zdjęcie od Braun Studio "ELEGANT NATUR HOUSE" - Projekt domu pod klucz o pow. 155m2 - Dom pod klucz, kompleksowy projekt wnętrz, salon, jadalnia, kuchnia, meble na wymiar, plecionka wiedeńska, projekt indywidualny, kuchnia z drewna, spiek, smeg, złoto, natura, jodełka, jodełka klasyczna, drewniana podłoga, B2design, Wrocław, Warszawa, cała Polska Projekt wnętrz domu jednorodzinnego "Elegant Natur House" to połączenie natury z ponadczasową elegancją. Aranżacje wnętrz - Kuchnia: "Elegant Natur House" - projekt domu pod klucz - Braun Studio.
"Elegant Natur House" - projekt domu pod klucz - zdjęcie od Braun Studio "ELEGANT NATUR HOUSE" - Projekt domu pod klucz o pow. 155m2 - Dom pod klucz, kompleksowy projekt wnętrz, salon, jadalnia, kuchnia, meble na wymiar, plecionka wiedeńska, projekt indywidualny, kuchnia z drewna, spiek, smeg, złoto, natura, jodełka, jodełka klasyczna, drewniana podłoga, B2design, Wrocław, Warszawa, cała Polska Projekt wnętrz domu jednorodzinnego "Elegant Natur House" to połączenie natury z ponadczasową elegancją.
"Elegant Natur House" - projekt domu pod klucz - zdjęcie od Braun Studio "ELEGANT NATUR HOUSE" - Projekt domu pod klucz o pow. 155m2 - Dom pod klucz, kompleksowy projekt wnętrz, salon, jadalnia, kuchnia, meble na wymiar, plecionka wiedeńska, projekt indywidualny, kuchnia z drewna, spiek, smeg, złoto, natura, jodełka, jodełka klasyczna, drewniana podłoga, B2design, Wrocław, Warszawa, cała Polska Projekt wnętrz domu jednorodzinnego "Elegant Natur House" to połączenie natury z ponadczasową elegancją.
"Elegant Natur House" - projekt domu pod klucz - zdjęcie od Braun Studio "ELEGANT NATUR HOUSE" - Projekt domu pod klucz o pow. 155m2 - Dom pod klucz, kompleksowy projekt wnętrz, salon, jadalnia, kuchnia, meble na wymiar, plecionka wiedeńska, projekt indywidualny, kuchnia z drewna, spiek, smeg, złoto, natura, jodełka, jodełka klasyczna, drewniana podłoga, B2design, Wrocław, Warszawa, cała Polska Projekt wnętrz domu jednorodzinnego "Elegant Natur House" to połączenie natury z ponadczasową elegancją.
więcej inspiracji »

Artykuły

56 artykułów dla "smeg kuchnia"

AGD do zabudowy. Wady i zalety rozwiązania

AGD do zabudowy. Wady i zalety rozwiązania

Wady i zalety rozwiązania... **Urządzanie kuchni zaczynamy od planowania Ciemne zaś – sprawią, że kuchnia będzie wyglądała bardzo elegancko. W zabudowanej kuchni nie ma trudno dostępnych zakamarków. Planując kuchnię ze sprzętem do zabudowy, mamy wolną ręką. Ponadto chłodziarki do zabudowy nie sprawdzają się w pomieszczeniach stosunkowo małych, gdzie każdy centymetr wolnej przestrzeni jest na wagę złota” – tłumaczy ekspert firmy Smeg. - **Bo jest estetyczniej**... ========================... „Popularne obecnie rozwiązania w projektowaniu przestrzeni kuchennej przekonują o zasadności ukrywania poszczególnych elementów - coraz większa rola przypisywana jest idealnej linii oraz harmonii zabudowy meblowej” – mówi Maciej Włodarczyk, Brand Manager w firmie Smeg Na zabudowaną kuchnię przyjemnie się patrzy. „To rozwiązanie sprawdza się w kuchniach połączonych z salonem oraz w innych sytuacjach, w których nie chcemy, aby część kuchenna była bardzo widoczna oraz zależy nam na eleganckim wystroju salonu” – podkreśla Marta Bielewicz z pracowni PINKMARTINI.
Skorzystaj z okazji i urządź się po swojemu! Odkryj meble i dodatki objęte największym rabatem w roku

Skorzystaj z okazji i urządź się po swojemu! Odkryj meble i dodatki objęte największym rabatem w roku

Praktyczne akcesoria do Twojego domu... --... To akcesoria do kuchni, biura, łazienki czy ogrodu, które ułatwią Ci wykonywanie codziennych czynności **W kuchni stylizowanej na pomieszczenie z rysem retro** znakomicie sprawdzi się **czajnik elektryczny Smeg**, najlepiej w kolorze dopasowanym do pozostałych elementów wyposażenia. - Stół rozkładany Momo 120-200x80 cm drewniany marki Kare Design Krzesło Runnie w kolorze ciemnoszarym z nogami z czarnej stali lakierowanej marki Kave Home Krzesło Ivonne z szarego aksamitu marki Kave Home Szafka RTV Milian czarna 141 x 56 cm marki Kave Home Stolik kawowy Irvin Ø80 cm marmur biały marki Actona Zestaw dwóch stolików kawowych Favors czarne marki Actona Sofa rozkładana Susan brązowa 105 cm marki Kave Home Lustro Flection Ø40 cm marki By-boo
Urządzasz mieszkanie? Zobacz bestsellery, które odmienią każde wnętrze!

Urządzasz mieszkanie? Zobacz bestsellery, które odmienią każde wnętrze!

Ustawione przy stole w kuchni lub jadalni, w salonie, czy domowym biurze, dbają o nasz codzienny komfort odpoczynku i pracy. W takich wnętrzach warto umieścić sprzęty nawiązujące swoim wyglądem do klimatu retro – na przykład **czajnik elektryczny** włoskiej marki **SMEG z serii 50’ Style**. To świetna alternatywa dla osób szukających niebanalnych dodatków do swojej kuchni – takich, które są niezawodne, a dodatkowo podkreślają charakter wnętrza. -
Prawdziwe dzieło sztuki... w Twojej kuchni!

Prawdziwe dzieło sztuki... w Twojej kuchni!

Prawdziwe dzieło sztuki... w Twojej kuchni! W kuchni do pięknych mebli warto dobrać odpowiednie dodatki. Tym czym powinniśmy się kierować przy aranżowaniu kuchni to wysoka jakość materiałów i funkcjonalność wnętrza. KUCHNIE WOLNOSTOJĄCE I OKAPY KUCHENNE... ----... Przez wiele lat Smeg zbierał i rozwijał solidne know-how, stając się ekspertem technologicznym innowacyjnych urządzeń - zarówno pod względem wzornictwa, jak i technologicznym. - piekarnik retro Smeg... płyta indukcyjna Smeg
5 oryginalnych pomysłów na aranżację mieszkania. Rozmowa z architekt Izabelą Olszewską z pracowni Wielkie Rzeczy

5 oryginalnych pomysłów na aranżację mieszkania. Rozmowa z architekt Izabelą Olszewską z pracowni Wielkie Rzeczy

Na ścianie, nad stołem przyklejono styropianową sztukaterię z marketu budowlanego, zamiast górnych szafek w kuchni zamontowano znalezioną na aukcji, w internecie nadstawkę kredensu, którą stolarz przeciął na pół, odnowił i przemalował. Wyodrębnienie kuchni, zapewnia natomiast, zaprojektowana specjalnie do tego wnętrza, ażurowa ścianka działowa z lakierowanej płyty MDF. Punktem startowym do stworzenia projektu wnętrza była jednak kolorowa lodówka Smeg, którą inwestorka wypatrzyła i wymarzyła sobie wiele miesięcy wcześniej. - błękitna sofa... składane łóżko... szafa w holu
Showroom KARE w Warszawie – nowe miejsce dla miłośników home designu

Showroom KARE w Warszawie – nowe miejsce dla miłośników home designu

.** Jeżeli lubisz cieszyć się szerokimi możliwościami wyboru, mamy jeszcze jedną dobrą informację – w warszawskim showroomie KARE znajdziesz nie tylko najnowsze kolekcje tej designerskiej marki, ale i całkiem sporą dawkę inspiracji od innych renomowanych producentów, jak chociażby ekskluzywne włoskie marki Seletti oraz Smeg. -
Czy warto inwestować w kuchnię na wymiar?

Czy warto inwestować w kuchnię na wymiar?

Czy warto inwestować w kuchnię na wymiar? **Urządzanie kuchni to nie lada wyzwanie. Jak zaaranżować kuchnię otwartą na salon? Jak urządzić kuchnię idealnie skrojoną pod gusta i potrzeby wszystkich domowników?” Kuchnie Black Red White pozwalają spełniać pragnienia o pięknie zaaranżowanych i ergonomicznych kuchniach. - jasna kuchnia z drewnianymi meblami... szara kuchnia z białymi drewnianymi meblami... kuchnia z drewnianymi meblami
3 powody, dla których warto wybrać kuchnię na wymiar

3 powody, dla których warto wybrać kuchnię na wymiar

3 powody, dla których warto wybrać kuchnię na wymiar... **Kuchnia z duszą, czyli nowoczesna przestrzeń, pełna detali, które przykuwają wzrok i ułatwiają codzienność Nie jedna perfekcyjna Pani Domu i zaprawiony w kulinarnych rewolucjach Mistrz Kuchni przyzna racje, że idealna kuchnia to połowa sukcesu każdej potrawy! Kuchnia na wymiar to sposób na stylowe i znakomicie urządzone miejsce. Dlaczego więc kuchnia na wymiar? Idealnie zaprojektowane wnętrze... ------... Kuchnia na wymiar to idealne zagospodarowanie każdego centymetra - -------... Kuchnia na wymiar to kreatywny sposób na aranżację wnętrza, chcemy by była wyjątkowa bo to specyficzne miejsce w każdym domu, pełne klimatu i magicznego charakteru Prowansalskie, sztukateryjne detale kuchni angielskich, prostota modelu Metropoli czy nowoczesny charakter projektu Sygna to kwintesencja tego, co w każdym nurcie aranżacyjnym najważniejsze. Wymarzone inspiracje i najróżniejsze, stylistyczne pomysły za sprawą profesjonalistów mogą lada dzień stanąć w Twojej kuchni! W projektach kuchni na wymiar to Ty decydujesz! ciemne drewno w kuchni... kuchnia w stylu industrialnym w szarościach... drewniany blat w kuchni z wyspą
Ciemna kuchnia – jak urządzić kuchnię w ciemnych kolorach? Sprawdź inspiracje i pomysły

Ciemna kuchnia – jak urządzić kuchnię w ciemnych kolorach? Sprawdź inspiracje i pomysły

Ciemna kuchnia – jak urządzić kuchnię w ciemnych kolorach? **Jak urządzić kuchnię w ciemnych kolorach? ## Ciemna kuchnia – jakie są zalety kuchni w ciemnej tonacji? Kuchnia jasna czy ciemna? Jak urządzić ciemną kuchnię? - Porta Drzwi... ciemna kuchnia... Fot. razoo-architekci KANDO ARCHITECTS... ciemna kuchnia
Kuchnia znana z serialu „Pułapka” i programu „Top Model” – jak ją urządzić?

Kuchnia znana z serialu „Pułapka” i programu „Top Model” – jak ją urządzić?

Kuchnia znana z serialu „Pułapka” i programu „Top Model” – jak ją urządzić? Kuchnie w popularnych **filmach i programach telewizyjnych** często pozostają w kategorii niespełnionych marzeń ich widzów. Zobaczcie z bliska **kuchnie R5 z kolekcji R-collection**! Materiały prosto z natury... --... W nowoczesnej kuchni z reguły pierwsze skrzypce odgrywa beton Kuchnie za szklanymi ekranami telewizorów to nie tylko scenografie, które można zmienić zaraz po zakończeniu nagrania. - Jak na modne, wzorowane fabryką miejsce przystało w kuchni loftowej muszą dominować **naturalne materiały**! biała kuchnia, kuchnia z białymi frontami... biała kuchnia, nowoczesna kuchnia biała... wyspa kuchenna, nowoczesna kuchnia z wyspą
Granatowa kuchnia – jak ją urządzić? 5 pomysłów na aranżację granatowej kuchni

Granatowa kuchnia – jak ją urządzić? 5 pomysłów na aranżację granatowej kuchni

Granatowa kuchnia – jak ją urządzić? 5 pomysłów na aranżację granatowej kuchni... **Granatowa kuchnia**? Granatowa kuchnia z salonem... ... Granatowy najlepiej pełni swoje zadanie w przestronnych wnętrzach – jest wręcz stworzony do kuchni z otwartym planem Jasne drewno wybierz do kuchni nowoczesnych i minimalistycznych. Granatowa kuchnia Doroty Szelągowskiej... ... W kuchni Doroty Szelągowskiej granatowe szafy w całości zajmują jedną ze ścian - granatowa kuchnia z wyspa... granatowa kuchnia z salonem... granatowa kuchnia z drewnianym blatem
Kwiaty do kuchni: jakie gatunki roślin sprawdzą się w kuchni?

Kwiaty do kuchni: jakie gatunki roślin sprawdzą się w kuchni?

Kwiaty do kuchni: jakie gatunki roślin sprawdzą się w kuchni? **Jakie kwiaty wybrać do kuchni? Znalezienie kwiatów, które będą dobrze się czuły w kuchennym otoczeniu nie jest proste – w kuchni często panuje bowiem wysoka temperatura, w powietrzu unosi się para wodna, istnieje ryzyko oparów tłuszczu oraz wyziewów z urządzeń gazowych. Prezentujemy kwiaty, które w zależności od specyfiki gatunkowej i upodobań, sprawdzą się w różnych miejscach w kuchni. - Kwiaty w kuchni na parapecie... --... **Aloes najlepiej zadomowi się w słonecznej kuchni**, gdzie dzięki dużym ilościom światła zachowa ładny kolor. **Przepada za wysoką wilgotnością powietrza**, ale nie lubi spryskiwania, powinno więc dobrze znosić duże ilości pary wodnej w kuchni. Do gustu sępolii powinna przypaść unosząca się w kuchni para wodna. Aloes... najlepsze kwiaty do kuchni... Kalanchoe Blossfelda
Smog w domu – poznaj 7 domowych sposobów na walkę ze smogiem

Smog w domu – poznaj 7 domowych sposobów na walkę ze smogiem

Smog to kwestia, o której mówi się coraz częściej i głośniej. Niebezpieczne, nienaturalne zjawisko atmosferyczne powstające na skutek mieszania się mgły z dymem i spalinami szczelnie otula polskie metropolie. Niestety według synoptyków poprawa kondycji polskiego powietrza nie rysuje się zbyt optymistycznie. Na szczęście istnieją sprawdzone sposoby, aby w naturalny sposób poprawić jakość powietrza w naszych domach. Poniżej opisujemy kilka sposobów, dzięki którym domownicy będą zdecydowanie mniej ...
Harmonogram porządków - jak przygotować dom na Święta?

Harmonogram porządków - jak przygotować dom na Święta?

Przygotowanie Świąt to spore wyzwanie logistyczne. Wybór odpowiednich prezentów, które ucieszą naszych bliskich, przygotowanie dwunastu potraw na wigilijny stół i… sprzątanie domu. Aby magia mogła naprawdę zagościć w naszych progach musimy gruntownie uporządkować cały dom. Warto podejść do tego zadania metodycznie. Unikniemy wtedy paniki i popłochu, że nie uda nam się zdarzyć ze wszystkim nim na niebie zabłyśnie pierwsza gwiazdka. Nie warto robić wszystkiego na ostatnią chwilę, ale zacząć przyg ...
Jak pomalować ściany i sufit bez smug? Poradnik krok po kroku

Jak pomalować ściany i sufit bez smug? Poradnik krok po kroku

Malowanie ścian i sufitów to częste wyzwanie, jakiego podejmujemy się na wiosnę. Piękne przeobrażenia, jakie zachodzą w tym czasie w przyrodzie, inspirują nas do metamorfozy domowych wnętrz. Zmiana koloru ścian lub odświeżenie sufitów to pierwszy i jakże znaczący krok na drodze do nowej przestrzeni. Odpowiednio dobrany kolor potrafi bowiem nie tylko nadać wnętrzu zupełnie odmiennego charakteru, ale i pozytywnie wpłynąć na nasze samopoczucie. Co zatem powstrzymuje nas przed zapewnieniem sobie tyc ...
Wyspa kuchenna – wyjątkowe miejsce na mapie mieszkania

Wyspa kuchenna – wyjątkowe miejsce na mapie mieszkania

W kuchni otwartej czy zamkniętej? ----... ... Wyspa w kuchni zamkniętej różni się od wyspy w kuchni otwartej, czyli połączonej najczęściej z salonem W kuchni zamkniętej wyspa powinna stanowić jej centralny punkt, łatwo dostępny ze wszystkich stron. W każdym domu kuchnia pełni wyjątkową rolę. Wyspa w kuchni pozwala na uzyskanie dużej przestrzeni roboczej i urozmaicenie wyglądu pomieszczenia. - drewniany stół, białe meble kuchenne, plastikowe krzesła... biała kuchnia połączona z salonem, bała wsypa kuchenna... kuchnia z wyspą, drewniana podłoga, białe meble kuchenne, lampy z białym abażurem
Kupujemy zmywarkę - na co zwrócić uwagę?

Kupujemy zmywarkę - na co zwrócić uwagę?

„Obowiązującym standardem wyrażającym pojemność danej zmywarki jest ilość kompletów naczyń, które możemy umieścić w jej wnętrzu – podpowiada Maciej Włodarczyk, Brand Manager w firmie Smeg. - Zabudować zmywarkę można takim samym frontem jak resztę mebli – schować pod blatem, estetycznie ujednolicając wystrój kuchni. „Kiedy jednak miejsca w kuchni jest niewiele i nie możemy pozwolić sobie na wydzielenie go dla pełnowymiarowej zmywarki montowanej pod blatem roboczym, wtedy dobrym rozwiązaniem może być zastosowanie zmywarki wolnostojącej, kompaktowej, o zmniejszonych gabarytach – twierdzi Agnieszka Morawiec z pracowni Projektowej Siedem. **Dodatkowe czynniki**... ======================... Szczególnie, gdy nasza kuchnia jest otwarta na salon, winniśmy przypatrzeć się uważniej oznaczeniom dotyczącym poziomu hałasu biała kuchnia, krzesła z przeźroczystego tworzywa, szara roleta rzymska, biały stół... białe meble z połyskiem, podłoga z płytek imitujących drewno, biała donica z ziołami... zabudowana zmywarka, białe meble kuchenne z czarnym blatem
Design w stylu retro

Design w stylu retro

Smeg Retro 50’s jest współczesną interpretacją tradycyjnych urządzeń, w które został tchnięty duch wyjątkowego wzornictwa.**... ... Detale nadają przestrzeni charakteru i sprawiają, że wszystko wokół nabiera nowego, wyjątkowego znaczenia Nic dziwnego, że Smeg sięga po delikatne wzory i kolory ożywiające aranżacyjną rzeczywistość. Kuchnia czy łazienka nabierze nowego wyrazu gdy postawimy na tle stonowanych mebli barwny akcent w postaci dużego AGD – zamrażarki, chłodziarko-zamrażarki, zmywarki czy pralki. Rodzina urządzeń Smeg Retro 50`s... ----... Rodzina urządzeń Smeg Retro 50’s powstała w wyniku połączenia technologii, estetyki, funkcjonalności oraz stylu oddając niepowtarzalny urok i atmosferę lat 50. ubiegłego stulecia. - fotel z brązowej skóry, metalowy kominek, miętowa lodówka retro Smeg... żółta lodówka retro Smeg, czarne meble kuchenne, żółta ściana... białe panele ścienne, czarna lodówka smeg, kuchnia retro
Wysublimowane wzornictwo nawiązujące do przeszłości

Wysublimowane wzornictwo nawiązujące do przeszłości

Wysublimowane wzornictwo nawiązujące do przeszłości... **Wszyscy marzymy o pięknej kuchni Kuchnia, która tętni życiem to kwintesencja szczęścia rodzinnego i towarzyskiego. Marka SMEG kreuje rzeczywistość pełną szczegółów i stylu, przy którym nie da się przejść obojętnie. W efekcie bardzo często projektanci i architekci sięgają po sprawdzone produkty SMEG, które urozmaicają kuchnię będąc swoistą dekoracją aranżacji. *Zobacz inspiracje z produktami SMEG w roli głównej:* - czarna lodówka w stylu retro w nowoczesnej kuchni... miętowa lodówka retro w białej kuchni... biała lodówka retro i czarne meble z drewnianymi blatami
Technologia i mistrzowski kunszt

Technologia i mistrzowski kunszt

Technologia i mistrzowski kunszt... **D&G oraz SMEG ponownie połączyły swoje siły, a owocem tej współpracy jest specjalna, limitowana edycja kultowych lodówek FAB28, prawdziwych dzieł sztuki Te dwie znane marki, choć reprezentują inne obszary działania, zostały zjednoczone silnymi wartościami i tradycją doskonałości stylu „Made in Italy” – mając to samo pochodzenie i nawiązując do tradycji, w kreatywny i umiejętny sposób połączyły epoki, różne specjalności oraz wrażliwość estetyczną.**... Rezultatem tego partnerstwa jest wyjątkowa chłodziarka firmy SMEG – FAB 28, która została zaprezentowana w unikalnym stylu Dolce & Gabbana -
Targi MOOD CONCEPT 2018 – bezprecedensowo oryginalnie

Targi MOOD CONCEPT 2018 – bezprecedensowo oryginalnie

Dlatego właśnie, wśród wystawców pojawią się takie marki, jak Rolf Benz, Natuzzi, Bretz, Ligne Roset, Huelsta, Stressless, Smeg, Kartell czy Frost, a przestrzenie specjalne zamienią się w miejsce prezentacji projektów tegorocznych laureatów międzynarodowego konkursu TOP DESIGN award. -
Warsaw Home 2019 – podsumowanie największych targów wnętrz w tej części Europy

Warsaw Home 2019 – podsumowanie największych targów wnętrz w tej części Europy

W sektorze Kitchen&Dining zachwyciła z kolei kolorowa kolekcja od Smeg Dolce&Gabbana, która w pełni oddała włoskie korzenie obu marek. -
Black Friday w sfmeble.pl – co warto kupić?

Black Friday w sfmeble.pl – co warto kupić?

## Bloomingville, Kartell, Seletti, SMEG – to tylko kilka z wielu marek, które znajdziesz w sfmeble.pl…... ... **Black Friday w sfmeble.pl** to nie tylko dobra okazja na zakupy w wyjątkowo korzystnych cenach, ale i **ogromny wybór i różnorodność**, które w szczególności docenią fani designu na światowym poziomie – w sfmeble.pl znajdziesz produkty wielu znanych i uwielbianych na całym świecie marek wnętrzarskich - Stolik kawowy Estelle 80 cm okrągły nogi złote marki Actona Pufa Mamaia 60x60 cm różowa marki Micadoni Stolik pomocniczy Rhet Ø 39 cm marki Kave Home Fotel Center 82x79 cm brudny róż marki Actona Lustro Sonora 90 x 32 cm marki Kave Home Stolik kawowy z półką Estelle Ø80 cm biały nogi czarne marki Actona Stolik kawowy rozkladany Edris 110x60 cm brązowy nogi czarne marki Actona
Jak odświeżyć kuchnię? Sprawdź 5 szybkich sposobów

Jak odświeżyć kuchnię? Sprawdź 5 szybkich sposobów

Jak odświeżyć kuchnię, by zyskała nowy charakter, ale by nie trzeba było przeprowadzać generalnego remontu? Szybka metamorfoza kuchni jest możliwa do przeprowadzenia w jedno popołudnie, w pojedynkę, a do tego niewielkim nakładem finansowym. Przedstawiamy 5 sposobów na szybkie odświeżenie kuchni, które mogą Cię zaskoczyć!
więcej artykułów »

Specjaliści

5 profili specjalistów dla "smeg kuchnia"

SMEG

SMEG

Smeg Smeg to włoski producent sprzętu gospodarstwa domowego z siedzibą w Guastalla, koło Reggio Emilia na północy kraju. Smeg posiada 18 filii na całym świecie, zagraniczne biura w Hong Kongu i Arabii Saudyjskiej i rozbudowaną sieć sprzedaży. Dzię ...
Planedo

Planedo

W sklepie planedo znajdą Państwo urządzenia AGD najlepszych producentów,pełną ofertę Smeg, Fulgor Milano, Nodor okapy kuchenne Falmec, Faber,Best i wiele innych. Ofertę obejmującą wyposażenie kuchni uzupełnia Armatura kuchenna na czele z takimi p ...
GUST MEBLE

GUST MEBLE

Urządzamy kompleksowo wnętrza, doradzamy, projektujemy, montujemy. Specjalizujemy się w meblach kuchennych zarówno nowoczesnych, jak i stylizowanych. Ponadto oferujemy szeroką gamę innych mebli produkowanych na wymiar m.in.: szafy, garderoby, mebl ...
Vigo Meble - Bielsko-Biała i inne

Vigo Meble - Bielsko-Biała i inne

Meble kuchenne - pracownie w Bielsku-Białej, Chrzanowie i Olkuszu. Meble na wymiar - znane marki i doskonałe projekty - Kernau, Smeg, Bosch, serdecznie zapraszamy.
Agdsublime.pl

Agdsublime.pl

Agdsublime - Studio kuchenne. U nas najwięksi producenci AGD: Electrolux, AEG, Smeg, Elica, Franke, Faber, Fulgor Milano, Whirpool, Liebherr, Miele, Vestfrost, Hitachi. Służymy doradztwem w zakresie wiedzy zakupu sprzętu. Nasze biuro Warszawa - W ...