Szukasz pomysłu na prezent? Dodatki i akcesoria w supercenach!💥

wieszak z napisem - pomysły, inspiracje z homebook

Inspiracje

49 zdjęć dla "wieszak z napisem"

Napis na ścianę IT'S A GOOD DAY... czarny Napisy DekoSign DecoMania.pl DecoMania.pl Kuchnia Kolekcje - Dekoracyjne napisy 3D do powieszenia lub przyklejenia na ścianę na ścianę. Napisy prezentują się wyjątkowo estetycznie na gładkich ścianach. Dzięki niewielkiej wadze napis można przymocować do ściany przy pomocy taśmy dwustronnej.
Twórczywo - Napis LEDon - Warszawa Napisy LEDon Twórczywo DecoMania.pl DecoMania.pl Kolekcje - LEDony to świecące napisy, które są przede wszystkim piękne, ale poza tym są poręczne, bezpieczne, niezawodne
Napis na ścianę - DekoSign - DZIŚ DOBRY DZIEŃ NA PODBÓJ ŚWIATA czarny Napisy DekoSign DecoMania.pl DecoMania.pl - Dekoracyjne napisy 3D do powieszenia lub przyklejenia na ścianę na ścianę. Napisy prezentują się wyjątkowo estetycznie na gładkich ścianach. Dzięki niewielkiej wadze napis można przymocować do ściany przy pomocy taśmy dwustronnej.
Twórczywo - Napis LEDon - Homey Napisy LEDon Twórczywo DecoMania.pl DecoMania.pl Kolekcje - LEDony to świecące napisy, które są przede wszystkim piękne, ale poza tym są poręczne, bezpieczne, niezawodne
Napis na ścianę YOU BECOME WHAT YOU THINK ABOUT czarny Napisy DekoSign DecoMania.pl DecoMania.pl Kolekcje - Dekoracyjne napisy 3D do powieszenia lub przyklejenia na ścianę na ścianę. Napisy prezentują się wyjątkowo estetycznie na gładkich ścianach. Dzięki niewielkiej wadze napis można przymocować do ściany przy pomocy taśmy dwustronnej.
Twórczywo - Napis LEDon - Hashtag Napisy LEDon Twórczywo DecoMania.pl DecoMania.pl Kolekcje - LEDony to świecące napisy, które są przede wszystkim piękne, ale poza tym są poręczne, bezpieczne, niezawodne
Napis na ścianę BON APPETIT czarny Napisy DekoSign DecoMania.pl DecoMania.pl Kuchnia Kolekcje - Dekoracyjne napisy 3D do powieszenia lub przyklejenia na ścianę na ścianę. Napisy prezentują się wyjątkowo estetycznie na gładkich ścianach. Dzięki niewielkiej wadze napis można przymocować do ściany przy pomocy taśmy dwustronnej.
Napis na ścianę THE FUTURE STARTS TODAY czarny Napisy DekoSign DecoMania.pl DecoMania.pl Sypialnia Kolekcje - Dekoracyjne napisy 3D do powieszenia lub przyklejenia na ścianę na ścianę. Napisy prezentują się wyjątkowo estetycznie na gładkich ścianach. Dzięki niewielkiej wadze napis można przymocować do ściany przy pomocy taśmy dwustronnej.
Wieszak London Wieszak MadarDekor Hol / Przedpokój Kolekcje - Zamów dowolny wieszak w dowolnym kolorze. Wycenimy, zrealizujemy. Kochasz Londyn Wieszak w kształcie londyńskiej budki telefonicznej jest idealny dla ciebie.
Napis na ścianę - DekoSign - WHAT'S STOPPING YOU? Napisy DekoSign DecoMania.pl DecoMania.pl Kolekcje - Dekoracyjne napisy 3D do powieszenia lub przyklejenia na ścianę na ścianę. Napisy prezentują się wyjątkowo estetycznie na gładkich ścianach. Dzięki niewielkiej wadze napis można przymocować do ściany przy pomocy taśmy dwustronnej.
Napis na ścianę LIVE LAUGH LOVE czarny Napisy DekoSign DecoMania.pl DecoMania.pl Kolekcje - Dekoracyjne napisy 3D do powieszenia lub przyklejenia na ścianę na ścianę. Napisy prezentują się wyjątkowo estetycznie na gładkich ścianach. Dzięki niewielkiej wadze napis można przymocować do ściany przy pomocy taśmy dwustronnej.
Napis na ścianę RAZEM TWORZYMY RODZINĘ czarny Napisy DekoSign DecoMania.pl DecoMania.pl Kolekcje - Dekoracyjne napisy 3D do powieszenia lub przyklejenia na ścianę na ścianę. Napisy prezentują się wyjątkowo estetycznie na gładkich ścianach. Dzięki niewielkiej wadze napis można przymocować do ściany przy pomocy taśmy dwustronnej.
Twórczywo - Napis LEDon - Aloha Napisy LEDon Twórczywo DecoMania.pl DecoMania.pl Kolekcje - LEDony to świecące napisy, które są przede wszystkim piękne, ale poza tym są poręczne, bezpieczne, niezawodne
Wieszak na medale Stylowe Wieszaki Wieszaj Pokój dziecka Kolekcje - Wieszak na medale z Twoim imieniem! Pochwal się swoją pasją! Powieś medale na wieszaku! Nowoczesny
wieszak London Wieszak MadarDekor Hol / Przedpokój Kolekcje - Zamów dowolny wieszak w dowolnym kolorze. Wycenimy, zrealizujemy.
Wieszak na medale Stylowe Wieszaki Wieszaj Salon Kolekcje - Wieszak na medale z Twoim imieniem! Pochwal się swoją pasją! Powieś medale na wieszaku! Nowoczesny
Drewniany wieszak Wieszaki na wino Erico Lusso Salon Kolekcje - takiego samego co czyni go niezwykle wyjątkowym i oryginalnym wieszakiem. Tego typu wieszak to idealne połączenie naturalnego drewna, świetne komponującego się z twoją kolekcją Materiał z jakiego został wyprodukowany wieszak jest tak niepowtarzalny że nie sposób znaleźć drugiego
Wieszak dekoracyjny Wieszaki na wino Erico Lusso Salon Kolekcje - Wieszak dekoracyjny z półkami to delikatnie zmodyfikowana wersja wieszaka półkowego z delikatnymi elementami Wieszak ten z artystycznymi zdobieniami sprawi ogromny podziw ze strony przybyłych gości dając im niesamowity niezwykłego, w oryginalny i unikatowy sposób przedstawiającego twoją kolekcje alkoholu, to jest to idealny wieszak
Napis 3D Home - 4FunDesign.com Napis na ścianę 3D Home 4FunDesign www_ekotechnik24_pl Kolekcje - Napis wykonany z czarnego błyszczącego akrylu o grubości 3mm. Napis ma wymiar 66,5 x 18 cm. Na zamówienie możemy wykonać ten napis w dowolnym wymiarze. W komplecie znajduje się specjalna taśma do przyklejenia napisu.
Wieszak na ręczniki Wieszak na ręczniki AbeLightoCraft Łazienka Kolekcje - Wieszak wykonany z profilu stalowego. Lakierowany proszkowo na kolor biały, pół-połysk.
Wieszak na ubrania z napisem Wieszak - zdjęcie od Wieszaj - Homebook - Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Wieszak na ubrania z napisem Wieszak - Wieszaj. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Wieszak z napisem Dom jest tam GdzieTwoje serce - zdjęcie od Wieszaj - Homebook - Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Wieszak z napisem Dom jest tam GdzieTwoje serce - Wieszaj. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Kuchnia - zdjęcie od RAKBISobrazy - Homebook - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kuchnia - RAKBISobrazy. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Wieszak ZYGZAK - zdjęcie od Bucha - Homebook - Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Wieszak ZYGZAK - Bucha. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
więcej inspiracji »

Artykuły

47 artykułów dla "wieszak z napisem"

Drabina na ręczniki – wieszak i ozdoba łazienki w jednym! Jaką wybrać?

Drabina na ręczniki – wieszak i ozdoba łazienki w jednym! Jaką wybrać?

Drabina na ręczniki – wieszak i ozdoba łazienki w jednym! Jaką wybrać? homebook.pl - Drabina na ręczniki – wieszak i ozdoba łazienki w jednym! Jaką wybrać? Dlaczego drabina-wieszak na ręczniki to dobry wybór do każdej łazienki? SAS Wnętrza i Kuchnie ## Drabina na ręczniki – wieszak, który warto mieć. Dlaczego? Drabina na ręczniki do łazienki może posłużyć jako **wieszak na suche i mokre ręczniki**, a po dodaniu Jaką drabinkę-wieszak wybrać? Wszystko zależy od tego, w jakim stylu jest urządzona łazienka.
Jak zrobić wieszak z gałęzi?

Jak zrobić wieszak z gałęzi?

Jak zrobić wieszak z gałęzi? jabłoniee - Jak zrobić wieszak z gałęzi? O wieszaku w kształcie drabiny, który pokazywałam w magazynie [DIY HOME](https://issuu.com/jabloniee/
Jak zrobić ozdobne wieszaki?

Jak zrobić ozdobne wieszaki?

Jak zrobić ozdobne wieszaki? śnieżka - Jak zrobić ozdobne wieszaki? Krok 2 – malowanie i dekorowanie wieszaka na paski -- Nasz projekt wieszaka na paski składa się z dwóch Krok 3 – malowanie i dekorowanie wieszaka na apaszki -- Wieszak na apaszki może mieć klasyczny kształt Krok 4 – malowanie i dekorowanie wieszaka na czapki -- Robiąc wieszaki, pomyśl również o swoim dziecku Wieszak ten może nie mieć żadnych otworów.
Jak zrobić wieszak na odzież wierzchnią?

Jak zrobić wieszak na odzież wierzchnią?

Jak zrobić wieszak na odzież wierzchnią? plachaart - Jak zrobić wieszak na odzież wierzchnią? DIY - Zrób to sam **Wieszaki w aranżacji i sprawnej organizacji domu są niezbędne. ** Potrzebujesz: - wieszaki (moje zakupiłam w TIGER) - sklejka może być też deska - wyrzynarka nie są one ani zbyt grube, ani zbyt długie, w przeciwnym wypadku zniszczysz reprezentacyjną stronę wieszaka
Jak zrobić spersonalizowany obrazek z napisem?

Jak zrobić spersonalizowany obrazek z napisem?

Jak zrobić spersonalizowany obrazek z napisem? odnawialnia - Jak zrobić spersonalizowany obrazek z napisem? DIY - Zrób to sam **Bardzo mody obrazek z napisem możesz wykonać też sam! , np. może to być półka ze starej szafki - farby akrylowe w 4 kolorach - szablon (wydrukowany napis zaprojektuj szablon.** Pracę warto zacząć od koncepcji szablonu – stwórz i wydrukuj kilka wersji napisu trzeci: namaluj hasło.** Przyklej szablony i gąbką, najlepiej taką na patyczku do decoupage tapuj napis
7 pomysłów na nowoczesny wieszak do przedpokoju - zobacz jak zaaranżować oryginalną ścianę w przedpokoju

7 pomysłów na nowoczesny wieszak do przedpokoju - zobacz jak zaaranżować oryginalną ścianę w przedpokoju

7 pomysłów na nowoczesny wieszak do przedpokoju - zobacz jak zaaranżować oryginalną ścianę w przedpokoju - Do jakich wnętrz wieszak w formie napisu? --------------------- Wieszaki będące jednocześnie napisami, to hit ostatnich sezonów. Wieszakowe napisy są tworzone z rozmaitych czcionek - możesz zatem do woli wybierać zarówno wśród tych Wieszaki ścienne trochę inaczej ------------- Wieszaki wcale nie muszą zdobić „nagiej” ściany! Jaki wybrać wieszak - kontrastowy czy barwny?
Minimalizm w mieszkaniu – jak wybrać funkcjonalne wieszaki?

Minimalizm w mieszkaniu – jak wybrać funkcjonalne wieszaki?

Minimalizm w mieszkaniu – jak wybrać funkcjonalne wieszaki? harmonick - Z czego powinien być wykonany wieszak? Jaki kształt wieszaka będzie najlepszy? Minimalizm w mieszkaniu – jak wybrać funkcjonalne wieszaki? Jaki wieszak wybrać do łazienki, a jaki do salonu? W takim wnętrzu wieszak nie jest tylko praktycznym detalem, pozwalającym poskromić bałagan, ale pełni
Metamorfoza przedpokoju – jak wieszakiem odmienić przestrzeń?

Metamorfoza przedpokoju – jak wieszakiem odmienić przestrzeń?

Metamorfoza przedpokoju – jak wieszakiem odmienić przestrzeń? gtv furniture accessories gtv - Metamorfoza przedpokoju – jak wieszakiem odmienić przestrzeń? Wieszaki również mogą być wykorzystane w **praktyczny sposób**. Za pomocą prostych pomysłów na wieszaki z powodzeniem można zoptymalizować przestrzeń w mieszkaniu. Przykładowo – **samodzielne zrobiony wieszak**, wykonany z pnia i czarnych, matowych uchwytów [K24-B0 Przykładem jest **wieszak z półką**, na której możemy położyć na przykład kwiaty czy lżejsze elementy
Dekoracje kuchenne na ścianę – 12 pomysłów na pustą ścianę w kuchni

Dekoracje kuchenne na ścianę – 12 pomysłów na pustą ścianę w kuchni

Dekoracje do kuchni to istotne elementy wykończenia pomieszczenia, o których nie powinniśmy zapominać. Pusta ściana w kuchni – czy to urządzonej w stylu nowoczesnym, czy skandynawskim – nie będzie się ładnie prezentować, a w niektórych aranżacjach może nawet zaburzać harmonię pomieszczenia. Wystarczy zaledwie parę ozdób, aby wnętrze kuchni nabrało zupełnie innego charakteru. Pomysłów na ozdobienie kuchennej ściany jest mnóstwo i nie wymagają one dużego budżetu. Co powiesić na ścianie w kuchni, a ...
Naklejki ścienne – szybki i efektowny sposób na dekorację ściany

Naklejki ścienne – szybki i efektowny sposób na dekorację ściany

Jak w błyskawiczny sposób odmienić aranżację pokoju? Jest na to niedrogi i prosty sposób: naklejki ścienne. Można je zamontować samemu i cieszyć oczy oryginalnym dekorem.
Jak urządzić pokój młodzieżowy? Praktyczne porady na każdą przestrzeń!

Jak urządzić pokój młodzieżowy? Praktyczne porady na każdą przestrzeń!

Kilkanaście lat to trudny moment przejścia z okresu dzieciństwa do dorosłości. To czas poszukiwań nie tylko odpowiedzi na życiowe pytania, ale także własnego stylu. Jak zatem powinien wyglądać młodzieżowy pokój, aby zadowolony był z niego ktoś, kto już nie jest dzieckiem, a jeszcze nie jest dorosły? Przedstawiamy najciekawsze aranżacje pokojów młodzieżowych i odpowiadamy na najczęstsze pytania związane z urządzaniem pokoju dla nastolatków. Zobaczcie nasze inspiracje!
Formalności w pracy architekta – jaką umowę podpisać, zanim stworzysz projekt?

Formalności w pracy architekta – jaką umowę podpisać, zanim stworzysz projekt?

Architekt to jeden z najbardziej kreatywnych i prestiżowych zawodów, wokół którego panuje wiele mitów oraz wymagań – szczególnie w zakresie formalnym. Nie chodzi tu tylko o wiedzę dotyczącą kruczków prawa budowlanego czy konstruowania budynków, lecz interesy samej jednostki, czyli architekta. Mowa m.in. o umowie o zakazie konkurencji, prawach autorskich, licencjach czy prawach zależnych. Pomocny w zrozumieniu tej terminologii jest e-book „Umowy dla Architektów”, który marka Gala Collezione stwor ...
Dekoracje świąteczne DiY  – 6 prostych pomysłów na ozdobienie domu

Dekoracje świąteczne DiY – 6 prostych pomysłów na ozdobienie domu

Wszechobecny zapach igliwia, ogień przyjemnie trzaskający w kominku, a w tle urokliwe dźwięki świątecznych piosenek — oto pewne znaki, że Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami! Do grudniowych Świąt przygotowujemy się zawsze z dużym zaangażowaniem. Aby podkreślić niezwykłą atmosferę, w naszych domach zaczynają gościć rozmaite dekoracje, gadżety i stroiki. Wraz z firmą Command zdradzamy zatem 6 prostych sposobów na świąteczne DIY, gdzie główną rolę grają niemal niewidoczne mocowania. Zobacz ...
10 sposobów na kreatywną aranżację ściany w pokoju dziecka

10 sposobów na kreatywną aranżację ściany w pokoju dziecka

Wchodząc do dziecięcego pokoju, przenosimy się w świat fantazji. Otwieramy niewidzialne drzwiczki i zamiast czterech ścian widzimy mury zamku, pokład statku piratów, łąkę, na której zaczarowane jednorożce spokojnie skubią trawę. Pomysły na aranżację pokoju dziecka są równie nieograniczone, co dziecięca wyobraźnia. Skupmy się jednak na razie na jednym elemencie, który może podyktować styl całego pomieszczenia oraz wskazać nam kolejne rozwiązania. Jak kreatywnie wykończyć ścianę w pokoju dziecka?
Łazienka w stylu eko – jak dobrać do niej baterie i akcesoria?

Łazienka w stylu eko – jak dobrać do niej baterie i akcesoria?

Nurt eko to oszczędność w różnych dziedzinach, a równocześnie stawianie na wysoką jakość i trwałość. To styl dla tych, którzy urządzają na długo. Ekologia w łazience dotyczy przede wszystkim codziennego oszczędzania wody i energii. Mając to na uwadze, należy starannie dobierać wyposażenie. Na co zwrócić uwagę w przypadku armatury?
Homebook.pl na Warsaw Home 2018

Homebook.pl na Warsaw Home 2018

Planujecie wyjazd na targi Warsaw Home? Zapraszamy do wizyty na naszym stoisku! Przez cały czas trwania targów będzie u nas działać HOMEBOOK Cafe & Chillout Room, w którym zobaczycie premierowe wydanie albumu Homebook Design vol.5, napijecie się aromatycznej kawy, posłuchacie relaksującej muzyki granej na żywo, a w sobotę weźmiecie udział w inspirującym spotkaniu z ekspertkami urządzania wnętrz. Będziemy na Was czekać w dniach 4-7 października 2018 r. w PTAK WARSAW EXPO, stoisko E 2.1.
Ramy, obrazy, a może plakaty? Jak dekorować ściany?

Ramy, obrazy, a może plakaty? Jak dekorować ściany?

Obrazy, fotografie i plakaty to niezwykłe dekoracje wnętrz. Ich środek wyrazu mocno wpływający na wyobraźnię zabiera nas w niezwykłą podróż do świata wspomnień i skojarzeń. Większość z nas uwielbia wieszać gustowne ramki pełne rodzinnych wspomnień lub pięknych pejzaży przynoszących na myśl chwile wakacyjnego relaksu. Obraz czy słowo niesie ze sobą potężną dawkę przekazu, która znacznie podnosi walory estetyczne wnętrza. Można śmiało powiedzieć, że stanowi znakomite wykończenie gotowego lokum i j ...
Ściany w kuchni - kreatywne pomysły na wykończenie

Ściany w kuchni - kreatywne pomysły na wykończenie

Mówi się, że ściany mają uszy. Naszym zdaniem powinny mieć przede wszystkim świetny styl! Nie ważne czy aranżujesz salon, sypialnię czy kuchnię - każda ściana w Twoim domu zasługuje na solidną porcję świetnego designu! Urządzenie kuchni to zazwyczaj niemałe aranżacyjne wyzwanie. Wnętrze powinno być jednocześnie piękne i funkcjonalne. Aby wszystko w nim współgrało, należy zadbać zarówno o szykowną zabudowę i praktyczne akcesoria, jak i modne wykończenie ścian. Jeśli nie masz pomysłu na to ostatni ...
10 najpopularniejszych dekoracji do domu w Polsce. Wszyscy je uwielbiamy!

10 najpopularniejszych dekoracji do domu w Polsce. Wszyscy je uwielbiamy!

Dekoracje wnoszą do wnętrz styl, szyk i wspaniale je „udomawiają”. Dzięki nim dom żyje, a ściany, półki i blaty nie straszą pustkami. Jeśli Twoim aranżacjom brakuje charakteru i przytulności, koniecznie pokuś się o urokliwe dodatki! Jeśli szukasz natchnienia zerknij poniżej - oto krótkie zestawienie tych dekoracji, po które my, Polacy, sięgamy najchętniej.
Mieszkanie Ani i Piotra zainspirowane "Czasem Honoru". Wnętrze w stylu loftowym o pow. 78 mkw

Mieszkanie Ani i Piotra zainspirowane "Czasem Honoru". Wnętrze w stylu loftowym o pow. 78 mkw

Zanim jeszcze wprowadzili się do tego lokum, wiedzieli, że w całości urządzą je w cegle. – Zainspirował nas serial „Czas Honoru”, dlatego ten styl połączyliśmy z klimatem loftowym – tłumaczą Ania i Piotr. Odwiedziliśmy ich 78-metrowe mieszkanie w podpoznańskiej Wrześni.
Jak wykorzystać farbę tablicową we wnętrzach?

Jak wykorzystać farbę tablicową we wnętrzach?

Duet, jaki tworzą tablica i kreda nieodłącznie kojarzy nam się ze szkolnymi latami nauki i zabawy. Dziś jednak tablica przyjmuje zupełnie nową formę i wkracza do naszych wnętrz dzięki nowoczesnym farbom tablicowym! Pomalujemy nimi nie tylko ściany, ale także drewno, sklejkę czy karton – wiele możliwości wykorzystania, czyni ten produkt niezwykle uniwersalnym, a to, co stworzymy z jego pomocą, zależy jedynie od naszej kreatywności! Piszemy – ścieramy, rysujemy – i znów ścieramy, zmieniając wygląd ...
W domach czytelników: Nasze mieszkanie powinno być odzwierciedleniem nas samych

W domach czytelników: Nasze mieszkanie powinno być odzwierciedleniem nas samych

Mieszkanie Pani Anny ma powierzchnię 78 metrów kwadratowych. Tuż po zakupie przeszło ono generalny remont, co można zobaczyć na zdjęciach przed metamorfozą. Niepowtarzalności temu wnętrze dodaje mnogość oryginalnych dodatków, które właściciele kupili na pchlich targach. Drugie życie zyskała tu również stara, drewniana ława, a także cegła na ścianie w sypialni, której nie jest w stanie zastąpić żadna tapeta. Zobaczcie sami i przeczytajcie relację Pani Anny.
5 pytań do Marty z Bosy Dom - "Nie jestem fanką minimalizmu"

5 pytań do Marty z Bosy Dom - "Nie jestem fanką minimalizmu"

Bosy dom to miejsce, gdzie jest przytulnie i spokojnie, gdzie wszyscy lubią wracać i pić kakao, a nikt nie ma swoich kapci. To też wirtualny dom, gdzie pokazuję efekty artystycznego "wyżywania się" i realizacji swoich pasji. Tak pisze o sobie Marta, która zachwyca nas wnętrzem swojego mieszkania. Przeczytajcie koniecznie o jej pasji do urządzania i malowania.
Najpiękniejsze pokoje dziecięce – galeria zgłoszeń do konkursu O!Twórz Mieszkanie

Najpiękniejsze pokoje dziecięce – galeria zgłoszeń do konkursu O!Twórz Mieszkanie

Pokój dziecka to zaczarowana kraina, w której zasady urządzania dyktuje wyobraźnia! W tym miejscu można znaleźć dosłownie wszystko. Róż ociepla chłodną miętę, kolorowe paski tworzą tło dla galerii pluszaków, a surowa cegła zamiast z postarzanym drewnem – jak przystało na modny industrial – znakomicie współgra z oryginalną tapetą. To właśnie tutaj ład i harmonia spotykają się z porozrzucanymi na podłodze zabawkami, a kreatywność pobudzają niebanalne rozwiązania! Konkurs „O!Twórz Mieszkanie” to na ...
więcej artykułów »

Specjaliści

3 profile specjalistów dla "wieszak z napisem"

Bucha

Bucha

www.sklep.bucha.pl Tworzymy w metalu dodatki dla domu, w chwili obecnej są to głównie wieszaki na ubrania, wieszaki na klucze. Każdy produkt zaprojektowany jest przez Magdalenę Bucha. Do realizacji podchodzimy w pełni profesjonalnie. Skrupulatn ...
Wajdrew

Wajdrew

Produkujemy wyroby drewna i pochodnych, ramki na zdjęcia, napisy 3d, wieszaki,litery 3d dekoracje stołu weselnego i różnego rodzaju ozdoby.
DECOculture

DECOculture

Powtarzalność? To nie w naszym stylu. DECOculture to multibrand skupiający wyselekcjonowane meble, oświetlenie, akcesoria, dodatki i tekstylia. Obok stałych kolekcji światowych producentów, ofertę uzupełniamy o wyjątkowe egzemplarze nietuzinkowy ...
Powiadomienie

Zapisz się do newslettera i nie przegap okazji

  • Informacje o promocjach
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności

Wysyłka

Ufamy tylko najlepszym! W Homebook dbamy o Twoje zamówienia jak nikt inny. Współpracujemy z renomowanymi firmami kurierskimi, transportowymi i lokalnymi specjalistami od dostaw.

Ufamy tylko najlepszym! W Homebook dbamy o Twoje zamówienia jak nikt inny. Współpracujemy z renomowanymi firmami kurierskimi, transportowymi i lokalnymi specjalistami od dostaw.

10 lat na rynku

Jesteśmy mistrzami inspiracji - przez 10 lat pokazujemy Polakom, jak mieszkać pięknie i komfortowo. Przekonaj się sam i stwórz swoje wymarzone wnętrze z Homebook.pl!

Jesteśmy mistrzami inspiracji - przez 10 lat pokazujemy Polakom, jak mieszkać pięknie i komfortowo. Przekonaj się sam i stwórz swoje wymarzone wnętrze z Homebook.pl!

Raty 0%

Nasza oferta to czysta magia: od 5 do 10 rat 0%! Wyjątkowa okazja, by cieszyć się wygodnymi płatnościami bez żadnych ukrytych kosztów. Nie trać czasu - skorzystaj z tej wyjątkowej szansy.

Nasza oferta to czysta magia: od 5 do 10 rat 0%! Wyjątkowa okazja, by cieszyć się wygodnymi płatnościami bez żadnych ukrytych kosztów. Nie trać czasu - skorzystaj z tej wyjątkowej szansy.

Zwrot do 60 dni

Kupujesz w Homebook.pl? Bez obaw! Masz aż 14 dni na zwrot towaru. Ale wiesz co? Jeśli masz konto u nas, to wydłużamy ten czas do aż 60 dni! Wygoda i elastyczność na najwyższym poziomie.

Kupujesz w Homebook.pl? Bez obaw! Masz aż 14 dni na zwrot towaru. Ale wiesz co? Jeśli masz konto u nas, to wydłużamy ten czas do aż 60 dni! Wygoda i elastyczność na najwyższym poziomie.