piekarniki teka opinie - pomysły, inspiracje z homebook

Teka Piekarnik Wish Maestro Hlb 840 41560076
Piekarnik do zabudowy o szerokośći 59.5 cm, sterowany sensorowy panel sterujący i 2 pokrętła. Model ten został wyposażony czyszczenie piekarnika, grill, wyświetlacz LED i zabezpieczenie przed dziećmi. Pokaż więcej
Teka Piekarnik Wish Easy Hbb 735 41560210
Teka Piekarnik Hrb 6300 Ats 111010011
Piekarnik elektryczny marki TEKA o szerokości 59.5 cm, w klasie energetycznej A+, pojemności 44 litrów to idealny asystent w Twojej kuchni. Niezwykle funkcjonalny w środku i bardzo elegancki na zewnąt Pokaż więcej
Teka Piekarnik Wish Easy Hbb 720 White 41560201
Teka Piekarnik Hlb 8400 Wh 111000004
Teka Piekarnik Wish Easy Hbb 725 41560190
Teka Piekarnik Hrb 6100 Ats 111010007
Teka Piekarnik Wish Maestro Hlc 844 C 40587602
Piekarnik elektryczny marki TEKA o szerokości 59.5 cm, w klasie energetycznej A+, pojemności 44 litrów to idealny asystent w Twojej kuchni. Niezwykle funkcjonalny w środku i bardzo elegancki na zewnąt Pokaż więcej
Piekarnik TEKA o szerokości 59.5 cm, w klasie energetycznej A+, pojemności 70 l. Model ten posiada 12 funkcji pieczenia, wyświetlacz TFT 4" i sensorowy panel sterujący.
Piekarnik firmy TEKA w klasie energetycznej A+ o pojemności 70 litrów. Technologia HydroCleanPRO pozwoli zapomnieć o konieczności usuwania tłustych zabrudzeń z piekarnika dzięki zastosowaniu całkowici Pokaż więcej
Teka Piekarnik Hrb 6300 Vn 111010012
Piekarnik elektryczny marki TEKA o szerokości 59.5 cm, w klasie energetycznej A+, pojemności 44 litrów to idealny asystent w Twojej kuchni. Niezwykle funkcjonalny w środku i bardzo elegancki na zewnąt Pokaż więcej
Piekarnik elektryczny marki Teka o szerokości 59.5 cm, w klasie energetycznej A+, pojemności 70 litrów to idealny asystent w Twojej kuchni. Niezwykle funkcjonalny w środku i bardzo elegancki na zewnąt Pokaż więcej
Teka Piekarnik Hlb 830 Ss 41560062
Piekarnik TEKA o szerokości 59.5 cm, w klasie energetycznej A+, pojemności 70 l. Model ten posiada 12 funkcji pieczenia, wyświetlacz TFT 4" i sensorowy panel sterujący.
Teka Piekarnik Wish Maestro Hlc 840 41531020
Teka Piekarnik Wish Maestro Hlc 840 White 41531024

Wyszukiwania podobne do "piekarniki teka opinie".

Więcej inspiracji »

Inspiracje 21 zdjęć dla "piekarniki teka opinie"

biały piekarnik - zdjęcie od efektWOW Sylwia Bieniek Mała kuchnia w bloku - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: biały piekarnik - efektWOW Sylwia Bieniek. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Kuchnia - Średnia otwarta szara kuchnia w kształcie litery l z wyspą, styl skandynawski - zdjęcie od Anna Romik Architektura Wnętrz Kuchnia - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kuchnia - Średnia otwarta szara kuchnia w kształcie litery l z wyspą, styl skandynawski - Anna Romik Architektura Wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
KUCHNIA - zdjęcie od Bubbles Studio Dom jednorodzinny Rybnik - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: KUCHNIA - Bubbles Studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
METAMORFOZA MIESZKANIA OLSZTYN 2 - Mała kuchnia w kształcie litery l, styl nowoczesny - zdjęcie od Monika Deptuła Projektant Wnętrz METAMORFOZA MIESZKANIA OLSZTYN 2 - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: METAMORFOZA MIESZKANIA OLSZTYN 2 - Mała kuchnia w kształcie litery l, styl nowoczesny - Monika Deptuła Projektant Wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
METAMORFOZA MIESZKANIA OLSZTYN 2 - Mała zamknięta wąska beżowa kuchnia w kształcie litery l, styl nowoczesny - zdjęcie od Monika Deptuła Projektant Wnętrz METAMORFOZA MIESZKANIA OLSZTYN 2 - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: METAMORFOZA MIESZKANIA OLSZTYN 2 - Mała zamknięta wąska beżowa kuchnia w kształcie litery l, styl nowoczesny - Monika Deptuła Projektant Wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Mokotów Park - Średnia otwarta biała szara kuchnia jednorzędowa z oknem, styl klasyczny - zdjęcie od architekt Roland Stańczyk - RS Studio Projektowe Mokotów Park - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Mokotów Park - Średnia otwarta biała szara kuchnia jednorzędowa z oknem, styl klasyczny - architekt Roland Stańczyk - RS Studio Projektowe. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom jednorodzinny Lubartów - Średnia otwarta biała kuchnia w kształcie litery u, styl nowoczesny - zdjęcie od Auraprojekt Dom jednorodzinny Lubartów - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Dom jednorodzinny Lubartów - Średnia otwarta biała kuchnia w kształcie litery u, styl nowoczesny - Auraprojekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Niebieski dom w Smardzowie - Średnia otwarta biała kuchnia w kształcie litery l z oknem - zdjęcie od kreska.studio Niebieski dom w Smardzowie - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Niebieski dom w Smardzowie - Średnia otwarta biała kuchnia w kształcie litery l z oknem - kreska.studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Mała biała kuchnia w kształcie litery l, styl vintage - zdjęcie od Non Standard Forms - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Mała biała kuchnia w kształcie litery l, styl vintage - Non Standard Forms. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Projekt wnętrz - dom jednorodzinny okolice Poznania - Średnia otwarta biała kuchnia w aneksie z wyspą z oknem, styl nowoczesny - zdjęcie od art-park sp. z o.o. Projekt wnętrz - dom jednorodzinny okolice Poznania - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Projekt wnętrz - dom jednorodzinny okolice Poznania - Średnia otwarta biała kuchnia w aneksie z wyspą z oknem, styl nowoczesny - art-park sp. z o.o.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Magiczne 40m2 - Średnia biała beżowa kuchnia jednorzędowa z oknem, styl prowansalski - zdjęcie od DreamHouse Magiczne 40m2 - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Magiczne 40m2 - Średnia biała beżowa kuchnia jednorzędowa z oknem, styl prowansalski - DreamHouse. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
EKLEKTYCZNY DOM - Mała zamknięta wąska biała kuchnia w kształcie litery u, styl eklektyczny - zdjęcie od PEKA STUDIO EKLEKTYCZNY DOM - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: EKLEKTYCZNY DOM - Mała zamknięta wąska biała kuchnia w kształcie litery u, styl eklektyczny - PEKA STUDIO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Kuchnia w stylu angielskim/glamour - Duża zamknięta szara kuchnia w kształcie litery l z oknem, styl glamour - zdjęcie od DOMdecor Studio Klaudiusz Klepacki Kuchnia w stylu angielskim/glamour - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kuchnia w stylu angielskim/glamour - Duża zamknięta szara kuchnia w kształcie litery l z oknem, styl glamour - DOMdecor Studio Klaudiusz Klepacki. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
DOM JEDNORODZINNY D12/2015 TARNOWSKIE GÓRY - Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery l z wyspą, styl nowoczesny - zdjęcie od A2 STUDIO pracownia architektury DOM JEDNORODZINNY D12/2015 TARNOWSKIE GÓRY - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: DOM JEDNORODZINNY D12/2015 TARNOWSKIE GÓRY - Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery l z wyspą, styl nowoczesny - A2 STUDIO pracownia architektury. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom w Mechelinkach - Średnia otwarta biała kuchnia w kształcie litery l, styl nowoczesny - zdjęcie od Arte Dizain Dom w Mechelinkach - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Dom w Mechelinkach - Średnia otwarta biała kuchnia w kształcie litery l, styl nowoczesny - Arte Dizain. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
PORTFOLIO - Średnia otwarta beżowa kuchnia w kształcie litery l z wyspą, styl skandynawski - zdjęcie od PEKA STUDIO PORTFOLIO - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: PORTFOLIO - Średnia otwarta beżowa kuchnia w kształcie litery l z wyspą, styl skandynawski - PEKA STUDIO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Fabryka Czekolady IV, Kraków - Średnia otwarta zamknięta biała kuchnia w kształcie litery l, styl nowoczesny - zdjęcie od Justyna Lewicka Design Fabryka Czekolady IV, Kraków - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Fabryka Czekolady IV, Kraków - Średnia otwarta zamknięta biała kuchnia w kształcie litery l, styl nowoczesny - Justyna Lewicka Design. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Oh, my Bosch - kawalerka w Lublinie - Średnia otwarta biała kuchnia jednorzędowa z oknem, styl eklektyczny - zdjęcie od HOME AND WOOD Oh, my Bosch - kawalerka w Lublinie - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Oh, my Bosch - kawalerka w Lublinie - Średnia otwarta biała kuchnia jednorzędowa z oknem, styl eklektyczny - HOME AND WOOD. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Last ryko - Mała otwarta biała czarna kuchnia jednorzędowa z oknem, styl nowoczesny - zdjęcie od NSKY architekci Last ryko - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Last ryko - Mała otwarta biała czarna kuchnia jednorzędowa z oknem, styl nowoczesny - NSKY architekci. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Last ryko - Średnia biała kuchnia jednorzędowa z oknem, styl nowoczesny - zdjęcie od NSKY architekci Last ryko - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Last ryko - Średnia biała kuchnia jednorzędowa z oknem, styl nowoczesny - NSKY architekci. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!

Artykuły 20 artykułów dla "piekarniki teka opinie"

Zaproś JURĘ na Święta! Weź udział w konkursie i zobacz porady eksperta
Zaproś JURĘ na Święta! Weź udział w konkursie i zobacz porady eksperta **Czy na liście Twoich świątecznych gości znalazła się JURA? Tak – to możliwe! Weź udział w konkursie i przez całe Święta i Nowy Rok ciesz się smakiem kawy w standardzie najlepszych światowych kawiarni. Czekamy na zgłoszenia od 5 do 11 grudnia!** Ekspresy JURA to przede wszystkim zawsze idealna kawa, świeżo mielona, świeżo zaparzona, ale również intuicyjna obsługa, najnowsze technologie, możliwość przyrządzania kawy za pomocą smartfona, najwyższej jakości materiały i doceniany na całym świecie design. Szwajcarski design i architektura cieszą się doskonałą opinią na całym świecie. JURA perfekcyjnie łączy wyraziste i czyste linie, najwyższą jakość materiałów, perfekcję produkcji oraz bezkompromisowe wykończenie tak, aby stworzyć produkt doskonały. JURA – szwajcarski specjalista w świecie kawy i światowy lider w produkcji w pełni automatycznych ekspresów do kawy ogłasza konkurs „Zaproś JURĘ na Święta”. Ekspresy JURA to zawsze spełnion -
Remont kuchni do 10 tysięcy złotych, czyli jak odnowić kuchnię tanim kosztem
Remont kuchni do 10 tysięcy złotych, czyli jak odnowić kuchnię tanim kosztem **Remont kuchni**, czyli serca całego domu, dla jednych jest długo wyczekiwaną okazją do zaprezentowania swoich umiejętności, zaś dla innych żmudną koniecznością pochłaniającą większość domowego budżetu. Aby jednak mieć finanse pod kontrolą i jednocześnie uzyskać tzw. efekt wow, wcale nie trzeba inwestować dużej sumy pieniędzy. O tym, **jak wyremontować kuchnię za 10 tysięcy złotych**, dowiemy się już za chwilę. Od czego zacząć remont kuchni? -- Remont kuchni to poważna sprawa, dlatego nie warto zabierać się za niego bez wstępnego rozpoznania tematu. Dysponowanie **odpowiednim budżetem** to dopiero początek, ponieważ równie istotne jest: - znalezienie **zaufanej firmy remontowej** (w przypadku, gdy zdecydujemy się na pomoc fachowców); - stworzenie **projektu kuchni** lub konsultacja; - sporządzenie podstawowego **kosztorysu materiałów** budowlanych i wykończeniowych oraz sprzętów; - zapoznanie się z opiniami dotyczącymi wyb -
Jak suszyć grzyby? Domowe sposoby suszenia grzybów
Jak suszyć grzyby? Domowe sposoby suszenia grzybów Jest wiele sposobów konserwacji grzybów na zimę – można je wysuszyć, zamarynować, zamrozić, zakisić, a także zasolić. Który z nich jest najlepszy? Najwięcej wartości odżywczych i walorów smakowych mają grzyby suszone w odpowiednich warunkach. **Jak suszyć grzyby domowymi sposobami? Jaka temperatura jest najlepsza do suszenia grzybów? Jaką metodę wybrać - suszenie grzybów w piekarniku, suszenie grzybów na nitce czy może suszenie grzybów w suszarce elektrycznej? Przedstawiamy poradnik na temat domowych sposobów suszenia grzybów.** Spis treści: 1. [Jakie grzyby można suszyć?](/artykuly/5054/jak-suszyc-grzyby-domowe-sposoby-suszenia-grzybow#jakie-grzyby-mozna-suszyc) 2. [Jak długo można czekać przed suszeniem?](/artykuly/5054/jak-suszyc-grzyby-domowe-sposoby-suszenia-grzybow#jak-dugo-mozna-czekac-przed-suszeniem) 3. [Jak czyścić grzyby przed suszeniem?](/artykuly/5054/jak-suszyc-grzyby-domowe-sposoby-suszenia-grzybow#jak-czyscic-grzyby-przed-suszeniem) -
Blat łazienkowy – jaki blat do łazienki wybrać? Przegląd materiałów
Blat łazienkowy – jaki blat do łazienki wybrać? Przegląd materiałów Blat łazienkowy pełni szereg funkcji: razem z szafką jest naturalną “podporą” dla umywalki lub stanowi z nią jedną całość. Często bywa miejscem przechowywania codziennych kosmetyków oraz perfum, które każda pani domu chce mieć “pod ręką”. Blat łazienkowy może również służyć ozdobie - to na nim znajdą się kwiaty czy inne rośliny z gatunków lubiących wilgotny i ciepły klimat. Wreszcie blat podumywalkowy może wydobyć piękno z armatury, a nawet zachwycić samym tworzywem, z którego został wykonany. **Jak więc wybrać idealny blat do łazienki, by był nie tylko estetyczny, ale też praktyczny? Przyjrzyjmy się dostępnym na rynku materiałom.** Drewniany blat pod umywalkę -- Jednym z najpopularniejszych materiałów pod umywalkę jest drewno. Drewniane blaty umywalkowe zachwycają bogatą, ciepłą kolorystyką pasującą do niemalże każdego stylu. Ich atutem jest także stosunkowo niska cena. Warto jednak pamiętać, że nie każde drewno nadaje się do wilgotn -
Jak wyczyścić piekarnik? Domowe sposoby na czysty piekarnik
Jak wyczyścić piekarnik? Domowe sposoby na czysty piekarnik **Brudny piekarnik to prawdziwa zmora każdego miłośnika podróży kulinarnych. Na szczęście istnieje kilka sprawdzonych, domowych sposobów na to, aby wnętrze kuchenki znowu zalśniło niczym kryształ! Czasem wystarczy umyć je wodą z octem, innym razem zastosować sól bądź sodę oczyszczoną. O tym, jak dokładnie należy przeprowadzić piekarnikową rewolucję, dowiesz się z poniższych akapitów.** Czyszczenie piekarnika wodą z octem -- Być może zabrzmi to banalnie, ale o piekarnik warto troszczyć się systematycznie. Dzięki temu uda Ci się uniknąć trudnych do usunięcia zabrudzeń. Najlepszym sposobem na utrzymanie piekarnika w czystości jest zatem spryskiwanie jego wnętrza (po każdym użyciu) **wodą z octem w stosunku 50:50**. Taką mieszankę najwygodniej przelać do plastikowej butelki wyposażonej w atomizer. Miksturę wystarczy pozostawić na powierzchni przez kilka minut, po czym przetrzeć wilgotną ściereczką. Czyszczenie piekarnika - sól czy soda oczyszczon -
4 funkcje piekarnika, dzięki którym gotowanie stanie się przyjemnością!
4 funkcje piekarnika, dzięki którym gotowanie stanie się przyjemnością! **"Wyjdzie? Nie wyjdzie?". Każdy, kto choć raz gotował lub piekł zna to uczucie niepewności, wręcz lęku. Na szczęście, współczesna technologia pomaga nam to ryzyko zminimalizować. Jak? Wystarczy wybrać odpowiedni piekarnik, dzięki któremu osiągniemy kulinarny sukces. Poznajcie piekarnik Siemens iQ700.** Inteligentny, kuchenny pomocnik -- Nawet jeśli nie jesteś kulinarnym ekspertem, a twoje zdolności w zakresie przyrządzania posiłków są ograniczone – nie poddawaj się. Jeśli kochasz eksperymentować w kuchni, przygotowując smakołyki dla siebie i bliskich, z pewnością docenisz nowoczesne systemu zastosowane w urządzeniach AGD, takich jak piekarniki marki Siemens. Zastosowana w nich technologia **cookControl Plus** pomoże Ci przygotować potrawy o doskonałym stopniu wypieczenia i wilgotności, tak by zachwycały nie tylko Ciebie ale i Twoich gości. Pieczenie nigdy nie było prostsze. Wystarczy wybrać rodzaj dania oraz określić jego wagę a pi -
Symbole na piekarniku – jak czytać oznaczenia piekarnika?
Symbole na piekarniku – jak czytać oznaczenia piekarnika? **Symbole na piekarniku** to wcale nie nie taka prosta sprawa! Wiele z nich prezentuje się nieco enigmatycznie lub budzi wątpliwości nawet najbardziej zaprawionych kuchmistrzów. Kiedy bowiem warto zdecydować się na **grzanie statyczne**, a kiedy postawić na **termoobieg lub grill**? I które **oznaczenia piekarnika** przynależą do wyżej wymienionych funkcji? Jeśli zgubisz instrukcję, **oznaczenia na piekarniku** mogą powodować niemałe kulinarne rozterki. Przyjrzeliśmy się zatem nieco bliżej **symbolom na piekarniku** i usystematyzowaliśmy wiedzę na temat ich konkretnych zadań. Podstawowe symbole na piekarniku -- Najpopularniejszym symbolem na piekarniku jest ten o **dwóch poziomych kreskach – na dole i na górze.** Oznacza on uruchomienie trybu **tradycyjnego pieczenia**, czyli rzędu dwóch grzałek – górnej i dolnej. Funkcja tzw. **grzania statycznego** okazuje się przydatna zwłaszcza podczas pieczenia mięs, ryb, ciast, a także pizzy czy chleba. Grzan -
5 sposobów na doczyszczenie piekarnika
5 sposobów na doczyszczenie piekarnika **Zapieczony tłuszcz i osad w piekarniku to prawdziwa udręka każdej pani domu. Już sama myśl o próbie wyczyszczenia jego wnętrza potrafi zepsuć dzień. Aby uporać się z zabrudzeniami i by proces doczyszczenia ścian piekarnika oraz jego szyby zbytnio nas nie zmęczył, potrzebny jest dobry sposób i sprawdzona metoda na sprawne pozbycie się osadu. Zobacz jak doczyścić piekarnik, by wyglądał jak nowy, nawet po długotrwałym gromadzeniu się warstw przypalonego tłuszczu. Masz do wyboru 5 sposobów.** Niezawodna piana -- Najszybszy efekt przy zabrudzonym piekarniku dadzą nowoczesne preparaty czyszczące. Do tego rodzaju opornego tłustego osadu przeznaczone są środki działające na zasadzie aktywnej piany. Znajdziemy specjalne płyny do czyszczenia piekarników, grilli ogrodowych i kuchenek. Mają za zadanie rozpuścić zapieczony tłuszcz i wszelki osad, aby łatwo było się ich pozbyć bez szorowania. W tym celu spryskujemy zabrudzoną powierzchnię preparatem i pozostawiamy pianę na dłu -
Skandynawska funkcjonalność, czyli kuchnia po szwedzku
Skandynawska funkcjonalność, czyli kuchnia po szwedzku **Szwedzki design to przede wszystkim praktyczność i użyteczność, której podstawowym zadaniem jest ułatwianie i usprawnianie codziennych czynności użytkowników. Meble oraz urządzenia mają w głównej mierze służyć ludziom. Powinny być ergonomiczne, a ich kształt i wygląd sprawiać, że zaaranżowane wnętrza będą uporządkowane.** Doskonale wiedzą o tym osoby zajmujące się projektowaniem sprzętów kuchennych marki Electrolux - szwedzkiego producenta sprzętu AGD. Podstawowymi materiałami wykorzystywanymi do produkcji urządzeń jest **najwyższej jakości** stal nierdzewna. Każdy sprzęt począwszy od zmywarek, przez płyty grzewcze po piekarniki cechuje **prostota formy** oraz dbałość o **perfekcyjne wykończenie** najdrobniejszych szczegółów. Ponadto urządzenia kuchenne zostały tak zaprojektowane, aby **wzajemnie się uzupełniać** stanowiąc w kuchni idealną, pasującą do siebie wizualnie całość. Minimalistyczny, elegancki design to jednak nie wszystko. W przypadku sp -
Kamień do pizzy – jaki wybrać, jak piec i jak czyścić kamień do pieczenia pizzy?
Kamień do pizzy – jaki wybrać, jak piec i jak czyścić kamień do pieczenia pizzy? Pizza, czyli prosty i tani placek pszenny z dodatkiem warzywnych i mięsnych składników, to najsłynniejsza potrawa włoskiej kuchni mająca prawdopodobnie największe grono fanów na całym świecie. Sekret tkwi w idealnie wypieczonym, kruchym spodzie pizzy, która potrzebuje jedynie dodatku sosu ze świeżych pomidorów, okraszenia serem, oliwą i liśćmi rukoli, by zamienić się w pokarm bogów. Wiele osób próbuje odtworzyć smak oryginalnej włoskiej pizzy w domowych warunkach, jednak często zdarza się, że spód nie jest równo wypieczony, a placek w niektórych miejscach jest miękki, a na bokach zbyt kruchy. Przyczyną tego może być metalowa blacha piekarnika, która ma duży wpływ na sposób pieczenia pszennej pizzy. Jeśli marzy nam się idealna włoska pizza, wybierzmy specjalny **kamień do pieczenia pizzy**, dzięki któremu nawet w domowych warunkach upieczemy kruchy spód rodem z neapolitańskiej ristorante. **Jaki kamień do pizzy wybrać? Jak pr - BergHOFF Kamień Do Pieczenia Pizzy Leo marki Berghoff
Gotowanie nigdy nie było prostsze. Poznaj piekarnik do zadań specjalnych!
Gotowanie nigdy nie było prostsze. Poznaj piekarnik do zadań specjalnych! **Wspólne gotowanie i posiłki są istotnym elementem życia rodzinnego. Aby nie tracić zbyt wiele czasu warto wybrać inteligentne rozwiązania. Innowacyjne koncepcje obsługi, elegancki design i przydatne funkcje: piekarniki marki Siemens otwierają nowe horyzonty w Twojej kuchni.** Dzięki urządzeniom marki Siemens możesz poczuć postęp, jakiego dokonano w dziedzinie piekarników, za pomocą wszystkich pięciu zmysłów. Kluczową rolę odgrywa tu stylistyka. Gładkie linie, wyszukane materiały i solidne wykonanie sprawiły, że design marki Siemens to rozpoznawalny znak jakości i gwarancja, dzięki której możesz cieszyć się z zalet tych wyjątkowych, nowoczesnych produktów przez wiele lat. Elegancka seria urządzeń do zabudowy pozwala łączyć piekarniki i inne duże urządzenia kuchenne dokładnie tak, jak zechcesz. Starannie wykończone kontury i konstrukcje, eleganckie materiały, wyszukane oświetlenie i zaawansowane elementy obsługi nadadzą Twojej kuchn -
Nowoczesne piekarniki do zabudowy – co warto wiedzieć przed zakupem?
Nowoczesne piekarniki do zabudowy – co warto wiedzieć przed zakupem? Nowoczesna kuchnia coraz rzadziej ma okazję być miejscem beztroskich eksperymentów czy wielogodzinnych pogaduszek przy kawie. Dziś to wnętrze pełne innowacyjnych sprzętów, od których oczekujemy przede wszystkim na tyle **szybkiego i sprawnego działania**, by móc jak najefektywniej wykorzystać swój czas. Podobnie rzecz ma się z piekarnikiem, który powinien nie tylko niezawodnie służyć pieczeniu. Nowoczesny **piekarnik do zabudowy** ma również **przyspieszyć** ten proces, ułatwić nam utrzymanie go w **czystości**, a także stanowić **designerski element**, który harmonijnie wkomponuje się w charakter przestrzeni. O jakich jeszcze funkcjach warto wiedzieć i na co zwrócić uwagę przed zakupem piekarnika? Podpowiadamy we współpracy z marką **SIEMENS**. W jakie funkcje przyspieszające wyposażono piekarnik? -- Jeśli w codziennym gotowaniu i pieczeniu liczy się dla Ciebie czas, przed zakupem piekarnika koniecznie przyjrzyj się związanym z tym fun -
Z tym piekarnikiem pokochasz gotowanie
Z tym piekarnikiem pokochasz gotowanie **Beza lekka jak chmurka, soczysta pieczeń czy szarlotka jak marzenie to nie tylko zasługa kulinarnego kunsztu, ale też dobrego sprzętu, w którym każde danie uda się świetnie. Przedstawiamy piekarnik Amica IN. - twojego osobistego MasterChefa.** Piekarnik jest sercem linii Amica IN. zainspirowanej możliwością komunikacji między poszczególnymi sprzętami. Pracę wszystkich urządzeń z linii można kontrolować za pomocą aplikacji na smartfony i tablety, a sam piekarnik obsługiwać z jej poziomu z dowolnego miejsca. Wystarczy jedno kliknięcie, żeby uruchomić piekarnik z czekającą wewnątrz pieczenią siedząc wygodnie na kanapie lub przy biurku. Aplikacja podaje informacje o czasie pieczenia i aktualnej temperaturze, a jeśli zechcemy wyłączyć piekarnik, również można to zrobić za pośrednictwem skomunikowanego z nim smartfona. Multimedialne centrum w Twojej kuchni ---- Zdane sterowanie to jednak nie jedyna interaktywna właściwość piekarnika. W jego front wbudowano bezprzew -
Świąteczne wypieki – jaki piekarnik sprawdzi się najlepiej?
Świąteczne wypieki – jaki piekarnik sprawdzi się najlepiej? Czym byłyby **Święta** bez słodkiego makowca, korzennych pierniczków i soczystej pieczeni z chrupiącą skórką? Większość z nas nie potrafi wyobrazić sobie Bożego Narodzenia bez aromatu tych ciast i potraw. W te Święta nie musimy obejść się smakiem, jeśli tylko świadomie wybierzemy **sprzęt, który ułatwi nam kulinarne przygotowania** i nie będzie wymagał żmudnego czyszczenia. Jaki piekarnik najlepiej się w tym sprawdzi? We współpracy z marką **Miele** przedstawiamy **nowoczesne modele piekarników**, dzięki którym pieczenie stanie się częścią radosnego świętowania w gronie najbliższych! Jakość i komfort, czyli piekarnik na lata -- Piekarnik to wybór na lata, zwłaszcza kiedy chcemy umieścić go w zabudowie. Wymiana **piekarnika zabudowanego pod blatem lub w kolumnie szafek** wiązałaby się ze zmianą całej kuchennej aranżacji. Warto zatem postawić na **najwyższej jakości piekarnik** od zaufanego producenta. Takim jest marka Miele, która wypuszcza na lin -
Jak zrobić miseczkę na kosmetyki w kształcie ananasa?
Jak zrobić miseczkę na kosmetyki w kształcie ananasa? **Potrzebujemy:** ---- * Gliny plastycznej * Papieru do pieczenia * Piekarnika * Noża * Dużej foremki w kształcie ananasa * Czarnego markera wodoodpornego lub żółtej farbki wodoodpornej * Wałka * Lakieru do ceramiki **Zaczynamy:** ---- I. Odetnij kawałek gliny i zrób kulkę wielkością przypominająca coś pomiędzy śliwką a piłką tenisową. Następnie podgrzej kulkę w rękach (dzięki temu łatwiej będzie się formowała) i rozwałkuj ją tak, aby foremka, którą będziesz wycinać wzorek mieściła się w jej obszarze. Rozwałkowana glina powinna mieć ok.1 cm grubości. II. Następnie za pomocą foremki odciśnij kształt ananasa w glinie. III. Odciśniętego ananasa delikatnie oderwij od podłoża i za pomocą rąk zagnij go w taki sposób, aby tworzył miseczkę. Pamiętaj jednak żeby nie przesadzić z głębokością miseczki. IV. Gdy Twoja glina jest już uformowana w kształcie miseczki, kolejnym krokiem jest wypalenie jej w piekarniku. Jeśli chodzi o wyso -
Piekarniki parowe, czyli sposób na profesjonalne gotowanie w domowym zaciszu
Piekarniki parowe, czyli sposób na profesjonalne gotowanie w domowym zaciszu Profesjonalni szefowie kuchni znakomite efekty gotowania osiągają dzięki wykorzystaniu najlepszej jakości składników, wyczuciu smaku, doświadczeniu i **wysokiej jakości sprzętom**, z których korzystają. W myśl hasła „Stworzone dla profesjonalistów, dostosowane do Twoich potrzeb” **Electrolux** tworzy urządzenia, które gwarantują **doskonałe efekty gotowania** w zaciszu Twojego własnego domu. Jednym z rozwiązań są **[piekarniki parowe CombiSteam Delux](https://www.electrolux.pl/kitchen/cooking/ovens/steam-oven/eob8757zoz/)**, które wykorzystują **termoobieg w połączeniu z parą**. Gorące powietrze sprawia, że potrawa jest krucha i apetycznie złocista z zewnątrz, natomiast para otaczająca potrawę, podkreśla smak znajdujący się w jej wnętrzu. Dodaj pary! -- **Dodanie pary** w trakcie pieczenia wydobywa najlepszy smak potrawy i podkreśla jej walory. To właśnie **para sprawia, że potrawy pozostają soczyste wewnątrz i delikatnie chrupi -
Piekarnik parowy – czy warto go mieć? Zobacz najważniejsze funkcje
Piekarnik parowy – czy warto go mieć? Zobacz najważniejsze funkcje Nie od dziś wiadomo, że **gotowanie na parze** to jeden z najzdrowszych sposobów przygotowywania żywności, gwarantujący zachowanie większej ilości składników odżywczych niż w przypadku standardowych metod obróbki termicznej. Jednak kiedy stajemy przed **wyborem piekarnika** do nowego mieszkania, często decydujemy się na urządzenie tradycyjne, zniechęceni przez wyższą cenę i pojawiające się w głowie pytanie: **„Czy ja na pewno będę tego używać?”**. Niewiele osób wie, że poza puszystym pieczywem, soczystym drobiem, delikatną, pełną smaku rybą czy domową pizzą, które uzyskamy dzięki gotowaniu na parze lub z jej wspomaganiem, **nowoczesne piekarniki parowe** oferują nam jeszcze całą gamę dodatkowych możliwości. Przykładowo, **nowy piekarnik Beko [BIDM15500XDS](https://www.beko.pl/produkt/1447/bidm15500xds)** pomoże nam w następujących czynnościach: • **Wekowanie** – hermetyczne zamykanie pojemników z wekami to jedna z najbardziej męczących czyn -
Piekarnik parowy – dlaczego warto w niego zainwestować? Poznaj zalety innowacyjnego rozwiązania
Piekarnik parowy – dlaczego warto w niego zainwestować? Poznaj zalety innowacyjnego rozwiązania Prosta obsługa i intuicyjność, dopracowane w każdym szczególe oraz ukierunkowane na człowieka produkty – to wszystko cechuje szwedzkie podejście do projektowania. Nowe, prawdziwie intuicyjne piekarniki parowe Electrolux zostały stworzone z myślą o użytkowniku - tak, aby korzystanie z nich nie wymagało wysiłku, dawało więcej przyjemności oraz pozwalało na odkrywanie smaków i przeżywanie nowych doświadczeń kulinarnych. Oprócz innowacyjnych technologii, gwarantujących wspaniałe efekty, urządzenia te pozwalają na wygodniejsze gotowanie oraz oszczędność czasu, a do tego ich cechą charakterystyczną jest również piękne i proste wzornictwo. Piekarniki parowe, czyli sposób na intuicyjne gotowanie dla każdego -- Dobrym przykładem takiego myślenia są **piekarniki parowe Electrolux SteamBoost** z funkcją Steamify®, która wyręczy Cię w sterowaniu ustawieniami piekarnika parowego. Wystarczy tylko określić temperaturę pieczen -
Przegląd piekarników parowych. Jaki model sprawdzi się w Twojej kuchni?
Przegląd piekarników parowych. Jaki model sprawdzi się w Twojej kuchni? **Piekarniki parowe** to nowa, kuchenna moda. W odróżnieniu jednak od niektórych trendów kulinarnych, ten faktycznie ma szansę pozytywnie wpłynąć na nasze zdrowie oraz walory smakowe potraw, które codziennie serwujemy sobie czy naszym domownikom. **Przygotowanie potraw na parze** pozwala im na zachowanie maksymalnej ilości składników odżywczych, a eliminacja tłuszczu pozwala wykluczyć zbędne i niekoniecznie zdrowe kalorie. Zanim jednak zdecydujemy się na **zakup piekarnika parowego**, warto dokładnie sprawdzić, jakie opcje mamy do wyboru. Pieczenie wspomagane parą -- Jeśli chcemy rozpocząć przygodę z **piekarnikami parowymi** i zależy nam na opcji bardziej budżetowej, rozważmy zakup urządzenia oferującego **pieczenie wspomagane parą**. W takich piekarnikach, np. w modelach Beko BIS15300X czy BIS24300BDS, woda spływa na dno komory pieczenia, a para generowana samoistnie, jest po jej nagrzaniu. W ten sposób standardowe pieczenie połączo -
Piekarnik parowy – sprawdzony sposób na udane świąteczne dania i wypieki. Zobacz, co potrafi para!
Piekarnik parowy – sprawdzony sposób na udane świąteczne dania i wypieki. Zobacz, co potrafi para! Grudzień to magiczny czas. Czas radości, uśmiechów, prezentów, spotkań z najbliższymi osobami, ale też czas suto zastawionego stołu i pysznych potraw. Wszak nic nie smakuje tak jak makowiec babci i barszcz z uszkami według przepisu mamy. Zanim jednak zasiądzie się do stołu i połechta podniebienie świątecznymi smakołykami, czekają nas **długie godziny spędzone w kuchni** na ich przygotowywaniu. Sposobów na uprzyjemnienie sobie gorączkowego czasu **świątecznych przygotowań** szukamy z marką Electrolux. Dołączycie? Świąteczne przygotowania: czas START! -- Święta to czas wyjątkowy. Kojarzą się nie tylko z choinką i prezentami, ale i tradycyjnymi potrawami. Zgodnie z polskim zwyczajem na wigilijnym stole powinno pojawić się ich aż 12. Dla pań domu ich przygotowanie jest nie lada wyzwaniem, szczególnie jeśli Wigilia jest rodzinnym zjazdem na kilkanaście osób. Aby przygotować **świąteczne potrawy**, potrzeba czas -