🎄 Święta w Twoim domu - odkryj świąteczny niezbędnik!
Czego szukasz?
Zobacz także

wykusz zasłony - pomysły, inspiracje z homebook

Kaminero z wykuszem

Kaminero z wykuszem

4990 zł 5390 zł
Alion 2M z wykuszem

Alion 2M z wykuszem

5090 zł 5490 zł
Darlena XL z wykuszem

Darlena XL z wykuszem

5190 zł 5590 zł
Z wykuszem 01

Z wykuszem 01

4300 zł
Darlena z wykuszem

Darlena z wykuszem

5090 zł 5490 zł
Belinda (Armanda z wykuszem)

Belinda (Armanda z wykuszem)

4790 zł 5190 zł
Amorina z wykuszem

Amorina z wykuszem

4890 zł 5290 zł
Noelia BIS 2M z wykuszem

Noelia BIS 2M z wykuszem

5190 zł 5590 zł
Poduszka na siedzisko SOFT PIK 50 x 32 cm

Poduszka na siedzisko SOFT PIK 50 x 32 cm

Produkt idealny na skrzynie ogrodowe, ławeczki, dekorację wykuszu oraz łóżka dziecięce.
187 zł
Poduszka na siedzisko SOFT 100 x 40 cm

Poduszka na siedzisko SOFT 100 x 40 cm

Produkt nadaje się do wystroju przedpokoju, wykuszu oraz sypialni.
198 zł
Alandra 2M z wykuszem

Alandra 2M z wykuszem

5090 zł 5490 zł
Poduszka na siedzisko SOFT PIK 105 x 50 cm

Poduszka na siedzisko SOFT PIK 105 x 50 cm

Poduszka idealna na drewnianą skrzynię w wykuszu, ławeczkę w przedpokoju, krzesła i meble ogrodowe.
319 zł
Poduszka na siedzisko SOFT PIK z guzikami 120 x 50 cm

Poduszka na siedzisko SOFT PIK z guzikami 120 x 50 cm

Produkt będzie doskonały także do stworzenia przytulnego wykuszu w salonie.
374 zł
Sinsay - Zasłona - Jasny szary

Sinsay - Zasłona - Jasny szary

Zasłona
60 zł
Sinsay - Zasłona - Jasny szary

Sinsay - Zasłona - Jasny szary

Zasłona
40 zł
Sinsay - Zasłona - Jasny szary

Sinsay - Zasłona - Jasny szary

Zasłona
40 zł
Zasłona Cipcici I, 260x140 cm

Zasłona Cipcici I, 260x140 cm

Zasłona Cipcici I, 260x140 cm
339 zł 399 zł
Zasłona Cipcici, 260x140 cm

Zasłona Cipcici, 260x140 cm

Zasłona Cipcici, 260x140 cm
309 zł 369 zł
Zasłona Cipcici, 260x140 cm

Zasłona Cipcici, 260x140 cm

Zasłona Cipcici, 260x140 cm
309 zł 369 zł
Zasłona na kółkach 1 szt., pastelowy niebieski, 1szt 130 × 260 cm, Loneta

Zasłona na kółkach 1 szt., pastelowy niebieski, 1szt 130 × 260 cm, Loneta

Dekoria Zasłona na kółkach 1 szt., pastelowy niebieski, 1szt 130x260 cm, Loneta - czy zasłony są dostepne? Tak zasłona jest dostępna pod linkiem https://www.dekoria.pl/zaslona-na-kolkach-1-szt. Zasłona na kółkach (przelotkach) charakteryzuje się eleganckim wyglądem. Montaż jest szybki i wygodny - polega na nałożeniu zasłony na karnisz rurowy. Wymiary zasłony standardowej: 130x260cm ( podana szerokość zasłony - przed umarszczeniem). Do zasłony dołączono taśmę do zaprasowania, pozwalającą łatwo samodzielnie podwinąć dół zasłony za pomocą zwykłego żelazka, by uzyskać wymaganą długość.
161 zł 179 zł
Zasłona na taśmie marszczącej 1 szt., pastelowy niebieski, 1szt 130 × 260 cm, Loneta

Zasłona na taśmie marszczącej 1 szt., pastelowy niebieski, 1szt 130 × 260 cm, Loneta

Dekoria Zasłona na taśmie marszczącej 1 szt., pastelowy niebieski, 1szt 130x260 cm, Loneta - Witam czy te zaslony sa na jedno okno w tych pieniazkach czy po prostu jedna sztuka czyli na jedno okno wychodza 2 sztuki? Dzień dobry, zasłony sprzedajemy na sztuki. Szeroka gama kolorystyczna i bogaty wybór wzorów sprawią, że z łatwością znajdziesz zasłony okienne dla siebie. Wymiar standardowej zasłony: 130x260 cm (podana szerokość - przed umarszczeniem).Do zasłony dołączono taśmę do zaprasowania, pozwalającą łatwo samodzielnie podwinąć dół zasłony za pomocą zwykłego żelazka, by uzyskać wymaganą długość. Proponujemy dwa sposoby ułożenia zasłony na oknie: 1. Zasłonę można zmarszczyć poprzez ściągniecie sznurków w taśmie i zawiesić ją już zmarszczoną, daje nam to efekt równomiernie zmarszczonej zasłony. 2.
134 zł 149 zł

Inspiracje

109 zdjęć dla "wykusz zasłony"

Dom pod Leżajskiem - Średni biały brązowy salon, styl nowoczesny - zdjęcie od Viva Design Rzeszów Dom pod Leżajskiem - Średni biały brązowy salon z narożnikiem, z kominkiem, z niebieską sofą / narożnikiem, z telewizorem zawieszonym na ścianie, z betonową podłogą, z dywanem, z drewnem na ścianie, z farbą na ścianie, z zasłonami, z firanami, ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny W przypadku tego domu Inwestorzy poprosili nas o wsparcie w zaprojektowaniu parteru i części piętra. ➡️Przy ścianie oddzielającą salon od kuchni, w wykuszu umieściliśmy stół jadalniany oraz sześć tapicerowanych krzeseł.
gabinet – tapeta - zdjęcie od MIKOŁAJSKAstudio MEDIOLAŃSKIE KLIMATY - zdjęcia - Średnie w osobnym pomieszczeniu biuro z biurkiem, z wolnostojącym biurkiem, z jasną drewnianą podłogą, z tapetą, z zasłonami, z żaluzjami, styl nowoczesny Dokumentacja fotograficzna z realizacji projektu aranżacji wnętrz dużego mieszkania dla rodziny z dziećmi. Wykusz - biurko... Biuro - Szuflada... Biuro - Szuflada
Klimatyczny salon z cegłą - Mały szary salon, styl nowoczesny - zdjęcie od NOVI projektowanie Klimatyczny salon z cegłą - Mały szary salon z narożnikiem, z kominkiem, z szarą sofą / narożnikiem, z telewizorem zawieszonym na ścianie, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z cegłą na ścianie, z farbą na ścianie, z zasłonami, ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny Czuć nowoczesność... Pokój - Płytki wykusz w ścianie do cegły Salon - Kanapa i fotel... Salon - Kanapa i fotel... Salon - Zasłony, ciemna podłoga
Salon - zdjęcie od mhomestudio - Homebook - Aranżacje wnętrz - Salon: Salon - mhomestudio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom z cegłą PROJEKT - Duży biały salon z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od All Design Agnieszka Lorenc Dom z cegłą PROJEKT - Duży biały salon z jadalnią, z narożnikiem, z szarą sofą / narożnikiem, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, z obrazami, z farbą na ścianie, z zasłonami, z roletami, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny rolety rzmskie - rolety wykusz
Wykusz, salon - zdjęcie od Lidia Sarad Projekt wnętrza domu 200 m2 w zabudowie szeregowej - Prezentowane zdjęcie pokazuje zabudowę meblową w wykuszu - siedzisko z szufladą po środku. Rezygnacja z zasłon i zastąpienie ich firanami oraz roletami rzymskimi pozwalają na subtelne rozproszenie światła naturalnego przy równoczesnym nadaniu wnętrzu lekkości i elegancji. Aranżacje wnętrz - Salon: Wykusz, salon - Lidia Sarad.
Dom minimalizm i glamour - zdjęcie od Marengo Architektura Wnętrz Anna Knofliczek-Roman Dom minimalizm i glamour - ., skórzana sofa i fotele, czekoladowy wypoczynek w salonie, szezlong, zagospodarowanie wykusza w salonie. O ocieplenie wnętrza odpowiadają tapety winylowe w kolorze jasnego beżu oraz oprawa okien – białe firany i zasłony w kolorze cappuccino.
Brick Wall - mieszkanie w Kamienicy - Duży biały salon - zdjęcie od Kwadraton Brick Wall - mieszkanie w Kamienicy - Duży biały salon z narożnikiem, z sofą , z fotelem, z szarą sofą / narożnikiem, bez telewizora, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, z obrazami, z cegłą na ścianie, z farbą na ścianie, z zasłonami, ze strefą wypoczynku "Brick wall" to projekt mieszkania w jednej z zabytkowych kamienic we Wrocławiu do generalnego remontu. Wykusz w salonie i wygodne siedzisko to tylko niektóre z ciekawszych elementów tego wnętrza.
Brick Wall - mieszkanie w Kamienicy - Duży szary salon z jadalnią - zdjęcie od Kwadraton Brick Wall - mieszkanie w Kamienicy - Duży szary salon z jadalnią, z kominkiem, z sofą , z szarą sofą / narożnikiem, z telewizorem zawieszonym na ścianie, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z cegłą na ścianie, z farbą na ścianie, z zasłonami, ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku "Brick wall" to projekt mieszkania w jednej z zabytkowych kamienic we Wrocławiu do generalnego remontu. Wykusz w salonie i wygodne siedzisko to tylko niektóre z ciekawszych elementów tego wnętrza.
JADALNIA - zdjęcie od AM BUTOR ARCHITEKCI JADALNIA - salon i kuchnia - polaczenie plytek z panelami... ... wykusz - wykusz
Brick Wall - mieszkanie w Kamienicy - Duży biały salon - zdjęcie od Kwadraton Brick Wall - mieszkanie w Kamienicy - Duży biały salon z narożnikiem, z fotelem, z szarą sofą / narożnikiem, z telewizorem zawieszonym na ścianie, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z obrazami, z cegłą na ścianie, z farbą na ścianie, z zasłonami, ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku "Brick wall" to projekt mieszkania w jednej z zabytkowych kamienic we Wrocławiu do generalnego remontu. Wykusz w salonie i wygodne siedzisko to tylko niektóre z ciekawszych elementów tego wnętrza.
Brick Wall - mieszkanie w Kamienicy - Duży biały salon - zdjęcie od Kwadraton Brick Wall - mieszkanie w Kamienicy - Duży biały salon z narożnikiem, z kominkiem, z czarną sofą / narożnikiem, z telewizorem zawieszonym na ścianie, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z półkami, z cegłą na ścianie, z farbą na ścianie, z zasłonami, ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku "Brick wall" to projekt mieszkania w jednej z zabytkowych kamienic we Wrocławiu do generalnego remontu. Wykusz w salonie i wygodne siedzisko to tylko niektóre z ciekawszych elementów tego wnętrza.
Salon - zdjęcie od Lidia Sarad Projekt wnętrza domu 200 m2 w zabudowie szeregowej - Prezentowane zdjęcie pokazuje zabudowane prześwity w wykuszu, w których swoje miejsce znalazły dwie duże półki. Rezygnacja z zasłon i zastąpienie ich firanami oraz roletami rzymskimi pozwalają na subtelne rozproszenie światła naturalnego przy równoczesnym nadaniu wnętrzu lekkości i elegancji.
Brick Wall - mieszkanie w Kamienicy - Duży szary salon z bibiloteczką - zdjęcie od Kwadraton Brick Wall - mieszkanie w Kamienicy - Duży szary salon z bibiloteczką, z narożnikiem, z sofą , z regałem / witryną, z szarą sofą / narożnikiem, z telewizorem zawieszonym na ścianie, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, z półkami, z cegłą na ścianie, z farbą na ścianie, z zasłonami, ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku "Brick wall" to projekt mieszkania w jednej z zabytkowych kamienic we Wrocławiu do generalnego remontu. Wykusz w salonie i wygodne siedzisko to tylko niektóre z ciekawszych elementów tego wnętrza.
Brick Wall - mieszkanie w Kamienicy - Duży szary salon z jadalnią - zdjęcie od Kwadraton Brick Wall - mieszkanie w Kamienicy - Duży szary salon z jadalnią, z narożnikiem, z kominkiem, z czarną sofą / narożnikiem, z telewizorem zawieszonym na ścianie, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z półkami, z cegłą na ścianie, z farbą na ścianie, z zasłonami, ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku "Brick wall" to projekt mieszkania w jednej z zabytkowych kamienic we Wrocławiu do generalnego remontu. Wykusz w salonie i wygodne siedzisko to tylko niektóre z ciekawszych elementów tego wnętrza.
Dom pod Gdynią - Średnia szara sypialnia, styl glamour - zdjęcie od Gago Home Dom pod Gdynią - Średnia szara sypialnia z drewnianym zagłówkiem, z obrazami na ścianie, z farbą na ścianie, z wykładziną , z zasłonami, styl glamour Sypialnia - fioletowa wykładzina... Sypialnia - ciekawy schowek... sypialnia - Szafka pod łóżkiem
współczesna kamienica - zdjęcie od MIKOŁAJSKAstudio Wrocławska kamienica - salon - Kolory ścian i sufitu... ... Salon - mapa na ścianie
DOM RODZINNY KWIDZYN - Duży szary salon z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od STUDIO FORMA DOM RODZINNY KWIDZYN - Duży szary salon z jadalnią, z narożnikiem, z jasną drewnianą podłogą, z farbą na ścianie, z zasłonami, z firanami, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny Metamorfoza domu rodzinnego w Kwidzynie o powierzchni kilkudziesięciu metrów kwadratowych. salon - lampa... Salon - Podłoga w salonie... jadalnia - zaslony
KLIMATYCZNE MIESZKANIE DLA RODZINY - Średnie w osobnym pomieszczeniu z sofą szare biuro, styl indus ... - zdjęcie od VIVINO Studio KLIMATYCZNE MIESZKANIE DLA RODZINY - Średnie w osobnym pomieszczeniu z sofą szare biuro z biurkiem, z fotelem, z półkami, z wolnostojącym biurkiem, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z tapetą, z zasłonami, styl industrialny Przedstawiamy przestronne mieszkanie dla rodziny, w którym dominuje kolorystyka betonu i szarości ocieplona licznymi elementami drewna. WYBORY - pokój... Wykusz - biurko...
63 m2 - Średni szary salon z kuchnią z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od ADV Design 63 m2 - Średni szary salon z kuchnią z jadalnią, z narożnikiem, z szarą sofą / narożnikiem, z jasną drewnianą podłogą, z płytkami na podłodze, z dywanem, z farbą na ścianie, z zasłonami, z żaluzjami, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny Mieszkanie na warszawskim Służewcu zaprojektowane dla aktywnej pary, ceniącej przestrzeń i jasne kolory. w moim stylu - stolik... salon - kolorystyka sufit... salon - stolik
DOM RODZINNY KWIDZYN - Duży biały salon z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od STUDIO FORMA DOM RODZINNY KWIDZYN - Duży biały salon z jadalnią, z narożnikiem, z szarą sofą / narożnikiem, z jasną drewnianą podłogą, z cegłą na ścianie, z farbą na ścianie, z zasłonami, z firanami, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny Metamorfoza domu rodzinnego w Kwidzynie o powierzchni kilkudziesięciu metrów kwadratowych. salon - z fotelem... Salon - ozdobne belki pod sufitem z dodatkowym oświetleniem... przedpokoj - okna, podloga, listwy
Zasłony na oknie z wykuszem - zdjęcie od W moim oknie - Homebook - Aranżacje wnętrz - Salon: Zasłony na oknie z wykuszem - W moim oknie. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Konsekwencje zalanego nad wykuszem balkonu. - zdjęcie od Agnieszka&Łukasz - Homebook - Aranżacje wnętrz - : Konsekwencje zalanego nad wykuszem balkonu. - Agnieszka&Łukasz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Sterowanie karniszy elektrycznych pilotem radiowym Somfy - zdjęcie od Automatyka zasłon, Karnisze, Szyny sufitowe, - ELEKTRYCZNE.eu - Homebook - Aranżacje wnętrz - Domy: Sterowanie karniszy elektrycznych pilotem radiowym Somfy - Automatyka zasłon, Karnisze, Szyny sufitowe, - ELEKTRYCZNE.eu. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już pr ...
więcej inspiracji »

Artykuły

38 artykułów dla "wykusz zasłony"

Firany na wykusz – jakie wybrać i jak powiesić firanki w wykuszu?

Firany na wykusz – jakie wybrać i jak powiesić firanki w wykuszu?

Firany na wykusz – jakie wybrać i jak powiesić firanki w wykuszu? Jakie firany do wykuszu zastosować? Jak powiesić firanki w wykuszu? **Jakie firany na wykusz wybrać**? **Możesz łączyć je z zasłonami, ale nie musisz** – szczególnie, jeśli wybierasz firanki panelowe. -
Jaki dom wybrać? Parterowy, z poddaszem, piętrowy - porównaj koszty

Jaki dom wybrać? Parterowy, z poddaszem, piętrowy - porównaj koszty

Biorąc pod uwagę koszty budowy, najczęściej wybierane są projekty domów o prostej, prostokątnej bryle z dwuspadowym dachem pozbawionej ozdobników w postaci wykuszy, bądź lukarn. -
Dom pasywny – czy warto inwestować w budownictwo oszczędzające energię?

Dom pasywny – czy warto inwestować w budownictwo oszczędzające energię?

Dom pasywny – czy warto inwestować w budownictwo oszczędzające energię? Cena budowy domu to najczęstsze kryterium przesądzające o wyborze projektu. Czy to słuszna przesłanka decydująca o tak poważnej inwestycji? Niekoniecznie, o czym świadczy budownictwo energooszczędne. Okazuje się, że wybierając tańszy projekt tylko pozornie oszczędzamy pieniądze. W dłuższej perspektywie czasu dużo bardziej opłacalne jest budownictwo pasywne. Przedsięwzięcie zwraca się już po kilkudziesięciu latach! **Czym charakteryzuje się technologia pasywna? Jakie są jej wady i zalety? Co warto wiedzieć o pasywnym budownictwie?** O tym w dalszej części artykułu. Dom pasywny – skąd pomysł na domy i mieszkania niskoenergetyczne? -- Zanim przejdziemy do sprecyzowania, czym charakteryzuje się dom pasywny, warto przyjrzeć się idei budownictwa pasywnego. Za twórcę koncepcji uważa się Wolfganga Feista, który opracował standardy nowej technologii pasywnej wraz ze specjalistami niemieckiego Institut Wohnen und Umwelt (IWU) GmbH (Instyt - Nie znajdziemy tutaj balkonów w stylu loggia, lukarenek czy wykuszy.
TOP 10 najpopularniejszych domów 2018

TOP 10 najpopularniejszych domów 2018

Łączy w sobie cechy domu tradycyjnego (wykusz, lukarna) z nowoczesną estetyką elewacji Klasyczna bryła z poddaszem użytkowym, dzięki któremu można cieszyć się sporym metrażem mimo stosunkowo niewielkiej działki. -
Dlaczego warto kupić gotowy projekt domu? Rozmowa z Klaudią Kosior z portalu Extradom.pl

Dlaczego warto kupić gotowy projekt domu? Rozmowa z Klaudią Kosior z portalu Extradom.pl

Dlaczego warto kupić gotowy projekt domu? Rozmowa z Klaudią Kosior z portalu Extradom.pl Marząc o własnym, nowym lokum, najczęściej rozważamy plusy i minusy między zakupem mieszkania a budową domu. Kiedy finalnie zdecydujemy, iż lepszą opcja dla naszej rodziny jest dom z ogrodem i brak sąsiadów za ścianą, stajemy jednak przed kolejnymi wyborami. Decyzja o rozpoczęciu inwestycji niesie za sobą wiele pytań, przemyśleń i kalkulacji. Jednym z pierwszych ustaleń jest wybór miejsca nabycia odpowiedniego projektu. Wykonanie projektu na indywidualne zamówienia możemy zlecić architektowi lokalnemu. Drugą opcją jest zaś zakup projektu gotowego spośród wielu ofert dostępnych w internecie. **Co powinniśmy wziąć pod uwagę dokonując decyzji o zakupie projektu? Czy warto kupić gotowy projekt domu? Dla kogo lepszym wyborem będzie projekt indywidualny?** W odpowiedzi na te i inne pytania, pomoże Doradca Klienta z portalu [Extradom.pl](https://www.extradom.pl/), Klaudia Kosior. ### Czy gotowe projekty domów cieszą się - HomeKoncept 31 marki Extradom... HomeKoncept 56 marki Extradom... Ewa 100 A marki Extradom
Sufit podwieszany w salonie – czy to dobry pomysł? Podpowiadamy

Sufit podwieszany w salonie – czy to dobry pomysł? Podpowiadamy

... ... ### Sufit podwieszany w salonie z wykuszem Dzięki różnym wysokościom sufitu możesz sprawić, że **część salonu przy wykuszu będzie oddzielona od całego pomieszczenia** i stanie się świetnym miejscem na jadalnię czy kącik wypoczynkowy... ... ### Sufit podwieszany w salonie z aneksem kuchennym -
Trend: Nowoczesna architektura, czyli modne życie w stodole

Trend: Nowoczesna architektura, czyli modne życie w stodole

Cechy współczesnej stodoły... -----... -
EKO-dom: Domowe biuro w zgodzie ze środowiskiem

EKO-dom: Domowe biuro w zgodzie ze środowiskiem

[Przykład 5](https://www.extradom.pl/projekt-domu-ex-10-z-wiata-WRC2039) – projekt domu EX 10 II (z wiatą) przestronny gabinet na antresoli zlokalizowanej w nadwieszonym wykuszu dekorującym frontową elewację domu. - Mini 8 w. II G1 marki Extradom EX 19 G2 energo plus marki Extradom Nils G2 energo marki Extradom
Jak obliczyć metry kwadratowe?

Jak obliczyć metry kwadratowe?

Nieco bardziej skomplikowane jest obliczanie powierzchni pomieszczeń o nieregularnych kształtach, np. z wykuszami. -
Tapeta w liście – 7 najmodniejszych wzorów

Tapeta w liście – 7 najmodniejszych wzorów

W tym sezonie królują tapety botaniczne. Ściany mieszkań toną w gęstwinie kwiatów, drzew, kwitnących krzewów, a przede wszystkim zielonych liści. Chociaż na tapetach przeważa roślinność tropikalna, amatorzy rodzimej przyrody również znajdą coś dla siebie. Oto 7 najmodniejszych tapet ściennych z liśćmi, które podbiły serca projektantów i miłośników designu na całym świecie.
W jaki sposób zaaranżować wnękę - 8 propozycji

W jaki sposób zaaranżować wnękę - 8 propozycji

W jaki sposób zaaranżować wnękę - 8 propozycji... **Wnęka, nyża, nisza, wykusz… Obojętnie, jaki element architektoniczny skrywa Twój dom lub mieszkanie - zawsze warto go wykorzystać - Niektórzy, aby uzyskać odrobinę intymności, decydują się na zasłony, którymi mogą w kilka chwil oddzielić wnękę od salonu. Wnęka w formie wykusza... --... Duża wnęka tuż przy oknie, nazywana wykuszem, to zazwyczaj domena mieszkań usytuowanych w wiekowych kamienicach, a także domów jednorodzinnych
Jak podkreślić klimat mieszkania w kamienicy?

Jak podkreślić klimat mieszkania w kamienicy?

Dobrym pomysłem będzie przełamanie jasnych odcieni wyrazistymi tonami, na przykład czarną lub czerwoną sofą, purpurowymi zasłonami czy czarno-białą fototapetą. Idealnym rozwiązaniem będzie udekorowanie ich ciężkimi zasłonami, zamiast popularnych rolet. Okna w kamienicach to bardzo wdzięczny temat, a wiedzą o tym posiadacze wykuszy, czyli wystających z lica elewacji fragmentów budynku, poszerzający przyległe wnętrze. Wykusz, w zależności od wielkości, może stać się mini jadalnią, w której postawimy niewielki stół z krzesłami. - białe drzwi dwuskrzydłowe, czarna lampa wisząca, podłoga z ciemnego drewna, drewniana skrzynia... czerwona komoda, drewniana podłoga, ozdobne poroże, błękitna sofa, mieszkanie w kamienicy... drewniana podłoga, szare zasłony, szklany stolik, białe łóżko
Jaką dekorację okna balkonowego w bloku wybrać?

Jaką dekorację okna balkonowego w bloku wybrać?

Loggie, porte-fenêtre, wykusze. Firanki i zasłony - w jakiej aranżacji odnajdą się najlepiej? Kiedy warto postawić na zasłony w wersji maxi? A może zasłony i rolety w duecie? -----------------------... Zasłony i rolety to bardzo zgrany tandem -
Siła pierwszego wrażenia. Zadbaj o swój dom z zewnątrz!

Siła pierwszego wrażenia. Zadbaj o swój dom z zewnątrz!

Jeśli w budynku występują liczne detale jak wykusze, wnęki czy nisze, wówczas lepiej zrezygnować ze zbyt krzykliwych rozwiązań. -
Deski elewacyjne z włóknocementu, czyli nowoczesny sposób na wykończenie elewacji domu

Deski elewacyjne z włóknocementu, czyli nowoczesny sposób na wykończenie elewacji domu

Wystarczy pokryć nimi określone części domu: wykusze, ryzality, lukarny czy konkretne elementy, takie jak garaż, aby obiekt zyskał na oryginalności i estetyce. -
NAJLEPSZE PROJEKTY DOMÓW - TRENDY 2015/2016

NAJLEPSZE PROJEKTY DOMÓW - TRENDY 2015/2016

Rezydencja imponuje przestrzenią, którą dodatkowo podkreślają przeszklone wykusze. -
Jak stworzyć idealną garderobę?

Jak stworzyć idealną garderobę?

Jeśli natomiast metraż jest ograniczony, wykorzystajmy wnęki, wykusze czy ściany w sypialni, korytarzu lub pokoju dziennym. -
Metamorfoza kawalerki w kamienicy - zobacz jak zamienić 31 metrów w modną, eklektyczną przestrzeń

Metamorfoza kawalerki w kamienicy - zobacz jak zamienić 31 metrów w modną, eklektyczną przestrzeń

Drewniane podłogi, gipsowe sztukaterie, wnęki i wykusze, to tylko niektóre z nich. -
Sposób na eleganckie zasłony w nowoczesnym domu

Sposób na eleganckie zasłony w nowoczesnym domu

Sposób na eleganckie zasłony w nowoczesnym domu... Czy w swoim domu nie czujesz się czasem jak król Artur? Wspomniany **napęd pozwala sterować zasłonami ważącymi nawet 35 kilogramów**. W tym przypadku również pomoże **automatyczne sterowanie zasłonami**. Zafunduj swojemu dziecku naturalną pobudkę – **zdalnie rozsuniesz zasłony**, wpuszczając światło dzienne do pokoju, nawet z drogi do biura! Wystarczy, że **ustawisz odpowiedni scenariusz**, np. praca zdalna w domu, a **zasłony rozsuną się o konkretnej godzinie**, by zapewnić komfortowe warunki do działania. -
DIY: Jak ozdobić zasłonę prysznicową?

DIY: Jak ozdobić zasłonę prysznicową?

DIY: Jak ozdobić zasłonę prysznicową? **Potrzebujemy:**... ----... Będzie łatwiej jeśli na początku na zasłonie naszkicujesz równoległe linie. Wyszytą wzorami zasłonę prysznicową należy delikatnie przeprasować żelazkiem (trzeba pamiętać, aby temperaturę żelazka dostosować do materiału z którego zrobiona jest zasłona). Gdy Twoja zasłona jest już gotowa możesz powiesić ją w łazience. -
AKR - mobilny i ekologiczny dom przyszłości

AKR - mobilny i ekologiczny dom przyszłości

Uciec. Schronić się. Od świata, od bycia zajętym, od betonowej dżungli. Projekt ARK to pomysł, jak wykorzystać współczesne technologie budowlane do stworzenia nowoczesnej arki, schronu, kapsuły bezpieczeństwa. Miejsca wygodnego, komfortowego, łatwego do zbudowania i przeniesienia. Przyjaznego tak mieszkańcom, jak i środowisku.
5 inspiracji z mozaiką w tle! Zobacz, jak stworzyć modną kuchnię i łazienkę

5 inspiracji z mozaiką w tle! Zobacz, jak stworzyć modną kuchnię i łazienkę

Znudzeni wszędobylskim minimalizmem coraz chętniej szukamy atrakcyjnych sposobów na to, by dodać wnętrzom – nawet tym surowym i ascetycznym – charakteru! Jednym ze skutecznych narzędzi w osiągnięciu tego celu jest mozaika. Te miniaturowe kafelki umieszczone na kwadratowych plastrach wracają do łask! Efektownie prezentują się już nie tylko w łazience vintage. Mogą być też częścią reprezentacyjnej kuchni czy luksusowego salonu. Jak je wykorzystać? Oto 5 przykładów od Cerrad.
DIY: Osłony na taras

DIY: Osłony na taras

Połowa wakacji za nami, czas - jak się okazało - wielkich upałów. Upały są męczące, ale nie po to szykuje taras od początku sezonu na miłe popołudniowo-wieczorne przesiadywania, aby jeden mały szczegół jakim jest słońce miał mi w tym przeszkodzić. Znalazłam i na nie sposób.
więcej artykułów »

Specjaliści

4 profile specjalistów dla "wykusz zasłony"

Automatyka zasłon, Karnisze, Szyny sufitowe, - ELEKTRYCZNE.eu

Automatyka zasłon, Karnisze, Szyny sufitowe, - ELEKTRYCZNE.eu

Specjalizujemy się w elektrycznych karniszach i szynach sufitowych do zasłon oraz mechanizmach do rolet rzymskich. Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone napędy oraz sterowania pracujace w technologi radiowej i Z-wave. Wykonujemy proste i gięte karnisze ...
Aura Design Studio

Aura Design Studio

AURA to studio projektowe, które powstało z miłości do wnętrz oraz tworzenia zarówno pięknej, jak i funkcjonalnej przestrzeni. W swojej pracy staramy się łączyć kreatywne podejście pełne nieszablonowych pomysłów oraz całkowite zrozumienie dla oc ...
polskazachwyca

polskazachwyca

Polska Zachwyca – to hasło, które broni się samo. My jesteśmy po to, aby pokazać Ci urokliwe miejsca w Polsce, bogatą kulturę naszego kraju i piękno przyrody w nowoczesnej odsłonie. Stawiamy na fascynujące zdjęcia z drona, a w ten sposób prezentujemy ...
ZIELONY BARDZO

ZIELONY BARDZO

Projektuję głównie ogrody prywatne, od małych miejskich przedogródków, ogrodów w zabudowie szeregowej, projektów zieleni wokół budynków jednorodzinnych, po rozległe ogrody przy posiadłościach rezydencjonalnych. Tworzę kompleksowe dokumentacje projekt ...
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności