Czego szukasz?
Zobacz także

dekoracje lato - pomysły, inspiracje z homebook

Parawan 5-częściowy - Królowe lata II [Room Dividers]

Parawan 5-częściowy - Królowe lata II [Room Dividers]

Parawan dekoracyjny "Parawan 5-częściowy - Królowe lata II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację. Parawany ozdobne do mieszkania to z pewnością oryginalny pomysł na dekorację wnętrza. To bardzo oryginalna dekoracja pomieszczeń, którą można wykorzystać zarówno w mieszkaniu jak i pomieszczeniu usługowym, np.: zakładzie fryzjerskim, gabinecie lekarskim czy nawet w biurze księgowym.
872 zł
Parawan 5-częściowy - Niezapomniane lato II [Room Dividers]

Parawan 5-częściowy - Niezapomniane lato II [Room Dividers]

Parawan dekoracyjny "Parawan 5-częściowy - Niezapomniane lato II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację. Parawany ozdobne do mieszkania to z pewnością oryginalny pomysł na dekorację wnętrza. To bardzo oryginalna dekoracja pomieszczeń, którą można wykorzystać zarówno w mieszkaniu jak i pomieszczeniu usługowym, np.: zakładzie fryzjerskim, gabinecie lekarskim czy nawet w biurze księgowym.
872 zł
Parawan 3-częściowy - Niezapomniane lato [Room Dividers]

Parawan 3-częściowy - Niezapomniane lato [Room Dividers]

Parawan dekoracyjny "Parawan 3-częściowy - Niezapomniane lato [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 3-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację. Parawany ozdobne do mieszkania to z pewnością oryginalny pomysł na dekorację wnętrza. To bardzo oryginalna dekoracja pomieszczeń, którą można wykorzystać zarówno w mieszkaniu jak i pomieszczeniu usługowym, np.: zakładzie fryzjerskim, gabinecie lekarskim czy nawet w biurze księgowym.
623 zł
Parawan 5-częściowy - Pożegnanie lata II [Room Dividers]

Parawan 5-częściowy - Pożegnanie lata II [Room Dividers]

Parawan dekoracyjny "Parawan 5-częściowy - Pożegnanie lata II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację. Parawany ozdobne do mieszkania to z pewnością oryginalny pomysł na dekorację wnętrza. To bardzo oryginalna dekoracja pomieszczeń, którą można wykorzystać zarówno w mieszkaniu jak i pomieszczeniu usługowym, np.: zakładzie fryzjerskim, gabinecie lekarskim czy nawet w biurze księgowym.
872 zł
Obraz - Opiekun lata

Obraz - Opiekun lata

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Opiekun lata" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Opiekun lata" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. Dekorację z najwyższej półki zapewnia druk wysokiej jakości, dzięki któremu kolory są wyraziste, a detale znakomicie odtworzone, niezależnie od formatu obrazu. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje!
306 zł
Parawan 5-częściowy - Historia lata II [Room Dividers]

Parawan 5-częściowy - Historia lata II [Room Dividers]

Parawan dekoracyjny "Parawan 5-częściowy - Historia lata II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację. Parawany ozdobne do mieszkania to z pewnością oryginalny pomysł na dekorację wnętrza. To bardzo oryginalna dekoracja pomieszczeń, którą można wykorzystać zarówno w mieszkaniu jak i pomieszczeniu usługowym, np.: zakładzie fryzjerskim, gabinecie lekarskim czy nawet w biurze księgowym.
872 zł
Obraz - Lato w Paryżu (1-częściowy) pionowy

Obraz - Lato w Paryżu (1-częściowy) pionowy

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Lato w Paryżu (1-częściowy) pionowy" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Lato w Paryżu (1-częściowy) pionowy" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. Dekorację z najwyższej półki zapewnia druk wysokiej jakości, dzięki któremu kolory są wyraziste, a detale znakomicie odtworzone, niezależnie od formatu obrazu. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje!
282 zł
Obraz - Marzenie o lecie i morzu

Obraz - Marzenie o lecie i morzu

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Marzenie o lecie i morzu" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Marzenie o lecie i morzu" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. Dekorację z najwyższej półki zapewnia druk wysokiej jakości, dzięki któremu kolory są wyraziste, a detale znakomicie odtworzone, niezależnie od formatu obrazu. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje!
282 zł
Obraz - Lato czeka

Obraz - Lato czeka

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Lato czeka" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Lato czeka" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. Dekorację z najwyższej półki zapewnia druk wysokiej jakości, dzięki któremu kolory są wyraziste, a detale znakomicie odtworzone, niezależnie od formatu obrazu. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje!
282 zł
Obraz - Słodkie wspomnienia lata

Obraz - Słodkie wspomnienia lata

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Słodkie wspomnienia lata" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Słodkie wspomnienia lata" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. Dekorację z najwyższej półki zapewnia druk wysokiej jakości, dzięki któremu kolory są wyraziste, a detale znakomicie odtworzone, niezależnie od formatu obrazu. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje!
306 zł
Parawan 5-częściowy - Powiew lata II [Room Dividers]

Parawan 5-częściowy - Powiew lata II [Room Dividers]

Parawan dekoracyjny "Parawan 5-częściowy - Powiew lata II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację. Parawany ozdobne do mieszkania to z pewnością oryginalny pomysł na dekorację wnętrza. To bardzo oryginalna dekoracja pomieszczeń, którą można wykorzystać zarówno w mieszkaniu jak i pomieszczeniu usługowym, np.: zakładzie fryzjerskim, gabinecie lekarskim czy nawet w biurze księgowym.
872 zł
Parawan 3-częściowy - Królowe lata [Room Dividers]

Parawan 3-częściowy - Królowe lata [Room Dividers]

Parawan dekoracyjny "Parawan 3-częściowy - Królowe lata [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 3-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację. Parawany ozdobne do mieszkania to z pewnością oryginalny pomysł na dekorację wnętrza. To bardzo oryginalna dekoracja pomieszczeń, którą można wykorzystać zarówno w mieszkaniu jak i pomieszczeniu usługowym, np.: zakładzie fryzjerskim, gabinecie lekarskim czy nawet w biurze księgowym.
623 zł
Parawan 3-częściowy - Dotyk lata [Room Dividers]

Parawan 3-częściowy - Dotyk lata [Room Dividers]

Parawan dekoracyjny "Parawan 3-częściowy - Dotyk lata [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 3-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację. Parawany ozdobne do mieszkania to z pewnością oryginalny pomysł na dekorację wnętrza. To bardzo oryginalna dekoracja pomieszczeń, którą można wykorzystać zarówno w mieszkaniu jak i pomieszczeniu usługowym, np.: zakładzie fryzjerskim, gabinecie lekarskim czy nawet w biurze księgowym.
623 zł
Parawan 5-częściowy - Dotyk lata II [Room Dividers]

Parawan 5-częściowy - Dotyk lata II [Room Dividers]

Parawan dekoracyjny "Parawan 5-częściowy - Dotyk lata II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację. Parawany ozdobne do mieszkania to z pewnością oryginalny pomysł na dekorację wnętrza. To bardzo oryginalna dekoracja pomieszczeń, którą można wykorzystać zarówno w mieszkaniu jak i pomieszczeniu usługowym, np.: zakładzie fryzjerskim, gabinecie lekarskim czy nawet w biurze księgowym.
872 zł
Obraz - Lato w pełni (5-częściowy) szeroki

Obraz - Lato w pełni (5-częściowy) szeroki

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Lato w pełni (5-częściowy) szeroki" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Lato w pełni (5-częściowy) szeroki" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. Dekorację z najwyższej półki zapewnia druk wysokiej jakości, dzięki któremu kolory są wyraziste, a detale znakomicie odtworzone, niezależnie od formatu obrazu. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje!
306 zł
Parawan 3-częściowy - Powiew lata [Room Dividers]

Parawan 3-częściowy - Powiew lata [Room Dividers]

Parawan dekoracyjny "Parawan 3-częściowy - Powiew lata [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 3-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację. Parawany ozdobne do mieszkania to z pewnością oryginalny pomysł na dekorację wnętrza. To bardzo oryginalna dekoracja pomieszczeń, którą można wykorzystać zarówno w mieszkaniu jak i pomieszczeniu usługowym, np.: zakładzie fryzjerskim, gabinecie lekarskim czy nawet w biurze księgowym.
623 zł
Obraz - Lato kolorów

Obraz - Lato kolorów

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Lato kolorów" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Lato kolorów" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. Dekorację z najwyższej półki zapewnia druk wysokiej jakości, dzięki któremu kolory są wyraziste, a detale znakomicie odtworzone, niezależnie od formatu obrazu. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje!
306 zł
Obraz - Dar lata

Obraz - Dar lata

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Dar lata" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Dar lata" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. Dekorację z najwyższej półki zapewnia druk wysokiej jakości, dzięki któremu kolory są wyraziste, a detale znakomicie odtworzone, niezależnie od formatu obrazu. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje!
282 zł
Obraz - Delikatność lata

Obraz - Delikatność lata

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Delikatność lata" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Delikatność lata" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. Dekorację z najwyższej półki zapewnia druk wysokiej jakości, dzięki któremu kolory są wyraziste, a detale znakomicie odtworzone, niezależnie od formatu obrazu. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje!
306 zł
Obraz - Pieśń lata

Obraz - Pieśń lata

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Pieśń lata" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Pieśń lata" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. Dekorację z najwyższej półki zapewnia druk wysokiej jakości, dzięki któremu kolory są wyraziste, a detale znakomicie odtworzone, niezależnie od formatu obrazu. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje!
370 zł
Obraz - Szept lata

Obraz - Szept lata

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Szept lata" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Szept lata" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. Dekorację z najwyższej półki zapewnia druk wysokiej jakości, dzięki któremu kolory są wyraziste, a detale znakomicie odtworzone, niezależnie od formatu obrazu. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje!
269 zł
Obraz - Przystań lata

Obraz - Przystań lata

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Przystań lata" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Przystań lata" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. Dekorację z najwyższej półki zapewnia druk wysokiej jakości, dzięki któremu kolory są wyraziste, a detale znakomicie odtworzone, niezależnie od formatu obrazu. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje!
306 zł
Obraz - Lato w Wenecji

Obraz - Lato w Wenecji

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Lato w Wenecji" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Lato w Wenecji" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. Dekorację z najwyższej półki zapewnia druk wysokiej jakości, dzięki któremu kolory są wyraziste, a detale znakomicie odtworzone, niezależnie od formatu obrazu. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje!
282 zł
Obraz - Symfonia lata

Obraz - Symfonia lata

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Symfonia lata" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Symfonia lata" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. Dekorację z najwyższej półki zapewnia druk wysokiej jakości, dzięki któremu kolory są wyraziste, a detale znakomicie odtworzone, niezależnie od formatu obrazu. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje!
306 zł

Inspiracje

645 zdjęć dla "dekoracje lato"

PL Zbawiciela - zdjęcie od PRAKTYKA PRZESTRZENNA PL Zbawiciela - Na ostatnim planie komoda IKEA z domalowanym geometryczną dekoracją. Celem tego projektu, zrealizowanego przy Placu Zbawiciela, było zatrzymanie uroków lata w przestrzeni, kolorze i umeblowaniu.
Od projektu do wykonastwa pokoju 6 letniej królewny Helenki - Mały biały pokój dziecka dla malucha d ... - zdjęcie od MKsmartstudio Od projektu do wykonastwa pokoju 6 letniej królewny Helenki - Meble zostały wybrane tak by służyły na lata, by pasowały do 5 latki, jak również w przyszłości dla nastolatki, dlatego żyrafki czy misie nie wchodziły w grę. Dodatkowym elementem dekoracji są motylki które właścicielka uwielbia. Pokój wygląda schludnie, ładnie, bajkowo i posłuży na lata. Dodatkowym elementem dekoracji są motylki które właścicielka uwielbia.
Od projektu do wykonastwa pokoju 6 letniej królewny Helenki - Mały biały pokój dziecka dla nastolatk ... - zdjęcie od MKsmartstudio Od projektu do wykonastwa pokoju 6 letniej królewny Helenki - Meble zostały wybrane tak by służyły na lata, by pasowały do 5 latki, jak również w przyszłości dla nastolatki, dlatego żyrafki czy misie nie wchodziły w grę. Dodatkowym elementem dekoracji są motylki które właścicielka uwielbia. Pokój wygląda schludnie, ładnie, bajkowo i posłuży na lata. Dodatkowym elementem dekoracji są motylki które właścicielka uwielbia.
Od projektu do wykonastwa pokoju 6 letniej królewny Helenki - Mały biały pokój dziecka dla malucha d ... - zdjęcie od MKsmartstudio Od projektu do wykonastwa pokoju 6 letniej królewny Helenki - Meble zostały wybrane tak by służyły na lata, by pasowały do 5 latki, jak również w przyszłości dla nastolatki, dlatego żyrafki czy misie nie wchodziły w grę. Dodatkowym elementem dekoracji są motylki które właścicielka uwielbia. Pokój wygląda schludnie, ładnie, bajkowo i posłuży na lata. Dodatkowym elementem dekoracji są motylki które właścicielka uwielbia.
Od projektu do wykonastwa pokoju 6 letniej królewny Helenki - Mały biały pokój dziecka dla malucha d ... - zdjęcie od MKsmartstudio Od projektu do wykonastwa pokoju 6 letniej królewny Helenki - Meble zostały wybrane tak by służyły na lata, by pasowały do 5 latki, jak również w przyszłości dla nastolatki, dlatego żyrafki czy misie nie wchodziły w grę. Dodatkowym elementem dekoracji są motylki które właścicielka uwielbia. Pokój wygląda schludnie, ładnie, bajkowo i posłuży na lata. Dodatkowym elementem dekoracji są motylki które właścicielka uwielbia.
LAS (LATO) - tapeta - zdjęcie od RAMARAMA - Ściana & Dekoracje - Homebook - Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: LAS (LATO) - tapeta - RAMARAMA - Ściana & Dekoracje. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Zbliżenie na dekoracje - zdjęcie od Viva Design Rzeszów Luksusowy apartament w Warszawie - Saska Kępa - Zdjęcie dekoracji znajdujących się we wnęce łazienki. Właścicielem apartamentu jest małżeństwo posiadające dwójkę dzieci (2 i 8 lat). Aranżacje wnętrz - Łazienka: Zbliżenie na dekoracje - Viva Design Rzeszów.
Dekoracje - zdjęcie od ScandiConcept - Homebook - Aranżacje wnętrz - Salon: Dekoracje - ScandiConcept . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowoczesna kuchnia w bieli i czerni - zdjęcie od DIZU Studio Projektowe Wnętrza z kolorem- Strefa dzienna w domu jednorodzinnym - Nasycone kolory lata przewijają się tylko w dodatkach i dekoracjach - dzięki temu w przyszłości Inwestorzy będą mogli zmienić charakter i kolorystykę wnętrza bez ingerencji w elementy stałe takie jak okładziny ścienne, podłogi czy zabudowy meblowe.
Mocne akcenty kolorystyczne w nowczesnym wnętrzu - zdjęcie od DIZU Studio Projektowe Wnętrza z kolorem- Strefa dzienna w domu jednorodzinnym - Nasycone kolory lata przewijają się tylko w dodatkach i dekoracjach - dzięki temu w przyszłości Inwestorzy będą mogli zmienić charakter i kolorystykę wnętrza bez ingerencji w elementy stałe takie jak okładziny ścienne, podłogi czy zabudowy meblowe.
Mocne akcenty kolorystyczne w nowczesnym wnętrzu - zdjęcie od DIZU Studio Projektowe Wnętrza z kolorem- Strefa dzienna w domu jednorodzinnym - Nasycone kolory lata przewijają się tylko w dodatkach i dekoracjach - dzięki temu w przyszłości Inwestorzy będą mogli zmienić charakter i kolorystykę wnętrza bez ingerencji w elementy stałe takie jak okładziny ścienne, podłogi czy zabudowy meblowe.
Mocne akcenty kolorystyczne w nowczesnym wnętrzu - zdjęcie od DIZU Studio Projektowe Wnętrza z kolorem- Strefa dzienna w domu jednorodzinnym - Nasycone kolory lata przewijają się tylko w dodatkach i dekoracjach - dzięki temu w przyszłości Inwestorzy będą mogli zmienić charakter i kolorystykę wnętrza bez ingerencji w elementy stałe takie jak okładziny ścienne, podłogi czy zabudowy meblowe.
Mocne akcenty kolorystyczne w nowczesnym wnętrzu - zdjęcie od DIZU Studio Projektowe Wnętrza z kolorem- Strefa dzienna w domu jednorodzinnym - Nasycone kolory lata przewijają się tylko w dodatkach i dekoracjach - dzięki temu w przyszłości Inwestorzy będą mogli zmienić charakter i kolorystykę wnętrza bez ingerencji w elementy stałe takie jak okładziny ścienne, podłogi czy zabudowy meblowe.
Mocne akcenty kolorystyczne w nowczesnym wnętrzu - zdjęcie od DIZU Studio Projektowe Wnętrza z kolorem- Strefa dzienna w domu jednorodzinnym - Nasycone kolory lata przewijają się tylko w dodatkach i dekoracjach - dzięki temu w przyszłości Inwestorzy będą mogli zmienić charakter i kolorystykę wnętrza bez ingerencji w elementy stałe takie jak okładziny ścienne, podłogi czy zabudowy meblowe.
Mocne akcenty kolorystyczne w nowczesnym wnętrzu - zdjęcie od DIZU Studio Projektowe Wnętrza z kolorem- Strefa dzienna w domu jednorodzinnym - Nasycone kolory lata przewijają się tylko w dodatkach i dekoracjach - dzięki temu w przyszłości Inwestorzy będą mogli zmienić charakter i kolorystykę wnętrza bez ingerencji w elementy stałe takie jak okładziny ścienne, podłogi czy zabudowy meblowe.
Mocne akcenty kolorystyczne w nowczesnym wnętrzu - zdjęcie od DIZU Studio Projektowe Wnętrza z kolorem- Strefa dzienna w domu jednorodzinnym - Nasycone kolory lata przewijają się tylko w dodatkach i dekoracjach - dzięki temu w przyszłości Inwestorzy będą mogli zmienić charakter i kolorystykę wnętrza bez ingerencji w elementy stałe takie jak okładziny ścienne, podłogi czy zabudowy meblowe.
Mocne akcenty kolorystyczne w nowczesnym wnętrzu - zdjęcie od DIZU Studio Projektowe Wnętrza z kolorem- Strefa dzienna w domu jednorodzinnym - Nasycone kolory lata przewijają się tylko w dodatkach i dekoracjach - dzięki temu w przyszłości Inwestorzy będą mogli zmienić charakter i kolorystykę wnętrza bez ingerencji w elementy stałe takie jak okładziny ścienne, podłogi czy zabudowy meblowe.
Mocne akcenty kolorystyczne w nowczesnym wnętrzu - zdjęcie od DIZU Studio Projektowe Wnętrza z kolorem- Strefa dzienna w domu jednorodzinnym - Nasycone kolory lata przewijają się tylko w dodatkach i dekoracjach - dzięki temu w przyszłości Inwestorzy będą mogli zmienić charakter i kolorystykę wnętrza bez ingerencji w elementy stałe takie jak okładziny ścienne, podłogi czy zabudowy meblowe.
Mocne akcenty kolorystyczne w nowczesnym wnętrzu - zdjęcie od DIZU Studio Projektowe Wnętrza z kolorem- Strefa dzienna w domu jednorodzinnym - Nasycone kolory lata przewijają się tylko w dodatkach i dekoracjach - dzięki temu w przyszłości Inwestorzy będą mogli zmienić charakter i kolorystykę wnętrza bez ingerencji w elementy stałe takie jak okładziny ścienne, podłogi czy zabudowy meblowe.
- zdjęcie od Agata Jędrachowicz - Homebook - Aranżacje wnętrz - : - Agata Jędrachowicz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
- zdjęcie od Agata Jędrachowicz - Homebook - Aranżacje wnętrz - : - Agata Jędrachowicz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom w pełni - Salon, styl nowoczesny - zdjęcie od IDEALS . Marta Jaślan Interiors Dom w pełni - Salon, styl nowoczesny Jakże często zdarza się, że wprowadzamy się do nowego wykończonego domu, a potem przez kilka lat mieszkamy z gołymi żarówkami na przewodach? Wprowadziłam do niego (nowe) lampy, dekoracje ścienne, nowe dekoracje okienne, nową tapicerkę mebli wypoczynkowych, kilka nowych mebli...
Dom w pełni - Salon, styl nowoczesny - zdjęcie od IDEALS . Marta Jaślan Interiors Dom w pełni - Salon, styl nowoczesny Jakże często zdarza się, że wprowadzamy się do nowego wykończonego domu, a potem przez kilka lat mieszkamy z gołymi żarówkami na przewodach? Wprowadziłam do niego (nowe) lampy, dekoracje ścienne, nowe dekoracje okienne, nową tapicerkę mebli wypoczynkowych, kilka nowych mebli...
Dom w pełni - Jadalnia, styl nowoczesny - zdjęcie od IDEALS . Marta Jaślan Interiors Dom w pełni - Jadalnia, styl nowoczesny Jakże często zdarza się, że wprowadzamy się do nowego wykończonego domu, a potem przez kilka lat mieszkamy z gołymi żarówkami na przewodach? Wprowadziłam do niego (nowe) lampy, dekoracje ścienne, nowe dekoracje okienne, nową tapicerkę mebli wypoczynkowych, kilka nowych mebli...
więcej inspiracji »

Artykuły

794 artykuły dla "dekoracje lato"

Palma doniczkowa we wnętrzu. Znajdź dla niej wyjątkowe miejsce

Palma doniczkowa we wnętrzu. Znajdź dla niej wyjątkowe miejsce

Znajdź dla niej wyjątkowe miejsce... **Jeszcze kilka lat temu palmy doniczkowe były traktowane nieco po macoszemu Jeśli zatem i Ty z utęsknieniem wyglądasz lata, zaproś do swojego anturażu rozłożystą palmę. - Obojętnie czy to urokliwa karłatka, palma butelkowa czy może daktylowiec niski - każda z nich może zostać dekoracją numer jeden. Palma - roślina w stylu retro... --... Palmy - i nie będzie tu żadnego zaskoczenia - doskonale odnajdują się również w przestrzeniach zaaranżowanych w duchu lat 50. czy 60 Jeżeli nie masz zatem pomysłu na dekorację w egzotycznym stylu, a kąt w Twoim salonie pozostaje pusty, wybierz ją bez wahania! W tego typu aranżacjach naprawdę wiele się dzieje - mnóstwo w nich energetycznych barw i wzorów, dekoracji rodem z wysp tropikalnych i złotych dodatków.
7 sposobów na dekorację ściany, których jeszcze nie znałeś

7 sposobów na dekorację ściany, których jeszcze nie znałeś

Przedstawiamy **7 sposobów na dekorację ścian**, które z pewnością Cię zaskoczą! Sposobów na aranżację ścian jest naprawdę wiele: od farb i tapet, poprzez ozdobne panele, aż po rozmaite **ścienne dekoracje**. Imitują one konstrukcje wykonane z drewna i wikliny, tworząc tym samym niezwykle przytulną, kojarzącą się z latem kompozycję. Najlepiej sprawdzą się jako dekoracja ozdobnego gzymsu lub wnęki bądź też pokrywając jedno pasmo ściany. Nie ulega jednak wątpliwości, że takie kwieciste **dekoracje na ścianę** dodadzą wnętrzu cukierkowego, ale stylowego uroku. - płyty betonowe, dekoracja ścienna, styl kolonialny... płyty betonowe, płyty afrykańskie... płyta betonowa, styl loftowy
Wnętrza w stylu Memphis. Powrót do lat 80

Wnętrza w stylu Memphis. Powrót do lat 80

Powrót do lat 80... Styl Memphis powstał dzięki awangardowej Grupie Memphis, w której skład wchodzili uznani projektanci i architekci Postmodernistyczny styl Memphis okazał się w latach 80. prawdziwym novum, które na zawsze odmieniło świat designu. Nie dziwiły już zatem ani postmodernistyczne meble, ani tkaniny, biżuteria czy dekoracje. Bo jeśli wracać do lat 80, to tylko z klasą! - --... Współcześnie styl Memphis pozostaje nieco bardziej stonowany niż w latach 80
W domach czytelników: Narysowany na serwetce stał się rzeczywistością

W domach czytelników: Narysowany na serwetce stał się rzeczywistością

W domach czytelników: Narysowany na serwetce stał się rzeczywistością... **Marzenia się spełniają, czego dowodem jest dom naszkicowany 8 lat temu na serwetce przez Panią Bogusię, który stał się rzeczywistością Parę razy przez te dwa lata, odkąd tu mieszkamy, udało nam się posprzątać cały dom w godzinę. - Mijały lata i, jak to często w życiu bywa, marzenie zaczęło się spełniać. Wprowadziliśmy się do niego prawie dwa lata temu. Od czasu tamtego kawiarnianego rysunku minęło dziesięć lat. Osiem lat temu narysowałam projekt tamtego dworku z kolumnami i bluszczem.
Jak oszczędzać energię w domu? Poradnik

Jak oszczędzać energię w domu? Poradnik

Polega to na tym, że w zależności od natężenia słońca i położenia rolet regulowana jest moc grzejników (zimą) – lub klimatyzacji (latem). - panel dotykowy GIRA-TEMA... panel dotykowy GIRA-TEMA, szara ściana, grafitowe płytki... panel sterujący GIRA-TEMA
Kaktusy doniczkowe – wszystko o pielęgnacji kaktusów

Kaktusy doniczkowe – wszystko o pielęgnacji kaktusów

To prawda, że kaktusowate lubią słońce, jednak gdy kaktusy pustynne będą wymagały około 4 godzin słońca dziennie, typom tropikalnym ustawienie w dobrze naświetlonym punkcie przypadnie do gustu głównie zimą – latem ten rodzaj kaktusa lepiej czuje się ustawiony w półcieniu. Jak podlewać kaktusy latem? Uogólniając, **wiosną ilość wody powinna być największa, latem zaś minimalna**. - duży kaktus w mieszkaniu... kaktus w łazience... kaktus w toalecie
Wymarzony salon pod chmurką - jakie meble i dodatki wybrać?

Wymarzony salon pod chmurką - jakie meble i dodatki wybrać?

Wystarczą miłe dla oka dekoracje, oświetlenie i wygodne meble, aby pełniej wykorzystać ciepłe miesiące.** - Prócz kwiatowych dekoracji sprawdzą się tutaj podobne dodatki jak w pokoju dziennym, czyli poduszki, dywany, a w zimne wieczory ciepłe koce. Zmysłowe światło, wygodny fotel, pyszne ciasto i aromatyczna herbata - tego lata będzie bardzo klimatycznie!
Prostota i styl vintage? Zobacz inspirujące wnętrze domu z lat 30.

Prostota i styl vintage? Zobacz inspirujące wnętrze domu z lat 30.

Zobacz inspirujące wnętrze domu z lat 30. **Rewitalizacja domu z lat 30., projekt jego wnętrza oraz częściowe umeblowanie, to zadania przed jakimi stanęli architekci z pracowni Loft Kolasiński. Wnętrza miały być proste i funkcjonalne, a zarazem intrygujące i z klimatem vintage.**... Dopełnieniem projektu są oszczędne, ale skrupulatnie dobrane, dekoracje W salonie do dekoracji ścian posłużyły na przykład dwa plakaty filmowe autorstwa **Ewy Bajek**, które powstały do filmów **Krzysztofa Kieślowskiego**: „Dekalog 3” i „Dekalog 6”. - dom w stylu vintage, szary szezlong, niebieska kanapa... designerki fotel, dom z lat 30-tych... dom w stylu vintage, dom z lat 30-tych
Jaki dywan wybrać do salonu? Oto 7 modnych propozycji

Jaki dywan wybrać do salonu? Oto 7 modnych propozycji

I choć przez ostatnie kilka lat moda na podłogowe dekoracje nieco osłabła, teraz powraca ze zdwojoną siłą! Dywany postarzane... --... Ostatnimi czasy największym hitem wśród dekoracji podłogowych są **dywany z efektem postarzenia** Co znamienne, wielu doświadczonych projektantów wnętrz buduje pozostałą część aranżacji właśnie wokół efektownej podłogowej dekoracji, starannie dobierając do niej pozostałe akcenty i dodatki. - W latach 70. i 80. te barwne perełki gościły niemal w każdym domu, po czym zapomniane, trafiły na strychy i do piwnic. I tak pąki róż, pnącza powojów czy główki storczyków zaczęły śmiało pojawiać się na wysokojakościowych tkaninach - w tym dekoracjach podłogowych.
Odświeżamy mieszkanie! Jak niewielkim kosztem odmienić swoje wnętrze?

Odświeżamy mieszkanie! Jak niewielkim kosztem odmienić swoje wnętrze?

Zazwyczaj więc decydujemy się na niego raz na kilka, kilkanaście lat, wcześniej skrupulatnie wszystko planując. Oczywiście możemy wybrać się do sklepu i wrócić do domu z naręczem nowych dekoracji, zastanówmy się jednak czy w ten sposób nie przesycimy pomieszczenia, które przecież było już urządzone. Zamiast tego, warto zastanowić się, jak odmienić rzeczy, które już posiadamy – może wystarczy dodać koloru gałkom mebli, zmienić kolor glinianych doniczek, półek czy dekoracji. Zręczne manewrowanie dekoracjami to nie tylko sposób na odświeżenie wnętrza, ale również sprytny pomysł na nadanie mu wymarzonego stylu. Postawmy na świeży kolor... --... Przemalowanie ścian to zdecydowanie jedna z najskuteczniejszych metod zmiany wizerunku wnętrza – kolor to nie tylko piękna dekoracja przestrzeni, ale również sposób na nadanie jej określonego stylu - ręcznie malowana donica... białe donice wiszące... dekoracje diy
Fototapeta - sposób na oryginalną dekorację ściany. Odśwież swój dom na lato!

Fototapeta - sposób na oryginalną dekorację ściany. Odśwież swój dom na lato!

Niektórzy z nas spędzą urlop w egzotycznym raju, inni w górach lub na spokojnej wsi, część zostanie w domach. Możliwości jest wiele, a wybór zależy głównie od zasobności naszego portfela i czasu. Bez względu na to, jak i gdzie odpoczywasz i o jakich podróżach marzysz, możesz zrelaksować się w wymarzonym miejscu, kiedy tylko zechcesz! Lato tuż za rogiem, o czym daje nam znać pogoda i ulica, na której coraz częściej można spotkać sandały, szorty i zwiewne sukienki. To znak, że za kilka tygodni za ...
5 prostych pomysłów na wakacyjną metamorfozę salonu

5 prostych pomysłów na wakacyjną metamorfozę salonu

Za oknami piękna pogoda, a w planach wakacyjne podróże, długie tygodnie leniuchowania w ogródku i... wnętrzarskie metamorfozy! Lato to świetny moment, żeby zmienić coś w mieszkaniu i wypełnić domową przestrzeń świeżą energią. Zacznij od salonu, w którym cała rodzina spędza najwięcej czasu i wprowadź do środka wakacyjny klimat. Tutaj znajdziesz 5 prostych pomysłów, które Cię zainspirują!
Modne wnętrza 2020 – jakie trendy wnętrzarskie zobaczymy w 2020 roku?

Modne wnętrza 2020 – jakie trendy wnętrzarskie zobaczymy w 2020 roku?

W sezonie 2020 możemy zapomnieć o nudnych projektach. We wnętrzach o barwnych ścianach pojawią się obok siebie trójwymiarowe tekstury, metaliczne wykończenia, naturalne materiały, a także z pozoru niepasujące do siebie wzory geometryczne, florystyczne i zwierzęce. W modnych wnętrzach 2020 nie zabraknie także żywych roślin, ciekawych dywanów oraz mebli, lamp i dekoracji o obłych kształtach. Przedstawiamy najważniejsze trendy w aranżacji wnętrz 2020 roku i podpowiadamy, jak wprowadzić je do własne ...
Jak Polacy dekorują dom na święta? Raport

Jak Polacy dekorują dom na święta? Raport

W grudniu świąteczna gorączka dopada wielu z nas. Widać ją po zakupowym szale, dzierganych swetrach z podobizną Świętego Mikołaja lub Rudolfa oraz wszechobecnymi piernikami. O tym, że zbliża się Boże Narodzenie, informują otaczające nas dekoracje na ulicach, w biurach oraz galeriach. A jak Polacy przygotowują na ten wyjątkowy czas swoje mieszkania? Odpowiedź na to pytanie znajduje się w raporcie „Jak Polacy dekorują swój dom na święta?" - zapraszamy do lektury. Badania zostały przeprowadzon ...
5 pytań do Moniki z kamperki.com - "Pokój dziecka powinien być podzielony na kilka stref"

5 pytań do Moniki z kamperki.com - "Pokój dziecka powinien być podzielony na kilka stref"

Nie są to diametralne różnice, ale zawsze staram się wprowadzić coś nowego, zazwyczaj w dekoracjach i ozdobach. Latem zmieniłyśmy kwiaty na pastelowe, owocowe poduchy i delikatne, stonowane kolory. Pokój Liwii to zdecydowanie nie muzeum – tam się dzieje wiele, wszystko lata i zmienia swoje miejsce, zabawki wędrują z kąta w kąt, ale to jej królestwo i ona tam rządzi... :)... ... Jak radzisz sobie z utrzymaniem porządku w pokoju córki, jak i całym domu przy małym dziecku? - skandynawski pokój dla dziecka, tapeta w kropki... dekoracje dziecięce... obrazki do pokoju dziecięcego
Jak zrobić samodzielnie dekoracje na piknik w ogrodzie - pomysł Marideko na letnie przyjęcie

Jak zrobić samodzielnie dekoracje na piknik w ogrodzie - pomysł Marideko na letnie przyjęcie

Jak zrobić samodzielnie dekoracje na piknik w ogrodzie - pomysł Marideko na letnie przyjęcie... **Miłośnicy ogrodowych dekoracji dzielą się na tych zaplanowanych "pod linijkę" i tych podchodzących do tematu na luzie, często aranżując prowizoryczne, miłe dla oka kąciki plenerowe Materac może leżeć na balkonie cale lato bez obawy o deszcz, a gdy ma się ochotę poleżeć-wystarczy położyć dowolne koce i poduchy. - hamak w ogrodzie... ogród jak salon... przyjęcie w ogrodzie
5 pytań do Magdaleny Armaty - "Gdybym tylko mogła, zmieniłabym mieszkanie w dżunglę"

5 pytań do Magdaleny Armaty - "Gdybym tylko mogła, zmieniłabym mieszkanie w dżunglę"

Wraz ze zbliżającą się wiosną pojawiają się także dekoracje z bazi i bukszpanu. Szarość i biel są świetną bazą do barwnych dekoracji, które można zmieniać w zależności od pory roku. Pojawia się w nim więcej kolorów, dekoracji, a także roślin. --... ... Tak, to zdecydowanie mój ulubiony trend ostatnich lat Zapewne przygotuję dekoracje, które wprowadzają wiosenny, ale też bardziej odświętny charakter. - mała jadalnia z białymi meblami... mały salon w stylu skandynawskim... kącik dla dziecka w sypialni rodziców
Niezwykła dekoracja - mech we wnętrzu. W jaki sposób go wykorzystać?

Niezwykła dekoracja - mech we wnętrzu. W jaki sposób go wykorzystać?

Niezwykła dekoracja - mech we wnętrzu. Wiecznie zielone, trójwymiarowe leśne „pejzaże” tworzą efektowną dekorację na wzór coraz popularniejszych ogrodów wertykalnych, z tym, że nie potrzebują ciągłej pielęgnacji i nawadniania. - Niektórzy do tworzenia stroików stosują ten naturalny, który można napotkać na leśnym runie podczas spacerów, inni kupują specjalnie preparowany, który będzie służył jako zielona ozdoba przez długie lata. Jeśli zatem marzy Ci się zatem coś na kształt mini-ogrodu japońskiego, postaw na dekoracje wykonane z naturalnych kamieni i mchu. Mech - meble i dekoracje... --... A gdyby tak pójść o krok dalej i zacząć ozdabiać zielonym mchem blaty mebli? Jak jednak zapewniają designerzy, to niezwykle modna, niebanalna i „zdrowa” dekoracja ścienna.
Moda na shelfie, czyli stylowa aranżacja domowej półki

Moda na shelfie, czyli stylowa aranżacja domowej półki

Taka forma foto-wyrazu to bez wątpienia znak naszych czasów i trend, który od kilku lat króluje na wszystkich portalach społecznościowych. - Dekorację można śmiało eksponować w sypialni, gabinecie czy kuchennym wnętrzu. Aby Twoja półka wpisywała się w najnowsze trendy, koniecznie wyeksponuj na niej ozdobne elementy kojarzące się z dalekimi podróżami - figurki buddy, dekoracje w formie mandali, grafiki przedstawiające motyle tropikalne czy różnobarwne ptaki. Wówczas półki służą jednocześnie jako biblioteczka, filmoteka i ekspozycja ulubionych dekoracji. Oprócz tego, na półce mogą stanąć Twoje ulubione drobiazgi i dekoracje, a także dzieła sztuki warte pokazania.
Kolor miętowy, czyli najmodniejsza barwa w 2020 roku

Kolor miętowy, czyli najmodniejsza barwa w 2020 roku

Kolor miętowy, czyli najmodniejsza barwa w 2020 roku... Pastele od kilku lat królują w zestawieniach najgorętszych trendów modowych i wnętrzarskich Mieliśmy erę millennial pink z dominującym odcieniem pudrowego różu, który podchwyciły wszystkie światowe marki, wypuszczając kolekcje ubrań, dodatków, mebli i dekoracji w najmodniejszym odcieniu ultrakobiecego różu. Millennial pink kładł nacisk na kobiecość, delikatność, ale i rosnący w siłę feminizm i kult pozytywnego ciała, czyli na nośne w ubiegłych latach tematy. Utarło się, że pastelowa zieleń pasuje wyłącznie do kobiecych przestrzeni urządzonych w stylu vintage czy shabby chic, gdzie dominują finezyjne dekoracje, kwiatowe motywy i rustykalne wzornictwo. Miętowe ściany możemy dopełnić białymi listwami sufitowymi lub ornamentacyjną sztukaterią, ale i innymi dekoracjami we wnętrzu. - miętowe dekoracje... miętowe akcenty we wnętrzu... kolor miętowy z szarym
Rozmowy przy stole: Martyna z janki.home

Rozmowy przy stole: Martyna z janki.home

Jak radzi sobie z utrzymaniem porządku wśród licznych dekoracji i w towarzystwie wesołej gromadki? >##### **Opowiedz, proszę, coś o sobie i swoich zainteresowaniach.**... ... >– Mam na imię Martyna, od ośmiu lat mieszkam w Anglii razem z mężem i dziećmi Interesuję się dekoracją i aranżacją wnętrz. Stawiam też na liczne dodatki i dekoracje, aby dom był przytulniejszy... ... >##### **Czy od samego początku miałaś jasno określoną wizję tego, jak będzie wyglądał Wasz dom? - Jest już dość duża, więc zawsze pytam ją o zdanie co do dekoracji w jej przestrzeni.
Wiklina i rattan – do jakich wnętrz pasują i z czym je łączyć? Podpowiadamy

Wiklina i rattan – do jakich wnętrz pasują i z czym je łączyć? Podpowiadamy

Dziś do tego zestawu dołączyły również trawa morska, hiacynt czy liście bananowca, z których bardzo często wyplatane są różnego rodzaju dodatki i dekoracje. Rattanowe dekoracje będą pasowały do przestrzeni o nieco **egzotycznym, etnicznym charakterze**, z kolei te wiklinowe – rewelacyjnie odnajdą się w bardziej **swojskim i sielskim otoczeniu**. Z kolei wszelkie plecionki, kosze, meble czy dekoracje, **perfekcyjnie pasują do przestrzeni rustykalnych**, zarówno tych tradycyjnych, jak i tych wykończonych kroplą nowoczesnego designu. Wiklina i rattan to materiały znane od lat, a jak pokazują współczesne trendy – wciąż równie kochane i odkrywane na nowo! Naturalne dekoracje prezentują się świetnie w wielu wnętrzach, są bardzo uniwersalne i dodają domowej przestrzenie wyjątkowego, przytulnego klimatu. - Littlebohohouse... wiklina w łazience... fot. magda_homeuk
Sypialnia shabby chic – jak urządzić sypialnię w stylu shabby chic?

Sypialnia shabby chic – jak urządzić sypialnię w stylu shabby chic?

(https://www.homebook.pl/artykuly/6661/sypialnia-shabby-chic-jak-urzadzic-sypialnie-w-stylu-shabby-chic#sypialnia-w-stylu-shabby-chic-bez-jakich-mebli-sie-nie-obejdzie)... ... [Sypialnia w stylu shabby chic – jakie dekoracje są niezbędne?] (https://www.homebook.pl/artykuly/6661/sypialnia-shabby-chic-jak-urzadzic-sypialnie-w-stylu-shabby-chic#sypialnia-w-stylu-shabby-chic-jakie-dekoracje-sa-niezbedne)... ... [Mała sypialnia w stylu shabby chic – jak ją urządzić?] (https://www.homebook.pl/artykuly/6491/toaletka-diy-jak-zrobic-toaletke-krok-po-kroku)... ... W końcu nawiązuje on do wnętrz sprzed lat, które często nie były bardzo przestronne. - DreamHouse... dekoracje w sypialni shabby chic
Skandynawskie lato w Twoim domu – czas na zabawę kolorami w stylu scandi

Skandynawskie lato w Twoim domu – czas na zabawę kolorami w stylu scandi

Jaki kolor ma dla Ciebie lato? Wprowadź do nich powiew lata! [Meble](https://www.homebook.pl/produkty/meble) lub tylko dodatki czy dekoracje w tym kolorze sprawią, że na własnym balkonie poczujesz się jak podczas upragnionych wakacji. Jakie dekoracje w kolorach *Popcorn* i *Cascade* najlepiej wybrać? Piękną dekoracją mogą być np. - STRAŻYŃSKI STUDIO... skandynawskie lato... Fot Minko... skandynawskie lato... Fot Piotr Stolarek PROJEKTOWANIE WNĘTRZ... skandynawskie lato... Fot Archipicx Michał Ulikowski... skandynawskie lato... Fot
więcej artykułów »

Specjaliści

28 profili specjalistów dla "dekoracje lato"

Kraina-Dekoracji

Kraina-Dekoracji

Kraina-Dekoracji to internetowy sklep z dekoracjami do domu i ogrodu, które podkreślą Twój styl i przetrwają lata.
meblemeble.pl

meblemeble.pl

Działając przez lata nabieraliśmy doświadczenia w wytwarzaniu różnego typu wyrobów z drewna .Obecnie wiodącą linią naszego zakładu jest wyrób mebli sosnowych, mebli woskowanych oraz produkcja i sprzedaż materacy. W naszej ofercie znajdą też Państwo s ...
Paramicasa.pl

Paramicasa.pl

TUTAJ NA PEWNO ZNAJDZIESZ COŚ DLA SIEBIE U nas znajdziesz idealną dekorację do swojego wnętrza. Niezwykle bogata oferta gwarantuje, że znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Oferujemy produkty najlepszych Polskich i zagranicznych marek. Na bieżąc ...
jtgrupa

jtgrupa

JT GRUPA to pracownia architektoniczna tworzona przez dyplomowanych architektów, po studiach kierunkowych w zakresie architektury i architektury wnętrz. Prowadzimy inwestycję od projektu i rozmów z inwestorem po nadzór i dekoracje. Mamy za sobą lata ...
Decobay.pl

Decobay.pl

Decobay to sklep internetowy, który powstał by zaspokoić Państwa potrzeby, oferując produkty wysokiej jakości. Znajdą tu Państwo wyselekcjonowaną ofertę produktów pochodzących tylko od producentów oferujących produkty o niebanalnym stylu i elegancji ...
SURPRINT.PL

SURPRINT.PL

Firma SURPRINT od ponad 10 lat dostarcza naszym klientom drukowane produkty dekoracji wnętrz. W naszej ofercie znajdują się fototapety na wymiar, tapety, obrazy na płótnie, fotorolety - rolety okienne z nadrukiem, okleiny na meble, szafy i okleiny na ...
LuxDecor – dekoracja i ochrona drewna

LuxDecor – dekoracja i ochrona drewna

LuxDecor to marka skupiająca ekologiczne i wodoodporne produkty do dekoracji i ochrony drewna. W jej skład wchodzą: impregnaty, bejce, lakierobejce, lazury, szpachlówki do drewna, emalie, oleje i farby kredowe do stylizacji mebli. Produkty marki LuxD ...
homepartybook.pl

homepartybook.pl

Wierzymy, że przy pięknie nakrytym stole życie smakuje lepiej. Oferujemy obrusy i bieżniki w ponad 100 wariantach i 20 kolorach. Na www.homepartybook.pl znajdziesz inspiracje do dekoracji stołu: * na uroczystości rodzinne * kolację dla dwojga ...
makeithome

makeithome

Tworzymy grupę ludzi, która kocha jakość i styl. Dlatego w makeithome.pl znajdziecie tylko produkty z najwyższej półki w bardzo atrakcyjnych cenach. Stawiamy na trwałość, wygląd i ekologię – zdecydowana większość naszych donic wykonana jest z poliety ...
The Brooklyn Kids

The Brooklyn Kids

The Brooklyn Kids to projekt, który powstał z pasji do dekoracji wnętrz i chęci kreowania funkcjonalnych i wizualnie atrakcyjnych przestrzeni dla najmłodszych. Inspiruje nas Nowy Jork, miasto, które od wielu lat możemy nazwać domem. To właśnie ...
DreamHouse

DreamHouse

Kilka słów o naszych pasjach.. Firma powstała w 2004 roku. W pierwszych latach działalności właściciele firmy pośredniczyli w wynajmie ekskluzywnych domów i apartamentów . Wizyty we wnętrzach każdej nieruchomości wzbudzały wiele emocji szczeg ...
RoseBelle

RoseBelle

RoseBelle to marka, która wypuściła na rynek Polski innowacyjny produkt – róże stabilizowane. Wyjątkowość tych kwiatów wynika z ich właściwości, dzięki specjalnemu procesowi stabilizacji, żywe cięte kwiaty, zachowują swój wygląd i świeżość na wiele d ...
dalamand.pl

dalamand.pl

WYSTRÓJ WNĘTRZ – MODNE ARANŻACJE W DALAMAND.PL W Sklepie Dalamand.pl znajdziecie wysokiej jakości, modne tekstylia domowe, które pomogą Wam stworzyć niepowtarzalny klimat we wnętrzu domu. Feeria barw i mnogość wzorów z pewnością pomogą w aranżacji ...
Galeria GEA

Galeria GEA

W naszej Galerii dysponujemy szeroką gamą artykułów dekoracyjnych, poczynając od lamp, dywanów, obrazów, czy lampionów, na wazonach i podkładkach kończąc. Dekoracje to zaledwie część naszego asortymentu. W prawdziwy zachwyt wprawią Państwa nasze mebl ...
Maximiliano

Maximiliano

WYOBRAŹNIA NAS NIE OGRANICZA. WYMYŚLAMY, SZYJEMY, DEKORUJEMY ORAZ ODDAJEMY W PAŃSTWA RĘCE ELEGANCKIE ZASŁONY DO SALONU, KTÓRE POZWOLĄ NA STWORZENIE CIEPŁEJ DOMOWEJ ATMOSFERY. NASZE PRODUKTY POWSTAJĄ Z CZYSTEJ PASJI. PROJEKTOWANIE PRZYSZŁO NAM TAK ...
www.solarlighting.pl

www.solarlighting.pl

SOLAR Lighting to sklep internetowy oferujący nowatorskie i nowoczesne oświetlenie solarne oraz UNIKALNE DEKORACJE ŚWIĄTECZNE 🎄Christmas Tree. W naszej ofercie znajdą Państwo drzewka świąteczne, wykonane z najwyższej jakości materiałów, wytrzymuj ...
Studio Projektowe RoRO interior + design

Studio Projektowe RoRO interior + design

Studio projektowe 'RoRO interior + design' zostało stworzone przez architekt wnętrz Martę Świrko w 2011 r. Po 7 latach rozwijania swojego doświadczenia w tworzeniu pięknych i niestandardowych przestrzeni, postanowiła rozpocząć działalność pod własnym ...
Silva Design - Drewniane Dekoracje

Silva Design - Drewniane Dekoracje

Silva to polski design, łatwo dostępny, elegancki i dobrej jakości. To piękne Drewniane Dekoracje. Wszystko co widzicie w naszym sklepie, w całości wykonane jest przez nas: Ewę i Piotra. Współpracujemy z osobami prywatnymi, firmami, sklepami ...
biscuit PROJEKT

biscuit PROJEKT

Jesteśmy młodymi, pełnymi energii osobami, absolwentkami kierunku Architektura i Urbanistyka na Politechnice Gdańskiej. Po latach studiów i doświadczeń zawodowych, zbieranych w kraju i za granicą, założyłyśmy biuro architektoniczne. ,,Biscuit Projekt ...
So Shabby So Chic

So Shabby So Chic

Do stworzenia tej strony zainspirowała mnie pasja do dekoracji i wyposażenia wnętrz. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofert Naszemu sercu szczególnie bliski jest styl prowansalski, skandynawski oraz shabby chic. Mamy nadzieję, że z nam ...
Pracownia Zasłon i Firan NEPO

Pracownia Zasłon i Firan NEPO

Salon Zasłon i Firan NEPO obchodził niedawno 30-lecie swojego istnienia. Od 1997 r. funkcjonujemy w lokalu przy ul. Odyńca 69 na warszawskim Mokotowie. Doradzamy klientom przy doborze tkanin do wnętrz - projektujemy, wykonujemy i montujemy dekoracje ...
Office5 - studio dekoracji okien

Office5 - studio dekoracji okien

Projektujemy i szyjemy na wymiar zasłony, firany, rolety rzymskie, austriackie, baldachimy, narzuty, poduszki. Oferujemy panele tapicerowane, karnisze, rolety Dzień/Noc, żaluzje, akcesoria do zasłon. Zajmujemy się projektowaniem dekoracji od 2007 ro ...
Pracownia architektoniczna - LARYSZ

Pracownia architektoniczna - LARYSZ

Pracownia architektoniczna - LARYSZ to prężnie rozwijająca się pracownia, która powstała w 2014 roku. Pracownie tworzy doświadczony zespół, który regularnie śledzi rozwój design'u na świecie i w Polsce a jednocześnie nieustannie podnosi swoje kwalifi ...
Tupolecam_pl

Tupolecam_pl

Prowadzę blog o dekoracji domów i mieszkań. Pragnę pokazać użytkownikom mojego bloga jak powinno się udekorować i wyposażyć mieszkanie lub dom tak, aby zmiany te cieszyły oko i portfel przez lata
więcej specjalistów »
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności