Studia czas start! Zobacz biurka do -46% z darmową dostawą 🚚
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także

nowoczesny mały salon - pomysły, inspiracje z homebook

Mały narożnik z funkcją spania CALA / kolory do wyboru

Mały narożnik z funkcją spania CALA / kolory do wyboru

Model: CALA Kolor: Do wyboru Wymiary: 270x175x92 Pow. spania: 130x210 Wykonanie: Płyta wiórowa Elementy drewniane Sprężyny faliste Regulacja głębokości siedzenia Nowoczesny styl Narożnik posiada pojemnik na pościel Regulowane zagłówki    Mały narożnik z funkcją spania Mały narożnik z funkcją spania to wygoda dla niewielkiej rodziny, a także sporo miejsca od przechowywania. Mały narożnik z funkcją spania Mały narożnik z funkcją spania to świetny sposób na niewielkie wnętrza. Możesz urządzić salon z sypialnią i za dnia cieszyć się wygodnym miejscem do spędzania czasu z rodziną, a nocą wygodnym miejscem do spania. Wybierając mały narożnik z funkcją spania możesz także od czasu do czasu przenocować gości oferując im świeżą pościel, którą przechowasz w podstawie mebla.
5639 zł
NOWOCZESNA ŁAWKA PAVLINA DO SALONU

NOWOCZESNA ŁAWKA PAVLINA DO SALONU

Mała ławka PAVLINA jest tapicerowana, ma ściągane siedzisko w którym można przechowywać drobiazgi.
451 zł
CARLA - mały stolik kawowy do salonu z fornirowanym blatem

CARLA - mały stolik kawowy do salonu z fornirowanym blatem

Konsola idealnie pasująca do nowoczesnych wnętrz.
525 zł
Mały narożnik do salonu CAMPO MINI z  funkcją relax | kolory do wyboru

Mały narożnik do salonu CAMPO MINI z funkcją relax | kolory do wyboru

Model: CAMPO MINI Kolor: Do wyboru Wymiary: 276x178x101 Wykonanie: Płyta wiórowa Elementy drewniane Sprężyny faliste Elektrycznie regulowana głębokość siedziska Nowoczesny styl Regulowane zagłówki      Mały narożnik do salonu – z funkcją relax Tak uroczy w swojej prostocie mały narożnik do salonu to mebel, który musisz mieć! Mały narożnik do salonu Nowoczesny styl i prawdziwa wygoda! Mały narożnik do salonu dzięki swoim rozmiarom idealnie wpisze się nawet w niewielkie wnętrza. Pięknie wypełni kącik salonu dodając niezwykłej elegancji.
5499 zł 5789 zł
Kosz na owoce Blomus Wires, mały

Kosz na owoce Blomus Wires, mały

Koszt sprawdzi się w każdej kuchni, jadalni czy też salonie. Pasuje do tradycyjnych jak i nowoczesnych wnętrz.
119 zł
Mała okrągła pufa Flair - 4 guziki

Mała okrągła pufa Flair - 4 guziki

Okrągła pufa to propozycja do nowoczesnego i klasycznego salonu.
594 zł 732 zł
Obraz - Mały śpiewak

Obraz - Mały śpiewak

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Mały śpiewak" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Mały śpiewak" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje! Wśród naszych propozycji znajdują się duże obrazy do salonu, reprezentacyjne obrazy do biura, wyciszające obrazy do sypialni, obrazy personalizujące wnętrze i nadające mu niezwykły klimat, radosne obrazy do pokoju dziecka itd.
191 zł
Parawan 3-częściowy - Małe cuda [Room Dividers]

Parawan 3-częściowy - Małe cuda [Room Dividers]

Parawan dekoracyjny "Parawan 3-częściowy - Małe cuda [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 3-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację. Parawan ozdobny idealnie sprawdzi się:Jako parawan do pokoju i mebel dekoracyjny, dzielący duży salon na jadalnię i kuchnięW kawalerce, oddzielając część dzienną od sypialniJako parawan do sypialni wydzielający np. podręczną garderobęW butikach i salonach kosmetycznych - jako oryginalna aranżacja i szatnia w jednym!
396 zł
Obraz - Mały wodospad

Obraz - Mały wodospad

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Mały wodospad" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Mały wodospad" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje! Wśród naszych propozycji znajdują się duże obrazy do salonu, reprezentacyjne obrazy do biura, wyciszające obrazy do sypialni, obrazy personalizujące wnętrze i nadające mu niezwykły klimat, radosne obrazy do pokoju dziecka itd.
288 zł
Obraz - Słodka mała panda

Obraz - Słodka mała panda

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Słodka mała panda" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Słodka mała panda" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje! Wśród naszych propozycji znajdują się duże obrazy do salonu, reprezentacyjne obrazy do biura, wyciszające obrazy do sypialni, obrazy personalizujące wnętrze i nadające mu niezwykły klimat, radosne obrazy do pokoju dziecka itd.
222 zł
Obraz - Mały rudzielec (1-częściowy) pionowy

Obraz - Mały rudzielec (1-częściowy) pionowy

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Mały rudzielec (1-częściowy) pionowy" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Mały rudzielec (1-częściowy) pionowy" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje! Wśród naszych propozycji znajdują się duże obrazy do salonu, reprezentacyjne obrazy do biura, wyciszające obrazy do sypialni, obrazy personalizujące wnętrze i nadające mu niezwykły klimat, radosne obrazy do pokoju dziecka itd.
188 zł
Parawan 5-częściowy - Mały podróżnik II [Room Dividers]

Parawan 5-częściowy - Mały podróżnik II [Room Dividers]

Parawan dekoracyjny "Parawan 5-częściowy - Mały podróżnik II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację. Parawan ozdobny idealnie sprawdzi się:Jako parawan do pokoju i mebel dekoracyjny, dzielący duży salon na jadalnię i kuchnięW kawalerce, oddzielając część dzienną od sypialniJako parawan do sypialni wydzielający np. podręczną garderobęW butikach i salonach kosmetycznych - jako oryginalna aranżacja i szatnia w jednym!
610 zł
Obraz - Mały król (1-częściowy) pionowy

Obraz - Mały król (1-częściowy) pionowy

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Mały król (1-częściowy) pionowy" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Mały król (1-częściowy) pionowy" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje! Wśród naszych propozycji znajdują się duże obrazy do salonu, reprezentacyjne obrazy do biura, wyciszające obrazy do sypialni, obrazy personalizujące wnętrze i nadające mu niezwykły klimat, radosne obrazy do pokoju dziecka itd.
162 zł
Obraz - Mały rudzielec (1-częściowy) pionowy

Obraz - Mały rudzielec (1-częściowy) pionowy

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Mały rudzielec (1-częściowy) pionowy" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Mały rudzielec (1-częściowy) pionowy" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje! Wśród naszych propozycji znajdują się duże obrazy do salonu, reprezentacyjne obrazy do biura, wyciszające obrazy do sypialni, obrazy personalizujące wnętrze i nadające mu niezwykły klimat, radosne obrazy do pokoju dziecka itd.
162 zł
Obraz - Mały wodospad

Obraz - Mały wodospad

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Mały wodospad" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Mały wodospad" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje! Wśród naszych propozycji znajdują się duże obrazy do salonu, reprezentacyjne obrazy do biura, wyciszające obrazy do sypialni, obrazy personalizujące wnętrze i nadające mu niezwykły klimat, radosne obrazy do pokoju dziecka itd.
248 zł
Parawan 5-częściowy - Mały gest II [Room Dividers]

Parawan 5-częściowy - Mały gest II [Room Dividers]

Parawan dekoracyjny "Parawan 5-częściowy - Mały gest II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację. Parawan ozdobny idealnie sprawdzi się:Jako parawan do pokoju i mebel dekoracyjny, dzielący duży salon na jadalnię i kuchnięW kawalerce, oddzielając część dzienną od sypialniJako parawan do sypialni wydzielający np. podręczną garderobęW butikach i salonach kosmetycznych - jako oryginalna aranżacja i szatnia w jednym!
610 zł
Parawan 3-częściowy - Małe cuda [Room Dividers]

Parawan 3-częściowy - Małe cuda [Room Dividers]

Parawan dekoracyjny "Parawan 3-częściowy - Małe cuda [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 3-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację. Parawan ozdobny idealnie sprawdzi się:Jako parawan do pokoju i mebel dekoracyjny, dzielący duży salon na jadalnię i kuchnięW kawalerce, oddzielając część dzienną od sypialniJako parawan do sypialni wydzielający np. podręczną garderobęW butikach i salonach kosmetycznych - jako oryginalna aranżacja i szatnia w jednym!
396 zł
Parawan 5-częściowy - Małe cuda II [Room Dividers]

Parawan 5-częściowy - Małe cuda II [Room Dividers]

Parawan dekoracyjny "Parawan 5-częściowy - Małe cuda II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację. Parawan ozdobny idealnie sprawdzi się:Jako parawan do pokoju i mebel dekoracyjny, dzielący duży salon na jadalnię i kuchnięW kawalerce, oddzielając część dzienną od sypialniJako parawan do sypialni wydzielający np. podręczną garderobęW butikach i salonach kosmetycznych - jako oryginalna aranżacja i szatnia w jednym!
610 zł
Parawan 5-częściowy - Mały podróżnik II [Room Dividers]

Parawan 5-częściowy - Mały podróżnik II [Room Dividers]

Parawan dekoracyjny "Parawan 5-częściowy - Mały podróżnik II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację. Parawan ozdobny idealnie sprawdzi się:Jako parawan do pokoju i mebel dekoracyjny, dzielący duży salon na jadalnię i kuchnięW kawalerce, oddzielając część dzienną od sypialniJako parawan do sypialni wydzielający np. podręczną garderobęW butikach i salonach kosmetycznych - jako oryginalna aranżacja i szatnia w jednym!
610 zł
Parawan 5-częściowy - Małe cuda II [Room Dividers]

Parawan 5-częściowy - Małe cuda II [Room Dividers]

Parawan dekoracyjny "Parawan 5-częściowy - Małe cuda II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz. 5-częściowy, wykonany z drewna i dwustronnie zadrukowany parawan nie tylko dyskretnie podzieli przestrzeń ale również stworzy we wnętrzu niesamowitą aranżację. Parawan ozdobny idealnie sprawdzi się:Jako parawan do pokoju i mebel dekoracyjny, dzielący duży salon na jadalnię i kuchnięW kawalerce, oddzielając część dzienną od sypialniJako parawan do sypialni wydzielający np. podręczną garderobęW butikach i salonach kosmetycznych - jako oryginalna aranżacja i szatnia w jednym!
610 zł
Mały czarny regał/ komoda James

Mały czarny regał/ komoda James

%description% WYMIARY Szerokość: 60 cm Wysokość: 83 cm Głębokość: 44 cm Wysokość nogi: 25 cm MATERIAŁ: drewno sosnowe, drewno orzech   Mały czarny regał/ komoda James Komoda regał James znanej holenderskiej firmy Woood to nowość. Posiada cztery wysokie nogi, dzięki czemu zyskuje na lekkości w nowoczesnym charakterze. Najlepiej będzie się komponował z meblami w podobnej kolorystyce, w salonie urządzonym minimalistycznie, szykownie i elegancko.    O marce WOOOD: Idea holenderskiej marki Woood jest prosta i przejrzysta: produkować solidne, nowoczesne w oparciu o holenderski design i skandynawski styl.
1299 zł
Obraz - Mały śpiewak

Obraz - Mały śpiewak

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Mały śpiewak" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Mały śpiewak" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje! Wśród naszych propozycji znajdują się duże obrazy do salonu, reprezentacyjne obrazy do biura, wyciszające obrazy do sypialni, obrazy personalizujące wnętrze i nadające mu niezwykły klimat, radosne obrazy do pokoju dziecka itd.
222 zł
Mała sofa z funkcją spania  SWEET /kolory do wyboru

Mała sofa z funkcją spania SWEET /kolory do wyboru

Model: SWEET Kolor: Do wyboru Wymiary: 204x106x91 Pow. spania: 144x200 Wykonanie: Sofa z funkcją spania  Nowoczesny styl Posiada pojemnik na pościel  Nóżki metalowe Elementy wykończeniowe z drewna  Lite drewno wraz ze sklejką  Sprężyny bonelowe Siedzisko i oparcie pianka typu HR           Mała sofa z funkcją spania Stylowa, mała sofa z funkcją spania idealnie sprawdzi się w strefie relaksu Twojego salonu.
3329 zł 4299 zł
Beliani Zestaw półek ściennych jasne drewno czarny metal małe kwadratowe nowoczesne

Beliani Zestaw półek ściennych jasne drewno czarny metal małe kwadratowe nowoczesne

Proste połączenie drewna i czarnych, metalowych elementów jest idealnym dopełnieniem nowoczesnego wnętrza. Produkt jest wszechstronny, doskonale sprawdzi się jako aranżacja przestrzeni nad komodą w salonie, czy nad łóżkiem w sypialni.
170 zł 219 zł

Inspiracje

6139 zdjęć dla "nowoczesny mały salon"

BORA KOMOROWSKIEGO - Średni biały salon z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od KAEL Architekci BORA KOMOROWSKIEGO - Aranżacje wnętrz - Salon: BORA KOMOROWSKIEGO - Średni biały salon z jadalnią, styl nowoczesny - KAEL Architekci. salon - szafki białe... Salon - wykorzystanie przestrzeni nad tv... w moim stylu - To może się sprawdzic Salon - przykładowe meble w salonie (górne białe szafi na całą szerokość ściany)... wszystko - fornir... ściany - salon1 bn - zabudowa salony... ... salon - c.d światło Salon - tv... 3stawy - Salon... salon - tefaua na dole?
Kuchnie - Średnia beżowa biała z zabudowaną lodówką z podblatowym zlewozmywakiem kuchnia jednorzędo ... - zdjęcie od Add Design Kuchnie - Średnia beżowa biała z zabudowaną lodówką z podblatowym zlewozmywakiem kuchnia jednorzędowa, z białymi frontami, z frontami na wysoki połysk, z drewnianym blatem, z drewnianą podłogą, z dwukomorowym zlewozmywakiem , z żaluzjami, styl nowoczesny projekt dom - kolor szafek... kuchnia - ciepła... kuchnia - mozaika nad szafkami Kuchnia - Płytki w kuchnii... kuchnia - uchwyty... Mirek Cappucino - Kolor fronty górne
Projekt domu 90 m2 / Kraków - Duża bez okna łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od BIG IDEA studio projektowe Projekt domu 90 m2 / Kraków - Duża bez okna łazienka z prysznicem, z wanną, z wanną i prysznicem, z wc, z kabiną typu walk-in, z odpływem liniowym, z prostokątną kabiną prysznicową, z deszczownicą, z owalną wanną, z nablatową umywalką, z jedną umywalką, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z płytkami na ścianie, z płytkami na podłodze, z kinkietem, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Łazienka: Projekt domu 90 m2 / Kraków - Duża bez okna łazienka, styl nowoczesny - BIG IDEA studio projektowe. :D... łazienka - prysznic... kafle geberit... ... Łazienka - ładna mozaika <3... remont - układ... Lazienka - Lazienka patchwork
nowoczesna sypialnia w bloku - zdjęcie od MIKOŁAJSKAstudio Mieszkanie na Dywizjonu 303 w Krakowie - Mała szara z biurkiem sypialnia z plakatami, z półkami na ścianie, z farbą na ścianie, z jasną drewnianą podłogą, z roletami, styl skandynawski Aranżacje wnętrz - Sypialnia: nowoczesna sypialnia w bloku - MIKOŁAJSKAstudio. sypialna - Стол у окна... sypialnia - biurko wychodzące z parapetu... sypialnia - biureczko 😊😊😊😊 - Biurko... super domek - super... Salon IDEA - stanowisko pracy Sypialnia - toaletka... ... remont - mały 1... sypialnia - biurko w sypialni... biuro - blat połaczony z parapetem w kolorze drewna
projekt 11 - Duża otwarta z salonem biała z zabudowaną lodówką kuchnia w kształcie litery l, styl n ... - zdjęcie od PASS architekci projekt 11 - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: projekt 11 - Duża otwarta z salonem biała z zabudowaną lodówką kuchnia w kształcie litery l, styl n ... - PASS architekci. 111 - kolory kuchni... białe -... kuchnia - zwykla szyba z szarym betonem a - fajnie... Kuchnia - Kolor drewnianych szafek... aneks - blat i górne szafki w jednym kolorze kuchnia - kafelki... Kuchnia - kuchnia szafki dolne... kuchnia - grafitowo drewniane Kuchnia beskodzka - kolor mebli... kuchnia - OŚWIRTLENIE... Kuchnia - Ładne nowoczesne wnętrze, ładna kolorystyka mebli
Color mix - salon - zdjęcie od Kołodziej & Szmyt COLOR MIX - Średni szary salon z narożnikiem, z szarą sofą / narożnikiem, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, z obrazami, z farbą na ścianie, z zasłonami, ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny Projekt domu pod Warszawą. Aranżacje wnętrz - Salon: Color mix - salon - Kołodziej & Szmyt. KAMIENICA - komoda... myhome - polka... salon - kolory... Salon - półka przy kanapie... salon - rozkład jak u nas salon - kanapa na srodku plus polki... pomysly - ok... salon - pułki na książki salon - szafka... Salon - Polki za naroznikiem... pomysly - Szafka naokoło kanapy
parter domu jednorodzinnego - Duży beżowy biały salon, styl nowoczesny - zdjęcie od A2 STUDIO pracownia architektury parter domu jednorodzinnego - Duży beżowy biały salon z narożnikiem, ze schodami, z szarą sofą / narożnikiem, z płytkami na podłodze, z dywanem, z kamieniem dekoracyjnym na ścianie, z zasłonami, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: parter domu jednorodzinnego - Duży beżowy biały salon, styl nowoczesny - A2 STUDIO pracownia architektury. Ulubione - ściany... Salon - kolorystyka salonu... salon - schody i schowek Inspiracje - sufit... salon - półka przy sofie... nowy domek - Sufit aranżacje wnętrz - kanapa... Salon - Ciekawe połączenie kolorystyki... inspiracje salon - podoba mi się pomysł ze ścianą zasłaniającą schody, jest super
Dom jednorodzinny - Żerniki, Wrocław - Mała z punktowym oświetleniem łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od ROOM STUDIO Dom jednorodzinny - Żerniki, Wrocław - Mała z punktowym oświetleniem łazienka z wc, z wc, z jedną umywalką, z wiszącą umywalką, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z lustrem na ścianie, z płytkami na ścianie, z płytkami na podłodze, z plafonem, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Łazienka: Dom jednorodzinny - Żerniki, Wrocław - Mała z punktowym oświetleniem łazienka, styl nowoczesny - ROOM STUDIO. Łazienka - pomysł na łazienkę... łazienka - mała łazienka... domek - łazienka Płytki, ściana, łazienka - Płytki na ścianie... łazienka - pomysł na małą łazienkę... łazienka - pulki łazienka - płytki... łazienka - Mała łazienka... WC_parter - wz na parterre powina mic nietypwoy charater, troche pokazowa salon - podłoga... Łazienka - wc... Łazienka - umywalka
D-ZONE
D-ZONE
7 1670
Photo: Tomirri Photography - Tom Kurek - zdjęcie od D-ZONE Mieszkanie w Gdańsku - konkurs - Mały beżowy pokój dziecka dla niemowlaka dla dziewczynki, z łóżeczkiem, ze strefą spania, z tapetą, z ciemną drewnianą podłogą, z roletami, z zasłonami, styl tradycyjny Głównym założeniem tego projektu było połączenie nowoczesnego charakteru z elementami nadającymi mieszkaniu ciepłą, domową atmosferę. przedpokoj - kolor scian... MÓJ DOM - POKÓJ DLA MALUSZKA... MÓJ DOM - POKÓJ DLA MALUSZKA fasdfasd dsfasdfasdf - ffasdf sdfs fasdf fasdfsdfasd sdfasdfasdfsd fasdfasdf dfsad dfasdfsdf dfasd... sypialnie - cudne dla Gabrysi... pokoik - pokoik
Małomiejskiej w Gdańsku - Mała bez okna łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od Szlachta Pracownia Projektowa Aranżacja mieszkania przy ul. - Mała bez okna łazienka z białymi płytkami, z szarymi płytkami, z wanną, z wc, z kabiną nawannową, z przyścienną wanną, z wanną w zabudowie , z prostokątną wanną, z nablatową umywalką, z jedną umywalką, z owalną umywalką, z wiszącą szafką pod umywalkę, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z płytkami na ścianie, z płytkami na podłodze, z ledowym oświetleniem, styl nowoczesny Dzisiaj przedstawiamy projekt mieszkania przy ul. Aranżacja sprawia wrażenie przytulnego wnętrza mimo nowoczesnych i minimalistycznych rozwiązań. Małomiejskiej w Gdańsku - Mała bez okna łazienka, styl nowoczesny - Szlachta Pracownia Projektowa. ienka... łazienka ciekawa - z wc... Projekty - ванная łazienka - fajne kolo wanny... new - nice... łazienka - idealne mała łazienka - fajne szafki... sypialnia - uh... łazienka - 😊
Duża łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od V PROJEKT projektowanie wnętrz - Duża łazienka z prysznicem, z wanną, z wc, z prostokątną kabiną prysznicową, z deszczownicą, z przyścienną wanną, z prostokątną wanną, z podblatową umywalką, z jedną umywalką, z prostokątną umywalką, z wiszącą szafką pod umywalkę, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z farbą na ścianie, z płytkami na ścianie, z płytkami na podłodze, z plafonem, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Łazienka: Duża łazienka, styl nowoczesny - V PROJEKT projektowanie wnętrz. łazienka - prysznic... apartamentosc - prysznic... łazienka - sufit Łazienka nr.1 - Ciepła pełna wdzięku łazienka... aranżacaj - nowoczesne, znowu drewno z bielą, mój klimat i niezwykły akcent-żyrandol... dom - żyrandol Moje wymarzone wnętrza - zmienić lampę i łazienka staje się tą wymarzoną :)... To co mi się podoba dzisiaj 04,02,2014 - żyradol... Lazienka - polka nad wanna łazienka - prysznic... łazienka - Podłoga... ŁAZIENKA - DREWNO I BIALY
apartament, Poznań - Średnia z dwoma umywalkami z marmurową podłogą łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od inGROO | pracownia projektowa apartament, Poznań - Średnia z dwoma umywalkami z marmurową podłogą łazienka z szarymi płytkami, z prysznicem, z kabiną typu walk-in, z odpływem liniowym, z prostokątną kabiną prysznicową, z nablatową umywalką, z prostokątną umywalką, z wiszącą szafką pod umywalkę, z lustrem na ścianie, z płytkami na ścianie, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Łazienka: apartament, Poznań - Średnia z dwoma umywalkami z marmurową podłogą łazienka, styl nowoczesny - inGROO | pracownia projektowa. łazienka - łazienka... inspiracje mieszkania łazienka - lustro... łazienka - szafki pod umywalka - układ Tak samo salon,kuchnia.. jak dla mnie jedynie bym zmienił kolorystykę narożnika na ciemniejsze w odcieniu bezy lub matową czerń.
Mieszkanie Żoliborz - Łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od Gabinet Wnętrz - Recepta na dobre wnętrze Mieszkanie Żoliborz - Łazienka z białymi płytkami, z wc, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z płytkami na ścianie, z ledowym oświetleniem, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Łazienka: Mieszkanie Żoliborz - Łazienka, styl nowoczesny - Gabinet Wnętrz - Recepta na dobre wnętrze. łazienka - Obudowa wc... łazienka - Ekstra szafka i półka za wc... najlepsze - Szafki łazienka - kib... inspiracje - polka... Dom - Nice
POLAK STUDIO - PROJEKT WNĘTRZA MIESZKANIA - zdjęcie od POLAK STUDIO POLAK STUDIO - projekt wnętrza mieszkania 97m2 - Duży salon z kuchnią z jadalnią, z sofą , z białą sofą / narożnikiem, z jasną drewnianą podłogą, z płytkami na podłodze, z dywanem, z obrazami, z farbą na ścianie, z kamieniem dekoracyjnym na ścianie, ze strukturą dekoracyjną na ścianie, ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku Aranżacje wnętrz - Salon: POLAK STUDIO - PROJEKT WNĘTRZA MIESZKANIA - POLAK STUDIO . salon i jadalnia - kolor sciany... a1 - Lampy... berlifakon - no ładne sufit... sciana - podloga... biuro - sufit fdg - fajnie... oświetlenie - ok... moje - pokój
Projekt mieszkania 53 m2 na Żoliborzu - Mała biała z zabudowaną lodówką z nablatowym zlewozmywakiem ... - zdjęcie od 4ma projekt Projekt mieszkania 53 m2 na Żoliborzu - Mała biała z zabudowaną lodówką z nablatowym zlewozmywakiem kuchnia w kształcie litery u, z białymi frontami, z drewnianymi frontami, z matowymi frontami, z drewnianym blatem, ze szkłem na ścianie nad blatem kuchennym, z płytkami na podłodze, z żaluzjami, styl nowoczesny Projekt mieszkania 53 m2 na Żoliborzu Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Projekt mieszkania 53 m2 na Żoliborzu - Mała biała z zabudowaną lodówką z nablatowym zlewozmywakiem ... - 4ma projekt. pokój Adasia - roleta drewniana... kuchnie nowoczesne - spójrz na rozwiązanie stolika... ola - kuchnia
. - Mała otwarta z salonem biała z zabudowaną lodówką z nablatow ... - zdjęcie od 4ma projekt Projekt mieszkania 98 m2 w Wilanowie. - Mała otwarta z salonem biała z zabudowaną lodówką z nablatowym zlewozmywakiem kuchnia w kształcie litery l z marmurem nad blatem kuchennym, z białymi frontami, z drewnianymi frontami, z laminowanym blatem, z płytkami na podłodze, z roletami, styl nowoczesny Projekt mieszkania 98 m2 w Wilanowie. . - Mała otwarta z salonem biała z zabudowaną lodówką z nablatow ... - 4ma projekt. w moim stylu - pomysł na filar... łazienka - kuchnia... Kuchnia - polaczenie 2kolorow frontow czy słupek z lodówką w kolorze drewna będzie OK... bla - kuchnia 6... salon - ściana druga meble w innym kolorze ? kuchnia - 7... salon - piekarnik w słupku... Kuchnia - za duzo szafek przypominajacych drewno po lewej stronie, raczej bardziej drobne akcenty
MIESZKANIE POD WYNAJEM - 35M2 - FREIDLEINA KRAKÓW - Mała bez okna z pralką / suszarką łazienka, sty ... - zdjęcie od MANGO STUDIO - projekty wnętrz & wykonawstwo "POD KLUCZ" - ZASTĘPSTWO INWESTORSKIE - projekty wnętrz HoReCa - konsultacje MIESZKANIE POD WYNAJEM - 35M2 - FREIDLEINA KRAKÓW - Mała bez okna z pralką / suszarką łazienka z beżowymi płytkami, z podblatową umywalką, z jedną umywalką, z prostokątną umywalką, z wiszącą szafką pod umywalkę, z lustrem na ścianie, z płytkami na ścianie, z płytkami na podłodze, z kinkietem, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Łazienka: MIESZKANIE POD WYNAJEM - 35M2 - FREIDLEINA KRAKÓW - Mała bez okna z pralką / suszarką łazienka, sty ... - MANGO STUDIO - projekty wnętrz & wykonawstwo "POD KLUCZ" - ZASTĘPSTWO INWESTORSKIE - projekty wnętrz HoReCa - konsultacje . łazienka - pralka... łazienka - pralka... lazienka - schowana pralka salon - Pralka ukryta... dom -... moj nowy dom - Pralka wyzej
Sypialnia - zdjęcie od Loft Factory - kuchnia - drzwi do kuchni... tablica - fajne... sypialnia - Drzwi przesuwne aaa - a... nbbb - n... Sypialnia - Drzwi lazienka - sypialniaa... salon - fajne zaalony... drzwi - Drzwi rozsuwane łazienka - wanna... rrrr - super... goscinny - Drzwi
MAŁY SALON - Średni szary salon z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od ALI DECOR ALINA KOWALSKA PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA WNĘTRZ MAŁY SALON - Średni szary salon z jadalnią, z narożnikiem, z kominkiem, z fotelem, z niebieską sofą / narożnikiem, z telewizorem zawieszonym na ścianie, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, z farbą na ścianie, z zasłonami, z firanami, ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny Mały salon w bloku mieszkalnym z kominkiem Aranżacje wnętrz - Salon: MAŁY SALON - Średni szary salon z jadalnią, styl nowoczesny - ALI DECOR ALINA KOWALSKA PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA WNĘTRZ .
nowoczesny mały salon z dwiema szarymi sofami - zdjęcie od Atelier 37 | architektura & projektowanie wnętrz dom w szarościach - Salon z dwiema szarymi sofami oraz stolikiem z drewna litego . Czarna zabudowa meblowa pod wymiar na ścianie z tv Wnętrze domku w bliźniaczej zabudowie z kuchnia i jadalnią oraz osobny salon z biokominkiem. W małym salonie część wypoczynkową stanowia dwie szare sofy oraz stolik wykonany z litego drewna. Nowoczesna kuchnia z blatem z kamienia oraz białymi frontami. Aranżacje wnętrz - Salon: nowoczesny mały salon z dwiema szarymi sofami - Atelier 37 | architektura & projektowanie wnętrz.
Mały nowoczesny salon z kominkiem dwustronnym i jadalnią - zdjęcie od Qualita Interno - Homebook - Aranżacje wnętrz - Salon: Mały nowoczesny salon z kominkiem dwustronnym i jadalnią - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Mały nowoczesny salon z kominkiem dwustronnym i jadalnią - zdjęcie od Qualita Interno - Homebook - Aranżacje wnętrz - Salon: Mały nowoczesny salon z kominkiem dwustronnym i jadalnią - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Mały nowoczesny salon z kominkiem dwustronnym i jadalnią - zdjęcie od Qualita Interno - Homebook - Aranżacje wnętrz - Salon: Mały nowoczesny salon z kominkiem dwustronnym i jadalnią - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Mały nowoczesny salon z kominkiem dwustronnym i jadalnią - zdjęcie od Qualita Interno - Homebook - Aranżacje wnętrz - Salon: Mały nowoczesny salon z kominkiem dwustronnym i jadalnią - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
więcej inspiracji »

Artykuły

757 artykułów dla "nowoczesny mały salon"

Jak urządzić mały salon ze stołem? Sprawdź porady i inspiracje

Jak urządzić mały salon ze stołem? Sprawdź porady i inspiracje

Jak urządzić mały salon ze stołem? ## Jak urządzić mały salon ze stołem? Gdzie postawić stół w małym salonie? **Dowiedz się więcej:** [Jak ustawić meble w małym salonie?] Nie brakuje jednak również wyrazistych akcentów kolorystycznych (np. w odcieniu ognistej czerwieni, słonecznej żółci czy butelkowej zieleni)... ... ### Nowoczesny mały salon w bloku ze stołem - Anna Szuflicka... jak urządzić mały salon ze stołem... Fot REMLINE projekt i realizacja... mały salon ze stołem i krzesłami... Fot Wawoczny Architekt... pomysł na mały salon ze stołem
Jak ustawić meble w małym salonie?

Jak ustawić meble w małym salonie?

Jak ustawić meble w małym salonie? [Zastanów się, jakie funkcje ma pełnić Twój mały salon](#zastanow-sie-jakie-funkcje-ma-penic-twoj-may-salon)... 2 (#jak-urzadzic-niewielki-lecz-stylowy-salon)... Zastanów się, jakie funkcje ma pełnić Twój mały salon? **Zobacz też**: [Jak urządzić mały salon ze stołem? Mały salon to nie powód do zmartwień! - mały salon z kuchnią... salon w stylu skandynawskim... biblioteczka w salonie
7 projektów nowoczesnych domów z płaskim dachem

7 projektów nowoczesnych domów z płaskim dachem

7 projektów nowoczesnych domów z płaskim dachem... **Jeszcze nie tak dawno budynki o płaskich dachach kojarzone były wyłącznie z epoką PRL-u Mimo, że dach nad większością pomieszczeń jest prosty, projektant zdecydował się na dwuspadowy fragment dachu tuż nad salonem, będący łącznikiem dwóch pozostałych części domu. --... Ostatni projekt zachwyca nowoczesnym kształtem i fantazyjną formą Warto dodać, że taras na dachu docenią zwłaszcza właściciele małych działek, którzy nie mogą pozwolić sobie na zaaranżowanie okazałego ogrodu. Domy o płaskim dachu wyróżniają się na tle innych budynków oryginalnym, minimalistycznym wzornictwem, zaś nowoczesne rozwiązania zastosowane w tego typu projektach sprawiają, że są one niezwykle funkcjonalne, wygodne i energooszczędne. - dom w stylu nowoczesnym o modernistycznej bryle... dom w stylu nowoczesnym o modernistycznej bryle... dom w stylu nowoczesnym o modernistycznej bryle
Jak wyrównać podłogę pod panele?

Jak wyrównać podłogę pod panele?

Jak wyrównać podłogę pod panele? **Pamiętajmy, że zanim zajmiemy się kosmetyką, musimy najpierw rozwiązać źródło problemu. Układanie paneli na nierównej wylewce, posadzce o różnych poziomach czy z ubytkami nie jest tym samym zbyt dobrym pomysłem. Konieczne jest uprzednie wyrównanie podłoża pod panele. Tłumaczymy, jak to zrobić, krok po kroku.** Z nierównymi wylewkami, zmieniającymi poziom co kilka metrów możemy spotkać się w starych, remontowanych domach i mieszkaniach – kilkadziesiąt lat temu wykonawcy nie dysponowali jeszcze materiałami pozwalającymi na precyzyjne wykonanie podłogi. Teraz na szczęście mamy dostęp do technologii, dzięki którym wykonamy równą jak od linijki posadzkę lub z łatwością wyrównamy ją pod wykładzinę, parkiet lub panele. Podpowiadamy, jak prawidłowo przeprowadzić wyrównanie podłoża pod panele. Wyrównanie posadzki pod panele – o czym należy wiedzieć? -- Przygotowanie podłoża pod panele podłogowe to bardzo istotny etap prac. Jeśli panele ułożymy na nierównej podłodze, bez - panele drewniane w salonie... panele podłogowe w sypialni... panele drewniane nowoczesne
Jak wydzielić strefy w ogrodzie? 6 sprawdzonych pomysłów na aranżację ogrodu

Jak wydzielić strefy w ogrodzie? 6 sprawdzonych pomysłów na aranżację ogrodu

Czasem służą za jadalnię, innym razem za salon, a nawet kuchnię polową. - Taki element małej architektury doskonale prezentuje się wśród zielonych areałów, dodając im bigla i uroku. strefa wypoczynku w ogrodzie... pergola w stylu tradycyjnym... ogród w stylu nowoczesnym
Dom w stylu stodoły – klimatyczna realizacja, która Cię zachwyci

Dom w stylu stodoły – klimatyczna realizacja, która Cię zachwyci

Dom w stylu stodoły – klimatyczna realizacja, która Cię zachwyci... Pierwsze zdjęcia z sesji wprowadzają nas w zachwyt, od dawna czekamy na nowoczesną w formie, odsłonę popularnego ostatnio **projektu stodoły** *Na parterze poza garażem na 2 auta, gabinetem i małą siłownią znajduje się oczywiście część dzienna z salonem, jadalnią oraz kuchnią. Na parterze poza garażem na 2 auta, gabinetem i małą siłownią znajduje się oczywiście część dzienna z salonem, jadalnią oraz kuchnią. Duże przeszklenia i zastosowane **okna aluminiowe FEN 86 A**, pozbawiają barier i scalają część salonu. Finalnie powstał piękny, **nowoczesny budynek**, ale jednocześnie swoim ciepłem, które zbudowały materiały wykończeniowe – nawiązuje do klasycznej formy i zabudowy w najbliższej okolicy. - dom w stylu nowoczesnej stodoły... nowoczesna stodoła
Kamień dekoracyjny w ogrodzie i na tarasie

Kamień dekoracyjny w ogrodzie i na tarasie

Wystarczy spojrzeć na przykłady nowoczesnego, jak i tradycyjnego budownictwa werand, tarasów, czy otwartych kuchni, aby poważnie zastanowić się nad wyprowadzeniem sporej części życia domowego poza obręb czterech ścian. Kamień dekoracyjny jest świetnym materiałem zarówno na elewację budynku lub jej fragment, jak i małą architekturę ogrodową. Taras zgodny z trendami... --... Jeśli z salonu wewnątrz budynku wyjdziemy na urządzony w tym samym stylu taras lub zastosujemy te same elementy, np. tę samą płytkę ścienną, stworzymy harmonijne przejście dom-ogród. W ogrodzie znakomicie kontrastuje z zielenią roślinności, w domu z nowoczesnymi meblami i drewnem podłóg. - elewacja tarasu... płytki imitujące kamień na elewacji tarasu... nowoczesny dom z kamienna elewacją
Jak zmienić wnętrza znane w wyjątkowe?

Jak zmienić wnętrza znane w wyjątkowe?

Faktycznie, czasami jeden mały element aranżacji może zniweczyć cały trud tworzenia projektu i odwrotnie – oryginalny detal sprawi, że to co zwykłe zamieni się w wyjątkowe. **Nowy wymiar ścian i podłóg**... ----... Wbrew powszechnie panującej opinii beton architektoniczny nie jest zarezerwowany tylko i wyłącznie dla mieszkań nowoczesnych Zastąpienie w nich parkietu czy podłogi z paneli betonowymi płytami lub wyłożenie nimi jednej ze ścian salonu, jadalni czy przedpokoju może dać doskonały efekt. Nowoczesna technologia produkcji pozwala na minimalizowanie ich wagi, a co za tym idzie, zwiększanie mobilności. Idealnie komponują się z wnętrzami minimalistycznymi i nowoczesnymi, jednak zestawione z tradycyjnym wyposażeniem mieszkań zmieniają swoje oblicze, stając się po prostu oryginalnym biurkiem czy kompletem do jadalni lub salonu. - jasny pokój z czarnymi fotelami ze skóry... betonowy stolik... betonowe krzesło
Jak wybrać meble wypoczynkowe do salonu?

Jak wybrać meble wypoczynkowe do salonu?

Jak wybrać meble wypoczynkowe do salonu? Duży, czy mały? Mały, czy duży? Komfort przez wielkie „K”... --... Nie ma innej możliwości - wypoczynek w salonie musi być wygodny Wysoka estetyka... --... Mebel wypoczynkowy - serce salonu, musi współgrać z wystrojem całości mieszkania – może być stonowany, klasyczny lub nowoczesny, z chromowanymi elementami, przykuwającymi wzrok - żółta sofa w salonie... niebieska sofa w salonie... czarna, skórzana sofa w salonie
A co, jeśli nie zwykła listwa? Alternatywne sposoby łączenia podłogi ze ścianą

A co, jeśli nie zwykła listwa? Alternatywne sposoby łączenia podłogi ze ścianą

Alternatywne sposoby łączenia podłogi ze ścianą... **W miejscu, gdzie podłoga styka się ze ścianą, zawsze pozostaje mała szczelina, którą należy przykryć - kuchnia skandynawska... nowoczesny korytarz... ceglana ściana w salonie
Płytki wielkoformatowe – czy slaby sprawdzają się tylko w dużych mieszkaniach?

Płytki wielkoformatowe – czy slaby sprawdzają się tylko w dużych mieszkaniach?

**Bezpoinowe powierzchnie** optycznie powiększają przestrzeń, ale to nie znaczy, że kafelki w wydaniu **XXL** przeznaczone są tylko do olbrzymich salonów łączonych z kuchnią czy eleganckich pokojów kąpielowych. Rozwiązanie zastosowane w małym wnętrzu przyniesie mnóstwo korzyści – zarówno praktycznych, jak i estetycznych. Warunkiem koniecznym do tego, aby **płytki wielkoformatowe** optycznie powiększyły przestrzeń małej łazienki czy kuchni, jest wybór odpowiedniego koloru! Goszczą też w modnych salonach, sypialniach czy korytarzach – czy to na ścianach, wnosząc do wnętrza sporo elegancji, czy na posadzkach. - salon minimalistyczny, nowoczesny salon, płytki wielkoformatowe... salon minimalistyczny, nowoczesny salon, płytki wielkoformatowe... łazienka minimalistyczna, beton w łazience, jakie płytki do łazienki
Cegła – ponadczasowa dekoracja Twojego wnętrza

Cegła – ponadczasowa dekoracja Twojego wnętrza

Mimo sędziwego wieku klasycznej cegły doskonale odnajduje się ona w nowoczesnych aranżacjach wnętrz, dodając charakteru różnym stylom. Ponadczasowość cegły pozwala również na łączenie jej z nowoczesnym stylem wnętrza – na zasadzie kontrastu lub po prostu jako stylową część całości. --... Najpopularniejszą lokacją dla cegiełkowej ściany jest salon – reprezentacyjna przestrzeń domu Zazwyczaj salon jest również największą przestrzenią w domu, toteż cegiełka, niezależnie od tego, na jaki kolor się zdecydujemy, nie przytłoczy przestrzeni. Zbyt ciemny kolor może sprawić, że przytulna sypialnia zamieni się w ciasną klitkę – dlatego, jeśli Twoja sypialnia ma mały metraż, ale mimo tego chcesz znaleźć w niej miejsce na ścianę z czerwonej cegły, resztę ścian pomaluj na biało. - salon w stylu klasycznym... salon w stylu klasycznym... cegła naturalna w nowoczesnym salonie
Panele czy wykładzina? Jaka podłoga najlepiej sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu?

Panele czy wykładzina? Jaka podłoga najlepiej sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu?

Jaka podłoga najlepiej sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu? Nowoczesne **panele winylowe**, choć wyglądem przypominają drewno, nadal pozostają jednak **tworzywem „sztucznym”**. Takie połączanie nie tylko **wygląda świetnie w salonie**, ale ma też wiele **zalet użytkowych**. Sprawdza się szczególnie dobrze, jeśli mamy małe dzieci, które z jednej strony kochają **miękkość i ciepło wykładzin dywanowych**, z drugiej potrzebują bardzo **odpornej na uszkodzenia** i łatwej do utrzymania w czystości podłogi. Co warto podkreślić, nadają się one zarówno **do użytku prywatnego** (we wnętrzach mieszkalnych), jak i **komercyjnego** (biura, salony sprzedaży czy punkty usługowe). - białe panele podłogowe w salonie, biały salon... kolorowy salon, eklektyczny salon, panele na podłodze w eklektycznym salonie
Idealna sofa do małego i dużego salonu

Idealna sofa do małego i dużego salonu

Idealna sofa do małego i dużego salonu... ***„Luksus musi być wygodny, inaczej nie jest luksusem”* - mawiała ikona mody Coco Chanel W małych metrażach zastępuje łóżko, w dużych bywa miejscem spędzania przyjemnych chwil razem. Funkcjonalny mebel pozwoli zaoszczędzić cenne centymetry w małym salonie czy kawalerce. Czerń zarezerwowana jest do nowoczesnych aranżacji z pazurem. Sofy z funkcją spania, w dowolnym stylu, różnych wzorach, tapicerkach ozdobią niejeden salon. - Beliani Narożnik rogówka beżowy tapicerowany lewostronny z otomaną i poduszkami do salonu marki Beliani
Elegancka i stylowa sofa w Twoim salonie – zobacz 4 efektowne modele z funkcją spania

Elegancka i stylowa sofa w Twoim salonie – zobacz 4 efektowne modele z funkcją spania

Elegancka i stylowa sofa w Twoim salonie – zobacz 4 efektowne modele z funkcją spania... Salon powinien być elegancki i stylowy Teraz ten PRL-owski relikt zastępują meble znacznie bardziej efektowne, czego przykładem są 4 poniższe propozycje... ## Sofa idealna do małego salonu... Jeśli jesteś właścicielem przestronnego **mieszkania w bloku** albo masz do dyspozycji sporo metrów kwadratowych uroczego domu pod miastem, problem praktycznie nie istnieje Ale idealna **sofa do małego salonu** to nie tylko praktyczne względy i optymalna powierzchnia snu! To design dla fanów nowoczesnego podejścia do urządzania oraz tych, którzy kochają luksusowe koncepcje! Każdy zwolennik nowoczesnego kierunku aranżacji szuka rozwiązań, w których estetyka i funkcjonalność idą w parze. - sofa do salonu, szara sofa, modne sofy... sofa do salonu, modne sofy, jaką sofę wybrać... sofa butelkowa zieleń, zielona sofa, mała sofa
Jaki wybrać stół do małej kuchni? 8 pomysłów

Jaki wybrać stół do małej kuchni? 8 pomysłów

Mały stół do kuchni to rozwiązanie praktyczne i wygodne. Stolik do kuchni, nawet ten najmniejszy, znacznie ułatwia wykonywanie codziennych czynności. Jak wybrać praktyczny stół do małej kuchni? Na co szczególnie warto zwracać uwagę? Podpowiadamy!
10 domów, których budowa kosztuje od 230 do 350 tys. zł

10 domów, których budowa kosztuje od 230 do 350 tys. zł

Kupić mieszkanie, a może wybudować dom? Każde z rozwiązań ma swoje niepodważalne plusy. Za domem przemawia niezależność, możliwość bliższego obcowania z naturą, własny ogródek i plac zabaw dla dzieci. Czy warto podjąć trud budowy? Zobaczcie 10 projektów domów o powierzchni ok. 100 metrów kwadratowych, których budowa może być tańsza niż kupienie mieszkanka w dużym mieście.
10 błędów, które zepsują aranżacje małych mieszkań. Unikaj ich w 2020 roku

10 błędów, które zepsują aranżacje małych mieszkań. Unikaj ich w 2020 roku

Aranżacje małych mieszkań to trudne zadania nawet dla najbardziej doświadczonych projektantów! Kameralne przestrzenie często bywają bowiem nieustawne i niefunkcjonalne, dlatego potrzeba wiele wyobraźni przestrzennej, obeznania i wyczucia, aby w pełni wykorzystać ich skrywany potencjał. Jeśli zatem i Ty jesteś świeżo upieczonym właścicielem małego mieszkania, podpowiemy Ci, jakich błędów należy się wystrzegać przy jego urządzaniu. Już za chwilę zorientujesz się, że aranżacje małych wnętrz, choci ...
Jak urządzić przedpokój w bloku?

Jak urządzić przedpokój w bloku?

Przedpokój – najbardziej problematyczne pomieszczenie w domu i jakby tego było mało, także traktowane po macoszemu, jeśli chodzi o jego aranżację. A przecież przedpokój to pierwsze, co widzą wchodzący do wnętrza goście, jest więc niejako wizytówką naszego wnętrza i zapowiedzią reszty mieszkania czy domu. Zazwyczaj jednak bywa nieustawny i niewielkich rozmiarów, stąd jego wykończenie i urządzenie może przysporzyć wielu problemów. Jak pomalować i jak umeblować mały przedpokój? Oto kilka przydatnyc ...
Cztery wyjątkowe pomysły na oryginalną ścianę. Zainspiruj się!

Cztery wyjątkowe pomysły na oryginalną ścianę. Zainspiruj się!

Nie tylko w małych mieszkankach, ale i ogromnych domach ściany mają ogromny potencjał aranżacyjny. Kuchnia w eleganckiej bieli, salon w odcieniach uniwersalnej szarości, czy łazienka w energetycznej czerwieni oprawione w cegłę będą wyglądały o niebo lepiej. Cegła odnajdzie się znakomicie w industrialnych, nowoczesnych, skandynawskich, rustykalnych, minimalistycznych stylach. Stworzona dla miłośników oryginalnego i niepowtarzalnego wykończenia wnętrz idealnie wykończy nowoczesną stylizację. - ceglane akcenty w salonie w odcieniach beżu... ceglana ściana w łazience... ceglana ściana i biały narożnik w salonie
Mała architektura w ogrodzie. Porady i inspiracje

Mała architektura w ogrodzie. Porady i inspiracje

Mała architektura w ogrodzie. Potraktujmy zatem aranżowanie sfery pod chmurką jakbyśmy projektowali salon, w którym prócz wygodnych mebli wypoczynkowych, żywych dekoracji, muszą zamieszkać przydatne do relaksu akcesoria. Co to jest mała architektura ogrodowa? Lista małej architektury jest dosyć długa. Dużo trudniej zaaranżować ogród niż salon. - murek okalający drzewo... kostka brukowa i murek z cegły... pięknie zaaranżowana przestrzeń publiczna
Intensywne kolory we wnętrzach, czyli koniec mody na szarość! Czas na granat, zieleń i szmaragd!

Intensywne kolory we wnętrzach, czyli koniec mody na szarość! Czas na granat, zieleń i szmaragd!

Dziś na salony wkraczają intensywne barwy, które w mgnieniu oka potrafią odmienić wnętrze o 180 stopni. Może być **kontrastem dla ascetycznie urządzonych wnętrz** w klimacie wabi-sabi i tłem dla nowoczesnych, designerskich mebli. - Kolor ten faktycznie może stać się utrapieniem w małych pokojach, można jednak wyjść z tego połączenia obronną ręką, malując granatem tylko **jedną ścianę**. ściana w salonie w odcieniach zieleni... zielone ściany w salonie
Jaki wybrać narożnik do małego salonu?

Jaki wybrać narożnik do małego salonu?

Jaki wybrać narożnik do małego salonu? Jak wybrać **idealny narożnik do małego salonu**? Czy narożnik sprawdzi się w małym salonie? W **małym salonie** narożnik wypełnia też pusty kąt, w którym trudno byłoby zmieścić inne meble. --... W **małym salonie** najlepiej sprawdzają się **jasne meble** - Są to **nowoczesne meble**, które bardzo prosto można dopasować do aranżacji salonu – **narożnik modułowy Carmen** składa się z kilku mniejszych modułów, które można zestawiać, rozstawiać i ustawiać według własnych upodobań. Nic zatem dziwnego, że **modułowe narożniki Carmen** tak chętnie goszczą w **niewielkich salonach**! Oprócz wielkości narożnika liczy się również jego kształt – na małym metrażu ważny jest przecież każdy detal.
Płytki gresowe w łazience – dlaczego warto je wybrać? Poznaj opinię ekspertów

Płytki gresowe w łazience – dlaczego warto je wybrać? Poznaj opinię ekspertów

Przede wszystkim **płytki gresowe to stylowe i ponadczasowe rozwiązanie** do wszelkiego typu wnętrz – świetnie **imitują drewno, marmur lub beton**, wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem i uniwersalnym charakterem. Z łatwością stworzysz z nimi zarówno monumentalne aranżacje w przestronnych wnętrzach, jak i oryginalne kompozycje, które powiększą optycznie nawet bardzo małe pomieszczenia. Salony **Max Fliz** oferują **konsultacje projektowe i darmowe wizualizacje**, które pomogą Ci przeprowadzić remont lub zmianę wystroju bez obaw o nietrafione decyzje. Nie bez przyczyny zatem jego imitacje są rozwiązaniem tak chętnie stosowanym w łazienkach, kuchniach czy salonach. Skorzystaj z promocji w salonie Max Fliz... --... W sklepie **Max Fliz** możesz skorzystać z atrakcyjnych promocji nie tylko z okazji trwającego **Black Week** - Łazienka w stylu nowoczesnym... Łazienka – styl nowoczesny
więcej artykułów »

Specjaliści

7 profili specjalistów dla "nowoczesny mały salon"

WoodenWorks

WoodenWorks

Jesteśmy nietypową małą manufakturą zlokalizowaną w południowej Polsce. Wszystkie nasze produkty są w 100% wykonane ręcznie, tworzone z najlepszych, naturalnych materiałów oraz starego drewna. Nasze lustra oprawione są w naturalne drewniane ramy, dos ...
graingold

graingold

Drogi Kliencie, Jest nam niezmiernie miło, ze możemy Cię gościć w naszym sklepie internetowym. Wiele dla nas znaczy, że poświęcasz swój wolny czas, aby nas bliżej poznać. GrainGold jest nową firmą, założoną w 2020 roku jako odpowiedź na potrzeby ...
Fabryka Mebli GALA COLLEZIONE

Fabryka Mebli GALA COLLEZIONE

Witaj w świecie inspiracji Gala Collezione. Odkryj moc wnętrzarskich inspiracji i najlepszych rozwiązań dla Twojego domu. Uczyń ze swojego salonu wygodne i piękne miejsce, pozwalające na radosne spędzanie rodzinnych chwil. Fabryka Mebli Gala Colle ...
Transforms Łóżka Ukryte

Transforms Łóżka Ukryte

MEBLE DO MAŁYCH MIESZKAŃ W WIELKIM STYLU Małe mieszkanie to często duży problem podczas aranżacji. Dobór mebli, które pozwolą sprostać oczekiwaniom funkcjonalnym, a jednocześnie zmieszczą się na niewielkiej przestrzeni, to trudne zadanie. Nasza ...
ONELOVEDESIGN

ONELOVEDESIGN

W naszym sklepie znajdziesz ponad 3000 produktów do stworzenia niepowtarzalnego wnętrza. Większość naszej oferty to najlepsze meble od NAJLEPSZYCH POLSKICH PROJEKTANTÓW i nie tylko. U nas kupisz wysokiej jakości meble do salonu, jadalni, a tak ...
meblefox.com

meblefox.com

Meblefox to internetowy sklep meblowy, który zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Szeroka gama modeli i kolorów w jednym miejscu umożliwi dokonanie wyboru mebli do Państwa domu bez wędrowania po kolejnych salonach, a firmowy samoch ...
FAMERO MEBLE Sp.j

FAMERO MEBLE Sp.j

Famero Meble to profesjonalna firma meblowa z tradycjami. Istnieje od 1977 roku. Pierwotnie działa jako mały zakład stolarski, który rozwinął swoją działalność na szeroką skalę. Famero to producent mebli kuchennych, łazienkowych i innych wykonywanych ...