🎄 Święta w Twoim domu - odkryj świąteczny niezbędnik!
Czego szukasz?
Zobacz także

ręczniki plażowe dla dzieci - pomysły, inspiracje z homebook

Zestaw 2 ręczników Happynois Summer

Zestaw 2 ręczników Happynois Summer

Wyjątkowo miękkie i chłonne ręczniki Happynois zapewnią Twojemu dziecku wielki komfort.
144 zł
Autka ręcznik bawełniany GRENO

Autka ręcznik bawełniany GRENO

Ręczniki dziecięce Pony i Autka to idealna propozycja dla naszych milusińskich. Produkt Europejski Projekt autorski Greno Gramatura: 450 GSM Bawełna 100% - mikrobawełna Miękkość i wytrzymałość Bardzo dobra wchłanialność Ekobarwniki bezpieczne dla dzieci Posiada Certyfikat Oeko­ Tex.
21 zł
Ręcznik bawełniany licencyjny-L.O.L.RDE-54

Ręcznik bawełniany licencyjny-L.O.L.RDE-54

Ręcznik bawełniany licencyjny RDE-54 Wymiary: 30 x 50 cm. Kolekcja ręczników dla dzieci i młodzieży, wykonanych z miękkiej i przyjemnej w dotyku bawełny. Zdjęcie przedstawia wygląd ręcznika, jednakże proszę pamiętać, że każdy komputer przedstawia kolory według własnych ustawień i właściwości.
9 zł
Pony ręcznik bawełniany GRENO

Pony ręcznik bawełniany GRENO

Autorskie ręczniki Greno PONY i AUTKA to wysokiej jakości produkty dedykowane dzieciom. Zostały wykonane z niesamowicie miękkiej mikrobawełny (100% bawełny) o gramaturze 450 GSM przy zastosowaniu ekobarwników bezpiecznych dla dzieci. Ręczniki Greno różowe PONY i niebieskie AUTKA są praktyczne w użyciu, dobrze wchłaniają wodę i schną szybko ze względu na swoją grubość.
21 zł
Ręcznik bawełniany Shimmer i Shine 70x140 RDC-307

Ręcznik bawełniany Shimmer i Shine 70x140 RDC-307

Ręcznik bawełniany RDC-307 Wymiary: 70 x 140 cm Kolorystyka: różowo-niebiesko-zielona Skład: 100% bawełna Opis: Kolekcja ręczników dla dzieci i młodzieży, wykonanych z bawełny uszlachetnionej, zwanej czesaną. Zdjęcie przedstawia wygląd ręcznika, jednakże proszę pamiętać, że każdy komputer przedstawia kolory według własnych ustawień i właściwości.
32 zł
Ręcznik bawełniany Świnka Peppa RDC-345

Ręcznik bawełniany Świnka Peppa RDC-345

Ręcznik bawełniany RDC-345 Kolorystyka: różowa Skład: 100% bawełna Wymiary: 70 x 140 cm Opis: Kolekcja ręczników dla dzieci i młodzieży, wykonanych z bawełny uszlachetnionej, zwanej czesaną. Zdjęcie przedstawia wygląd ręcznika, jednakże proszę pamiętać, że każdy komputer przedstawia kolory według własnych ustawień i właściwości.
48 zł
Ręcznik bawełniany looney Tunes 70x140 RDC-297

Ręcznik bawełniany looney Tunes 70x140 RDC-297

Ręcznik bawełniany RDC-297 Wymiary: 70 x 140 cm Kolorystyka: czarno-biało-czerwona Skład: 100% bawełna Opis: Kolekcja ręczników dla dzieci i młodzieży, wykonanych z bawełny uszlachetnionej, zwanej czesaną. Zdjęcie przedstawia wygląd ręcznika, jednakże proszę pamiętać, że każdy komputer przedstawia kolory według własnych ustawień i właściwości.
29 zł
Ręcznik bawełniany z nadrukiem RWC-02

Ręcznik bawełniany z nadrukiem RWC-02

Ręcznik bawełniany z nadrukiem RWC-02 Kolorystyka: beżowo-brązowa Skład: 100% bawełna Wymiary: 30 x 30 cm Opis: Ręczniczek dla dzieci wykonany naturalnej bawełny. Ręcznik należy wyprać przed pierwszym użyciem.
5 zł
Ręcznik bawełniany z nadrukiem RWC-05

Ręcznik bawełniany z nadrukiem RWC-05

Ręcznik bawełniany z nadrukiem RWC-05 Kolorystyka: żółto-różowa Skład: 100% bawełna Wymiary: 30 x 30 cm Opis: Ręczniczek dla dzieci wykonany naturalnej bawełny. Ręcznik należy wyprać przed pierwszym użyciem.
5 zł
Ręcznik: pupa-buzia

Ręcznik: pupa-buzia

Ręcznik dla zapominalskich. Ręcznik 2w1. Ręczniki wykonane są z surowców wysokiej jakości więc doskonale chłoną wodę. Przędza wysokiej jakości oraz dobra gramatura sprawiają, że ręczniki są bardzo miękkie i przyjemne w dotyku.
80 zł
Ręcznik bawełniany licencyjny Myszka Miki RDP-55

Ręcznik bawełniany licencyjny Myszka Miki RDP-55

Ręcznik bawełniany RDP-55 Kolorystyka: zielona Skład: 100% bawełna Wymiary: 30x50 cm Oryginalny ręcznik na licencji wykonany z bawełny uszlachetnionej, zwanej czesaną. Kolekcja ręczników dla dzieci i młodzieży zdobiony ulubionymi postaciami z bajek zachwyci każde dziecko. Zdjęcie przedstawia wygląd ręcznika, jednak proszę pamiętać, że każdy komputer przedstawia kolory według własnych ustawień i właściwości.
11 zł
Ręcznik plażowy 100x180 RPG-113

Ręcznik plażowy 100x180 RPG-113

Ręcznik plażowy RPG-113 Skład: 100% mikrofibra Kolorystyka: niebiesko-czerwono-beżowy Wymiary: 100 x 180 cm Opis: Kolekcja  miękkich i miłych w dotyku ręczników plażowych, która wyróżnia się wyjątkowym wzornictwem i niepowtarzalną kolorystyką. Spodnia strona ręcznika jest biała. Zdjęcie przedstawia wygląd ręcznika, jednakże proszę pamiętać, że każdy komputer przedstawia kolory według własnych ustawień i właściwości.
32 zł
Ręcznik plażowy 100x180 RPG-087

Ręcznik plażowy 100x180 RPG-087

Ręcznik plażowy RPG-087 Skład: 100% mikrofibra Kolorystyka: niebiesko-różowo-brązowa Wymiary: 100 x 180 cm Opis: Kolekcja  miękkich i miłych w dotyku ręczników plażowych, która wyróżnia się wyjątkowym wzornictwem i niepowtarzalną kolorystyką. Spodnia strona ręcznika jest biała. Zdjęcie przedstawia wygląd ręcznika, jednakże proszę pamiętać, że każdy komputer przedstawia kolory według własnych ustawień i właściwości.
32 zł
Ręcznik plażowy 100x180 RPG-094

Ręcznik plażowy 100x180 RPG-094

Ręcznik plażowy RPG-094 Skład: 100% mikrofibra Kolorystyka: wrzosowo-tęczowy Wymiary: 100 x 180 cm Opis: Kolekcja  miękkich i miłych w dotyku ręczników plażowych, która wyróżnia się wyjątkowym wzornictwem i niepowtarzalną kolorystyką. Spodnia strona ręcznika jest biała. Zdjęcie przedstawia wygląd ręcznika, jednakże proszę pamiętać, że każdy komputer przedstawia kolory według własnych ustawień i właściwości.
36 zł
Ręcznik plażowy 100x180 RPG-118

Ręcznik plażowy 100x180 RPG-118

Ręcznik plażowy RPG-118 Skład: 100% mikrofibra Kolorystyka: różowo-niebiesko-żółta Wymiary: 100 x 180 cm Opis: Kolekcja  miękkich i miłych w dotyku ręczników plażowych, która wyróżnia się wyjątkowym wzornictwem i niepowtarzalną kolorystyką. Spodnia strona ręcznika jest biała. Zdjęcie przedstawia wygląd ręcznika, jednakże proszę pamiętać, że każdy komputer przedstawia kolory według własnych ustawień i właściwości.
32 zł
Ręcznik plażowy 100x180 RPG-084

Ręcznik plażowy 100x180 RPG-084

Ręcznik plażowy RPG-084 Skład: 100% mikrofibra Kolorystyka: niebiesko-fioletowo-różowo-zielona Wymiary: 100 x 180 cm Opis: Kolekcja  miękkich i miłych w dotyku ręczników plażowych, która wyróżnia się wyjątkowym wzornictwem i niepowtarzalną kolorystyką. Spodnia strona ręcznika jest biała. Zdjęcie przedstawia wygląd ręcznika, jednakże proszę pamiętać, że każdy komputer przedstawia kolory według własnych ustawień i właściwości.
32 zł
Ręcznik plażowy 100x180 RPG-021

Ręcznik plażowy 100x180 RPG-021

Ręcznik plażowy RPG-021 Wymiary: 100 x 180 cm. Kolorystyka: fioletowo-biała Skład: 100% mikrofibra Opis: Kolekcja  miękkich i miłych w dotyku ręczników plażowych, która wyróżnia się wyjątkowym wzornictwem i niepowtarzalną kolorystyką. Zdjęcie przedstawia wygląd ręcznika, jednakże proszę pamiętać, że każdy komputer przedstawia kolory według własnych ustawień i właściwości.
32 zł
Klocki LEGO City - Stanowisko ratownicze na plaży (60328)

Klocki LEGO City - Stanowisko ratownicze na plaży (60328)

Dzieci mogą też pobawić się kolorowym wózkiem z lodami i fragmentem plaży z płytką drogową, którą można połączyć z innymi zestawami LEGO. Całości dopełnia żółw w gnieździe, krab i cztery minifigurki.Cyfrowe instrukcje budowania dla dzieci od 5 latDo tej zabawki konstrukcyjnej LEGO dołączona jest ilustrowana broszura z instrukcjami oraz cyfrowy przewodnik po budowaniu dostępny w bezpłatnej aplikacji Instrukcje budowania LEGO na smartfony i tablety. Ten intuicyjny przewodnik oferuje funkcje powiększania i obracania, dzięki którym dzieci mogą obejrzeć powstające modele z każdej strony.Nauka przez zabawęW zabawkach LEGO City dzieci znajdą szczegółowe budynki, realistyczne pojazdy i inspirujące postacie. Dzięki historiom i scenariuszom odzwierciedlającym prawdziwe życie wwesoły i emocjonujący sposób dzieci poznają świat, który je otacza.Plażowy zestaw dla pięciolatków i starszych dzieci — z zabawką konstrukcyjną LEGO® City Stanowisko ratownicze na plaży (60328) nigdy nie zabraknie Ci słońca — ani okazji do pomysłowej rozrywkiZawartość opakowania — w środku jest wszystko, czego dzieci potrzebują do zbudowania piętrowego stanowiska ratowniczego, quada, wózka z lodami i fragmentu plaży z palmą, a także cztery minifigurki oraz figurki kraba i żółwiaSpecjalnie do pomysłowej zabawy — piętrowe stanowisko ratownika zawiera mnóstwo elementów zachęcających do zabawy, w tym centrum dowodzenia z warsztatem, teleskopem i głośnikami oraz zabawkowego quadaPrezent z dowolnej okazji — ta zabawka LEGO® będzie doskonałym prezentem na urodziny, pod choinkę i z każdej innej okazji dla pięciolatków i starszych dzieciModele do zabawy i ustaw
110 zł
Ręcznik środkowy palec

Ręcznik środkowy palec

Na plaży zasłoń się ręcznikiem, za oknem wywieś ręcznik (niby do suszenia) i wiadomość gotowa! Ręczniki wykonane są z surowców wysokiej jakości więc doskonale chłoną wodę. Przędza wysokiej jakości oraz dobra gramatura sprawiają, że ręczniki są bardzo miękkie i przyjemne w dotyku. Ręczniki nie zawierają barwników alergizujących, są bezpieczne dla dzieci i niemowląt.
65 zł 81 zł
Ręcznik plażowy RDO-39

Ręcznik plażowy RDO-39

Ręcznik plażowy RDO-39 Kolorystyka: szaro-niebieska Skład: 100% bawełna Kolekcja bawełnianych ręczników holenderskich z nadrukiem o ciekawych i niepowtarzalnych wzorach.  Propozycja na własne potrzebny lub prezent dla najbliższych - ręcznik idealnie nadaje się nie tylko na plażę, ale również do łazienki, sauny czy na basen. Dodatkowe informacje: Cena widoczna przed wyborem rozmiaru ręcznika dotyczy najmniejszego, dostępnego rozmiaru. Ręcznik należy wyprać przed pierwszym użyciem.
61 zł
Ręcznik plażowy RPS-07

Ręcznik plażowy RPS-07

Ręcznik plażowy Greno RPS-07 Kolorystyka: szarobeżowo-biała Skład: 100% bawełna Gramatura: 215 gsm Opis: Kolekcja niezwykle miękkich i miłych w dotyku ręczników plażowych. Modne i nowoczesne akcenty sprawiają, że ręczniki idealnie sprawdzą się nie tylko na plaży, ale również w domowych łazienkach czy na basenie. Zdjęcie przedstawia wygląd ręcznika, jednakże proszę pamiętać, że każdy komputer przedstawia kolory według własnych ustawień i właściwości.
98 zł
Ręcznik plażowy RFB-01

Ręcznik plażowy RFB-01

Ręcznik plażowy RFB-01 Wymiary: 70 x 140 cm Kolorystyka: niebieska. Skład: 100% bawełna Opis:, Kolekcja ręczników plażowych, wykonanych z miękkiego i miłego w dotyku weluru, która wyróżnia się wyjątkowym wzornictwem i niepowtarzalną kolorystyką. Zdjęcie przedstawia wygląd ręcznika, jednakże proszę pamiętać, że każdy komputer przedstawia kolory według własnych ustawień i właściwości.
29 zł
Ręcznik plażowy RPS-02

Ręcznik plażowy RPS-02

Ręcznik plażowy Greno RPS-02 Kolorystyka: biało-niebiesko-beżowa Skład: 100% bawełna Gramatura: 215 gsm Opis: Kolekcja niezwykle miękkich i miłych w dotyku ręczników plażowych. Modne i nowoczesne akcenty sprawiają, że ręczniki idealnie sprawdzą się nie tylko na plaży, ale również w domowych łazienkach czy na basenie. Zdjęcie przedstawia wygląd ręcznika, jednakże proszę pamiętać, że każdy komputer przedstawia kolory według własnych ustawień i właściwości.
74 zł
Klocki LEGO Friends - Wakacyjny domek na plaży (41709)

Klocki LEGO Friends - Wakacyjny domek na plaży (41709)

Zestaw LEGO® Friends Wakacyjny domek na plaży (41709) pozwoli siedmiolatkom i starszym dzieciom pobawić się we wspaniałe wakacje. Te wszystkie atrakcje czekają na dołączone do zestawu cztery minilaleczki LEGO Friends.Wiele możliwości zabawyKażdy element zestawu jest modułowy, więc kreatywne dzieci z ochotą będą przestawiać budynki według własnego uznania. Pomieszczenia na piętrze można też zamieniać miejscami, co pozwala za każdym razem bawić się na nowo.Dodatkowa radość z budowaniaPobierz aplikację Instrukcje budowaniaLEGO — znajdziesz w niej interaktywny przewodnik po budowaniu, który pozwala dzieciom obracać i oglądać powstający model.Rozwija kreatywność — modułowy zestaw LEGO® Friends Wakacyjny domek na plaży (41709) zapewnia długie godziny zabawy, ponieważ można go przebudować na dwa lub trzy osobne budynkiMnóstwo zabawy — w środku sypialnia z łazienką, pokój z łóżkami piętrowymi, balkon, basen na dachu, salon z rozkładaną sofą, kuchnia, dwa elektryczne skutery i banan do holowania po wodziePrezent LEGO® Friends z sześcioma postaciami — zestaw LEGO® Friends Wakacyjny domek na plaży (41709) zawiera cztery minilaleczki, w tym Mię z serii LEGO Friends, a także figurki delfina i kotaKreatywne akcesoria — w zestawie znajdziesz sporo elementów, które inspirują do pomysłowej zabawy: w tym kontrolery do gry, stół do tenisa
279 zł

Inspiracje

25 zdjęć dla "ręczniki plażowe dla dzieci"

Nieduża łazienka dla rodziny 2+3 - zdjęcie od Martyna Żochowska Przestrzeń dla rodziny 2+3 - W łazience będzie: pralka , ręczniki, środki czystości i dużo kosmetków. Małe przestrzenie zawsze są wyzwaniem, zwłaszcza gdy mieszka w nich rodzina z trójką małych dzieci.
Projekt domu o pow. 125 m2 w Ożarowie Mazowieckim - Średnia z dwoma umywalkami z punktowym oświetlen ... - zdjęcie od 4ma projekt Projekt domu o pow. 125 m2 w Ożarowie Mazowieckim - Lazienka - fajne połączenie kolorystyczne: kolor jasnego drewna, brudna biel, delikatna szarość... łazienka - oświetlenie nad lustrem... Łazienka - duża łązienka
ŁAZIENKA NA PODDASZU /12 - Duża na poddaszu z lustrem z dwoma umywalkami z punktowym oświetleniem ła ... - zdjęcie od EKLEKT DESIGN ŁAZIENKA NA PODDASZU /12 - Łazienka - szafka pod umywalką... Łazienka - schowana wanna... Łazienka 1 - 1
Pokój 3-latka z kroplą słońca - zdjęcie od FANAJŁO Home Design Decor Przytulny, jasny apartament z nutą pudrowego różu - Mały szary pokój dziecka dla malucha dla chłopca dla dziewczynki, z szafą, ze strefą spania, ze strefą zabawy, z tapetą, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z roletami, z zasłonami, styl skandynawski Kuchnia w roli głównej. W zamian pralka znalazła się w łazience w zabudowie gdzie również mieści się kosz na pranie i sporo półek na ręczniki, pościel czy środki czystości. Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Pokój 3-latka z kroplą słońca - FANAJŁO Home Design Decor.
Pokój 3-latka z kroplą słońca - zdjęcie od FANAJŁO Home Design Decor Przytulny, jasny apartament z nutą pudrowego różu - Średni szary pokój dziecka dla niemowlaka dla malucha dla chłopca dla dziewczynki, z biurkiem, z miejscem na zabawki, ze strefą spania, ze strefą zabawy, z tapetą, z obrazami, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z roletami, z zasłonami, styl skandynawski Kuchnia w roli głównej. W zamian pralka znalazła się w łazience w zabudowie gdzie również mieści się kosz na pranie i sporo półek na ręczniki, pościel czy środki czystości. Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Pokój 3-latka z kroplą słońca - FANAJŁO Home Design Decor.
MONOstudio - projektowanie wnętrz - zdjęcie od MONOstudio Loftowe wnętrze mieszkania w Krakowie - łazienka w sypialni - uchwyt na ręcznik do rąk na szafce podumywalkowej... Kiełpin - szare płytki i drewno - super, ale trochę za ciemno... Łazienka Inspiracje - Łazienka Inspiracje NIE MA BYĆ PÓŁKI POD LUSTREM. :)... Łazienka dzieci - za lustrem półka... łazienka - ok
Pokój 3-latka z kroplą słońca - zdjęcie od FANAJŁO Home Design Decor Przytulny, jasny apartament z nutą pudrowego różu - Mały biały szary pokój dziecka dla niemowlaka dla malucha dla chłopca dla dziewczynki, z szafą, wąski, ze strefą zabawy, z tapetą, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z roletami, z zasłonami, styl skandynawski Kuchnia w roli głównej. W zamian pralka znalazła się w łazience w zabudowie gdzie również mieści się kosz na pranie i sporo półek na ręczniki, pościel czy środki czystości. Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Pokój 3-latka z kroplą słońca - FANAJŁO Home Design Decor. Pokój dzieciecy - Huśtawka... Wnętrze mojego domu - Pokój dziecka... pokoj dieciecy - fotel
łazienka w bieli - Średnia z dwoma umywalkami z punktowym oświetleniem łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od All Design Agnieszka Lorenc łazienka w bieli - inspira - płytki strukura... łazienki dla Wandy - jasne beze z dekorami_2...
Projekt wnętrz - mieszkanie w Krakowie - zdjęcie od BEFORECONCEPT KRAKÓW SALON Z KUCHNIĄ - Produkt na zdjęciu: Ręcznik bawełniany, 30 x 50 cm ze sklepu emako.pl. Produkt na zdjęciu: Ręcznik bawełniany, 30 x 50 cm ze sklepu emako.pl. sypialnia - pod wanną... nasz doooooom - oświetlenie w łazience na górze... zygmuntarange - lazienka loft BARDZO EFEKTOWNE... Łazienka - ok... duza lazienka - uchwyt na recznik
Mieszkanie Warszawa Wilanów - zdjęcie od Wschód Architekci Mieszkanie Warszawa Wilanów - łazienka - połączenie czarnej armatury z białymi płytkami... łazienka z prysznicem - biale kafelki, biale sciany, bialy grzejnik. szafka kolor, podloga drewno... Łazienka - ładna szafka. ładna armatura czarna łazienka - granatowe dodatki... Łazienka - Kolory... łazienka - fajna oprocz zlotych elementow
Mieszkanie pod wynajem w Krakowie - Zabłocie Concept House - zdjęcie od Ciochoń-Studio Mieszkanie pod wynajem w Krakowie - Zabłocie Concept House - lazienka - łazienaka mama - bidet i prysznic... ... łazienka dzieci - polki w prysznicu Łazienka - podświetlenie... ... wc z prysznicem - oswietlenie led pod prysznicem
Projekt mieszkania 98 m2 w Wilanowie. - Średnia bez okna z dwoma umywalkami łazienka, styl nowoczes ... - zdjęcie od 4ma projekt Projekt mieszkania 98 m2 w Wilanowie. - arnżacje - rączka od szuflady- wieszakiem na ręczniki... lazienka - kafelki kolory... Łazienka - Oświetlenie nad lustrem łazienka - umywalka częściowo wpuszczona kwadratowa... łazienki - tu chodzi mi tylko o wykorzystanie przestrzeni jeśli chodzi o pólki te szafki... łazienka - meble lustro kinga - OSWIETLENIE... łazienka - lustra z umywalkami 2... łazienka dziewczyny - szafka
łazienka-jasna-biała-beżowa-biel-beż-drewno-w-łazience-płytki-romby - zdjęcie od MIKOŁAJSKAstudio Mieszkanie przy Marymonckiej - łazienka - wieszak porzy półce... ... arnżacje - nieregularne płytki Mieszkanie 2017 łazienka - podoba sie... łazienka - wneka nad wanna... łazienka - szare płytki, biel i blat pod umywalką delikatnie kontrastujący to wszystko
szeregówka po duńsku - Średnia bez okna z lustrem z dwoma umywalkami łazienka, styl skandynawski - zdjęcie od RedCubeDesign projektowanie wnętrz szeregówka po duńsku - Łazienka dolna - podłużne białe płytki... łazienki dla Wandy - biała + drewno... lazienka - mała łazienka u góry
(Dom w okolicy Lublińca) Dom jednorodzinny 7 - Duża z dwoma umywalkami z punktowym oświetleniem łazi ... - zdjęcie od BAGUA Pracownia Architektury Wnętrz (Dom w okolicy Lublińca) Dom jednorodzinny 7 - Łazienka - umywalki lustra i szafki pod umywalkami - góra... lazienka duza - roleta, blaty zabudowane szafki... lazienka duza - relingi pod umywalka Blat i obudowa wanny... naleczowska - spoko uchwyty na recznik... dom - ł
Czarne dodatki - zdjęcie od LINIA WNĘTRZ - PROJEKTOWANIE WNĘTRZ DOMÓW I MIESZKAŃ Łazienka dla dziecka z niepełnosprawnością - Produkt na zdjęciu: Deante Vital uchwyt czarny przyścienny z miejscem na ręcznik ze sklepu Completo.pl.
Dom jednorodzinny z charakterem - Mały pokój dziecka dla nastolatka dla chłopca dla dziewczynki, st ... - zdjęcie od Artes Design Dom jednorodzinny z charakterem - Mały pokój dziecka dla nastolatka dla chłopca dla dziewczynki, z szafą, ze strefą spania, z tapetą, z ciemną drewnianą podłogą, z żaluzjami, styl nowoczesny Przy współpracy z SZARA/studio... ... Projekt zakładał zastosowanie najnowszych technologii oraz materiałów, m.in. przy tworzeniu schematów elektrycznych współpracowaliśmy z firmą od inteligentnych systemów Łazienkę dla gości na parterze urządziliśmy w mocnych zestawieniach czerni i bieli, z wykorzystaniem niebanalnych elementów wyposażenia wnętrza jak: beczka-postument do umywalki, grzejnik w kształcie agrafki czy drabinka zamiast typowych wieszaków na ręczniki. Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Dom jednorodzinny z charakterem - Mały pokój dziecka dla nastolatka dla chłopca dla dziewczynki, st ... - Artes Design.
KOBYŁKA - Mała bez okna łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od INVENTIVE studio KOBYŁKA - Produkt na zdjęciu: Ręcznik Greno Alexa Jasny Popiel ze sklepu Interni. lemura - lazienka dzieci... ... Lazienka Gdansk - szafka za toaleta
APARTAMENT POWISLE - Duża z dwoma umywalkami z punktowym oświetleniem łazienka z oknem, styl nowocz ... - zdjęcie od Republika Architektury APARTAMENT POWISLE - Duża z dwoma umywalkami z punktowym oświetleniem łazienka z oknem, z szarymi płytkami, z prysznicem, z wanną, z odpływem liniowym, z prostokątną kabiną prysznicową, z deszczownicą, z wolnostojącą wanną, z owalną wanną, z podblatową umywalką, z prostokątną umywalką, z wiszącą szafką pod umywalkę, z szafką pod umywalkę z szufladami, z kamieniem dekoracyjnym na ścianie, z lustrem na ścianie, z mozaiką na ścianie, z płytkami na ścianie, z drewnianą podłogą, z lampą wiszącą, styl nowoczesny Lokalizacja: Warszawa Powiśle... ... Powierzchnia: 180 m2 Lazienka - szafka lustro / plytki... Łazienki - Pomieszanie podłogi... łazienka - lustro
Projekt domu o pow. 125 m2 w Ożarowie Mazowieckim - Średnia na poddaszu łazienka z oknem, styl nowo ... - zdjęcie od 4ma projekt Projekt domu o pow. 125 m2 w Ożarowie Mazowieckim - moje - łazienka... pomysły - półki nad wanną... inspiracje - ł1 , choć chyba wolałabym nie z drewna tylko z tych płytek co przy lustrze... Łazienka - wnęka wanna... Łazienka - kolorystyka
Baltic Green Patchwork - zdjęcie od Sarmatia Trading - Awangardowe Wyposażenie Wnętrz - Homebook - Aranżacje wnętrz - Salon: Baltic Green Patchwork - Sarmatia Trading - Awangardowe Wyposażenie Wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
strefa mycia w kuchni - zdjęcie od Pragmatic Design - Homebook - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: strefa mycia w kuchni - Pragmatic Design. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Łazienka wystrój nowoczesna w kolorach biel, brąz, szary, beż - zdjęcie od KP Produkcja Archi-Tektury - Homebook - Aranżacje wnętrz - Łazienka: Łazienka wystrój nowoczesna w kolorach biel, brąz, szary, beż - KP Produkcja Archi-Tektury. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Łazienka wystrój nowoczesna w kolorach biel, brąz, szary, beż - zdjęcie od KP Produkcja Archi-Tektury - Homebook - Aranżacje wnętrz - Łazienka: Łazienka wystrój nowoczesna w kolorach biel, brąz, szary, beż - KP Produkcja Archi-Tektury. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
więcej inspiracji »

Artykuły

38 artykułów dla "ręczniki plażowe dla dzieci"

 Mała, ale komfortowa! Podpowiadamy rozwiązania do małej łazienki

Mała, ale komfortowa! Podpowiadamy rozwiązania do małej łazienki

Problemy zaczynają się, gdy dysponujemy stosunkowo niewielkim metrażem, a wnętrze dzielimy z partnerem i dziećmi. Jeśli chcemy uniknąć monochromatycznego efektu, wytypujmy jedną, energetyczną barwę, która pojawi się na dodatkach – np. na ręcznikach i mydelniczce. Jednak gdzie schować ręczniki i inne środki czystości niezbędne w każdej łazience? -
Jak usunąć ślady długopisu z mebli i ścian? Sposoby na plamy z długopisu

Jak usunąć ślady długopisu z mebli i ścian? Sposoby na plamy z długopisu

Co zatem zrobić, kiedy dzieci postanowią poprawić jej wzory, rysując swoje długopisem? - Jeśli ten patent nie pomoże, zanurz czystą szmatkę w **alkoholu** i przetrzyj obszar ze śladami po długopisie, a następnie usuń nadmiar preparatu za pomocą **papierowego ręcznika**.
Jaki nawilżacz powietrza wybrać?

Jaki nawilżacz powietrza wybrać?

Suche powietrze może powodować ból gardła, kaszel, katar, podrażnioną skórę i oczy oraz obniżoną odporność – zwłaszcza u **alergików i dzieci**. --... ... Wybierając nawilżacz powietrza dla dzieci, musisz wziąć pod uwagę dwa elementy: **bezpieczeństwo oraz intensywność nawilżania** Szczególnie narażone są na to dzieci, które przez nieuwagę lub z ciekawości wchodzą w zbyt bliski kontakt z urządzeniem. Te z kolei prowadzą do infekcji dróg oddechowych, na które szczególnie narażone są małe dzieci, u których system odpornościowy nie jest wystarczająco silny. Przyda się również **jonizator i tryb nocny**, jeśli przewidujesz włączanie nawilżacza podczas snu dzieci. - ARBITON FloorExpert... nawilżacz powietrza dla dziecka... Fot
Funkcjonalny salon dla dużej rodziny – jakie meble wypoczynkowe wybrać?

Funkcjonalny salon dla dużej rodziny – jakie meble wypoczynkowe wybrać?

Po wieczornym seansie kanapa czy reprezentacyjny narożnik zamieniają się w dodatkowe łóżko – dla niezapowiedzianych gości, krewnych przybyłych z odległych zakątków świata czy przyjaciół naszych dzieci, dlatego też warto poszerzyć listę atutów miękkiego mebla o funkcję spania. Odegrają one rolę dodatkowej przestrzeni magazynowej na pościel, zapasowe koce, poduszki czy ręczniki przeznaczone nie tylko dla potencjalnych gości, lecz także domowników. - To obowiązkowe kryterium, zwłaszcza w przypadku aranżacji salonu, gdzie głównymi lokatorami są dzieci.
Meble i dodatki w intensywnych kolorach

Meble i dodatki w intensywnych kolorach

Meble i dodatki w intensywnych kolorach Latem czujemy wyjątkową potrzebę wprowadzenia do naszych domów radosnych, energetycznych kolorów, które będę współgrały z tym, co widzimy za oknem: słoneczną aurą, kwitnącymi roślinami, kolorystyką nieba, a także wrażeniami przywiezionymi z wakacji. Oto kilka naszych pomysłów na wnętrza z kolorem oraz porad aranżacyjnych, które pokazują, jak wprowadzić meble i dodatki w intensywnych barwach, by tworzyły spójną całość z aranżacją mieszkania. ---- **Kolor przewodni, dominujący.** Osoby ceniące odważne wnętrza, w których atmosferę budują motywy graficzne, mogą pozwolić sobie na wprowadzenie intensywnego koloru w dużej ilości. W prezentowanej kuchni czerwień dominuje, dzięki czemu wnętrze jest wyraziste i oryginalne. **Jeden wyrazisty przedmiot w intensywnym, nasyconym kolorze** jako kontrapunkt dla klasycznej, ponadczasowej aranżacji mieszkania. Wybieramy jedną rzecz - naszą gwiazdę we wnętrzu - i za jej pośrednictwem wprowadzamy ulubiony, odważny kolor. Zadba - łazienka na poddaszu, biało-czarna fotografia, czarny blat łazienkowy, czerwone ręczniki... podłoga z ciemnego drewna, beżowa sofa, różowe i niebieskie poduszki ozdobne, szklany stolik z metalowymi nogami... czerwona komoda, biały stół, czarna sofa, szara ściana, obraz z psem
Pojemna szafa – jaką wybrać do małego pokoju i innych wnętrz? Podpowiadamy

Pojemna szafa – jaką wybrać do małego pokoju i innych wnętrz? Podpowiadamy

## Pojemna szafa do małego pokoju... ... Jedna, pojemna szafa z powodzeniem **może zastąpić inne meble do przechowywania ubrań, ręczników, pościeli czy dokumentów** W szafie przechowuje się przede wszystkim ubrania (zwłaszcza te do spania), bieliznę, ręczniki i pościel. Wszystko będziesz mieć pod ręką, a dodatkowo znajdzie się to w eleganckim i praktycznym „opakowaniu”... ... ## Pojemna szafa do pokoju dziecka Pojemna szafa dla dziecka musi być przy tym bezpieczna dla dziecka. Pojemna szafa do pokoju dziecka **musi być również bardzo stabilna**. - Nizio... pojemna szafa do pokoju dziecka... Fot TIKA DESIGN... pojemna szafa do pokoju dziecka
Jak ochłodzić mieszkanie bez klimatyzacji?

Jak ochłodzić mieszkanie bez klimatyzacji?

Do tego celu nie musimy stosować drogich sprzętów, ponieważ wystarczą **mokre ręczniki** zawieszone na suszarce do prania lub grzejniku. Jak ochłodzić pokój dziecka? --... Choć dzieci uwielbiają wakacje, upał w mieszkaniu może im bardzo doskwierać W takim przypadku warto powiesić w pokoju wilgotne ręczniki, które nie tylko delikatnie obniżą temperaturę, ale również będą pełnić rolę nawilżacza. Zmiany klimatyczne sprawiają, że temperatura na zewnątrz jest coraz wyższa, co może być bardzo niebezpieczne zwłaszcza dla dzieci i osób w podeszłym wieku. -
Odcienie Skandynawii. Wywiad z Kasią Rutkowiak, autorką bloga My Full House

Odcienie Skandynawii. Wywiad z Kasią Rutkowiak, autorką bloga My Full House

Mieszkanie wynajęliśmy puste, a meblowanie i urządzanie rozpoczęliśmy od pokoi dzieci – zależało mi na tym, aby to one możliwie jak najszybciej poczuły się tu jak w domu. - **... ... >– Te meble i dodatki, które chciałabym na zawsze zatrzymać w naszym domu (bez względu na to, ile razy będziemy się jeszcze przeprowadzać), a z czasem przekazać dzieciom, wybieram bardzo rozważnie Ma 1,5 roku i jest cudownym małym psem o wielkim sercu pełnym miłości do nas i dzieci. Podobnie jak my zdejmujemy albo wycieramy buty po wejściu do mieszkania, Chloe po każdym spacerze zalicza szybkie przetarcie swoim „dyżurnym” ręcznikiem i tyle.
Jak wybrać ogrzewanie? Praktyczne porady

Jak wybrać ogrzewanie? Praktyczne porady

I bawić się z dziećmi w wieczornej kąpieli. Pod designerską formą kryją mnóstwo funkcjonalności i wygodne wyposażenie – wieszaki na ręczniki, lustra, oświetlenie, haczyki na ubrania, półki. - grzejnik łazienkowy w stylu skandynawskim... dekoracyjny grzejnik do łazienki... prosty grzejnik łazienkowy
7 kreatywnych sposobów na wykorzystanie karnisza

7 kreatywnych sposobów na wykorzystanie karnisza

Mini karnisz w łazience, czyli wieszak na ręczniki**... --... **Łazienka** to jedno z wnętrz, w których szczególnie liczy się **funkcjonalność** **Sprawdzi się świetnie w roli poręcznego wieszaka na ręczniki**, którego długość możemy dopasować do indywidualnych wymagań naszego wnętrza. Taki karnisz może pełnić rolę **drążka, przez który będziemy przewieszać ręczniki**, lub – jeśli dodamy do niego **żabki** – wieszaka, do którego będziemy je przypinać. Lepiej **postawmy na oryginalne rozwiązanie, które zachęci dziecko do lepszej organizacji nauki i zabawy**. Może stać się elementem służącym do **przechowywania ubrań**, **wieszakiem na ręczniki** czy przybory kuchenne, **funkcjonalnym organizatorem** do biura lub pokoju dziecka, a także sposobem na szybkie powieszenie **baldachimu** nad łóżkiem lub **zasłonek na balkonie**. -
Jak urządzić małe wnętrze? Praktyczne porady cz.2

Jak urządzić małe wnętrze? Praktyczne porady cz.2

Jak urządzić wspólny (i osobisty) pokój dla dzieci? We wspólnym i niewielkim pokoju dla dzieci zasłona wokół łóżka może stanowić dużą pomoc w tworzeniu tak potrzebnej prywatności. Na przykład przymocuj w rogu lub za drzwiami wieszak na ręczniki. Haki i zawieszki na ręczniki można powiesić prawie wszędzie. Przechowywanie na wózku to elastyczność - gdy nadchodzi czas kąpieli, wystarczy przesunąć wózek, aby ręczniki kąpielowe były zawsze w zasięgu ręki. - pokój dla rodzeństwa w kolorze różowym... biurka dziecięce w kolorze białym... łóżko piętrowe IKEA
Jak uporządkować dom przed Świętami? Poznaj sprytne sposoby na organizację przestrzeni!

Jak uporządkować dom przed Świętami? Poznaj sprytne sposoby na organizację przestrzeni!

W ferworze **świątecznych kulinarnych eksperymentów** plama goni plamę, a ręcznik papierowy poniewiera się po blatach zajętych przez składniki potraw i kuchenne przybory? Pokój dziecka gotowy na nowe zabawki... --... Choć wszyscy **cieszymy się na nadejście Świąt**, to nasze pociechy są tymi, którzy z największą niecierpliwością czekają na pierwszą gwiazdkę Zanim jednak ich małe królestwa zapełnią się znalezionymi pod choinką prezentami, lepiej uporać się z obecnymi już w pokoju dziecka maskotkami, zabawkami czy przyborami do rysowania. Uporządkowane biurko – przepis na spokojne Święta... --... Dzieci rosną jednak jak na drożdżach, a wraz z nimi zmieniają się ich potrzeby i upodobania **Kuchnia, pokój dziecka i domowe biuro** to wnętrza, które potrzebują jej w szczególności, bo roi się w nich od przedmiotów i akcesoriów. - ściana nad blatem w kuchni... kuchenne porządki... ściana w pokoju dziecka
Pawlacz wczoraj i dziś. Praktyczne rozwiązania

Pawlacz wczoraj i dziś. Praktyczne rozwiązania

Pawlacz wczoraj i dziś. Praktyczne rozwiązania **To nieprawda, że pawlacze są już passé. Nadal chętnie się je wykorzystuje, bo nasza potrzeba gromadzenia i przechowywania rzeczy z upływem lat wcale się przecież nie zmniejszyła. Zmienił się jednak wizerunek pawlaczy.** Funkcjonalność pawlacza jest nie do przecenienia, zwłaszcza w niedużych mieszkaniach. Tam, gdzie brakuje przestrzeni do składowania, magazynowania i przechowywania rzeczy, warto pomyśleć o zabudowie schowkowej pod sufitem – funkcjonującej samodzielnie lub jako integralna część szafy. Niegdyś mieściło się tam zimowe zapasy, malaksery, zastawę stołową itp. Dziś wnętrze pawlacza błyskawicznie zapełnia się torbami podróżnymi, sprzętem sportowym, dodatkową pościelą, kocami itp. Nowoczesne pawlacze to już nie tylko szafki w przedpokoju obłożone boazerią. Ich wygląd, aranżacja i lokalizacja znacznie się zmieniły. Choć nadal umieszczane są wysoko, mogą znaleźć się praktycznie w każdym pomieszczeniu. Hol i strefa wejścia -- Współczesne pawlacze stan - Z kolei nad wejściem do łazienki często chowamy zmiany ręczników, zapas papieru toaletowego i innych środków higieny. pawlacz w przedpokoju... pawlacz w pokoju dziecka... pawlacz w nowoczesnej łazience
Łóżko do małego pokoju – jakie wybrać? Pomysły na łóżko w małym pokoju

Łóżko do małego pokoju – jakie wybrać? Pomysły na łóżko w małym pokoju

**Jakie łóżko dla dziecka wybrać do małego pokoju**? Do małego pokoju dziecka tak naprawdę nie trzeba wiele. Jeśli przestrzeń jest bardzo mała, a Twoje dziecko ma 2–3 lata, zastanów się nad zakupem łóżka, które **rośnie razem z dzieckiem**. Takie łóżko dla dziecka do małego pokoju sprawdzi się doskonale zarówno teraz, gdy dziecko jest malutkie, jak i za kilka lat. Jak urządzić **mały pokój dla dwójki dzieci**? - SAS Wnętrza i Kuchnie... łóżko dla dziecka do małego pokoju... Fot Nasze Domowe Pielesze... jakie łóżko dla dziecka do małego pokoju... Fot. sylwia_pw
Jak odpowietrzyć kaloryfer? Praktyczne sposoby na odpowietrzanie grzejnika

Jak odpowietrzyć kaloryfer? Praktyczne sposoby na odpowietrzanie grzejnika

Jak odpowietrzyć kaloryfer? Odpowietrzanie grzejnika bywa konieczne, kiedy pracuje on tylko częściowo, mimo że centralne ogrzewanie działa pełną parą. Jeśli w środku kaloryfera znajduje się powietrze, to niestety samo nie zniknie – instalacja ma bowiem zamknięty obieg. Jak odpowietrzyć grzejnik? Dziś mamy dla Ciebie praktyczne sposoby na odpowietrzanie grzejnika. Odpowiemy również na pytanie: jak odpowietrzyć grzejniki w bloku na ostatnim piętrze i czy odpowietrzanie kaloryferów na ostatniej kon ...
Stroiki świąteczne – 11 pomysłów na ręcznie robione dekoracje bożonarodzeniowe

Stroiki świąteczne – 11 pomysłów na ręcznie robione dekoracje bożonarodzeniowe

Stroiki świąteczne możesz bez problemu dostać w kwiaciarniach i pracowniach florystycznych. Warto jednak się pokusić o wykonanie takiej ozdoby bożonarodzeniowej samodzielnie. Spędź zimowe popołudnie na stworzenie świątecznej dekoracji, wykorzystując dostępne od ręki materiały i gotowe elementy. Mniejszy stroik z bombkami, a może duży wieniec na drzwi? Stroik w szkle, w doniczce czy na drewnie? Sprawdź naszych 11 pomysłów na ręcznie robione stroiki bożonarodzeniowe i wybierz swój ulubiony!
Grzejnik łazienkowy jako element wystroju łazienki

Grzejnik łazienkowy jako element wystroju łazienki

Jest to zapewne interesujące rozwiązanie dla osób mieszkających w blokach, mających małe dzieci. - szara łazienka, podłoga w szachownicę, duży biały grzejnik z uchwytem na ręcznik... czarna ściana w łazience, wysoki grzejnik z pionowymi szczebelkami z uchwytem na ręcznik... mała beżowa łazienka, czarny grzejnik poziomymi szczebelkami
Łazienka doskonała. Praktyczne wskazówki!

Łazienka doskonała. Praktyczne wskazówki!

Z tego powodu, bez problemu urządzicie małą łazienkę, domowe spa, bezpieczny pokój kąpielowy dla dzieci lub komfortową przestrzeń dla osób starszych. - beżowa łazienka, różowe ręczniki... groszkowy dywan, zielona ściana, czarna ściana, białe płytki łazienkowe, minimalistyczna łazienka... biała wanna wolnostojąca, czarne płytki łazienkowe, biała podłoga
Jak urządzić komfortową łazienkę dla rodziny z dwójką dzieci?

Jak urządzić komfortową łazienkę dla rodziny z dwójką dzieci?

Jak urządzić komfortową łazienkę dla rodziny z dwójką dzieci? Jak ją wyposażyć, aby spełniała potrzeby rodziny z dziećmi? --... Rodzina z dwójką dzieci, szczególnie w wieku szkolnym, wspólnie zaczyna dzień Dzięki temu dzieci będą mogły korzystać z łazienki jednocześnie. Jeśli brakuje nam miejsca na ścianach zawieśmy haczyki na ręczniki na drzwiach, a kosmetyki ustawmy na zamontowanych pod lustrem półkach. -
Strefy w łazience – jak je zaplanować? Poradnik

Strefy w łazience – jak je zaplanować? Poradnik

--... Wanna to obowiązkowy element wyposażenia dla wielbicieli długich i relaksujących kąpieli, znacznie ułatwia również mycie mniejszych dzieci - czarna ściana, szare umywalki, zielony ręcznik, czarno-biała podłoga... biała łazienka, białe umywalki, szary dywanik z pomarańczowym paskiem
Dom w szczegółach - zobacz jak urządzić mieszkanie dla rodziny z dzieckiem

Dom w szczegółach - zobacz jak urządzić mieszkanie dla rodziny z dzieckiem

Dom w szczegółach - zobacz jak urządzić mieszkanie dla rodziny z dzieckiem... **Mieszkanie znajdujące się w kamienicy z 1953 r. na warszawskiej Ochocie, przed remontem było bardzo zdewastowane i miało tylko dwa pokoje Po modernizacji na 59 m2 powstał salon z aneksem, sypialnia oraz pokój – w przyszłości pokój dziecka.**... **HOL**... --- - farba tablicowa... wyspa kuchenna... szary narożnik
Prezent na Dzień Babci i Dziadka – jaki wybrać? Sprawdź 10 pomysłów na prezent dla babci i dziadka

Prezent na Dzień Babci i Dziadka – jaki wybrać? Sprawdź 10 pomysłów na prezent dla babci i dziadka

Prezent na Dzień Babci i Dziadka 2022 – miękkie ręczniki... Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla babci i dziadka, którzy lubią **praktyczne podarunki**, wybierz zestaw eleganckich, puchatych i miłych w dotyku ręczników Takie [ręczniki](https://www.homebook.pl/produkty/reczniki) świetnie sprawdzą się jako **personalizowany prezent**, jeśli wzbogacisz je o haftowany napis dedykowany bezpośrednio Twojej babci lub dziadkowi. W przypadku ręczników **najlepiej sprawdzą się neutralne barwy**, np. biel, szarość czy beż. Prezent na Dzień Babci i Dziadka 2022 – ręcznie robiony świecznik lub wazon... Własnoręcznie zrobiony prezent na Dzień Babci i Dziadka to świetny pomysł, szczególnie jeśli podarunek będzie przygotowywany przez dzieci Świetnym prezentem na Dzień Babci i Dziadka zrobionym przez dzieci może być również wazon lub świecznik DIY. -
Jak rozplanować grzejniki w domu?

Jak rozplanować grzejniki w domu?

Grzejniki to nadal główne źródło, gwarantujące komfort termiczny we wnętrzach naszych domów i mieszkań. Czym kierować się przy ich wyborze, by efektywnie spełniały swoje zadania?
Kaloryfery ozdobne do salonu, kuchni i łazienki – jakie wybrać?

Kaloryfery ozdobne do salonu, kuchni i łazienki – jakie wybrać?

Kaloryfery ozdobne to najlepszy dowód na to, że każdy domowy sprzęt może cieszyć oko. Dawno minęły czasy, gdy kaloryfer kojarzył się z brzydkim zakurzonym monstrum wystającym spod parapetu. W 2021 roku grzejnik dekoracyjny to absolutny must have w modnym mieszkaniu! Podpowiadamy, jakie kaloryfery ozdobne wybrać do salonu, kuchni i łazienki, by cieszyć się nie tylko ciepłem, ale również pięknym wyglądem tych niezbędnych urządzeń.
więcej artykułów »
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności