Końcówka wyprzedaży ⏰ Weekend promocji do -75%
Czego szukasz?
Zobacz także

okapy w stylu retro - pomysły, inspiracje z homebook

Okap VDB Classic A Biały 60 Niebarwiony. Klasa energetyczna B

Okap VDB Classic A Biały 60 Niebarwiony. Klasa energetyczna B

VDB Classic A Biały 60 to piękna ozdoba kuchni w stylu retro i nawiązanie do tradycyjnego wzornictwa. Okap może pracować zarówno jako wyciąg i pochłaniacz. Korzyści: Okap przyścienny w stylu retro Classic A 60 w kolorze białym sprawdzi się w wielu tradycyjnych wnętrzach o rustykalnym charakterze.
1099 zł
Okap VDB Classic A Krem 60 Niebarwiony. Klasa energetyczna B

Okap VDB Classic A Krem 60 Niebarwiony. Klasa energetyczna B

VDB Classic A Krem 60 to piękna ozdoba kuchni w stylu retro i nawiązanie do tradycyjnego wzornictwa. Okap może pracować zarówno jako wyciąg i pochłaniacz. Korzyści: Okap przyścienny w stylu retro sprawdzi się w wielu tradycyjnych wnętrzach o rustykalnym charakterze.
1099 zł
Okap VDB Classic L Biały 60 Niebarwiony. Klasa energetyczna B

Okap VDB Classic L Biały 60 Niebarwiony. Klasa energetyczna B

VDB Classic L 60 to piękna ozdoba kuchni w stylu retro. Okap może pracować zarówno jako wyciąg i pochłaniacz. Korzyści: Okap przyścienny Classic L 60 w kolorze białym sprawdzi się w wielu tradycyjnych wnętrzach. Okap idealnie pasuje do kuchni w stylu retro, klasycznym, prowansalskim czy kolonialnym.
1149 zł
Okap VDB Classic L Krem 60 Niebarwiony. Klasa energetyczna B

Okap VDB Classic L Krem 60 Niebarwiony. Klasa energetyczna B

VDB Classic L 60 to piękna ozdoba kuchni w stylu retro. Okap może pracować zarówno jako wyciąg i pochłaniacz. Korzyści: Okap przyścienny Classic L 60 w kolorze kremowym sprawdzi się w wielu tradycyjnych wnętrzach. Okap idealnie pasuje do kuchni w stylu retro, klasycznym, prowansalskim czy kolonialnym.
1099 zł

Inspiracje

127 zdjęć dla "okapy w stylu retro"

Kuchnia vintage - zdjęcie od FORMA architekt małgorzata plichta-chudecka Dom szeregowy w stylu vintage i w stylu skandynawskim - Okap i lodówka w stylu retro czynią wnętrze pełne wyrazu.
Klasyka na nowo - Kuchnia, styl industrialny - zdjęcie od Perfect Space Interior Design & Construction Klasyka na nowo - Kuchnia, styl industrialny Klasyka na nowo. Przestronne, przytulne wnętrze inspirowane delikatnie stylem Prowansalskim. Wyróżniki tego mieszkania to stylowe sztukaterie ścienne, tłoczone fronty meblowe z uchwytami ze spękanej porcelany i AGD w styluretro” (piekarnik/okap). Dodatkowego „retro” sznytu w łazienkach dodają baterie – wannowa, umywalkowe i prysznicowa. Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Klasyka na nowo - Kuchnia, styl industrialny - Perfect Space Interior Design & Construction.
Klasyka na nowo - Jadalnia, styl skandynawski - zdjęcie od Perfect Space Interior Design & Construction Klasyka na nowo - Jadalnia, styl skandynawski Klasyka na nowo. Przestronne, przytulne wnętrze inspirowane delikatnie stylem Prowansalskim. Wyróżniki tego mieszkania to stylowe sztukaterie ścienne, tłoczone fronty meblowe z uchwytami ze spękanej porcelany i AGD w styluretro” (piekarnik/okap). Dodatkowego „retro” sznytu w łazienkach dodają baterie – wannowa, umywalkowe i prysznicowa. Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Klasyka na nowo - Jadalnia, styl skandynawski - Perfect Space Interior Design & Construction.
Kuchnia z granatowymi frontami - zdjęcie od Studio Projektowe Atoato Dom Zalasewo - Kuchnia to połączenie kolorów: granatu, bieli i szarości, między szafkami kuchennymi zastosowaliśmy szare płytki w stylu retro. Użyliśmy okapu o mocnych parametrach. Wnętrze zostało zaprojektowane w połączeniu stylu nowojorskiego, śródziemnomorskiego i skandynawskiego.
Dom w Górach Orlickich - Średnia duża otwarta z kamiennym blatem biała z zabudowaną lodówką z lodówk ... - zdjęcie od Kwadraton Dom w Górach Orlickich - Średnia duża otwarta z kamiennym blatem biała z zabudowaną lodówką z lodówką wolnostojącą kuchnia jednorzędowa z wyspą lub półwyspem z oknem, z matowymi frontami, z laminowanym blatem, z płytkami na ścianie nad blatem kuchennym , z drewnianą podłogą, styl skandynawski Dom z 1905 roku został zaprojektowany, z uwzględnieniem oryginalnych elementów jako dom weekendowy całoroczny. Kuchnia z designerską kuchenką stylizowaną na retro w kolorze oliwkowym i grafitowym okapem stanowi serce domu, całości dopełniają drewniane meble w ciepłym, szarym odcieniu. Całość podkreślają lampy w loftowym stylu. Łazienka w stylu rustykalnym, dzięki imitującym pomalowane drewno płytkom wprowadza do wnętrza kolor, przełamując tym samym jasną stylistykę wnętrza.
Dom w Górach Orlickich - Średnia biała jadalnia jako osobne pomieszczenie, styl skandynawski - zdjęcie od Kwadraton Dom w Górach Orlickich - Średnia biała jadalnia jako osobne pomieszczenie, z prostokątnym stołem, z drewnianym stołem, z ciemną drewnianą podłogą, styl skandynawski Dom z 1905 roku został zaprojektowany, z uwzględnieniem oryginalnych elementów jako dom weekendowy całoroczny. Kuchnia z designerską kuchenką stylizowaną na retro w kolorze oliwkowym i grafitowym okapem stanowi serce domu, całości dopełniają drewniane meble w ciepłym, szarym odcieniu. Całość podkreślają lampy w loftowym stylu. Łazienka w stylu rustykalnym, dzięki imitującym pomalowane drewno płytkom wprowadza do wnętrza kolor, przełamując tym samym jasną stylistykę wnętrza. Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Dom w Górach Orlickich - Średnia biała jadalnia jako osobne pomieszczenie, styl skandynawski - Kwadraton.
Dom w Górach Orlickich - Średnia łazienka z oknem, styl nowoczesny - zdjęcie od Kwadraton Dom w Górach Orlickich - Średnia łazienka z oknem, z szarymi płytkami, z wc, z wc, z naszafkową umywalką, z jedną umywalką, z prostokątną umywalką, z wiszącą szafką pod umywalkę, z szafką pod umywalkę z szufladami, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z płytkami na ścianie, z płytkami na podłodze, z kinkietem, styl nowoczesny Dom z 1905 roku został zaprojektowany, z uwzględnieniem oryginalnych elementów jako dom weekendowy całoroczny. Kuchnia z designerską kuchenką stylizowaną na retro w kolorze oliwkowym i grafitowym okapem stanowi serce domu, całości dopełniają drewniane meble w ciepłym, szarym odcieniu. Całość podkreślają lampy w loftowym stylu. Łazienka w stylu rustykalnym, dzięki imitującym pomalowane drewno płytkom wprowadza do wnętrza kolor, przełamując tym samym jasną stylistykę wnętrza. Aranżacje wnętrz - Łazienka: Dom w Górach Orlickich - Średnia łazienka z oknem, styl nowoczesny - Kwadraton.
Dom w Górach Orlickich - Hol / przedpokój, styl skandynawski - zdjęcie od Kwadraton Dom w Górach Orlickich - Hol / przedpokój, styl skandynawski Dom z 1905 roku został zaprojektowany, z uwzględnieniem oryginalnych elementów jako dom weekendowy całoroczny. Kuchnia z designerską kuchenką stylizowaną na retro w kolorze oliwkowym i grafitowym okapem stanowi serce domu, całości dopełniają drewniane meble w ciepłym, szarym odcieniu. Całość podkreślają lampy w loftowym stylu. Łazienka w stylu rustykalnym, dzięki imitującym pomalowane drewno płytkom wprowadza do wnętrza kolor, przełamując tym samym jasną stylistykę wnętrza. Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Dom w Górach Orlickich - Hol / przedpokój, styl skandynawski - Kwadraton.
Dom w Górach Orlickich - Mała bez okna łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od Kwadraton Dom w Górach Orlickich - Mała bez okna łazienka z szarymi płytkami, z naszafkową umywalką, z jedną umywalką, z prostokątną umywalką, z wiszącą szafką pod umywalkę, z szafką pod umywalkę z szufladami, z farbą na ścianie, z płytkami na ścianie, z płytkami na podłodze, z kinkietem, styl nowoczesny Dom z 1905 roku został zaprojektowany, z uwzględnieniem oryginalnych elementów jako dom weekendowy całoroczny. Kuchnia z designerską kuchenką stylizowaną na retro w kolorze oliwkowym i grafitowym okapem stanowi serce domu, całości dopełniają drewniane meble w ciepłym, szarym odcieniu. Całość podkreślają lampy w loftowym stylu. Łazienka w stylu rustykalnym, dzięki imitującym pomalowane drewno płytkom wprowadza do wnętrza kolor, przełamując tym samym jasną stylistykę wnętrza. Aranżacje wnętrz - Łazienka: Dom w Górach Orlickich - Mała bez okna łazienka, styl nowoczesny - Kwadraton.
Dom w Górach Orlickich - Średnia otwarta z salonem biała z zabudowaną lodówką z podblatowym zlewozmy ... - zdjęcie od Kwadraton Dom w Górach Orlickich - Średnia otwarta z salonem biała z zabudowaną lodówką z podblatowym zlewozmywakiem kuchnia jednorzędowa z wyspą lub półwyspem z oknem, z białymi frontami, z matowymi frontami, z laminowanym blatem, z ceglaną ścianą nad blatem kuchennym, z drewnianą podłogą, styl skandynawski Dom z 1905 roku został zaprojektowany, z uwzględnieniem oryginalnych elementów jako dom weekendowy całoroczny. Kuchnia z designerską kuchenką stylizowaną na retro w kolorze oliwkowym i grafitowym okapem stanowi serce domu, całości dopełniają drewniane meble w ciepłym, szarym odcieniu. Całość podkreślają lampy w loftowym stylu. Łazienka w stylu rustykalnym, dzięki imitującym pomalowane drewno płytkom wprowadza do wnętrza kolor, przełamując tym samym jasną stylistykę wnętrza.
Dom w Górach Orlickich - Domy, styl nowoczesny - zdjęcie od Kwadraton Dom w Górach Orlickich - Domy, styl nowoczesny Dom z 1905 roku został zaprojektowany, z uwzględnieniem oryginalnych elementów jako dom weekendowy całoroczny. Kuchnia z designerską kuchenką stylizowaną na retro w kolorze oliwkowym i grafitowym okapem stanowi serce domu, całości dopełniają drewniane meble w ciepłym, szarym odcieniu. Całość podkreślają lampy w loftowym stylu. Łazienka w stylu rustykalnym, dzięki imitującym pomalowane drewno płytkom wprowadza do wnętrza kolor, przełamując tym samym jasną stylistykę wnętrza. Aranżacje wnętrz - Domy: Dom w Górach Orlickich - Domy, styl nowoczesny - Kwadraton.
Dom w Górach Orlickich - Średnia na poddaszu łazienka z oknem, styl tradycyjny - zdjęcie od Kwadraton Dom w Górach Orlickich - Średnia na poddaszu łazienka z oknem, z białymi płytkami, z wc, z prysznicem, z wc, z kabiną typu walk-in, z prostokątną kabiną prysznicową, z jedną umywalką, z wiszącą umywalką, z prostokątną umywalką, z wiszącą szafką pod umywalkę, z farbą na ścianie, z lustrem na ścianie, z płytkami na ścianie, z płytkami na podłodze, styl tradycyjny Dom z 1905 roku został zaprojektowany, z uwzględnieniem oryginalnych elementów jako dom weekendowy całoroczny. Kuchnia z designerską kuchenką stylizowaną na retro w kolorze oliwkowym i grafitowym okapem stanowi serce domu, całości dopełniają drewniane meble w ciepłym, szarym odcieniu. Całość podkreślają lampy w loftowym stylu. Łazienka w stylu rustykalnym, dzięki imitującym pomalowane drewno płytkom wprowadza do wnętrza kolor, przełamując tym samym jasną stylistykę wnętrza. Aranżacje wnętrz - Łazienka: Dom w Górach Orlickich - Średnia na poddaszu łazienka z oknem, styl tradycyjny - Kwadraton.
Dom w Górach Orlickich - Średnia biała jadalnia jako osobne pomieszczenie, styl skandynawski - zdjęcie od Kwadraton Dom w Górach Orlickich - Średnia biała jadalnia jako osobne pomieszczenie, z dużym stołem (powyżej 8 miejsc), z prostokątnym stołem, z drewnianym stołem, z jasną drewnianą podłogą, z cegłą na ścianie, styl skandynawski Dom z 1905 roku został zaprojektowany, z uwzględnieniem oryginalnych elementów jako dom weekendowy całoroczny. Kuchnia z designerską kuchenką stylizowaną na retro w kolorze oliwkowym i grafitowym okapem stanowi serce domu, całości dopełniają drewniane meble w ciepłym, szarym odcieniu. Całość podkreślają lampy w loftowym stylu. Łazienka w stylu rustykalnym, dzięki imitującym pomalowane drewno płytkom wprowadza do wnętrza kolor, przełamując tym samym jasną stylistykę wnętrza. Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Dom w Górach Orlickich - Średnia biała jadalnia jako osobne pomieszczenie, styl skandynawski - Kwadraton.
Dom w Górach Orlickich - Mała bez okna łazienka, styl tradycyjny - zdjęcie od Kwadraton Dom w Górach Orlickich - Mała bez okna łazienka z białymi płytkami, z czarno-białymi płytkami, z wc, z wc, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z płytkami na ścianie, z płytkami na podłodze, styl tradycyjny Dom z 1905 roku został zaprojektowany, z uwzględnieniem oryginalnych elementów jako dom weekendowy całoroczny. Kuchnia z designerską kuchenką stylizowaną na retro w kolorze oliwkowym i grafitowym okapem stanowi serce domu, całości dopełniają drewniane meble w ciepłym, szarym odcieniu. Całość podkreślają lampy w loftowym stylu. Łazienka w stylu rustykalnym, dzięki imitującym pomalowane drewno płytkom wprowadza do wnętrza kolor, przełamując tym samym jasną stylistykę wnętrza. Aranżacje wnętrz - Łazienka: Dom w Górach Orlickich - Mała bez okna łazienka, styl tradycyjny - Kwadraton.
Dom w Górach Orlickich - Średni biały salon, styl skandynawski - zdjęcie od Kwadraton Dom w Górach Orlickich - Średni biały salon z kominkiem, z jasną drewnianą podłogą, z obrazami, z farbą na ścianie, z tapetą, ze strefą wypoczynku, styl skandynawski Dom z 1905 roku został zaprojektowany, z uwzględnieniem oryginalnych elementów jako dom weekendowy całoroczny. Kuchnia z designerską kuchenką stylizowaną na retro w kolorze oliwkowym i grafitowym okapem stanowi serce domu, całości dopełniają drewniane meble w ciepłym, szarym odcieniu. Całość podkreślają lampy w loftowym stylu. Łazienka w stylu rustykalnym, dzięki imitującym pomalowane drewno płytkom wprowadza do wnętrza kolor, przełamując tym samym jasną stylistykę wnętrza. Aranżacje wnętrz - Salon: Dom w Górach Orlickich - Średni biały salon, styl skandynawski - Kwadraton.
Dom w Górach Orlickich - Duży biały hol / przedpokój, styl skandynawski - zdjęcie od Kwadraton Dom w Górach Orlickich - Duży biały hol / przedpokój z konsolą, z obrazami, z płytkami na podłodze, styl skandynawski Dom z 1905 roku został zaprojektowany, z uwzględnieniem oryginalnych elementów jako dom weekendowy całoroczny. Kuchnia z designerską kuchenką stylizowaną na retro w kolorze oliwkowym i grafitowym okapem stanowi serce domu, całości dopełniają drewniane meble w ciepłym, szarym odcieniu. Całość podkreślają lampy w loftowym stylu. Łazienka w stylu rustykalnym, dzięki imitującym pomalowane drewno płytkom wprowadza do wnętrza kolor, przełamując tym samym jasną stylistykę wnętrza. Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Dom w Górach Orlickich - Duży biały hol / przedpokój, styl skandynawski - Kwadraton.
Klasyka na nowo - Salon, styl skandynawski - zdjęcie od Perfect Space Interior Design & Construction - Homebook - Aranżacje wnętrz - Salon: Klasyka na nowo - Salon, styl skandynawski - Perfect Space Interior Design & Construction. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Okap rustykalny Petro Black Matt - zdjęcie od Nortberg Ekskluzywne Okapy Kuchenne - Homebook - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Okap rustykalny Petro Black Matt - Nortberg Ekskluzywne Okapy Kuchenne. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom w Górach Orlickich - Duży biały salon z antresolą, styl skandynawski - zdjęcie od Kwadraton Dom w Górach Orlickich - Duży biały salon z antresolą, z biurkiem, z jasną drewnianą podłogą, z półkami, z farbą na ścianie, z tapetą, ze strefą wypoczynku, styl skandynawski Dom z 1905 roku został zaprojektowany, z uwzględnieniem oryginalnych elementów jako dom weekendowy całoroczny. Kuchnia z designerską kuchenką stylizowaną na retro w kolorze oliwkowym i grafitowym okapem stanowi serce domu, całości dopełniają drewniane meble w ciepłym, szarym odcieniu. Całość podkreślają lampy w loftowym stylu. Łazienka w stylu rustykalnym, dzięki imitującym pomalowane drewno płytkom wprowadza do wnętrza kolor, przełamując tym samym jasną stylistykę wnętrza. Aranżacje wnętrz - Salon: Dom w Górach Orlickich - Duży biały salon z antresolą, styl skandynawski - Kwadraton.
Dom w Górach Orlickich - Mała otwarta z kamiennym blatem biała z zabudowaną lodówką kuchnia jednorzę ... - zdjęcie od Kwadraton Dom w Górach Orlickich - Mała otwarta z kamiennym blatem biała z zabudowaną lodówką kuchnia jednorzędowa z oknem, z matowymi frontami, z ceglaną ścianą nad blatem kuchennym, styl skandynawski Dom z 1905 roku został zaprojektowany, z uwzględnieniem oryginalnych elementów jako dom weekendowy całoroczny. Kuchnia z designerską kuchenką stylizowaną na retro w kolorze oliwkowym i grafitowym okapem stanowi serce domu, całości dopełniają drewniane meble w ciepłym, szarym odcieniu. Całość podkreślają lampy w loftowym stylu. Łazienka w stylu rustykalnym, dzięki imitującym pomalowane drewno płytkom wprowadza do wnętrza kolor, przełamując tym samym jasną stylistykę wnętrza.
Klasyczna kuchnia z elementami industrialnymi. - zdjęcie od Studio Monocco Bielany - 97 m² - Metalowa konstrukcja okapu przełamuję klasyczny wygląd kuchni. Projekt mieszkania w stylu retro na warszawskich Bielanach dla młodego małżeństwa.
Wyspa w kuchni z metalowo-drewnianą konstrukcją okapu. - zdjęcie od Studio Monocco Bielany - 97 m² - Kuchnia, styl skandynawski Projekt mieszkania w stylu retro na warszawskich Bielanach dla młodego małżeństwa. Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Wyspa w kuchni z metalowo-drewnianą konstrukcją okapu. - Studio Monocco.
Okap rustykalny Petro - zdjęcie od Nortberg Ekskluzywne Okapy Kuchenne - Homebook - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Okap rustykalny Petro - Nortberg Ekskluzywne Okapy Kuchenne. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Okap rustykalny Petro Ecru - zdjęcie od Nortberg Ekskluzywne Okapy Kuchenne - Homebook - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Okap rustykalny Petro Ecru - Nortberg Ekskluzywne Okapy Kuchenne. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
więcej inspiracji »

Artykuły

30 artykułów dla "okapy w stylu retro"

Angielskie śniadanie, czyli brytyjski styl w kuchni i na talerzu

Angielskie śniadanie, czyli brytyjski styl w kuchni i na talerzu

Angielskie śniadanie, czyli brytyjski styl w kuchni i na talerzu... Stylizowany kominek, kwiecisty pokrowiec na sofę i ogrom pamiątkowych bibelotów – tak wygląda typowy **salon urządzony w stylu angielskim** Kuchnia urządzona w stylu angielskim będzie jednocześnie przytulna i wysmakowana. Jej typowe wyróżniki to **jasne, kremowe, zdobione fronty szafek kuchennych**, liczne prześwity, przeszklenia, ażurowe elementy i **retro dodatki**. Kuchnia w stylu angielskim w różnych odsłonach... --... **• Kuchnia w stylu angielskim w konwencji cottage** Nawiązując do **stylu wiktoriańskiego** lub **kolonialnego**, warto przełamać biele i beże mocnym akcentem – **butelkową zielenią, bordo albo ciemnym, egzotycznym drewnem**. -
Złota bateria kuchenna to wnętrzarski HIT! Zobacz, jak sprawdzi się w Twojej kuchni

Złota bateria kuchenna to wnętrzarski HIT! Zobacz, jak sprawdzi się w Twojej kuchni

**Złota bateria** powinna być dopasowana do stylu kuchni i innych znajdujących się tam dodatków. Pamiętaj o harmonii i wprowadź złote dodatki: lampę, okap czy uchwyty meblowe - **Kuchnia w stylu vintage.** To klimatyczne wnętrze, w którym stare spotyka się z nowym. - **Kuchnia w stylu skandynawskim**. * **Kuchnia w stylu naturalnym**. -
Kość słoniowa – jaki to kolor i z czym go łączyć we wnętrzach?

Kość słoniowa – jaki to kolor i z czym go łączyć we wnętrzach?

... ... ## Kuchnia w kolorze kości słoniowej Najlepiej zaprezentują się w połączeniu z masywnym drewnianym [stołem](/produkty/stoly), murowanym okapem i sprzętami AGD w stylu retro. -
Jak urządzić kuchnię w stylu angielskim?

Jak urządzić kuchnię w stylu angielskim?

Jak urządzić kuchnię w stylu angielskim? Razem z marką RAD-POL przedstawiamy garść porad, jak stworzyć kuchenne wnętrze w angielskim stylu. Jedną z charakterystycznych cech angielskiego stylu w kuchni jest zestawianie elementów w ciągu. --... ... Kuchnia w stylu angielskim powinna zostać udekorowana subtelnie i szykownie W kuchni w stylu angielskim z powodzeniem wykorzystamy wyposażenie z kolekcji marki RAD-POL. - biała kuchnia w stylu angielskim... białe meble kuchenne z marmurowym blatem... zdobienia na białych meblach kuchennych
7 trendów kuchennych, które nigdy nie wyjdą z mody!

7 trendów kuchennych, które nigdy nie wyjdą z mody!

Kuchnia w stylu eklektycznym**... --... Tuż obok stylu klasycznego plasuje się **eklektyzm** Wybór **stylu eklektycznego** jest zawsze bezpieczny i pozwala na dużą dozę twórczej inwencji. Kuchnia w stylu rustykalnym**... --... **Kuchnia rustykalna to synonim przytulności**, która jest zawsze na topie! Oprócz tego możesz zawiesić pod okapem bukiety suszonych ziół i aromatyczne warkocze czosnku, a na półkach wyeksponować moc przedmiotów z duszą: beczułki kamionkowe, żelazka na węgiel i lampki oliwne... **7 - Meble kuchenne w stylu klasycznym**... --... Przyglądając się kuchennym przestrzeniom, warto pamiętać, że kuchnie, podobnie jak łazienki, są specyficznymi wnętrzami Wybór zabudowy kuchennej to na ogół **inwestycja na długie lata**, dlatego jeśli marzy Ci się ponadczasowy wystrój, postaw na **meble w stylu klasycznym**. Drewniane krzesło retro bez podłokietników Vintage marki Actona Company
Kuchnia w stylu skandynawskim na 5 sposobów. Zobacz wyjątkowe inspiracje!

Kuchnia w stylu skandynawskim na 5 sposobów. Zobacz wyjątkowe inspiracje!

Kuchnia w stylu skandynawskim na 5 sposobów. **Kuchnie w stylu skandynawskim** to wnętrza, w których czuć przytulną atmosferę. Biała kuchnia w stylu skandynawskim**... --... Po czym rozpoznać **styl skandynawski**? Kuchnia w stylu scandi i retro dodatki**... --... **Scandi** korzysta z puli naturalnych materiałów, które można bez wahania ze sobą zestawiać, przez co pomieszczenie nabiera również szczypty rustykalnego, industrialnego czy klasycznego charakteru **Mocne akcenty należy wprowadzać w umiarkowanej ilości** –jako granitowy blat roboczy lub okap albo w postaci mniejszych rozwiązań, takich jak uchwyty, akcesoria kuchenne, ścienne grafiki z biało-czarnymi zygzakami czy **małe AGD Retro z kolekcji marki Russell Hobbs**. - Patrząc od strony estetycznej na **scandi wzorowane przeszłością**, najlepiej zamienić prostą geometrię kształtów na lodówki vintage czy zaoblone, miękkie formy **małego AGD z serii Retro** wzbogacone dekoracyjnymi elementami charakterystycznymi dla lat 50. czy 60. @basniowydom... biała kuchnia w stylu prowansalskim... @mono_chromatyczna
Jak urządzić kuchnię w stylu skandynawskim? 10 pomysłów projektantów wnętrz

Jak urządzić kuchnię w stylu skandynawskim? 10 pomysłów projektantów wnętrz

Jak urządzić kuchnię w stylu skandynawskim? 10 pomysłów projektantów wnętrz... **Kuchnia w stylu skandynawskim miewa rozmaite oblicza Obok prostych nowoczesnych szafek o drewnianych blatach, bardzo dobrze odnajdzie się więc lodówka w stylu retro. Aby dodać kuchni bigla, zainwestuj w stylizowaną baterię, okap w stylu vintage lub powieś na ścianie oryginalną półeczkę na przyprawy pamiętającą lata 30. Podobnie możesz zestawiać ze sobą dodatki - leciwy zegar i lampę w stylu pop-art. - biało-czarna kuchnia z czerwoną lodówką... białe szafki i kafelki w kuchni... minimalistyczna kuchnia w czerni i bieli
MODNY TREND: Miedź we wnętrzach

MODNY TREND: Miedź we wnętrzach

** Idealnie odnajduje się we wnętrzach nowoczesnych, ascetycznych, oszczędnych, industrialnych a także tych: w stylu skandynawskim, rustykalnym, natur. Ponadto można ją wykorzystać w stylizacjach na wnętrza z innej epoki, w aranżacjach fusion czy retro. - miedziana lampa wisząca żarówka, metalowy koszyk... miedziany okap w kuchni w stylu klasycznym... miedziana lampa stołowa, różowy wazon, szary blat
Stary budynek z cegły zamienili w przytulny dom. Zaglądamy do środka [PRZED I PO]

Stary budynek z cegły zamienili w przytulny dom. Zaglądamy do środka [PRZED I PO]

Jak mówią sami właściciele, całość została zaaranżowana w stylu nawiązującym do estetyki skandynawskiej, jednak zależało im również na wprowadzeniu **elementów eklektycznych**, które oddawałyby ich kreatywność i zamiłowanie do wnętrz mogących pochwalić się indywidualnym charakterem. Część wypoczynkowa to fuzja dwóch klasycznych barw charakterystycznych dla **stylu skandynawskiego w wydaniu norweskim** – bieli i czerni. Metamorfoza jadalni z odsłonięciem ceglanej ściany... --... W części jadalnianej na pierwszy plan wysuwa się stół – jak się okazuje, to „zdobycz” w stylu retro, która została odnowiona przez właścicieli Uwagę zwraca okap usytuowany na nietypowej wysokości oraz lekka górna zabudowa. -
Jak urządzić kuchnię w stylu angielskim - 5 pomysłów

Jak urządzić kuchnię w stylu angielskim - 5 pomysłów

Jak urządzić kuchnię w klasycznym stylu angielskim? Mile widziane będą również mosiężne gałki oraz wysmakowana armatura w stylu retro. Z powodzeniem możesz postawić na lampy o kloszach z mlecznego szkła, smukłe patery, zabytkową kryształową cukiernicę czy zegar w stylu retro. Jak zaaranżować kuchnię w stylu angielskim z sielską nutą? Kuchnia w stylu angielskim i blask glamour... ------------------------------------------------------... Angielskie aranżacje uwielbiają blask w stylu glamour -
Płytki do kuchni – jakie wybrać? Pomysły na aranżację ściany nad blatem

Płytki do kuchni – jakie wybrać? Pomysły na aranżację ściany nad blatem

Gres jest **odporny na wszelkie kulinarne potyczki** ze względu na wysoką klasę odporności na plamienie i ścieranie, a przede wszystkim prezentuje się lekko oraz nonszalancko, zwłaszcza w konfrontacji z elementami wystroju, takimi jak **czarna armatura**, biały blat czy grafitowy zlewozmywak lub okap. Deseń z reguły kojarzy się ze starannie ułożonymi **klepkami parkietu** w starych kamienicach i mieszkaniach stylizowanych na **vintage lub retro**, jednak drobne prostokąty ułożone względem siebie prostopadle mogą też królować w nowoczesnych aranżacjach, chociażby w formie płytek z kolekcji Opoczno **Love You Navy**. Jeden z nich to **ponadczasowe zestawienie bieli oraz drewna**, które będzie umiejętnie komponowało się z szarościami **stylu skandynawskiego** oraz geometryczną prostotą **minimalizmu**. Można go też wykorzystać w kuchniach niekojarzących się z surowym klimatem; **w stylu klasycznym, retro czy eklektycznym**, gdzie w towarzystwie drewnianej zabudowy meblowej oraz soczyście zielonych dodatków będzie odpowiedzialny za **przytulną atmosferę**. -
Prawdziwe dzieło sztuki... w Twojej kuchni!

Prawdziwe dzieło sztuki... w Twojej kuchni!

Przy pomocy unikatowego agd nawiązującego do stylu lat 50 wprowadzimy do naszego wnętrza zaskakujący oraz przyciągający uwagę element. KUCHNIE WOLNOSTOJĄCE I OKAPY KUCHENNE... ----... Połączenie ochronnego panelu ściennego i odpowiednio dopasowanego okapu kuchennego sprawi, że staną się one stylowym centrum każdej kuchni. - piekarnik retro Smeg... płyta indukcyjna Smeg
Trendy kuchenne 2017 - jakie kuchnie będą modne w tym roku?

Trendy kuchenne 2017 - jakie kuchnie będą modne w tym roku?

Cenią go zatem rozmaite style wnętrzarskie - począwszy od tych najbardziej minimalistycznych, idąc poprzez rustykalne, na dekoratywnych kończąc. Każdy miłośnik aranżacji w stylu hi-tech i industrial będzie zatem zachwycony! Eleganckie, ponadczasowe i wyważone, żywo nawiązują do trendów czerpiących z piękna natury - stylu rustykalnego, śródziemnomorskiego, eko czy scandi. - surowy, drewniany stół, czarna lampa wisząca... wisząca lampa ze szklanym kloszem, drewniany stół, tapicerowane krzesła... kolorowe krzesła, biały stół na drewnianych nogach, biała lampa wisząca, mała kuchnia
Stylowa i praktyczna aranżacja okna kuchennego

Stylowa i praktyczna aranżacja okna kuchennego

Stylizację okna dopasowujemy do klimatu całej kuchni, łącząc podobne style w przypadku okna, obrusów czy pokrowców na krzesła. Przepuszczają sporo światła i nadają wnętrzu nieco romantycznego stylu, szczególnie jeżeli zdecydujemy się na fantazyjne ich upięcia, ozdobione np. detalami w formie kwiatów czy motyli. Zasłony**... ----... - zasłona w biało-czerwoną kratkę, drewniany stolik, metalowa doniczka... białe meble kuchenne, metalowe hokery, czarne meble kuchenne, roleta w pomarańcze... zielone ściany w łazience, białe meble kuchenne, metalowe hokery, białe płytki podłogowe
Dom w Prowansji? Prowansja w domu! Czyli jak urządzić wnętrze w stylu prowansalskim

Dom w Prowansji? Prowansja w domu! Czyli jak urządzić wnętrze w stylu prowansalskim

Czyli jak urządzić wnętrze w stylu prowansalskim... **Słońce, wino, lawenda i trufle... - to nie brzmi jak zimowy poranek w Warszawie W naturalnych pastelach... ----... Uroku łazience dodadzą także przecierane, jasne meble w stylu shabby chic oraz biała armatura z niezabudowaną wanną, najlepiej stojącą na ozdobnych nóżkach. W stylu prowansalskim są to przede wszystkim dobre gatunkowo, często zdobione motywami kwiatowymi tkaniny, z których wykonuje się zasłony, arrasy, parawany i tapicerkę mebli. Stosując podstawowe cechy stylu z zakresu barw i materiałów, będziemy mogli stworzyć słoneczny azyl dopasowany do konkretnego pomieszczenia oraz indywidualnych preferencji. - biały regał z książkami, biała sofa, srebrny świecznik... drewniany stół ze zdobieniami... salon w stylu prowansalskim, biała sofa, narzuta w cienkie szare paski, kominek, zegar na ścianie
Ile kosztuje aranżacja nowoczesnej i ergonomicznej kuchni o pow. 7,5 m2

Ile kosztuje aranżacja nowoczesnej i ergonomicznej kuchni o pow. 7,5 m2

Jej intencją było zaprojektowanie przestrzeni niebanalnej, ale jednocześnie ponadczasowej, której styl będzie stale aktualny. - Klasyczna elegancja z nutą retro... --... Design zabudowy meblowej pozostaje minimalistyczny, ale jednocześnie bardzo elegancki Tym razem płytki dodają kuchennej aranżacji delikatnego smaczku retro. Oprócz tego, że fantastycznie ocieplają kuchenny look, to poprzez widoczne usłojenie i efektowne sęki, wprowadzają do wnętrza nuty w stylu vintage. Całości smaczku dodaje niezwykle designerski, czarny okap o walcowatym kształcie, **Toflesz, model OK-4 Baltic**.
Przegląd małego AGD – zobacz stylowe sprzęty niezbędne w każdej kuchni!

Przegląd małego AGD – zobacz stylowe sprzęty niezbędne w każdej kuchni!

Kuchnia to miejsce magiczne. Tam smak miesza się z zapachami świeżo zaparzonej kawy, wieczorne rozmowy przy lampce wina przybierają zdrowych rumieńców, a na jaw wychodzą kulinarne sekrety babci. Dlatego też podczas urządzania wnętrza liczy się każdy szczegół, zwłaszcza ten, który odgrywa podwójną rolę – dekoracyjną i użytkową. Małe AGD to niepozorne rozwiązania o wielkiej sile. Drzemie w nich ogromny potencjał, dzięki któremu znacznie łatwiej jest wyjść do pracy bez kilkunastu minut spóźnienia i ...
5 okapów, które Cię zaskoczą

5 okapów, które Cię zaskoczą

Znasz ten scenariusz. Gdy na dworze panuje ziąb, a Ty właśnie gotujesz obiad. Na zamkniętych szczelnie oknach natychmiast pojawia się para wodna, a po domu zaczyna unosić zapach jedzenia. W kuchni otwartej na salon jest to o tyle problematyczne, że wszystkie unoszące się w powietrzu opary wnikają w tapicerkę sofy i starannie wyprane zasłony. Nie zamkniesz przed nimi drzwi! Wybór okapu jest zadaniem priorytetowym w każdym domu. Jako jeden z najważniejszych komponentów kuchennego wyposażenia p ...
Ile kosztuje urządzenie kuchni otwartej na salon?

Ile kosztuje urządzenie kuchni otwartej na salon?

Wiele osób zastanawia się, w jaki sposób zaprojektować strefę kuchenno-jadalnianą, aby była nie tylko stylowa, ale i funkcjonalna. Designerzy biura projektowego MOTHI.FORM postanowili podjąć takie wyzwanie i stworzyli wygodną, jasną przestrzeń, która doskonale sprawdza się również pod względem ergonomicznym. Co było ich inspiracją i na jakie materiały się zdecydowali wykonując projekt? O tym przeczytasz w poniższych akapitach.
Kuchnia idealnie zabudowana? Poznajcie sposoby na wymarzoną aranżację!

Kuchnia idealnie zabudowana? Poznajcie sposoby na wymarzoną aranżację!

Przestronna lodówka, wielofunkcyjny piekarnik, wydajny okap, niezawodna płyta kuchenna oraz zmywarka i mikrofalówka zamienią się w dyskretnych pomocników, ułatwią codzienne zmagania kulinarne, a na dodatek dodadzą przestrzeni stylowego charakteru.**... ... Osobny dobór poszczególnych rozwiązań związany jest z szeregiem problemów technicznych oraz stylistycznych, dlatego decydując się na zestaw AGD jednej marki, mamy pewność, że wszystko będzie idealnie do siebie pasować To recepta na idealną aranżację dla miłośników stylu i funkcjonalności! Materia doskonale radzi sobie z zabrudzeniami, jest trwała i odporna na uszkodzenia, a poza technicznymi walorami, świetnie sprawdzi się w pomieszczeniu urządzonym w stylu skandynawskim, nowoczesnym, a nawet klasycznym. --... Mimo pojawiających się trendów na industrializm, prowansalską sielankę czy klimaty retro, nadal w modzie jest uniwersalizm -
Nowoczesne rozwiązania w Twoim domu – designerskie meble kuchenne

Nowoczesne rozwiązania w Twoim domu – designerskie meble kuchenne

Coraz częściej do kuchni wkrada się niebanalny design. Szukamy oryginalnych form, inspirujemy się nowoczesnym wzornictwem i korzystamy z innowacyjnych technologii, które w zgranym tercecie odpowiadają za fenomenalny charakter przestrzeni, gdzie już nie tylko gotujemy, lecz także spędzamy czas z najbliższymi, plotkujemy z przyjaciółką i urządzamy najlepsze imprezy. W kuchni odpoczywamy, dzielimy się wrażeniami z przebiegu zawodowych spotkań i ustalamy plan działań na kolejne dni miesiąca. Tam mie ...
Kuchnia w stylu retro – jak ją wyposażyć? Testujemy małe AGD!

Kuchnia w stylu retro – jak ją wyposażyć? Testujemy małe AGD!

Kuchnia w stylu retro – jak ją wyposażyć? **Testujemy też działanie sprzętów**, by wykazać, że klasyczny wygląd może iść w parze z nowoczesnymi funkcjami i pełną wygodą użytkowania... 4 kolory stylu retro... -- To najbardziej przytulna aranżacja w stylu retro, która zachwyca meblami i dekoracjami stylizowanymi na stare. Choć przy wyborze sprzętów do kuchni w stylu retro bardzo liczy się kryterium **wyglądu**, nie mniej istotna jest ich **funkcjonalność**. Aranżacja kuchni w stylu retro to próba odczytania klasycznych trendów na nowo. -
Jak dobrać małe AGD do stylu kuchni? Zobacz designerskie sprzęty w wyjątkowych aranżacjach!

Jak dobrać małe AGD do stylu kuchni? Zobacz designerskie sprzęty w wyjątkowych aranżacjach!

Jak dobrać małe AGD do stylu kuchni? Jak zatem dobrać małe AGD do stylu kuchni? Jeśli jednak chcesz podkreślić w kuchni klimat przeszłości, jaki wnosi do niej tradycyjny materiał, i tutaj możesz posłużyć się **małym AGD z linii Retro**. Kuchnia w stylu vintage z miedzianymi akcentami... --... Chcesz kucharzyć i spędzać czas we wnętrzu, w którym słychać echo minionych lat? **Kuchnia w stylu vintage** kocha frezowane meble, przeszklenia, drewniane blaty, małe, geometryczne płytki, pamiątkowe zdjęcia i obrus na stole. - Czarne AGD w eklektycznej kuchni... --... Skoro mowa o modzie, nie zapominaj, że na topie jest teraz kuchnia w stylu eklektycznym Te wytyczne idealnie spełnia **linia sprzętów Retro**. Miszmasz tradycji i nowoczesności jest wprost stworzony do kuchni w stylu eklektycznym! Słowem – jak wybrać małe AGD, które ułatwi codzienne przygotowywanie śniadania, a jednocześnie będzie pasowało do **kuchni w stylu vintage**?
Mieszkanie 25 m² – znana meblościanka w nowej odsłonie

Mieszkanie 25 m² – znana meblościanka w nowej odsłonie

Tak też powstała funkcjonalna dwupoziomowa przestrzeń z subtelnym rysem retro. Projektant zmieścił tu także okap meblowy Amica OMC6241B oraz płytę indukcyjną na dwa palniki Amica PI3510U. Praktyczna łazienka w stylu vintage... --... Łazienka zaaranżowana przez Kubę Krysiaka została utrzymana w takiej samej estetyce, co reszta mieszkania - łazienka retro w małym mieszkaniu... łazienka vintage w małym mieszkaniu
więcej artykułów »

Specjaliści

2 profile specjalistów dla "okapy w stylu retro"

Freggia

Freggia

FREGGIA to marka urządzeń gospodarstwa domowego stworzona zgodnie z tradycjami włoskiego wzornictwa. Sprzęt można użytkować przez długie lata, bowiem powstaje w europejskich fabrykach z wieloletnimi tradycjami i jest tworzony przez ludzi z bogatym do ...
SMEG

SMEG

Smeg Smeg to włoski producent sprzętu gospodarstwa domowego z siedzibą w Guastalla, koło Reggio Emilia na północy kraju. Smeg posiada 18 filii na całym świecie, zagraniczne biura w Hong Kongu i Arabii Saudyjskiej i rozbudowaną sieć sprzedaży. Dzię ...
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności