Czego szukasz?
Zobacz także

okap szczelinowy - pomysły, inspiracje z homebook

Okap SIEMENS LC67KHM60. Klasa energetyczna A

Okap SIEMENS LC67KHM60. Klasa energetyczna A

Okap kominowy o szerokości 60 cm, wydajność 660 m3/h, w technologii szczelinowej, wykonany ze stali szlachetnej i szkła, aluminiowy filtr przeciwtłuszczowy, elektroniczne sterowania dotykowe.
1977 zł
Okap TEKA DVN 94030 WHT. Klasa energetyczna C

Okap TEKA DVN 94030 WHT. Klasa energetyczna C

Okap kominowy przyściennyo szerokości 90 cm, 2 ustawienia prędkości pracy + funkcja turbo, 12-warstwowe filtry metalowe pochłaniają do 98% tłuszczu, możliwa praca w trybiewywiewowymi recyrkulacyjnym, oświetlenie LED, pochłanianie szczelinowe, sterowanie sensorowe, timer, maksymalna wydajność 425m³/h.
988 zł
Okap kuchenny Loteo 80.4 White

Okap kuchenny Loteo 80.4 White

Linia GLOBALO Exclusive Zalety i korzyści dla użytkownika okapu Loteo 80.4 White Okap do zabudowy Loteo 80.4 White doskonale prezentuje się kuchniach, w których dominuje jasna, skandynawska paleta barw. W takiej sytuacji okap - absorbując opary - pracuje w obiegu zamkniętym. Okap Loteo wyposażono domyślnie w filtr aluminiowy - przeciwtłuszczowy. Materiały: Okap Loteo 80.4 wykonany został z białego szkła hartowanego.
1959 zł
Okap kuchenny Loteo 80.4 Plus White

Okap kuchenny Loteo 80.4 Plus White

Linia GLOBALO Exclusive   Zalety i korzyści dla użytkownika okapu Loteo 80.4 Plus White Okap do zabudowy Loteo 80.4 Plus White doskonale prezentuje się kuchniach, w których dominuje jasna, skandynawska paleta barw. W takiej sytuacji okap - absorbując opary - pracuje w obiegu zamkniętym. Okap Loteo wyposażono domyślnie w filtr aluminiowy - przeciwtłuszczowy. Materiały: Okap Loteo 80.4 Plus wykonany został z białego szkła hartowanego.
2059 zł
Okap kuchenny Gingero 80.1 Black

Okap kuchenny Gingero 80.1 Black

Linia GLOBALO Design   Zalety i korzyści dla użytkownika okapu Gingero 80.1 Black Wyjątkowo kompaktowe wymiary, stylowy front i świetne osiągi – okap kuchenny Gingero 80.1 Black zachwyci wszystkich, którzy szukają rozwiązań praktycznych i gustownych zarazem. Okap do zabudowy meblowej Gingero no można uzupełnić o dwa rodzaje filtrów: aluminiowy i węglowy. Schowany w szafce okap jest cichy (46 dB na pierwszym biegu), a więc nie powoduje dyskomfortu wśród osób przebywających w kuchni. Materiały: Okap Gingero 80.1 Black wykonany został z szykownego, czarnego szkła hartowanego.
1599 zł
Okap kuchenny Gingero 80.1 White

Okap kuchenny Gingero 80.1 White

Linia GLOBALO Design   Zalety i korzyści dla użytkownika okapu Gingero 80.1 White Wyjątkowo kompaktowe wymiary, stylowy front i świetne osiągi – okap kuchenny Gingero 80.1 White zachwyci wszystkich, którzy szukają rozwiązań praktycznych i gustownych zarazem. Okap do zabudowy meblowej Gingero no można uzupełnić o dwa rodzaje filtrów: aluminiowy i węglowy. Schowany w szafce okap jest cichy (46 dB na pierwszym biegu), a więc nie powoduje dyskomfortu wśród osób przebywających w kuchni. Materiały: Okap Gingero 80.1 White wykonany został z szykownego, białego szkła hartowanego.
1599 zł
Okap kuchenny Spedtero 60.1 Black

Okap kuchenny Spedtero 60.1 Black

Okap do zabudowy meblowej Spedtero można uzupełnić o dwa rodzaje filtrów: aluminiowy i węglowy. Schowany w szafce okap jest cichy (45 dB na pierwszym biegu), a więc nie powoduje dyskomfortu wśród osób przebywających w kuchni. Przeznaczenie: Okap kuchenny Spedtero, dzięki szerokości zaledwie 60 cm, można dopasować do niemalże każdej kuchennej szafki. Materiały: Okap Spedtero 60.1 Black wykonany został ze stali lakierowanej na czarno oraz czarnego hartowanego szkła.
1099 zł
Okap kuchenny Gingero 60.1 Black

Okap kuchenny Gingero 60.1 Black

Okap do zabudowy meblowej Gingero no można uzupełnić o dwa rodzaje filtrów: aluminiowy i węglowy. Schowany w szafce okap jest cichy (46 dB na pierwszym biegu), a więc nie powoduje dyskomfortu wśród osób przebywających w kuchni. Przeznaczenie: Okap kuchenny Gingero, dzięki szerokości zaledwie 60 cm, można dopasować do niemalże każdej kuchennej szafki. Materiały: Okap Gingero 60.1 Black wykonany został z szykownego, czarnego szkła hartowanego.
1399 zł
Okap kuchenny Loteo 80.4 Plus Black

Okap kuchenny Loteo 80.4 Plus Black

Okap do zabudowy meblowej Loteo można uzupełnić o dwa rodzaje filtrów: aluminiowy i węglowy. Schowany w szafce okap jest cichy (48 dB na pierwszym biegu), a więc nie powoduje dyskomfortu wśród osób przebywających w kuchni. Przeznaczenie: Okap kuchenny Loteo, dzięki szerokości zaledwie 80 cm, można dopasować do niemalże każdej kuchennej szafki. Materiały: Okap Loteo 80.4 Plus Black wykonany został z szykownego, czarnego szkła hartowanego.
2059 zł
Okap kuchenny Floweri 60.1 Black

Okap kuchenny Floweri 60.1 Black

Okap do zabudowy meblowej Floweri można uzupełnić o dwa rodzaje filtrów: aluminiowy i węglowy. Schowany w szafce okap jest cichy (45 dB na pierwszym biegu), a więc nie powoduje dyskomfortu wśród osób przebywających w kuchni. Przeznaczenie: Okap kuchenny Floweri, dzięki szerokości zaledwie 60 cm, można dopasować do niemalże każdej kuchennej szafki. Materiały: Okap Floweri 60.1 Black wykonany został ze stali lakierowanej na czarno oraz czarnego hartowanego szkła.
1069 zł
Okap kuchenny Silentio 60.2 Black

Okap kuchenny Silentio 60.2 Black

Opis: Okap do zabudowy, szer 60, gł 29 cm, sterowanie sensorowe (dotykowe) z wyświetlaczem LED, zakres prędkości: 3 + boost, wykonanie: czarne hartowane szkło, stal lakierowana na czarno, oświetlenie pasek LED  5 W, dodatki: pilot.   Linia GLOBALO Design Zalety i korzyści dla użytkownika okapu Silentio 60.2 Black Okap do zabudowy Silentio 60.2 Black doskonale prezentuje się kuchniach, w których dominuje jasna, skandynawska paleta barw. Jest przystosowany do pracy z silnikiem zewnętrznym umieszczonym na poddaszu lub na zewnątrz budynku:  TW1.2, TW2.1, TW3,1 i TZ1.1 Okap  wyposażono domyślnie w filtr aluminiowy - przeciwtłuszczowy. Materiały: Okap Silentio 60.2 Black wykonany został z czarnego szkła hartowanego.
1359 zł
Okap kuchenny Silentio 80.2 Black

Okap kuchenny Silentio 80.2 Black

Linia GLOBALO Design   Zalety i korzyści dla użytkownika okapu Silentio 80.2 Black Okap do zabudowy Silentio 80.2 Black doskonale prezentuje się kuchniach, w których dominuje jasna, skandynawska paleta barw. Hartowane szkło Sterowanie sensoryczne + pilot Współpraca z turbiną wewnętrzną TW1.2, TW2.1, TW3.1 i turbiną elewacyjną TZ 1.1 Funkcjonalności: Okap kuchenny do zabudowy Silentio 80.2 nie posiada na wyposażeniu silnika. Jest przystosowany do pracy z silnikiem zewnętrznym umieszczonym na poddaszu lub na zewnątrz budynku:  TW1.2, TW2.1, TW3,1 i TZ1.1 Okap  wyposażono domyślnie w filtr aluminiowy - przeciwtłuszczowy. Materiały: Okap Silentio 80.2 Black wykonany został z czarnego szkła hartowanego.
1419 zł
Okap kuchenny Silentio 60.2 White

Okap kuchenny Silentio 60.2 White

Opis: Okap do zabudowy, szer 60, gł 29 cm, sterowanie sensorowe (dotykowe) z wyświetlaczem LED, zakres prędkości: 3 + boost, wykonanie: białe hartowane szkło, stal lakierowana na biało, oświetlenie pasek LED  5 W, dodatki: pilot.   Linia GLOBALO Design   Zalety i korzyści dla użytkownika okapu Silentio 60.2 White Okap do zabudowy Silentio 60.2 White doskonale prezentuje się kuchniach, w których dominuje jasna, skandynawska paleta barw. Jest przystosowany do pracy z silnikiem zewnętrznym umieszczonym na poddaszu lub na zewnątrz budynku:  TW1.2, TW2.1, TW3,1 i TZ1.1 Okap wyposażono domyślnie w filtr aluminiowy - przeciwtłuszczowy. Materiały: Okap Silentio 60.2 White wykonany został z białego szkła hartowanego.
1359 zł
Okap kuchenny Silentio 80.2 White

Okap kuchenny Silentio 80.2 White

Linia GLOBALO Design   Zalety i korzyści dla użytkownika okapu Silentio 80.2 White Okap do zabudowy Silentio 80.2 White doskonale prezentuje się kuchniach, w których dominuje jasna, skandynawska paleta barw. Hartowane szkło Sterowanie sensoryczne + pilot (opcjonalnie) Współpraca z turbiną wewnętrzną TW1.2, TW2.1, TW3.1 i turbiną elewacyjną TZ 1.1 Funkcjonalności: Okap kuchenny do zabudowy Silentio 80.2 nie posiada na wyposażeniu silnika. Jest przystosowany do pracy z silnikiem zewnętrznym umieszczonym na poddaszu lub na zewnątrz budynku:  TW1.2, TW2.1, TW3,1 i TZ1.1 Okap wyposażono domyślnie w filtr aluminiowy - przeciwtłuszczowy. Materiały: Okap Silentio 80.2 White wykonany został z białego szkła hartowanego.
1419 zł
Okap kuchenny Loteo 60.4 White

Okap kuchenny Loteo 60.4 White

W takiej sytuacji okap - absorbując opary - pracuje w obiegu zamkniętym. Okap Loteo wyposażono domyślnie w filtr aluminiowy - przeciwtłuszczowy. Materiały: Okap Loteo 60.4 wykonany został z białego szkła hartowanego. Pochłanianie szczelinowe gwarantuje łatwe utrzymanie urządzenia w czystości.
1699 zł
Okap kuchenny Senturo 60.3 Black

Okap kuchenny Senturo 60.3 Black

Okap do zabudowy meblowej Senturo można uzupełnić o dwa rodzaje filtrów: aluminiowy i węglowy. Schowany w szafce okap jest cichy, a więc nie powoduje dyskomfortu wśród osób przebywających w kuchni. Przeznaczenie: Okap kuchenny Senturo, dzięki szerokości zaledwie 60 cm, można dopasować do niemalże każdej kuchennej szafki. Materiały: Okap Senturo 60.3 Black wykonany został z szykownego, czarnego szkła hartowanego.
1099 zł
Okap kuchenny Loteo 80.4 Black

Okap kuchenny Loteo 80.4 Black

Okap do zabudowy meblowej Loteo można uzupełnić o dwa rodzaje filtrów: aluminiowy i węglowy. Schowany w szafce okap jest cichy (48 dB na pierwszym biegu), a więc nie powoduje dyskomfortu wśród osób przebywających w kuchni. Przeznaczenie: Okap kuchenny Loteo, dzięki szerokości zaledwie 80 cm, można dopasować do niemalże każdej kuchennej szafki. Materiały: Okap Loteo 80.4 Black wykonany został z szykownego, czarnego szkła hartowanego.
1959 zł
Okap kuchenny Spedtero 60.1 White

Okap kuchenny Spedtero 60.1 White

Okap do zabudowy meblowej Spedtero można uzupełnić o dwa rodzaje filtrów: aluminiowy i węglowy. Schowany w szafce okap jest cichy (45 dB na pierwszym biegu), a więc nie powoduje dyskomfortu wśród osób przebywających w kuchni. Przeznaczenie: Okap kuchenny Spedtero, dzięki szerokości zaledwie 60 cm, można dopasować do niemalże każdej kuchennej szafki. Materiały: Okap Spedtero 60.1 White wykonany został ze stali lakierowanej na biało oraz białego hartowanego szkła.
1099 zł
Okap kuchenny Gingero 60.1 White

Okap kuchenny Gingero 60.1 White

Okap do zabudowy meblowej Gingero no można uzupełnić o dwa rodzaje filtrów: aluminiowy i węglowy. Schowany w szafce okap jest cichy (46 dB na pierwszym biegu), a więc nie powoduje dyskomfortu wśród osób przebywających w kuchni. Przeznaczenie: Okap kuchenny Gingero, dzięki szerokości zaledwie 60 cm, można dopasować do niemalże każdej kuchennej szafki. Materiały: Okap Gingero 60.1 White wykonany został z szykownego, białego szkła hartowanego.
1399 zł
Okap kuchenny Senturo 60.3 White

Okap kuchenny Senturo 60.3 White

Okap do zabudowy meblowej Senturo można uzupełnić o dwa rodzaje filtrów: aluminiowy i węglowy. Schowany w szafce okap jest cichy, a więc nie powoduje dyskomfortu wśród osób przebywających w kuchni. Przeznaczenie: Okap kuchenny Senturo, dzięki szerokości zaledwie 60 cm, można dopasować do niemalże każdej kuchennej szafki. Materiały: Okap Senturo 60.3 White wykonany został z szykownego, białego szkła hartowanego.
1099 zł
Okap kuchenny Floweri 60.1 White

Okap kuchenny Floweri 60.1 White

Okap do zabudowy meblowej Floweri można uzupełnić o dwa rodzaje filtrów: aluminiowy i węglowy. Schowany w szafce okap jest cichy (45 dB na pierwszym biegu), a więc nie powoduje dyskomfortu wśród osób przebywających w kuchni. Przeznaczenie: Okap kuchenny Floweri, dzięki szerokości zaledwie 60 cm, można dopasować do niemalże każdej kuchennej szafki. Materiały: Okap Floweri 60.1 White wykonany został ze stali lakierowanej na biało oraz białego hartowanego szkła.
1069 zł
Okap kuchenny Loteo 60.4 Black

Okap kuchenny Loteo 60.4 Black

Okap do zabudowy meblowej Loteo można uzupełnić o dwa rodzaje filtrów: aluminiowy i węglowy. Materiały: Okap Loteo 60.4 Black wykonany został z szykownego, czarnego szkła hartowanego. Okap wyposażony został w pochłanianie szczelinowe, dlatego łatwo go utrzymać w czystości. Okap z szafką: konfigurator 3D Niejednokrotnie problemem bywa idealne dopasowanie szafki pod okap do zabudowy oraz jego montaż.
1699 zł
Odkurzacz ręczny SENCOR SVC 190W

Odkurzacz ręczny SENCOR SVC 190W

Odkurzacz w kolorze czerwonym, bezprzewodowy, zasilany akumulatorowo, wyposażony w ssawkę szczelinową i szczotkę do kurzu.
100 zł
Odkurzacz ręczny SENCOR SVC 190W

Odkurzacz ręczny SENCOR SVC 190W

Odkurzacz w kolorze czerwonym, bezprzewodowy, zasilany akumulatorowo, wyposażony w ssawkę szczelinową i szczotkę do kurzu.
93 zł

Inspiracje

2 zdjęcia dla "okap szczelinowy"

Gutmann Abajo - zdjęcie od Prince - Homebook - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Gutmann Abajo - Prince . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Gutmann Abajo - zdjęcie od Prince - Homebook - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Gutmann Abajo - Prince . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!

Artykuły

20 artykułów dla "okap szczelinowy"

Jak wybrać okap kuchenny do zabudowy?

Jak wybrać okap kuchenny do zabudowy?

Jak wybrać okap kuchenny do zabudowy? Jak wybrać okap kuchenny do zabudowy - wyciąg czy pochłaniacz? Osoby, którym szczególnie zależy na dyskretnym okapie do zabudowy, powinny bliżej przyjrzeć się innowacyjnym okapom szczelinowym. Taki okap równie dobrze sprawdzi się jako wyciąg. Okap wbudowany w sufit, a może... przypominający lampę? -
5 rodzajów okapów kuchennych – czym się od siebie różnią? Jaki wybrać?

5 rodzajów okapów kuchennych – czym się od siebie różnią? Jaki wybrać?

**Okap to jedno z ważniejszych urządzeń w każdej kuchni.** Za jego sprawą usuwane są wszelkie niepożądane zapachy, które powstają w procesie gotowania. Razem z marką **Kernau**, liderem wśród producentów okapów na polskim rynku, podpowiemy, **na co zwrócić uwagę wybierając okap**! Taka lokalizacja sprawia, że okap staje się widocznym elementem kuchni, która przecież niejednokrotnie połączona jest z salonem – z tego względu **modele wyspowe charakteryzują się wyjątkową dbałością o design**... ... To idealny **okap do małej kuchni**, w której liczy się funkcjonalne zagospodarowanie metrażu... ... **Timer**, **Szczelinowy System Zasysania**, **oświetlenie LED**, czy **sterowanie gestem** lub **pilotem** mają za zadanie ułatwić codzienne czynności wykonywane w kuchni. -
Czyszczenie gorącą parą wodną - parownice Kärcher

Czyszczenie gorącą parą wodną - parownice Kärcher

Parownice stosuje się do czyszczenia twardych posadzek (kamień, lastrico etc), armatury kuchennej i łazienkowej, fliz, okapów, płyt grzejnych, luster i okien. Tłuste plamy, które szpecą stalowe okapy, blaty i piekarniki najskuteczniej można usunąć techniką parową z użyciem dyszy ręcznej w miękkiej powłoczce frotte. - czyszczenie szyb parownicą karcher... czyszczenie okapu parownicą karcher
Nowa kuchnia? Wybieramy z Wami najlepsze AGD!

Nowa kuchnia? Wybieramy z Wami najlepsze AGD!

Siemens, oprócz niezawodnego piekarnika, innowacyjnej płyty czy wydajnego okapu, proponuje także szuflady grzewcze, kuchenki mikrofalowe i inne udogodnienia, które zamieniają gotowanie w zabawę, a kuchnię w miejsce pełne ergonomii i stylu! - Duet idealny – płyta grzewcza i okap... --... Główny plac boju w kuchni to płyta grzewcza Do stworzenia sprawnego i wydajnego duetu niezbędny jest też okap.
Mała kuchnia: jak urządzić stylowo i funkcjonalnie?

Mała kuchnia: jak urządzić stylowo i funkcjonalnie?

Myśląc zaś o okapie, sięgnijmy po sprzęt do zabudowy, tudzież rozwiązanie teleskopowe. - biała kuchnia z kafelkami na ścianach... miętowe szafki kuchenne i białe dodatki w kuchni... blat kuchenny przy oknie w małej kuchni
Jak łączyć kolory w kuchni? Poznaj sprawdzone triki na modne wnętrze!

Jak łączyć kolory w kuchni? Poznaj sprawdzone triki na modne wnętrze!

Zlewozmywak możemy dopasować na dwa sposoby – do koloru blatu kuchennego lub do pozostałych sprzętów, takich jak płyta indukcyjna i okap, lodówka, mikrofalówka, itp. W takim przypadku idealny będzie czarny okap marki BEST – tradycyjny FOLGARIDA lub oryginalny KITE. Mogą to być krzesła w żółtym kolorze przy białym stole, toster i czajnik elektryczny w pastelowym różu czy barwny okap. - okap wychodzący z blatu... nowoczesny okap
5 sposobów na doczyszczenie piekarnika

5 sposobów na doczyszczenie piekarnika

5 sposobów na doczyszczenie piekarnika **Zapieczony tłuszcz i osad w piekarniku to prawdziwa udręka każdej pani domu. Już sama myśl o próbie wyczyszczenia jego wnętrza potrafi zepsuć dzień. Aby uporać się z zabrudzeniami i by proces doczyszczenia ścian piekarnika oraz jego szyby zbytnio nas nie zmęczył, potrzebny jest dobry sposób i sprawdzona metoda na sprawne pozbycie się osadu. Zobacz jak doczyścić piekarnik, by wyglądał jak nowy, nawet po długotrwałym gromadzeniu się warstw przypalonego tłuszczu. Masz do wyboru 5 sposobów.** Niezawodna piana -- Najszybszy efekt przy zabrudzonym piekarniku dadzą nowoczesne preparaty czyszczące. Do tego rodzaju opornego tłustego osadu przeznaczone są środki działające na zasadzie aktywnej piany. Znajdziemy specjalne płyny do czyszczenia piekarników, grilli ogrodowych i kuchenek. Mają za zadanie rozpuścić zapieczony tłuszcz i wszelki osad, aby łatwo było się ich pozbyć bez szorowania. W tym celu spryskujemy zabrudzoną powierzchnię preparatem i pozostawiamy pianę na dłu - Okap AMICA OKC613RB marki Amica... Piekarnik BEKO BIE24301B Elektryczny Czarne szkło A marki Beko
Jak urządzić funkcjonalną kuchnię z wyspą otwartą na salon?

Jak urządzić funkcjonalną kuchnię z wyspą otwartą na salon?

W przypadku gdy zdecydujemy się na płytę grzewczą nie musimy obawiać się brzydkiego okapu straszącego gości i domowników. - nowoczesna kuchnia z wyspą... srebrne agd, biała wyspa kuchenna, wiszący pochłaniacz powietrza... nowoczesna kuchnia z wyspą, drewniane fronty mebli, czarny okap
Okap i płyta indukcyjna do nowoczesnej kuchni – jak je wybrać?

Okap i płyta indukcyjna do nowoczesnej kuchni – jak je wybrać?

Okap i płyta indukcyjna do nowoczesnej kuchni – jak je wybrać? Okap i płyta, które współpracują... --... Sprawna komunikacja to ważna umiejętność – liczy się także w kuchni Gdy zasysanie oparów nie jest dłużej wymagane, okap wyłącza się automatycznie, dzięki czemu zapobiega zbędnym stratom energii. Okap [Nuage Sense](https://elica.com/PL-pl/okapy/nuage-sense) to doskonały wybór dla indywidualistów – wykończenie ze stali nierdzewnej daje możliwość opanelowania okapu karton-gipsem. Okap [Edith Sense](https://elica.com/PL-pl/okapy/edith-sense) można instalować dwojako – nad wyspę lub na ścianie. -
Trendy wśród płyt grzewczych i okapów, czyli wyszukany design i światowe innowacje w Twojej kuchni!

Trendy wśród płyt grzewczych i okapów, czyli wyszukany design i światowe innowacje w Twojej kuchni!

**Okap Illusion** zachwyci miłośników minimalizmu, którzy szukają modelu, idealnie wtapiającego się w tło. **Okap Pix** natomiast bardzo dobrze wygląda w surowych, industrialnych wnętrzach. **Amatorzy rozwiązań typu 2w1 na pewno docenią okap Lullaby, który pełni również rolę oświetlenia**. Interstellar to wiszący okap, który dzięki 1152 szklanym elementom tworzy we wnętrzu iście magiczną atmosferę. Niezwykła gra światła i szkła prezentuje się efektownie i sprawia, że **okap łatwo pomylić z designerską lampą**. - elica roadshow... elica roadshow... elica roadshow
Ile kosztuje aranżacja nowoczesnej i ergonomicznej kuchni o pow. 7,5 m2

Ile kosztuje aranżacja nowoczesnej i ergonomicznej kuchni o pow. 7,5 m2

Ile kosztuje aranżacja nowoczesnej i ergonomicznej kuchni o pow. 7,5 m2 **Nie jest tajemnicą, że zaaranżowanie wąskiej kuchni często stanowi nie lada wyzwanie. Przestrzeń powinna być bowiem zaprojektowana jak najbardziej funkcjonalnie, pełna ergonomicznych rozwiązań, a przy tym designerska i ponadczasowa. Taki kompromis udał się projektantce pracowni RENEE'S INTERIOR DESIGN. Dzięki zabudowie meblowej na wymiar i ciekawemu doborowi barw, we wnętrzu liczącym sobie 7,5 m2, wykreowała przestrzeń bardzo komfortową, stylową i świeżą.** Kuchnia niewielka, ale funkcjonalna -- Kuchnia znajduje się w mieszkaniu liczącym sobie 88 m2, jednak sama jest niewielka - jej wymiary to **2,5 x 3,0 m**. Całościowe wyposażenie wnętrza kuchennego kosztowało **25 tysięcy złotych**, natomiast przybliżony koszt prac remontowo-wykończeniowych oszacowano na około **2 tysiące złotych**. Ogromnym plusem projektu jest zabudowa meblowa zrealizowana na zamówienie, dzięki której można było w pełni wykorzystać potencjał kuchni. Komplet meb - Całości smaczku dodaje niezwykle designerski, czarny okap o walcowatym kształcie, **Toflesz, model OK-4 Baltic**. Piekarnik WHIRLPOOL OAKZ9 7921 CS NB Elektryczny Czarny A+ marki Whirlpool... Okap przyścienny Toflesz Ok-4 BALTIC Czarny 850 m3/h marki Toflesz
Projekty kuchni z wyspą - wady i zalety

Projekty kuchni z wyspą - wady i zalety

Kuchenne okapy nie zawszą są w stanie wyciągnąć wszystkie aromaty poza pomieszczenie, dlatego należy liczyć się z tym, że zapach duszenia mięsa czy smażenia potraw może przejść do salonu i przedpokoju. **Cena takiego wyciągu wyspowego jest dość wysoka**, jeśli porównamy go z tradycyjnym okapem przy blacie. - biała kuchnia z wyspą, ceglana ściana... cegła naturalna, białe meble z połyskiem z czarnym blatem, fototapeta w kuchni z panoramą miasta... białe meble kuchenne, drewniana podłoga, biały blat kuchenny
4 pomysły na to, jak za pomocą okapu stworzyć klimatyczną kuchnię

4 pomysły na to, jak za pomocą okapu stworzyć klimatyczną kuchnię

Okap w nowoczesnym wydaniu: design i technologia... --... Nowoczesny okap nie dość, że pozbędzie się zapachu przypalonej pieczeni, to samodzielnie rozpozna ilość oparów i dostosuje do tego odpowiedni tryb pracy Kuchnia w stylu nowoczesnym – jaki okap wybrać? Nad nią obowiązkowo musi wisieć okap o niesztampowej formie – wyszukanej, ale i nawiązującej do dekoracyjnej oszczędności. Glamour w kuchni i okap, który przyciąga wzrok... --... Glamour to potężna dawka szykowności, blichtru i klasy Okap posiada jeszcze jedną unikalną cechę – gniazdo USB, które pozwoli na podłączenie telefonu lub tabletu. -
Wyspa w kuchni. Jak dobrać idealny wyciąg?

Wyspa w kuchni. Jak dobrać idealny wyciąg?

**Nie możesz oczywiście zapomnieć o odpowiednim oświetleniu.** Jeśli wyspa posiada kuchenkę warto wybrać odpowiednie urządzenie do pochłaniania oparów... ... ## Top of the top – okap tuba W kuchni urządzonej w chłodnych, ciemnych barwach okap tuba czarny będzie stanowił synergiczną całość zarówno z wyspą, jak i pozostałymi sprzętami AGD. Zdecydowaną zaletą okapów z kolekcji Cylindro jest **cicha praca oraz wydajna turbina**: okap włączony w kuchni nie zakłóca rozmów czy oglądania telewizji w salonie... ... ## Okap niczym lampa **Ręcznie robione klosze nawiązują do azteckich piramid (model Aztek), kwiatów tulipana (Tulip), a także mienią się oryginalnymi kryształami Svarowskiego.** Jeśli jednak szukasz zaskoczeń w bardziej klasycznej odsłonie, perfekcyjnym rozwiązaniem nad wyspę będą okapy o prostych formach geometrycznych zawieszone na stalowych linkach np. model Galaxy... ... ## Okap do zadań specjalnych - Okap wyspowy Cylindro 2STRIPS Black Matt 40 cm marki Nortberg... Okap wyspowy Aztek Black 60 cm marki Nortberg... Okap wyspowy Tulip White 60 cm marki Nortberg
Cichy i wydajny okap kuchenny – jaki wybrać? 6 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę

Cichy i wydajny okap kuchenny – jaki wybrać? 6 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę

Cichy i wydajny okap kuchenny – jaki wybrać? 6 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę... **Okap** to niezbędny element wyposażenia każdej kuchni, szczególnie tej, w której dużo się dzieje Nie zawsze jednak chcemy, by sam okap stał się widoczną częścią kuchennego wystroju. Swoboda montażu**... --... **Jaki okap wybrać? Z tych względów **cichy okap kuchenny** to marzenie niejednego domownika. -
3 powody, dla których warto mieć odpowiedni okap

3 powody, dla których warto mieć odpowiedni okap

3 powody, dla których warto mieć odpowiedni okap... **Słowo *"odpowiedni"* to przymiotnik o szerokim pojęciu Jak znaleźć taki okap, gdy kuchenne oferty pękają w szwach od rozwiązań pełnych doskonałych udogodnień? By okap był maksymalnie wydajny musi być co najmniej tej samej wielkości co płyta, a najlepiej gdy jest nieco większy. Kolejna zasada jest taka, że im wyżej umieszczamy okap, tym większa powinna jego powierzchnia. Atrakcyjnym elementem stanie się okap wyspowy Zen, wykończony litą powierzchnią i łączący recyrkulację z naturalnym oświetleniem. - biała kuchnia z wyspą... wbudowany okap nad płytą indukcyjną... wiszący okap
Nowoczesna kuchnia z drewnianymi akcentami. Zobacz nasze propozycje!

Nowoczesna kuchnia z drewnianymi akcentami. Zobacz nasze propozycje!

Ciemne drewno będzie prezentować się fenomenalnie w towarzystwie czarnej płyty indukcyjnej, stylowego okapu wiszącego oraz połyskującej chromowanej armatury kuchennej. - drewniany blat kuchenny... drewno w kuchni... czarny okap kuchenny
Jaki okap wybrać? Przegląd najlepszych rozwiązań

Jaki okap wybrać? Przegląd najlepszych rozwiązań

Jaki okap wybrać? W przypadku, gdy wyspa jest naszą strefą gotowania, istotnym elementem w otwartej kuchni staje się okap. Ten wyspowy okap doskonale dopasowany jest do nowoczesnych wnętrz. Okap może także stanowić epicentrum naszej kuchni przyciągać wzrok tak jak COLLIER ISLAND, który wyglądem bardziej przypomina dzieło architektoniczne niż okap. Nowatorski, stalowy okap o blisko metrowej posturze czuwa nad atmosferą panującą w domu. - okap kuchenny... okap do nowoczesnej kuchni... najlepszy okap do kuchni
Piekarnik, płyta i okap – jak dobrać sprzęt AGD do kuchni?

Piekarnik, płyta i okap – jak dobrać sprzęt AGD do kuchni?

Piekarnik, płyta i okap – jak dobrać sprzęt AGD do kuchni? Okap... --... Uzupełnieniem zestawu **płyta + piekarnik** będzie dobrze dobrany **okap** **Okap AmicaOKP6651S**, został wyposażony w **10 stopniową regulację pracy wentylatora**. **Płyta indukcyjna, piekarnik i okap** to trio niezbędne, a wyposażone w dodatkowe udogodnienia sprawi, że gotowanie stanie się prawdziwą przyjemnością. -
Kuchnia kontra przedświąteczne przygotowania! Poznaj rozwiązania, które ułatwiają domowe obowiązki

Kuchnia kontra przedświąteczne przygotowania! Poznaj rozwiązania, które ułatwiają domowe obowiązki

Płyta indukcyjna i okap w jednym... --... Urządzając kuchnię, nie sposób pominąć dwóch urządzeń: **płyty indukcyjnej i okapu** – pierwsze stanowi **centrum gotowania**, drugie nazywane jest płucami pomieszczenia, ponieważ **pochłania nieprzyjemne zapachy i oczyszcza powietrze** By w pełni sprostować kulinarnej gorączce, **Comitor** proponuje postawić na design połączony z użytecznością, czyli **wysuwany okap zintegrowany z płytą indukcyjną Panorama**, marki **NOVY**. Cztery ośmiokątne pola grzewcze pozwolą znacznie szybciej przyrządzić wyborne specjały, a **okap** zlokalizowany za nimi skutecznie wychwyci wszelkie aromaty, zapewniając **większą swobodę podczas pracy**. Propozycja **Panorama** – marki **NOVY** – działa **ciszej** niż tradycyjne modele, a także posiada **regulację wysokości** (na poziomie 10 cm, 20 cm oraz 30 cm), dzięki czemu z łatwością **dostosujemy położenie okapu** do garnków, które aktualnie znajdują się na płycie. - Na pierwszy rzut oka **chowany w eleganckiej płycie indukcyjnej okap** wydaje się **designerskim gadżetem**, jednak lista jego zalet nie uwzględnia tylko wizualnych korzyści!

Ideabooki

20 ideabooków dla "okap szczelinowy"

okap - Okap FALMEC slim NUBE... NUBE Design+ OPIS Stal inox szczotkowana (AISI 304) Wyciąg szczelinowy Sterowanie elektroniczne Filtr przeciwtłuszczowy metalowy, wymienny, z możliwością mycia Pilot w zestawie SUFITOWY 90 CM Silnik i sterowanie 950 m 3 /h elektroniczne, 4 szybkości + pilot 800 m 3 /h silnik Slim , elektroniczne, 4 szybkości + pilot 1000 m 3 /h silnik zewnętrzny, elektroniczne, 4 szybkości + pilot 1500 m 3 /h silnik zewnętrzny, elektroniczne, 4 szybkości + pilot Maksymalna odległość od płyty 150 cm... Maksymalna wydajność: 700 m 3 /h Hartowane szkło i stal nierdzewna Zdalne sterowanie Okap kuchenny Liveno 100.2 Eko Max Zalety i korzyści dla użytkownika Funkcjonalności: Liveno 100.2 Eko Max to okap sufitowy działający w trybie wyciągu , a więc skutecznie odprowadzający zanieczyszczone powietrze na zewnątrz budynku. Okap Globalo wyposażony został w zbierający tłuste drobinki filtr aluminiowy . Okap sufitowy Liveno ze względu na wysokie podwieszenie i dla wygody użytkownika, sterowany jest wyłącznie zdalnie – przy pomocy pilota .
Monaona3
Monaona3
2 lata temu
kuchnia - Inspiracje... ... Powietrze zasysane jest tutaj poprzez specjalny szczelinowy system zasysania powietrza. Sterowanie okapem odbywa się przy wykorzystaniu przycisków Push-Push umieszczonych na froncie okapu. OKAP PRZYŚCIENNY Inaczej nazywany okapem kominowym.
karina - Dom pod Krakowem - przestrzeń zupełna... ... Jest wiodącym producentem okapów na polskim, jak i zagranicznym rynku. W swojej produkcji posiada szeroką gamę okapów, są to okapy rustykalne, nowoczesne okapy kominowe, okapy do zabudowy w szafce, oraz okapy naścienne o ciekawym wzornictwie. OK-4 Galaxy Okap tworzący zupełnie nowy wymiar współczesnego designu.
Dom cd - Okap SIEMENS LC67KHM60... Rodzaj: Wertykalny Kolor dominujący: Czarny Okres gwarancji: 24 miesiące Waga [kg]: 19 kg Załączone wyposażenie: Instrukcja obsługi Szerokość: 60.0 Wysokość [cm]: Wys wej : 60.0 Wysokość maksymalna [cm]: 119,8 Materiał: Czarne szkło Średnica rury odprowadzącej [cm]: 12,15 Akcesoria opcjonalne: Zestaw do recyrkul. powietrza LongLife, Filtr antyzapachowy, Filtr antyzapachowy LongLife, filtr węglowy Wymiary (SxWxG) [cm]: 59 x 32,3 x 49,9 cm Moc zestawu [W]: 263 Wydajność: 416.5 Poziom hałasu [dB]: 58 Zasilanie: 220 - 240 Tryb pracy: Pochłaniacz/wyciąg Wyświetlacz: LED Ilość prędkości: 3 stopniowa regulacja oraz tryb intensywny Sterowanie: Dotykowe Oświetlenie: LED Rodzaje kompatybilnych filtrów: Przeciwtłuszczowy Inne: - Wydajność trybu intensywnego: 700,1 m3/h - Poziom hałasu trybu intensywnego: 67 dB Ilość silników: Enegooszczędny silnik kondensatorowy Moc oświetlenia [W]: 2 x 1,5 W Wydajność w systemie obiegu zamkniętego [m3/h]: 557 Moc silnika [W]: 260 Moc oświetlenia: Intensywność oświetlenia: 100 lux Turbo: Tak Timer: Nie Inne: touchControl Technologie: szczelinowa... ...
P.S House
P.S House
2 lata temu
Czecha - Dom Brenna - realizacja... ... Jest jednym z najnowszych okapów linii mirabilia. Mirabilia to więcej niż okap kuchenny, to więcej niż oświetlenie salonu kuchennego.
anna-kulaszewicz
anna-kulaszewicz
2 lata temu
DOM - MOTHI.form creative interior design pracownia projektowania wnętrz... ... biuro@mothiform.com Okapy Falmec są absolutnym szczytem funkcjonalności, wydajności, trwałości i gwarantują środowisku czyste powietrze, zawsze perfekcyjnie oczyszczone z zapachów. Mare E.ion System Opis Szkło czarne Technologia E.ion ® oczyszczająca powietrze Wyciąg szczelinowy z hartowanym szkłem Oświetlenie LED Filtr Top, wymienny z możliwością mycia Sterowanie sensorowe z „czujnikiem listka” Filtr Carbon.Zeo dwuskładnikowy, podlegający regeneracji Dane Zastosowanie: Przyścienny 66 cm Wydajność: 450 m 3 /h Prędkości: 4 Sterownie: sensorowe + "czujnik listka" Filtry: "Top" 235x306 mm, Carbon.Zeo Oświetlenie: LED 4 x 1W... ... Okap kuchenny Tudara 80.4 White marki Globalo
hania.nowak84
hania.nowak84
2 lata temu
Kuchnia - Kuchnia... Fornir, front lakierowany, konglomerat biały, szkło, styl nowoczesny, styl minimalistyczny, okap okrągły, frezowane uchwyty, kuchnia otwarta, półwysep, okno panoramiczne, drewno, orzech, duże okna, ciemne zasłony, oświetlenie shilo, duże płytki... Dom w Tarnowskich Górach dprowadzącej [cm]: 12,15 Akcesoria opcjonalne: Filtr przeciwzapachowy Wymiary (SxWxG) [cm]: 59,6 x 35,4 x 38,6 cm Moc zestawu [W]: 216 Wydajność: 593 Poziom hałasu [dB]: 67 Zasilanie: 220 - 240 Tryb pracy: Pochłaniacz/wyciąg Wyświetlacz: LED Ilość prędkości: 3 stopniowa regulacja wentylatora Sterowanie: Elektroniczne Oświetlenie: LED Rodzaje kompatybilnych filtrów: Filtr metalowy do mycia również w zmywarce Inne: Wydajność wentylatora w trybie otwartym: 593 m3/h szybko zapewnia optymalną jakość powietrza w kuchnii Ilość silników: 1 Moc oświetlenia [W]: 2 x LED 3W Wydajność w systemie obiegu zamkniętego [m3/h]: 250 Moc silnika [W]: 210 Moc oświetlenia: 2 x LED 3W Turbo: Tak Timer: Nie Inne: Sterowanie TouchControl, ze wskaźnikami LED Technologie: szczelinowa... ...
gabriela-kurek 3
gabriela-kurek 3
3 lata temu
szpargaly - Okap... Wykonany z szczególną dbałością o najmniejsze nawet detale okap przyścienny Kernau jest kompozycją koloru Inox i stylowego czarnego szkła Powietrze zasysane jest tutaj poprzez specjalny szczelinowy system zasysania powietrza. Sterowanie okapem odbywa się przy wykorzystaniu przycisków Push-Push umieszczonych na froncie okapu. OKAP PRZYŚCIENNY Inaczej nazywany okapem kominowym.
Zuzanna Pałyska
Zuzanna Pałyska
3 lata temu
kuchnia - Okap... Wyglądem bardziej przypomina dzieło architektoniczne niż okap Collier, nowatorski okap o blisko metrowej posturze, czuwa nad atmosferą panującą w domu. Gdzie chcesz umieścić swój okap? Okap... Wyglądem bardziej przypomina dzieło architektoniczne niż okap
korcia1111
korcia1111
3 lata temu
wymarzony domek - Okap SIEMENS LC 87KHM6080cm... Rodzaj: Wertykalny Kolor dominujący: Czarny Okres gwarancji: 24 miesiące Waga [kg]: 18 kg Załączone wyposażenie: Instrukcja obsługi Szerokość: 80 Wysokość [cm]: Wys. bez komina: 323 mm wys ć minimalna [cm]: Minimalna odległość od płyty elektrycznej: 450 mm Minimalna odległość od płyty gazowej: 600 mm Wysokość maksymalna [cm]: 119,8 Materiał: Czarne szkło Średnica rury odprowadzącej [cm]: 12,15 Akcesoria opcjonalne: Zestaw do recyrkul. powietrza LongLife, Filtr antyzapachowy, Filtr antyzapachowy LongLife, filtr węglowy Wymiary (SxWxG) [cm]: 79 x 32,3 x 49,9 cm Moc zestawu [W]: 263 Wydajność: 416.5 Poziom hałasu [dB]: 58 Zasilanie: 220 - 240 Tryb pracy: Pochłaniacz/wyciąg Wyświetlacz: LED Ilość prędkości: 3 stopniowa regulacja oraz tryb intensywny Sterowanie: Dotykowe Oświetlenie: LED Rodzaje kompatybilnych filtrów: Przeciwtłuszczowy Inne: - Wydajność trybu intensywnego: 700,1 m3/h - Poziom hałasu trybu intensywnego: 67 dB Ilość silników: 1 Moc oświetlenia [W]: 2 x 1,5W Wydajność w systemie obiegu zamkniętego [m3/h]: 557 Moc silnika [W]: 260 Moc oświetlenia: 90 lux Turbo: Tak Timer: Nie Inne: 2 obszary wlotu powietrza: przód i spód Technologie: szczelinowa
8xanthippe9
8xanthippe9
4 lata temu
duży pokij - REALIZACJA | pomiędzy dwoma miastami – mieszkanie... ... Okap ma regulowaną wysokość od 86,5 cm do 116,5 cm, a średnicę 38 cm. OKAP WYSPOWY Montowany do sufitu najczęściej pośrodku kuchni tuż nad wyspą, na której znajduje się płyta grzewcza. Okap wyspowy to juz nie tylko potrzebne urządzenie ale również fantastyczny element wystroju wnętrza.
Prince
Prince
5 lat temu
Okapy blatowe - Gutmann Abajo... Okap blatowy, szczelinowy z płytami grzewczymi domino (płyta indukcyjna, teppan i wok indukcyjny) Gutmann Abajo... Okap blatowy, szczelinowy z dwiema płytami indukcyjnymi domino o szerokości 38cm każda Gutmann Abajo... Okap montowany w blacie Gutmann Mesa... Okap blatowy